• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • robotyka

Wyniki dla

Robotyka - Import eksport

 1. HOCHRAINER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  W zakładzie we Freilassing w regionie Berchtesgaden, na liniach montażowych i produkcyjnych, projekty realizuje się od pomysłu do wdrożenia. Dzięki około. 130 pracowników, usprawnionej organizacji korporacyjnej i wysokiemu poziomowi integracji pionowej w zakresie inżynierii mechanicznej, firma jest w stanie szybko i elastycznie reagować na potrzeby swoich klientów. W dziedzinie automatyzacji i racjonalizacji do grona naszych klientów należą firmy z następujących branż: motoryzacyjna, elektrotechnika, mechanika, osprzęt i wyposażenie, urządzenia, narzędzia, technologie bezpieczeństwa, technologie medyczne. Korzystamy z naszego ponad 40-letniego doświadczenia jako dostawcy systemów do technologii montażu i budowy maszyn.

 2. ASG ALLWEIER SYSTEME GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Nazwa Allweier od 1970 roku oznacza wysokiej jakości komponenty systemowe, części toczone i frezowane, a także technologię przekładni w zaawansowanym technologiczne regionie Jeziora Bodeńskiego. Od 2002 roku Allweier Systeme GmbH (ASG) łączy swoje główne kompetencje we wszystkim, co dotyczy budowy przekładni i technologii napędowej. Firma szybko zdobyła uznanie na rynku jako dostawca innowacyjnych i pierwszorzędnych produktów: Przekładnie do kół ASG są stosowane wszędzie tam, gdzie pożądana i ceniona jest wysoka gęstość mocy, wydajność, wytrzymałość i w 100% Made in Germany. Na bazie tej przekładni opracowaliśmy wraz z silnymi partnerami kompletne, bardzo wydajne układy napędowe. Rezultatem są modułowe, kompaktowe i dostosowane do potrzeb klienta napędy spęłniające najwyższe standardy jakości. Keep on rolling – w ruchu być i zostać; naszym celem jest sprostanie wymaganiom naszych klientów wobec ich i naszych produktów. Keep on rolling.

 3. BVS ELECTRONICS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Witamy w BVS Industrie-Elektronik. Oprócz napraw, sprzedaży i serwisu głównych marek takich jak SIEMENS, FANUC, BOSCH REXROTH/INDRAMAT, HEIDENHAIN, KUKA, ABB, SEW, LENZE i HELLER, od 2017 roku oferujemy również własne rozwiązania HMI/IPC z marką unipo®. Z ponad 100.000 podzespołów wymiennych i zamiennych przechowywanych w naszym zakładzie w Hanau oraz z ponad 190 pracownikami obsługującymi ponad 10.000 zadowolonych klientów na całym świecie z prawie wszystkich branż produkcyjnych i przetwórczych, jesteśmy jednym z wiodących europejskich dostawców usług w naszym segmencie rynku. Dzięki jakości, do której BVS konsekwentnie dąży od dziesięcioleci, współpracuje z nami wielu znaczących producentów sterowników i napędów. Jesteśmy jedynym przedsiębiorstwem na świecie w branży serwisowania elektroniki przemysłowej, które może poszczycić się m.in. statusem "Punktu Serwisowego Grupy Bosch Rexroth".

 4. ARTHUR WEISSBACH GMBH MASCHINENFABRIK

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od dziesięcioleci dostarczamy klientom z branży świec maszyny do napełniania, maszyny do zwilżania, prasy do tłoczenia, maszyny pakujące i wiele innych. Posiadamy szerokie portfolio maszyn do produkcji niemal wszystkich rodzajów świec. Realizujemy również zamówienia na wszelkiego rodzaju produkty woskowe, pastowate i płynne, np. w dziedzinie żywności, kosmetyków, wosków technicznych itp. Ponadto dostarczamy również systemy przenośników, przenośniki taśmowe, systemy buforowe, systemy pick & place z osiami lub robotami. Postrzegamy siebie jako dostawcę usług i osobę rozwiązującą problemy techniczne naszych klientów. Oprócz opracowywania i budowy nowych maszyn i systemów, oferujemy również usługi serwisowe i remontowe dla szerokiej gamy technologii maszyn na całym świecie. Wyślij nam swoje zapytanie.

 5. CAMPETELLA ROBOTIC CENTER

  Włochy

  Verified by europages badge

  Campetella Robotic Center jest włoską firmą specjalizującą się w projektowaniu i produkcji robotów i manipulatorów kartezjańskich. Firma zajmuje się projektowaniem mechanicznym i produkcją, ale także projektowaniem oprogramowania, instalowaniem systemów, sprzedażą i usługami posprzedażnymi dla przemysłu. Naszą podstawową działalnością są rozwiązania zrobotyzowane dla sektora formowania tworzyw sztucznych.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. AM - AUTOMATION GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma AM - AUTOMATION GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Robotyka. Ma siedzibę w Offenau, Niemcy.

 2. RETRAG ENGINEERING

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma RETRAG ENGINEERING, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Robotyka. Ma siedzibę w Erfurt, Niemcy.

 3. MJ | SOLUTIONS MICHAEL JUNGE

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MJ | SOLUTIONS MICHAEL JUNGE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Robotyka. Ma siedzibę w Sulzbach A. Main, Niemcy.

 4. BACA MAKINE LTD.

  Turcja

  Verified by europages badge

  Firma BACA MAKINE LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Robotyka. Jest również obecna w dziedzinach Automatyzacja - maszyny i urządzenia, Obrabiarki - części i osprzęt, Firmy budowlane - drogi i mosty, produkcja na zlecenie, frezowanie CNC, Programowanie maszyn sterowanych cyfrowo 3 i 5 osie, Frezowanie CNC-4-osiowe, Gięcie CNC, i Obróbka CNC. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 5. KLUGER-PROKUTEC-SONDERMASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KLUGER-PROKUTEC-SONDERMASCHINENBAU GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Robotyka. Ma siedzibę w Mühldorf, Niemcy.

 1. CPI L'ATELIER DES DEVS

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma CPI L'ATELIER DES DEVS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Robotyka. Jest również obecna w dziedzinach System wizji przemysłowej, industrial vision, robotyka przemysłowa, System wizji przemysłowej, i automatyzacja przemysłowa. Ma siedzibę w Puget-Sur-Argens, Francja.

 2. VENNENS E.M.I

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma VENNENS E.M.I, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Systemy transportowe. Jest również obecna w dziedzinach Automatyzacja - maszyny i urządzenia, Robotyka, Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie, konstrukcje mechaniczne, taśmociągi, transportery pasowe, Automatyzacja robotyka, przenośniki łańcuchowe, i Automatyzacja - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Sint-Niklaas, Belgia.

 1. TCOROBOTICS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma TCOROBOTICS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Robotyka. Ma siedzibę w Vaihingen An Der Enz, Niemcy.

 2. SYMACON SYSTEM + SERVICE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SYMACON SYSTEM + SERVICE GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Robotyka. Ma siedzibę w Barleben, Niemcy.

 3. FABRICA MACHINALE S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma FABRICA MACHINALE S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Robotyka. Jest również obecna w dziedzinach urządzenia dla robotyki, automatyzacja za pomocą specjalnych maszyn, projektowanie automatyzacji elektronicznej i robotyki przemysłowej, i robotyka przemysłowa elektroniczna. Ma siedzibę w Cascina, Włochy.

 4. SITEC - AUTOMAZIONE INDUSTRIALE

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma SITEC - AUTOMAZIONE INDUSTRIALE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Robotyka. Jest również obecna w dziedzinach Automatyzacja - maszyny i urządzenia, urządzenia do automatyzacji przemysłowej, automatyzacja przemysłowa, Automatyzacja - maszyny i urządzenia, automatyzacja przemysł samochodowy, automaty elektromechaniczne, robotyka przemysłowa elektroniczna, automatyzacja i robotyka, i roboty przemysłowe. Ma siedzibę w Mozzate, Włochy.

 5. START PROJECT ENGINEERING SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma START PROJECT ENGINEERING SRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Biura opracowań projektów przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach Inżynieria informatyczna, Prototypy przemysłowe, Tworzenie i rozbudowywanie oprogramowań, Robotyka, Automatyzacja - maszyny i urządzenia, automatyzacja przemysłowa, START PROJECT ENGINEERING, biura inżynieryjne, i Inżynieria informatyczna. Ma siedzibę w Francavilla Al Mare, Włochy.

 6. HIRSCH KOVIFLEX D.O.O.

  Słowenia

  Verified by europages badge

  Firma HIRSCH KOVIFLEX D.O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie. Jest również obecna w dziedzinach Robotyka, Prasy hydrauliczne, Gięcie stali i metali, Stal i metale - obróbka skrawaniem, frezarka cnc, Wet painting, Robotyka, blacha, i aparaty ciśnieniowe. Ma siedzibę w Grosuplje, Słowenia.

 7. WALLOSCHKE OBERFLÄCHENTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma WALLOSCHKE OBERFLÄCHENTECHNIK GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Robotyka. Ma siedzibę w Lindlar, Niemcy.

 8. ABC CONTROL SP. Z O.O.

  Polska

  Firma ABC Control oferuje Państwu swoje usługi w projektowaniu i wdrażaniu systemów automatyki przemysłowej i robotyki. Świadczymy swoje usługi zarówno w Polsce jak i za granicą. Specjalizujemy się w budowie stacji spawalniczych oraz linii do paletyzacji. Oferujemy również wsparcie dla istniejących już linii przemysłowych oraz serwis. Po więcej szczegółów zapraszamy na naszą stronę internetową. Poza działalnością projektowo-wdrożeniową prowadzimy również działalność produkcyjną. W katalogu naszych produktów znajdą Państwo m.in. Przenośniki taśmowe, Przenośniki rolkowe do palet euro i przemysłowych, Przenośniki paletowe z systemem pozycjonowania worka, Przenośnik rolkowy do podawania worków, Chwytak do pojedynczych worków - typ X, Przenośnik rolkowy napędzany do podawania worków, Chwytak do przenoszenia połowy warstwy palety - typ L, Rolka do formowania worka, Magazyny przekładek, Obrotnica do produktów, Przykładowe zdjęcia naszych realizacji Zrobotyzowane stacje do paletyzacji naszej produkcji Typ 1 Typ 2 Typ 3 Typ 4 Typ 5, Zrobotyzowaną stację do spawania

 1. AUTOMA.NET

  Polska

  Automa.Net to platforma, założona początkiem 2021 roku w Rzeszowie przez osoby które wierzą, że wymiana danych między firmami z branży automatyki przemysłowej usprawni rynek. Przy obecnym zapotrzebowaniu oraz problemach z łańcuchem dostaw - pomoże wszystkim w budowaniu mocnej struktury, w branży która jest niezwykle czuła na wszelkie zastoje. Automa.Net to platforma dla dostawców komponentów, integratorów systemów oraz firm brokerskich zajmujących się sprzedażą i kupnem części automatyki przemysłowej i elektroniki. Na Automa.Net szybko sprawdzisz części automatyki przemysłowej u dystrybutorów- dowiesz się kto ma je na stanie. W sytuacjach zastoju, kiedy maszyny produkcyjne wyłączone są z użytkowania czas ma ogromne znaczenie- każda minuta się liczy a straty w produkcji czasami liczone są w milionach. Automa.Net powie Ci u kogo i jak szybko możesz otrzymasz część. Dzięki platformie załadujesz także swoje stany magazynowe i zwiększysz grono odbiorców Twoich towarów o firmy zagraniczne. Na Automa.Net jest obecnie około 1, 6 miliona części od dystrybutorów z całej Europy. Dowiedź się więcej odwiedzając : www.automa.net WYSZUKIWARKA CZĘŚCI ZE STANÓW MAGAZYNOWYCH FIRM Z BRANŻY AUTOMATYKI PRZEMYSŁOWEJ

 2. IPR-INTELLIGENTE PERIPHERIEN FÜR ROBOTER GMBH

  Niemcy

  Innowacyjność i najwyższa jakość sprawiły, że firma IPR - Intelligent Peripherals for Robots GmbH stała się jednym z wiodących projektantów i producentów produktów do robotów przemysłowych. W naszej centrali w Eppingen w Niemczech ustalamy standardy w zakresie technologii systemów chwytakowych i osi napędowych. Komponenty pneumatyczne, elektryczne i hydrauliczne ułatwiają produkcję, montaż i obsługę przedsiębiorstwom we wszystkich gałęziach przemysłu. Inteligentny i wszechstronny asortyment wyrobów IPR, o różnych rozmiarach, wytrzymujących szeroki zakres obciążeń zapewnia bardziej wydajną produkcję. Proponowany wachlarz produktów obejmuje standardowe komponenty, takie jak chwytaki, zmieniarki narzędzi, elementy kompensacyjne, systemy ochrony przed kolizją, osie ruchowe do robotów przemysłowych, czujniki siły i momentu obrotowego oraz rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. W wielu krajach klienci ufają nam już od ponad 25 lat.

 3. GROUPE LEDOUX

  Francja

  Grupa GROUPE LEDOUX to całokształt kompetencji połączonych w obrębie grupy przemysłowej, aby zaproponować Państwu globalne rozwiązanie. Maszyny specjalne, Przebudowa obrabiarek, Automatyzacja, Obróbka. Ściśle kontrolujemy wszystkie nasze produkty pod względem techniki, badań mechanicznych, automatyzacji i programowania, hydrauliki, formowania blach, malowania, montażu i formatowania, okablowania do szaf i maszyn. Jest to powszechnie znanym i wysoko cenionym przez naszych klientów atutem, który pozwolił naszej grupie na znaczący rozwój w ciągu ostatnich 12 lat. Każdy z 70 współpracowników grupy ma świadomość, że jego wkład stanowi kamień węgielny dla sukcesu projektów: analiza wydajności, robotyka, wizualizacja, badania mechaniczne, badania automatyzacji, badania układów hydraulicznych, mikro mechanika, renowacja maszyn, czynności konserwacyjne, obróbka, formowanie blach i inne.

 4. ANAVS GMBH - ADVANCED NAVIGATION SOLUTIONS

  Niemcy

  ANavS GmbH ma 3 obszary działalności: bardzo precyzyjne określanie pozycji i położenia (lokalizacja), bardzo precyzyjne tworzenie map, oparte na GPS określanie ekwiwalentu wody śnegowej. Systemy pozycjonowania ANavS obejmują modułowe i elastycznie konfigurowalne połączenie czujników GNSS, czujnika inercyjnego, odometrii, UWB, kamery i danych LiDAR. Innowacyjne algorytmy łączenia czujników opracowane i opatentowane przez ANavS obejmują procesy RTK / PPP oraz metody AI (Deep Learning - głębokie uczenie się). Zaletami systemów ANavS są wysoka dokładność i niezawodność, atrakcyjna cena, liczne interfejsy, łatwość użytkowania, niewielki ciężar, mały rozmiar. Zastosowania obejmują wysoce zautomatyzowane systemy w pojazdach, robotach, bezzałogowych pojazdach powietrznych, statkach, rolnictwie, logistyce i sporcie. Inne zastosowania dotyczą geodezji, obserwacji ziemi i hydrologii. Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z nami.

 5. JSC IC SPA ANDROID TECHNICS

  Rosja

  Grupa Kapitałowa SPA ”ANDROID TECHNICS” projektuje i produkuje roboty od 2009 roku, dynamicznie opanowując wszystkie nowe kierunki robotyki, od robotów przemysłowych po pierwszego robota astronautę FEDOR, który wykonał pełny cykl lotu w kosmos. Naszym głównym atutem jest możliwość zapewnienia pełnego cyklu rozwoju produktu - od specyfikacji technicznej po automatyzację produkcji seryjnej. Główne obszary naszych prac rozwojowych to: - AUTOMATYZACJA I ROBOTYKA PRZEMYSŁOWA; - SPRZĘT MEDYCZNY; - CENTRA I LABORATORIA BADAWCZE; - ROZWÓJ W SFERZE EKSPLORACJI KOSMOSU. Przez 12 lat opracowaliśmy ponad 110 systemów zrobotyzowanych, zarejestrowaliśmy ponad 15 patentów. Do naszych klientów należy Ministerstwo Przemysłu i Handlu Federacji Rosyjskiej, Ministerstwo Edukacji i Nauki Federacji Rosyjskiej, Ministerstwo Ochrony Zdrowia Federacji Rosyjskiej, korporacja państwowa "Roskosmos" i inne przedsiębiorstwa.

 6. IBG HYDROTECH GMBH

  Niemcy

  Specjalizujemy się w rozwoju, produkcji i sprzedaży opartych na internecie, wysokiej jakości systemów cyfrowych do bezwykopowej renowacji rur oraz czyszczenia sieci wodociągowych i kanalizacyjnych. Od pojedynczych komponentów systemowych po złożone rozbudowane urządzenia i certyfikowane na całym świecie produkty do renowacji wewnętrznej typu Inliner do rurociągów wody pitnej - oferujemy pastwu obszerne portfolio produktów. Czyszczenie - dysze czyszczące; Hydrodynamiczne narzędzia do frezowania, rozwiązania specjalne do 1000 m, wysokowydajne czyszczenie, robotyka - roboty do renowacji bezwykopowej rur od DN 80 – 1000. Wykładziny typu Lining - urządzenia do utwardzania promieniami UV; Systemy parowe; Systemy impregnujące; Systemy inwersji, IBB16®, łatki UV (UV Patch), nakładki ochronne typu UV Hat, materiały eksploatacyjne – żywica i utwardzacz, wykładzina typu UV Liner, wykładzina ze szkła typu Glas Liner. Towarzyszymy Wam również szkoleniami, wsparciem na placu budowy i projektami specjalnymi. Nasza obszerna wiedza fachowa i interdyscyplinarny zespół ds. rozwoju sprawiają, że jesteśmy idealnym partnerem w segmencie bezwykopowej renowacji kanalizacji.

 7. PLCCONNEX

  Polska

  Od czasu do czasu, w mniejszym lub większym zakładzie produkcyjnym zdarzają się nagłe awarie. Naszym celem jest by w jak najkrótszym czasie dostarczyć uszkodzoną część, aby zminimalizować przestoje. Specjalizujemy się w naprawach części elektronicznych i serwo silników. A także dostarczamy nowe oraz odnowione części zamienne, produkty uważane za end-of-life nie stanowią dla nas problemu, dzięki temu zapewniamy klientom utrzymanie ciągłości produkcji. Cenimy jakość i obsługę klienta, dlatego zatrudniamy najlepszych inżynierów, a każdy z naszych klientów ma wydzielonego doradce który jest odpowiedzialny za ich konto. To zapewnia utrzymanie szybkiego dostępu do niezbędnych informacji, szybkiej reakcji na zapotrzebowanie i zmniejszeniu czasu przestoju. Nasza wiedza, doświadczenie i zaangażowanie, spowodowały iż zbudowaliśmy zaufanie z wieloma lokalnymi i międzynarodowymi firmami. Nieustannie od kilku lat prowadzimy akcje, GO GREEN...odkupujemy nad stany magazynowe części zamiennych. Przez co, każdy niepotrzebny produkt, otrzymuję 2 życie.

 8. INFOTECH MAREK TWARDOWSKI

  Polska

  Oferowane przez naszą firmę aplikacje do precyzyjnych pomiarów, analiz i sterowania cechuje wysoka elastyczność zastosowania, łatwość dalszej rozbudowy oraz przyjazny użytkownikowi interfejs obsługi. Zatrudnieni w naszej firmie pracownicy ustawicznie doskonalą swoje umiejętności tak, aby proponowane rozwiązania w zakresie robotyki i automatyki były zawsze funkcjonalne i wspierały rozwój firm naszych klientów w zakresie najnowszych technologii i jakości produkcji. Nasze przemysłowe technologie informatyczne i systemy pomiarowe znajdują zastosowanie w przemyśle, laboratoriach i działach rozwoju wielu firm. Dzięki proponowanemu przez nas oprogramowaniu możliwe jest zintegrowanie urządzeń pomiarowych w jeden system, dzięki czemu powstaje system pomiarowy, który, choć rozproszony, sterowany jest centralnie z jednego stanowiska. Ważną część działalności naszej firmy stanowią też systemy wizyjne, które zarazem są najbardziej perspektywiczną dziedziną, którą się zajmujemy. Proponowane przez naszą firmę rozwiązania w zakresie wizji umożliwiają inspekcję produktów bezpośrednio na linii bez konieczności angażowania pracowników. Dzięki temu proces pomiarowy jest w pełni zautomatyzowany i nie generuje kosztów stałych związanych z oddelegowaniem załogi do weryfikacji jakościowej wyrobów. Nasza firma dostarcza także systemy kontroli jakości. Proponowane przez nas rozwiązania umożliwiają kontrolę parametrów takich jak wymiarowość, struktura powierzchni, kąty, kolory, waga, gęstość.

 9. SMT SYSTEMTECHNIK GMBH

  Niemcy

  SMT Systemtechnik GmbH specjalizuje się w produkcji zrobotyzowanych maszyn stosowanych we wszystkich procesach związanych ze spawaniem. Szczególną uwagę poświęcamy zrobotyzowanym stanowiskom do cięcia, obróbki i paletowania. Nasze produkty: zrobotyzowane stanowiska do spawania, roboty spawalnicze, systemy robotyczne, zrobotyzowane stanowiska do cięcia, systemy obróbcze z uwzględnieniem robotów przemysłowych, roboty paletyzujące, stoły obrotowe, zrobotyzowane maszyny i urządzenia, roboty przemysłowe, zrobotyzowane stanowiska montażowe

 10. SPARKROBOTS

  Polska

  SparkRobots to firma inżynierska zajmująca się wprowadzaniem na rynek innowacyjnych i w pełni zintegrowanych robotów współpracujących (coboty) i robotów autonomicznych do automatyzacji procesów produkcji. Wszechstronne przeznaczenie Robotów Universal Robots zawiera: Pakowanie i umieszczanie na paletach; Depaletyzacja; Wkręcanie; Polerowanie, lakierowanie; Obsługa maszyn CNC, IMM, prasy; Klejenie, malowanie i spawanie; Analizy i testy laboratoryjne; Pozostałe dedykowane aplikacje zrobotyzowane. Wdrażamy proste jak i skomplikowane rozwiązania zintegrowane z różnymi komponentami, takimi jak maszyny do formowania, sterowniki PLC, systemy wizyjne, sprzęt laboratoryjny i pomiarowy, maszyny CNC, systemy MES i wiele innych. Zrobotyzowane systemy to bezpieczeństwo pracy, niższe koszty oraz podniesienie efektywności i jakości produkcji w zakładzie. Współpracujemy z małymi i średnimi przedsiębiorstwami oraz międzynarodowymi koncernami z różnych branż (przemysł spawalniczy, chemiczny, maszynowy itd.).

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo