• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • natłuszczanie i smarowanie - maszyny i urządzenia

Wyniki dla

Natłuszczanie i smarowanie - maszyny i urządzenia - Import eksport

 1. HEINZ GERSTMEYER NACHF. KG

  Niemcy

  Jako firma z wieloletnią tradycją łączymy nasze długie doświadczenie i sprawdzone produkty wykonane dzięki najnowszym technologią produkcji, tworząc konkurencyjną jednostkę: Nasze kompetencje w służbie Twojego sukcesu. Nasze atuty: blisko 50-letnie doświadczenie w dziedzinie smarownic, know-how przekraczająca obszar handlowy dzięki doświadczeniu zdobytemu w przeszłości na bazie własnej produkcji, prawie 50-letnie doświadczenie w eksporcie na wszystkie kontynenty za wyjątkiem Antarktydy, co przekłada się na krótki czas dostawy, często w ciągu 24 godzin, wysokiej jakości smarowniczki ISO 9000: 2001, certyfikowani producenci, towary produkcji niemieckiej po konkurencyjnych cenach, unikalne, wysokiej jakości opakowania w skrzyniach plastikowych z przezroczystymi pokrywami a także małe opakowania, duża elastyczność, doskonałe relacje z producentami, dzięki czemu specjalne zamówienia mogą być realizoane w krótkim czasie.

 2. POMAC LUB SERVICES

  Belgia

  Od 30 lat, Pomac Lub-Services jest dobrze naoliwionym przedsiębiorstwem dzięki swojej współpracy z producentami znanymi na całym świecie w dziedzinie technik smarowania (od smarownic do smarownic automatycznych do oleju i smary, wszystko dla Państwa sieci sprężonego powietrza…). Sercem naszych umiejętności jest: smarownice automatyczne, smarowanie taśm i płyt, smarowanie centralne, smarowanie łańcuchów, mikrosmarowanie, smarownice kroplowe, smarowanie poprzez rozpylanie.

 3. SS.LUBAC SCHMIERTECHNISCHE ANLAGEN & PRODUKTE GMBH

  Austria

  Firma SS.LUBAC SCHMIERTECHNISCHE ANLAGEN & PRODUKTE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Natłuszczanie i smarowanie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Bad Ischl, Austria.

 4. NEW SWAN

  Indie

  Firma NEW SWAN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rolnictwo - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Natłuszczanie i smarowanie - maszyny i urządzenia, wózki narzędziowe, Natłuszczanie i smarowanie - maszyny i urządzenia, i młotek. Ma siedzibę w Ludhiana, Indie.

 5. DEFORIN

  Polska

  Firma Deforin z Chorzowa dostarcza wiodące rozwiązania z zakresu centralnego smarowania maszyn i urządzeń przemysłowych. Przedsiębiorstwo oferuje układy centralnego smarowania uznanych producentów, dostosowane do specyfiki pracy w różnych warunkach. Oferta Deforin obejmuje m.in.: centralne smarowanie Graco, wykorzystywane w maszynach stacjonarnych i mobilnych, układy smarowania Woerner, do stosowania w szczególnie ciężkich warunkach (górnictwo, hutnictwo), centralne smarowanie Groeneveld - do urządzeń mobilnych (autobusów, ciężarówek, maszyn), układy smarowania Lincoln - układy stosowane głównie w przemyśle szklarskim, papierniczym, hutniczym, spożywczym, centralne smarowanie SKF/Vogel, wykorzystywane do smarowania łożysk w większości gałęzi przemysłu, układy smarowania TriboTec - stosowane przede wszystkim w przemyśle ciężkim (górnictwo, koksownictwo, energetyka). Deforin dostarcza takie komponenty układów jak m.in. rozdzielacze, dysze, agregaty, pompy centralnego smarowania czy elementy kontrolne. Poza centralnym smarowaniem, firma oferuje również systemy smarowania łańcuchów, smarownice automatyczne, urządzenia do dystrybucji smaru i transferu oleju, a także wiodące środki smarne różnych zastosowań.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. BALKENHOFF SCHMIERSYSTEME

  Niemcy

 2. SKF LUBRICATION SYSTEMS GERMANY GMBH

  Niemcy

 3. JUNIOR PLAST S.R.L.

  Włochy

 4. GÜLERSAN LUBRICATION EQUIPMENT

  Turcja

 5. INFRALYTIC GMBH

  Niemcy

 1. ARMATUREN FRITSCHE GMBH & CO. KG

  Niemcy

 2. TYLCO LUBE

  Belgia

 1. MECGI S.R.L.

  Włochy

 2. ANTIQUA KOFARAGO, GEP-SZERSZAM, ES ANYAGKERESKEDES EGYENI CEG

  Węgry

 3. CHAVECA & JANEIRA - COMERCIO E LUBRIFICANTES, LDA

  Portugalia

 4. COS - MEK S.N.C.

  Włochy

 5. RANDERS MONTAGE SERVICE A/S

  Dania

 6. TEN KATE GMBH & CO. KG

  Niemcy

 7. MENZEL METALLCHEMIE GMBH

  Niemcy

 8. LURO

  Francja

 1. L L P MASKINER V/LEIF PETERSEN

  Dania

 2. KARL HALWACHS GESELLSCHAFT M.B.H. & CO KG

  Austria

 3. CODAITEC - GRAISSAGE CENTRALISÉ

  Francja

 4. LINCOLN GMBH

  Niemcy

 5. BUCHNER ZENTRALSCHMIERTECHNIK ROBERT BUCHNER

  Niemcy

 6. CORNELIA WEBER ZENTRALSCHMIERTECHNIK GMBH

  Niemcy

 7. SAT SEMER ANLAGEN-TECHNIK GMBH

  Niemcy

 8. W. LUCKEY GMBH

  Niemcy

 9. LECHEVALIER CAEN

  Francja

 10. CHP

  Belgia

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo