• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • usługi wiertnicze

Wyniki dla

Usługi wiertnicze - Import eksport

 1. TORCAMES

  Portugalia

  Verified by europages badge

  Firma TORCAMES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali. Jest również obecna w dziedzinach Usługi wiertnicze, Stal, Obrabiarki - części i osprzęt, Mosiądz, Frezowanie i toczenie gumy i tworzyw sztucznych, Toczenie stali i metali, Frezowanie CNC-4-osiowe, obróbka aluminium CNC, i frezowanie CNC. Ma siedzibę w Espinhel Águeda, Portugalia.

 2. PUYANG ZHONGSHI GROUP CO., LTD

  Chiny

  Firma PUYANG ZHONGSHI GROUP CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Usługi wiertnicze. Ma siedzibę w 371, Chiny.

 3. ORGLOBAL MACHINERY ROCK DRILL AND DRIFTER SERVICE SPARE PARTS

  Turcja

  Firma ORGLOBAL MACHINERY ROCK DRILL AND DRIFTER SERVICE SPARE PARTS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Usługi wiertnicze. Jest również obecna w dziedzinach Odkrywki - maszyny i sprzęt, Usługowe firmy dla przemysłu górniczego, Odkrywki - maszyny i sprzęt, i Usługowe firmy dla przemysłu górniczego. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 4. WELVREUGD

  Holandia

  Firma WELVREUGD, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Usługi wiertnicze. Ma siedzibę w Maasland, Holandia.

 5. FORALUX

  Luksemburg

  Firma FORALUX, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Beton - maszyny i urządzenia do produkcji. Jest również obecna w dziedzinach Wiercenie i cięcie betonu zbrojonego, Usługi wiertnicze, Wiercenie i cięcie betonu zbrojonego, kontrolowane wyburzania, Concrete and floor screed milling, i Usługi wiertnicze. Ma siedzibę w Kehlen, Luksemburg.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. K-BORINGEN

  Belgia

  Firma K-BORINGEN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Usługi wiertnicze. Jest również obecna w dziedzinach Tunele - firmy budowlane, Tunele - firmy budowlane, rury, przewody do wiercenia, i budowa tuneli. Ma siedzibę w Hasselt, Belgia.

 2. PGB-EUROPE

  Belgia

  Firma PGB-EUROPE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Narzędzia przenośne zasilane. Jest również obecna w dziedzinach Montowanie, przytwierdzanie - artykuły żelazne, Usługi wiertnicze, systemy kotwiące, Montowanie, przytwierdzanie - artykuły żelazne, i Usługi wiertnicze. Ma siedzibę w Melle, Belgia.

 3. SC N&A TRADE SRL

  Rumunia

  Firma SC N&A TRADE SRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wiercenia i rozpoznanie gruntu - roboty publiczne. Jest również obecna w dziedzinach Usługi odwiertów, Usługi wiertnicze, Roboty studniarskie, Usługi nadzorowania wierceń, Usługi odwiertów, Usługi wiertnicze, Roboty studniarskie, i Usługi nadzorowania wierceń. Ma siedzibę w Sibiu, Rumunia.

 4. METTY WEYRICH & FILS

  Luksemburg

  Firma METTY WEYRICH & FILS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Prace budowlane wykończeniowe. Jest również obecna w dziedzinach Dekarstwo, Usługi wiertnicze, Dekarstwo, metalwork, izolacja, i Usługi wiertnicze. Ma siedzibę w Vianden, Luksemburg.

 5. GEBO

  Belgia

  Firma GEBO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wiercenia i rozpoznanie gruntu - roboty publiczne. Jest również obecna w dziedzinach Roboty studniarskie, Usługi wiertnicze, Roboty studniarskie, plots drilled, wiertarki do drążenia studni, i Usługi wiertnicze. Ma siedzibę w Dessel, Belgia.

 1. AANNEMINGEN A.B.W.

  Belgia

  Firma AANNEMINGEN A.B.W., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Roboty budowlane ciężkie. Jest również obecna w dziedzinach Wiercenie i cięcie betonu zbrojonego, Usługi wiertnicze, Wiercenie i cięcie betonu zbrojonego, Usługi wiertnicze, roboty drogowe, i Asenizacja. Ma siedzibę w Waregem, Belgia.

 2. HONE ALL PRECISION LTD.

  Zjednoczone Królestwo

  Firma HONE ALL PRECISION LTD., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Rozwiercanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Usługi wiertnicze, Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie, Rury bez szwu, żelazne, Usługi wiertnicze, obróbka specjalna według rysunku, Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie, i Rury bez szwu, żelazne. Ma siedzibę w Leighton Buzzard, Zjednoczone Królestwo.

 1. SMET GROUP

  Belgia

  Firma SMET GROUP, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Usługi wiertnicze. Jest również obecna w dziedzinach układanie kanałów i sieci kanałów, i plots drilled. Ma siedzibę w Dessel, Belgia.

 2. FORAJE PUTURI FORAMAT

  Rumunia

  Firma FORAJE PUTURI FORAMAT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Usługi odwiertów. Jest również obecna w dziedzinach Wiercenia i rozpoznanie gruntu - roboty publiczne, Usługi wiertnicze, Roboty studniarskie, Usługi utrzymania odwiertów, Wiercenia i rozpoznanie gruntu - roboty publiczne, Usługi wiertnicze, Roboty studniarskie, i Usługi utrzymania odwiertów. Ma siedzibę w Bucuresti, Rumunia.

 3. AMERY

  Belgia

  Firma AMERY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hydrauliczne roboty instalacyjne. Jest również obecna w dziedzinach Elektryczne roboty instalacyjne, Usługi wiertnicze, Elektryczne roboty instalacyjne, Usługi wiertnicze, roboty ziemne, i roboty ziemne. Ma siedzibę w Diksmuide, Belgia.

 4. S.M.P.

  Francja

  Firma S.M.P., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Usługi wiertnicze. Ma siedzibę w Château Renard, Francja.

 5. DANBAR DRILLING

  Zjednoczone Królestwo

  Firma DANBAR DRILLING, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Usługi wiertnicze. Ma siedzibę w Pemberton, Wigan, Zjednoczone Królestwo.

 6. ALPDRILL GMBH

  Niemcy

  Firma ALPDRILL GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Usługi wiertnicze. Ma siedzibę w Achern, Niemcy.

 7. BLONDIAU MICHEL

  Belgia

  Firma BLONDIAU MICHEL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Roboty publiczne - przedsiębiorstwa budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Rury z tworzyw sztucznych, Usługi wiertnicze, drążenie do ścieków, podłączenia hydrauliczne, Rury z tworzyw sztucznych, i Usługi wiertnicze. Ma siedzibę w Naast, Belgia.

 8. GÉOPROS LAPOINTE

  Kanada

  Firma GÉOPROS LAPOINTE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Usługi wiertnicze. Jest również obecna w dziedzinach Geothermics, Boreholes, i studnie. Ma siedzibę w Sherbrooke, Kanada.

 1. ENVIROTOP

  Belgia

  Firma ENVIROTOP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie środowiska - usługi. Jest również obecna w dziedzinach Usługi wiertnicze, Transport odpadów i śmieci, Usługi wiertnicze, rdzeniowanie, water purification, i Transport odpadów i śmieci. Ma siedzibę w Trois-Ponts, Belgia.

 2. TIPFOR SRL

  Rumunia

  Firma TIPFOR SRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wiercenia i rozpoznanie gruntu - roboty publiczne. Jest również obecna w dziedzinach Usługi wiertnicze, Automatyczne dystrybutory wody, Geotermika - instalacje, Usługi odwiertów, Usługi wiertnicze, Automatyczne dystrybutory wody, Geotermika - instalacje, i Usługi odwiertów. Ma siedzibę w Timisoara, Rumunia.

 3. KROCKTOOLS

  Hiszpania

  Firma KROCKTOOLS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Usługi wiertnicze. Ma siedzibę w Sant Salvador De Guardiola, Hiszpania.

 4. AGORA ROCK DRILL A.S.

  Turcja

  Firma AGORA ROCK DRILL A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Usługi wiertnicze. Jest również obecna w dziedzinach wiercenie, wiercenie w skale, obrabiarki kamieni, i produkty kopalniane. Ma siedzibę w Yenimahalle, Turcja.

 5. JANSEN

  Belgia

  Firma JANSEN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Usługi wiertnicze. Ma siedzibę w Merksplas, Belgia.

 6. ADRIEN VAN TILBURG

  Belgia

  Firma ADRIEN VAN TILBURG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Usługi wiertnicze. Jest również obecna w dziedzinach roboty ziemne. Ma siedzibę w Bierges, Belgia.

 7. EURODRILL

  Luksemburg

  Firma EURODRILL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Usługi wiertnicze. Jest również obecna w dziedzinach Fundamenty, roboty budowlane, Fundamenty, roboty budowlane, i fundamenty specjalne. Ma siedzibę w Diekirch, Luksemburg.

 8. COFOC

  Belgia

  Firma COFOC, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Usługi wiertnicze. Jest również obecna w dziedzinach Przesiewacze, Wypożyczalnie samochodów dostawczych, Przesiewacze, i Wypożyczalnie samochodów dostawczych. Ma siedzibę w Noville, Belgia.

 9. DATC EUROPE

  Francja

  Firma DATC EUROPE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Usługi wiertnicze. Ma siedzibę w BESANCON, Francja.

 10. DEKABO GROEP

  Belgia

  Firma DEKABO GROEP, roku i działającą w sektorze Usługi wiertnicze. Jest również obecna w dziedzinach horizontal drilling operations, i nawiercanie terenów pod roboty publiczne. Ma siedzibę w Olen, Belgia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo