• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • maszyny i urządzenia używane- po przeglądzie technicznym

Wyniki dla

Maszyny i urządzenia używane- po przeglądzie technicznym - Import eksport

 1. SIGNODE PACKAGING SYSTEMS GMBH - BUSINESS UNIT SMB SCHWEDE MASCHINENBAU

  Niemcy

  Od 1987 roku SMB Schwede Maschinenbau GmbH jest firmą produkującą w Niemczech, która działa wyłącznie w branży wiązania i spinania taśmą i specjalizuje się w przetwarzaniu taśm z tworzyw sztucznych PP i PET od 5 do 15 mm. Przez lata stale poszerzaliśmy naszą gamę produktów. Dzięki naszemu modułowemu asortymentowi produktów jesteśmy w stanie zaoferować odpowiednie rozwiązanie do wiązania szerokiego zakresu produktów w wielu branżach. Jednak wysokiej jakości maszyny to tylko część naszej kompleksowej oferty usług: analiza zadania, indywidualne planowanie projektu, terminowa dostawa, montaż i uruchomienie sprzętu, szkolenie operatorów sprzętu, wykwalifikowana obsługa klienta, niezawodne dostawy części zamiennych w perspektywie długoterminowej. Tylko wszystkie te czynniki zapewniają długoterminową rentowność Twojej inwestycji, która jest przedmiotem wszystkich naszych działań.

 2. IT DISCOUNT

  Belgia

 3. KORTHO KENNZEICHNUNGSSYSTEME VERTRIEBS-GMBH

  Niemcy

 4. ULRICH KOPP MASCHINENSERVICE

  Niemcy

 5. SKS MACHINES

  Belgia

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. TRIMEX

  Francja

 2. SIEGERT WAFER GMBH

  Niemcy

 3. CET-CO GMBH

  Niemcy

 4. PCS SYSTEMTECHNIK GMBH

  Niemcy

 5. MICROTEC GMBH

  Niemcy

  Microtec-GmbH posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji maszyn. Jesteśmy kompetentnym i godnym zaufania partnerem dla naszych klientów. Oferujemy uczciwą i otwartą współpracę i wsparcie przy projektowaniu i konstrukcji maszyn i ich komponentów. Pracujemy przy tym nad stałą optymalizacją naszych procesów produkcyjnych, a dzięki zarządzaniu jakością możemy zapewnić elastyczny, a jednocześnie nakierowany na cel sposób pracy. Jesteśmy wiodącą firmą w dziedzinie budowy instalacji do kruszenia na zimno (Cryogenic Grinding Systems) do obróbki gumy i tworzyw sztucznych. Dzięki wyjątkowym możliwościom dostosowywania ustawień naszych młynów, w połączeniu ze zintegrowanym przesiewaniem, produkujemy najdrobniejsze na rynku mączki z gumy i tworzyw sztucznych. Ponadto, oferujemy kompletne i gotowe do użytku instalacje w obszarze obróbki mączki mineralnej i dla przemysłu chemicznego. Dzięki prowadzonemu przez nas przerobowi uszlachetniającemu w wymienionych obszarach, zdobywamy dodatkowe know-how i stale ulepszamy technikę kruszenia na zimno.

 1. APER DIAMOND SL

  Hiszpania

  Firma Aper Diamond została założona w 1994 roku w celu zaopatrywania przedsiębiorstw w najwyższej jakości narzędzia i maszyny diamentowe. W Aper Diamond znamy ten rynek oraz wyzwania i trudności, jakie się z nim wiążą. Dlatego też oferujemy najlepsze materiały eksploatacyjne i maszyny dostosowane do każdej sytuacji i pomagamy Ci uzyskać jak najwięcej z każdego wykonanego zlecenia. Wybieramy najlepsze technologie z całego świata, aby zagwarantować naszym klientom najlepszą jakość i rezultaty. Nasze produkty są znane ze swojej jakości i doskonałości, co pozwala nam szybko i sprawnie realizować duże zadania. Dysponujemy dużym zapasem materiałów eksploatacyjnych i części zamiennych. Szybkie rozwiązania dla Państwa potrzeb.

 2. APT INTERNATIONAL

  Belgia

  Mając ponad 25-letnie doświadczenie, firma APT International kupuje i sprzedaje używane maszyny do obróbki metali i inne maszyny dla przemysłu metalowego. Firma opiera się na solidnej wiedzy technicznej, ponieważ powstała z przedsiębiorstwa konstrukcji mechanicznych wyspecjalizowanego w budowie maszyn dla różnych gałęzi przemysłu. Dzięki swoim magazynom o powierzchni 20.000 m², APT jest w stanie pomóc wszystkim klientom i znaleźć maszynę odpowiadającą ich potrzebom.

 1. ALUFER

  Belgia

  Przedsiębiorstwo Alufer specjalizuje się w rozbiórce i demontażu obiektów przemysłowych, demontażu fabryk, a także w kupnie i sprzedaży sprzętu przemysłowego. Import-eksport maszyn: suwnica, hangar, beton, stal, silosy, kadzie. Sprzedaż sprzętu browarniczego, do mleczarni, ubojni, komory chłodnicze, zamrażarka, agregat prądotwórczy, kompresor powietrza. W razie jakichkolwiek pytań, prosimy kontaktować się z nami poprzez e-mail: Salvator Cutillo

 2. PHU SAW TECH

  Polska

  Firma zajmuje się naprawą maszyn przemysłowych oraz: Wymianą i modernizacją sterowania maszyn do metalu i drewna Wymianą układów hydraulicznych i pneumatycznych Prefabrykacją szaf sterowniczych

 3. SOPEM

  Belgia

 4. M.T. HYDRAULIKEXPRESS GMBH

  Austria

 5. LINE SURVEYING

  Singapur

 6. TUERER MACHINERY BROKERS & CONSULTING

  Niemcy

 7. KAZI TANI

  Francja

 8. MEL CANMAKING MACHINERY

  Hiszpania

 1. ASSET-TRADE

  Niemcy

 2. PTF MASCHINENHANDELSGESELLSCHAFT MBH

  Niemcy

 3. SCOLARI SRL

  Włochy

 4. MAKIK MACHINERY CONSULTANCY FOREIGN TRADE IND. LTD. CO.

  Turcja

 5. DEN AZALEE

  Belgia

 6. ALE73

  Francja

 7. N2A INDUSTRY

  Maroko

 8. AKW APPARATE + VERFAHREN GMBH

  Niemcy

 9. DIPL. ING. RENÉ REICHENBACH

  Niemcy

 10. AERTS SJEF

  Belgia

Filtry

Wyniki dla

Maszyny i urządzenia używane- po przeglądzie technicznym - Import eksport

Liczba wyników

1391 przedsiębiorstwa