• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • mięso i wyroby masarskie

Wyniki dla

Mięso i wyroby masarskie - Import eksport

 1. UMIXMART

  Zjednoczone Emiraty Arabskie

  Verified by europages badge

  Umixmart jest dostawcą produktów spożywczych, który zbudował trwałe relacje z klientami poprzez dostarczanie wysokiej jakości produktów spożywczych dla wszystkich budżetów i dąży do rozszerzenia rynku w krajach Bliskiego Wschodu. Nasz asortyment składa się głównie z produktów pochodzących od rolników ukraińskich, brazylijskich i argentyńskich. Eksportujemy go do krajów Bliskiego Wschodu, Europy i Azji. Asortyment produktów z kurczaka obejmuje: schłodzony lub zamrożony cały kurczak, ćwiartka nogi, kurczak bez kości (shawarma), podudzie z kurczaka, skrzydełka śród-stawowe, łapki, nóżki itp. Produkty z wołowiny, które przygotowaliśmy dla naszych klientów to między innymi takie kawałki jak: żeberka, łata (bavette), goleń, kark, kulka, boczek, łopatka i polędwica. Oferujemy również rostbef, skrzydło, mostek/szponder, zrzynki, zrazy, żołądki, wątróbki i boczki. Dostarczanie zdrowej i pożywnej żywności, która sprzyja dobremu samopoczuciu człowieka jest bardzo ważne dla naszej firmy. Jako główny dostawca żywności i napojów na rynek Zjednoczonych Emiratów Arabskich i krajów Bliskiego Wschodu, Umixmart zaspokaja rosnące zapotrzebowanie klientów na zdrowe produkty i składniki spożywcze. Współpracujemy tylko z fabrykami i zakładami, które są certyfikowane zgodnie z międzynarodowymi standardami przetwarzania żywności. Na rynek muzułmański oferujemy produkty z certyfikatem Halal.

  Witryna www Open In New icon
 2. GOLDEN MEAT SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma Golden Meat srl od ponad trzydziestu lat zajmuje się prezentacją i sprzedażą świeżych i mrożonych mięs wołowych, krajowych oraz zagranicznych oraz wszystkich produktów powstałych w wyniku uboju oraz szerokiej gamy produktów takich jak galarety cielęce, produktów z krów i cieląt, w tym wątrób, serc, nerek, oprawionych łap, języków, ogonów oraz trimmingu. Mięso krajowe pochodzi z hodowli filii, natomiast zagraniczne od najlepszych francuskich i hiszpańskich firm. Nasi klienci to wyłącznie hurtownicy lub sprzedawcy detaliczni.

 3. GOLOSITÀ SANNITE SRL

  Włochy

  Verified by europages badge
 4. SAN BONO SRL

  Włochy

  Verified by europages badge
 5. ÁNGEL ARÉVALO

  Hiszpania

  Verified by europages badge
Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. CAN KIKU ARTESANOS DE LA CARNE

  Hiszpania

  Verified by europages badge
 2. ILCO FOOD

  Francja

  Verified by europages badge
 3. KISZECZKA

  Polska

  Firma Kiszeczka istnieje od 1936 roku, kiedy to dziadek obecnych właścicieli rozpoczął produkcję nieskazitelnie pysznych wędlin, którymi już od ponad siedemdziesięciu lat delektują się mieszkańcy Mazowsza. Zlokalizowanie naszej firmy w Karczewie pod Warszawą pozwala połączyć doskonałą jakość wyrobów z dogodnym położeniem przedsiębiorstwa. Trzy pokolenia właścicieli, ponad siedemdziesiąt lat ciężkiej pracy i doświadczenie, któremu nie może równać się żadna inna firma z branży wędliniarskiej. Smak naszych wyrobów, to wynik doświadczenia i pasji, z którą podchodzimy do naszej pracy. Nie ustajemy jednak w walce o powrót zdrowej i smacznej tradycji na polskie stoły. Naturalne składniki oraz idealnie dobrane przyprawy tworzą symfonię każdego posiłku, która fascynuje miłośników najlepszych wędlin. Trzy pokolenia właścicieli, ponad siedemdziesiąt lat ciężkiej pracy

 4. IZMIR KEBAB

  Polska

  Izmir to producent kebabów działający w branży mięsnej od ponad 35 lat, firma szczyci się 100% Polskim kapitałem, a lata spędzone na rynku pozwoliły zebrać doświadczenie, dzięki któremu firma uplasowała się na pozycji lidera w swojej branży. Producent kebabów oferuje mieszanki mięs w wielu różnych konfiguracjach smakowych, oraz objętościowych, jednak sam skład mieszanki może zostać dostosowany w zależności od preferencji klienta. Wysoką jakość oferowanych wyrobów potwierdzają liczne certyfikaty jakości, takie jak na przykład PL32100301WE.

 5. AL-EM MIERNIK S.C.

  Polska

  Zakład Rozbioru Mięsa AL-EM Od 30 lat jako firma rodzinna zajmujemy się produkcją mięsa wieprzowego, wołowego cielęcego i drobiowego. Codziennie rozbieramy około 60 ton mięsa. Zaopatrujemy hurtownie, zakłady mięsne, sklepy, restauracje i hotele jak również stołówki, szkoły czy szpitale. Dla gastronomii proponujemy porcjowane elementy mięsa o odpowiedniej gramaturze, co znacznie usprawni pracę w Państwa kuchni. Prowadzimy również sprzedaż detaliczną w wyspecjalizowanych punktach. Dysponujemy dwoma zakładami rozbioru mięsa pod Krakowem skąd zaopatrujemy swoich klientów. Posiadamy własne chłodnie oraz sieć transportową. Możemy dostarczyć każdą ilość mięsa w wybranej przez Ciebie obróbce. Zapraszamy do współpracy!

 1. STRUSIA KRAINA & MOBAX DUDKA MOTZ SP.J.

  Polska

  Jesteśmy producentami mięsa strusiego od 2002 roku, aktualnie produkujemy 30 ton mięsa pierwszej klasy. Posiadamy nowoczesny zakład konfekcjonowania mięsa strusiego. Od wielu lat dostarczamy mięso do Szwajcarii, Belgii i Niemiec. Pracujemy z hodowcami z Polski, Słowacji, Czech czy Węgier. Współpracujemy z hodowcami w celu ulepszenia hodowli, poprawy dobrostanu zwierząt. Stawiamy na rozwój hodowli strusi. Rodzinna atmosfera w pracy wpływa korzystnie na jakość produktu. Nasze produkty również trafiają do firm produkujących zdrową karmę dla psów. Obecnie opracowujemy zdrowe produkty wykorzystujące mięso strusie, jak burgery ze strusia, parówki, kiełbaski czy marynowane mięso strusie. Stawiamy na jakość produktów i ich walory zdrowotne, które mięso strusie ma wiele. Zachęcamy do zakupu naszych produktów świeżych czy mrożonych. Mamy własny transport chłodniczy, dzięki czeku możemy dostosować dostawy tak, aby zachować łańcuch chłodniczy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, do zakupów, zamówień czy pozytywnej rozmowy. Pozdrawiamy.

 2. AGRIFOOD TOSCANA SOC. AGROALIMENTARE ARL

  Włochy

  Nasza branża: Azienda Lecciola di Rendina Luciana, Azienda Passeri Angelo e Figli i Cooperativa Agricola Zootecnica Casa del Corto - złożona z Agrifood Toscana i około dziesięciu producentów z tej strefy - którzy założyli razem spółkę Val di Paglia Alleva Srl, będącą koncesjonariuszem marki Agriqualità, zarejestrowaną pod numerem 309, zgodnie z Rozporządzeniem 1652 dla Regionu Toskanii z dnia 21/03/2005, uzyskała certyfikat obejmujący wszystkie etapy produkcji i przetwórstwa.

 3. REDA GROUP SP Z O.O

  Polska

  KOMMERZIELLES ANGEBOT Guten Morgen. Die Reda Group kümmert sich um den Vertrieb von Rind-, Schweine- und Geflügelfleisch in Polen. Wir suchen Geschäftspartner in Deutschland. Wenn Ihr Unternehmen an einer Zusammenarbeit mit uns interessiert wäre, sind wir bereit, ein Angebot zu unterbreiten, das den Bedürfnissen von Ihre Firma. Wir gewährleisten zuverlässige Lieferungen und hohe Qualität der von Ihrem Unternehmen bestellten angebotenen Produkte. Wenn Sie interessiert sind, können wir zu Ihrem Unternehmen kommen, um die Details und Bedingungen der Zusammenarbeit zu vereinbaren. Wir stehen zu Ihrer Verfügung Czesław Rak Reda Group

 4. MEATOLOGIA - WOŁOWINA NA STEKI

  Polska

  Niewiele jest osób, które oddają się w pełni swojej pracy, tworząc coś zupełnie nowego i pokazując, że zwykłe gotowanie czy dostarczanie składników wcale nie musi być nudne. Oto Meatologia - grupa specjalistów i pasjonatów mięsa, którzy postanowili stworzyć prawdziwy azyl zarówno dla restauratorów, właścicieli burgerowni i zwykłych domowych pasjonatów gotowania i miłośników idealnego steka. Współpracując z Meatologią, każdy ma możliwość zamówienia wybranej ilości mięsa z dostawą - zawsze świeże, odpowiednio przechowywane i oczywiście przygotowane tak, aby zaspokoić każde podniebienie.

 5. COURTIN HERVOUET

  Francja

 6. CR ONLINE SHOP S.N.C DI NICOLA CINI & C.

  Włochy

 7. HANS ADLER OHG

  Niemcy

 8. JAMONES Y EMBUTIDOS JUAN FERNÁNDEZ S.L. EL BIERZO

  Hiszpania

 9. SALAISONS CLERMONT

  Francja

 10. BONSABOR

  Hiszpania

 1. WINDAU GMBH & CO. KG

  Niemcy

 2. FRIGORIFICO ANDINO S.A

  Chile

 3. NAVARRETINTO IBERICOS

  Hiszpania

 4. EMBUTIDOS LEFRAMA

  Hiszpania

 5. POLSKAMP S.A.

  Polska

 6. COENEN & CO

  Belgia

 7. LESAGE ET FILS

  Francja

 8. DEKEYZER - OSSAER

  Belgia

 9. 'T VLEESHUIS

  Belgia

 10. HERMANOS BERNAL HERNANDEZ, S.L.

  Hiszpania

Filtry

Wyniki dla

Mięso i wyroby masarskie - Import eksport

Liczba wyników

7205 przedsiębiorstwa