• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe

Wyniki dla

Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe - Import eksport

 1. IFA TECHNOLOGY GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Projektowanie, produkcja i dostawa instalacji do ważenia, mieszania i dozowania żywic impregnujących i epoksydowych. IFA oferuje kompletne rozwiązania dla zakładów impregnacji i powlekania, przemysłowych systemów oczyszczania wody, przemysłu wełny szklanej i skalnej, tworzyw konstrukcyjnych i materiałów sypkich, jak również dla zakładów przemysłu farb, lakierów i materiałów budowlanych. Perfekcyjne sterowanie systemem i połączenie danych uzupełniają paletę produktów. Montaż i uruchomienie dokonywane są przez własnych pracowników. Technologia IFA oferuje dobrą i bezpieczną obsługę w zakresie składowania cieczy, materiałów stałych i sypkich, jak również odpowiednie kontenery magazynowe, takie jak dostosowane do potrzeb regały, magazyny zbiornikowe lub systemy silosów. Testujemy i sprawdzamy m.in. kompatybilność materiałów, wpływ czynników środowiskowych oraz zgodność z wymogami prawnymi.

 2. ALE73

  Francja

  Verified by europages badge

  Z 30-letnim doświadczeniem, ALE73 jest specjalistą w projektowaniu, produkcji, montażu i transferze maszyn dla przemysłu betonowego w ponad 30 krajach (Europa, Europa Wschodnia, Maghreb, Afryka Środkowa itd.). Główną dziedziną naszej działalności jest przenoszenie istniejących zakładów produkcyjnych i ich ponowny montaż w nowej lokalizacji we Francji, ale przede wszystkim za granicą. Drugą dziedziną naszej działalności jest sprzedaż urządzeń i zakładów produkcyjnych (beton, kamieniołomy, drogi itp.). Naszymi klientami są: 1) Producenci prefabrykatów betonowych (pustaki betonowe, bloki, krawężniki i kostka brukowa). 2) Klienci chcący przenieść zakład produkcyjny lub maszynę. Od początku dokonujemy pełnej analizy potrzeb klienta według wszystkich parametrów lokalnych i przemysłowych w celu określenia logistyki i doboru sprzętu (nowego i używanego). Dobieramy odpowiedni sprzęd do Twoich potrzeb i dbamy o jego pełny transfer. Posiadamy również dogłębną wiedzę i niezbędne możliwości do tego typu usług, a mianowicie: - Automatykę, - Inżynierię budowlaną, - Mechanikę (w tym drgań), - Hydraulikę itp. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji!

 3. TETRA STRUCTURE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma TETRA STRUCTURE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Pustaki ścienne betonowe, Pustaki ścienne betonowe, produkcja bloczków betonowych, formy do cegieł, maszyna do cegieł, rury betonowe, i betonbeton. Ma siedzibę w Wignehies, Francja.

 4. DIETER VOGEL GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma DIETER VOGEL GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe. Ma siedzibę w Reutlingen, Niemcy.

 5. RAVI BAU- UND MIETGERÄTE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma RAVI BAU- UND MIETGERÄTE GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe. Ma siedzibę w Großröhrsdorf, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ZEPPELIN ÖSTERREICH GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma ZEPPELIN ÖSTERREICH GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe. Ma siedzibę w Fischamend, Austria.

 2. BVA - INGOLF MÜLLER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BVA - INGOLF MÜLLER GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe. Ma siedzibę w Windischleuba, Niemcy.

 3. ELSCHEN CONSULTING INH. FRANK ELSCHEN

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ELSCHEN CONSULTING INH. FRANK ELSCHEN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe. Ma siedzibę w Rheine, Niemcy.

 4. R. STURM GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma R. STURM GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe. Ma siedzibę w Reichertshausen, Niemcy.

 5. ITB INGENIEURGESELLSCHAFT FÜR TECHNISCHE BERECHNUNGEN MBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ITB INGENIEURGESELLSCHAFT FÜR TECHNISCHE BERECHNUNGEN MBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe. Ma siedzibę w Dortmund, Niemcy.

 1. LEHNHOFF HARTSTAHL GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma LEHNHOFF HARTSTAHL GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe. Ma siedzibę w Baden-Baden, Niemcy.

 2. KIPOR.ORG GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KIPOR.ORG GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe. Ma siedzibę w Versmold, Niemcy.

 1. MAUS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MAUS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe. Ma siedzibę w Philippsburg, Niemcy.

 2. MIHLA INSAAT MALZEMELERI SAN VE TIC LTD STI

  Turcja

  Verified by europages badge

  Firma MIHLA INSAAT MALZEMELERI SAN VE TIC LTD STI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Brodziki, Narzędzia budowlane przenośne, zasilane, Galanteria łazienkowa, Szafki łazienkowe, Meble łazienkowe, Złącza dylatacyjno-kompensacyjne, żelazne, Brodziki, szafki łazienkowe i toaletki, i Narzędzia budowlane przenośne, zasilane. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 3. KLP BAUMASCHINEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KLP BAUMASCHINEN GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe. Ma siedzibę w Kulmbach, Niemcy.

 4. HPT PABLE HYDRAULIKTECHNIK

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HPT PABLE HYDRAULIKTECHNIK, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe. Ma siedzibę w Malsch, Niemcy.

 5. LORENCIC GMBH NFG. & CO KG, 6X IN ÖSTERREICH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma LORENCIC GMBH NFG. & CO KG, 6X IN ÖSTERREICH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe. Ma siedzibę w Graz, Austria.

 6. GABEL-SCHMIDT SCHMIEDETECHNIK KG. (GMBH&CO.)

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GABEL-SCHMIDT SCHMIEDETECHNIK KG. (GMBH&CO.), jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe. Ma siedzibę w Winsen, Niemcy.

 7. INTERPART BAUMASCHINEN-ERSATZTEILSERVICE GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma INTERPART BAUMASCHINEN-ERSATZTEILSERVICE GMBH & CO KG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe. Ma siedzibę w Dernbach, Niemcy.

 8. TAFLEXA - BIEGSAME WELLEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma TAFLEXA - BIEGSAME WELLEN GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe. Ma siedzibę w Leipzig, Niemcy.

 1. GIEBELS & STRACK BAUMASCHINEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GIEBELS & STRACK BAUMASCHINEN GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe. Ma siedzibę w Viersen, Niemcy.

 2. LINSER INDUSTRIE SERVICE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma LINSER INDUSTRIE SERVICE GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe. Ma siedzibę w Troisdorf, Niemcy.

 3. MIETPARK STRAUSS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MIETPARK STRAUSS GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe. Ma siedzibę w Kirchheim, Niemcy.

 4. SCHMID BAUGERÄTEVERLEIH INH. GÜNTER SCHMID

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SCHMID BAUGERÄTEVERLEIH INH. GÜNTER SCHMID, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe. Ma siedzibę w Röhrmoos, Niemcy.

 5. REPRO HANDELS GMBH

  Niemcy

  Firma RePro GmbH została założona w 1997 roku i od tego czasu produkuje wyroby z tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu. Widzimy siebie jako średniej wielkości firmę, która pielęgnuje komunikację i wymianę techniczną ze swoimi partnerami. Ze względu na strukturę naszej firmy, mamy krótkie drogi do realizacji życzeń klientów i możemy szybko i elastycznie reagować na ich potrzeby. Naszym pierwotnym pomysłem było wyprodukowanie podstawy ogrodzenia budowlanego, która jest lżejsza, łatwiejsza w obsłudze oraz bardziej odporna na złamania niż betonowa podstawa ogrodzenia budowlanego. I udało nam się to. Na przestrzeni lat opracowaliśmy i wyprodukowaliśmy różne modele podstaw ogrodzeń budowlanych lub podpór do ogrodzeń budowlanych. Wszystkie produkty wykonane są w 100% z tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu. Są one znacznie bardziej odporne na złamania niż wyroby betonowe, można je układać w stosy i są odporne na działanie oleju, benzyny, mrozu i soli. Ponadto, koszty transportu są niższe, ponieważ dzięki mniejszej masie każdego elementu można ich załadowac więcej jednocześnie.

 6. OTEP

  Francja

  OTEP SA i AMSA France są 2 przedsiębiorstwami wyspecjalizowanymi w technologii i materiałach dla przemysłu betonu sprężonego. OTEP jest przedsiębiorstwem znanym ze swojego wysokiego poziomu ekspertyzy i znajomości technologii produktów ze sprężonego betonu. Firma realizuje fabryki produktów ze sprężonego betonu: beleczek, płyt stropowych, belek i elementów konstrukcyjnych, płyt ażurowych, słupów kandelabrowych, słupów energetycznych (D, E, bardzo wysokiego napięcia..), od badania wykonalności poprzez instalację i uruchomienie "pod klucz" lub na specjalne zamówienie, po szkolenie personelu, pomoc techniczną i usługę posprzedażną. Technologia i sprzęt OTEP umożliwiają ekonomiczną produkcję wyrobów ze sprężonego betonu, zoptymalizowanych, bezpiecznych i trwałych, głównie w oparciu o stosowanie betonu wysokowartościowego, zgodnie z normami międzynarodowymi. AMAS jest do waszych usług od 1972 roku, hala produkcji i konserwacji specyficznego sprzętu.

 7. SCANWIR S.C.

  Polska

  Nasza oferta obejmuje w szczególności: Diagnostyka maszyn przemysłowych, wyważanie elementów maszyn, usługi w zakresie frezowania CNC, pomiary drgań i wibracji, remonty bieżące maszyn przemysłowych, remonty kompleksowe, modernizacje maszyn, osiowanie zespołów maszyn, laserowe pomiary prostoliniowości, montaż linii produkcyjnych, nietypowe rozwiązania konstrukcyjne. Nasza firma w ramach profesjonalnej diagnostyki maszyn przemysłowych zajmuje się wykonywaniem pomiarów drgań. Posiadamy najnowszy sprzęt do diagnostyki, wyważania, osiowania zespołów maszyn i laserowego ustawiania kół pasowych. Swoją ofertę związaną z wykonywaniem pomiarów, naprawami oraz diagnostyką urządzeń kierujemy zarówno do klientów biznesowych, jak i indywidualnych. Nasze przedsiębiorstwo stale poszerza i unowocześnia zakres świadczonych usług. Naszym celem jest spełnianie wszystkich, nawet najwyższych oczekiwań klientów.

 8. TECHNOPARK IMPULSE LLC

  Rosja

  LLC Technopark Impulse jest częścią grupy zróżnicowanych przedsiębiorstw przemysłowych Tradicia. Technopark Impulse produkuje akcesoria do specjalnych urządzeń dla przedsiębiorstw budowy dróg, budownictwa komunalnego, górnictwa i przemysłu rolniczego: urządzenia hydrauliczne, maszyny budowlane, sprzęt i maszyny do układania nawierzchni drogowych, maszyny i urządzenia górnicze i kopalniane - do wydobywania minerałów i rud, maszyny do czyszczenia ulic, czerpaki i chwytaki, akcesoria do żurawi. Przedsiębiorstwo wdraża pełną gamę roziwązań - od projektowania i produkcji akcesoriów po dostawę, obsługę i serwis techniczny. Zakład wykonuje pełny cykl produkcyjny. Wszystkie wytwarzane produkty są opracowane we własnym biurze projektowym, a produkcja każdego elementu i montaż finalny gotowych wyrobów odbywa się w zakładach produkcyjnych przedsiębiorstwa.

 9. EUROPEJSKA GRUPA ZAKUPOWA SP. Z O.O.

  Polska

  Jesteśmy polskim dostawcą szerokiej gamy fabrykatów budowlanych, okien oraz stolarki drzwiowej wiodących producentów (wewnętrzne i zewnętrzne drzwi Porta oraz CAL, szczegóły w katalogu). Każdy produkt dostępny w naszym asortymencie wyróżnia się wysoką jakością, innowacyjnością oraz wyjątkowo atrakcyjną ceną. To kompleksowa oferta dla branży budowlanej. Oferujemy farby, elementy drzwiowe Domoferm, chemię i inne materiały budowlane, w tym między innymi sufity podwieszane czy materiały izolacyjne. Dbamy o profesjonalną obsługę każdej inwestycji. Mogą Państwo liczyć na fachowe doradztwo, serwis, a także sprawną logistykę. Jesteśmy wiarygodnym partnerem dla przedsiębiorstw budowlanych w całym kraju.

 10. FAR RADZISŁAW RADZISŁAWSKI

  Polska

  Firma Far działa na szczecińskim rynku od 1980 r. Początkowo zajmowaliśmy się wyłącznie wykonywaniem usług z zakresu przezwajania silników elektrycznych oraz naprawy sprzętu AGD. Od 1992 nasza firma rozszerzyła profil swojej działalności zajmując się sprzedażą kabli, przewodów oraz drutów nawojowych.Naszym Klientom oferujemy bardzo szeroki asortyment osprzętu od elektrycznego i materiałów budowlanych, fachowe doradztwo, niskie ceny oraz szybkie dostawy. Duży wybór materiałów elektrycznych: druty nawojowe, bezpieczniki elektryczne, automatyka przemysłowa, kable i przewody, materiały elektroinstalacyjne, oprawy oświetleniowe, osprzęt elektryczny, aparatura modułowa, silniki elektryczne, akcesoria budowlane, cement i wapno, chemia budowlana, drewno i materiały drewnopochodne, farby, akcesoria malarskie, lakiery, materiały hydroizolacyjne, materiały stropowe i ścienne, materiały termoizolacyjne, narzędzia budowlane, płytki ceramiczne, pokrycia dachowe, stolarka otworowa, sucha zabudowa.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe - Import eksport

Liczba wyników

10 191 Przedsiębiorstwa