• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • materiały uszczelniające

Wyniki dla

Materiały uszczelniające - Import eksport

 1. KLINGER AG EGLISWIL

  Szwajcaria

  Twόj specjalista w zakresie wysokotemperaturowych laminatów uszczelniających i płyt powlekanych gumą, firma Klinger AG Egliswil, założona w 1980 roku, jest członkiem działającej na całym świecie grupy KLINGER. Jest to centrum kompetencyjne dla wysokotemperaturowych płyt uszczelniających wykonanych z grafitu elastycznego i miki, jak również dla płyt powlekanych gumą. Urządzenie badawcze do pomiaru odkształceń materiałów uszczelniających, uszczelek, grafitu, grafitu, miki, milamu i polistyrenu.

 2. SIETHOM TECHNISCHES BÜRO GMBH

  Austria

  Siethom realizuje projekty i zamówienia na całym świecie dzięki sieci partnerów i własnym oddziałom. Firma Siethom zawsze odnosiła sukcesy na bardzo dynamicznym rynku dzięki elastyczności, bardzo szerokiej gamie produktów, gwarancji dostaw i bardzo wysokim standardom jakości. Opracowaliśmy własny zgarniacz taśmowy i możemy zaoferować produkty we wszystkich obszarach technologii przenośników taśmowych. Gwarantujemy bezpieczny, czysty i wydajny transport materiałów. Kolejnym produktem są nasze armatki pneumatyczne. Zapewnia to płynny i bezproblemowy proces produkcyjny w silosach, zsypach i piecach cementowych. Rozwiązania armatek powietrznych zapobiegają osadzaniu się osadów na ścianach kontenerów i blokowaniu obszarów rozładunku poprzez kontrolowane podmuchy powietrza. Zapewniamy cały asortyment produktów w technice uszczelniania. Oferujemy setki różnych uszczelnień mechanicznych. Nasze rozwiązania nadają się do uszczelnień dynamicznych i statycznych.

 3. KKT KAUTSCHUK- UND KUNSTSTOFFTEILE GMBH

  Niemcy

  Produkcja i sprzedaż elastomerów komórkowych w formie elementów wytłaczanych, docięć, samoprzylepnych rolek itd. Jesteśmy średniej wielkości przedsiębiorstwem rodzinnym, które produkuje wszelkiego rodzaju produkty ze spienionego kauczuku, pianki gumowej, tworzyw piankowych i polietylenu komórkowego. Najpopularniejszymi formami naszych wyrobów są taśmy, rolki, profile, płyty i wlewki. Oprócz tego oferujemy elementy wytłaczane i wycinane laserowo. Jesteśmy również ekspertami w dziedzinie folii samoprzylepnych, które możemy umieścić na dowolnym produkcie. W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

 4. GAMBIT LUBAWKA SP. Z O.O.

  Polska

  Producent materiałów uszczelniających i termoizolacyjnych. Produkcja i sprzedaż wysokiej jakości, przyjaznych środowisku naturalnemu produktów uszczelkarskich i termoizolacyjnych. Współpraca ze światowymi producentami zapewnia najwyższą jakość stosowanych surowców, ale również pozwala na ciągłe doskonalenie produktów. Własne laboratoria badawcze, wysoko wykwalifikowana kadra techniczna oraz nowoczesny park maszynowy pozwalają na dostarczanie naszym klientom produktów i usług o najwyższej jakości.

  Wszystkie wyroby na "materiały uszczelniające"

 5. EL.TE. SEGMENTITALIA SAS

  Włochy

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PTFE SOLUTIONS GMBH

  Niemcy

 2. ARGISOL BAUSYSTEME - BEWA GMBH

  Niemcy

 3. RALMONT-PTW GMBH

  Austria

 4. D´ANTONI GMBH

  Niemcy

 5. GFG GESELLSCHAFT FÜR GEWEBEKOMPENSATOREN MBH

  Niemcy

 1. AKS COATINGS GMBH

  Niemcy

  AKS Coatings GmbH - jesteśmy producentami specjalistycznych produktów w dziedzinie chemii budowlanej i wyspecjalizowaliśmy się w badaniach, rozwoju, produkcji i sprzedaży systemów ochrony powierzchni na bazie krziemianu polimerowego. Nasza lokalizacja w Altlußheim w Niemczech jest podstawą działalności przedsiębiorstwa. Tu prowadzimy badania, rozwój i produkcję na małą skalę. Stąd wspieramy nasze oddziały w Irlandii, Finlandii, Turcji, Słowenii, Chinach, Rosji i Iranie, a także naszych klientów w Europie Południowej i Wschodniej. Nasze systemy są stosowane na silnie użytkowanych powierzchniach mineralnych i metalowych. Mogą być stosowane jako środek zapobiegawczy lub jako środek zaradczy. Nasze systemy chronią przed agresywnymi środkami w środowisku organicznym lub nieorganicznym i znajdują zastosowanie w walce z silnymi zanieczyszczeniami soli i korozją soli. W ramach naszych badań opracowujemy nowe, innowacyjne produkty oparte na technelogii krzemianu polimerowego.

 2. SORATON SA

  Szwajcaria

  Jakość wyrobów„Made in Switzerland“. SORATON SA oferuje pistolety wyciskające, potrzebne do pracy z Twoimi wkładami i wężami. Jako producent znanych pistoletów marki HANDYMAX, ECONOMAX i POWERMAX, możemy również tworzyć pistolety do niestandardowych aplikacji na indywidualne zamówienie. Jakość jest dla nas bardzo ważna. Nasza produkcja jest certyfikowana zgodnie ze standardami międzynarodowymi SQS, certyfikat SQS ISO 9001 ISO / TS16949 ISO 14001. Nasz pistolety są pojedyncze i mogą również być łączone modułowo. Dzięki siedmiu różnym rodzajom napędu i ponad 60 różnym rodzajom umocowań zapewniamy Ci dostosowany pistolet. Twoje życzenia są dla nas wyzwaniem. Wysoce zmotywowany zespół SORATON chętnie Ci doradzi. Sprawdź nas i nasze wyroby.

 1. POLWENT. PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNE

  Polska

  Istotnym elementem naszej oferty są przewody hydrauliczne i przemysłowe, produkowane na wężach oraz końcówkach renomowanej firmy Manuli. W naszym asortymencie znajdują się węże nisko i wysokociśnieniowe, ognioodporne, termoplastyczne, jak również węże wysokotemperaturowe. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, świadczymy również usługi obejmujące wymianę przewodów na miejscu u Klientów. Przewody hamulcowe i hydrauliczne proponowane przez naszą firmę to gwarancja wytrzymałości oraz niezawodności. Ponadto, wszystkie nasze produkty spełniają zarówno standardy techniczne, jak i jakościowe. Węże i przewody hydrauliczne oferowane przez POLWENT przechodzą testy za pomocą urządzenia do badań wytrzymałości na ciśnienie pulsacyjne do 1500 bar. Dzięki temu nasi Klienci mają gwarancję BEZPIECZEŃSTWA, PEWNOŚCI, JAKOŚCI. Kompleksowe zaopatrzenie magazynu pozwala na sprawną realizację zamówień oraz zapewnienie ciągłości sprzedaży. Wieloletnie doświadczenie w branży czyni z nas zaufanego partnera.

 2. RISIUS GMBH

  Niemcy

 3. DIPL. ING. EUGEN VOM CLEFF GMBH

  Niemcy

 4. BETEK SICHERHEITSTECHNIK GMBH

  Niemcy

 5. BAYER VITROTECHNIC GMBH

  Niemcy

 6. ALTUG IZOLASYON

  Turcja

 7. GFA-DICHTUNGEN FÜR ALTBAUTEN UND SYSTEME JOACHIM HAGEMEIER GMBH

  Niemcy

 8. KWO DICHTUNGSTECHNIK GMBH

  Niemcy

 1. BERG IMS INDUSTRIE-MARINE-SERVICE

  Niemcy

 2. VULKANISIERWERKSTATT FRITZ HELD INHABER WOLFGANG HELD

  Niemcy

 3. KASTAS SEALING TECHNOLOGIES EUROPE GMBH

  Niemcy

 4. VIESSE DI VICINI GIULIA SRL

  Włochy

 5. KLIETSCH TECHNIC GMBH

  Niemcy

 6. ELBE DICHTUNGEN HYDRAULIK UND PNEUMATIK GMBH

  Niemcy

 7. HOFFMANN GMBH GUMMI- UND KUNSTSTOFF-FORMTECHNIK

  Niemcy

 8. DICHTELEMENTE ARCUS GMBH

  Niemcy

 9. TRELLEBORG SEALING SOLUTIONS GERMANY GMBH

  Niemcy

 10. GUMMI-GÖTZ HENKE & BOGDAIN OHG

  Niemcy