• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • materiały uszczelniające

Wyniki dla

Materiały uszczelniające - Import eksport

 1. KLINGER AG EGLISWIL

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Twόj specjalista w zakresie wysokotemperaturowych laminatów uszczelniających i płyt powlekanych gumą, firma Klinger AG Egliswil, założona w 1980 roku, jest członkiem działającej na całym świecie grupy KLINGER. Jest to centrum kompetencyjne dla wysokotemperaturowych płyt uszczelniających wykonanych z grafitu elastycznego i miki, jak również dla płyt powlekanych gumą. Urządzenie badawcze do pomiaru odkształceń materiałów uszczelniających, uszczelek, grafitu, grafitu, miki, milamu i polistyrenu.

 2. KKT KAUTSCHUK- UND KUNSTSTOFFTEILE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Produkcja i sprzedaż elastomerów komórkowych w formie elementów wytłaczanych, docięć, samoprzylepnych rolek itd. Jesteśmy średniej wielkości przedsiębiorstwem rodzinnym, które produkuje wszelkiego rodzaju produkty ze spienionego kauczuku, pianki gumowej, tworzyw piankowych i polietylenu komórkowego. Najpopularniejszymi formami naszych wyrobów są taśmy, rolki, profile, płyty i wlewki. Oprócz tego oferujemy elementy wytłaczane i wycinane laserowo. Jesteśmy również ekspertami w dziedzinie folii samoprzylepnych, które możemy umieścić na dowolnym produkcie. W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

 3. GAMBIT LUBAWKA SP. Z O.O.

  Polska

  Verified by europages badge
 4. SATI SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma SATI SRL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Złącza i systemy uszczelniania. Jest również obecna w dziedzinach Materiały uszczelniające, Uszczelnianie mechaniczne, pierścienie uszczelniające okrągłe, uszczelki teflonowe, Materiały uszczelniające, Uszczelnianie mechaniczne, Uszczelki pierścieniowe metalowe, pierścienie szczelne, i uszczelki. Ma siedzibę w Milano, Włochy.

 5. RALMONT-PTW GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma RALMONT-PTW GMBH, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Materiały uszczelniające. Ma siedzibę w Traun, Austria.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PTFE SOLUTIONS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PTFE SOLUTIONS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Materiały uszczelniające. Ma siedzibę w Maintal, Niemcy.

 2. D´ANTONI GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma D´ANTONI GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Materiały uszczelniające. Ma siedzibę w Gelnhausen, Niemcy.

 3. GFG GESELLSCHAFT FÜR GEWEBEKOMPENSATOREN MBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GFG GESELLSCHAFT FÜR GEWEBEKOMPENSATOREN MBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kompensatory. Jest również obecna w dziedzinach Materiały uszczelniające, Tkaniny techniczne, Tkaniny techniczne dla przemysłu, Tkaniny do użytku technicznego, materiały przemysłowe, Asbestos-free string, packaging, tapes, Materiały uszczelniające, Tkaniny techniczne, i Tkaniny techniczne dla przemysłu. Ma siedzibę w Hummeltal, Niemcy.

 4. EL.TE. SEGMENTITALIA SAS

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma EL.TE. SEGMENTITALIA SAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Materiały uszczelniające. Jest również obecna w dziedzinach Segment tłoka, pierścienie szczelne, skrobaki, Segment tłoka, pierścienie uszczelniające dla wałów obrotowych, segmenty podtrzymujące silniki do samochodów, elastyczne złącza napędu, uszczelki teflonowe, i uszczelki. Ma siedzibę w Milano, Włochy.

 5. SICIL CARBONGRAFITE

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma SICIL CARBONGRAFITE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Materiały uszczelniające. Jest również obecna w dziedzinach Złącza i systemy uszczelniania, Uszczelnianie mechaniczne, pierścienie szczelne, pierścienie grafitowe, Złącza i systemy uszczelniania, pierścienie z węgla, i Uszczelnianie mechaniczne. Ma siedzibę w San Michele Di Ganzaria, Włochy.

 1. AKS COATINGS GMBH

  Niemcy

  AKS Coatings GmbH - jesteśmy producentami specjalistycznych produktów w dziedzinie chemii budowlanej i wyspecjalizowaliśmy się w badaniach, rozwoju, produkcji i sprzedaży systemów ochrony powierzchni na bazie krziemianu polimerowego. Nasza lokalizacja w Altlußheim w Niemczech jest podstawą działalności przedsiębiorstwa. Tu prowadzimy badania, rozwój i produkcję na małą skalę. Stąd wspieramy nasze oddziały w Irlandii, Finlandii, Turcji, Słowenii, Chinach, Rosji i Iranie, a także naszych klientów w Europie Południowej i Wschodniej. Nasze systemy są stosowane na silnie użytkowanych powierzchniach mineralnych i metalowych. Mogą być stosowane jako środek zapobiegawczy lub jako środek zaradczy. Nasze systemy chronią przed agresywnymi środkami w środowisku organicznym lub nieorganicznym i znajdują zastosowanie w walce z silnymi zanieczyszczeniami soli i korozją soli. W ramach naszych badań opracowujemy nowe, innowacyjne produkty oparte na technelogii krzemianu polimerowego.

 2. SIETHOM TECHNISCHES BÜRO GMBH

  Austria

  Siethom realizuje projekty i zamówienia na całym świecie dzięki sieci partnerów i własnym oddziałom. Firma Siethom zawsze odnosiła sukcesy na bardzo dynamicznym rynku dzięki elastyczności, bardzo szerokiej gamie produktów, gwarancji dostaw i bardzo wysokim standardom jakości. Opracowaliśmy własny zgarniacz taśmowy i możemy zaoferować produkty we wszystkich obszarach technologii przenośników taśmowych. Gwarantujemy bezpieczny, czysty i wydajny transport materiałów. Kolejnym produktem są nasze armatki pneumatyczne. Zapewnia to płynny i bezproblemowy proces produkcyjny w silosach, zsypach i piecach cementowych. Rozwiązania armatek powietrznych zapobiegają osadzaniu się osadów na ścianach kontenerów i blokowaniu obszarów rozładunku poprzez kontrolowane podmuchy powietrza. Zapewniamy cały asortyment produktów w technice uszczelniania. Oferujemy setki różnych uszczelnień mechanicznych. Nasze rozwiązania nadają się do uszczelnień dynamicznych i statycznych.

 1. SORATON SA

  Szwajcaria

  Jakość wyrobów„Made in Switzerland“. SORATON SA oferuje pistolety wyciskające, potrzebne do pracy z Twoimi wkładami i wężami. Jako producent znanych pistoletów marki HANDYMAX, ECONOMAX i POWERMAX, możemy również tworzyć pistolety do niestandardowych aplikacji na indywidualne zamówienie. Jakość jest dla nas bardzo ważna. Nasza produkcja jest certyfikowana zgodnie ze standardami międzynarodowymi SQS, certyfikat SQS ISO 9001 ISO / TS16949 ISO 14001. Nasz pistolety są pojedyncze i mogą również być łączone modułowo. Dzięki siedmiu różnym rodzajom napędu i ponad 60 różnym rodzajom umocowań zapewniamy Ci dostosowany pistolet. Twoje życzenia są dla nas wyzwaniem. Wysoce zmotywowany zespół SORATON chętnie Ci doradzi. Sprawdź nas i nasze wyroby.

 2. POLWENT. PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNE

  Polska

  Istotnym elementem naszej oferty są przewody hydrauliczne i przemysłowe, produkowane na wężach oraz końcówkach renomowanej firmy Manuli. W naszym asortymencie znajdują się węże nisko i wysokociśnieniowe, ognioodporne, termoplastyczne, jak również węże wysokotemperaturowe. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, świadczymy również usługi obejmujące wymianę przewodów na miejscu u Klientów. Przewody hamulcowe i hydrauliczne proponowane przez naszą firmę to gwarancja wytrzymałości oraz niezawodności. Ponadto, wszystkie nasze produkty spełniają zarówno standardy techniczne, jak i jakościowe. Węże i przewody hydrauliczne oferowane przez POLWENT przechodzą testy za pomocą urządzenia do badań wytrzymałości na ciśnienie pulsacyjne do 1500 bar. Dzięki temu nasi Klienci mają gwarancję BEZPIECZEŃSTWA, PEWNOŚCI, JAKOŚCI. Kompleksowe zaopatrzenie magazynu pozwala na sprawną realizację zamówień oraz zapewnienie ciągłości sprzedaży. Wieloletnie doświadczenie w branży czyni z nas zaufanego partnera.

 3. RISIUS GMBH

  Niemcy

  Firma RISIUS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uszczelki i pierścienie uszczelniające. Jest również obecna w dziedzinach Złącza i systemy uszczelniania, Materiały uszczelniające, taśmy techniczne, Złącza i systemy uszczelniania, Materiały uszczelniające, i tkaniny z włókien szklanych. Ma siedzibę w Pulheim, Niemcy.

 4. DIPL. ING. EUGEN VOM CLEFF GMBH

  Niemcy

  Firma DIPL. ING. EUGEN VOM CLEFF GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Uszczelki hydrauliczne. Jest również obecna w dziedzinach Uszczelki i pierścienie uszczelniające, Materiały uszczelniające, Uszczelki i pierścienie uszczelniające, Filtry powietrza, pierścienie uszczelniające okrągłe, i Materiały uszczelniające. Ma siedzibę w Kriftel, Niemcy.

 5. ARGISOL BAUSYSTEME - BEWA GMBH

  Niemcy

  Firma ARGISOL BAUSYSTEME - BEWA GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Materiały uszczelniające. Ma siedzibę w Obersülzen, Niemcy.

 6. BETEK SICHERHEITSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma BETEK SICHERHEITSTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Materiały uszczelniające. Jest również obecna w dziedzinach bezpieczeństwo firm, Safety systems, wkłady okładzin, i uszczelki. Ma siedzibę w Groß-Zimmern, Niemcy.

 7. BAYER VITROTECHNIC GMBH

  Niemcy

  Firma BAYER VITROTECHNIC GMBH, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Materiały uszczelniające. Jest również obecna w dziedzinach systemy złączy. Ma siedzibę w Hanstedt, Niemcy.

 8. ALTUG IZOLASYON

  Turcja

  Firma ALTUG IZOLASYON, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tynki, fugi, masy plastyczne i uszczelniające. Jest również obecna w dziedzinach Materiały uszczelniające, i Materiały uszczelniające. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 1. VULKANISIERWERKSTATT FRITZ HELD INHABER WOLFGANG HELD

  Niemcy

  Firma VULKANISIERWERKSTATT FRITZ HELD INHABER WOLFGANG HELD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Złącza i systemy uszczelniania. Jest również obecna w dziedzinach Materiały uszczelniające, Pierścienie uszczelniające, Kauczuk i wyroby pochodne, Techniczne wyroby gumowe, Materiały uszczelniające, Pierścienie uszczelniające, Kauczuk i wyroby pochodne, i Techniczne wyroby gumowe. Ma siedzibę w Leipzig, Niemcy.

 2. VIESSE DI VICINI GIULIA SRL

  Włochy

  Firma VIESSE DI VICINI GIULIA SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Techniczne wyroby gumowe. Jest również obecna w dziedzinach Materiały uszczelniające, Uszczelki gumowe, Materiały uszczelniające, Uszczelki gumowe, i neopren. Ma siedzibę w Adrara S. Martino, Włochy.

 3. KASTAS SEALING TECHNOLOGIES EUROPE GMBH

  Niemcy

  Firma KASTAS SEALING TECHNOLOGIES EUROPE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uszczelki pneumatyczne. Jest również obecna w dziedzinach Uszczelki hydrauliczne, Złącza i systemy uszczelniania, Materiały uszczelniające, Uszczelki gumowe, Uszczelki hydrauliczne, Złącza i systemy uszczelniania, Materiały uszczelniające, i Uszczelki gumowe. Ma siedzibę w Quickborn, Niemcy.

 4. BERG IMS INDUSTRIE-MARINE-SERVICE

  Niemcy

  Firma BERG IMS INDUSTRIE-MARINE-SERVICE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Łożyska toczne - kulkowe, igiełkowe i wałeczkowe. Jest również obecna w dziedzinach Przekładnie zębate, Motoreduktory, Złącza i systemy uszczelniania, Materiały uszczelniające, Przekładnie zębate, Motoreduktory, Złącza i systemy uszczelniania, i Materiały uszczelniające. Ma siedzibę w Bremen, Niemcy.

 5. SM KLEBETECHNIK VERTRIEBS-GMBH

  Niemcy

  Firma SM KLEBETECHNIK VERTRIEBS-GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Materiały uszczelniające. Ma siedzibę w Heinsberg, Niemcy.

 6. GFA-DICHTUNGEN FÜR ALTBAUTEN UND SYSTEME JOACHIM HAGEMEIER GMBH

  Niemcy

  Firma GFA-DICHTUNGEN FÜR ALTBAUTEN UND SYSTEME JOACHIM HAGEMEIER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Złącza i systemy uszczelniania. Jest również obecna w dziedzinach Materiały uszczelniające, Sylikony, Kauczuk i wyroby pochodne, Dętki, Materiały uszczelniające, Sylikony, Kauczuk i wyroby pochodne, i Dętki. Ma siedzibę w Marxen, Niemcy.

 7. KLIETSCH TECHNIC GMBH

  Niemcy

  Firma KLIETSCH TECHNIC GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uszczelki pneumatyczne. Jest również obecna w dziedzinach Przenośniki taśmowe, Uszczelki hydrauliczne, Złącza i systemy uszczelniania, Materiały uszczelniające, Przenośniki taśmowe, Uszczelki hydrauliczne, Złącza i systemy uszczelniania, i Materiały uszczelniające. Ma siedzibę w Barsbüttel, Niemcy.

 8. KWO DICHTUNGSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma KWO DICHTUNGSTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Złącza i systemy uszczelniania. Jest również obecna w dziedzinach Materiały uszczelniające, Uszczelki gumowe, Materiały uszczelniające, i Uszczelki gumowe. Ma siedzibę w Schechen, Niemcy.

 9. JAMES WALKER BENELUX

  Belgia

  Firma JAMES WALKER BENELUX, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wynajem urządzeń przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach Materiały uszczelniające, budowa - maszyny, Materiały uszczelniające, pasy napędowe, i systemy izolacyjne. Ma siedzibę w Wilrijk, Belgia.

 10. CLEMENS C. JENTZSCH GMBH

  Niemcy

  Firma CLEMENS C. JENTZSCH GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Armatura rurociągowa przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Uszczelnianie mechaniczne, Złącza i systemy uszczelniania, Uszczelki i pierścienie uszczelniające, Materiały uszczelniające, Uszczelnianie mechaniczne, Złącza i systemy uszczelniania, Uszczelki i pierścienie uszczelniające, i Materiały uszczelniające. Ma siedzibę w Seevetal, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo