• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • natłuszczanie i smarowanie - maszyny i urządzenia

Wyniki dla

Natłuszczanie i smarowanie - maszyny i urządzenia - Import eksport

 1. ANCOTECH

  Holandia

  Verified by europages badge

  Założona w 1996 roku firma Ancotech stała się wiodącym ekspertem w dziedzinie systemów i technik smarowania, obsługującym różnorodne firmy na całym świecie. Jako importer/dealer renomowanej marki "Lincoln Industrial", kultywujemy silne partnerstwo z tą marką, obecnie działającą pod nazwą SKF. Skupiamy się na poprawie wydajności produkcji i obniżaniu kosztów energii i utrzymania ruchu dla naszych klientów. Specjalizując się w komponentach i automatycznych systemach smarowania, Ancotech dostarcza szybkie rozwiązania za pośrednictwem naszego dobrze zaopatrzonego magazynu i sprawnie działającego sklepu internetowego Anoctech. Nasz dedykowany zespół serwisowy, w którego składzie są certyfikowani specjaliści SCC, zapewnia bezproblemową instalację i bieżącą konserwację systemów centralnego smarowania. Ancotech posiada ultra nowoczesne zaplecze testowe i naprawcze, oferujące konserwację, remonty i regenerację komponentów. Dbając o satysfakcję klientów, zapewniamy praktyczne rozwiązania i fachowe porady, dzięki którym firmy mogą sprawnie działać.

 2. NEW SWAN

  Indie

  Verified by europages badge

  Firma NEW SWAN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rolnictwo - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Natłuszczanie i smarowanie - maszyny i urządzenia, wózki narzędziowe, Natłuszczanie i smarowanie - maszyny i urządzenia, i młotek. Ma siedzibę w Ludhiana, Indie.

 3. HEINZ GERSTMEYER NACHF. KG

  Niemcy

  Jako firma z wieloletnią tradycją łączymy nasze długie doświadczenie i sprawdzone produkty wykonane dzięki najnowszym technologią produkcji, tworząc konkurencyjną jednostkę: Nasze kompetencje w służbie Twojego sukcesu. Nasze atuty: blisko 50-letnie doświadczenie w dziedzinie smarownic, know-how przekraczająca obszar handlowy dzięki doświadczeniu zdobytemu w przeszłości na bazie własnej produkcji, prawie 50-letnie doświadczenie w eksporcie na wszystkie kontynenty za wyjątkiem Antarktydy, co przekłada się na krótki czas dostawy, często w ciągu 24 godzin, wysokiej jakości smarowniczki ISO 9000: 2001, certyfikowani producenci, towary produkcji niemieckiej po konkurencyjnych cenach, unikalne, wysokiej jakości opakowania w skrzyniach plastikowych z przezroczystymi pokrywami a także małe opakowania, duża elastyczność, doskonałe relacje z producentami, dzięki czemu specjalne zamówienia mogą być realizoane w krótkim czasie.

 4. DEFORIN

  Polska

  Firma Deforin z Chorzowa dostarcza wiodące rozwiązania z zakresu centralnego smarowania maszyn i urządzeń przemysłowych. Przedsiębiorstwo oferuje układy centralnego smarowania uznanych producentów, dostosowane do specyfiki pracy w różnych warunkach. Oferta Deforin obejmuje m.in.: centralne smarowanie Graco, wykorzystywane w maszynach stacjonarnych i mobilnych, układy smarowania Woerner, do stosowania w szczególnie ciężkich warunkach (górnictwo, hutnictwo), centralne smarowanie Groeneveld - do urządzeń mobilnych (autobusów, ciężarówek, maszyn), układy smarowania Lincoln - układy stosowane głównie w przemyśle szklarskim, papierniczym, hutniczym, spożywczym, centralne smarowanie SKF/Vogel, wykorzystywane do smarowania łożysk w większości gałęzi przemysłu, układy smarowania TriboTec - stosowane przede wszystkim w przemyśle ciężkim (górnictwo, koksownictwo, energetyka). Deforin dostarcza takie komponenty układów jak m.in. rozdzielacze, dysze, agregaty, pompy centralnego smarowania czy elementy kontrolne. Poza centralnym smarowaniem, firma oferuje również systemy smarowania łańcuchów, smarownice automatyczne, urządzenia do dystrybucji smaru i transferu oleju, a także wiodące środki smarne różnych zastosowań.

 5. BALKENHOFF SCHMIERSYSTEME

  Niemcy

  Firma BALKENHOFF SCHMIERSYSTEME, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pompy. Jest również obecna w dziedzinach Natłuszczanie i smarowanie - maszyny i urządzenia, Smarowanie - maszyny i urządzenia, Natłuszczanie i smarowanie - maszyny i urządzenia, Smarowanie - maszyny i urządzenia, i zwijacz do wężów ogrodowych. Ma siedzibę w Grevenbroich, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SS.LUBAC SCHMIERTECHNISCHE ANLAGEN & PRODUKTE GMBH

  Austria

  Firma SS.LUBAC SCHMIERTECHNISCHE ANLAGEN & PRODUKTE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Natłuszczanie i smarowanie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Bad Ischl, Austria.

 2. SKF LUBRICATION SYSTEMS GERMANY GMBH

  Niemcy

  Firma SKF LUBRICATION SYSTEMS GERMANY GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Smarowanie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Smarowanie - maszyny i instalacje, Natłuszczanie i smarowanie - maszyny i urządzenia, Pompy chłodzenia i smarowania silników, Smarowanie - maszyny i instalacje, Natłuszczanie i smarowanie - maszyny i urządzenia, Pompy chłodzenia i smarowania silników, i smar do łożysk. Ma siedzibę w Walldorf, Niemcy.

 3. JUNIOR PLAST S.R.L.

  Włochy

  Firma JUNIOR PLAST S.R.L., roku i działającą w sektorze Natłuszczanie i smarowanie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach sprzęt dla warsztatów samochodowych, instalacje i wyposażenia do usług dodatkowych dla środków transportu, i Akcesoria do pompowania. Ma siedzibę w Limbiate, Włochy.

 4. POMAC LUB SERVICES

  Belgia

  Od 30 lat, Pomac Lub-Services jest dobrze naoliwionym przedsiębiorstwem dzięki swojej współpracy z producentami znanymi na całym świecie w dziedzinie technik smarowania (od smarownic do smarownic automatycznych do oleju i smary, wszystko dla Państwa sieci sprężonego powietrza…). Sercem naszych umiejętności jest: smarownice automatyczne, smarowanie taśm i płyt, smarowanie centralne, smarowanie łańcuchów, mikrosmarowanie, smarownice kroplowe, smarowanie poprzez rozpylanie.

 5. GÜLERSAN LUBRICATION EQUIPMENT

  Turcja

  Firma GÜLERSAN LUBRICATION EQUIPMENT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Smarowanie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Natłuszczanie i smarowanie - maszyny i urządzenia, i Natłuszczanie i smarowanie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Ümraniye, Turcja.

 1. INFRALYTIC GMBH

  Niemcy

  Firma INFRALYTIC GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Natłuszczanie i smarowanie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Marburg, Niemcy.

 2. LECHEVALIER CAEN

  Francja

  Firma LECHEVALIER CAEN, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Smarowanie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Natłuszczanie i smarowanie - maszyny i urządzenia, instalacje i urządzenia do naoliwiania i smarowania, zaopatrzenie dla przemysłu, transmisja mechaniczna, i Natłuszczanie i smarowanie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Hérouville St Clair, Francja.

 1. CODAITEC - GRAISSAGE CENTRALISÉ

  Francja

  Firma CODAITEC - GRAISSAGE CENTRALISÉ, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Natłuszczanie i smarowanie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Courtry, Francja.

 2. BUCHNER ZENTRALSCHMIERTECHNIK ROBERT BUCHNER

  Niemcy

  Firma BUCHNER ZENTRALSCHMIERTECHNIK ROBERT BUCHNER, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Smarowanie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Natłuszczanie i smarowanie - maszyny i urządzenia, Przekładnie mechaniczne i części, Uszczelnianie mechaniczne, Silniki spalinowe - części i podzespoły, Natłuszczanie i smarowanie - maszyny i urządzenia, Przekładnie mechaniczne i części, Uszczelnianie mechaniczne, i Silniki spalinowe - części i podzespoły. Ma siedzibę w Freising, Niemcy.

 3. CORNELIA WEBER ZENTRALSCHMIERTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma CORNELIA WEBER ZENTRALSCHMIERTECHNIK GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Smarowanie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Natłuszczanie i smarowanie - maszyny i urządzenia, Przekładnie mechaniczne i części, Uszczelnianie mechaniczne, Silniki spalinowe - części i podzespoły, Natłuszczanie i smarowanie - maszyny i urządzenia, Przekładnie mechaniczne i części, Uszczelnianie mechaniczne, i Silniki spalinowe - części i podzespoły. Ma siedzibę w Achstetten, Niemcy.

 4. H. SCHUOLER FARZEUGTECHNIK AG

  Szwajcaria

  Firma H. SCHUOLER FARZEUGTECHNIK AG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Smarowanie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Natłuszczanie i smarowanie - maszyny i urządzenia, Przekładnie mechaniczne i części, Uszczelnianie mechaniczne, Silniki spalinowe - części i podzespoły, Natłuszczanie i smarowanie - maszyny i urządzenia, Przekładnie mechaniczne i części, Uszczelnianie mechaniczne, i Silniki spalinowe - części i podzespoły. Ma siedzibę w Basel, Szwajcaria.

 5. LINCOLN GMBH

  Niemcy

  Firma LINCOLN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Smarowanie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Natłuszczanie i smarowanie - maszyny i urządzenia, Części elektryczne i elektroniczne - urządzenia do produkcji, Silniki spalinowe - części i podzespoły, Pompy elektryczne przenośne, Natłuszczanie i smarowanie - maszyny i urządzenia, Części elektryczne i elektroniczne - urządzenia do produkcji, Silniki spalinowe - części i podzespoły, i Pompy elektryczne przenośne. Ma siedzibę w Erkrath, Niemcy.

 6. GLOBO-SOLUTIONS

  Niemcy

  Firma GLOBO-SOLUTIONS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Smarowanie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Natłuszczanie i smarowanie - maszyny i urządzenia, Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw, Smary przemysłowe, Natłuszczanie i smarowanie - maszyny i urządzenia, Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw, i Smary przemysłowe. Ma siedzibę w Edemissen, Niemcy.

 7. RUAG SPACE

  Szwajcaria

  Firma RUAG SPACE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali. Jest również obecna w dziedzinach Smarowanie - maszyny i urządzenia, Natłuszczanie i smarowanie - maszyny i urządzenia, Części elektryczne i elektroniczne - urządzenia do produkcji, Smary przemysłowe, Smarowanie - maszyny i urządzenia, Natłuszczanie i smarowanie - maszyny i urządzenia, Części elektryczne i elektroniczne - urządzenia do produkcji, i Smary przemysłowe. Ma siedzibę w Nyon, Szwajcaria.

 8. ZST GMBH

  Niemcy

  Firma ZST GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Smarowanie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Natłuszczanie i smarowanie - maszyny i urządzenia, Silniki spalinowe - części i podzespoły, Pompy elektryczne przenośne, Smary przemysłowe, Natłuszczanie i smarowanie - maszyny i urządzenia, Silniki spalinowe - części i podzespoły, Pompy elektryczne przenośne, i Smary przemysłowe. Ma siedzibę w Weißenborn, Niemcy.

 1. UNICUT WAHL GMBH

  Niemcy

  Firma UNICUT WAHL GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Smarowanie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Natłuszczanie i smarowanie - maszyny i urządzenia, Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw, Smary przemysłowe, Smary stałe, półstałe i tłuszcze przemysłowe, Natłuszczanie i smarowanie - maszyny i urządzenia, Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw, Smary przemysłowe, i Smary stałe, półstałe i tłuszcze przemysłowe. Ma siedzibę w Bendorf, Niemcy.

 2. TECHNISCHER HANDEL BAYERN

  Niemcy

  Firma TECHNISCHER HANDEL BAYERN, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Smarowanie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Natłuszczanie i smarowanie - maszyny i urządzenia, Przekładnie mechaniczne i części, Uszczelnianie mechaniczne, Silniki spalinowe - części i podzespoły, Natłuszczanie i smarowanie - maszyny i urządzenia, Przekładnie mechaniczne i części, Uszczelnianie mechaniczne, i Silniki spalinowe - części i podzespoły. Ma siedzibę w Marzling, Niemcy.

 3. STW - KIM FRIEDRICH DIPL.-ING. (FH)

  Niemcy

  Firma STW - KIM FRIEDRICH DIPL.-ING. (FH), jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łożyska toczne - kulkowe, igiełkowe i wałeczkowe. Jest również obecna w dziedzinach Smarowanie - maszyny i urządzenia, Natłuszczanie i smarowanie - maszyny i urządzenia, Części elektryczne i elektroniczne - urządzenia do produkcji, Przekładnie mechaniczne i części, Smarowanie - maszyny i urządzenia, Natłuszczanie i smarowanie - maszyny i urządzenia, Części elektryczne i elektroniczne - urządzenia do produkcji, i Przekładnie mechaniczne i części. Ma siedzibę w Ilshofen, Niemcy.

 4. TECHNOLUB SYSTEMS GMBH SCHMIER- UND DOSIERTECHNIK

  Niemcy

  Firma TECHNOLUB SYSTEMS GMBH SCHMIER- UND DOSIERTECHNIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Armatura rurociągowa przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Smarowanie - maszyny i urządzenia, Natłuszczanie i smarowanie - maszyny i urządzenia, Silniki spalinowe - części i podzespoły, Pompy, Smarowanie - maszyny i urządzenia, Natłuszczanie i smarowanie - maszyny i urządzenia, Silniki spalinowe - części i podzespoły, i Pompy. Ma siedzibę w Spenge, Niemcy.

 5. KARL HALWACHS GESELLSCHAFT M.B.H. & CO KG

  Austria

  Firma KARL HALWACHS GESELLSCHAFT M.B.H. & CO KG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Smarowanie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Natłuszczanie i smarowanie - maszyny i urządzenia, Filtracja - aparaty i urządzenia, Silniki spalinowe - części i podzespoły, Wymienniki ciepła, Natłuszczanie i smarowanie - maszyny i urządzenia, Filtracja - aparaty i urządzenia, Silniki spalinowe - części i podzespoły, i Wymienniki ciepła. Ma siedzibę w Aspang, Austria.

 6. SAT SEMER ANLAGEN-TECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma SAT SEMER ANLAGEN-TECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Smarowanie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Natłuszczanie i smarowanie - maszyny i urządzenia, Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw, Smary przemysłowe, Natłuszczanie i smarowanie - maszyny i urządzenia, Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw, i Smary przemysłowe. Ma siedzibę w Wickede, Niemcy.

 7. SUTEC GMBH

  Niemcy

  Firma SUTEC GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Smarowanie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Natłuszczanie i smarowanie - maszyny i urządzenia, Przekładnie mechaniczne i części, Uszczelnianie mechaniczne, Silniki spalinowe - części i podzespoły, Natłuszczanie i smarowanie - maszyny i urządzenia, Przekładnie mechaniczne i części, Uszczelnianie mechaniczne, i Silniki spalinowe - części i podzespoły. Ma siedzibę w Hohenstein-Ernstthal, Niemcy.

 8. NABIMA GMBH

  Szwajcaria

  Firma NABIMA GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Smarowanie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Natłuszczanie i smarowanie - maszyny i urządzenia, Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw, Smary przemysłowe, Smary stałe, półstałe i tłuszcze przemysłowe, Natłuszczanie i smarowanie - maszyny i urządzenia, Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw, Smary przemysłowe, i Smary stałe, półstałe i tłuszcze przemysłowe. Ma siedzibę w Schönenberg, Szwajcaria.

 9. CHP

  Belgia

  Firma CHP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Natłuszczanie i smarowanie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Beveren, Belgia.

 10. R. TÜBBEN OPORTET-KÜHLSCHMIERTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma R. TÜBBEN OPORTET-KÜHLSCHMIERTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Smarowanie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Natłuszczanie i smarowanie - maszyny i urządzenia, Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw, Natłuszczanie i smarowanie - maszyny i urządzenia, Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, i Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw. Ma siedzibę w Neukirchen-Vluyn, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo