• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • metale - maszyny i sprzęt

Wyniki dla

Metale - maszyny i sprzęt - Import eksport

 1. EMSIL TECHTRANS SRL

  Rumunia

  Verified by europages badge

  Firma Emsil została założona w 1995 roku w Rumunii w dziedzinie projektowania, produkcji i sprzedaży obrabiarek CNC. Pierwsza obrabiarka CNC została zainstalowana w Finlandii w 1997 roku. Strategia firmy Emsil polega na dywersyfikacji i poszerzaniu swoich możliwości i elastyczności w wytwarzaniu szerokiej gamy produktów dla wielu różnych gałęzi przemysłu. Emsil jest otwartą na świat firmą, która podejmuje wyzwania inżynieryjne zarówno w zakresie obrabiarek, jak i w dziedzinie spawania i produkcji stali, stając się z czasem silnym dostawcą i partnerem dla swoich klientów. Z tych powodów w 2007 roku firma Emsil rozszerzyła swoją działalność. Firma Gemil skupiła się na spawaniu dużych wyrobów stalowych, aby zaspokoić zapotrzebowanie na takie usługi. Ponadto Emsil zaczęła przenosić produkcję głównych elementów obrabiarek z żeliwa na konstrukcje spawane ze stali węglowej. Siltech, trzecia firma, została utworzona w 2007 roku w celu doradztwa i ostatecznie w 2012 roku przekształcona w firmę produkującą stal. Dzisiaj Siltech ma swoją siedzibę w Aiud, trzeciej lokalizacji. W 2011 roku Emsil wykupiła rumuńską spółkę zależną francuskiej firmy inżynieryjnej i weszła do branży lotniczej. Głównymi produktami są urządzenia i konstrukcje stalowe do montażu elementów samolotów. Obecnie prowadzimy działalność w 3 rumuńskich lokalizacjach, produkując zaawansowane technologicznie obrabiarki CNC oraz wyroby ze stali węglowej i nierdzewnej. Branże, w których jesteśmy obecni to: marynarka, energetyka, ropa i gaz, lotnictwo, transport, instalacje próżniowe.

 2. FICHTER FORMTEC GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  FICHTER formtec GmbH – Twój specjalista w produkcji maszyn i urządzeń do formowania segmentów i walców do dociskania /zaciskania i dogniatania elementów i podzespołów konstrukcyjnych. Jesteśmy producentem maszyn z siedzibą w pobliżu Freiburga. Od 1998 r. z powodzeniem wykorzystujemy naszą wiedzę i doświadczenie do budowy ponad 150 maszyn do formowania w 20 różnych krajach. Jako specjalista w dziedzinie odkształcania elementów obrotowo symetrycznych, zapewniamy nie tylko maszyny wysokiej jakości, ale także cały proces produkcyjny, we współpracy z naszymi klientami.

 3. MR INDUSTRIES

  Dania

  Verified by europages badge

  MR INDUSTRIES jest prywatną firmą specjalizującą się w podwykonawstwie usług obróbki CNC w celu produkcji wysokiej jakości komponentów toczonych i frezowanych. Z biegiem czasu staliśmy się czołowym dostawcą podzespołów obrabianych maszynowo dla różnych sektorów przemysłu. Nasze szerokie możliwości pozwalają nam produkować komponenty w partiach dowolnej wielkości, od prototypów po zamówienia wielkoseryjne. Dzięki głowicom ślizgowym o średnicy od 1mm do 32mm, możemy sprostać szerokiemu zakresowi wymagań. W MR Industries zdobyliśmy solidną reputację dzięki dostarczaniu precyzyjnie obrobionych komponentów i części z naciskiem na opłacalność i wydajność. Wykorzystanie zaawansowanej technologii Citizen pozwala nam obsługiwać wszystko, od projektów prototypowych i małoseryjnych po duże serie prodykcyjne precyzyjnie obrobionych komponentów i części. Wyposażeni w najnowocześniejsze centra obróbcze CNC, pracujemy na w pełni automatycznych magazynowych podajnikach prętów zapewniających nieprzerwaną produkcję. Zdolność ta pozwala nam zapewnić najbardziej efektywne terminy realizacji zamówień i wysokiej jakości precyzyjnie obrobione komponenty. Z niecierpliwością czekamy na możliwość współpracy z Państwem jako cenionym partnerem biznesowym. Prosimy o kontakt w celu uzyskania dalszych informacji lub w sprawie zapytań.

 4. SACFORM/AGMLINE

  Turcja

  Verified by europages badge

  Sacform/AGMline jest wiodącym producentem linii maszyn do obróbki zwojów, specjalizującym się w konceptualizacji, produkcji i instalacji zarówno standardowych, jak i niestandardowych maszyn. Założona na początku XXI wieku, nasza działalność w dziedzinie linii maszynowych do produkcji części metalowych, cięcia wzdłużnego zwojów i linii cięcia zwojów na długość, została nacechowana zaangażowaniem w doskonałość. Nasz oddany zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów działa z naszej strategicznie zlokalizowanej fabryki w sercu strefy przemysłowej w Istambule, zapewniając szybką i wydajną obsługę zarówno klientów krajowych, jak i międzynarodowych. Jako dostawca kompleksowych rozwiązań maszynowych "pod klucz", jesteśmy dumni z produkcji następujących maszyn i linii do obróbki metali: •Linie cięcia na długość •Linie cięcia wzdłużnego •Mechaniczno-hydrauliczne rozwijarki •Kompaktowe systemy podawania do prasy (rozwijarka-prostownica-podajnik serwo). W Sacform/AGMline naszym głównym celem jest dostarczanie opłacalnych rozwiązań, które zwiększają wydajność produkcji naszych klientów. Znani z niezawodności w obróbce metali, obsługujemy różne dziedziny, takie jak rusztowania, perforowany metal, sufity podwieszane, metalowe platformy kratowe, żaluzje, korytka kablowe, metalowe szafy typu rack, węże i Obejmy do rur, przybory kuchenne, zawiasy i inne części metalowe. Cieszymy się z możliwości zapewnienia Państwu naszych najlepszych konkurencyjnych cen i najwyższej jakości usług po otrzymaniu danych dotyczących Państwa projektu maszyny. Prosimy o kontakt w celu uzyskania dalszych informacji!

 5. ALPA MINING S.I.A.

  Łotwa

  Verified by europages badge

  ALPA Mining jest dostawcą urządzeń i maszyn dla wielu branż: górnictwo i przemysł wydobywczy, metalowy, rolnictwo, a także opakowania dla sektora przemysłu spożywczego.Oferujemy także części zamienne i materiały eksploatacyjne do Twoich urządzeń. Bez względu na to, czy chcesz zainwestować w nowy sprzęt, czy kupujesz używane wyposażenie, mamy urządzenia dla Ciebie. Zapewniamy serwis posprzedażowy dla każdego sprzedawanego przez nas sprętu. Oferujemy ekspresowe dostawy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SKS MACHINES

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma SKS MACHINES, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Maszyny i urządzenia używane, po przeglądzie technicznym. Jest również obecna w dziedzinach Okazyjne maszyny i urządzenia, Stolarka metalowa i kowalstwo artystyczne - maszyny i urządzenia, Hutnictwo - maszyny i urządzenia, Obróbka drewna - maszyny i sprzęt, Cegielnie - maszyny i urządzenia, Szkło i ceramika - maszyny i materiały przemysłowe, Metale - maszyny i sprzęt, Szkło - maszyny i materiały dla przemysłu szklarskiego, i Okazyjne maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Willebroek, Belgia.

 2. FECOM MASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma FECOM MASCHINENBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Metale - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Bindlach, Niemcy.

 3. MASCHINENFABRIK HERBERT MEYER GMBH

  Niemcy

  To już trzecie pokolenie prowadzi rodzinną firmę Meyer. Firma w swojej 65-letniej historii ugruntowała swoją pozycję jednego z najważniejszych producentów specjalnych maszyn do klejenia, powlekania, prasowania i formowania. Produkujemy wysokiej jakości maszyny, takie jak maszyny do klejenia, prasy grzewcze, linie do laminowania i duże linie do formowania oraz inspirujemy zadowolonych klientów na całym świecie dzięki naszej innowacyjności, pierwszorzędnej obsłudze i elastycznym rozwiązaniom dostosowanym do indywidualnych potrzeb. Dzięki zmotywowanym pracownikom, nowoczesnym maszynom do produkcji i rozwoju narzędzi 3D-CAD, CAM, E-CAD i ERP gwarantujemy naszym klientom najwyższą jakość i niezawodność dostaw. Zaufaj naszemu doświadczeniu!

 4. V-SLOT.PL

  Polska

  Firmę reprezentuje Mateusz Olszak z TechnOVO. V-slot.pl - sklep internetowy, gdzie zakupisz profile aluminiowe V-slot pozwalające na samodzielną budowę maszyn i urządzeń tj: drukarki 3d, frezarki CNC, slidery do kamer, wycinarki laserowe czy przecinarki plazmowe. Zajmujemy się także sprzedażą i dystrybucją aluminiowych profili konstrukcyjnych producenta OpenBuilds, które znajdą szerokie zastosowanie do budowy maszyn, stanowisk i stołów do pracy oraz elementów wyposażenia przemysłowego. Wszystkie produkty możesz zakupić w konkurencyjnych cenach.

 5. LUBRITECH

  Polska

  Poszukujesz wózków widłowych do swojego przedsiębiorstwa? Szukasz miejsca, w którym kupisz model nowy lub używany, a w razie potrzeby dostosujesz, naprawisz i zmodernizujesz części do niego? Lubritech wszystko to zapewnia, a do tego do każdej ze swoich usług przyznaje gwarancję nawet do 12 miesięcy. Zespół specjalistów z zakresu wózków widłowych przygotuje na zamówienie widły: tradycyjne, specjalistyczne oraz osprzęt pomocniczy przy załadunku i wystawi deklarację zgodności na nie. W ofercie są także części i opony: szeroki wybór do maszyn przemysłowych, wózków widłowych oraz samochodów.

 1. WAŁY NAPĘDOWE

  Polska

  Siedziba naszej firmy takiewaly.pl zlokalizowana jest we Wrocławiu. Specjalizujemy się w naprawie i regeneracji wałów napędowych. Dodatkowo, zajmujemy się regeneracją mostów, półosi i wałów napędowych, oferujemy dorabianie wałów napędowych, ich sprzedaż, dorabianie oraz smarowanie. Nasze usługi obejmują wyważanie wałów napędowych oraz zagniatanie krzyżaków. Odbieramy uszkodzone wały napędowe na terenie Wrocławia gratis.

 2. BLASTERON SP. Z O.O.

  Polska

  Firma Blasteron jest producentem wysokiej jakości piaskarek kabinowych (ciśnieniowych, inżektorowych) oraz zasilania awaryjnego mIDAS dla wymagających polskich i europejskich przedsiębiorców. Nasza misja to dostarczenie najwyższej jakości produktów w przystępnej cenie! Dzięki wysokiej wydajności piaskarek nasi klienci oszczędzają energię i śrut. Nasze piaskarki są praktyczne, a to oznacza że można wprowadzać do nich nowe funkcje.

 1. PIMECSA

  Hiszpania

  Firma PIMECSA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Metale - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach mieszalniki dla przemysłu chemicznego, mieszacze dla przemysłu chemicznego, i mieszalniki dla przemysłu spożywczego. Ma siedzibę w Centelles, Hiszpania.

 2. UNIMAK MACHINERY

  Turcja

  Firma UNIMAK MACHINERY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Metale - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 3. BOSPORAS

  Turcja

  Firma BOSPORAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Metale - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. SVR SEVER MAKINE A.S.

  Turcja

  Firma SVR SEVER MAKINE A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Metale - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Poręcze, balustrady schodowe, i Poręcze, balustrady schodowe. Ma siedzibę w Balikesir, Turcja.

 5. HEBEL UND KNAUB GMBH

  Niemcy

  Firma HEBEL UND KNAUB GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Metale - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach frezowanie tworzyw sztucznych, Części składane CNC, element żeliwny, i elementy cięte. Ma siedzibę w Troisdorf, Niemcy.

 6. TSG FLUXTEC UG

  Niemcy

  Firma TSG FLUXTEC UG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Metale - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Spraitbach, Niemcy.

 7. HTV MAKINE

  Turcja

  Firma HTV MAKINE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Metale - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny DO ZANURZANIA, i maszyny specjalne. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

 8. TATRA PARTS S.R.O

  Słowacja

  Firma TATRA PARTS S.R.O, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Metale - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Chorvátsky Grob, Słowacja.

 1. OTECH MAKINE OTOMASYON SAN. TIC. LTD

  Turcja

  Firma OTECH MAKINE OTOMASYON SAN. TIC. LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Metale - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Kayseri, Turcja.

 2. BERKAND MAKINA

  Turcja

  Firma BERKAND MAKINA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Metale - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach maszyny do produkcji lin. Ma siedzibę w Denizli, Turcja.

 3. PRESSLINE

  Turcja

  Firma PRESSLINE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Metale - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. RULER MAKINA INS. SAN TIC. LTD.STI

  Turcja

  Firma RULER MAKINA INS. SAN TIC. LTD.STI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Metale - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 5. ATLAS

  Turcja

  Firma ATLAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Metale - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Kayseri, Turcja.

 6. PACK-IN-BAG - COMÉRCIO E REPRESENTAÇÕES, UNIPESSOAL LDA

  Portugalia

  Firma PACK-IN-BAG - COMÉRCIO E REPRESENTAÇÕES, UNIPESSOAL LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Metale - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Pakowaczki do granulatów, urządzenia do paletyzacji, i roboty do paletyzacji. Ma siedzibę w Leiria, Portugalia.

 7. ALUEXT ENDÜSTRIYEL ÜRÜNLER SANAYI VE TICARET A.Ş.

  Turcja

  Firma ALUEXT ENDÜSTRIYEL ÜRÜNLER SANAYI VE TICARET A.Ş., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Metale - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 8. PAK-PROJEKT

  Serbia

  Firma PAK-PROJEKT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Metale - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Vrnjacka Banja, Serbia.

 9. LASER LOUNGE GMBH

  Niemcy

  Firma LASER LOUNGE GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Metale - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Niederwiesa, Niemcy.

 10. MAQUINARIA INDUSTRIAL DONOSTI SL

  Hiszpania

  Firma MAQUINARIA INDUSTRIAL DONOSTI SL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Metale - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach tokarka do obróbki metali, frezarki, zginarki do blach, i nożyce do blachy. Ma siedzibę w San Sebastian, Hiszpania.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Metale - maszyny i sprzęt - Import eksport

Liczba wyników

17 725 Przedsiębiorstwa