• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • odczynniki diagnostyczne

Wyniki dla

Odczynniki diagnostyczne - Import eksport

 1. SUN CHEMICAL - COLORS & EFFECTS NETHERLANDS B.V

  Holandia

  Verified by europages badge

  Sun Chemical jest znanym producentem produktów chemicznych działającym w Holandii i Turcji. Nasza firma istnieje od kilkudziesięciu lat i zdobyła reputację wiodącego dostawcy środków czystości i różnych innych chemikaliów, obsługującego dystrybutorów na całym świecie. Stawiamy na długoterminowe partnerstwo i utrzymujemy bliskie relacje z naszymi klientami, wśród których wielu jest stałymi odbiorcami. Nasz dedykowany zespół usług po sprzedaży jest zawsze dostępny w celu zapewnienia wsparcia i pomocy, aby zapewnić sukces naszych projektów. Zapraszamy wszystkich potencjalnych klientów do przyłączenia się do nas, aby przenieść naszą działalność na wyższy poziom w skali globalnej, ponieważ zaopatrujemy i wysyłamy nasze chemikalia na cały świat, w tym do takich krajów jak Chiny, Wielka Brytania, USA, Kenia i Brazylia. Nasze zakłady i produkty są certyfikowane przez prestiżowe międzynarodowe firmy kontrolne, takie jak SGS, Bureau Veritas (BV) i Certification Inspection Section, aby zagwarantować jakość i standardy bezpieczeństwa. Nasze fabryki posiadają certyfikaty ISO, w tym ISO 14001: 2004, ISO 14001: 2015 i ISO 9001 i jesteśmy zaangażowani w utrzymanie międzynarodowych standardów ochrony środowiska i bezpieczeństwa. Aby uzyskać więcej informacji na temat naszych produktów i usług, prosimy odwiedzić naszą stronę internetową lub skontaktować się z nami bezpośrednio poprzez naszą stronę kontaktową, aby uzyskać spersonalizowaną odpowiedź na Państwa pytania.

 2. CORIS BIOCONCEPT

  Belgia

  Verified by europages badge
 3. VOSTRAMED AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma VOSTRAMED AG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Odczynniki diagnostyczne. Ma siedzibę w Baar, Szwajcaria.

 4. BESTBION DX - DIAGNOSTISCHE PRODUKTE UND BERATUNG GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BESTBION DX - DIAGNOSTISCHE PRODUKTE UND BERATUNG GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Odczynniki diagnostyczne. Ma siedzibę w Köln, Niemcy.

 5. BIOSEPAR GMBH

  Niemcy

  Firma Biosepar GmbH od 1987 roku zajmuje się opracowywaniem i produkcją wysokiej jakości medycznych środków diagnostycznych i laboratoryjnych środków pomocniczych. Takich jak: Bezformalinowa diagnostyka stolca ludzkiego i weterynaryjna parazytologia kału oraz bezformalinowy utrwalacz histologiczny, inhibitor RNAse dla branży biologii molekularnej i laboratoryjnych urządzeń filtrujących. Strategia firmy: Badania i rozwój najnowszych technologii oraz materiałów, interesujących z punktu widzenia ekologii i przyjaznych dla środowiska. Nasze zaawansowane technologicznie produkty „Made in Germany" są znane na całym świecie. Zadowoleni klienci, wzorowa obsługa klienta i indywidualne rozwiązania produktowe to dla nas oczywistość. Wszyscy pracownicy wnoszą swoją pomysłowość i kreatywność. Ich motywacja i kompetencje są gwarancją najwyższej jakości naszych produktów, które są wysoko cenione przez wszystkich klientów w kraju i za granicą.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. BIOMED LABORDIAGNOSTIK GMBH

  Niemcy

  BIOMED Labordiagnostik GmbH znana jest jako niezawodny i innowacyjny partner w dziedzinie diagnostyki w medycynie człowieka. Naszymi głównymi kompetencjami są produkty i urządzenia diagnostyczne dla rutynowych i specjalnych laboratoriów do wykrywania i zapobiegania chorobom. Niezależnie od tego, czy chodzi o immunologię, infekcje, cytologię, hematologię czy bezpieczne metody badań przesiewowych - proponujemy szeroki zakres procedur badawczych. W ścisłej współpracy z klientami, dostawcami i pracownikami opracowujemy produkty, które pozwalają nam na poszerzenie spektrum testów, a tym samym osiągnięcie wyraźnych wyników przy optymalnej jakości produktu i bezkompromisowych standardach jakości. Nasze portfolio produktów obejmuje szeroki zakres odczynników do wszystkich powszechnie stosowanych przyrządów analitycznych do pomiaru elektrolitów, enzymów, substratów, białek i innych parametrów w Państwa automatycznym analizatorze chemii klinicznej. Nasze lateks i stężone odczynniki są szczególnie cenione.

 2. MOBILE SCANMED SYSTEMS

  Polska

  Testy antygenowe API Covid-Rapid Antigen przeznaczone są dla personelu medycznego. Ich czułość sięga nawet 93 % a według polskich badań klinicznych jest to 99 %. Producentem testów jest amerykańska firma API Pharma USA LLC. Testy są w opakowaniach liczących po 25 sztuk a cena za 1 test to 59 zł. Test jest bardzo łatwy do wykonania a wynik jest już po 15 minutach. Można wykonać go w dowolnym miejscu placówki medycznej, bez użycia laboratorium badawczego. Zamów je tutaj: https: //testujcovid.pl/

 3. DIALAB PRODUKTION UND VERTRIEB VON CHEMISCH-TECHNISCHEN PRODUKTEN UND LABORINSTRUMENTEN GESELLSCHAFT M.B.H.

  Austria

  Firma DIALAB PRODUKTION UND VERTRIEB VON CHEMISCH-TECHNISCHEN PRODUKTEN UND LABORINSTRUMENTEN GESELLSCHAFT M.B.H., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Odczynniki diagnostyczne. Ma siedzibę w Wiener Neudorf, Austria.

 4. AMPLEXDIAGNOSTICS GMBH

  Niemcy

  Firma AMPLEXDIAGNOSTICS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odczynniki diagnostyczne. Ma siedzibę w Gars, Niemcy.

 5. OENOLAB DIAGNOSTICS

  Francja

  Firma OENOLAB DIAGNOSTICS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odczynniki diagnostyczne. Jest również obecna w dziedzinach analizator wina. Ma siedzibę w Hendaye, Francja.

 1. HEADINGTON MEDICAL TECHNOLOGY LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma HEADINGTON MEDICAL TECHNOLOGY LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odczynniki diagnostyczne. Jest również obecna w dziedzinach materiały do diagnostyki, i urządzenia i wyposażenie do fizjopatologii oddechowej. Ma siedzibę w Oxford, Zjednoczone Królestwo.

 2. MEDIC EXPERT

  Francja

  Firma MEDIC EXPERT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odczynniki diagnostyczne. Jest również obecna w dziedzinach Analizy medyczne, Sprzęt medyczny, badania laboratoryjne, urządzenia do laboratoriów analiz diagnostycznych i diagnostyki dedykowanej, Analizy medyczne, i Sprzęt medyczny. Ma siedzibę w Nancy, Francja.

 1. ARTRON LABORATORIES INC

  Kanada

  Firma ARTRON LABORATORIES INC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odczynniki diagnostyczne. Ma siedzibę w Burnaby, Kanada.

 2. FLAREBIO

  Austria

  Firma FLAREBIO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odczynniki diagnostyczne. Ma siedzibę w Sydney, Austria.

 3. MAGTIVIO

  Holandia

  Firma MAGTIVIO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odczynniki diagnostyczne. Ma siedzibę w Nuth, Holandia.

 4. SHENYANG XIN GUANG CHEMICAL FACTORY

  Chiny

  Firma SHENYANG XIN GUANG CHEMICAL FACTORY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odczynniki diagnostyczne. Jest również obecna w dziedzinach Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, środki chemiczne nieorganiczne, i Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne. Ma siedzibę w Shenyang, Chiny.

 5. EUPROTEIN INC.

  Stany Zjednoczone

  Firma EUPROTEIN INC., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odczynniki diagnostyczne. Ma siedzibę w North Brunswick Nj, Stany Zjednoczone.

 6. ALMED LABSYSTEMS

  Łotwa

  Firma ALMED LABSYSTEMS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Chemia - wyroby laboratoryjne. Jest również obecna w dziedzinach Odczynniki diagnostyczne, Import-eksport sprzętu medycznego i chirurgicznego, Import-eksport instrumentów precyzyjnych, Artykuły medyczno-chirurgiczne jednorazowego użytku, Odczynniki diagnostyczne, Import-eksport sprzętu medycznego i chirurgicznego, Import-eksport instrumentów precyzyjnych, i Artykuły medyczno-chirurgiczne jednorazowego użytku. Ma siedzibę w Riga, Łotwa.

 7. BIORON DIAGNOSTICS GMBH

  Niemcy

  Firma BIORON DIAGNOSTICS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odczynniki diagnostyczne. Jest również obecna w dziedzinach Medical diagnosis, i enzymy. Ma siedzibę w Römerberg, Niemcy.

 8. HISS DIAGNOSTICS GMBH

  Niemcy

  Firma HISS DIAGNOSTICS GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Odczynniki diagnostyczne. Ma siedzibę w Freiburg, Niemcy.

 1. SEM LABORATUAR CIHAZLARI PAZARLAMA SAN. VE TIC. INC.

  Turcja

  Firma SEM LABORATUAR CIHAZLARI PAZARLAMA SAN. VE TIC. INC., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odczynniki diagnostyczne. Jest również obecna w dziedzinach środki dezynfekcyjne dla przemysłu spożywczego oraz konserwowego, diagnostyka ambulatoryjna, choroby przemiany materii, i torba lekarska. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. MAST DIAGNOSTIC

  Francja

  Firma MAST DIAGNOSTIC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odczynniki diagnostyczne. Jest również obecna w dziedzinach mikrobiologia. Ma siedzibę w Amiens, Francja.

 3. JOURILABS

  Etiopia

  Firma JOURILABS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odczynniki diagnostyczne. Jest również obecna w dziedzinach produkty farmaceutyczne diagnostyczne, mikologia, i środki przeciwzapalne. Ma siedzibę w Addis Ababa, Etiopia.

 4. BIOANALYTIC GMBH

  Niemcy

  Firma BIOANALYTIC GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odczynniki diagnostyczne. Ma siedzibę w Umkirch/freiburg, Niemcy.

 5. MAST GROUP LTD.

  Zjednoczone Królestwo

  Firma MAST GROUP LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odczynniki diagnostyczne. Ma siedzibę w Merseyside, Zjednoczone Królestwo.

 6. FF DIAGNOSTIC-VERTRIEB GMBH

  Niemcy

  Firma FF DIAGNOSTIC-VERTRIEB GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Chemia - wyroby laboratoryjne. Jest również obecna w dziedzinach Odczynniki diagnostyczne, Biotechnologia, Preparaty farmaceutyczne - produkty podstawowe i parafarmaceutyki, Wyroby farmaceutyczne, Odczynniki diagnostyczne, Biotechnologia, Preparaty farmaceutyczne - produkty podstawowe i parafarmaceutyki, i Wyroby farmaceutyczne. Ma siedzibę w Pulheim, Niemcy.

 7. MINERVA BIOLABS GMBH

  Niemcy

  Firma MINERVA BIOLABS GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Chemia - wyroby laboratoryjne. Jest również obecna w dziedzinach Odczynniki diagnostyczne, Biotechnologia, Preparaty farmaceutyczne - produkty podstawowe i parafarmaceutyki, Wyroby farmaceutyczne, Odczynniki diagnostyczne, Biotechnologia, Preparaty farmaceutyczne - produkty podstawowe i parafarmaceutyki, i Wyroby farmaceutyczne. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 8. SPECTRUM DIAGNOSTICS

  Egypt

  Firma SPECTRUM DIAGNOSTICS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odczynniki diagnostyczne. Jest również obecna w dziedzinach światłomierze, glukoza, i laboratorium analiz chemiczno-klinicznych i immunologicznych. Ma siedzibę w Cairo, Egypt.

 9. BENDER MEDSYSTEMS GESMBH - AN EBIOSCIENCE COMPANY

  Austria

  Firma BENDER MEDSYSTEMS GESMBH - AN EBIOSCIENCE COMPANY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne. Jest również obecna w dziedzinach Chemia - wyroby laboratoryjne, Odczynniki diagnostyczne, Biotechnologia, Preparaty farmaceutyczne - produkty podstawowe i parafarmaceutyki, Chemia - wyroby laboratoryjne, Odczynniki diagnostyczne, Biotechnologia, i Preparaty farmaceutyczne - produkty podstawowe i parafarmaceutyki. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 10. TRINITY BIOTECH GMBH

  Niemcy

  Firma TRINITY BIOTECH GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Chemia - wyroby laboratoryjne. Jest również obecna w dziedzinach Odczynniki diagnostyczne, Biotechnologia, Preparaty farmaceutyczne - produkty podstawowe i parafarmaceutyki, Wyroby farmaceutyczne, Odczynniki diagnostyczne, Biotechnologia, Preparaty farmaceutyczne - produkty podstawowe i parafarmaceutyki, i Wyroby farmaceutyczne. Ma siedzibę w Darmstadt, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Odczynniki diagnostyczne - Import eksport

Liczba wyników

134 Przedsiębiorstwa