• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • metale - maszyny i sprzęt

Wyniki dla

Metale - maszyny i sprzęt - Import eksport

 1. FICHTER FORMTEC GMBH

  Niemcy

  FICHTER formtec GmbH – Twój specjalista w produkcji maszyn i urządzeń do formowania segmentów i walców do dociskania /zaciskania i dogniatania elementów i podzespołów konstrukcyjnych. Jesteśmy producentem maszyn z siedzibą w pobliżu Freiburga. Od 1998 r. z powodzeniem wykorzystujemy naszą wiedzę i doświadczenie do budowy ponad 150 maszyn do formowania w 20 różnych krajach. Jako specjalista w dziedzinie odkształcania elementów obrotowo symetrycznych, zapewniamy nie tylko maszyny wysokiej jakości, ale także cały proces produkcyjny, we współpracy z naszymi klientami.

 2. EMSIL TECHTRANS SRL

  Rumunia

  Firma Emsil została założona w 1995 roku w Rumunii w dziedzinie projektowania, produkcji i sprzedaży obrabiarek CNC. Pierwsza obrabiarka CNC została zainstalowana w Finlandii w 1997 roku. Strategia firmy Emsil polega na dywersyfikacji i poszerzaniu swoich możliwości i elastyczności w wytwarzaniu szerokiej gamy produktów dla wielu różnych gałęzi przemysłu. Emsil jest otwartą na świat firmą, która podejmuje wyzwania inżynieryjne zarówno w zakresie obrabiarek, jak i w dziedzinie spawania i produkcji stali, stając się z czasem silnym dostawcą i partnerem dla swoich klientów. Z tych powodów w 2007 roku firma Emsil rozszerzyła swoją działalność. Firma Gemil skupiła się na spawaniu dużych wyrobów stalowych, aby zaspokoić zapotrzebowanie na takie usługi. Ponadto Emsil zaczęła przenosić produkcję głównych elementów obrabiarek z żeliwa na konstrukcje spawane ze stali węglowej. Siltech, trzecia firma, została utworzona w 2007 roku w celu doradztwa i ostatecznie w 2012 roku przekształcona w firmę produkującą stal. Dzisiaj Siltech ma swoją siedzibę w Aiud, trzeciej lokalizacji. W 2011 roku Emsil wykupiła rumuńską spółkę zależną francuskiej firmy inżynieryjnej i weszła do branży lotniczej. Głównymi produktami są urządzenia i konstrukcje stalowe do montażu elementów samolotów. Obecnie prowadzimy działalność w 3 rumuńskich lokalizacjach, produkując zaawansowane technologicznie obrabiarki CNC oraz wyroby ze stali węglowej i nierdzewnej. Branże, w których jesteśmy obecni to: marynarka, energetyka, ropa i gaz, lotnictwo, transport, instalacje próżniowe.

 3. OPTIMA PRECISE

  Republika Czeska

  Firma Optima Precise, DUNS #36-057-9705, została założona w 1992 roku i obecnie jest wiodącym producentem oraz dostawcą materiałów ściernych, tarcz tnących, narzędzi, produktów specjalistycznych i sprzętu ochronnego dla rzemieślników i przemysłu. Firma produkuje, przy użyciu wysokiej jakości materiałów pochodzących od światowej sławy dostawców podstawowych surowców, takich jak DEERFOS i jest partnerem biznesowym oraz dystrybutorem elektronarzędzi KEYANG. Firma posiada oczywiście certyfikat ISO9001 wydany przez TÜV-Süd, a Ocena w Dun & Bradstreet jest równa 3A.

 4. PIMECSA

  Hiszpania

 5. SKS MACHINES

  Belgia

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. FECOM MASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

 2. MASCHINENFABRIK HERBERT MEYER GMBH

  Niemcy

  To już trzecie pokolenie prowadzi rodzinną firmę Meyer. Firma w swojej 65-letniej historii ugruntowała swoją pozycję jednego z najważniejszych producentów specjalnych maszyn do klejenia, powlekania, prasowania i formowania. Produkujemy wysokiej jakości maszyny, takie jak maszyny do klejenia, prasy grzewcze, linie do laminowania i duże linie do formowania oraz inspirujemy zadowolonych klientów na całym świecie dzięki naszej innowacyjności, pierwszorzędnej obsłudze i elastycznym rozwiązaniom dostosowanym do indywidualnych potrzeb. Dzięki zmotywowanym pracownikom, nowoczesnym maszynom do produkcji i rozwoju narzędzi 3D-CAD, CAM, E-CAD i ERP gwarantujemy naszym klientom najwyższą jakość i niezawodność dostaw. Zaufaj naszemu doświadczeniu!

 3. V-SLOT.PL

  Polska

  Firmę reprezentuje Mateusz Olszak z TechnOVO. V-slot.pl - sklep internetowy, gdzie zakupisz profile aluminiowe V-slot pozwalające na samodzielną budowę maszyn i urządzeń tj: drukarki 3d, frezarki CNC, slidery do kamer, wycinarki laserowe czy przecinarki plazmowe. Zajmujemy się także sprzedażą i dystrybucją aluminiowych profili konstrukcyjnych producenta OpenBuilds, które znajdą szerokie zastosowanie do budowy maszyn, stanowisk i stołów do pracy oraz elementów wyposażenia przemysłowego. Wszystkie produkty możesz zakupić w konkurencyjnych cenach.

 4. LUBRITECH

  Polska

  Poszukujesz wózków widłowych do swojego przedsiębiorstwa? Szukasz miejsca, w którym kupisz model nowy lub używany, a w razie potrzeby dostosujesz, naprawisz i zmodernizujesz części do niego? Lubritech wszystko to zapewnia, a do tego do każdej ze swoich usług przyznaje gwarancję nawet do 12 miesięcy. Zespół specjalistów z zakresu wózków widłowych przygotuje na zamówienie widły: tradycyjne, specjalistyczne oraz osprzęt pomocniczy przy załadunku i wystawi deklarację zgodności na nie. W ofercie są także części i opony: szeroki wybór do maszyn przemysłowych, wózków widłowych oraz samochodów.

 5. WAŁY NAPĘDOWE

  Polska

  Siedziba naszej firmy takiewaly.pl zlokalizowana jest we Wrocławiu. Specjalizujemy się w naprawie i regeneracji wałów napędowych. Dodatkowo, zajmujemy się regeneracją mostów, półosi i wałów napędowych, oferujemy dorabianie wałów napędowych, ich sprzedaż, dorabianie oraz smarowanie. Nasze usługi obejmują wyważanie wałów napędowych oraz zagniatanie krzyżaków. Odbieramy uszkodzone wały napędowe na terenie Wrocławia gratis.

 1. BLASTERON SP. Z O.O.

  Polska

  Firma Blasteron jest producentem wysokiej jakości piaskarek kabinowych (ciśnieniowych, inżektorowych) oraz zasilania awaryjnego mIDAS dla wymagających polskich i europejskich przedsiębiorców. Nasza misja to dostarczenie najwyższej jakości produktów w przystępnej cenie! Dzięki wysokiej wydajności piaskarek nasi klienci oszczędzają energię i śrut. Nasze piaskarki są praktyczne, a to oznacza że można wprowadzać do nich nowe funkcje.

 2. SVR SEVER MAKINE A.S.

  Turcja

 1. UNIMAK MACHINERY

  Turcja

 2. SACFORM/AGMLINE

  Turcja

 3. HTV MAKINE

  Turcja

 4. TSG FLUXTEC UG

  Niemcy

 5. TATRA PARTS S.R.O

  Słowacja

 6. BERKAND MAKINA

  Turcja

 7. OTECH MAKINE OTOMASYON SAN. TIC. LTD

  Turcja

 8. PACK-IN-BAG - COMÉRCIO E REPRESENTAÇÕES, UNIPESSOAL LDA

  Portugalia

 1. RULER MAKINA INS. SAN TIC. LTD.STI

  Turcja

 2. ALUEXT ENDÜSTRIYEL ÜRÜNLER SANAYI VE TICARET A.Ş.

  Turcja

 3. ATLAS

  Turcja

 4. LASER LOUNGE GMBH

  Niemcy

 5. PAK-PROJEKT

  Serbia

 6. MNOVA

  Hiszpania

 7. LLP KIPLING HOLDING

  Białoruś

 8. MOTOCONO

  Hiszpania

 9. MAQUINARIA INDUSTRIAL DONOSTI SL

  Hiszpania

 10. HA-WI-TEC ANTRIEBSTECHNIK

  Niemcy

Filtry

Wyniki dla

Metale - maszyny i sprzęt - Import eksport

Liczba wyników

17 662 przedsiębiorstwa