• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • mięso i wyroby masarskie

Wyniki dla

Mięso i wyroby masarskie - Import eksport

 1. LES FERMIERS D'ARGOAT

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma LES FERMIERS D'ARGOAT, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Jaja. Jest również obecna w dziedzinach Rolnictwo - import-export, Mięso i wyroby masarskie, Rolnictwo - import-export, produkty rolne, drób, i Mięso i wyroby masarskie. Ma siedzibę w Ploufragan, Francja.

 2. CAN KIKU ARTESANOS DE LA CARNE

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma CAN KIKU ARTESANOS DE LA CARNE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Mięso i wyroby masarskie. Jest również obecna w dziedzinach Sery, mięso cielęce, mięso wieprzowe, mięso baranie, mięso drobiowe, Sery, i hamburger. Ma siedzibę w Sant Feliu De Guixols-Girona, Hiszpania.

 3. JOKO GASTRONOMIE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma JOKO GASTRONOMIE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gastronomia - specjalności sztuki kulinarnej. Jest również obecna w dziedzinach Mięso i wyroby masarskie, Rzemiosło, produkt gastronomiczny, Gastronomic products, świnie, wędliny, wędliny wołowe, wędliny z dziczyzny, i wędliny wieprzowe. Ma siedzibę w Lyon, Francja.

 4. ILCO FOOD

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma ILCO FOOD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Mięso i wyroby masarskie. Jest również obecna w dziedzinach Cielęcina - mięso z rzeźni, Podroby, świnie, Cielęcina - mięso z rzeźni, Jagnięcina - mięso z rzeźni, i Podroby. Ma siedzibę w Rungis Cedex, Francja.

 5. GOLDEN MEAT SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma GOLDEN MEAT SRL, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Import-eksport - przedstawiciele. Jest również obecna w dziedzinach Mięso mrożone, Mięso i wyroby masarskie, mięso wołowe, mięso, Mięso mrożone, przetwórstwo mięsa, i Mięso i wyroby masarskie. Ma siedzibę w Desenzano Del Garda, Włochy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. KISZECZKA

  Polska

  Firma Kiszeczka istnieje od 1936 roku, kiedy to dziadek obecnych właścicieli rozpoczął produkcję nieskazitelnie pysznych wędlin, którymi już od ponad siedemdziesięciu lat delektują się mieszkańcy Mazowsza. Zlokalizowanie naszej firmy w Karczewie pod Warszawą pozwala połączyć doskonałą jakość wyrobów z dogodnym położeniem przedsiębiorstwa. Trzy pokolenia właścicieli, ponad siedemdziesiąt lat ciężkiej pracy i doświadczenie, któremu nie może równać się żadna inna firma z branży wędliniarskiej. Smak naszych wyrobów, to wynik doświadczenia i pasji, z którą podchodzimy do naszej pracy. Nie ustajemy jednak w walce o powrót zdrowej i smacznej tradycji na polskie stoły. Naturalne składniki oraz idealnie dobrane przyprawy tworzą symfonię każdego posiłku, która fascynuje miłośników najlepszych wędlin. Trzy pokolenia właścicieli, ponad siedemdziesiąt lat ciężkiej pracy

 2. STRUSIA KRAINA & MOBAX DUDKA MOTZ SP.J.

  Polska

  Jesteśmy producentami mięsa strusiego od 2002 roku, aktualnie produkujemy 30 ton mięsa pierwszej klasy. Posiadamy nowoczesny zakład konfekcjonowania mięsa strusiego. Od wielu lat dostarczamy mięso do Szwajcarii, Belgii i Niemiec. Pracujemy z hodowcami z Polski, Słowacji, Czech czy Węgier. Współpracujemy z hodowcami w celu ulepszenia hodowli, poprawy dobrostanu zwierząt. Stawiamy na rozwój hodowli strusi. Rodzinna atmosfera w pracy wpływa korzystnie na jakość produktu. Nasze produkty również trafiają do firm produkujących zdrową karmę dla psów. Obecnie opracowujemy zdrowe produkty wykorzystujące mięso strusie, jak burgery ze strusia, parówki, kiełbaski czy marynowane mięso strusie. Stawiamy na jakość produktów i ich walory zdrowotne, które mięso strusie ma wiele. Zachęcamy do zakupu naszych produktów świeżych czy mrożonych. Mamy własny transport chłodniczy, dzięki czeku możemy dostosować dostawy tak, aby zachować łańcuch chłodniczy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, do zakupów, zamówień czy pozytywnej rozmowy. Pozdrawiamy.

 3. AL-EM MIERNIK S.C.

  Polska

  Zakład Rozbioru Mięsa AL-EM Od 30 lat jako firma rodzinna zajmujemy się produkcją mięsa wieprzowego, wołowego cielęcego i drobiowego. Codziennie rozbieramy około 60 ton mięsa. Zaopatrujemy hurtownie, zakłady mięsne, sklepy, restauracje i hotele jak również stołówki, szkoły czy szpitale. Dla gastronomii proponujemy porcjowane elementy mięsa o odpowiedniej gramaturze, co znacznie usprawni pracę w Państwa kuchni. Prowadzimy również sprzedaż detaliczną w wyspecjalizowanych punktach. Dysponujemy dwoma zakładami rozbioru mięsa pod Krakowem skąd zaopatrujemy swoich klientów. Posiadamy własne chłodnie oraz sieć transportową. Możemy dostarczyć każdą ilość mięsa w wybranej przez Ciebie obróbce. Zapraszamy do współpracy!

 4. IZMIR KEBAB

  Polska

  Izmir to producent kebabów działający w branży mięsnej od ponad 35 lat, firma szczyci się 100% Polskim kapitałem, a lata spędzone na rynku pozwoliły zebrać doświadczenie, dzięki któremu firma uplasowała się na pozycji lidera w swojej branży. Producent kebabów oferuje mieszanki mięs w wielu różnych konfiguracjach smakowych, oraz objętościowych, jednak sam skład mieszanki może zostać dostosowany w zależności od preferencji klienta. Wysoką jakość oferowanych wyrobów potwierdzają liczne certyfikaty jakości, takie jak na przykład PL32100301WE.

 5. MEATOLOGIA - WOŁOWINA NA STEKI

  Polska

  Niewiele jest osób, które oddają się w pełni swojej pracy, tworząc coś zupełnie nowego i pokazując, że zwykłe gotowanie czy dostarczanie składników wcale nie musi być nudne. Oto Meatologia - grupa specjalistów i pasjonatów mięsa, którzy postanowili stworzyć prawdziwy azyl zarówno dla restauratorów, właścicieli burgerowni i zwykłych domowych pasjonatów gotowania i miłośników idealnego steka. Współpracując z Meatologią, każdy ma możliwość zamówienia wybranej ilości mięsa z dostawą - zawsze świeże, odpowiednio przechowywane i oczywiście przygotowane tak, aby zaspokoić każde podniebienie.

 1. AGRIFOOD TOSCANA SOC. AGROALIMENTARE ARL

  Włochy

  Nasza branża: Azienda Lecciola di Rendina Luciana, Azienda Passeri Angelo e Figli i Cooperativa Agricola Zootecnica Casa del Corto - złożona z Agrifood Toscana i około dziesięciu producentów z tej strefy - którzy założyli razem spółkę Val di Paglia Alleva Srl, będącą koncesjonariuszem marki Agriqualità, zarejestrowaną pod numerem 309, zgodnie z Rozporządzeniem 1652 dla Regionu Toskanii z dnia 21/03/2005, uzyskała certyfikat obejmujący wszystkie etapy produkcji i przetwórstwa.

 2. REDA GROUP SP Z O.O

  Polska

  KOMMERZIELLES ANGEBOT Guten Morgen. Die Reda Group kümmert sich um den Vertrieb von Rind-, Schweine- und Geflügelfleisch in Polen. Wir suchen Geschäftspartner in Deutschland. Wenn Ihr Unternehmen an einer Zusammenarbeit mit uns interessiert wäre, sind wir bereit, ein Angebot zu unterbreiten, das den Bedürfnissen von Ihre Firma. Wir gewährleisten zuverlässige Lieferungen und hohe Qualität der von Ihrem Unternehmen bestellten angebotenen Produkte. Wenn Sie interessiert sind, können wir zu Ihrem Unternehmen kommen, um die Details und Bedingungen der Zusammenarbeit zu vereinbaren. Wir stehen zu Ihrer Verfügung Czesław Rak Reda Group

 1. COURTIN HERVOUET

  Francja

  Firma COURTIN HERVOUET, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Mięso z rzeźni i świeży drób. Jest również obecna w dziedzinach Wędliny i mięso peklowane, Pasztety z tłustych wątróbek gęsich i kaczych, foie gras, Mięso i wyroby masarskie, Wędliny i mięso peklowane, Pasztety z tłustych wątróbek gęsich i kaczych, foie gras, certyfikacja halal, i Mięso i wyroby masarskie. Ma siedzibę w Rungis, Francja.

 2. CR ONLINE SHOP S.N.C DI NICOLA CINI & C.

  Włochy

  Firma CR ONLINE SHOP S.N.C DI NICOLA CINI & C., jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Mięso i wyroby masarskie. Ma siedzibę w Marciano Della Chiana, Włochy.

 3. HANS ADLER OHG

  Niemcy

  Firma HANS ADLER OHG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szynka. Jest również obecna w dziedzinach Mięso i wyroby masarskie, i Mięso i wyroby masarskie. Ma siedzibę w Bonndorf, Niemcy.

 4. JAMONES Y EMBUTIDOS JUAN FERNÁNDEZ S.L. EL BIERZO

  Hiszpania

  Firma JAMONES Y EMBUTIDOS JUAN FERNÁNDEZ S.L. EL BIERZO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mięso i wyroby masarskie. Ma siedzibę w Toral De Los Vados-León-España, Hiszpania.

 5. SAN BONO SRL

  Włochy

  Firma SAN BONO SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mięso i wyroby masarskie. Jest również obecna w dziedzinach Wędliny i mięso peklowane, wędliny z mięsa mieszanego, słonina, Wędliny i mięso peklowane, i mięso wieprzowe. Ma siedzibę w Ponte Dell'olio, Włochy.

 6. BONSABOR

  Hiszpania

  Firma BONSABOR, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Mięso i wyroby masarskie. Ma siedzibę w Salamanca, Hiszpania.

 7. WINDAU GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma WINDAU GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mięso i wyroby masarskie. Jest również obecna w dziedzinach salami, i Mielonki. Ma siedzibę w Harsewinkel, Niemcy.

 8. FRIGORIFICO ANDINO S.A

  Chile

  Firma FRIGORIFICO ANDINO S.A, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mięso i wyroby masarskie. Jest również obecna w dziedzinach mięso wieprzowe mrożone, i mięso wołowe mrożone. Ma siedzibę w Quilicura, Santiago,, Chile.

 1. ÁNGEL ARÉVALO

  Hiszpania

  Firma ÁNGEL ARÉVALO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mięso z rzeźni i świeży drób. Jest również obecna w dziedzinach Magazyny chłodnicze, Mięso i wyroby masarskie, quartering room, Magazyny chłodnicze, i Mięso i wyroby masarskie. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 2. NAVARRETINTO IBERICOS

  Hiszpania

  Firma NAVARRETINTO IBERICOS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mięso i wyroby masarskie. Ma siedzibę w Alcobendas-Madrid, Hiszpania.

 3. POLSKAMP S.A.

  Polska

  Firma POLSKAMP S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mięso i wyroby masarskie. Jest również obecna w dziedzinach mięso odkostnione mechanicznie, mięso drobiowe mrożone, i mięso indycze. Ma siedzibę w Wiązowna, Polska.

 4. EMBUTIDOS LEFRAMA

  Hiszpania

  Firma EMBUTIDOS LEFRAMA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Specjalności żywnościowe. Jest również obecna w dziedzinach Mięso i wyroby masarskie, i Mięso i wyroby masarskie. Ma siedzibę w Tudela (navarra), Hiszpania.

 5. Frigorífico Karmac Spa

  Chile

  Firma Frigorífico Karmac Spa, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Bydło rzeźne. Jest również obecna w dziedzinach Mięso z rzeźni i świeży drób, Mięso i wyroby masarskie, Mięso z rzeźni i świeży drób, boned meat, i Mięso i wyroby masarskie. Ma siedzibę w Santiago, Chile.

 6. LEEMPUT JOS

  Belgia

  Firma LEEMPUT JOS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Mięso i wyroby masarskie. Jest również obecna w dziedzinach mięso świeże - hurt. Ma siedzibę w Tienen, Belgia.

 7. D'ARGIFRAL

  Belgia

  Firma D'ARGIFRAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mięso i wyroby masarskie. Jest również obecna w dziedzinach Kiełbasy i parówki, Kiełbasy i parówki, i wędliny wieprzowe. Ma siedzibę w Chaineux, Belgia.

 8. AGRISALUMERIA LUISET

  Włochy

  Firma AGRISALUMERIA LUISET, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mięso i wyroby masarskie. Ma siedzibę w Ferrere, Włochy.

 9. WELLBEEF

  Holandia

  Firma WELLBEEF, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Mięso i wyroby masarskie. Jest również obecna w dziedzinach wołowina BIO, i mięso wołowe zamrożone. Ma siedzibę w Ugchelen, Holandia.

 10. CARNI NATURALI

  Włochy

  Firma CARNI NATURALI, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Mięso i wyroby masarskie. Ma siedzibę w Salerno, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Mięso i wyroby masarskie - Import eksport

Liczba wyników

6895 Przedsiębiorstwa