• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • maszyny wiertnicze

Wyniki dla

Maszyny wiertnicze - Import eksport

 1. BAIER MASCHINENFABRIK GMBH

  Niemcy

  Wszystkie elektronarzędzia firmy BAIER wykorzystują know-how i doświadczenie zdobyte przez dziesięciolecia prac rozwojowych i projektowych. Firma BAIER wynalazła oprócz wiertarki udarowej także elektryczną piłę ręczną do metalu i bruzdownicę. To dążenie do innowacyjności utrzymuje się w BAIER do dziś. Wynikiem tego jest ciągły rozwój i doskonalenie narzędzi elektrycznych, ułatwiających profesjonalistom pracę i przynoszących oszczędności dzięki szerokiemu spektrum zastosowań. BAIER oferuje szereg narzędzi spełniających najwyższe wymogi, w tym zaawansowane technicznie narzędzia elektryczne wysokiej jakości dla handlu, rzemiosła i przemysłu. Dzięki filiom w Danii, Francji i Włoszech są one obecnie dostępne na całym świecie.

 2. NITTO KOHKI EUROPE GMBH

  Niemcy

  NITTO KOHKI Deutschland GmbH to znany na całym świecie japoński konstruktor i producent pomp i sprężarek, narzędzi i szybkozłączek. Sprężarki powietrza, pompy próżniowe i pompy do cieczy mogą być z powodzeniem stosowane na przykład w analizach, technice medycznej i pomiarowej. Opatentowane przez nas sprężarki napowietrzające są wykorzystywane w małych oczyszczalniach i instalacjach biogazu. Szybkozłącza średniego, niskiego i wysokiego ciśnienia, jak również multizłącza (ręczne i automatyczne) mogą być stosowane praktycznie we wszystkich dziedzinach: np. w technologii czystych pomieszczeń, do testów szczelności w sektorze chłodzenia i klimatyzacji, w hydraulice i pneumatyce. Dostarczają olej, wodę, powietrze i substancje gazowe. Ponadto oferujemy narzędzia pneumatyczne dla przemysłu okrętowego i obróbki metali, jak np. pneumatyczne młotki igłowe, narzędzia do dłutowania, szlifierki kątowe, szlifierki powierzchniowe, piły do metalu, frezarki krawędziowe, szlifierki taśmowe, szlifierki mimośrodowe, szlifierki oscylacyjne itp.

 3. EMSIL TECHTRANS SRL

  Rumunia

  Firma Emsil została założona w 1995 roku w Rumunii w dziedzinie projektowania, produkcji i sprzedaży obrabiarek CNC. Pierwsza obrabiarka CNC została zainstalowana w Finlandii w 1997 roku. Strategia firmy Emsil polega na dywersyfikacji i poszerzaniu swoich możliwości i elastyczności w wytwarzaniu szerokiej gamy produktów dla wielu różnych gałęzi przemysłu. Emsil jest otwartą na świat firmą, która podejmuje wyzwania inżynieryjne zarówno w zakresie obrabiarek, jak i w dziedzinie spawania i produkcji stali, stając się z czasem silnym dostawcą i partnerem dla swoich klientów. Z tych powodów w 2007 roku firma Emsil rozszerzyła swoją działalność. Firma Gemil skupiła się na spawaniu dużych wyrobów stalowych, aby zaspokoić zapotrzebowanie na takie usługi. Ponadto Emsil zaczęła przenosić produkcję głównych elementów obrabiarek z żeliwa na konstrukcje spawane ze stali węglowej. Siltech, trzecia firma, została utworzona w 2007 roku w celu doradztwa i ostatecznie w 2012 roku przekształcona w firmę produkującą stal. Dzisiaj Siltech ma swoją siedzibę w Aiud, trzeciej lokalizacji. W 2011 roku Emsil wykupiła rumuńską spółkę zależną francuskiej firmy inżynieryjnej i weszła do branży lotniczej. Głównymi produktami są urządzenia i konstrukcje stalowe do montażu elementów samolotów. Obecnie prowadzimy działalność w 3 rumuńskich lokalizacjach, produkując zaawansowane technologicznie obrabiarki CNC oraz wyroby ze stali węglowej i nierdzewnej. Branże, w których jesteśmy obecni to: marynarka, energetyka, ropa i gaz, lotnictwo, transport, instalacje próżniowe.

 4. PROJECT DRILL

  Włochy

  Sprzedaż nowych i regenerowanych maszyn i urządzeń wiertniczych do wykonywania studni, pali, mikropali, sondowań. Pompy błotne, głowice obrotowe, imadła, wciągarki. Wiertnice, platformy wiertnicze, pompy, wszystkie dostarczane są z certyfikatem zgodności i CE, testami i homologacjami. Pomoc i naprawy na miejscu, wykonywane przez wyspecjalizowany personel. Sprzedaż ponownie przystosowanych i w 100% sprawnych maszyn na całym świecie.

 5. ERMAFA SONDERMASCHINEN- UND ANLAGENBAU GMBH WERK AUERBACH

  Niemcy

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. CLIMAX GMBH - EUROPEAN HEADQUARTERS

  Niemcy

  W 1966 roku CLIMAX był pionierem w rewolucji w dziedzinie obróbki maszynami przenośnymi. Od ponad 50 lat Climax jest innowatorem i liderem technologicznym w rozwijanej przez nas branży. Jesteśmy numerem jeden nie bez powodu! Ale nigdy nie zadawalamy się tym, co osiągnęliśmy: Dzięki ponad 75 standardowym produktom i usługom sprzedawanych w ponad 100 lokalizacjach na całym świecie, CLIMAX oferuje wszystkie konieczne artykuły z jednego źródła – i jesteśmy jedyną globalną firmą, która NIGDY nie robi konkurencji swoim klientom.

 2. FELDER KG

  Austria

  Od hali w Tyrolu do globalnego gracza na rynku maszyn do obróbki drewna. Koncern Felder jest jednym z wiodących na świecie przedsiębiorstw budowy maszyn i technologii w zakresie obróbki drewna i materiałów kompozytowych. Każdego dnia ponad 800 pracowników pracuje w zakładzie Hall w Tyrolu, aby stwarzać inteligentne rozwiązania dla stolarzy na całym świecie. Paleta modeli grupy Felder obejmuje ponad 180 maszyn - od kombinowanych standardowych obrabiarek do drewna po wysokiej klasy 5-osiowe centra obróbcze CNC, jak również inteligentne oprogramowanie i w pełni zautomatyzowane rozwiązania z zakresu robotyki. 120 patentów i praw do znaków towarowych na całym świecie, około 20 nowych projektów produktów i wprowadzanie ich na rynek każdego roku pokazują, jak ważne są prace badawczo-rozwojowe w koncernie Felder. Jakość naszej pracy, koncepcje maszyn wyznaczające trendy i wysokiej jakości produkty - w ten sposób firma Felder rozwinęła się w ciągu ponad 65 lat od jednoosobowego przedsiębiorstwa, specjalisty w dziedzinie maszyn kombinowanych do aktualnego kompleksowego dostawcy profesjonalnych maszyn do obróbki drewna dla handlu, rzemiosła i przemysłu. Dążymy do stałej współpracy i koordynacji z użytkownikami z branży handlu, rzemiosła i przemysłu. Ta ścisła współpraca pozwala nam na szybkie uwzględnianie potrzeb i wymagań użytkowników przy opracowywaniu nowych koncepcji maszyn oraz na zapewnienie konkurencyjności naszych klientów dzięki zoptymalizowanym produktom.

 3. MASCHINEN HÄRTEL GMBH & CO. KG

  Niemcy

 4. INTERTECHNICS BOHRGERÄTE UND KRANE

  Turcja

 5. BOZKANDRILLING

  Turcja

 1. SPARK MACHINERY

  Włochy

 2. FRAVIZEL - METALOMECÂNICA

  Portugalia

 1. MAQUINARIA10

  Hiszpania

 2. MARTENS CONSTRUCTIES

  Belgia

 3. SAS L SEGUIN

  Francja

 4. CRANE SERVICE EUROPE

  Włochy

 5. M&G DRILLING SERVICES

  Stany Zjednoczone

 6. WMK ANITA KAUFMANN

  Niemcy

 7. ARSUN ENGINEERS

  Indie

 8. PUYANG ZHONGSHI GROUP CO., LTD.

  Niemcy

 1. ZIMMERMANN

  Niemcy

 2. GILLARDON GMBH + CO.KG

  Niemcy

 3. EMSAMAK MAKINA

  Turcja

 4. QRMS LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

 5. K&T GERMAN MACHINERY GMBH

  Niemcy

 6. BOTA- ROCK DRILL SPARE

  Turcja

 7. GERMAN MACHINERY AND EQUIPMENT GMBH

  Niemcy

 8. HANDSAEME MACHINERY

  Belgia

 9. F.LLI GAIANI

  Włochy

 10. NICOLI ALESSANDRO S.R.L.

  Włochy