• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • maszyny wiertnicze

Wyniki dla

Maszyny wiertnicze - Import eksport

 1. EMSIL TECHTRANS SRL

  Rumunia

  Verified by europages badge

  Firma Emsil została założona w 1995 roku w Rumunii w dziedzinie projektowania, produkcji i sprzedaży obrabiarek CNC. Pierwsza obrabiarka CNC została zainstalowana w Finlandii w 1997 roku. Strategia firmy Emsil polega na dywersyfikacji i poszerzaniu swoich możliwości i elastyczności w wytwarzaniu szerokiej gamy produktów dla wielu różnych gałęzi przemysłu. Emsil jest otwartą na świat firmą, która podejmuje wyzwania inżynieryjne zarówno w zakresie obrabiarek, jak i w dziedzinie spawania i produkcji stali, stając się z czasem silnym dostawcą i partnerem dla swoich klientów. Z tych powodów w 2007 roku firma Emsil rozszerzyła swoją działalność. Firma Gemil skupiła się na spawaniu dużych wyrobów stalowych, aby zaspokoić zapotrzebowanie na takie usługi. Ponadto Emsil zaczęła przenosić produkcję głównych elementów obrabiarek z żeliwa na konstrukcje spawane ze stali węglowej. Siltech, trzecia firma, została utworzona w 2007 roku w celu doradztwa i ostatecznie w 2012 roku przekształcona w firmę produkującą stal. Dzisiaj Siltech ma swoją siedzibę w Aiud, trzeciej lokalizacji. W 2011 roku Emsil wykupiła rumuńską spółkę zależną francuskiej firmy inżynieryjnej i weszła do branży lotniczej. Głównymi produktami są urządzenia i konstrukcje stalowe do montażu elementów samolotów. Obecnie prowadzimy działalność w 3 rumuńskich lokalizacjach, produkując zaawansowane technologicznie obrabiarki CNC oraz wyroby ze stali węglowej i nierdzewnej. Branże, w których jesteśmy obecni to: marynarka, energetyka, ropa i gaz, lotnictwo, transport, instalacje próżniowe.

 2. NITTO KOHKI EUROPE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  NITTO KOHKI Deutschland GmbH to znany na całym świecie japoński konstruktor i producent pomp i sprężarek, narzędzi i szybkozłączek. Sprężarki powietrza, pompy próżniowe i pompy do cieczy mogą być z powodzeniem stosowane na przykład w analizach, technice medycznej i pomiarowej. Opatentowane przez nas sprężarki napowietrzające są wykorzystywane w małych oczyszczalniach i instalacjach biogazu. Szybkozłącza średniego, niskiego i wysokiego ciśnienia, jak również multizłącza (ręczne i automatyczne) mogą być stosowane praktycznie we wszystkich dziedzinach: np. w technologii czystych pomieszczeń, do testów szczelności w sektorze chłodzenia i klimatyzacji, w hydraulice i pneumatyce. Dostarczają olej, wodę, powietrze i substancje gazowe. Ponadto oferujemy narzędzia pneumatyczne dla przemysłu okrętowego i obróbki metali, jak np. pneumatyczne młotki igłowe, narzędzia do dłutowania, szlifierki kątowe, szlifierki powierzchniowe, piły do metalu, frezarki krawędziowe, szlifierki taśmowe, szlifierki mimośrodowe, szlifierki oscylacyjne itp.

 3. THOMSON MACHINERY BV

  Holandia

  Verified by europages badge

  W Thomson Machinery BV, specjalizujemy się w pozyskiwaniu i handlu szerokiego asortymentu urządzeń dla różnych gałęzi przemysłu, w tym konstrukcji budowlanych, budownictwa morskiego, wykopów, betonowania/robót drogowych, eksploatacji powierzchniowej & podziemnej, rozwoju obszarów, rolnictwie, przewozu samochodami ciężarowymi i innych. Pragniemy być Twoim miejscem docelowym odnośnie jakichkolwiek wymagań związanych z urządzeniami. Zobowiązujemy się do dostarczania dokładnych informacji na temat rzeczywistego stanu każdej, sprzedawanej przez nas maszyny, gwarantując, że otrzymasz to, czego potrzebujesz. Dzięki eksperckiej wiedzy na temat kupowanie i sprzedaży urządzeń wszystkich marek, modeli i z każdego roku, służymy Ci pomocą zarówno jeżeli chcesz dokonać sprzedaży, jak i kupna. Nie zapomnij zasięgnąć informacji na temat naszych opcji finansowania urządzeń. Nasza szeroka oferta usług i elementy wartości dodanej wyróżniają nas na rynku. Nowatorskie fizyczne i cyfrowe narzędzia, stosowane do świadczenia naszych spersonalizowanych i rzetelnych usług sprawiają, że jesteśmy liderami na rynku. Zapewniamy fachową pomoc handlową z zakresu transakcji dotyczących maszyn przemysłowych, obejmującą różne kategorie: Maszyny do obróbki metali, Maszyny do obróbki drewna, Maszyny drukarskie, Technologię automatyki przemysłowej, Technologię napędową & Przenośnikową, Podnośniki widłowe & Ciężarówki przemysłowe, Maszyny do przetwórstwa żywności, Maszyny budowlane i do przenoszenia materiałów. Twoje potrzeby są naszym priorytetem. Celem naszych usług jest zapewnienie kompleksowego wsparcia podczas całego procesu, w tym porad, promowania, kupna i sprzedaży Twoich maszyn przemysłowych.

 4. RONIX GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma Ronix została założona w Niemczech w 2004 roku. W miarę rozwoju działalności firmy otworzyliśmy nowe biura w dwóch popularnych centrach biznesowych: W U.A.E (Dubaj) i Chinach. Jesteśmy zaangażowani w dostarczanie narzędzi "najwyższej jakości". Nasz zespół badawczo-rozwojowy podejmuje się wszystkich etapów analizy potrzeb klienta, ustalania standardów jakości i testowania produktów w rzeczywistych warunkach. Uwielbiamy być po Twojej stronie we wszystkich potrzebach związanych z budową i konserwacją, a dzięki ponad 2000 różnych typów narzędzi i 34000 rodzajów części zamiennych jesteśmy w stanie sprostać niemal każdemu zadaniu. Ronix oferuje szeroką gamę wysokiej jakości narzędzi w rozsądnej cenie. Jakość, różnorodność, rozsądne ceny, obsługa klienta i odpowiedzialność wobec członków naszego zespołu i klientów; to pięć podstawowych wartości, którym wszyscy członkowie Ronix są zawsze w pełni oddani. Nieustannie dążymy do perfekcji. Naszym celem jest: być pierwszą firmą, który przychodzi na myśl, jeśli chodzi o wydajność i innowacje.

 5. ERMAFA SONDERMASCHINEN- UND ANLAGENBAU GMBH WERK AUERBACH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ERMAFA SONDERMASCHINEN- UND ANLAGENBAU GMBH WERK AUERBACH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny wiertnicze. Ma siedzibę w Ellefeld, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. CLIMAX GMBH - EUROPEAN HEADQUARTERS

  Niemcy

  W 1966 roku CLIMAX był pionierem w rewolucji w dziedzinie obróbki maszynami przenośnymi. Od ponad 50 lat Climax jest innowatorem i liderem technologicznym w rozwijanej przez nas branży. Jesteśmy numerem jeden nie bez powodu! Ale nigdy nie zadawalamy się tym, co osiągnęliśmy: Dzięki ponad 75 standardowym produktom i usługom sprzedawanych w ponad 100 lokalizacjach na całym świecie, CLIMAX oferuje wszystkie konieczne artykuły z jednego źródła – i jesteśmy jedyną globalną firmą, która NIGDY nie robi konkurencji swoim klientom.

 2. BAIER MASCHINENFABRIK GMBH

  Niemcy

  Wszystkie elektronarzędzia firmy BAIER wykorzystują know-how i doświadczenie zdobyte przez dziesięciolecia prac rozwojowych i projektowych. Firma BAIER wynalazła oprócz wiertarki udarowej także elektryczną piłę ręczną do metalu i bruzdownicę. To dążenie do innowacyjności utrzymuje się w BAIER do dziś. Wynikiem tego jest ciągły rozwój i doskonalenie narzędzi elektrycznych, ułatwiających profesjonalistom pracę i przynoszących oszczędności dzięki szerokiemu spektrum zastosowań. BAIER oferuje szereg narzędzi spełniających najwyższe wymogi, w tym zaawansowane technicznie narzędzia elektryczne wysokiej jakości dla handlu, rzemiosła i przemysłu. Dzięki filiom w Danii, Francji i Włoszech są one obecnie dostępne na całym świecie.

 3. FELDER KG

  Austria

  Od hali w Tyrolu do globalnego gracza na rynku maszyn do obróbki drewna. Koncern Felder jest jednym z wiodących na świecie przedsiębiorstw budowy maszyn i technologii w zakresie obróbki drewna i materiałów kompozytowych. Każdego dnia ponad 800 pracowników pracuje w zakładzie Hall w Tyrolu, aby stwarzać inteligentne rozwiązania dla stolarzy na całym świecie. Paleta modeli grupy Felder obejmuje ponad 180 maszyn - od kombinowanych standardowych obrabiarek do drewna po wysokiej klasy 5-osiowe centra obróbcze CNC, jak również inteligentne oprogramowanie i w pełni zautomatyzowane rozwiązania z zakresu robotyki. 120 patentów i praw do znaków towarowych na całym świecie, około 20 nowych projektów produktów i wprowadzanie ich na rynek każdego roku pokazują, jak ważne są prace badawczo-rozwojowe w koncernie Felder. Jakość naszej pracy, koncepcje maszyn wyznaczające trendy i wysokiej jakości produkty - w ten sposób firma Felder rozwinęła się w ciągu ponad 65 lat od jednoosobowego przedsiębiorstwa, specjalisty w dziedzinie maszyn kombinowanych do aktualnego kompleksowego dostawcy profesjonalnych maszyn do obróbki drewna dla handlu, rzemiosła i przemysłu. Dążymy do stałej współpracy i koordynacji z użytkownikami z branży handlu, rzemiosła i przemysłu. Ta ścisła współpraca pozwala nam na szybkie uwzględnianie potrzeb i wymagań użytkowników przy opracowywaniu nowych koncepcji maszyn oraz na zapewnienie konkurencyjności naszych klientów dzięki zoptymalizowanym produktom.

 4. MASCHINEN HÄRTEL GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma MASCHINEN HÄRTEL GMBH & CO. KG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Frezarki. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny wiertnicze, tokarki przemysłowe, Maszyny wiertnicze, i Rozwiercanie CNC. Ma siedzibę w Solingen, Niemcy.

 5. INTERTECHNICS BOHRGERÄTE UND KRANE

  Turcja

  Firma INTERTECHNICS BOHRGERÄTE UND KRANE, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Maszyny wiertnicze. Jest również obecna w dziedzinach wiertarki do mocowania w podłodze. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 1. BOZKANDRILLING

  Turcja

  Firma BOZKANDRILLING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny wiertnicze. Jest również obecna w dziedzinach wiercenie studni dla budownictwa. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 2. RETOSAN MAKINE SANAYI VE TICARET A.S.

  Turcja

  Firma RETOSAN MAKINE SANAYI VE TICARET A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali. Jest również obecna w dziedzinach Płytki i narzędzia do regeneracji gwintów, maszyny wiertnicze, i wiertarka. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

 1. SONDAJCI MARKET

  Turcja

  Firma SONDAJCI MARKET, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny wiertnicze. Jest również obecna w dziedzinach wiercenie, aparaty do rdzeniowania, części zamienne do pompy szlamowej, i otwory wierceń poszukiwań górniczych. Ma siedzibę w Çorum, Turcja.

 2. SPARK MACHINERY

  Włochy

  Firma SPARK MACHINERY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach maszyny wiertnicze. Ma siedzibę w Perignano, Włochy.

 3. ARMEG LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ARMEG LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Narzędzia budowlane ręczne, niezasilane. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny wiertnicze, i Maszyny wiertnicze. Ma siedzibę w Dronfield, Zjednoczone Królestwo.

 4. MARTENS CONSTRUCTIES

  Belgia

  Firma MARTENS CONSTRUCTIES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Budownictwo - roboty wykończeniowe. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny wiertnicze, konstrukcja mechaniczna, cięcie piłą, i Maszyny wiertnicze. Ma siedzibę w Hoogstraten, Belgia.

 5. MONTABERT

  Francja

  Firma MONTABERT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kopalnie głębinowe i odkrywkowe - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny wiertnicze, sprzęt hydrauliczny, Maszyny wiertnicze, i plots drilled. Ma siedzibę w Saint Priest, Francja.

 6. CRANE SERVICE EUROPE

  Włochy

  Firma CRANE SERVICE EUROPE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Żurawie samochodowe. Jest również obecna w dziedzinach naprawa dźwigów samochodowych, podnośniki teleskopowe, platforma podnoszenia metodą wysokościową, i maszyny wiertnicze. Ma siedzibę w Ravenna, Włochy.

 7. FRAVIZEL - METALOMECÂNICA

  Portugalia

  Firma FRAVIZEL - METALOMECÂNICA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Spycharki i równiarki. Jest również obecna w dziedzinach Kamieniołomy - maszyny i sprzęt wydobywczy, Kamieniołomy - maszyny i sprzęt wydobywczy, i maszyny wiertnicze. Ma siedzibę w Pé Da Pedreira, Portugalia.

 8. M&G DRILLING SERVICES

  Stany Zjednoczone

  Firma M&G DRILLING SERVICES, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przybrzeżne usługi wiertnicze. Jest również obecna w dziedzinach przebijanie, wiercenie i drążenie studzien, budowanie morskich platform wydobycia ropy, wiercenie do wydobywania gazu naturalnego, i maszyny wiertnicze. Ma siedzibę w Houston, Stany Zjednoczone.

 1. DELKEN AUTOMAZIONI S.R.L.

  Włochy

  Firma DELKEN AUTOMAZIONI S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Automatyzacja - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny wiertnicze, Obrabiarki do zastosowań specjalnych, stoły obrotowe, i Maszyny wiertnicze. Ma siedzibę w Trezzano Sul Naviglio, Włochy.

 2. MAQUINARIA10

  Hiszpania

  Firma MAQUINARIA10, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Maszyny wiertnicze. Jest również obecna w dziedzinach maszyny budowlane, Stolarka - narzędzia przenośne elektryczne, i narzędzia ogrodnicze. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 3. HÜTTE BOHRTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma HÜTTE BOHRTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny wiertnicze. Ma siedzibę w Olpe/biggesee, Niemcy.

 4. SAS L SEGUIN

  Francja

  Firma SAS L SEGUIN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Mechanika precyzyjna. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny wiertnicze, industrial mechanics, Maszyny wiertnicze, i Projektant prototypów przemysłowych. Ma siedzibę w Sarcelles, Francja.

 5. MCCLOSKEY INTERNATIONAL

  Zjednoczone Królestwo

  Firma MCCLOSKEY INTERNATIONAL, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Kruszarki i młyny. Jest również obecna w dziedzinach Recyrkulacja i wykorzystanie odpadów - urządzenia, Screening machines, screening plants and screening equipment, Recyrkulacja i wykorzystanie odpadów - urządzenia, zespoły podnośnikowe dla wewnętrznego transportu towarów, i maszyny wiertnicze. Ma siedzibę w Dungannon, Zjednoczone Królestwo.

 6. GILLARDON GMBH + CO.KG

  Niemcy

  Firma GILLARDON GMBH + CO.KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny wiertnicze. Ma siedzibę w Gemmingen, Niemcy.

 7. CONSTRUCCIONES MECANICAS LLAMADA S.L.

  Hiszpania

  Firma CONSTRUCCIONES MECANICAS LLAMADA S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny wiertnicze. Jest również obecna w dziedzinach wiertarki do mocowania w podłodze. Ma siedzibę w Cardedeu, Hiszpania.

 8. ASROC GROUP SONDAJ EKIPMANLARI SANAYI TICARET LIMITED SIRKETI

  Turcja

  Firma ASROC GROUP SONDAJ EKIPMANLARI SANAYI TICARET LIMITED SIRKETI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Górnictwo - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny wiertnicze, materiały eksploatacyjne, części zamienne do wykrojnika, otwory wierceń poszukiwań górniczych, i Maszyny wiertnicze. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 9. PUYANG ZHONGSHI GROUP CO., LTD.

  Niemcy

  Firma PUYANG ZHONGSHI GROUP CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny wiertnicze. Ma siedzibę w Puyang, Henan, China, Niemcy.

 10. TIANJIN ZCX MACHINE TOOL CO.,LTD

  Chiny

  Firma TIANJIN ZCX MACHINE TOOL CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obrabiarki - części i osprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Noże tokarskie, frezarki, i maszyny wiertnicze. Ma siedzibę w Tianjin, Chiny.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo