• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • warzywa i owoce - import-eksport

Wyniki dla

Warzywa i owoce - import-eksport - Import eksport

 1. NEAR TRADE

  Portugalia

  Verified by europages badge

  NEAR TRADE jest firmą handlową z siedzibą w Portugalii, która łączy dostawców i nabywców na całym świecie. Dostarczamy unikalne i egzotyczne produkty dla Państwo biznesu w Europie. Nasze fundamenty praktyczności, obiektywizmu i partnerstwa pozwalają nam dostarczać najlepsze oferty dla różnych partnerów zgodnie z lokalnym prawem, normami i kulturą. Dzięki solidnemu portfolio partnerów nawiązujemy kontakt pomiędzy naszymi dostawcami z Ameryki Południowej i Europy, a naszymi odbiorcami na całym świecie. Nasz proces jest prosty i szanuje każde żądanie, aby konkretyzować doskonałe oferty. Działamy w następujących branżach: artykuły handlowe, przemysł, technologia, państwo królewskie i finanse. Chętnie wnosimy pozytywny wkład do projektów w poszczególnych branżach. Wśród dostarczanych przez nas towarów można znaleźć m.in.: Napoje: Współpracujemy z najlepszymi markami: Heineken, Coca-Cola, Budweiser, itp. Ponadto współpracujemy z lokalnymi brazylijskimi producentami naturalnych napojów, naturalnych owoców egzotycznych takich jak acerola, graviola, cupuaçu (w postaci pulpy lub proszku) oraz bio przekąsek z tropikalnego manioku. Żywność: ZBOŻA, BIAŁKO ZWIERZĘCE, OWOCE, OLEJE ROŚLINNE, NASIONA, TŁUSZCZ ZWIERZĘCY DO SPOŻYCIA PRZEZ LUDZI I DO CELÓW PRZEMYSŁOWYCH. WINO, OLIWA Z OLIWEK, RÓŻNE SOKI OWOCOWE, PULPY OWOCOWE, KIEŁBASY, DORSZ LUZEM, KONSERWY, ŻYWNOŚĆ PRZETWORZONA. Inne Produkty: ODZIEŻ, DREWNO, POCHODNE ROPY NAFTOWEJ, BIOMASA, BIOPALIWA. Jeśli szukają Państwo partnera w celu pomocy we wprowadzeniu Państwa produktów na rynek międzynarodowy lub importu z określonego kraju, Prosimy skontaktować się z nami!

 2. MAZETTO COMPANY

  Brazylia

  Verified by europages badge

  Witamy! Jesteśmy MAZETTO COMPANY; Szybko rozwijająca się firma importowo-eksportową skoncentrowana na eksporcie brazylijskich produktów rolnych. Pracujemy nad transformacją handlu zagranicznego, prowadzimy negocjacje na całym świecie i rozwiązujemy problemy biurokracji w kupnie i sprzedaży w handlu zagranicznym, zapewniając klientom najlepsze produkty i warunki. W zglobalizowanym świecie naszą misją jest zapewnienie kompetencji, przejrzystości i lojalności. Dlatego zawsze dostarczamy produkty najwyższej jakości i doskonałe relacje międzynarodowe. Lokalizacje: MAZETTO COMPANY ma swoje biura strategiczne w São Paulo i Lizbonie. Produkty: Zajmujemy się głównie importem i eksportem brazylijskiej kawy, marchwi, pomidorów, ziemniaków, kukurydzy, soi, brazylijskiej wołowiny i kurczaków. Odwiedź naszą stronę internetową i skontaktuj się z naszym zespołem!

 3. TRO-KOST GEMÜSETROCKNUNGS- UND NAHRUNGSMITTEL GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  TRO-Kost GmbH jest jednym z wiodących producentów suszonych warzyw, ziół i grzybów dla przemysłu spożywczego, paszowego i farmaceutycznego. Nasi klienci mogą oczekiwać od nas najlepszej jakości w atrakcyjnych i konkurencyjnych cenach. W zależności od potrzeb oferujemy różne formy (płatki, kostki, granulki, proszki) oraz indywidualne mieszanki zgodnie ze specyfikacjami i recepturami klienta. Od uprawy, przez przetwarzania, aż po wysyłkę - oferujemy wszystko z jednego źródła.

 4. KTRACO

  Francja

  Verified by europages badge

  Od ponad 20 lat KTRACO specjalizuje się w sektorze świeżych i suszonych owoców i warzyw zarówno u producentów, jak i dystrybutorów. Firma pozycjonuje się jako profesjonalista w tej dziedzinie, zarówno pod względem wiedzy o produktach rolnych, ich odmianach, jak i dostępności, gwarantując jednocześnie ich jakość. Oferuje wyłącznie świeże, wysokiej jakości owoce i warzywa. Dlatego KTRACO oferuje tylko produkty z codziennego przyjazdu, które są dostępne na ich platformie sprzedaży online. Prosimy o kontakt z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 5. RNC BUSINESS INTERNATIONAL

  Francja

  Verified by europages badge

  Przedsiębiorstwo RNC BUSINESS INTERNATIONAL zostało założone w 2020 roku. Mieści się w Asnières Sur Seine, Francja. Firma specjalizuje się w imporcie-eksporcie produktów spożywczych, między innymi czosnku, rzepy, pomarańczy, oliwy z oliwek, win, itp... Przemysł rolno-spożywczy wytwarza towary konsumpcyjne z produktów rolnictwa i hodowli. Wyroby, takie jak jogurty, sery, gotowe dania mrożone, pasztety, czekolada i inne słodycze pochodzą z zakładów tych branż. Zachęcamy do kontaktu z nami w celu uzyskania dalszych informacji.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. EDEN SPEED NEGOCE

  Tunezja

  Verified by europages badge

  EDEN FARMER jest wiodącą firmą produkcyjną i eksportową, specjalizującą się w olejach roślinnych: słonecznikowym, kukurydzianym i palmowym, a także w produkcji owoców i warzyw w puszkach, owoców suszonych, mleka w proszku, sosów i makaronów. Z dumą oferujemy szeroką gamę najwyższej jakości świeżych i mrożonych produktów, starannie uprawianych w sposób zrównoważony i przyjazny dla środowiska. Nasze oleje najwyższej jakości, takie jak oliwa z oliwek, olej słonecznikowy i olej kukurydziany, są starannie wybierane ze względu na ich wyjątkową jakość i smak.. Współpracujemy z lokalnymi rolnikami i międzynarodowymi dostawcami. Nasz oddany zespół specjalistów ds. eksportu i dystrybucji posiada dogłębną wiedzę specjalistyczną w tej dziedzinie i może zaspokoić indywidualne potrzeby każdego klienta (importerów, eksporterów, hurtowni, central zakupów, przemysłu spożywczego itp.). W Eden Farmer dokładamy wszelkich starań, aby dostarczać naszym klientom najlepsze produkty, zdrową i pyszną żywność dla wszystkich naszych klientów we Francji i za granicą, wspierając naszych lokalnych i międzynarodowych dostawców.

 2. IS COMMODITY

  Francja

  Verified by europages badge

  Jak funkcjonujemy: Jak postępujemy: 1 Zapytanie ofertowe 2 Zakres cenowy 3 LIST INTENCYJNY 4 Oferta cenowa 5 ICPO 6 Dowód wpłaty (SWA) 7 Płatność (TT z góry 30%) 8 Wysyłka 9 Dostawa dokumentów ( FCA, FOB, CIF ) 10 Płatność (LC, TT, z góry 70%)

 3. ASYA FRESH

  Turcja

  Verified by europages badge

  Witamy w Asya Fresh, u czołowego tureckiego eksportera najwyższej jakości, świeżych owoców i warzyw od 2016 roku. Dzięki naszej ścisłej współpracy z administracją portu Samsun i wysokowykwalifikowanym pracownikom, rozszerzamy nasze możliwości logistyczne, zwiększając nasze wolumeny eksportowe. W Asya Fresh, zrównoważony rozwój jest naszą kluczową wartością. Jesteśmy dumni z oferowania owoców premium pochodzenia organicznego, takich jak granaty i wiśnie, zapewniając szybkie dostawy dzięki naszemu kompetentemu zespołowi. Odkryj szeroką gamę naszych produktów, obejmującą: •Granaty •Wiśnie •Nektarynki i brzoskwinie •Rodzynki sułtańskie •Winogrona red globe •Gruszki •Pigwy •Śliwki •Morele •Figi •Różne gatunki pomidorów •Paprykę •Paprykę ostrą •Ogórki •Cukinię •Grejfruty •Pomarańcze •Mandarynki •Cytryny Specjalizujemy się w granatach, wiśniach oraz zróżnicowanej, szerokiej gamie owoców i warzyw pochodzenia lokalnego, włącznie z nektarynkami, brzoskwiniami, morelami i paprykami. Prowadzimy magazyny, znajdujące się w strategicznych lokalizacjach w Antalyi, Mersin i Manisie. W ramach naszego specjalnego programu, oferujemy wybranym producentom szansę przyłączenia się do nas na zasadzie długoterminowej współpracy partnerskiej. Poprzez umowę o wyłączności dostaw, tworzymy bezpieczeństwo i skoordynowane ramy dla wspólnych programów, gwarantując Tobie, jako nabywcy, dostawę niezawodnych, wysokiej jakości produktów i korzyści ze ścisłej współpracy. Skontaktuj się z nami dziś, aby uzyskać więcej informacji. Dzięki zdolnościom wykonywania dostaw na skalę globalną, Asya Fresh zaspokaja potrzeby różnych rynków, oferując produkty premium i wyjątkową obsługę.

 4. MELIORAFRESH (BESTTRADE)

  Turcja

  Verified by europages badge

  Witamy w Meliorafresh, kluczowym dla Ciebie miejscu świeżych owoców i warzyw jakości premium z Turcji. Posiadając ponad 30 letnią historię, bez przerwy ewoluujemy, aby wyjść naprzeciw zmieniającym się potrzebom naszych klientów. Nasz niedawny rozwój w Europie Wschodniej jest odzwierciedleniem naszego zaangażowania na rzecz obsługiwania globalnych rynków i dostarczania wyjątkowych produktów wymagającym klientom na świecie. Kładąc nacisk na świeżość i nieskazitelność, inwestujemy w najnowocześniejszą technologię, aby spełniać najwyższe standardy higieny i bezpieczeństwa. Nasze produkty ekologiczne gwarantują to, co najlepsze w przyrodzie, docierając do Ciebie dzięki rozbudowanemu zapleczu logistycznemu. Poznaj nasz szeroki asortyment starannie wyselekcjonowanych produktów, odpowiednich dla każdego podniebienia i gustu. Oferujemy zróżnicowany wybór gatunków pomidorów, w tym konwencjonalne, różowe, śliwkowe, owalne, seyit, koktajlowe i okrągłe. Nasz szeroki wybór papryk wpasowuje się w każdy gust, obejmując paprykę kalifornijską, charleston, hot charleston, zieloną szpiczastą, dzwonek, czerwoną kapia, czerwoną chili, zieloną chili, paprykę węgierską, węgierskie Charlie i Bianca. Poznaj dokładnie nasze odmiany ogórka — zwykłe, silor i kolczaste — abo rozkoszuj się smakiem świeżości naszych cukinii, bakłażanów (crystal i zwyczajnych), arbuzów, melonów, granatów, pomarańczy, mandarynek, cytryn, moreli, brzoskwini i truskawek. Nasze nowoczesne urządzenia i sprawna logistyka umożliwiają szybką dostawę Twojego zamówienia w doskonałym stanie, z zachowaniem świeżości i wysokiej jakości naszych produktów na każdym etapie. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 5. CHAMPINI EUROPEAN TRADE

  Polska

  Verified by europages badge

  Firma CHAMPINI została założona w 2004 roku i od tego czasu mieści się w budynku firmy, w Blizanowe, w którym znajdują się chłodnie, rampy załadunkowe, strefa produkccji warzyw obieranych oraz część biurowa. Świeże owoce, warzywa i grzyby to nasza pasja. Doskonałe warunki klimatyczne i glebowe w centralnej Polsce umożliwiają nam dostarczanie najwyższej jakości produktów naszym klientom hurtowym w Niemczech i całej Europie. Naszym priorytetem jest świeżość i jakość; dlatego preferujemy krótkie odległości transportu. Większość naszych dostawców to lokalni, certyfikowani rolnicy, producenci lub grupy producenckie, którzy owocnie współpracują z nami już od wielu lat. Ponieważ w naszej branży najważniejsza jest świeżość, działamy zgodnie z zasadą “Just-In-Time”. Zazwyczaj nie przechowujemy żadnych produktów w magazynie. Wszystko kupujemy świeżo cięte z pól, aby zapewnić jak najświeższe produkty. Z tego właśnie powodu jesteśmy w stanie przyjąć zamówienie, kupić, skompletować, załadować i przetransportować nasze towary do klienta w czasie krótszym nić 48 godzin. Obsługa jest naszym drugim bardzo ważnym priorytetem, dlatego dbamy o profesjonalizm w tym, co robimy. Dlatego też posiadamy własną flotę chlodniczych samochodów i naczep, co gwarantuje nieprzerwany łańcuch chłodniczy. Jeśli Twoje zamówienia są zbyt duże, aby nasza własna flota mogła je obsłużyć, współpracujemy z prestiżowymi przewoźnikami, którzy pracują z nami od wielu lat.

 1. CAVAS INTERNATIONAL B.V.

  Holandia

  Verified by europages badge

  Witamy w Cavas International BV – to Twój główny partner na światowym rynku składników żywności. Z siedzibą w Holandii, dążymy do doskonałości i niezawodności w każdym aspekcie naszej działalności. Nasz sukces opiera się na silnym partnerstwie ze światowej klasy dostawcami, zapewniając najwyższą jakość i obsługę naszych cenionych klientów. Wyróżniamy się konkurencyjnymi cenami, znajomością rynku i trwałą współpracą z renomowanymi firmami. Nasz zróżnicowany asortyment produktów obejmuje świeżo mrożone owoce i warzywa. W Cavas International BV upraszczamy procesy, koncentrując się na specyficznych potrzebach klientów. Oferujemy opakowania zbiorcze dla klientów przemysłowych i świadczymy usługi o wartości dodanej, takie jak sortowanie, kalibrowanie i mieszanie. Naszym partnerom detalicznym zapewniamy elastyczność dzięki niestandardowym rozwiązaniom w zakresie opakowań detalicznych. Dołącz do nas w podróży pełnej jakości i smaku, dostosowanej specjalnie dla Ciebie.

 2. PANFRUIT

  Ukraina

  Verified by europages badge

  Panfruit Ukraine to ukraińska marka zajmująca się tworzeniem naturalnych, innowacyjnych i ekologicznych produktów, które poprawiają jakość naszego życia. Mocno wierzymy, że te trzy filary są niezbędne dla lepszej jakości życia. Naturalne produkty są podstawą dobrego zdrowia. Innowacje napędzają postęp, popychając nas ku lepszej przyszłości. Ekologiczne wybory zapewniają zrównoważony rozwój i chronią planetę. Nasze zaangażowanie znajduje odzwierciedlenie w naszych działaniach: Docenianie darów natury: Wysoko cenimy świat przyrody. Nasze produkty są tworzone przy użyciu wyłącznie najświeższych i najbardziej naturalnych dostępnych składników. Wykorzystanie postępu technologicznego: Wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie liofilizacji, aby zachować zdumiewające 97% wartości odżywczych i smakowych naszych produktów. Zrównoważone praktyki: Dzięki własnej produkcji liofilizatów utrzymujemy harmonijne relacje z naturą. Obejmuje to wspieranie bioróżnorodności na naszych farmach, gdzie owoce i warzywa zapewniają pszczołom niezbędne zasoby do produkcji miodu. Rezultatem jest gama zdrowych, w 100% naturalnych produktów, którymi możesz cieszyć się w dowolnym miejscu i czasie - w domu, w podróży, na świeżym powietrzu, a nawet w kinie. Nasze zaangażowanie w naturę, innowacje i zrównoważony rozwój gwarantują Ci stały dostęp do tego, co Matka Ziemia daje nam najlepszegon, przez cały rok.

 1. PRIMA 2000

  Polska

  Verified by europages badge

  Prima 2000 jest jednym z największych eksporterów owoców i warzyw w województwie mazowieckim. Regularnie eksportujemy nasze produkty do Anglii, Finlandii, Szwecji, Niemiec, Danii, Republiki Czeskiej, Rosji i innych państw. Zaczynamy zdobywanie rynków Afryki Północnej. Współpracujemy z sieciami detalicznymi i dużymi przedsiębiorstwami - liderami na rynkach owoców i warzyw w różnych krajach. Eksportujemy jabłka, gruszki, śliwki, czereśnie, kapustę białą, kapustę pekińską i inne.

 2. AGROTRAKIA INTERNATIONAL TRADE OOD

  Bułgaria

  Verified by europages badge

  Działamy od wielu lat w Bułgarii w dziedzinie międzynarodowego handlu, w zakresie sprzedaży hurtowej produktów rolnych. Dzięki temu doświadczeniu i wsparciu naszych przedsiębiorstw w Turcji, Rosji, Ukrainie, Kazachstanie i Kirgistanie, staniemy się nowym elementem tej współpracy jako Agrotrakia OOD. Dostarczamy wszystkie produkty z naszej listy i wykonujemy usługi czyszczenia, przesiewania, obierania i pakowania na rzecz naszych klientów. Dostarczanie przez nas tych usług i produktów odbywa się w naszych nowoczesnych obiektach.

 3. PPZ SŁAWA SP.Z O.O

  Polska

  Verified by europages badge

  Producent i dystrybutor produktów rolnych dla przemysłu spożywczego na rynki światowe. Różne odmiany fasola (fasola biała i fasola czerwona), soczewica i ciecierzyca, pestka dyni. Produkty pakowane w opakowania detaliczne: kasza gryczana, fasola biała, fasola czerwona, groch łuskany, kasza manna, kasza jęczmienna, płatki jęczmienne Skup surowca bezpośrednio od zatwierdzonych producentów rolnych oraz ich standaryzacja i konfekcja. Szerokie zaplecze maszynowe umożliwia obsługę i przygotowanie wysokiej jakości produktu dla odbiorcy końcowego. Wieloletnie doświadczenie umożliwia sprawną i szybką obsługę każdego rodzaju zamówienia.

 4. GREEN BEAN

  Polska

  Verified by europages badge

  Green Bean jest hurtownią z siedzibą w pobliżu Wrocławia. Hurtownia działa w sektorze świeżych warzyw i owoców, jest również obecna w dziedzinie mrożonych warzyw i owoców, suszonych owoców, produktów konwencjonalnych i ekologicznych, grzybów, jadalnych korzeni i bulw - Import-Eksport. Dostarczamy warzywa i owoce, zapewniając naszym klientom świeże, wysokiej jakości produkty w konkurencyjnych cenach.

 5. BUTTIENS FRUITS

  Belgia

  Verified by europages badge

  Buttiens Fruits to belgijska firma specjalizująca się w handlu jabłkami i gruszkami na rynku europejskim. Nasza elastyczność i wiedza fachowa pozwalają nam na pełne opanowanie najważniejszych etapów produkcji i sprzedaży owoców, od drzewa do konsumenta: Opanowanie całości łańcucha dostaw pozwala nam na bardzo szybkie załatwianie zamówień klienta. Stosujemy się również do nowoczesnych, zintegrowanych metod uprawy. Prosimy nie czekać dłużej i skontaktować się z nami!

 6. YEO SEAFOOD INDONESIA

  Indonezja

  Verified by europages badge

  Firma YEO SEAFOOD INDONESIA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Owoce morza mrożone. Jest również obecna w dziedzinach Warzywa i owoce - import-eksport, owoce morza, imbir, Kminek, cynamon, anyżówka, Warzywa i owoce - import-eksport, Orzechy kokosowe, i ananas. Ma siedzibę w Surabaya, Indonezja.

 7. FRESCON FRUIT DIRECT BV

  Holandia

  Verified by europages badge

  Firma FRESCON FRUIT DIRECT BV, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Warzywa i owoce - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach Owoce, Fresh fruits and vegetables, Fruit and vegetable trade, warzywa świeże, fruit and vegetable wholesaler, Import i eksport winogron, awokado, warzywa, i szparagi. Ma siedzibę w Rotterdam, Holandia.

 8. NEGOPRIM

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma NEGOPRIM, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Warzywa i owoce - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach Owoce, Rolnictwo - import-export, świeże owoce, warzywa świeże, Owoce, warzywa, owoce egzotyczne, owoce cytrusowe, i warzywa - hurt. Ma siedzibę w Cavaillon, Francja.

 1. CASTROFRUTTA SAS

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma CASTROFRUTTA SAS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Warzywa i owoce - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach dystrybutor owoców, fruit and vegetable wholesaler, import owoców, importerzy owoców, eksport owoców, Import i eksport owoców, Męczennice jadalne konserwowe, dystrybutor świeżych warzyw, i eksport produktów spożywczych. Ma siedzibę w Castrovillari, Włochy.

 2. TERRANGO-COMPANY

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma TERRANGO-COMPANY, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Owoce tropikalne. Jest również obecna w dziedzinach Żywność - import-eksport, Warzywa i owoce - import-eksport, mango pakowane, mango, orzechy kokosowe, Żywność - import-eksport, eksporter czerwonej ostrej papryki, papryka ostra, i ananas. Ma siedzibę w Conflans Ste Honorine, Francja.

 3. HORTICOLAS CASAL DA AVÓ, LDA.

  Portugalia

  Verified by europages badge

  Firma HORTICOLAS CASAL DA AVÓ, LDA., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Warzywa świeże. Jest również obecna w dziedzinach Buraki, Owoce, Warzywa i owoce - import-eksport, Żywność - import-eksport, sadzonki kapust, świeże owoce, melon, warzywa, i rzepa. Ma siedzibę w Torres Novas, Portugalia.

 4. LÉGUM'PARTY - LE GOUESSANT

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma LÉGUM'PARTY - LE GOUESSANT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Warzywa i owoce - import-eksport. Ma siedzibę w Lamballe-Armor, Francja.

 5. EXOTIC CITY

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma EXOTIC CITY, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Specjalności żywnościowe. Jest również obecna w dziedzinach Ryż, Żywność - import-eksport, Import-eksport artykułów rolno-spożywczych, Napoje - import-eksport, Kawa, herbata, herbaty ziołowe, Korzenie, aromaty, Warzywa i owoce - import-eksport, Warzywa mrożone, i Owoce mrożone. Ma siedzibę w Alleur, Belgia.

 6. VARVARESOS FRESHNES

  Grecja

  Verified by europages badge

  Firma VARVARESOS FRESHNES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Warzywa i owoce - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach warzywa świeże, fruit and vegetable wholesaler, awokado, szparagi, mango, importerzy owoców, imbir, i winogrona. Ma siedzibę w Athens, Grecja.

 7. VEGGIEVÖIG

  Szwecja

  Verified by europages badge

  Firma VEGGIEVÖIG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Warzywa świeże. Jest również obecna w dziedzinach Warzywa i owoce - import-eksport, cytryny, cebule, import warzyw, OWOCE I Warzywa, warzywa zamrożone, pomarańcze, eksport warzyw, i Bataty. Ma siedzibę w Norrköping, Szwecja.

 8. DISTRIBUIDORA ZAYMA SA DE CV

  Meksyk

  Verified by europages badge

  Firma DISTRIBUIDORA ZAYMA SA DE CV, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Warzywa i owoce - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach mąka z ciecierzycy, ananas, cytryny, mango, owoce zamrożone, włókna sizalowe, papaja, awokado, i aloes. Ma siedzibę w Leon, Meksyk.

 9. SMART CLAUPACK SRL

  Rumunia

  Verified by europages badge

  Firma SMART CLAUPACK SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zdrowa żywność, naturalna, makrobiotyczna. Jest również obecna w dziedzinach Opakowania spożywcze, Opakowania, Opakowania - konfekcjonowanie na życzenie klienta, Korzenie, aromaty, Przyprawy, Nakrętki do śrub, ROŚLINY ZAPACHOWE, Koncentraty spożywcze, i Warzywa i owoce - import-eksport. Ma siedzibę w Targoviste, Rumunia.

 10. PROVENCE PRIM

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma PROVENCE PRIM, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Warzywa świeże. Jest również obecna w dziedzinach Owoce, Warzywa i owoce - import-eksport, warzywa, warzywa - hurt, owoce biologiczne, Warzywa BIOLOGICZNE, Oragnic fruits and vegetables, Fresh fruits and vegetables, i Owoce. Ma siedzibę w Chateaurenard, Francja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Warzywa i owoce - import-eksport - Import eksport

Liczba wyników

3070 Przedsiębiorstwa