• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • natłuszczanie i smarowanie - maszyny i urządzenia

Wyniki dla

Natłuszczanie i smarowanie - maszyny i urządzenia - Import eksport

 1. HEINZ GERSTMEYER NACHF. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Jako firma z wieloletnią tradycją łączymy nasze długie doświadczenie i sprawdzone produkty wykonane dzięki najnowszym technologią produkcji, tworząc konkurencyjną jednostkę: Nasze kompetencje w służbie Twojego sukcesu. Nasze atuty: blisko 50-letnie doświadczenie w dziedzinie smarownic, know-how przekraczająca obszar handlowy dzięki doświadczeniu zdobytemu w przeszłości na bazie własnej produkcji, prawie 50-letnie doświadczenie w eksporcie na wszystkie kontynenty za wyjątkiem Antarktydy, co przekłada się na krótki czas dostawy, często w ciągu 24 godzin, wysokiej jakości smarowniczki ISO 9000: 2001, certyfikowani producenci, towary produkcji niemieckiej po konkurencyjnych cenach, unikalne, wysokiej jakości opakowania w skrzyniach plastikowych z przezroczystymi pokrywami a także małe opakowania, duża elastyczność, doskonałe relacje z producentami, dzięki czemu specjalne zamówienia mogą być realizoane w krótkim czasie.

  Witryna www Open In New icon
 2. POMAC LUB SERVICES

  Belgia

  Verified by europages badge

  Od 30 lat, Pomac Lub-Services jest dobrze naoliwionym przedsiębiorstwem dzięki swojej współpracy z producentami znanymi na całym świecie w dziedzinie technik smarowania (od smarownic do smarownic automatycznych do oleju i smary, wszystko dla Państwa sieci sprężonego powietrza…). Sercem naszych umiejętności jest: smarownice automatyczne, smarowanie taśm i płyt, smarowanie centralne, smarowanie łańcuchów, mikrosmarowanie, smarownice kroplowe, smarowanie poprzez rozpylanie.

  Witryna www Open In New icon
 3. NEW SWAN

  Indie

  Verified by europages badge
 4. SS.LUBAC SCHMIERTECHNISCHE ANLAGEN & PRODUKTE GES.M.B.H.

  Austria

  Verified by europages badge
 5. DEFORIN

  Polska

  Firma Deforin z Chorzowa dostarcza wiodące rozwiązania z zakresu centralnego smarowania maszyn i urządzeń przemysłowych. Przedsiębiorstwo oferuje układy centralnego smarowania uznanych producentów, dostosowane do specyfiki pracy w różnych warunkach. Oferta Deforin obejmuje m.in.: centralne smarowanie Graco, wykorzystywane w maszynach stacjonarnych i mobilnych, układy smarowania Woerner, do stosowania w szczególnie ciężkich warunkach (górnictwo, hutnictwo), centralne smarowanie Groeneveld - do urządzeń mobilnych (autobusów, ciężarówek, maszyn), układy smarowania Lincoln - układy stosowane głównie w przemyśle szklarskim, papierniczym, hutniczym, spożywczym, centralne smarowanie SKF/Vogel, wykorzystywane do smarowania łożysk w większości gałęzi przemysłu, układy smarowania TriboTec - stosowane przede wszystkim w przemyśle ciężkim (górnictwo, koksownictwo, energetyka). Deforin dostarcza takie komponenty układów jak m.in. rozdzielacze, dysze, agregaty, pompy centralnego smarowania czy elementy kontrolne. Poza centralnym smarowaniem, firma oferuje również systemy smarowania łańcuchów, smarownice automatyczne, urządzenia do dystrybucji smaru i transferu oleju, a także wiodące środki smarne różnych zastosowań.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. BALKENHOFF SCHMIERSYSTEME

  Niemcy

 2. SKF LUBRICATION SYSTEMS GERMANY GMBH

  Niemcy

 3. JUNIOR PLAST S.R.L.

  Włochy

 4. GÜLERSAN LUBRICATION EQUIPMENT

  Turcja

 5. INFRALYTIC GMBH

  Niemcy

 1. TYLCO LUBE

  Belgia

 2. ARMATUREN FRITSCHE GMBH & CO. KG

  Niemcy

 3. MECGI S.R.L.

  Włochy

 4. ANTIQUA KOFARAGO, GEP-SZERSZAM, ES ANYAGKERESKEDES EGYENI CEG

  Węgry

 5. COS - MEK S.N.C.

  Włochy

 6. RANDERS MONTAGE SERVICE A/S

  Dania

 7. LURO

  Francja

 8. CHAVECA & JANEIRA - COMERCIO E LUBRIFICANTES, LDA

  Portugalia

 9. MENZEL METALLCHEMIE GMBH

  Niemcy

 10. TEN KATE GMBH & CO. KG

  Niemcy

 1. L L P MASKINER V/LEIF PETERSEN

  Dania

 2. CHP

  Belgia

 3. TECHNISCHER HANDEL BAYERN

  Niemcy

 4. TECHNOLUB SYSTEMS GMBH SCHMIER- UND DOSIERTECHNIK

  Niemcy

 5. STW - KIM FRIEDRICH DIPL.-ING. (FH)

  Niemcy

 6. GILFOR SA

  Francja

 7. ECOTEAM

  Bułgaria

 8. SAT SEMER ANLAGEN-TECHNIK GMBH

  Niemcy

 9. GLOBO-SOLUTIONS

  Niemcy

 10. UNICUT WAHL GMBH

  Niemcy