• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • kotlarstwo

Wyniki dla

Kotlarstwo - Import eksport

 1. BBS GMBH

  Niemcy

  BBS GmbH, z siedzibą w mieście Freiberg am Neckar, ma ponad 75-letnie doświadczenie w dziedzinie przemysłowej techniki ciepłowniczej i grzewczej, dopalania termicznego oraz budowy kotłów. BBS GmbH, powstała w 2004 roku z połączenia firm BAY Wärme-technik GmbH i Bay Engineering und Consulting, łączy produkcję przemysłowych systemów kotłowych z know-how w zakresie projektowania nowoczesnych systemów energetycznych i techniki środowiskowej. Oprócz produkcji seryjnej opracowujemy i produkujemy kotły i urządzenia do zastosowań specjalnych znajdujące zastosowanie w przemyśle kosmetycznym, chemicznym i petrochemicznym. Tutaj między innymi działamy jako producent kotłów parowych, podgrzewaczy wody i kotłów na olej termalny. Nasza oferta produktów obejmuje również wytwornice pary czystej i kotły na ciepło odpadowe do różnych zastosowań.

 2. EBNER GMBH & CO KG

  Niemcy

  Jesteśmy niezależnym przedsiębiorstwem zajmującym się budową instalacji i maszyn z własnym, przyszłościowym know-how, a naszym mottem jest: Just one source – dostosowane do potrzeb, kompleksowe rozwiązania z jednego źródła. Planujemy, produkujemy i sprzedajemy na całym świecie. Nasz rynek to branża technologii środowiskowej oraz technologii przetwarzania, w szczególności przetwarzanie i odparowanie ścieków przemysłowych i procesowych oraz wytwarzanie produktów krystalicznych. Z korzyścią dla naszych klientów i w celu zmniejszenia negatywnego wpływu na środowisko, proponujemy ekonomiczne procesy, urządzenia i sprzęt. Naszym atutem jest możliwość szybkiego rozwiązywania specyficznych problemów klienta. Zapewniamy satysfakcję klienta dzięki wysokiej jakości po konkurencyjnych cenach, elastyczności i niezawodności. Oferujemy: sprzęt, wyposażenie standardowe, systemy modułowe, indywidualne rozwiązania, usługi inżynieryjne usługi serwisowe.

 3. A. BOLZ APPARATEBAU GMBH

  Niemcy

  Budowa zbiorników ze stali nierdzewnej - jakość i innowacja z Allgäu! Grupa Bolz-EDEL projektuje i produkuje zbiorniki ze stali nierdzewnej na najwyższym poziomie. Jesteśmy Państwa partnerem, gdy potrzebne są kompetentne rozwiązania w zakresie zbiorników procesowych i magazynowych. Innowacyjne planowanie z trójwymiarowym projektowaniem, najnowocześniejsze technologie produkcji, zarządzanie jakością z kompletną dokumentacją zbiorników oraz wykwalifikowani pracownicy są gwarancją jakości i niezawodności. Państwa wymagania w zakresie techniki procesowej są konsekwentnie realizowane przez inżynierów z doświadczeniem w branży - od zbiorników do przygotowania farmaceutyków o pojemności 10 litrów, poprzez cylindryczne zbiorniki fermentacyjne dla browarów, aż po duże zbiorniki produkowane na miejscu o pojemności 2 milionów litrów - możliwe są wszystkie wielkości i jakości. Znane na całym świecie marki Bolz Apparatebau i EDEL Tank od wielu dziesięcioleci są synonimem jakości i innowacji z Allgäu!

 4. KB SCHMIEDETECHNIK GMBH

  Niemcy

  DENEN ISO14001KB jest średniej wielkości przedsiębiorstwem z ponad 100-letnim doświadczeniem w produkcji odkuwek matrycowych do różnych zastosowań o ekstremalnych wymaganiach jak wysokie ciśnienie, wysokie/niskie temperatury, zabezpieczenia specjalne. Specjalizujemy się w produkcji małych serii o ciężarze jednostkowym do 130 kg, wszystkie rodzaje stali, stal surowa lub po obróbce mechanicznej. Certyfikaty ISO9001, AD2000, DGRL 97/23/EG, KTA, AVSD, ASME/ASTM, RCC-M, DENEN ISO14001.

 5. BOSCH INDUSTRIEKESSEL GMBH - INDUSTRIAL BOILERS

  Niemcy

  Bosch Industrial Boilers to renomowany na całym świecie specjalista w zakresie kotłów i systemów kotłowych wszystkich rozmiarów i zakresów wydajności. Od ponad 150 lat zapewniamy innowacje w zakresie budowy kotłów przemysłowych.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SPECIAL BOLT

  Włochy

  Special Bolt SRL jest idealnym partnerem w następujących sektorach przemysłowych: mechaniczny, budowlany, robót ziemnych, samochodowy, instalacyjny, itd. Śruby i śruby z nakrętkami, śruby specjalne. Ściągi i nakrętki o średn. 8-80. Długość. Firma produkuje ściągi, śruby z nakrętkami, nakrętki, śruby i zamocowania. Firma realizuje również produkty specjalne według rysunku.

 2. THOMAS CONSTRUCTIONS MECANIQUES - TCM SAS

  Francja

 3. JUMAG DAMPFERZEUGER GMBH

  Niemcy

 4. CODESAL S.L.

  Hiszpania

 5. MECET SL

  Hiszpania

 1. LAUN GMBH

  Niemcy

 2. ASAB GMBH

  Niemcy

 1. ATELIERS PIRET SA

  Belgia

 2. SERTIP

  Belgia

 3. GEORG HEUER BEHÄLTERHANDEL UND INDUSTRIEBEDARF GMBH

  Niemcy

 4. CHAUDRONNERIE RUDINGER GILLAIN

  Francja

 5. FORJA Y CALDERERIA DELTA SA

  Hiszpania

 6. BIEBER INDUSTRIE

  Francja

 7. CLAYTON DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

 8. HEIRA SILENCER GMBH

  Niemcy

 1. FLENDER GMBH

  Niemcy

 2. EFEREST GMBH

  Niemcy

 3. AFTECH

  Francja

 4. L & P APPARATEBAU FROHBURG GMBH & CO. KG

  Niemcy

 5. BECKER & ROSENTHAL & CO APPARATE-, BEHÄLTER- UND ROHRLEITUNGSBAU GMBH

  Niemcy

 6. HERMANN SPRENGER GMBH

  Niemcy

 7. SCHWEISSEREI BEDNER INH. FRANK BEDNER

  Niemcy

 8. SCHNAIDT SYSTEMTECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

 9. GEKATEC ANLAGEN- U. METALLTECHNIK GMBH

  Niemcy

 10. NORIS TANK H. SATZINGER GMBH

  Niemcy

Filtry

Wyniki dla

Kotlarstwo - Import eksport

Liczba wyników

5117 przedsiębiorstwa