• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • produkty spozywcze bezalkoholowe

Wyniki dla

Produkty spozywcze bezalkoholowe - Import eksport

 1. SAS LB PRAGEN

  Francja

  Verified by europages badge

  SAS LB PRAGEN, jedno z niezależnych przedsiębiorstw sieci & koncepcji PRAGEN INTERNATIONAL BUSINESS (w skrócie PRAGEN). Utworzona 1 maja 2023 roku, nasza firma jest bogata w ponad 15 letnie doświadczenie & ekspercką wiedzę innych przedsiębiorstw PRAGEN Partners, które wspierają ją na codzień. Wyspecjalizowana w sprzedaży hurtowej & detalicznej produktów PRESTIGE marki PRAGEN, działa w Produkcji & Dystrybucji & szczególnie w zakresie rzadkich kreacji & o wybitnych walorach smakowych, w różnych opakowaniach, dostosowanych do poszczególnych grup. Dzięki naszym wartościom WYJĄTKOWOŚCI, DOSKONAŁOŚCI & AUTENTYCZNOŚCI, LB PRAGEN jest jednym z nowych, wiarygodnych partnerów & wyznających zasadę WIN-WIN, odpowiedzialnych poprzez szacunek dla spraw ludzkich, społeczną przedsiębiorczość ukierunkowaną na młodzież, świadome kobiety, troskę o środowisko, itp. Mobilizuje to nas w realizacji projektu międzynarodowego przedsiębiorstwa, z pasją poprzez Sztukę & Kulturę, Organizację imprez & Agrobiznes zainspirowany tradycjami afrykańskimi & francuskimi. Kierując się tą piękną nadzieją dzielenia się naszą wizją & know-how, będącą podstawą naszej sieci PRAGEN INTERNATIONAL, proponujemy relacje handlowe B2B, zarówno we Francji, jak i za granicą. Dołącz do PRAGEN poprzez zamówienie i, idealnie, umowę PRAGEN (Franczyzy/Licencji/ lub swobodnie w ramach UMOWY LIBERTE PRAGEN), z korzyścią dla Ciebie, szanując nasze wartości, zgodnie z naszymi OWS & Ogólnymi Warunkami Użytkowania, będzie to czysta przyjemność! "Odważ się wybrać Oryginalność, Odważ się wybrać PRAGEN ! "

 2. MMC

  Francja

  MMC jest hurtownią zajmującą się europejskim i międzynarodowym importem-eksportem różnych towarów. Towary, które importujemy i eksportujemy przeznaczone są dla profesjonalistów na całym świecie: produkty spożywcze, sprzęt AGD, konserwy, napoje bezalkoholowe, produkty zdrowotne i higieniczne, papierosy elektroniczne, kosmetyki, jak również tysiące referencji takich jak Coca-Cola, Fanta i wiele innych. Dzięki 3 sklepom w Aubervilliers, MMC jest w czołówce branży, oferując bezkonkurencyjne ceny. Umożliwiamy sklepom, hipermarketom, supermarketom, sklepom spożywczym, restauracjom, itp. korzystanie z szerokiej gamy produktów, w atrakcyjnych cenach, z kontrolowaną logistyką na terenie całej Francji. Regularnie usuwamy z magazynu różne artykuły w małych i dużych ilościach. Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt z naszym działem sprzedaży pod numerem +33 661757133 lub zapraszamy do odwiedzenia nas pod adresem 38 RUE DE LA HAIE AU COQ 93300 Aubervilliers. Nasza strona jest obecnie w budowie.

 3. FORATIA EUROPE OU

  Finlandia

  Verified by europages badge

  Z prawdziwie ogólnoświatowej perspektywy pozyskujemy produkty z głównych obszarów produkcyjnych w Europie, Ameryce Północnej i Południowej oraz na Dalekim Wschodzie. Nasze główne grupy produktów to olej z pestek moreli, olej palmowy, olej rzepakowy, olej sojowy, olej słonecznikowy, mieszanki, olej kukurydziany, olej bawełniany, olej słonecznikowy o wysokiej zawartości kwasu oleinowego, drób, wieprzowina, wołowina, ryby, frytki, warzywa, napoje bezalkoholowe i wyroby mleczne. Jako firma dostarczająca żywność i olej, Foratia Europe OU dostarcza oleje jadalne, napoje energetyczne, napoje bezalkoholowe, whisky, wina i produkty mrożone do ponad 100 krajów na całym świecie. Działamy głównie w Europie, Afryce, Azji, na Bliskim Wschodzie, w Ameryce Południowej i na Karaibach. Dostarczamy nasze usługi i produkty naszym klientom w następujących sektorach spożywczych: producenci, hurtownicy produktów spożywczych, dystrybutorzy w branży gastronomicznej i sprzedawcy detaliczni. Jesteśmy znani z tego, że jesteśmy niezawodnym partnerem oferującym produkty i marki wysokiej jakości. Zapewniamy profesjonalną obsługę w każdym aspekcie Twojego biznesu, w tym nasze opakowania, kontrolę jakości, dokumentację, logistykę i obsługę klienta. Wszystkie nasze usługi oferujemy w konkurencyjnych cenach. Dlatego Foratia Europe OU jest Twoim światowym specjalistą w zakresie zaopatrzenia w produkty spożywcze i oleje. Odwiedź naszą stronę internetową lub skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 4. CHANFI IMPORT/EXPORT

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma CHANFI IMPORT/EXPORT jest hurtowym dystrybutorem zajmującym się importem i eksportem. Towary, które importujemy i eksportujemy, przeznaczone są dla profesjonalistów na wszystkich kontynentach. Produkty rolno-spożywcze, - sprzęt gospodarstwa domowego, - konserwy, - napoje bezalkoholowe, - środki do pielęgnacji i higieny, - kosmetyki. Jak również tysiące artykułów takich jak Coca-Cola, Fanta, Orangina i wiele innych. Prosimy bez wahania kontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 5. ÁRIK 21 - AGRO KFT

  Węgry

  Verified by europages badge

  Witamy w ÁRIK 21 - AGRO KFT, prywatnej firmie handlowej z siedzibą w Rotterdamie w Holandii. Naszym celem jest dostarczanie niezrównanych rozwiązań biznesowych klientom na całym świecie. Specjalizujemy się w oferowaniu wysokiej jakości markowych produktów w przystępnych cenach hurtowych, zaspokajając potrzeby firm każdej wielkości. Dodatkowo nasza sprawna logistyka zapewnia terminowe dostawy. Będąc wiodącą firmą handlową, wyróżniamy się jako hurtownik i dystrybutor, oferując szeroką gamę produktów. Nasze portfolio obejmuje napoje, takie jak napoje bezalkoholowe i energetyczne, piwa alkoholowe i bezalkoholowe, produkty mleczne, w tym mleko dla niemowląt, a także artykuły spożywcze, takie jak czekolady, słodycze oraz herbaty i kawy premium. Nasze silne partnerstwo z renomowanymi producentami, takimi jak Nestle, Heinz, Mars, Red Bull, Coca Cola, Tchibo i Ferrero umożliwia nam doskonałą obsługę firm na całym świecie. Nasze dążenie do doskonałości motywuje nas do odkrywania atrakcyjnych niszowych kategorii produktów i unikatowych marek. Dbamy o niezawodne relacje z dostawcami, zapewniając szybką realizację zamówień w ciągu 48 godzin. Kluczową wartością dla ÁRIK 21 - AGRO KFT jest zaufanie i trwałe partnerstwo. Nasz doświadczony zespół łączy wiedzę handlową z wizjonerskim podejściem, zapewniając efektywne transakcje. Naszym celem jest wspieranie współpracy, która wykracza poza początkowe zamówienie, kładąc nacisk na wzajemy rozwój.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. HUNGÁRIA KFT

  Węgry

  Założona w 2015 roku , TRADE HUNGARIA KFT jest firmą handlową z siedzibą na Węgrzech, która zajmuje się dostawami różnorodnych produktów szybko zbywalnych na rynku, takich jak oleje roślinne, samochody, żywność i napoje, FMCG (Fast Moving Consumer Goods). Naszym celem jest usługa i oddanie dla klientów na całym świecie oraz dbałość o to, by satysfakcja klienta była zawsze naszym głównym priorytetem. Dlatego witamy Państwa na naszym rynku handlowym, oferując najlepszą konkurencyjną cenę, jakiej mogą Państwo zapragnąć, by uzyskać satysfakcję. W naszej ofercie posiadamy artykuły wielu znanych marek oraz szeroką gamę najpopularniejszych produktów, takich jak: - Produkty spożywcze: hurtowe słodycze luzem, Ferrero, Mars, Nestlé, Ovomaltine, Lotus Biscoff, Hipp, Aptamil, Mentos, olej słonecznikowy, mąka, mięso. - Produkty niespożywcze: Persil, Ariel, Fairy, Pril, Lenor, Nivea, Alpecin. - Narzędzia: Złom, Chemikalia -Napoje bezalkoholowe: Coca Cola, Sprite, Fanta, Pepsi •Napoje energetyczne: Redbull, Monster itp. •Piwo: Heineken , Monster itp. •Produkty drewniane: Pellet drzewny, wióry drzewne, brykiet drzewny, Euro Paleta itp. Naszym celem jest oferowanie klientom doskonałego wyboru zdrowych produktów pochodzących od renomowanych marek, które dostosowują swoje produkty do specyficznych wymagań światowych klientów. Firma wywołała szum na rynku krajowym i międzynarodowym. Ponadto, dzięki oferowanej przez nas jakości, współpracujemy z niektórymi zarejestrowanymi i legalnymi producentami, jak też firmami importowymi oraz eksportowymi na całym świecie. Pod kierownictwem wybitnych liderów firma rozrosła się w zawrotnym tempie. Prosimy bez wahania skontaktować się z nami.

 2. GHS TRADING GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  GHS Trading GmbH, z siedzibą w Hamburgu, jest wyspecjalizowaną firmą handlową zajmującą się światową dystrybucją produktów FMCG (Fast-Moving Consumer Goods), które obejmują zarówno produkty spożywcze, jak i niespożywcze. W szczególności specjalizujemy się w napojach, wyrobach cukierniczych, słodyczach, cukierkach i innych powiązanych produktach. Jeśli szukasz niezawodnego i uczciwego hurtownika B2B dla produktów FMCG, jesteśmy Twoim pierwszym kontaktem. W GHS Trading utrzymujemy relacje z dostawcami i klientami na równych zasadach, kładąc duży nacisk na zapewnienie jakości przy optymalnym stosunku ceny do wydajności. Zapewniamy stale rosnącą gamę produktów, które nie tylko charakteryzują się atrakcyjnymi cenami, ale także zawsze oferują wybór z wysokimi marżami w segmentach słodyczy, napojów i alkoholi. Jedną z naszych specjalności są kompetentni i zmotywowani pracownicy. Uważnie obserwują globalne rynki, rozpoznają pojawiające się trendy i odkrywają innowacyjne oferty. Mamy prawdziwą pasję do naszych produktów i uwielbiamy wyzwania. Niezależnie od tego, czy szukasz renomowanej hurtowni B2B, konkretnego produktu, czy chcesz współpracować przy lokowaniu produktu, zachęcamy do kontaktu z nami. Nasza misja koncentruje się na łączeniu producentów i sprzedawców detalicznych.