• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • odczynniki diagnostyczne

Wyniki dla

Odczynniki diagnostyczne - Import eksport

 1. SUN CHEMICAL - COLORS & EFFECTS NETHERLANDS B.V

  Holandia

  Verified by europages badge

  Sun Chemical jest znanym producentem produktów chemicznych działającym w Holandii i Turcji. Nasza firma istnieje od kilkudziesięciu lat i zdobyła reputację wiodącego dostawcy środków czystości i różnych innych chemikaliów, obsługującego dystrybutorów na całym świecie. Stawiamy na długoterminowe partnerstwo i utrzymujemy bliskie relacje z naszymi klientami, wśród których wielu jest stałymi odbiorcami. Nasz dedykowany zespół usług po sprzedaży jest zawsze dostępny w celu zapewnienia wsparcia i pomocy, aby zapewnić sukces naszych projektów. Zapraszamy wszystkich potencjalnych klientów do przyłączenia się do nas, aby przenieść naszą działalność na wyższy poziom w skali globalnej, ponieważ zaopatrujemy i wysyłamy nasze chemikalia na cały świat, w tym do takich krajów jak Chiny, Wielka Brytania, USA, Kenia i Brazylia. Nasze zakłady i produkty są certyfikowane przez prestiżowe międzynarodowe firmy kontrolne, takie jak SGS, Bureau Veritas (BV) i Certification Inspection Section, aby zagwarantować jakość i standardy bezpieczeństwa. Nasze fabryki posiadają certyfikaty ISO, w tym ISO 14001: 2004, ISO 14001: 2015 i ISO 9001 i jesteśmy zaangażowani w utrzymanie międzynarodowych standardów ochrony środowiska i bezpieczeństwa. Aby uzyskać więcej informacji na temat naszych produktów i usług, prosimy odwiedzić naszą stronę internetową lub skontaktować się z nami bezpośrednio poprzez naszą stronę kontaktową, aby uzyskać spersonalizowaną odpowiedź na Państwa pytania.

 2. LINDEBOOM HOLDING B.V

  Holandia

  Verified by europages badge

  Założone w 1996 roku, LindeBoom Holding B.V. jest czołowym przedsiębiorstwem chemicznym w Europie, znanym ze swojej wyjątkowej obecności na międzynarodowym rynku chemicznym. Nasza firma specjalizuje się w eksporcie bogatego asortymentu produktów chemicznych i szczyci się wiedzą ekspercką w zakresie domieszek do betonu, chemikaliów górniczych, elementów higieny osobistej, nawozów rolniczych i innych. Nasze zaangażowanie wykracza poza konkretne linie produktowe; jesteśmy szczególnie zainteresowani chemikaliami pochodzenia holenderskiego, promowaniem naszego zróżnicowanego portfela i rozległą wiedzą przemysłową. Staramy się zbudować skuteczną komunikację z klientami na całym świecie, traktując priorytetowo szybkie udzielanie odpowiedzi na pytania i dostarczanie kompletnej wyceny. W naszej historii, satysfakcja klienta napawa nas ogromną dumą i jest naszym bezwzględnym celem na przyszłość. Naszym zadaniem jest nie tylko dostawa; jest to także pomaganie klientom w znajdowaniu optymalnych rozwiązań, służących wzrostowi i stawianiu czoła wyzwaniom technicznym. Ponadto, wyróżniamy się doskonałą organizacją transportu kombinowanego różnych towarów w dowolnej ilości, oferując konkurencyjne ceny, elastyczne harmonogramy dostaw i korzystne warunki płatności. Przestrzegając najwyższych standardów jakości, przedsiębiorstwo LindeBoom Holding B.V. szczyci się z posiadania certyfikatu systemu zarządzania jakością ISO9001: 2008. Oprócz tego, nasza firma została wyróżniona jako Audytowany Dostawca przez SGS, co świadczy o naszym niezachwianym zaangażowaniu na rzecz doskonałości w każdym aspekcie działalności.

 3. GERBU BIOTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  GERBU Biotechnik GmbH jest firmą o ugruntowanej pozycji w sektorze biotechnologii powstałą w 1986 roku. Specjalizujemy się w wysokiej jakości produktach do mikrobiologii, badań komórkowych i analiz na całym świecie. Nasz doświadczony zespół oferuje zindywidualizowane usługi i szeroką gamę produktów. Od ponad 30 lat gwarantujemy niezawodność, bezpieczeństwo i bezkonkurencyjny stosunek ceny do wydajności. Stale poszerzamy nasze portfolio poprzez ciągłe doskonalenie i współpracę z renomowanymi partnerami. Jesteśmy również zaangażowani w odpowiedzialność społeczną i ochronę środowiska. Możesz polegać na naszej starannej selekcji produktów, przejrzystej jakości i uczciwych cenach dla swoich projektów badawczo-rozwojowych.

 4. CORIS BIOCONCEPT

  Belgia

  Verified by europages badge
 5. VOSTRAMED AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma VOSTRAMED AG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Odczynniki diagnostyczne. Ma siedzibę w Baar, Szwajcaria.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. BIOSEPAR GMBH

  Niemcy

  Firma Biosepar GmbH od 1987 roku zajmuje się opracowywaniem i produkcją wysokiej jakości medycznych środków diagnostycznych i laboratoryjnych środków pomocniczych. Takich jak: Bezformalinowa diagnostyka stolca ludzkiego i weterynaryjna parazytologia kału oraz bezformalinowy utrwalacz histologiczny, inhibitor RNAse dla branży biologii molekularnej i laboratoryjnych urządzeń filtrujących. Strategia firmy: Badania i rozwój najnowszych technologii oraz materiałów, interesujących z punktu widzenia ekologii i przyjaznych dla środowiska. Nasze zaawansowane technologicznie produkty „Made in Germany" są znane na całym świecie. Zadowoleni klienci, wzorowa obsługa klienta i indywidualne rozwiązania produktowe to dla nas oczywistość. Wszyscy pracownicy wnoszą swoją pomysłowość i kreatywność. Ich motywacja i kompetencje są gwarancją najwyższej jakości naszych produktów, które są wysoko cenione przez wszystkich klientów w kraju i za granicą.

 2. BIOMED LABORDIAGNOSTIK GMBH

  Niemcy

  BIOMED Labordiagnostik GmbH znana jest jako niezawodny i innowacyjny partner w dziedzinie diagnostyki w medycynie człowieka. Naszymi głównymi kompetencjami są produkty i urządzenia diagnostyczne dla rutynowych i specjalnych laboratoriów do wykrywania i zapobiegania chorobom. Niezależnie od tego, czy chodzi o immunologię, infekcje, cytologię, hematologię czy bezpieczne metody badań przesiewowych - proponujemy szeroki zakres procedur badawczych. W ścisłej współpracy z klientami, dostawcami i pracownikami opracowujemy produkty, które pozwalają nam na poszerzenie spektrum testów, a tym samym osiągnięcie wyraźnych wyników przy optymalnej jakości produktu i bezkompromisowych standardach jakości. Nasze portfolio produktów obejmuje szeroki zakres odczynników do wszystkich powszechnie stosowanych przyrządów analitycznych do pomiaru elektrolitów, enzymów, substratów, białek i innych parametrów w Państwa automatycznym analizatorze chemii klinicznej. Nasze lateks i stężone odczynniki są szczególnie cenione.

 3. IBC INTERNATIONAL BUSINESS COMPANY

  Polska

  Zajmujemy się ogólnoświatową sprzedażą wszelkiego rodzaju systemów laboratoryjnych, odczynników, materiałów eksploatacyjnych, części zamiennych i innych wyrobów diagnostycznych od producentów m.in. takich jak Roche, Siemens, Bayer, Horiba. Dostarczamy wysokiej jakości oryginalne produkty. Przez lata, priorytetem stało się dla nas przede wszystkim zadowolenie Klienta jak również elastyczność w jego obsłudze. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą oferta na stronie internetowej

 4. MOBILE SCANMED SYSTEMS

  Polska

  Testy antygenowe API Covid-Rapid Antigen przeznaczone są dla personelu medycznego. Ich czułość sięga nawet 93 % a według polskich badań klinicznych jest to 99 %. Producentem testów jest amerykańska firma API Pharma USA LLC. Testy są w opakowaniach liczących po 25 sztuk a cena za 1 test to 59 zł. Test jest bardzo łatwy do wykonania a wynik jest już po 15 minutach. Można wykonać go w dowolnym miejscu placówki medycznej, bez użycia laboratorium badawczego. Zamów je tutaj: https: //testujcovid.pl/

 5. DIALAB PRODUKTION UND VERTRIEB VON CHEMISCH-TECHNISCHEN PRODUKTEN UND LABORINSTRUMENTEN GESELLSCHAFT M.B.H.

  Austria

  Firma DIALAB PRODUKTION UND VERTRIEB VON CHEMISCH-TECHNISCHEN PRODUKTEN UND LABORINSTRUMENTEN GESELLSCHAFT M.B.H., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Odczynniki diagnostyczne. Ma siedzibę w Wiener Neudorf, Austria.

 1. AMPLEXDIAGNOSTICS GMBH

  Niemcy

  Firma AMPLEXDIAGNOSTICS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odczynniki diagnostyczne. Ma siedzibę w Gars, Niemcy.

 2. OENOLAB DIAGNOSTICS

  Francja

  Firma OENOLAB DIAGNOSTICS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odczynniki diagnostyczne. Jest również obecna w dziedzinach analizator wina. Ma siedzibę w Hendaye, Francja.

 1. HEADINGTON MEDICAL TECHNOLOGY LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma HEADINGTON MEDICAL TECHNOLOGY LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odczynniki diagnostyczne. Jest również obecna w dziedzinach materiały do diagnostyki, i urządzenia i wyposażenie do fizjopatologii oddechowej. Ma siedzibę w Oxford, Zjednoczone Królestwo.

 2. BESTBION DX - DIAGNOSTISCHE PRODUKTE UND BERATUNG GMBH

  Niemcy

  Firma BESTBION DX - DIAGNOSTISCHE PRODUKTE UND BERATUNG GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Odczynniki diagnostyczne. Ma siedzibę w Köln, Niemcy.

 3. MAST GROUP LTD.

  Zjednoczone Królestwo

  Firma MAST GROUP LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odczynniki diagnostyczne. Ma siedzibę w Merseyside, Zjednoczone Królestwo.

 4. MAGTIVIO

  Holandia

  Firma MAGTIVIO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odczynniki diagnostyczne. Ma siedzibę w Nuth, Holandia.

 5. MAST DIAGNOSTIC

  Francja

  Firma MAST DIAGNOSTIC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odczynniki diagnostyczne. Jest również obecna w dziedzinach mikrobiologia. Ma siedzibę w Amiens, Francja.

 6. BIORON DIAGNOSTICS GMBH

  Niemcy

  Firma BIORON DIAGNOSTICS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odczynniki diagnostyczne. Jest również obecna w dziedzinach Medical diagnosis, i enzymy. Ma siedzibę w Römerberg, Niemcy.

 7. FLAREBIO

  Austria

  Firma FLAREBIO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odczynniki diagnostyczne. Ma siedzibę w Sydney, Austria.

 8. HISS DIAGNOSTICS GMBH

  Niemcy

  Firma HISS DIAGNOSTICS GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Odczynniki diagnostyczne. Ma siedzibę w Freiburg, Niemcy.

 1. SEM LABORATUAR CIHAZLARI PAZARLAMA SAN. VE TIC. INC.

  Turcja

  Firma SEM LABORATUAR CIHAZLARI PAZARLAMA SAN. VE TIC. INC., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odczynniki diagnostyczne. Jest również obecna w dziedzinach środki dezynfekcyjne dla przemysłu spożywczego oraz konserwowego, diagnostyka ambulatoryjna, choroby przemiany materii, i torba lekarska. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. BIOANALYTIC GMBH

  Niemcy

  Firma BIOANALYTIC GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odczynniki diagnostyczne. Ma siedzibę w Umkirch/freiburg, Niemcy.

 3. ALMED LABSYSTEMS

  Łotwa

  Firma ALMED LABSYSTEMS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Chemia - wyroby laboratoryjne. Jest również obecna w dziedzinach Odczynniki diagnostyczne, Import-eksport sprzętu medycznego i chirurgicznego, Import-eksport instrumentów precyzyjnych, Artykuły medyczno-chirurgiczne jednorazowego użytku, Odczynniki diagnostyczne, Import-eksport sprzętu medycznego i chirurgicznego, Import-eksport instrumentów precyzyjnych, i Artykuły medyczno-chirurgiczne jednorazowego użytku. Ma siedzibę w Riga, Łotwa.

 4. MEDIC EXPERT

  Francja

  Firma MEDIC EXPERT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odczynniki diagnostyczne. Jest również obecna w dziedzinach Analizy medyczne, Sprzęt medyczny, badania laboratoryjne, urządzenia do laboratoriów analiz diagnostycznych i diagnostyki dedykowanej, Analizy medyczne, i Sprzęt medyczny. Ma siedzibę w Nancy, Francja.

 5. ARBILIM BIOTECHNOLOGY INDUSTRY FOREIGN TRADE INC.

  Turcja

  Firma ARBILIM BIOTECHNOLOGY INDUSTRY FOREIGN TRADE INC., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprzęt biomedyczny. Jest również obecna w dziedzinach Odczynniki diagnostyczne, biomedical, Odczynniki diagnostyczne, laboratoria analiz biologicznych i mikrobiologicznych, i biologia molekularna. Ma siedzibę w Istanbul, Istanbul, Turkey, Turcja.

 6. SERAGLOB BY BIOSWISSTEC LTD

  Szwajcaria

  Firma SERAGLOB BY BIOSWISSTEC LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Chemia - wyroby laboratoryjne. Jest również obecna w dziedzinach Odczynniki diagnostyczne, Biotechnologia, Preparaty farmaceutyczne - produkty podstawowe i parafarmaceutyki, Wyroby farmaceutyczne, Odczynniki diagnostyczne, Biotechnologia, Preparaty farmaceutyczne - produkty podstawowe i parafarmaceutyki, i Wyroby farmaceutyczne. Ma siedzibę w Schaffhausen, Szwajcaria.

 7. FF DIAGNOSTIC-VERTRIEB GMBH

  Niemcy

  Firma FF DIAGNOSTIC-VERTRIEB GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Chemia - wyroby laboratoryjne. Jest również obecna w dziedzinach Odczynniki diagnostyczne, Biotechnologia, Preparaty farmaceutyczne - produkty podstawowe i parafarmaceutyki, Wyroby farmaceutyczne, Odczynniki diagnostyczne, Biotechnologia, Preparaty farmaceutyczne - produkty podstawowe i parafarmaceutyki, i Wyroby farmaceutyczne. Ma siedzibę w Pulheim, Niemcy.

 8. QUARTETT IMMUNODIAGNOSTIKA UND BIOTECHNOLOGIE VERTRIEBSGESELLSCHAFT MBH

  Niemcy

  Firma QUARTETT IMMUNODIAGNOSTIKA UND BIOTECHNOLOGIE VERTRIEBSGESELLSCHAFT MBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne. Jest również obecna w dziedzinach Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Chemia - wyroby laboratoryjne, Odczynniki diagnostyczne, Biotechnologia, Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Chemia - wyroby laboratoryjne, Odczynniki diagnostyczne, i Biotechnologia. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 9. MAVAND SOLUTIONS GMBH

  Niemcy

  Firma MAVAND SOLUTIONS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Chemia - wyroby laboratoryjne. Jest również obecna w dziedzinach Odczynniki diagnostyczne, Preparaty farmaceutyczne - produkty podstawowe i parafarmaceutyki, Wyroby farmaceutyczne, Leki, Odczynniki diagnostyczne, Preparaty farmaceutyczne - produkty podstawowe i parafarmaceutyki, Wyroby farmaceutyczne, i Leki. Ma siedzibę w Mössingen, Niemcy.

 10. MINERVA BIOLABS GMBH

  Niemcy

  Firma MINERVA BIOLABS GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Chemia - wyroby laboratoryjne. Jest również obecna w dziedzinach Odczynniki diagnostyczne, Biotechnologia, Preparaty farmaceutyczne - produkty podstawowe i parafarmaceutyki, Wyroby farmaceutyczne, Odczynniki diagnostyczne, Biotechnologia, Preparaty farmaceutyczne - produkty podstawowe i parafarmaceutyki, i Wyroby farmaceutyczne. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo