• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • kotlarstwo

Wyniki dla

Kotlarstwo - Import eksport

 1. THOMAS CONSTRUCTIONS MECANIQUES - TCM SAS

  Francja

  Verified by europages badge

  Od ponad 75 lat firma TCM - THOMAS CONSTRUCTIONS MECANIQUES służy swoimi umiejętnościami i wiedzą technologiczną. Synonim innowacji i jakości, TCM to : - Projektowanie i produkcja maszyn specjalnych, integracja urządzeń peryferyjnych (robotyka, transport, spawanie, wibracja, optyka itp.) oraz zastosowanie technologii 4.0 dla wszystkich sektorów działalności - Konserwacja i obsługa posprzedażna instalacji (maszyny, linie produkcyjne, infrastruktura) - Modernizacja techniczna, doposażanie i retrofit instalacji istniejących (zwiększenie wydajności, doposażanie i modernizacja mechaniczna, elektryczna i automatyzacja, dodawanie urządzeń peryferyjnych do zdalnej obsługi, nadzoru itp.) - Zapewnienie zgodności z przepisami bezpieczeństwa (zabezpieczenie operatów, wdrożenie zabezpieczeń materialnych lub niematerialnych) - Zarządzanie projektem, od sporządzania specyfikacji po instalację na miejscu, łącznie z projektowaniem i wdrożeniem - Kierownik projektu, który będzie dedykowaną osobą kontaktową dla Twojego projektu - Zespół zmobilizowany na wszystkich poziomach projektu - Potwierdzona szybkość reakcji i elastyczność naszych zespołów, gdyż TCM to biuro projektowe, warsztat obróbki, warsztat blacharski, warsztat montażowy oraz centrum elektryki i automatyki w jednym miejscu. Zapewniamy indywidualne i innowacyjne rozwiązania, dostosowane do Twoich potrzeb. Gwarantujemy, że nasze zobowiązania zostaną dotrzymane, a dostarczony sprzęt będzie zgodny z obowiązującymi normami.

 2. CTRA

  Tunezja

  Verified by europages badge

  Od 25 lat, CTRA jest wiarygodnym partnerem wspierającym Cię we wszystkich projektach. Zespół wyspecjalizowany w przetwórstwie kompozytów FRP i tworzyw termoplastycznych. Ta żywotność jest gwarancją wiarygodności technicznej i jakościowej, czego naturalnym wynikiem jest przywiązanie naszych klientów. CTRA posiada certyfikat ISO 9001 od 2000 roku, przoduje pod względem projektów pod klucz, projektów wyjściowych, uruchamiania i dostaw. Nasza działalność obejmuje szeroką gamę świadczeń: -Projektowanie systemów rurowych, -Szczegółowe projektowanie podpór, zbiorników, skruberów, -Produkcja standardowa lub elementów specjalnych na zamówienie, -Prefabrykacja systemów rurowych, -Produkcja różnych skruberów do 6m średnicy. Dzięki swojemu doświadczonemu zespołowi, CTRA wykazuje się kunsztem w: Przetwarzaniu materiałów termoutwardzalnych: •Żywica / Matryca •Liner, •Wytrzymałość, Mechanika. Przetwarzanie tworzyw termoplastycznych: •PE, •PP, •PVC, •PVDF, ECTFE, PFA.

 3. A. BOLZ APPARATEBAU GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Budowa zbiorników ze stali nierdzewnej - jakość i innowacja z Allgäu! Grupa Bolz-EDEL projektuje i produkuje zbiorniki ze stali nierdzewnej na najwyższym poziomie. Jesteśmy Państwa partnerem, gdy potrzebne są kompetentne rozwiązania w zakresie zbiorników procesowych i magazynowych. Innowacyjne planowanie z trójwymiarowym projektowaniem, najnowocześniejsze technologie produkcji, zarządzanie jakością z kompletną dokumentacją zbiorników oraz wykwalifikowani pracownicy są gwarancją jakości i niezawodności. Państwa wymagania w zakresie techniki procesowej są konsekwentnie realizowane przez inżynierów z doświadczeniem w branży - od zbiorników do przygotowania farmaceutyków o pojemności 10 litrów, poprzez cylindryczne zbiorniki fermentacyjne dla browarów, aż po duże zbiorniki produkowane na miejscu o pojemności 2 milionów litrów - możliwe są wszystkie wielkości i jakości. Znane na całym świecie marki Bolz Apparatebau i EDEL Tank od wielu dziesięcioleci są synonimem jakości i innowacji z Allgäu!

 4. BBS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  BBS GmbH, z siedzibą w mieście Freiberg am Neckar, ma ponad 75-letnie doświadczenie w dziedzinie przemysłowej techniki ciepłowniczej i grzewczej, dopalania termicznego oraz budowy kotłów. BBS GmbH, powstała w 2004 roku z połączenia firm BAY Wärme-technik GmbH i Bay Engineering und Consulting, łączy produkcję przemysłowych systemów kotłowych z know-how w zakresie projektowania nowoczesnych systemów energetycznych i techniki środowiskowej. Oprócz produkcji seryjnej opracowujemy i produkujemy kotły i urządzenia do zastosowań specjalnych znajdujące zastosowanie w przemyśle kosmetycznym, chemicznym i petrochemicznym. Tutaj między innymi działamy jako producent kotłów parowych, podgrzewaczy wody i kotłów na olej termalny. Nasza oferta produktów obejmuje również wytwornice pary czystej i kotły na ciepło odpadowe do różnych zastosowań.

 5. EBNER GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Jesteśmy niezależnym przedsiębiorstwem zajmującym się budową instalacji i maszyn z własnym, przyszłościowym know-how, a naszym mottem jest: Just one source – dostosowane do potrzeb, kompleksowe rozwiązania z jednego źródła. Planujemy, produkujemy i sprzedajemy na całym świecie. Nasz rynek to branża technologii środowiskowej oraz technologii przetwarzania, w szczególności przetwarzanie i odparowanie ścieków przemysłowych i procesowych oraz wytwarzanie produktów krystalicznych. Z korzyścią dla naszych klientów i w celu zmniejszenia negatywnego wpływu na środowisko, proponujemy ekonomiczne procesy, urządzenia i sprzęt. Naszym atutem jest możliwość szybkiego rozwiązywania specyficznych problemów klienta. Zapewniamy satysfakcję klienta dzięki wysokiej jakości po konkurencyjnych cenach, elastyczności i niezawodności. Oferujemy: sprzęt, wyposażenie standardowe, systemy modułowe, indywidualne rozwiązania, usługi inżynieryjne usługi serwisowe.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. KB SCHMIEDETECHNIK GMBH - A GERMAN DROP FORGE - CLOSED DIE FORGINGS - ALL STEEL GRADES

  Niemcy

  Verified by europages badge

  DENEN ISO14001KB jest średniej wielkości przedsiębiorstwem z ponad 100-letnim doświadczeniem w produkcji odkuwek matrycowych do różnych zastosowań o ekstremalnych wymaganiach jak wysokie ciśnienie, wysokie/niskie temperatury, zabezpieczenia specjalne. Specjalizujemy się w produkcji małych serii o ciężarze jednostkowym do 130 kg, wszystkie rodzaje stali, stal surowa lub po obróbce mechanicznej. Certyfikaty ISO9001, AD2000, DGRL 97/23/EG, KTA, AVSD, ASME/ASTM, RCC-M, DENEN ISO14001.

 2. BOSCH INDUSTRIEKESSEL GMBH - INDUSTRIAL BOILERS

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Bosch Industrial Boilers to renomowany na całym świecie specjalista w zakresie kotłów i systemów kotłowych wszystkich rozmiarów i zakresów wydajności. Od ponad 150 lat zapewniamy innowacje w zakresie budowy kotłów przemysłowych.

 3. SPECIAL BOLT

  Włochy

  Verified by europages badge

  Special Bolt SRL jest idealnym partnerem w następujących sektorach przemysłowych: mechaniczny, budowlany, robót ziemnych, samochodowy, instalacyjny, itd. Śruby i śruby z nakrętkami, śruby specjalne. Ściągi i nakrętki o średn. 8-80. Długość. Firma produkuje ściągi, śruby z nakrętkami, nakrętki, śruby i zamocowania. Firma realizuje również produkty specjalne według rysunku.

 4. CERTUSS DAMPFAUTOMATEN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge
 5. JUMAG DAMPFERZEUGER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma JUMAG DAMPFERZEUGER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kotlarstwo. Ma siedzibę w Hirschberg, Niemcy.

 1. CODESAL S.L.

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma CODESAL S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kotlarstwo. Jest również obecna w dziedzinach wole oczy (okna). Ma siedzibę w Cabanas-A Coruña, Hiszpania.

 2. GEORG HEUER BEHÄLTERHANDEL UND INDUSTRIEBEDARF GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GEORG HEUER BEHÄLTERHANDEL UND INDUSTRIEBEDARF GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kotlarstwo. Ma siedzibę w Rheda-Wiedenbrück, Niemcy.

 1. ATELIERS PIRET SA

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma ATELIERS PIRET SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kotlarstwo. Jest również obecna w dziedzinach Kotły nierdzewne, Stal stopowa, wytaczanie, cięcie nożyczmi, Kotły nierdzewne, i Stal stopowa. Ma siedzibę w Ampsin, Belgia.

 2. LAUN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma LAUN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kotlarstwo. Ma siedzibę w Kelsterbach, Niemcy.

 3. CHAUDRONNERIE RUDINGER GILLAIN

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma CHAUDRONNERIE RUDINGER GILLAIN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kotlarstwo. Jest również obecna w dziedzinach Przewody rurowe przemysłowe, Sheet metalwork, kotlarstwo spawanie automatyczne, Przewody rurowe przemysłowe, i obróbka mechaniczna. Ma siedzibę w Rhinau, Francja.

 4. ASAB GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ASAB GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kotlarstwo. Ma siedzibę w Augsburg, Niemcy.

 5. SERTIP

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma SERTIP, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przewody rurowe przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Kotlarstwo, Konserwacja instalacji przemysłowych, izolacje przemysłowe, Kotlarstwo, Konserwacja instalacji przemysłowych, i montaż przewodów. Ma siedzibę w Jumet, Belgia.

 6. CLAYTON DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma CLAYTON DEUTSCHLAND GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kotlarstwo. Ma siedzibę w Meerbusch, Niemcy.

 7. FORJA Y CALDERERIA DELTA SA

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma FORJA Y CALDERERIA DELTA SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - formowanie i wykrawanie. Jest również obecna w dziedzinach Kotlarstwo, Kuźnie - maszyny i urządzenia, Kotlarstwo ciężkie, Kotlarstwo, Kuźnie - maszyny i urządzenia, Kotlarstwo ciężkie, Kotły stalowe i ze stali nierdzewnej, zbiorniki stalowe, i metalurgia. Ma siedzibę w Ibarra, Hiszpania.

 8. BIEBER INDUSTRIE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma BIEBER INDUSTRIE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kotlarstwo. Jest również obecna w dziedzinach Spawanie stali i metali, kotlarstwo spawanie automatyczne, tanks, cięcie laserowe, i Spawanie stali i metali. Ma siedzibę w Drulingen, Francja.

 1. HEIRA SILENCER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HEIRA SILENCER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kotlarstwo. Ma siedzibę w Bad Lippspringe, Niemcy.

 2. FLENDER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma FLENDER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kotlarstwo. Ma siedzibę w Hamm, Niemcy.

 3. AFTECH

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma AFTECH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprzęt medyczny. Jest również obecna w dziedzinach Kotlarstwo, Autoclaves, Welding, Kotlarstwo, Sheet metalwork, i urządzenia medyczne. Ma siedzibę w Ennery, Francja.

 4. EFEREST GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma EFEREST GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kotlarstwo. Jest również obecna w dziedzinach zbiornik ciśnieniowy, i zbiorniki na sprężone powietrze. Ma siedzibę w Wilnsdorf, Niemcy.

 5. L & P APPARATEBAU FROHBURG GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma L & P APPARATEBAU FROHBURG GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kotlarstwo. Ma siedzibę w Frohburg, Niemcy.

 6. BECKER & ROSENTHAL & CO APPARATE-, BEHÄLTER- UND ROHRLEITUNGSBAU GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BECKER & ROSENTHAL & CO APPARATE-, BEHÄLTER- UND ROHRLEITUNGSBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kotlarstwo. Ma siedzibę w Kassel, Niemcy.

 7. ERNST MÖSCHLE BEHÄLTERBAU GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ERNST MÖSCHLE BEHÄLTERBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kotlarstwo. Ma siedzibę w Ortenberg, Niemcy.

 8. HERMANN SPRENGER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HERMANN SPRENGER GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kotlarstwo. Ma siedzibę w Essen, Niemcy.

 9. TALLERES DOVAL

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma TALLERES DOVAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kotlarstwo. Jest również obecna w dziedzinach przekształcanie blachy, kotlarstwo precyzyjne, karoserie do pojazdów przemysłowych, projektowanie części, produkcja części kotłowych, elementy do dźwigów żurawiowych, i struktury metalowe. Ma siedzibę w Lugo, Hiszpania.

 10. SAREM

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma SAREM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kotlarstwo. Jest również obecna w dziedzinach Konserwacja instalacji przemysłowych, Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie, Spawanie mechaniczne, Konserwacja instalacji przemysłowych, Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie, i kotlarstwo przemysłowe. Ma siedzibę w Anglet, Francja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Kotlarstwo - Import eksport

Liczba wyników

5123 Przedsiębiorstwa