• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • rury z metali kolorowych

Wyniki dla

Rury z metali kolorowych - Import eksport

 1. EUGEN GEYER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma EUGEN GEYER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury z metali kolorowych. Ma siedzibę w Königsbach-Stein, Niemcy.

 2. ID ALLOYS - DISTRIBUTEUR ALLIAGES DE NICKEL ET COBALT

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma ID ALLOYS - DISTRIBUTEUR ALLIAGES DE NICKEL ET COBALT, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Blacha walcowana z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Pręty z metali kolorowych, Blachy - rury, Rury z metali kolorowych, Pręty z metali kolorowych, nickel alloys bars, nickel alloys, Blachy - rury, Rury z metali kolorowych, i metalurgia. Ma siedzibę w Amblainville, Francja.

 3. BALTIC TUBE SERVICE, UAB

  Litwa

  Spółka akcyjna „Baltic Tube Service“ została założna w 2006 r. Sprzedajemy nowe oraz używane rury oraz blachę stalową w arkuszach. Od samego początku Baltic Tube Service zaangażował się w różne projekty w wielu krajach europejskich, zajmując się portami wyjściowymi, budową rurociągów oraz różnymi przeprowadzanymi operacjami przeprowadzanymi metodą bezwykopową. Baltic Tube Service zapewnia szybkie dostawy towarów z magazynów do wszystkich krajów Europy. Nasz personel pomoże Ci wybrać optymalne rozwiązanie dla obu stron.

 4. JACOB ROHRSYSTEME

  Niemcy

  Firma JACOB produkuje odporne na wstrząsy, podłużnie spawane, kołnierzowe rury i rurowe systemy dystrybucji do transportu materiałów sypkich, aspiracji pyłów i spalin, technologii wykorzystujących niskie ciśnienie.

 5. NIKIFOROV PE

  Ukraina

  Firma NIKIFOROV PE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Armatura sanitarna, i Armatura sanitarna. Ma siedzibę w Kharkov, Ukraina.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. NUOVA SGUASSERO

  Włochy

  Firma NUOVA SGUASSERO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury z metali kolorowych. Ma siedzibę w San Giorgio Di Nogaro, Włochy.

 2. JACOMEX

  Francja

  Firma JACOMEX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Kotlarstwo, Rury z metali kolorowych, Przewody rurowe przemysłowe, Kotlarstwo, Rury z metali kolorowych, Przewody rurowe przemysłowe, i steel tubes. Ma siedzibę w Dagneux, Francja.

 3. SOCIETE DES ETABLISSEMENTS BOUCHONNEAU

  Francja

  Firma SOCIETE DES ETABLISSEMENTS BOUCHONNEAU, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Kotlarstwo, Przewody rurowe przemysłowe, Stal i metale - obróbka skrawaniem, Kotlarstwo, Przewody rurowe przemysłowe, chests and reservoirs, i Stal i metale - obróbka skrawaniem. Ma siedzibę w Marans, Francja.

 4. DI SANTE SUD EST SARL

  Francja

  Firma DI SANTE SUD EST SARL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Kotlarstwo, Przewody rurowe przemysłowe, Kotlarstwo, Przewody rurowe przemysłowe, industrial mechanics, i Spawanie mechaniczne. Ma siedzibę w Gravelines, Francja.

 5. LOIRE INOX INDUSTRIE

  Francja

  Firma LOIRE INOX INDUSTRIE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Kotlarstwo, Przewody rurowe przemysłowe, Rury z metali kolorowych, Kotlarstwo precyzyjne, Kotlarstwo, Przewody rurowe przemysłowe, Rury z metali kolorowych, i Kotlarstwo precyzyjne. Ma siedzibę w Ancenis Cedex, Francja.

 1. JACOB CINTRAGE

  Francja

  Firma JACOB CINTRAGE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Kotlarstwo, Rury z metali kolorowych, Kotlarstwo, wyginanie po łuku rur metalowych, i Rury z metali kolorowych. Ma siedzibę w Chelles, Francja.

 2. CONCEPT METAL

  Francja

  Firma CONCEPT METAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Przewody rurowe przemysłowe, Kotlarstwo, Blacharstwo przemysłowe, Przewody rurowe przemysłowe, Kotlarstwo, Blacharstwo przemysłowe, i punkty wykrawania laserowego. Ma siedzibę w Louey, Francja.

 1. NOVAPROFIL

  Francja

  Firma NOVAPROFIL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Rury z metali kolorowych, Blacha i taśma z metali kolorowych, Kształtowniki, pręty i wlewki z metali kolorowych, Rury z metali kolorowych, Blacha i taśma z metali kolorowych, i Kształtowniki, pręty i wlewki z metali kolorowych. Ma siedzibę w Tignieu-Jameyzieu, Francja.

 2. DAMSTAHL FRANKFURT

  Niemcy

  Firma DAMSTAHL FRANKFURT, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rudy żelaza i metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Stal stopowa, Rury żelazne, Rury z metali kolorowych, Śruby i nakrętki, Stal stopowa, Rury żelazne, Rury z metali kolorowych, i Śruby i nakrętki. Ma siedzibę w Frankfurt, Niemcy.

 3. ROHRREINIGUNG BERLIN NOTDIENST - BELIMROHR24

  Niemcy

  Firma ROHRREINIGUNG BERLIN NOTDIENST - BELIMROHR24, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Rury z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach mycie rur, przetykanie rur, płukanie rur, i kanał mycia strumieniowego. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 4. SARL LEFEBVRE

  Francja

  Firma SARL LEFEBVRE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Przewody rurowe przemysłowe, Kotlarstwo, Przewody rurowe przemysłowe, Kotlarstwo, Spawanie mechaniczne, i punkty wykrawania laserowego. Ma siedzibę w Fenain, Francja.

 5. TUBOS CAPILARES SLU

  Hiszpania

  Firma TUBOS CAPILARES SLU, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rury z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach rurki włoskowate, i wycinanie rurek. Ma siedzibę w Rubi, Hiszpania.

 6. SYSTEM

  Francja

  Firma SYSTEM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury z metali kolorowych. Ma siedzibę w Saint-Lin, Francja.

 7. METAL INDUSTRIEL

  Francja

  Firma METAL INDUSTRIEL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Huty miedzi, brązu i mosiądzu. Jest również obecna w dziedzinach Rury z metali kolorowych, Rury z metali kolorowych, i High strength brass. Ma siedzibę w Chauny, Francja.

 8. SARL SERMOI

  Francja

  Firma SARL SERMOI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Kotlarstwo, Przewody rurowe przemysłowe, Kotlarstwo, Przewody rurowe przemysłowe, Sheet metalwork, i Welding. Ma siedzibę w Tremblay-Les-Villages, Francja.

 1. SARL CHAUDRONNERIE PORT SUD

  Francja

  Firma SARL CHAUDRONNERIE PORT SUD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Kotlarstwo, Przewody rurowe przemysłowe, Stal i metale - obróbka skrawaniem, Kotlarstwo, Przewody rurowe przemysłowe, zbiorniki ze stali nierdzewnej, i Stal i metale - obróbka skrawaniem. Ma siedzibę w Ramonville-Saint-Agne, Francja.

 2. AS PROD SARL

  Francja

  Firma AS PROD SARL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Rury z metali kolorowych, Przewody rurowe przemysłowe, Kotlarstwo, Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, Rury z metali kolorowych, Przewody rurowe przemysłowe, Kotlarstwo, i Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali. Ma siedzibę w La Crau De Châteaurenard, Francja.

 3. ETABLISSEMENTS BERNARD GREZES SARL

  Francja

  Firma ETABLISSEMENTS BERNARD GREZES SARL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie. Jest również obecna w dziedzinach Przewody rurowe przemysłowe, Blacharstwo przemysłowe, Rury z metali kolorowych, Przewody rurowe przemysłowe, Blacharstwo przemysłowe, Rury z metali kolorowych, i punkty wykrawania laserowego. Ma siedzibę w Carmaux, Francja.

 4. A SIMARD METALINOX

  Francja

  Firma A SIMARD METALINOX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Kotlarstwo, Przewody rurowe przemysłowe, Rury z metali kolorowych, Kotlarstwo, Przewody rurowe przemysłowe, Rury z metali kolorowych, i stal nierdzewna. Ma siedzibę w Foucherans, Francja.

 5. LUMOX

  Francja

  Firma LUMOX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kompensatory. Jest również obecna w dziedzinach Rury z metali kolorowych, Rury żelazne, Rury z metali kolorowych, Rury żelazne, i giętkie węże ze stali nierdzewnej. Ma siedzibę w Saint-Ouen-L'aumône, Francja.

 6. COSNE CINTRAGE

  Francja

  Firma COSNE CINTRAGE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Kotlarstwo, Przewody rurowe przemysłowe, Rury z metali kolorowych, Kotlarstwo, Przewody rurowe przemysłowe, Rury z metali kolorowych, i wyginanie po łuku. Ma siedzibę w Cosne-Sur-Loire, Francja.

 7. BART-SERVICE BOJARSCY SP.J.

  Polska

  Firma BART-SERVICE BOJARSCY SP.J., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Rury z metali kolorowych, Kształtowniki, pręty i wlewki z metali kolorowych, Kształtowniki, pręty i wlewki ze stopów żelaznych, Blacha i taśma żelazna, Rury z metali kolorowych, Kształtowniki, pręty i wlewki z metali kolorowych, Kształtowniki, pręty i wlewki ze stopów żelaznych, i Blacha i taśma żelazna. Ma siedzibę w Lódz, Polska.

 8. ETABLISSEMENTS PULCINI SA

  Francja

  Firma ETABLISSEMENTS PULCINI SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przewody rurowe przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Rury z metali kolorowych, Kotlarstwo, Rury z metali kolorowych, Kotlarstwo, clothing supplies, i walcowanie. Ma siedzibę w Vénissieux Cedex, Francja.

 9. MACPLUS

  Francja

  Firma MACPLUS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Stal i metale - obróbka skrawaniem, Kotlarstwo, Stal i metale - obróbka skrawaniem, Kotlarstwo, i coatings. Ma siedzibę w Lachapelle-Sous-Rougemont, Francja.

 10. M.C.I.

  Francja

  Firma M.C.I., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Kotlarstwo, Przewody rurowe przemysłowe, Stal i metale - formowanie i wykrawanie, Kotlarstwo, Przewody rurowe przemysłowe, metal curving, i Stal i metale - formowanie i wykrawanie. Ma siedzibę w Chambly, Francja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo