• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • rury z metali kolorowych

Wyniki dla

Rury z metali kolorowych - Import eksport

 1. EUGEN GEYER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma EUGEN GEYER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury z metali kolorowych. Ma siedzibę w Königsbach-Stein, Niemcy.

 2. ID ALLOYS - DISTRIBUTEUR ALLIAGES DE NICKEL ET COBALT

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma ID ALLOYS - DISTRIBUTEUR ALLIAGES DE NICKEL ET COBALT, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Blacha walcowana z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Pręty z metali kolorowych, Blachy - rury, Rury z metali kolorowych, Pręty z metali kolorowych, nickel alloys bars, nickel alloys, Blachy - rury, Rury z metali kolorowych, i metalurgia. Ma siedzibę w Amblainville, Francja.

 3. BALTIC TUBE SERVICE, UAB

  Litwa

  Spółka akcyjna „Baltic Tube Service“ została założna w 2006 r. Sprzedajemy nowe oraz używane rury oraz blachę stalową w arkuszach. Od samego początku Baltic Tube Service zaangażował się w różne projekty w wielu krajach europejskich, zajmując się portami wyjściowymi, budową rurociągów oraz różnymi przeprowadzanymi operacjami przeprowadzanymi metodą bezwykopową. Baltic Tube Service zapewnia szybkie dostawy towarów z magazynów do wszystkich krajów Europy. Nasz personel pomoże Ci wybrać optymalne rozwiązanie dla obu stron.

 4. JACOB ROHRSYSTEME

  Niemcy

  Firma JACOB produkuje odporne na wstrząsy, podłużnie spawane, kołnierzowe rury i rurowe systemy dystrybucji do transportu materiałów sypkich, aspiracji pyłów i spalin, technologii wykorzystujących niskie ciśnienie.

 5. NIKIFOROV PE

  Ukraina

  Firma NIKIFOROV PE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Armatura sanitarna, i Armatura sanitarna. Ma siedzibę w Kharkov, Ukraina.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. NUOVA SGUASSERO

  Włochy

  Firma NUOVA SGUASSERO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury z metali kolorowych. Ma siedzibę w San Giorgio Di Nogaro, Włochy.

 2. CONCEPT METAL

  Francja

  Firma CONCEPT METAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Przewody rurowe przemysłowe, Kotlarstwo, Blacharstwo przemysłowe, Przewody rurowe przemysłowe, Kotlarstwo, Blacharstwo przemysłowe, i punkty wykrawania laserowego. Ma siedzibę w Louey, Francja.

 3. A SIMARD METALINOX

  Francja

  Firma A SIMARD METALINOX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Kotlarstwo, Przewody rurowe przemysłowe, Rury z metali kolorowych, Kotlarstwo, Przewody rurowe przemysłowe, Rury z metali kolorowych, i stal nierdzewna. Ma siedzibę w Foucherans, Francja.

 4. MIDI PYRENEES MAINTENANCE INDUSTRIES

  Francja

  Firma MIDI PYRENEES MAINTENANCE INDUSTRIES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Kotlarstwo, Rury z metali kolorowych, Przewody rurowe przemysłowe, Kotlarstwo, Rury z metali kolorowych, i Przewody rurowe przemysłowe. Ma siedzibę w L´union, Francja.

 5. NOVAPROFIL

  Francja

  Firma NOVAPROFIL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Rury z metali kolorowych, Blacha i taśma z metali kolorowych, Kształtowniki, pręty i wlewki z metali kolorowych, Rury z metali kolorowych, Blacha i taśma z metali kolorowych, i Kształtowniki, pręty i wlewki z metali kolorowych. Ma siedzibę w Tignieu-Jameyzieu, Francja.

 1. CASTEX SOTECOM

  Francja

  Firma CASTEX SOTECOM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Przewody rurowe przemysłowe, Blacharstwo przemysłowe, Przewody rurowe przemysłowe, Blacharstwo przemysłowe, stal nierdzewna, i kulki ze stali nierdzewnej. Ma siedzibę w Joue Les Tours, Francja.

 2. WESTAFLEX BATIMENT

  Francja

  Firma WESTAFLEX BATIMENT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Rury elastyczne z metali kolorowych, Rury elastyczne z metali kolorowych, rury, węże kauczukowe, i węże do sprężarek. Ma siedzibę w Tourcoing, Francja.

 1. TUBOS CAPILARES SLU

  Hiszpania

  Firma TUBOS CAPILARES SLU, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rury z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach rurki włoskowate, i wycinanie rurek. Ma siedzibę w Rubi, Hiszpania.

 2. SARL LEFEBVRE

  Francja

  Firma SARL LEFEBVRE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Przewody rurowe przemysłowe, Kotlarstwo, Przewody rurowe przemysłowe, Kotlarstwo, Spawanie mechaniczne, i punkty wykrawania laserowego. Ma siedzibę w Fenain, Francja.

 3. TOLERIE INDUSTRIELLE BRAULT

  Francja

  Firma TOLERIE INDUSTRIELLE BRAULT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Kotlarstwo, Rury z metali kolorowych, Przewody rurowe przemysłowe, Kotlarstwo, Rury z metali kolorowych, Przewody rurowe przemysłowe, i blacharstwo precyzyjne. Ma siedzibę w St Andre De La Marche, Francja.

 4. SARL CHAUDRONNERIE PORT SUD

  Francja

  Firma SARL CHAUDRONNERIE PORT SUD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Kotlarstwo, Przewody rurowe przemysłowe, Stal i metale - obróbka skrawaniem, Kotlarstwo, Przewody rurowe przemysłowe, zbiorniki ze stali nierdzewnej, i Stal i metale - obróbka skrawaniem. Ma siedzibę w Ramonville-Saint-Agne, Francja.

 5. ATELIER BRETON CHAUDRONNERIE INDUSTRIELLE (ABCI)

  Francja

  Firma ATELIER BRETON CHAUDRONNERIE INDUSTRIELLE (ABCI), jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Kotlarstwo, Przewody rurowe przemysłowe, Rury z metali kolorowych, Kotlarstwo, Przewody rurowe przemysłowe, Rury z metali kolorowych, i Inżynieria - rury i kanalizacje. Ma siedzibę w Arzal, Francja.

 6. EUROPIPE GMBH

  Niemcy

  Firma EUROPIPE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Rury z metali kolorowych, Rury z metali kolorowych, i przewody specjalne. Ma siedzibę w Mülheim, Niemcy.

 7. CASA BULL

  Belgia

  Firma CASA BULL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wydobywanie wody - urządzenia i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Gaz - urządzenia do produkcji, Rurociągi naftowe, Rury z metali kolorowych, Rury ze stali nierdzewnej, Gaz - urządzenia do produkcji, Rurociągi naftowe, Rury z metali kolorowych, i Rury ze stali nierdzewnej. Ma siedzibę w Izegem, Belgia.

 8. JACOB DOSATEC

  Francja

  Firma JACOB DOSATEC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przewody rurowe przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Rury z metali kolorowych, i Rury z metali kolorowych. Ma siedzibę w Eaubonne, Francja.

 1. SCHMITZ METALL- UND ROHRLEITUNGSBAU GMBH

  Niemcy

  Firma SCHMITZ METALL- UND ROHRLEITUNGSBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Rury z metali kolorowych, Rury z metali kolorowych, i Pipeline construction. Ma siedzibę w Niederzier, Niemcy.

 2. SYSTEM

  Francja

  Firma SYSTEM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury z metali kolorowych. Ma siedzibę w Saint-Lin, Francja.

 3. DAMSTAHL FRANKFURT

  Niemcy

  Firma DAMSTAHL FRANKFURT, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rudy żelaza i metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Stal stopowa, Rury żelazne, Rury z metali kolorowych, Śruby i nakrętki, Stal stopowa, Rury żelazne, Rury z metali kolorowych, i Śruby i nakrętki. Ma siedzibę w Frankfurt, Niemcy.

 4. MACPLUS

  Francja

  Firma MACPLUS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Stal i metale - obróbka skrawaniem, Kotlarstwo, Stal i metale - obróbka skrawaniem, Kotlarstwo, i coatings. Ma siedzibę w Lachapelle-Sous-Rougemont, Francja.

 5. M.C.I.

  Francja

  Firma M.C.I., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Kotlarstwo, Przewody rurowe przemysłowe, Stal i metale - formowanie i wykrawanie, Kotlarstwo, Przewody rurowe przemysłowe, metal curving, i Stal i metale - formowanie i wykrawanie. Ma siedzibę w Chambly, Francja.

 6. AS PROD SARL

  Francja

  Firma AS PROD SARL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Rury z metali kolorowych, Przewody rurowe przemysłowe, Kotlarstwo, Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, Rury z metali kolorowych, Przewody rurowe przemysłowe, Kotlarstwo, i Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali. Ma siedzibę w La Crau De Châteaurenard, Francja.

 7. METAL INDUSTRIEL

  Francja

  Firma METAL INDUSTRIEL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Huty miedzi, brązu i mosiądzu. Jest również obecna w dziedzinach Rury z metali kolorowych, Rury z metali kolorowych, i High strength brass. Ma siedzibę w Chauny, Francja.

 8. BART-SERVICE BOJARSCY SP.J.

  Polska

  Firma BART-SERVICE BOJARSCY SP.J., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Rury z metali kolorowych, Kształtowniki, pręty i wlewki z metali kolorowych, Kształtowniki, pręty i wlewki ze stopów żelaznych, Blacha i taśma żelazna, Rury z metali kolorowych, Kształtowniki, pręty i wlewki z metali kolorowych, Kształtowniki, pręty i wlewki ze stopów żelaznych, i Blacha i taśma żelazna. Ma siedzibę w Lódz, Polska.

 9. TRONCY

  Francja

  Firma TRONCY, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Rury żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Rury z metali kolorowych, Przewody rurowe przemysłowe, Kotlarstwo, Kotlarstwo precyzyjne, Rury z metali kolorowych, Przewody rurowe przemysłowe, Kotlarstwo, i Kotlarstwo precyzyjne. Ma siedzibę w Genelard, Francja.

 10. SOCIETE DES ETABLISSEMENTS BOUCHONNEAU

  Francja

  Firma SOCIETE DES ETABLISSEMENTS BOUCHONNEAU, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Kotlarstwo, Przewody rurowe przemysłowe, Stal i metale - obróbka skrawaniem, Kotlarstwo, Przewody rurowe przemysłowe, chests and reservoirs, i Stal i metale - obróbka skrawaniem. Ma siedzibę w Marans, Francja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Rury z metali kolorowych - Import eksport

Liczba wyników

3166 Przedsiębiorstwa