• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • maszyny budowlane

Wyniki dla

Maszyny budowlane - Import eksport

 1. BME BAUMASCHINEN ERSATZTEILE INH. DIPL.-ING.(FH) MATHIAS SCHMIDT

  Niemcy

  BME BauMaschinen Ersatzteile sprzedaje w całej Europie rozwiązania systemowe, akcesoria, części zamienne i osprzęt wysokiej jakości na zasadach OEM do maszyn budowlanych. W oparciu o dotychczasową współpracę biznesową z wiodącymi międzynarodowymi firmami z branży, jesteśmy w stanie zaoferować produkty z naszego asortymentu w korzystnym stosunku cena-wydajność-jakość. Rozwiązania techniczne z naszego portfolio znajdują zastosowanie w minikoparkach i koparkach midi, koparkach standardowych, pojazdach gąsienicowych, ładowarkach kołowych itp. Korzyści: Wysokiej jakości produkty w korzystnym stosunku cena-wydajność-jakość, różnorodna oferta produktów, zespół specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, fachowe i kompetentne porady, proces szybkiego przetwarzaniai zamówień - umożliwiają BME natychmiastową realizację zamówień. Wysokiej jakości produkty, pierwszorzędny serwis i uczciwy stosunek ceny do jakości i wydajności – tym jest BME BauMaschinen Ersatzteile.

 2. RESALE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Kupuj używane maszyny tanio na platformie RESALE! Niezależnie od tego, czy są to maszyny drukarskie, maszyny rolnicze czy maszyny do pakowania: Maszyny te są nie tylko korzystne cenowo, ale również szybko dostępne. Ponadto, często mogą one dotrzymać kroku nowym maszynom pod względem jakości. Kupuj i sprzedawaj na najstarszej giełdzie maszyn używanych Potrzebujesz obrabiarek lub maszyn do obróbki drewna i szukasz odpowiednich maszyn używanych? A może posiadasz maszynę budowlaną lub sprzęt do obróbki papieru, który chciałbyś sprzedać? RESALE jest najstarszym rynkiem maszyn używanych na świecie skupiających dostawców i zainteresowane strony. Byliśmy pierwszym rynkiem maszyn używanych w Internecie, który pojawił się online w 1996 roku. Dostarczamy tylko platformę - ale sami nie oferujemy żadnego sprzętu na sprzedaż.

 3. BERGMANN & HILLEBRAND GMBH & CO KG

  Niemcy

  Obok produkcji precyzyjnych blach Bergmann & Hillebrand zapewnia ich dalsze przetwarzanie, takie jak tłoczenie, ciągnienie i gięcie elementów. Firma specjalizuje się w perforowanych płytach z blachy z otworami małej wielkości, przepustach i wysokich wymaganiach w zakresie optycznej i funkcjonalnej jakości. Czy chodzi o składniki funkcjonalne do zastosowań technicznych, wysokiej klasy aplikacji multimedialnych, bądź specjalnie zaprojektowane elementy formowane do produktu lub prototypu, czy też serie specjalne lub małe, czasami udaje nam się przekraczać oczekiwania klientów. Zapytaj nas. Osobiście zajmiemy się Twoim zapytaniem i znajdziemy najlepsze możliwie rowziązanie dla Twojego produktu. Tradycja pomyślnie budowana od trzech generacji Bergmann & Hillebrand zapewnia jakość, innowację i ciągły rozwój i jest dzisiaj wspierany przez rodzinę właścicieli, kierownictwo firmy i całą ekipę ok. 40 dobrze wyszkolonych i zmotywowanych pracowników.

 4. JH-ITC GMBH

  Niemcy

  Każdy budowlaniec wie, jakie koszty kryją się w szalunkach, rusztowaniach i podporach, jeżeli są one zmobilizowane na placu budowy czasami przez kilka tygodni lub miesięcy. To samo dotyczy sprzętu budowlanego, a w szczególności żurawi, które również często stoją długo w jednym miejscu, aż do zakończenia wszystkich prac na budowie. Dlatego też, przy planowaniu inwestycji warto rozważyć zastosowanie podpór, rusztowań lub szalunków z drugiej ręki. Koszt inwestycji w przypadku urządzeń używanych jest znacznie niższy. Ze względu na to, że sprzedajemy wyłącznie sprawdzone, w pełni funkcjonalne części w dobrym stanie, ich okres użytkowania jest prawie identyczny, jak w przypadku części nowych. Mogą Państwo przeprowadzić test i zamówić u nas na przykład używane podpory i porównać je z podobnymi nowymi elementami. Przekonają się Państwo, że oszczędność kosztów jest ogromna, co otwiera możliwość przebicia ofert konkurencji

 5. TRACTO-TECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  TRACTO-TECHNIK opracowuje, produkuje i sprzedaje maszyny do podziemnego układania przewodów i wymiany rurociągów bez wykopywamia rowów. Ta bezwykopowa technika NODIG stosowana jest do budowy sieci instalacji wodnej, gazowej, elektrycznej, telekomunikacyjnej, ciepłowniczej, sieci światłowodów, rurociągów i kanalizacji. Klienci korzystający z tych specjalnych urządzeń i maszyn pochodzą głównie z sektora inżynierii lądowej i spejalnych robót głębinowych, ale są wśród nich również przedsiębiorstwa użyteczności publicznej i operatorzy sieci. We wszystkich procesach produkcyjnych TT kładzie nacisk na najwyższą jakość produkcji. Już na etapie zakupu materiałów TT zwraca uwagę na wybór dostawców o najwyższym poziomie jakości. W szczególności stal podlega ścisłej kontroli jakości przez cały proces produkcyjny. Najnowocześniejsza technologia produkcji, precyzyjne centra obróbcze CNC toczą, wiercą, frezują i szlifują obrabiane elementy nadając im odpowiedni kształt.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. VINCE COMPANY

  Francja

  Od 2022 roku firma Vince Company działa jako międzynarodowa agencja handlowa z siedzibą w Tuluzie. Negocjujemy dla Ciebie z naszymi dostawcami różnych produktów hurtowych. Współpracujemy głównie z profesjonalistami w handlu, którzy chcą zaopatrzyć się w różne towary. Działamy również na rzecz rzemieślników i osób prywatnych poszukujących zaopatrzenia w duże ilości produktów. Zapewniamy dostawy dzięki naszym różnym partnerom. Zajmujemy się wszystkim, od pozyskiwania produktów od naszych dostawców po dostarczanie towarów na wskazany adres. Po otrzymaniu Twojego zamówienia dołożymy wszelkich starań, aby jak najszybciej dostarczyć Ci zamówione towary i umożliwić prawidłowe funkcjonowanie Twojej firmy. Zajmiemy się dostwą Twojego ładunku z Francji kontynentalnej do: - Francji kontynentalnej, - terytoriów zamorskich (Majjota, Reunion, Martynika, Gwadelupa, Gujana, Nowa Kaledonia, Polinezja Francuska, Wallis i Futuna), - Europy. Skontaktuj się z nami bez wahania, aby uzyskać więcej informacji!

 2. CHANFI IMPORT/EXPORT

  Francja

  Firma CHANFI IMPORT/EXPORT jest hurtowym dystrybutorem zajmującym się importem i eksportem. Towary, które importujemy i eksportujemy, przeznaczone są dla profesjonalistów na wszystkich kontynentach. Produkty rolno-spożywcze, - sprzęt gospodarstwa domowego, - konserwy, - napoje bezalkoholowe, - środki do pielęgnacji i higieny, - kosmetyki. Jak również tysiące artykułów takich jak Coca-Cola, Fanta, Orangina i wiele innych. Prosimy bez wahania kontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 3. BAUSHOP EXPRESS GMBH

  Niemcy

  Jako dealer sprzętu budowlanego naszym celem jest umożliwienie naszym klientom z handlu i przemysłu, aby pracowali szybko, wydajnie i zdrowo na placu budowy przez cały czas trwania robót. Jednocześnie pragniemy, aby proces zakupowy był jak najbardziej oszczędny pod względem czasu i zasobów. W tym celu oferujemy szeroki asortyment produktów w postaci wysokiej jakości sprzętu budowlanego i akcesoriów. Nasz nowoczesny sklep internetowy w połączeniu z fachowym doradztwem naszej przeszkolonej obsługi klienta pomaga szybko i łatwo znaleźć odpowiedni sprzęt do danego celu. Jeśli nie mamy w naszym sklepie odpowiedniego produktu, nasze doświadczone służby zaopatrzeniowe zajmą się zorganizowaniem potrzebnego sprzętu. Dzięki obsłudze internetowej i sprawnym procesom jesteśmy w stanie oferować trwale niskie ceny. W połączeniu z atrakcyjnymi ofertami finansowania zapewniamy, że odpowiedni sprzęt budowlany jest jak najbardziej przystępny cenowo. Jednocześnie zapewniamy krótkie terminy dostaw w optymalnych cenach dzięki połączeniu ukierunkowanego magazynowania i dropshippingu. Dużą część naszych produktów dostarczamy w ciągu kilku dni - na życzenie bezpośrednio na plac budowy. Oczywiście nasz wyszkolony dział obsługi klienta służy pomocą również po dokonaniu zakupu przy wszystkich wyzwaniach, od dostawy po organizację części zamiennych. Atrakcyjne ceny, szybka dostawa i doskonała obsługa klienta - to właśnie wyróżnia Baushop Express.

 4. TREVI BENNE SPA

  Włochy

  Powstanie z 30-letnim doświadczeniem w dziedzinie urządzeń do maszyn do robót ziemnych jest dla przedsiębiorstwa Trevi Benne spa niezaprzeczalnym atutem. Śledzenie innowacji technologicznych rynku jest zadaniem, które wymaga wytrwałości i kompetencji. Roboty ziemne i wyburzenia, koparki, cęgi do wyburzania, nożyce, skrzynie ładunkowe, maszyny do wyburzania, skrzynie ładunkowe i szybkozłącza, części zamienne do maszyn do robót ziemnych, cęgi i kruszarki do wyburzeń, nożyce z żelaza.

 5. GEMMO GROUP

  Włochy

  Firma, producent wysokiej jakości podwozi gąsienicowych, powstała w 1989 roku jako Gemmo Riccardo w słynnym północno-wschodnim, najbardziej technologicznie zaawansowanym regionie Włoch. W ostatnich latach firma Gemmo Riccardo rozwijała się bardzo szybko, aż do założenia w 2001 roku nowej spółki, Gemmo Group, która obecnie jest liderem rynku w swojej branży.

 1. LAMA BUSHINGS GMBH

  Niemcy

 2. BYFROHNWIESER GMBH

  Austria

 1. J. HEISS GMBH

  Niemcy

 2. EURO BUCKET DI MAGAROTTO CHIARA

  Włochy

 3. DIENSTLEISTUNGSZENTRUM SCHMIDT GMBH

  Niemcy

 4. WEMATIK GMBH

  Niemcy

 5. BAUFA BAU- UND FAHRZEUGTECHNIK ERXLEBEN GMBH

  Niemcy

 6. WEDEL BAUMASCHINENTEILE GMBH & CO. KG

  Niemcy

 7. HOCH BAUMASCHINEN GMBH

  Niemcy

 8. DB DORADZTWO BIZNESOWE / ŁADOWARKI.INFO.PL / OSPRZET.INFO.PL

  Polska

 1. TERMA

  Polska

  TERMA jest wiodącym polskim producentem maszyn do technologii bezwykopowych, w swojej ofercie posiada krety przeciskowe MAX - maszyny do bezwykopowego układania kabli i rur, oraz zestaw do wdmuchiwania kabli światłowodowych MultiTyphoon służący do układania kabli światłowodowych w mikrokanałach i rurach HDPE. Nasze maszyny udarowe noszą nazwę MAX - są tak nazywane ze względu na maksymalną uniwersalność i wydajność - działają bardzo niezawodnie i nadają się do wszystkich rodzajów prac: - bezwykopowe wciąganie rur plastikowych or ø 25 - 225 mm; - ubijanie rur stalowych o ø 133 - 711 mm. Na Międzynarodowym Konkursie Technologii Bezwykopowych nasze maszyny udarowe MAX zdobyły 1 miejsce w dwóch kategoriach: Najlepsza Dokładność oraz Zaawansowana Technologia Produktu. Narzędzia MAX Piercing Power w technologii bezwykopowej zostały oficjalnie uznane za jedne z najmocniejszych, najbardziej precyzyjnych i funkcjonalnych pneumatycznych maszyn udarowych dostpnych obecnie na rynku. Wdmuchiwarka MultiTyphoon pozwala na instalację światłowodów o średnicy 3-20 mm w mikrorurki 6-16 lub rury HDPE 32-63. W pełni elektryczny podajnik, wymienne głowice i wszechstronność użytkowania wyróżniają produkt na rynku. Wdmuchiwanie światłowodów odbywa się z niezależną kontrolą prędkości i siły podawania. Wszystkie parametry zapisywane są w rejestratorze danych, który poprzez aplikację webową umożliwia generowanie raportu wdmuchiwania. Więcej informacji na naszych stronach internetowych.

  Wszystkie wyroby na "maszyny budowlane"

 2. SEMIX CONCRETE BATCHING PLANTS

  Turcja

  Semix to jeden z największych producentów i dostawców cementowni oraz mieszarek do cementu. Produkujemy nasze wyroby we własnym, doskonale zorganizowanym zakładzie o powierzchni 23.300 m2 wyposażonym w najnowocześniejszy sprzęt i zatrudniającym doświadczonych inżynierów oraz kadrę zarządzającą. Produkujemy: mieszarki jedno i dwuwałowe, mieszarki, cementownie mobilne, cementownie stacjonarne, cementownie kompaktowe, cementownie produkujące cement kompaktowany RCC / Roller oraz jednostki do recyklingu cementu.

 3. HENLE BAUMASCHINENTECHNIK GMBH

  Niemcy

  HENLE Baumaschinentechnik GmbH to średniej wielkości producent osprzętu do maszyn budowlanych z Rammingen w południowych Niemczech. Firma rodzinna założona w 1981 roku ma ponad 35 letnie doświadczenie. Zespół HENLE stanowi podstawę działalności firmy. Nasza filozofia firmowa opiera się na otwartym i ścisłym partnerstwie z naszymi klientami i dostawcami. Działalnnie ze świadomością zasobów i przyjazne dla środowiska jest tak samo elementem zarządzania firmą jak pełna szacunku i uczciwa współpraca w naszym zespole. Dzięki przyjaznym i kompetentnym pracownikom, klient może polegać na niezmiennie wysokiej jakości naszych produktów i usług. Szkolenie stało się od kilku lat ważnym elementem dalszego rozwoju. Regularnie szkolimy się w dziedzinie handlu i znajomości rynku, aby dobrze przygotować się na przyszłość. Mamy certyfikaty ISO 9001 i 14001, potwierdzające nasze zaangażowanie w zapewnienie jakości i ochronę środowiska.

 4. UEZ MISCHTECHNIK GMBH

  Niemcy

  UEZ Mischtechnik zajmuje się obecnie wyłącznie produkcją profesjonalnych mieszalników o wysokiej wydajności z przymusowym mieszaniem do wielu branż takich jak przemysł betoniarski, budowa posadzek przemysłowych, budowa instalacji paleniskowych, renowacja betonu, lastryko, budownictwo z gliny, malarstwo, sztukateria i wiele innych. Najnowsza generacja mieszalników firmy UEZ Mischtechnik obejmuje szerokie spektrum urządzeń – od małych, poręcznych mieszalników UEZ FIPS do 50 kg materiału aż po duże 600-litrowe mieszalniki o wysokiej wydajności UEZ ZM 800. Ciągły rozwój produktów UEZ przebiega zawsze w ścisłej współpracy z użytkownikami i producentami materiałów. Mieszalniki UEZ z przymusowym mieszaniem są znane z wyjątkowo stabilnej konstrukcji i długiej żywotności. Są obecnie stosowane na całym świecie i cieszą się dużą popularnością. Jest to możliwe, ponieważ zawsze koncentrujemy się przede wszystkim na jednym: najwyższej jakości. Nasze usługi zaczynają się już od zapytania klienta. Przeszkoleni i doświadczeni pracownicy zapewniają doskonałe doradztwo.

 5. REPRO HANDELS GMBH

  Niemcy

  Firma RePro GmbH została założona w 1997 roku i od tego czasu produkuje wyroby z tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu. Widzimy siebie jako średniej wielkości firmę, która pielęgnuje komunikację i wymianę techniczną ze swoimi partnerami. Ze względu na strukturę naszej firmy, mamy krótkie drogi do realizacji życzeń klientów i możemy szybko i elastycznie reagować na ich potrzeby. Naszym pierwotnym pomysłem było wyprodukowanie podstawy ogrodzenia budowlanego, która jest lżejsza, łatwiejsza w obsłudze oraz bardziej odporna na złamania niż betonowa podstawa ogrodzenia budowlanego. I udało nam się to. Na przestrzeni lat opracowaliśmy i wyprodukowaliśmy różne modele podstaw ogrodzeń budowlanych lub podpór do ogrodzeń budowlanych. Wszystkie produkty wykonane są w 100% z tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu. Są one znacznie bardziej odporne na złamania niż wyroby betonowe, można je układać w stosy i są odporne na działanie oleju, benzyny, mrozu i soli. Ponadto, koszty transportu są niższe, ponieważ dzięki mniejszej masie każdego elementu można ich załadowac więcej jednocześnie.

 6. BAUMASCHINEN MEYER GMBH

  Niemcy

  Stawiamy zadowolenie klientów i profesjonalne doradztwo na 1. miejscu, gdyż tylko w ten sposób można zbudować długotrwałe relacje. Zajmujemy się głównie sprzedażą maszyn budowlanych i części zamiennych dla budownictwa. Nie jesteśmy związani z konkretnymi producentami i w związku z tym możemy zaoferować różne produkty, a także wyszukać je na zamówienie. Oferujemy Państwu maszyny renomowanych producentów, charakteryzujące się wysoką jakością i niezawodnością. Dostarczamy nasze produkty na całym świecie. Innym obszarem działania naszej firmy, który stale rozwijamy, jest wynajem maszyn budowlanych. W miarę możliwości staramy się spełniać Państwa życzenia. Jeśli jakiegoś urządzenia nie będzie w naszej ofercie, spróbujemy mimo to zdobyć je dla Państwa w terminie.

 7. GOOSMANN BAUMASCHINEN GMBH

  Niemcy

  Goosmann Baumaschinen GmbH. Od ponad 20 lat. Jako firma rodzinna, jesteśmy kompetentnym partnerem branży budowlanej i przemysłu. Import i Eksport. Kupno i sprzedaż maszyn budowlanych i pojazdów użytkowych wszystkich typów. Wynajem. Nasz park maszyn do wynajmu oferuje pełną gamę maszyn i urządzeń. Wybierz odpowiednią maszynę budowlaną do realizacji swoich projektów budowlanych. Przekonaj się o jakości i różnorodności naszego parku wynajmu maszyn w Neuenhaus. Czekamy na Twoją wizytę. W naszej ofercie zawsze są ładowarki teleskopowe z zasięgiem do 21m, platformy robocze z pilotem radiowym. Wynajem maszyn budowlanych -Minikoparki, -Ładowarki teleskopowe o zasięgu do ok. 21m -Koparki mobilne -Koparki łańcuchowe -Ładowarki kołowe -Ładowarki gąsienicowe -Walce / Płyty wibracyjne itp. Usługi transportowe, które zapewnią dostarczenie na żądanie i odbiór całego sprzętu budowlanego szybko, puntualnie i niedrogo.

 8. BIURRARENA SC

  Hiszpania

  Przedsiębiorstwo Biurrarena S. Coop. jest częścią struktury Corporación MONDRAGON, 7-ej hiszpańskiej grupy przedsiębiorstw. Dzięki swojej trosce o poprawę jakości usługi w dziedzinie ciężkiego sprzętu budowlanego do prac publicznych i jego dbałości o środowisko, przedsiębiorstwo przeszło ewolucję i dostosowało się do tendencji rynku. Specjalizujemy się w: ciężkim sprzęcie do robót publicznych i maszynach do prac dodatkowych, rozcierania i mieszania, rozdrabniania, przesiewania i płukania, kontenery podziemne, centrale uzdatniania.

 9. ZAKLAD PRODUKCYJNY WERG RYSZARD WOLOSZCZUK

  Polska

  Zaklad Produkcyjny WERG powstal w 1987 r. Prowadzony jest przez inz. Ryszarda Woloszczuka. Siedziba firmy miesci sie w Grudziadzu, ul Kasprzaka 42. Zaklad specjalizuje sie w produkcji: - wibratorów pograzalnych do zageszczania betonu; - walów gietkich (równiez do czyszczenia kominów-lanc kominiarskich) - walków gietkich (wkladów walów- linek) - pancerzy zewnetrznych walów - bulaw( glowic) wibracyjnych do zageszczania betonu - przewodów elastycznych hydraulicznych wysokocisnieniowych; -przewodów do agregatów tynkarskich, Zapraszamy Panstwa do kontaktu i korzystania z naszych wieloletnich doswiadczen. Chetnie odpowiemy na kazde pytanie techniczne i handlowe. Pozdrawiamy Zespól WERG

 10. JAKOB THALER GMBH KABELVERLEGE- UND SPULMASCHINENFABRIK

  Niemcy

  W 1964 roku Jakob Thaler pochodzący z poludniowego Tyrolu przywiózł do północnych Niemiec pomysł maszynowego układania kabli. Stąd szeroka gama produktów opracowana na podstawie wieloletniego doświadczenia. Rozpoczynając od produkcji popychaczy kablowych "Kabelhund", program został szybko rozszerzony o wciągarki do kabli z wózkami kablowymi. Do tego doszły także inne produkty, takie jak urządzenia do zwijania kabli. Z biegiem czasu na podstawie standardowej produkcji opracowano specjalne maszyny do określonych technik i metod zastosowań. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zawsze trzymamy rękę na pulsie rozwoju produktów. Produkty firmy Thaler z obecnego asortymentu reprezentują najnowocześniejsze standardy techniczne i są zgodne z przepisami branży kablowej, telekomunikacyjnej i energetycznej. Stała obecność naszych pracowników na miejscu wykonywanych robót daje nam możliwość reagowania na specjalne życzenia i ich realizację.

Filtry

Wyniki dla

Maszyny budowlane - Import eksport

Liczba wyników

14 839 przedsiębiorstwa