• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • napoje gazowane bezalkoholowe

Wyniki dla

Napoje gazowane bezalkoholowe - Import eksport

 1. FORATIA EUROPE OU

  Finlandia

  Verified by europages badge

  Z prawdziwie ogólnoświatowej perspektywy pozyskujemy produkty z głównych obszarów produkcyjnych w Europie, Ameryce Północnej i Południowej oraz na Dalekim Wschodzie. Nasze główne grupy produktów to olej z pestek moreli, olej palmowy, olej rzepakowy, olej sojowy, olej słonecznikowy, mieszanki, olej kukurydziany, olej bawełniany, olej słonecznikowy o wysokiej zawartości kwasu oleinowego, drób, wieprzowina, wołowina, ryby, frytki, warzywa, napoje bezalkoholowe i wyroby mleczne. Jako firma dostarczająca żywność i olej, Foratia Europe OU dostarcza oleje jadalne, napoje energetyczne, napoje bezalkoholowe, whisky, wina i produkty mrożone do ponad 100 krajów na całym świecie. Działamy głównie w Europie, Afryce, Azji, na Bliskim Wschodzie, w Ameryce Południowej i na Karaibach. Dostarczamy nasze usługi i produkty naszym klientom w następujących sektorach spożywczych: producenci, hurtownicy produktów spożywczych, dystrybutorzy w branży gastronomicznej i sprzedawcy detaliczni. Jesteśmy znani z tego, że jesteśmy niezawodnym partnerem oferującym produkty i marki wysokiej jakości. Zapewniamy profesjonalną obsługę w każdym aspekcie Twojego biznesu, w tym nasze opakowania, kontrolę jakości, dokumentację, logistykę i obsługę klienta. Wszystkie nasze usługi oferujemy w konkurencyjnych cenach. Dlatego Foratia Europe OU jest Twoim światowym specjalistą w zakresie zaopatrzenia w produkty spożywcze i oleje. Odwiedź naszą stronę internetową lub skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 2. PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE GAMA WALDEMAR NITKA

  Polska

  Verified by europages badge

  Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Gama" Waldemar Nitka jest firmą międzynarodową, której główną i kluczową działalnością jest sprzedaż hurtowa markowych, szybkozbywalnych towarów konsumpcyjnych (FMCG). Od założenia przedsiębiorstwa w 2008 roku, osiągamy stały wzrost i tworzymy rozbudowaną bazę klientów i dostawców. Obecnie, naszymi klientami są wiodące przedsiębiorstwa sprzedaży hurtowej i sieci detaliczne w Europie, Azji i Ameryce Północnej. Oferujemy liczne usługi, w tym: Transport: Rozwinęliśmy dobre relacje z czołowymi przedsiębiorstwami transportowymi, dzięki czemu jesteśmy operatywnym dostawcą po rozsądnych cenach. Rozwiązania w zakresie etykietowania: Projektujemy, produkujemy i naklejamy etykiety z tekstem w Twoim języku za bardzo niską, dodatkową opłatą. Etykiety mogą mieć różne kolory i wielkości, zależnie od produktu i długości zamówionego tekstu. Magazynowanie: Dysponujemy nowoczesnymi i przestronnymi magazynami, o elastycznym czasie pracy. Posiadając obiekty magazynowe na Litwie, w Polsce, na Łotwie i w Holandii, Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Gama" Waldemar Nitka jest w stanie zagwarantować optymalną jakość usług magazynowych. Usługi celne: Dopełniamy formalności celnych w różnych krajach, przygotowujemy dokumenty celne. Rozszerzanie palet: Ponadto, na życzenie klienta, oferujemy rozszerzanie palet. Jesteśmy gotowi udzielić pomocy w jakiejkolwiek kwestii związanej z handlem i dostosować nasze usługi do dowolnego zakresu wymagań klienta. Skontaktuj się z nami aby uzyskać więcej informacji!

 3. HK TRADING GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Dzięki ponad dziesięcioletniemu doświadczeniu w dostarczaniu wysokiej jakości produktów na ogromny rynek w Europie i Wielkiej Brytanii, od 2006 roku, kiedy rozpoczęliśmy działalność i od 2010 roku, kiedy marka została skonsolidowana, przyświecał nam jeden cel: stać się największym na świecie dostawcą zdrowych orzechów, napojów, roślin strączkowych, przypraw i wielu innych produktów, spełniających międzynarodowe standardy. Z naszego punktu widzenia, nie chodzi tylko o sprzedaż. Budowanie i wspierania oznacza utrzymywanie relacji z naszymi klientami. Ma to dla nas kluczowe znaczenie. Dążymy do poprawy struktury transportu owoców od źródła do nabywcy. Robimy to poprzez ulepszone rozwiązania w zakresie marketingu, dostaw i zarządzania ryzykiem. Nie idziemy na kompromis w kwestii jakości, ale stosując unikalne, dynamiczne strategie, zadowalamy wszystkich. Nasza holistyczna funkcja marketingowa obejmuje metody wysyłki, dostawy i płatności, przy jednoczesnym utrzymaniu zdrowych relacji z dostawcami usług w łańcuchu dostaw owoców. Zapewniamy kompleksowe usługi w zakresie eksportu oleju, ryżu, orzechów i cukru z Tajlandii, w tym szereg usług logistycznych: - fracht morski statkami do transportu oleju z nasion, mąki, zboża; - transport samochodowy oleju, ryżu, orzechów, cukru do Europy, Azji; - transport kontenerowy oleju, ryżu, orzechów, cukru; - transport olejów z nasion za pomocą flexitanków.

 4. BRANDSPARKLE

  Polska

  Verified by europages badge

  Brandsparkle specjalizuje się w produkcji i dostawie napojów premium, dostosowanych do oryginalnych tożsamości marek. Dokładając wszelkich starań, aby wykreować wyjątkowe napoje bezalkoholowe, odzwierciedlające istotę każdej marki, przodujemy w wytwarzaniu napojów na specjalne zamówienie, doskonale przyjmowanych przez klientów. Nasze kompleksowe usługi obejmują cały proces produkcyjny, od koncepcji i opracowania produktu po pakowanie i dystrybucję. W ramach wspólpracy z czołowymi producentami w Europie, oferujemy spersonalizowane smaki, wzory opakowań i strategie marketingowe gwarantując, że każdy napój pozostawi zapadające w pamięć wrażenie. Opracowujemy różne produkty dla branży HORECA & FMCG, takie jak makaron, ryż, jajka, itp. Motywowani naszym zaangażowaniem na rzecz wysokiej jakości i innowacji, uważnie podchodzimy do każdego aspektu naszej pracy z pasją i kreatywnością. Naszym celem jest nie tylko dostarczanie pokrzepiających, przepysznych napojów, ale także tworzenie treści, które budują silne więzi między markami i konsumentami. Z Brandsparkle, każdy łyk staje się okazją przeżycia niezapomnianego doświadczenia przez naszych klientów.

 5. ARUFEL S.R.O.

  Słowacja

  Verified by europages badge

  Firma Arufel s.r.o., wywodząca się ze skromnej kawiarni w 2014 roku, uosabia połączenie innowacji i zaangażowania w światowym sektorze FMCG. Jej założyciele, Michał i Martin, wspominają skromne początki firmy, która obecnie jest kamieniem węgielnym doskonałości w handlu międzynarodowym. Dzięki połączeniu innowacyjnego sposobu myślenia, ciężkiej pracy i międzynarodowej eksploracji, firma Arufel s.r.o. zdefiniowała nowy krajobraz importowo-eksportowy, przekształcając się z małej jadłodajni w wiodącą siłę w branży FMCG, z siedzibą w Presovie na Słowacji. Dziś Arufel jest liderem w dziedzinie importu-eksportu i dystrybucji FMCG, oferując szeroką gamę produktów do ponad 40 krajów na całym świecie, umacniając tym samym swój status wiarygodnego światowego partnera. Jej portfolio obejmuje renomowane marki, takie jak Monster Energy, Red Bull, Coca-Cola i Nescafé, co podkreśla jej zaangażowanie w zaspokajanie różnorodnych potrzeb partnerów. Kręgosłupem operacyjnym firmy jest nowoczesny magazyn na Słowacji, oferujący 12 stanowisk przeładunkowych, pojemność 3500 palet i najwyższej klasy system zarządzania magazynem (WMS). Obiekt ten, wyposażony w nowoczesne linie do etykietowania i przepakowywania, zapewnia optymalną obsługę produktów. Sukces Arufel jest wspierany przez oddany zespół profesjonalistów, których wiedza i pasja do doskonałości usług są niezrównane. To zobowiązanie do doskonałości jest dodatkowo odzwierciedlone w pakiecie usług "ALL IN", oferującym kompleksowe rozwiązania od pozyskiwania produktów po ogólnoświatowe dostawy, w tym kontrole jakości, naklejanie nalepek, itp.,

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MASTERS FOOD DRINK

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma MASTERS FOOD DRINK, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Automaty sprzedające napoje. Jest również obecna w dziedzinach Napoje gazowane, Napoje gazowane bezalkoholowe, Napoje bezalkoholowe, Napoje gazowane, Napoje gazowane bezalkoholowe, Napoje bezalkoholowe, i napój bezalkoholowy egzotyczny. Ma siedzibę w Épinay-Sous-Sénart, Francja.

 2. OPPTHA GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma OPPTHA GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Napoje gazowane bezalkoholowe. Ma siedzibę w Neutraubling, Niemcy.

 3. TIMGAD STORE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma TIMGAD STORE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Import-eksport artykułów rolno-spożywczych. Jest również obecna w dziedzinach Warzywa świeże, Oliwki, Ziemniaki, Napoje bezalkoholowe, Napoje gazowane bezalkoholowe, Oliwa z oliwek, daktyle, daktyle pakowane, i melony. Ma siedzibę w Martigues, Francja.

 4. ESRA GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ESRA GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Napoje gazowane bezalkoholowe. Ma siedzibę w Bitterfeld-Wolfen, Niemcy.

 5. CARRIÈRE GMBH COMMITTED TO TASTE

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma CARRIÈRE GMBH COMMITTED TO TASTE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Napoje gazowane bezalkoholowe. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 1. SONIC-DRINK VERTRIEBS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SONIC-DRINK VERTRIEBS GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Napoje gazowane bezalkoholowe. Ma siedzibę w Mainz, Niemcy.

 2. KORNBRENNEREI B. POTT INH. DIRK HARTWIG E.K.

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KORNBRENNEREI B. POTT INH. DIRK HARTWIG E.K., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Napoje gazowane bezalkoholowe. Ma siedzibę w Oelde, Niemcy.

 1. FIRSTFOODS

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma FIRSTFOODS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Żywność - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach Centrale handlowe, Napoje, Chleb, Napoje gazowane bezalkoholowe, Centrale handlowe, online sale of food products, dystrybucja spożywcza, eksport produktów spożywczych, i import produktów spożywczych. Ma siedzibę w Reims, Francja.

 2. EHBLUX S.A. - MAMOXTRADING

  Luksemburg

  Verified by europages badge

  Firma EHBLUX S.A. - MAMOXTRADING, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Napoje gazowane bezalkoholowe. Jest również obecna w dziedzinach Napoje bezalkoholowe, Napoje - import-eksport, Import-eksport papieru i tektury, Napoje, rolki papieru termicznego, Napoje bezalkoholowe, Napoje - import-eksport, Import-eksport papieru i tektury, i Napoje. Ma siedzibę w Weiswampach, Luksemburg.

 3. EKOBIOPOL SP. Z O.O.

  Polska

  Stawiamy na jakość. Nasza marka GoDISCO jest ekskluzywną Polską marką o zasięgu globalnym. Jest to marka na miarę XXI wieku. Nasze produkty są najwyższej jakości, na bieżąco kontrolowane w laboratorium kontroli jakości. Napój energetyczny klasyczny, to ekskluzywny , wykwintny , niepowtarzalny delikatny smak , który zadowala najbardziej wymagających konsumentów. Regeneruje organizm i pobudza umysł. Dbamy o Wasz komfort i dobre samopoczucie. Zadowolenie naszych klientów jest naszym zadowoleniem. Opis produktu GoDISCO gazowany napój energetyzujący . Okres do spożycia 2 lata od daty produkcji Składniki: woda; cukier; dwutlenek węgla; kwas: kwas cytrynowy; tauryna (400 mg/ 100 ml); regulator kwasowości: cytryniany sodu; kofeina (32 mg/100 ml); barwniki: karmel amoniakalny, ryboflawina; aromaty; witaminy: niacyna (amid kwasu nikotynowego), B6 (chlorowodorek pirydoksyny), kwas pantotenowy (D-pantotenian wapnia), B12 (cyjanokobalamina). WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100ML: Wartość energetyczna : 200 kJ / 47 kcal Tłuszcz : < 0, 5 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone : < 0, 1 g Węglowodany : 11 g w tym cukry : 11 g Błonnik : <0, 5 g Białka : <0, 5 g Sól: : 0, 12 g Sód: : 0, 5 g WITAMINY W 100 ML: Niacyna (PP) : 8, 0 mg (50%*) Kwas pantotenowy (B5) : 2, 0 mg (33%*) Vitamina B6 : 0.7 mg (50%) Witamina B12 : 0, 2 μg (8%*)

 4. IMAGRAM

  Francja

  SARL IMAGRAM jest francuskim producentem lemoniad naturalnych wysokiej jakości od 1856 roku. SARL IMAGRAM wprowadza innowacje i obecnie oferuje szeroką gamę lemoniad bio i lemoniad aromatyzowanych zachowując metodę i recepturę produkcji przodków. Proponujemy bogatą paletę lemoniad pod marką ELIXIA. Zróżnicowane smaki i aromaty: lemoniada wiśniowa, lemoniada aromatyzowana, lemoniada z owoców pasji, lemoniada czekoladowa, lemoniada mirabelkowa, lemoniada z agawy…

 5. ALOE VERA HELLAS

  Grecja

  Firma ALOE VERA HELLAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Soki owocowe i jarzynowe. Jest również obecna w dziedzinach Napoje gazowane bezalkoholowe, Dodatki odżywcze, rolnictwo biologiczne, Napoje gazowane bezalkoholowe, soki owocowe bez cukru, i Dodatki odżywcze. Ma siedzibę w Heraklion, Grecja.

 6. OBA MESRUBAT SAN. TIC. A.S.

  Turcja

  Firma OBA MESRUBAT SAN. TIC. A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Napoje gazowane bezalkoholowe. Jest również obecna w dziedzinach Napoje gazowane, napoje - hurt, Napoje energetyczne, i Napoje gazowane. Ma siedzibę w Manisa, Turcja.

 7. SICILIANA BEVANDE GASSATE DI A. BONA

  Włochy

  Firma SICILIANA BEVANDE GASSATE DI A. BONA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Napoje gazowane bezalkoholowe. Jest również obecna w dziedzinach oranżada, lemoniada, i napoje gazowane. Ma siedzibę w Augusta, Włochy.

 8. HERMANN PFANNER GETRÄNKE GMBH

  Austria

  Firma HERMANN PFANNER GETRÄNKE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Napoje gazowane bezalkoholowe. Jest również obecna w dziedzinach Napoje bezalkoholowe, Alkohole i wyroby spirytusowe, napoje na bazie herbaty, Napoje energetyczne, Napoje bezalkoholowe, i Alkohole i wyroby spirytusowe. Ma siedzibę w Lauterach, Austria.

 1. HERMANN PFANNER GETRÄNKE GMBH

  Niemcy

  Firma HERMANN PFANNER GETRÄNKE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Napoje gazowane bezalkoholowe. Ma siedzibę w Neuenkirchen, Niemcy.

 2. VON ARISTO GMBH

  Niemcy

  Firma VON ARISTO GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Napoje gazowane bezalkoholowe. Ma siedzibę w Graben, Niemcy.

 3. OGUZ HOLDING

  Turcja

  Firma OGUZ HOLDING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Napoje gazowane bezalkoholowe. Ma siedzibę w Sakarya, Turcja.

 4. RIEME BOISSONS

  Francja

  Firma RIEME BOISSONS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Napoje gazowane bezalkoholowe. Jest również obecna w dziedzinach lemoniada, syrop cytrynowy, syropy, i syropy owocowe bezalkoholowe. Ma siedzibę w Morteau, Francja.

 5. VITALYV INTERNATIONAL SRL

  Włochy

  Firma VITALYV INTERNATIONAL SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Napoje gazowane bezalkoholowe. Jest również obecna w dziedzinach Alkohole i wyroby spirytusowe, Cosmetics, dodatki żywnościowe, i Alkohole i wyroby spirytusowe. Ma siedzibę w Ponte San Pietro, Włochy.

 6. TRINKAJO.DE - GETRÄNKE, OBST UND SNACKS FÜR IHR BÜRO

  Niemcy

  Firma TRINKAJO.DE - GETRÄNKE, OBST UND SNACKS FÜR IHR BÜRO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Napoje gazowane bezalkoholowe. Ma siedzibę w Rostock, Niemcy.

 7. BEVY EXPRESS

  Włochy

  Firma BEVY EXPRESS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Napoje. Jest również obecna w dziedzinach Woda pitna - produkcja i dystrybucja, Napoje gazowane bezalkoholowe, sparkling water, Woda pitna - produkcja i dystrybucja, i Napoje gazowane bezalkoholowe. Ma siedzibę w Milano, Włochy.

 8. FURYA ENERGY

  Francja

  Firma FURYA ENERGY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Napoje gazowane bezalkoholowe. Jest również obecna w dziedzinach Napój gazowany. Ma siedzibę w Pau, Francja.

 9. KURSK BREWERY, LLC

  Rosja

  Firma KURSK BREWERY, LLC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piwo. Jest również obecna w dziedzinach Napoje - import-eksport, Napoje gazowane bezalkoholowe, Napoje bezalkoholowe, Cydr z jabłek i cydr z gruszek, Napoje - import-eksport, Napoje gazowane bezalkoholowe, Napoje bezalkoholowe, i Cydr z jabłek i cydr z gruszek. Ma siedzibę w Kursk, Rosja.

 10. SIMONE A SOIF ! (COMPAGNIE BRUXELLOISE DES BOISSONS)

  Belgia

  Firma SIMONE A SOIF ! (COMPAGNIE BRUXELLOISE DES BOISSONS), jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Automaty sprzedające napoje. Jest również obecna w dziedzinach Napoje gazowane bezalkoholowe, Lemoniada bio, napoje bezalkoholowe, napoje owocowe, i Napoje gazowane bezalkoholowe. Ma siedzibę w Schaerbeek, Belgia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo