• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • maszyny i urządzenia używane- po przeglądzie technicznym

Wyniki dla

Maszyny i urządzenia używane- po przeglądzie technicznym - Import eksport

 1. SIGNODE PACKAGING SYSTEMS GMBH - BUSINESS UNIT SMB SCHWEDE MASCHINENBAU

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od 1987 roku SMB Schwede Maschinenbau GmbH jest firmą produkującą w Niemczech, która działa wyłącznie w branży wiązania i spinania taśmą i specjalizuje się w przetwarzaniu taśm z tworzyw sztucznych PP i PET od 5 do 15 mm. Przez lata stale poszerzaliśmy naszą gamę produktów. Dzięki naszemu modułowemu asortymentowi produktów jesteśmy w stanie zaoferować odpowiednie rozwiązanie do wiązania szerokiego zakresu produktów w wielu branżach. Jednak wysokiej jakości maszyny to tylko część naszej kompleksowej oferty usług: analiza zadania, indywidualne planowanie projektu, terminowa dostawa, montaż i uruchomienie sprzętu, szkolenie operatorów sprzętu, wykwalifikowana obsługa klienta, niezawodne dostawy części zamiennych w perspektywie długoterminowej. Tylko wszystkie te czynniki zapewniają długoterminową rentowność Twojej inwestycji, która jest przedmiotem wszystkich naszych działań.

 2. MYSCRAPMACHINE

  Luksemburg

  Verified by europages badge

  Firma MYSCRAPMACHINE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Metale kolorowe - odzysk i użycie jako surowce wtórne. Jest również obecna w dziedzinach Recyrkulacja i wykorzystanie odpadów - urządzenia, Wyburzenia, rozbiórki - wyposażenie i sprzęt, Maszyny i urządzenia używane, po przeglądzie technicznym, Kruszarki i młyny, Żurawie samochodowe, Recyrkulacja i wykorzystanie odpadów - urządzenia, Collection, recycling, elimination waste, roboty konstrukcyjne, i Wyburzenia, rozbiórki - wyposażenie i sprzęt. Ma siedzibę w Luxembourg, Luksemburg.

 3. KORTHO KENNZEICHNUNGSSYSTEME VERTRIEBS-GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KORTHO KENNZEICHNUNGSSYSTEME VERTRIEBS-GMBH, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Maszyny i urządzenia używane, po przeglądzie technicznym. Ma siedzibę w Paderborn, Niemcy.

 4. ULRICH KOPP MASCHINENSERVICE

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ULRICH KOPP MASCHINENSERVICE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Maszyny i urządzenia używane, po przeglądzie technicznym. Ma siedzibę w Neuwied, Niemcy.

 5. SKS MACHINES

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma SKS MACHINES, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Maszyny i urządzenia używane, po przeglądzie technicznym. Jest również obecna w dziedzinach Okazyjne maszyny i urządzenia, Stolarka metalowa i kowalstwo artystyczne - maszyny i urządzenia, Hutnictwo - maszyny i urządzenia, Obróbka drewna - maszyny i sprzęt, Cegielnie - maszyny i urządzenia, Szkło i ceramika - maszyny i materiały przemysłowe, Metale - maszyny i sprzęt, Szkło - maszyny i materiały dla przemysłu szklarskiego, i Okazyjne maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Willebroek, Belgia.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. TRIMEX

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma TRIMEX, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Maszyny i urządzenia używane, po przeglądzie technicznym. Jest również obecna w dziedzinach Wynajem magazynów, Ubrania używane, Szmaty - odzysk i użycie wtórne, odzież używana, ubrania okazyjne dla profesjonalistów, przetwarzanie i zbiórka szmat i używanych ubrań, taśma do sortowania używanych produktów tekstylnych, używana prasa do belowania Contarini, i szczypce do beli do wózka podnośnikowego. Ma siedzibę w Nimes, Francja.

 2. SIEGERT WAFER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SIEGERT WAFER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny i urządzenia używane, po przeglądzie technicznym. Ma siedzibę w Aachen, Niemcy.

 3. DMG MORI SEIKI EUROPE AG

  Szwajcaria

  Koncern DMG MORI SEIKI jest wiodącym na świecie producentem obrabiarek i oferuje innowacyjne usługi w odniesieniu do całego cyklu użytkowania maszyny, jak również rozwiązania w zakresie oprogramowania i wykorzystania energii. Działalność koncernu jest ukierunkowana na toczenie, frezowanie, zaawansowane technologie (Ultrasonic / Lasertec), linię produktów firmy ECOLINE, jak również produkty z dziedziny elektroniki i automatyki oraz sektor usług i rozwiązań energetycznych. Za sukcesem naszego przedsiębiorstwa stoi 7013 pracowników.

 4. MICROTEC GMBH

  Niemcy

  Microtec-GmbH posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji maszyn. Jesteśmy kompetentnym i godnym zaufania partnerem dla naszych klientów. Oferujemy uczciwą i otwartą współpracę i wsparcie przy projektowaniu i konstrukcji maszyn i ich komponentów. Pracujemy przy tym nad stałą optymalizacją naszych procesów produkcyjnych, a dzięki zarządzaniu jakością możemy zapewnić elastyczny, a jednocześnie nakierowany na cel sposób pracy. Jesteśmy wiodącą firmą w dziedzinie budowy instalacji do kruszenia na zimno (Cryogenic Grinding Systems) do obróbki gumy i tworzyw sztucznych. Dzięki wyjątkowym możliwościom dostosowywania ustawień naszych młynów, w połączeniu ze zintegrowanym przesiewaniem, produkujemy najdrobniejsze na rynku mączki z gumy i tworzyw sztucznych. Ponadto, oferujemy kompletne i gotowe do użytku instalacje w obszarze obróbki mączki mineralnej i dla przemysłu chemicznego. Dzięki prowadzonemu przez nas przerobowi uszlachetniającemu w wymienionych obszarach, zdobywamy dodatkowe know-how i stale ulepszamy technikę kruszenia na zimno.

 5. APER DIAMOND SL

  Hiszpania

  Firma Aper Diamond została założona w 1994 roku w celu zaopatrywania przedsiębiorstw w najwyższej jakości narzędzia i maszyny diamentowe. W Aper Diamond znamy ten rynek oraz wyzwania i trudności, jakie się z nim wiążą. Dlatego też oferujemy najlepsze materiały eksploatacyjne i maszyny dostosowane do każdej sytuacji i pomagamy Ci uzyskać jak najwięcej z każdego wykonanego zlecenia. Wybieramy najlepsze technologie z całego świata, aby zagwarantować naszym klientom najlepszą jakość i rezultaty. Nasze produkty są znane ze swojej jakości i doskonałości, co pozwala nam szybko i sprawnie realizować duże zadania. Dysponujemy dużym zapasem materiałów eksploatacyjnych i części zamiennych. Szybkie rozwiązania dla Państwa potrzeb.

 1. MSV MAGDALENA PANAK

  Polska

  www.msv.com.pl - sprzedajemy używane maszyny włókiennicze, w bardzo dobry stanie i po przystępnej cenie takie jak: - maszyny dziewiarskie płaskie i okrągłe także do produkcji skarpet i rajstop, krosna do tkanin i dywanów oraz worków, maszyny przędzalnicze do produkcji włókien różnego rodzaju, maszyny przygotowawcze oraz wykańczalnicze takie jak kalandry, barwiarki, drukarki do tkanin i dzianin, hafciarki oraz inne maszyny używane w przemyśle włókienniczym. Oferujemy demontaż i pakowanie maszyn, ich załadunek i transport do miejsca przeznaczenia. Sprzedajemy także wyroby włókiennicze. Jeśli chcecie Państwo nawiązać z nami współpracę, kupić lub sprzedać maszyny włókiennicze zapraszamy na naszą stronę internetową www.msv.com.pl i zapisanie się na listę naszych kooperantów.Darmowa rejestracja, darmowe wystawianie ofert, darmowe zarządzanie produktami, bezpośredni kontakt z producentami wyrobów włókienniczych!

 2. APT INTERNATIONAL

  Belgia

  Mając ponad 25-letnie doświadczenie, firma APT International kupuje i sprzedaje używane maszyny do obróbki metali i inne maszyny dla przemysłu metalowego. Firma opiera się na solidnej wiedzy technicznej, ponieważ powstała z przedsiębiorstwa konstrukcji mechanicznych wyspecjalizowanego w budowie maszyn dla różnych gałęzi przemysłu. Dzięki swoim magazynom o powierzchni 20.000 m², APT jest w stanie pomóc wszystkim klientom i znaleźć maszynę odpowiadającą ich potrzebom.

 1. ALUFER

  Belgia

  Przedsiębiorstwo Alufer specjalizuje się w rozbiórce i demontażu obiektów przemysłowych, demontażu fabryk, a także w kupnie i sprzedaży sprzętu przemysłowego. Import-eksport maszyn: suwnica, hangar, beton, stal, silosy, kadzie. Sprzedaż sprzętu browarniczego, do mleczarni, ubojni, komory chłodnicze, zamrażarka, agregat prądotwórczy, kompresor powietrza. W razie jakichkolwiek pytań, prosimy kontaktować się z nami poprzez e-mail: Salvator Cutillo

 2. PHU SAW TECH

  Polska

  Firma zajmuje się naprawą maszyn przemysłowych oraz: Wymianą i modernizacją sterowania maszyn do metalu i drewna Wymianą układów hydraulicznych i pneumatycznych Prefabrykacją szaf sterowniczych

 3. IT DISCOUNT

  Belgia

  Firma IT DISCOUNT, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Komputery przenośne. Jest również obecna w dziedzinach Telefony komórkowe, Maszyny i urządzenia używane, po przeglądzie technicznym, Import-eksport - informytyka, Telefony komórkowe, Maszyny i urządzenia używane, po przeglądzie technicznym, Import-eksport - informytyka, i akcesoria do smartfona. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 4. SOPEM

  Belgia

  Firma SOPEM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Papier - maszyny do produkcji. Jest również obecna w dziedzinach Krojenie papieru - maszyny i urządzenia, Przemysł celulozowy i papierniczy - maszyny i urządzenia, Maszyny i urządzenia używane, po przeglądzie technicznym, Krojenie papieru - maszyny i urządzenia, Przemysł celulozowy i papierniczy - maszyny i urządzenia, Maszyny - import-eksport, i Maszyny i urządzenia używane, po przeglądzie technicznym. Ma siedzibę w Soignies, Belgia.

 5. A+P SERVICE E.K

  Niemcy

  Firma A+P SERVICE E.K, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Maszyny i urządzenia używane, po przeglądzie technicznym. Ma siedzibę w Jork, Niemcy.

 6. LINE SURVEYING

  Singapur

  Firma LINE SURVEYING, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Maszyny i urządzenia używane, po przeglądzie technicznym. Jest również obecna w dziedzinach narzędzia do zestawień, Skanery laserowe 3D, i stacje topograficzne. Ma siedzibę w Singapore, Singapur.

 7. M.T. HYDRAULIKEXPRESS GMBH

  Austria

  Firma M.T. HYDRAULIKEXPRESS GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Maszyny i urządzenia używane, po przeglądzie technicznym. Ma siedzibę w Rohr Im Gebirge, Austria.

 8. TUERER MACHINERY BROKERS & CONSULTING

  Niemcy

  Firma TUERER MACHINERY BROKERS & CONSULTING, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Maszyny i urządzenia używane, po przeglądzie technicznym. Ma siedzibę w Bad Homburg Vor Der Höhe, Niemcy.

 1. KAZI TANI

  Francja

  Firma KAZI TANI, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Stolarnie - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Obróbka drewna - maszyny i sprzęt, Import-eksport obrabiarek, Stolarka aluminiowa - maszyny i materiały, Maszyny i urządzenia używane, po przeglądzie technicznym, Obróbka drewna - maszyny i sprzęt, Import-eksport obrabiarek, Stolarka aluminiowa - maszyny i materiały, i Maszyny i urządzenia używane, po przeglądzie technicznym. Ma siedzibę w Nevers, Francja.

 2. MERLIN CONTROL SYSTEMS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma MERLIN CONTROL SYSTEMS LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny i urządzenia używane, po przeglądzie technicznym. Ma siedzibę w Richmond, North Yorks, Zjednoczone Królestwo.

 3. MEL CANMAKING MACHINERY

  Hiszpania

  Firma MEL CANMAKING MACHINERY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny i urządzenia używane, po przeglądzie technicznym. Ma siedzibę w Arrubal, Hiszpania.

 4. ASSET-TRADE

  Niemcy

  Firma ASSET-TRADE, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Maszyny i urządzenia używane, po przeglądzie technicznym. Jest również obecna w dziedzinach obrabiarki do metali, i eksperci przemysłowi. Ma siedzibę w Krefeld, Niemcy.

 5. WEBER GMBH

  Niemcy

  Firma WEBER GMBH, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Maszyny i urządzenia używane, po przeglądzie technicznym. Jest również obecna w dziedzinach Urządzenia do wykonywania prób i testów, Pojazdy specjalne - konstrukcja i wyposażenie, Urządzenia do wykonywania prób i testów, i Pojazdy specjalne - konstrukcja i wyposażenie. Ma siedzibę w Aschaffenburg, Niemcy.

 6. PTF MASCHINENHANDELSGESELLSCHAFT MBH

  Niemcy

  Firma PTF MASCHINENHANDELSGESELLSCHAFT MBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Wykrawanie metali - obrabiarki. Jest również obecna w dziedzinach Obrabiarki - części i osprzęt, Maszyny i urządzenia używane, po przeglądzie technicznym, Obrabiarki - części i osprzęt, Maszyny i urządzenia używane, po przeglądzie technicznym, Maszyny UŻYWANE, i maszyny do cięcia. Ma siedzibę w Gammertingen, Niemcy.

 7. MAKIK MACHINERY CONSULTANCY FOREIGN TRADE IND. LTD. CO.

  Turcja

  Firma MAKIK MACHINERY CONSULTANCY FOREIGN TRADE IND. LTD. CO., jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Maszyny i urządzenia używane, po przeglądzie technicznym. Jest również obecna w dziedzinach budowanie elektrowni zasilanych gazem, używane generatory, i Handel międzynarodowy. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 8. SCOLARI SRL

  Włochy

  Firma SCOLARI SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny i urządzenia używane, po przeglądzie technicznym. Ma siedzibę w Paderno F.c. (bs), Włochy.

 9. PROGRESSU

  Niemcy

  Firma PROGRESSU, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Maszyny i urządzenia używane, po przeglądzie technicznym. Ma siedzibę w Stadtlohn, Niemcy.

 10. IMPEXUM GMBH

  Niemcy

  Firma IMPEXUM GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Maszyny i urządzenia używane, po przeglądzie technicznym. Jest również obecna w dziedzinach Przerób nadwyżek towarowych, Instalacje rozdziału i przesyłania energii elektrycznej, Urządzenia elektroniczne - import-eksport, Przerób nadwyżek towarowych, Instalacje rozdziału i przesyłania energii elektrycznej, i Urządzenia elektroniczne - import-eksport. Ma siedzibę w Gau-Bickelheim, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Maszyny i urządzenia używane- po przeglądzie technicznym - Import eksport

Liczba wyników

1394 Przedsiębiorstwa