• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • maszyny do etykietowania

Wyniki dla

Maszyny do etykietowania - Import eksport

 1. ELS-EUROPEAN LABELLING SYSTEM GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od 1998 roku ELS produkuje maszyny do etykietowania, systemy kodowania i systemy nadruku w celu optymalizacji procesów etykietowania. Asortyment obejmuje ręczne systemy etykietowania i elektryczne maszyny etykietujące do prostej obróbki etykiet samoprzylepnych, jak również kompaktowe półautomatyczne maszyny etykietujące. Automatyczne maszyny etykietujące z przenośnikami taśmowymi umożliwiają etykietowanie z kilku stron. Specjalnie do etykietowania produktów cylindrycznych ELS oferuje etykieciarkę owijaną. Dla etykiet ze szczególnie dużą ilością informacji, takich jak składniki i opisy produktów, oferujemy systemy druku termotransferowego, które mogą być instalowane na przykład na automatycznych etykieciarkach typu cross. Systemy kodowania do drukowania BBD itp. oraz drukarki etykiet dopełniają paletę produktów. Jeśli nie możesz znaleźć w naszym asortymencie odpowiednich maszyn lub systemów etykietujących, opracowujemy również maszyny specjalne według indywidualnych specyfikacji. Skontaktuj się z nami!

  Witryna www Open In New icon
 2. WHITE STEEL GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Jesteśmy wiodącym producentem maszyn i linii produkcyjnych. DLATEGO TWORZYMY ROZWIĄZANIA DLA WSZYSTKICH TWOICH LINII PRODUKCYJNYCH. Ponadto White Steel GmbH jest jednym z największych dostawców technologii dla przemysłu farmaceutycznego, chemicznego i spożywczego oraz wielu innych sektorów. Firma White Steel GmbH oferuje szeroki wachlarz usług. Skorzystaj z naszego ogromnego doświadczenia w opracowywaniu własnych procesów produkcyjnych. Działamy na całym świecie z naszych lokalizacji w Turcji i Niemczech. Nasze maszyny wytwarzają ważne produkty, które mogą być bezpośrednio używane przez końcowego konsumenta w regionie. (żywność, produkty medyczne itp.). W naszych głównych projektach dbamy o wykorzystanie i wzmocnienie regionalnej infrastruktury. W ten sposób promujemy otaczający nas region przy składaniu zamówień, a jednocześnie przyczyniamy się do ochrony środowiska i zrównoważonego rozwoju np. poprzez minimalizację transportu.

  Witryna www Open In New icon
 3. TOPEX GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Poznaj postępową, przyjazną firmę, która naprawdę wywrze na Tobie wrażenie. Ponieważ dzisiaj kompletne etykietowanie części i bezpieczna identyfikacja to oczywistość w prawie wszystkich branżach oraz gwarancja sukcesu w produkcji przemysłowej. Gdziekolwiek produkujesz - nie możesz się obejść bez produktów i usług firmy topex. Pozwala na to nasza sieć partnerów handlowych i serwisowych w Europie, Chinach i USA. Nasza oferta produktów i usług skierowana jest do wszystkich tych, którzy szukają czegoś więcej niż tylko standardowych rozwiązań. Oferujemy wyrafinowane i przemyślane rozwiązania systemowe dla prawie wszystkich obszarów zastosowań w przemyśle. Od klasycznej identyfikacji części, za pomocą etykiet lub bezpośredniego znakowania, do aplikacji RFID i systemów dozowania etykiet funkcjonalnych. Chętnie doradzimy Państwu również przy wyborze optymalnej kombinacji materiałów. To właśnie rozwiązanie systemowe firmy topex - wszystko z jednego źródła!

  Witryna www Open In New icon
 4. K.-D. HERMANN GMBH CONTACT AUSZEICHNUNGSSYSTEME

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Jako doświadczony partner w dziedzinie handlu i przemysłu, opracowujemy rozwiązania dostosowane do indywidualnych wymagań i potrzeb naszych klientów. Doskonała jakość wykonania i ścisła kontrola jakości sprawiają, że nasze urządzenia kontaktowe i etykiety stworzyły unikalną markę. Oto część propozycji z naszej oferty: ręczne systemy do etykietowania, oznaczania i dozowania - etykiety kontaktowe do oznaczania produktów, - znaki jakości dla przemysłu i handlu - biżuteria i promocyjne naklejki – rozwiązania specjalne - drukarki do etykiet - drukarki do termo-transferów i termiczne – programy do etykiet - taśmy węglowe i inne akcesoria - etykietowanie – urządzanie automatyczne i półautomatyczne do drukowania i etykietowania - produkty promocyjne - szeroka gama produktów o różnej cenie i urządzenia do wyposażenia sklepów - pistolety do zszywek i zszywki – kasy fiskalne - elektroniczne systemy nadzoru artykułów - oznaczniki twarde i miękkie.

  Witryna www Open In New icon
 5. ACCRAPLY EUROPE LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Verified by europages badge

  Bez względu na to, jak zapakowany jest Twój produkt – butelki, puszki, pudełka, opakowania elastyczne itp. – Accraply ma dla Ciebie przemysłową maszynę do etykietowania. Jesteśmy firmą Barry-Wehmiller Packaging Systems dostarczającą urządzenia do etykietowania i przetwarzania rękawów termokurczliwych, specjalizującą się w etykietach samoprzylepnych, systemach etykietowania z podawaniem z rolki i technologii aplikacji etykiet na rękawach termokurczliwych. Nasze zaufane marki maszyn do etykietowania – Accraply, Harland, Trine i Graham & Sleevit – obsługują szeroki zakres branż, w tym spożywczą i napojów, farmaceutyczną, artykułów gospodarstwa domowego i towarów konsumpcyjnych, zdrowia i urody. Nasz sprzęt do przetwarzania termokurczliwych rękawów Stanford daje nam możliwość wspierania naszych klientów w sposób pewny i stały we wszystkich aspektach technologii etykiet do rękawów termokurczliwych. Rozwiązania Accraply zostały zaprojektowane tak, aby zaspokoić specyficzne potrzeby różnych rynków, zapewniając zgodność z URS, możliwość sterylizacji, walidację / dokumentację, zgodność z CFR21 i są rozwiązaniami kompatybilnymi z funkcją śledzenia i wyrzucenia/śledzenia.

  Witryna www Open In New icon
Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. INNOSTEAM GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  InnoSteam GmbH z siedzibą w Weinstadt koło Stuttgartu jest firmą dystrybucyjną i hurtową, koncentrującą się na europejskim rynku produktów spożywczych i e-papierosów oraz produktów pokrewnych. Oferta InnoSteam GmbH obejmuje szerokie portfolio produktów i usług, zwłaszcza dla specjalistów i hurtowni. Należą do nich m.in.: systemy napełniania, mieszania i pakowania, systemy formulacji, dozowania i ważenia, rozwiązania do drukowania i etykietowania, a także sprzedaż hurtowa (online) surowców, takich jak nikotyna, gliceryna i glikol propylenowy, a także puste butelki i wieczka dla szerokiej gamy zastosowań.

  Witryna www Open In New icon
 2. REA ELEKTRONIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  REA JET opracowuje i produkuje wysokiej jakości systemy znakowania i kodowania do bezdotykowego, przemysłowego znakowania. Portfolio obejmuje drukarki atramentowe, systemy laserowe i znakujące, a także tusze i materiały eksploatacyjne. Produkty zorientowane na praktykę są odpowiednie dla wszystkich gałęzi przemysłu i sprawdziły się na całym świecie w najróżniejszych gałęziach przemysłu. Więcej na: www.rea-jet.com REA LABEL jest producentem rozwiązań w zakresie technologii etykietowania. Portfolio obejmuje dyspensery etykiet, dyspensery do drukarek, etykieciarki do palet oraz obszar specjalnej konstrukcji maszyn, a także drukarki termotransferowe i związane z nimi materiały eksploatacyjne, takie jak etykiety i taśmy barwiące. Więcej na: www.rea-label.com REA VERIFIER jest producentem urządzeń do weryfikacji kodów, służących do kontroli jakości kodów 1D i 2D. Celem jest optymalizacja procesu poprzez wysoką szybkość pierwszego odczytu z automatyczną identyfikacją. Więcej na: www.rea-verifier.com REA JET, REA LABEL i REA VERIFIER to jednostki biznesowe firmy REA Elektronik GmbH z siedzibą w Mühltal pod Frankfurtem nad Menem. REA Elektronik została założona w 1982 roku, jest zarządzana przez właściciela i zatrudnia ponad 400 osób (2020). Wszystkie produkty REA JET, REA LABEL i REA VERIFIER są w 100% produkowane w Niemczech. Więcej na stronie www.rea.de

  Witryna www Open In New icon
 3. B+B AUTOMATIONS- UND STEUERUNGSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 4. PMR SYSTEM GROUP SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  PMR System Group jest firmą wiodącą w produkcji maszyn etykietujących, napełniających i zakręcających; wszystkie rozwiązania, które wnoszą niezwykle pozytywny wkład w działalność firm, które z nich korzystają. Szeroki wachlarz propozycji skierowany jest do wszystkich sektorów produkcyjnych i odpowiada na najróżniejsze potrzeby techniczne. Wszystkie elementy naszych maszyn są w całości produkowane we Włoszech.

  Witryna www Open In New icon
 5. HERMA GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 1. PRESA

  Belgia

  Verified by europages badge
 2. DOMINO DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 3. SCHAUMERMAL24 E.K.

  Niemcy

  Verified by europages badge
 4. PROCME GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 5. MFG TECHNIK & SERVICE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 6. KELLEREIARTIKEL BEISTEINER INH. THOMAS BEISTEINER

  Austria

  Verified by europages badge
 7. P.E. LABELLERS S.P.A.

  Włochy

  Verified by europages badge
 8. GEBR. STEHLE & CO. GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 9. KERT MICHAŁ KRASZEWSKI

  Polska

  Kert to dynamicznie rozwijająca się firma w branży przemysłowej. Oferuje maszyny etykietujące, sztaplujące, znakujące. Należą do nich: nalewarki i nalewarki liniowe, maszyny rozlewnicze, zakręcarki i zakręcarki automatyczne, etykieciarki automatyczne i półautomatyczne, i inne produkty. Wszystkie produkty firmy Kert cechuje wysoka jakość, trwałość i niska awaryjność. Do tego firma oferuje serwis oraz naprawę urządzenia w ciągu 24 h od zgłoszenia awarii. Warto wspomnieć, iż Kert współpracuje z wieloma światowymi dostawcami znanych marek- szczegóły tutaj: https: //www.kert.pl

 10. NOVEXX SOLUTIONS GMBH

  Niemcy

  NOVEXX Solutions wyróżnia się wyjątkowymi produktami oraz indywidualnymi roziązaniami kompleksowymi w zakresie identyfikacji przemysłowej i identyfikowania w całym łańcuchu dostaw.

 1. PACKIN

  Włochy

 2. LABEL LINE UK

  Zjednoczone Królestwo

 3. KOALA LABELS

  Zjednoczone Królestwo

 4. HSR BASKI TEKNOLOJILERI

  Turcja

 5. HSA SYSTEMS GMBH

  Niemcy

 6. LÖBO GMBH

  Niemcy

 7. DIALOGIC GMBH

  Niemcy

 8. LANGGUTH GMBH

  Niemcy

 9. SFINGE SPA

  Włochy

 10. ECCELSIA DI FEDERICA GRISO

  Włochy