• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • napoje bezalkoholowe

Wyniki dla

Napoje bezalkoholowe - Import eksport

 1. FLOG IMPORT & EXPORT NETHERLANDS

  Holandia

  Firma Flog Import & Export GMBH specjalizuje się w hurtowych dostawach do wielu krajów znanych i cenionych na całym świecie produktów spożywczych, napojów i produktów liajfstajlowych. Jesteśmy obecnie jedną z najszybciej rozwijających się firm w globalnym łańcuchu dostaw eksportu towarów. Rozwijamy możliwości handlowe w krajach europejskich, Azji, Afryki, Ameryki Północnej i Południowej. W przeciwieństwie do naszego imiennika, towary, którymi handlujemy to popularne markowe produkty spożywcze i kosmetyczne, które dominują na półkach supermarketów i zakładów gastronomicznych. Nasza oferta produktów obejmuje: Napoje i napoje energetyczne, Czekolada, Kawa, Mleko w proszku dla dzieci, Fasola i zboża, Ryż, Cukier, Produkty drzewne, Świeże warzywa, Zboża, Papier… Ten status osiągnęliśmy dzięki wzorowej obsłudze klienta, szybkości i niezawodności dostaw, dogłębnej znajomości globalnego rynku towarowego zdobytej dzięki wieloletniemu doświadczeniu w zaopatrywaniu i dystrybucji markowych produktów na całym świecie oraz dokładnemu poznaniu rozwijających się i dojrzewających rynków Dalekiego Wschodu. Nasz zespół zarządzający jest odpowiedzialny za wspieranie i utrzymywanie tej kultury w całej firmie i nieustannie pracuje w tym celu. Prowadzenie naszej działalności z zachowaniem uczciwości i wysokich standardów etycznych oraz tworzenie środowiska wzajemnego szacunku dla wszystkich pracowników jest niezbędne dla naszego dalszego sukcesu. Odwiedź naszą stronę internetową lub skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 2. JOYBRÄU GMBH

  Niemcy

  JoyBräu działa obecnie na całym świecie jako producent opatentowanych funkcjonalnych piw bezalkoholowych. Dostarczamy napoje funkcjonalne o doskonałym smaku i w 100% z naturalnych składników. Nasze orzeźwiające piwa proteinowe i witaminowe są unikalne na skalę światową i zdobyły już wiele nagród. Dzięki własnemu działowi badawczo-rozwojowemu jesteśmy w stanie w krótkim czasie zrealizować również indywidualne produkty. Nasza współpraca z Uniwersytetem Technicznym w Berlinie daje nam dostęp do najnowocześniejszych technologii i dodatkowego know-how, dzięki którym stale pracujemy nad nowymi, innowacyjnymi produktami. Co oferujemy: Indywidualny rozwój produktu, White Label/Private Label, Dystrybucja/eksport, Wysoka jakość – Made in Germany, Napoje proteinowe, witaminowe, CBD, kofeinowe, 100% bezalkoholowe, halal i 100% naturalne. JoyBräu GmbH: Już ponad 3 miliony puszek sprzedanych w Niemczech, skalowalna produkcja 100.000 l /dobę, ekskluzywne doświadczenie w dziedzinie napojów funkcjonalnych

 3. PARIS RHUM CLUB

  Francja

  Od 2020 roku PARIS RHUM CLUB specjalizuje się w koktajlach o 0% zawartości alkoholu, pod marką CUBANASO. CUBANASO oferuje przestrzeń dedykowaną rozwojowi koncepcji na większą skalę i w dużym formacie. Idealnie odpowiada potrzebom dużych sklepów detalicznych, sieci restauracji, sieci hoteli, dyskotek, barów, prywatnych przyjęć, rodzinnych aperitifów itp... Celem PARIS RHUM CLUB jest ułatwianie odkrywania i oferowanie kubańskich koktajli pełnych słońca. Do tego firma oferuje markę CUBANASO. To gama koktajli na bazie koncentratów z 0% zawartością alkoholu, stworzonych z naturalnych owoców. Produkty CUBANASO pozwalają na precyzyjne przygotowywanie składników i odmierzanie. To wielki sprzymierzeniec w kontrolowaniu Waszej marży. Nie wahaj się z nami skontaktować, aby uzyskać więcej informacji!

 4. HK TRADING GMBH

  Austria

  Firma HK TRADING GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Napoje gazowane bezalkoholowe. Jest również obecna w dziedzinach Napoje bezalkoholowe, Alkohole i wyroby spirytusowe, Piwo, Oleje roślinne, Herbata, napoje, Napoje energetyczne, puszki coca-cola spersonalizowane, i napoje alkoholowe. Ma siedzibę w Krummnussbaum, Austria.

 5. GERMAN BEVERAGE GROUP LTD.

  Niemcy

  German Beverage Group jest ekspertem w kontraktowym rozlewaniu napojów alkoholowych i bezalkoholowych w puszki, butelki szklane lub PET. Nasza oferta obejmuje napoje energetyczne, lemoniady, soki owocowe, wody mineralne, napoje funkcjonalne, piwo, gin, mieszanki wódek oraz cydr. Wielu klientów przychodzi do nas z dokładnym wyobrażeniem o swoim produkcie lub z istniejącą recepturą. Inni mogą potrzebować porady, aby opracować w pełni dostosowane rozwiązanie. W każdym przypadku produkujemy i napełniamy produkty zgodne z Państwa życzeniem. Nasz doświadczony zespół produkcyjny gwarantuje Państwu produkt najwyzszej jakości, dostarczony do Państwa na czas.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. GCG GLOBAL CONSUMER GOODS TRADING GMBH

  Niemcy

  GCG Global Consumer Goods Trading GmbH jest firmą z siedzibą w Niemczech, która na całym świecie sprzedaje szybkozbywalne dobra konsumpcyjne [Fast Moving Consumer Goods (FMCG)]. Oferujemy oryginalne produkty znanych światowych marek jak np. Coca-Cola, Pepsi, Redbull, Ferrero, Mars, Unilever i Mondelez/ Milka. Zgodnie z zasadą "myśl globalnie, działaj lokalnie" (Think global and act local) prowadzimy sprzedaż napojów, alkoholi, win, słodyczy i artykułów gospodarstwa domowego, a naszymi klientami są sieci handlowe, hurtownie, dystrybutorzy oraz małe i duże sklepy. Dzięki naszej międzynarodowej sieci mamy dostęp do dużej liczby producentów i dostawców oraz do szerokiego asortymentu produktów. Dostarczamy produkty znanych międzynarodowych marek, takich jak np.: Coca-Cola, Fanta, Sprite. Pepsi, Pepsi Max, Mountain Dew. Carlsberg, Heineken, Tuborg. Capri Sun. Lays. Ritter Sport, Milka, Marabou, Toblerone, KitKat, Mars, Daim. Ferrero, Nutella, Kinder, Raffaello. Haribo, Katjes, nimm2. Kelloggs. Barilla. Jeśli szukasz konkretnego produktu lub masz pytania dotyczące naszych hurtowych dostaw napojów, piwa, alkoholi, słodyczy lub innych produktów i usług FMCG, skontaktuj się z nami lub napisz do nas na adres e-mail office@global-consumer-goods.com.

 2. UNIVERS DRINK

  Belgia

  Night Orient to gama win i napoi musujących bezalkoholowych, gwarantowanych 0.0%. Bliska, a jednak różniąca się od świata win musujących i Szampana, gama Night Orient musująca delikatnymi bąbelkami została wybrana przez konsumentów produktem roku 2013. Produkty Night Orient są dzisiaj obecne w 14 krajach i są rozprowadzane głównie w sektorze wielkiej dystrybucji. Nasza gama napoi bezalkoholowych idealnie nadaje się do świętowania każdego ważnego wydarzenia.

 3. MDM INTERNATIONAL BRANDS SP.Z.O.O

  Polska

  Import i export napojów bezalkoholowych, napojów energetycznych oraz słodyczy. Oferujemy oryginalne produkty znanych i rozpoznawalnych światowych marek: Coca-Cola, Pepsico, Redbull, Ferrero, Craft, Unilever i wielu innych. Klientom oferujemy usługę etykietowania wraz z informacją o produkcie w języku docelowego odbiorcy. W maju 2019r. rozpoczęliśmy działalność w sektorze transportowym. Indywidualnie rozpatrujemy potrzeby każdego klienta oferując towary i usługi w najlepszych rynkowych cenach.

 4. KARAMBOOL

  Belgia

  Firma KARAMBOOL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Napoje bezalkoholowe. Jest również obecna w dziedzinach Napoje - import-eksport, Napoje, napoje owocowe, import napojów, Napoje energetyczne, Napoje - import-eksport, napój egzotyczny, napój bezalkoholowy egzotyczny, i napój orzeźwiający z owoców egzotycznych. Ma siedzibę w Saint-Servais, Belgia.

 5. REALMIX FRANCE

  Francja

  Firma REALMIX FRANCE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Napoje. Jest również obecna w dziedzinach napoje bezalkoholowe. Ma siedzibę w Saint-Mandé, Francja.

 1. CLUB-MATE FRANCE

  Francja

  Firma CLUB-MATE FRANCE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Napoje. Jest również obecna w dziedzinach Napoje bezalkoholowe, Napoje bezalkoholowe, napoje bezalkoholowe, napoje na bazie kawy, i napary roślinne. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 2. MINDELOS - PRODUITS ALIMENTAIRES NATURELS

  Francja

  Firma MINDELOS - PRODUITS ALIMENTAIRES NATURELS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Napoje. Jest również obecna w dziedzinach Soki owocowe, Napoje - import-eksport, Napoje bezalkoholowe, Soki owocowe, Napoje - import-eksport, i Napoje bezalkoholowe. Ma siedzibę w Amiens, Francja.

 1. MASTERS FOOD DRINK

  Francja

  Firma MASTERS FOOD DRINK, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Automaty sprzedające napoje. Jest również obecna w dziedzinach Napoje gazowane, Napoje gazowane bezalkoholowe, Napoje bezalkoholowe, Napoje gazowane, Napoje gazowane bezalkoholowe, Napoje bezalkoholowe, i napój bezalkoholowy egzotyczny. Ma siedzibę w Épinay-Sous-Sénart, Francja.

 2. MINDELOS

  Francja

  Firma MINDELOS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Soki owocowe. Jest również obecna w dziedzinach Napoje bezalkoholowe, i Napoje bezalkoholowe. Ma siedzibę w Amiens, Francja.

 3. HERMANN PFANNER GETRÄNKE GMBH

  Austria

  Firma HERMANN PFANNER GETRÄNKE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Napoje gazowane bezalkoholowe. Jest również obecna w dziedzinach Napoje bezalkoholowe, Alkohole i wyroby spirytusowe, Soki owocowe i jarzynowe, napoje na bazie herbaty, Napoje energetyczne, Napoje bezalkoholowe, Alkohole i wyroby spirytusowe, i Soki owocowe i jarzynowe. Ma siedzibę w Lauterach, Austria.

 4. AKLUCE

  Francja

  Firma AKLUCE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Napoje. Jest również obecna w dziedzinach napoje bezalkoholowe, napoje gazowane, Napój gazowany o smaku owocowym, i sok wieloowocowy. Ma siedzibę w Orleans, Francja.

 5. TINCTURA

  Francja

  Firma TINCTURA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Napoje bezalkoholowe. Jest również obecna w dziedzinach Opakowania - konfekcjonowanie na życzenie klienta, dodatki żywnościowe, Cosmetics, składniki naturalne, odżywki, Opakowania - konfekcjonowanie na życzenie klienta, Rolno-spożywczy, badania i rozwój, i TINCTURA. Ma siedzibę w Ploudaniel, Francja.

 6. NS TRADE SP Z O O

  Polska

  Firma NS TRADE SP Z O O, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Żywność - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach Owoce tropikalne, Odżywki dla niemowląt, Napoje, Przetwory mleczne, Napoje gazowane, Napoje gazowane bezalkoholowe, Napoje bezalkoholowe, Mrożonki, i Wyroby farmaceutyczne. Ma siedzibę w Szczecin, Polska.

 7. EHBLUX S.A. - MAMOXTRADING

  Luksemburg

  Firma EHBLUX S.A. - MAMOXTRADING, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Napoje gazowane bezalkoholowe. Jest również obecna w dziedzinach Napoje bezalkoholowe, Napoje - import-eksport, Import-eksport papieru i tektury, Napoje, rolki papieru termicznego, Napoje bezalkoholowe, Napoje - import-eksport, Import-eksport papieru i tektury, i Napoje. Ma siedzibę w Weiswampach, Luksemburg.

 8. TRADAZUR

  Francja

  Firma TRADAZUR, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Napoje bezalkoholowe. Jest również obecna w dziedzinach Toniki i wody sodowe, Napoje, napoje alkoholowe, Toniki i wody sodowe, i Napoje. Ma siedzibę w Cagnes-Sur-Mer, Francja.

 1. EKOBIOPOL SP. Z O.O.

  Polska

  Stawiamy na jakość. Nasza marka GoDISCO jest ekskluzywną Polską marką o zasięgu globalnym. Jest to marka na miarę XXI wieku. Nasze produkty są najwyższej jakości, na bieżąco kontrolowane w laboratorium kontroli jakości. Napój energetyczny klasyczny, to ekskluzywny , wykwintny , niepowtarzalny delikatny smak , który zadowala najbardziej wymagających konsumentów. Regeneruje organizm i pobudza umysł. Dbamy o Wasz komfort i dobre samopoczucie. Zadowolenie naszych klientów jest naszym zadowoleniem. Opis produktu GoDISCO gazowany napój energetyzujący . Okres do spożycia 2 lata od daty produkcji Składniki: woda; cukier; dwutlenek węgla; kwas: kwas cytrynowy; tauryna (400 mg/ 100 ml); regulator kwasowości: cytryniany sodu; kofeina (32 mg/100 ml); barwniki: karmel amoniakalny, ryboflawina; aromaty; witaminy: niacyna (amid kwasu nikotynowego), B6 (chlorowodorek pirydoksyny), kwas pantotenowy (D-pantotenian wapnia), B12 (cyjanokobalamina). WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100ML: Wartość energetyczna : 200 kJ / 47 kcal Tłuszcz : < 0, 5 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone : < 0, 1 g Węglowodany : 11 g w tym cukry : 11 g Błonnik : <0, 5 g Białka : <0, 5 g Sól: : 0, 12 g Sód: : 0, 5 g WITAMINY W 100 ML: Niacyna (PP) : 8, 0 mg (50%*) Kwas pantotenowy (B5) : 2, 0 mg (33%*) Vitamina B6 : 0.7 mg (50%) Witamina B12 : 0, 2 μg (8%*)

  Wszystkie wyroby na "napoje bezalkoholowe"

 2. RUDWOLF GMBH

  Niemcy

  Rudwolf to ekskluzywny międzynarodowy producent i marka napojów Made in Germany. Wierzymy w moc silnych produktów stworzonych i wyrodukowanych z pasją i ambicją. Wierzymy również w ludzkie charaktery, które cechuje siła, wizjonerskość i lojalność. Jak odzwierciedla to wilk będący naszym symbolem. Jesteśmy ekskluzywną marką nocy, jesteśmy Rudwolf. Nasza pierwszoplanowa linia produktów, Rudwolf Energy to ekskluzywna przyjemność napoju energetyzującego o niepowtarzalnym smaku ukrytych i luksusowych aromatów. Zaostrzy Twoje zmysły i zwiększy pewność siebie. Naszym założeniem jest stosowanie wyłącznie najlepszych składników o najwyższej jakości. Aby zapewnić wysoki standard naszych produktów, wytwarzamy je wyłącznie z partnerami o wiodącej pozycji na rynku niemieckim. Rudwolf jest produkowany w Niemczech, ale jesteśmy otwarci na świat. Dla tych, którzy są wyjątkowi, dla tych, którym jest obojątne, dla tych. którzy podążają za swoim instynktem.

 3. DISTRIDRINQ

  Francja

  IDRINQ jest przedsiębiorstwem niemieckim, oferującym Ci swoją wiedzę i umiejętności w dziedzinie smaku i jakości. IDRINQ opracowało wyjątkowy i innowacyjny produkt o nowych właściwościach. Nasza firma wykonała 10 letnie badania, by uzyskać ten unikatowy napój. W trakcie testów, pozytywny efekt stał się postrzegalny: poprawa wzroku, jakości snu i sprawności fizycznej, a także zwiększenie koncentracji. Odkrywane są efekty pozytywne połączenia kwasu R(+)- alfq-liponowego z L-Argininą: stymulowanie aktywności umysłowej, poznawczej i wkład energii fizycznej. Zajmujemy się wyjątkowym procesem, który łączy efekty dwóch składników naturalnych i stosuje je w napoju energetyzującym zgodnie z przepisami. Szukamy partnerów do promocji naszego produktu Idrinq. Przedsiębiorstwo IDRINQ jest ponadto sprzedawcą różnych napojów alkoholowych od 1564 roku, w tym piwa jasnego lub piwa bursztynowego.

 4. IMAGRAM

  Francja

  SARL IMAGRAM jest francuskim producentem lemoniad naturalnych wysokiej jakości od 1856 roku. SARL IMAGRAM wprowadza innowacje i obecnie oferuje szeroką gamę lemoniad bio i lemoniad aromatyzowanych zachowując metodę i recepturę produkcji przodków. Proponujemy bogatą paletę lemoniad pod marką ELIXIA. Zróżnicowane smaki i aromaty: lemoniada wiśniowa, lemoniada aromatyzowana, lemoniada z owoców pasji, lemoniada czekoladowa, lemoniada mirabelkowa, lemoniada z agawy…

 5. PROZA - DESKIOTIS PERIKLIS

  Grecja

 6. ATOMIC ENERGY DRINK

  Belgia

 7. CIGDEM ENDUSTRIYEL URUNLER VE GIDA SAN.TIC.LTD.STI.

  Turcja

 8. INNOFOOD COMPANY

  Holandia

 9. SVTYT

  Ukraina

 10. FPTI(D)E.K

  Niemcy

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Napoje bezalkoholowe - Import eksport

Liczba wyników

8150 Przedsiębiorstwa