• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • maszyny budowlane

Wyniki dla

Maszyny budowlane - Import eksport

 1. BME BAUMASCHINEN ERSATZTEILE INH. DIPL.-ING.(FH) MATHIAS SCHMIDT

  Niemcy

  Verified by europages badge

  BME BauMaschinen Ersatzteile sprzedaje w całej Europie rozwiązania systemowe, akcesoria, części zamienne i osprzęt wysokiej jakości na zasadach OEM do maszyn budowlanych. W oparciu o dotychczasową współpracę biznesową z wiodącymi międzynarodowymi firmami z branży, jesteśmy w stanie zaoferować produkty z naszego asortymentu w korzystnym stosunku cena-wydajność-jakość. Rozwiązania techniczne z naszego portfolio znajdują zastosowanie w minikoparkach i koparkach midi, koparkach standardowych, pojazdach gąsienicowych, ładowarkach kołowych itp. Korzyści: Wysokiej jakości produkty w korzystnym stosunku cena-wydajność-jakość, różnorodna oferta produktów, zespół specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, fachowe i kompetentne porady, proces szybkiego przetwarzaniai zamówień - umożliwiają BME natychmiastową realizację zamówień. Wysokiej jakości produkty, pierwszorzędny serwis i uczciwy stosunek ceny do jakości i wydajności – tym jest BME BauMaschinen Ersatzteile.

  Witryna www Open In New icon
 2. RESALE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Kupuj używane maszyny tanio na platformie RESALE! Niezależnie od tego, czy są to maszyny drukarskie, maszyny rolnicze czy maszyny do pakowania: Maszyny te są nie tylko korzystne cenowo, ale również szybko dostępne. Ponadto, często mogą one dotrzymać kroku nowym maszynom pod względem jakości. Kupuj i sprzedawaj na najstarszej giełdzie maszyn używanych Potrzebujesz obrabiarek lub maszyn do obróbki drewna i szukasz odpowiednich maszyn używanych? A może posiadasz maszynę budowlaną lub sprzęt do obróbki papieru, który chciałbyś sprzedać? RESALE jest najstarszym rynkiem maszyn używanych na świecie skupiających dostawców i zainteresowane strony. Byliśmy pierwszym rynkiem maszyn używanych w Internecie, który pojawił się online w 1996 roku. Dostarczamy tylko platformę - ale sami nie oferujemy żadnego sprzętu na sprzedaż.

  Witryna www Open In New icon
 3. TRACTO-TECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  TRACTO-TECHNIK opracowuje, produkuje i sprzedaje maszyny do podziemnego układania przewodów i wymiany rurociągów bez wykopywamia rowów. Ta bezwykopowa technika NODIG stosowana jest do budowy sieci instalacji wodnej, gazowej, elektrycznej, telekomunikacyjnej, ciepłowniczej, sieci światłowodów, rurociągów i kanalizacji. Klienci korzystający z tych specjalnych urządzeń i maszyn pochodzą głównie z sektora inżynierii lądowej i spejalnych robót głębinowych, ale są wśród nich również przedsiębiorstwa użyteczności publicznej i operatorzy sieci. We wszystkich procesach produkcyjnych TT kładzie nacisk na najwyższą jakość produkcji. Już na etapie zakupu materiałów TT zwraca uwagę na wybór dostawców o najwyższym poziomie jakości. W szczególności stal podlega ścisłej kontroli jakości przez cały proces produkcyjny. Najnowocześniejsza technologia produkcji, precyzyjne centra obróbcze CNC toczą, wiercą, frezują i szlifują obrabiane elementy nadając im odpowiedni kształt.

  Witryna www Open In New icon
 4. JH-ITC GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Każdy budowlaniec wie, jakie koszty kryją się w szalunkach, rusztowaniach i podporach, jeżeli są one zmobilizowane na placu budowy czasami przez kilka tygodni lub miesięcy. To samo dotyczy sprzętu budowlanego, a w szczególności żurawi, które również często stoją długo w jednym miejscu, aż do zakończenia wszystkich prac na budowie. Dlatego też, przy planowaniu inwestycji warto rozważyć zastosowanie podpór, rusztowań lub szalunków z drugiej ręki. Koszt inwestycji w przypadku urządzeń używanych jest znacznie niższy. Ze względu na to, że sprzedajemy wyłącznie sprawdzone, w pełni funkcjonalne części w dobrym stanie, ich okres użytkowania jest prawie identyczny, jak w przypadku części nowych. Mogą Państwo przeprowadzić test i zamówić u nas na przykład używane podpory i porównać je z podobnymi nowymi elementami. Przekonają się Państwo, że oszczędność kosztów jest ogromna, co otwiera możliwość przebicia ofert konkurencji

  Witryna www Open In New icon
 5. BERGMANN & HILLEBRAND GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Obok produkcji precyzyjnych blach Bergmann & Hillebrand zapewnia ich dalsze przetwarzanie, takie jak tłoczenie, ciągnienie i gięcie elementów. Firma specjalizuje się w perforowanych płytach z blachy z otworami małej wielkości, przepustach i wysokich wymaganiach w zakresie optycznej i funkcjonalnej jakości. Czy chodzi o składniki funkcjonalne do zastosowań technicznych, wysokiej klasy aplikacji multimedialnych, bądź specjalnie zaprojektowane elementy formowane do produktu lub prototypu, czy też serie specjalne lub małe, czasami udaje nam się przekraczać oczekiwania klientów. Zapytaj nas. Osobiście zajmiemy się Twoim zapytaniem i znajdziemy najlepsze możliwie rowziązanie dla Twojego produktu. Tradycja pomyślnie budowana od trzech generacji Bergmann & Hillebrand zapewnia jakość, innowację i ciągły rozwój i jest dzisiaj wspierany przez rodzinę właścicieli, kierownictwo firmy i całą ekipę ok. 40 dobrze wyszkolonych i zmotywowanych pracowników.

  Witryna www Open In New icon
Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. VINCE COMPANY

  Francja

  Verified by europages badge

  Od 2022 roku firma Vince Company działa jako międzynarodowa agencja handlowa z siedzibą w Tuluzie. Negocjujemy dla Ciebie z naszymi dostawcami różnych produktów hurtowych. Współpracujemy głównie z profesjonalistami w handlu, którzy chcą zaopatrzyć się w różne towary. Działamy również na rzecz rzemieślników i osób prywatnych poszukujących zaopatrzenia w duże ilości produktów. Zapewniamy dostawy dzięki naszym różnym partnerom. Zajmujemy się wszystkim, od pozyskiwania produktów od naszych dostawców po dostarczanie towarów na wskazany adres. Po otrzymaniu Twojego zamówienia dołożymy wszelkich starań, aby jak najszybciej dostarczyć Ci zamówione towary i umożliwić prawidłowe funkcjonowanie Twojej firmy. Zajmiemy się dostwą Twojego ładunku z Francji kontynentalnej do: - Francji kontynentalnej, - terytoriów zamorskich (Majjota, Reunion, Martynika, Gwadelupa, Gujana, Nowa Kaledonia, Polinezja Francuska, Wallis i Futuna), - Europy. Skontaktuj się z nami bez wahania, aby uzyskać więcej informacji!

  Witryna www Open In New icon
 2. CHANFI IMPORT/EXPORT

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma CHANFI IMPORT/EXPORT jest hurtowym dystrybutorem zajmującym się importem i eksportem. Towary, które importujemy i eksportujemy, przeznaczone są dla profesjonalistów na wszystkich kontynentach. Produkty rolno-spożywcze, - sprzęt gospodarstwa domowego, - konserwy, - napoje bezalkoholowe, - środki do pielęgnacji i higieny, - kosmetyki. Jak również tysiące artykułów takich jak Coca-Cola, Fanta, Orangina i wiele innych. Prosimy bez wahania kontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 3. MATTES KG

  Austria

  Verified by europages badge

  TRADING B.V. jest prywatną firmą handlową z Holandii z siedzibą w Rotterdamie. Naszym celem jest dostarczanie klientom globalnych rozwiązań biznesowych, markowych produktów wysokiej jakości w przystępnych cenach hurtowych oraz najlepszych usług logistycznych. Należymy do wiodących europejskich sprzedawców detalicznych, hurtowych i dystrybutorów napojów bezalkoholowych i energetycznych, piw alkoholowych i bezalkoholowych, mleka i produktów mlecznych, w tym mleka dla niemowląt, czekolady i wyrobów cukierniczych, herbaty i kawy. Firmom z całego świata oferujemy wyroby wiodących producentów żywności, takich jak Nestle, Heinz, Mars, Red Bull, Coca Cola, Tchibo i Ferrero. Dysponujemy rozbudowanym łańcuchem dostaw i doskonałymi relacjami z producentami. Nieustannie poszukujemy atrakcyjnych i niszowych kategorii produktów i marek, które są wyjątkowe i interesujące dla klientów. Wybieramy sprawdzonych dostawców, którzy posiadają w magazynie produkty dostępne w ciągu 48 godzin od złożenia zamówienia. Nie jesteśmy pierwsi, nie jesteśmy jedyni, ale jesteśmy najlepsi w dostarczaniu produktów marek FMCG, tak jakbyśmy byli częścią Twojej firmy. Stale poszukujemy nowych możliwości biznesowych i innowacyjnych rozwiązań, szczycąc się naszymi wartościami.

  Witryna www Open In New icon
 4. TECHNOPARK IMPULSE LLC

  Rosja

  Verified by europages badge

  LLC Technopark Impulse jest częścią grupy zróżnicowanych przedsiębiorstw przemysłowych Tradicia. Technopark Impulse produkuje akcesoria do specjalnych urządzeń dla przedsiębiorstw budowy dróg, budownictwa komunalnego, górnictwa i przemysłu rolniczego: urządzenia hydrauliczne, maszyny budowlane, sprzęt i maszyny do układania nawierzchni drogowych, maszyny i urządzenia górnicze i kopalniane - do wydobywania minerałów i rud, maszyny do czyszczenia ulic, czerpaki i chwytaki, akcesoria do żurawi. Przedsiębiorstwo wdraża pełną gamę roziwązań - od projektowania i produkcji akcesoriów po dostawę, obsługę i serwis techniczny. Zakład wykonuje pełny cykl produkcyjny. Wszystkie wytwarzane produkty są opracowane we własnym biurze projektowym, a produkcja każdego elementu i montaż finalny gotowych wyrobów odbywa się w zakładach produkcyjnych przedsiębiorstwa.

  Witryna www Open In New icon
 5. TWK-ELEKTRONIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Na rozwijającym się rynku technologii pomiarowych i automatyzacyjnych opracowujemy i produkujemy czujniki dostosowane do potrzeb klienta przeznaczone do budowy instalacji i maszyn. Nasz rozwijający się program technologii czujników stanowi podstawę dla innowacyjnych produktów technologicznych naszych klientów. Ponad 50 lat doświadczenia w projektowaniu, produkcji i sprzedaży czujników jest naszym motorem do nowych rozwiązań technologicznych. Nasi klienci korzystają z wysokiej jakości oraz, przede wszystkim, bezpiecznych czujników spełniających wszelkie wymagania. Bezpieczeństwo funkcjonalne człowieka i maszyny – my, jako długoletni producent wysokiej jakości czujników, stoimy po waszej stronie. Nasz sukces opiera się na zaangażowaniu i duchu zespołu ponad 100 pracowników, których umiejętności i zaangażowanie pozwalają nam wdrażać najnowsze technologie i standardy jakości

  Witryna www Open In New icon
 1. ESTI SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Produkcja części zamiennych do maszyn do robót ziemnych oraz elementów tłoczonych na zimno z wykorzystaniem specjalnych stali wysokiej jakości. Wysoka jakość surowców oraz ciągła kontrola przeprowadzana podczas każdego etapu produkcji to najmocniejsze punkty firmy. Ciągłe inwestycje technologiczne i szkolenia techniczne personelu pozwalają ESTI dysponować wiedzą konieczną do wykonywania swojej działalności produkcyjnej w sposób profesjonalny i bezpieczny.

  Witryna www Open In New icon
 2. TREVI BENNE SPA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Powstanie z 30-letnim doświadczeniem w dziedzinie urządzeń do maszyn do robót ziemnych jest dla przedsiębiorstwa Trevi Benne spa niezaprzeczalnym atutem. Śledzenie innowacji technologicznych rynku jest zadaniem, które wymaga wytrwałości i kompetencji. Roboty ziemne i wyburzenia, koparki, cęgi do wyburzania, nożyce, skrzynie ładunkowe, maszyny do wyburzania, skrzynie ładunkowe i szybkozłącza, części zamienne do maszyn do robót ziemnych, cęgi i kruszarki do wyburzeń, nożyce z żelaza.

  Witryna www Open In New icon
 3. GEMMO GROUP

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma, producent wysokiej jakości podwozi gąsienicowych, powstała w 1989 roku jako Gemmo Riccardo w słynnym północno-wschodnim, najbardziej technologicznie zaawansowanym regionie Włoch. W ostatnich latach firma Gemmo Riccardo rozwijała się bardzo szybko, aż do założenia w 2001 roku nowej spółki, Gemmo Group, która obecnie jest liderem rynku w swojej branży.

  Witryna www Open In New icon
 4. HAMER POLSKA SP. Z O.O. SP. K.

  Polska

  Verified by europages badge
 5. ASTRAK

  Francja

  Verified by europages badge
 6. BYFROHNWIESER GMBH

  Austria

  Verified by europages badge
 7. PIÈCES ENGINS TP

  Francja

  Verified by europages badge
 8. J. HEISS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 9. EURO BUCKET DI MAGAROTTO CHIARA

  Włochy

  Verified by europages badge
 10. EURO BUCKET DI MAGAROTTO CHIARA

  Włochy

  Verified by europages badge
 1. DIENSTLEISTUNGSZENTRUM SCHMIDT GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 2. HOCH BAUMASCHINEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 3. WEDEL BAUMASCHINENTEILE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge
 4. DB DORADZTWO BIZNESOWE / ŁADOWARKI.INFO.PL / OSPRZET.INFO.PL

  Polska

  Kim jesteśmy? Ladowarki.Info.Pl - sprzedaż ładowarek kołowych przegubowych i teleskopowych Osprzet.Info.Pl - sprzedaż osprzętu rolniczego i budowlanego do ładowarek kołowych. DB Doradztwo Biznesowe - Autoryzowany Partner producenta ładowarek KMM i TAIAN oraz wielu producentów osprzętu do maszyn budowlanych i rolniczych Misja naszej Firmy W DB Doradztwo Biznesowe rozumiemy, że każdy nasz Klient jest wyjątkowy. Firmy, którym dostarczamy rozwiązania biznesowe różnią się swoją historią, realizowanymi pomysłami, zadaniami i planami. Każdy z Klientów ma też inny cel biznesowy. Nasze wsparcie znacznie ułatwia takim Firmom funkcjonowanie na rynku, prowadzenie biznesu i osiąganie sukcesów w swojej branży.

 5. TERMA

  Polska

  TERMA jest wiodącym polskim producentem maszyn do technologii bezwykopowych, w swojej ofercie posiada krety przeciskowe MAX - maszyny do bezwykopowego układania kabli i rur, oraz zestaw do wdmuchiwania kabli światłowodowych MultiTyphoon służący do układania kabli światłowodowych w mikrokanałach i rurach HDPE. Nasze maszyny udarowe noszą nazwę MAX - są tak nazywane ze względu na maksymalną uniwersalność i wydajność - działają bardzo niezawodnie i nadają się do wszystkich rodzajów prac: - bezwykopowe wciąganie rur plastikowych or ø 25 - 225 mm; - ubijanie rur stalowych o ø 133 - 711 mm. Na Międzynarodowym Konkursie Technologii Bezwykopowych nasze maszyny udarowe MAX zdobyły 1 miejsce w dwóch kategoriach: Najlepsza Dokładność oraz Zaawansowana Technologia Produktu. Narzędzia MAX Piercing Power w technologii bezwykopowej zostały oficjalnie uznane za jedne z najmocniejszych, najbardziej precyzyjnych i funkcjonalnych pneumatycznych maszyn udarowych dostpnych obecnie na rynku. Wdmuchiwarka MultiTyphoon pozwala na instalację światłowodów o średnicy 3-20 mm w mikrorurki 6-16 lub rury HDPE 32-63. W pełni elektryczny podajnik, wymienne głowice i wszechstronność użytkowania wyróżniają produkt na rynku. Wdmuchiwanie światłowodów odbywa się z niezależną kontrolą prędkości i siły podawania. Wszystkie parametry zapisywane są w rejestratorze danych, który poprzez aplikację webową umożliwia generowanie raportu wdmuchiwania. Więcej informacji na naszych stronach internetowych.

 6. SEMIX CONCRETE BATCHING PLANTS

  Turcja

  Semix to jeden z największych producentów i dostawców cementowni oraz mieszarek do cementu. Produkujemy nasze wyroby we własnym, doskonale zorganizowanym zakładzie o powierzchni 23.300 m2 wyposażonym w najnowocześniejszy sprzęt i zatrudniającym doświadczonych inżynierów oraz kadrę zarządzającą. Produkujemy: mieszarki jedno i dwuwałowe, mieszarki, cementownie mobilne, cementownie stacjonarne, cementownie kompaktowe, cementownie produkujące cement kompaktowany RCC / Roller oraz jednostki do recyklingu cementu.

 7. UEZ MISCHTECHNIK GMBH

  Niemcy

  UEZ Mischtechnik zajmuje się obecnie wyłącznie produkcją profesjonalnych mieszalników o wysokiej wydajności z przymusowym mieszaniem do wielu branż takich jak przemysł betoniarski, budowa posadzek przemysłowych, budowa instalacji paleniskowych, renowacja betonu, lastryko, budownictwo z gliny, malarstwo, sztukateria i wiele innych. Najnowsza generacja mieszalników firmy UEZ Mischtechnik obejmuje szerokie spektrum urządzeń – od małych, poręcznych mieszalników UEZ FIPS do 50 kg materiału aż po duże 600-litrowe mieszalniki o wysokiej wydajności UEZ ZM 800. Ciągły rozwój produktów UEZ przebiega zawsze w ścisłej współpracy z użytkownikami i producentami materiałów. Mieszalniki UEZ z przymusowym mieszaniem są znane z wyjątkowo stabilnej konstrukcji i długiej żywotności. Są obecnie stosowane na całym świecie i cieszą się dużą popularnością. Jest to możliwe, ponieważ zawsze koncentrujemy się przede wszystkim na jednym: najwyższej jakości. Nasze usługi zaczynają się już od zapytania klienta. Przeszkoleni i doświadczeni pracownicy zapewniają doskonałe doradztwo.

 8. HENLE BAUMASCHINENTECHNIK GMBH

  Niemcy

  HENLE Baumaschinentechnik GmbH to średniej wielkości producent osprzętu do maszyn budowlanych z Rammingen w południowych Niemczech. Firma rodzinna założona w 1981 roku ma ponad 35 letnie doświadczenie. Zespół HENLE stanowi podstawę działalności firmy. Nasza filozofia firmowa opiera się na otwartym i ścisłym partnerstwie z naszymi klientami i dostawcami. Działalnnie ze świadomością zasobów i przyjazne dla środowiska jest tak samo elementem zarządzania firmą jak pełna szacunku i uczciwa współpraca w naszym zespole. Dzięki przyjaznym i kompetentnym pracownikom, klient może polegać na niezmiennie wysokiej jakości naszych produktów i usług. Szkolenie stało się od kilku lat ważnym elementem dalszego rozwoju. Regularnie szkolimy się w dziedzinie handlu i znajomości rynku, aby dobrze przygotować się na przyszłość. Mamy certyfikaty ISO 9001 i 14001, potwierdzające nasze zaangażowanie w zapewnienie jakości i ochronę środowiska.

 9. REPRO HANDELS GMBH

  Niemcy

  Firma RePro GmbH została założona w 1997 roku i od tego czasu produkuje wyroby z tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu. Widzimy siebie jako średniej wielkości firmę, która pielęgnuje komunikację i wymianę techniczną ze swoimi partnerami. Ze względu na strukturę naszej firmy, mamy krótkie drogi do realizacji życzeń klientów i możemy szybko i elastycznie reagować na ich potrzeby. Naszym pierwotnym pomysłem było wyprodukowanie podstawy ogrodzenia budowlanego, która jest lżejsza, łatwiejsza w obsłudze oraz bardziej odporna na złamania niż betonowa podstawa ogrodzenia budowlanego. I udało nam się to. Na przestrzeni lat opracowaliśmy i wyprodukowaliśmy różne modele podstaw ogrodzeń budowlanych lub podpór do ogrodzeń budowlanych. Wszystkie produkty wykonane są w 100% z tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu. Są one znacznie bardziej odporne na złamania niż wyroby betonowe, można je układać w stosy i są odporne na działanie oleju, benzyny, mrozu i soli. Ponadto, koszty transportu są niższe, ponieważ dzięki mniejszej masie każdego elementu można ich załadowac więcej jednocześnie.

 10. BAUMASCHINEN MEYER GMBH

  Niemcy

  Stawiamy zadowolenie klientów i profesjonalne doradztwo na 1. miejscu, gdyż tylko w ten sposób można zbudować długotrwałe relacje. Zajmujemy się głównie sprzedażą maszyn budowlanych i części zamiennych dla budownictwa. Nie jesteśmy związani z konkretnymi producentami i w związku z tym możemy zaoferować różne produkty, a także wyszukać je na zamówienie. Oferujemy Państwu maszyny renomowanych producentów, charakteryzujące się wysoką jakością i niezawodnością. Dostarczamy nasze produkty na całym świecie. Innym obszarem działania naszej firmy, który stale rozwijamy, jest wynajem maszyn budowlanych. W miarę możliwości staramy się spełniać Państwa życzenia. Jeśli jakiegoś urządzenia nie będzie w naszej ofercie, spróbujemy mimo to zdobyć je dla Państwa w terminie.

Filtry

Wyniki dla

Maszyny budowlane - Import eksport

Liczba wyników

15 760 przedsiębiorstwa