• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • masarnie - maszyny i urządzenia

Wyniki dla

Masarnie - maszyny i urządzenia - Import eksport

 1. TVI GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Czy chodzi o steki, sznycle, rolady, kotlety, kebaby czy szaszłyki – klienci na całym świecie korzystają z naszych potężnych rozwiązań wydajnie, ekonomicznie, higienicznie i bezpiecznie. W handlu detalicznym, jak i w gastronomii. Dzień po dniu i bezkompromisowo dobre. Od momentu powstania w 2004 roku specjalizujemy się w porcjonowaniu mięsa – jesteśmy czołowym producentem maszyn do porcjonowania mięsa oraz kompletnych linii porcjujących. Nasza szeroka gama produktów obejmuje wydajne, dostosowane do potrzeb rozwiązania w zakresie prawidłowej regulacji temperowania i mrożenia, sprasowywania, porcjowania, automatyzacji, owijania kebabów oraz szybiej produkcji szaszłyków. Zaawansowane technologicznie systemy firmy TVI obejmują zakres od kontroli temperatury mięsa produktu wyjściowego do prawie każdego rodzaju porcjonowania, ręcznego lub automatycznego umieszczania na tackach z późniejszą kontrolą wagi, aż po przeniesienie gotowej porcji do maszyny pakującej.

 2. ET TAMBURU DONER TEKNIK

  Turcja

  Verified by europages badge

  Witamy w ET TAMBURU DONER TEKNIK, głównym miejscu oferującym najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie przetwórstwa mięsa. Dzięki ponad 35-letniemu doświadczeniu w branży, z dumą obsługujemy z naszej bazy w Turcji, restauracje, kebabownie, hotele i firmy produkujące mięso. Nasze bębnowe maszyny do mięsa rewolucjonizują marynowanie i peklowanie dzięki nowoczesnej metodzie chłodzonego mieszania, zapewniającej optymalne wzmocnienie smaku i tekstury. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, w tym z poziomymi maszynami do mięsa z serii ETY i pionowymi maszynami do mięsa z serii ETD, oferującymi konfigurowalne opcje spełniające Państwa indywidualne potrzeby. Nasze rozwiązania są dostosowane do zmiennych godzinowo wydajności przetwarzania, opcji chłodzenia, mechanizmów mieszania łyżkowego oraz wydajnych funkcji mieszania i wyładunku produktu. Zachęcamy do zapoznania się z produktami uzupełniającymi, takimi jak miksery do przypraw, podnośniki do załadunku produktów, stoły do przygotowywania mięsa i obrotowe wózki transportowe, które usprawnią pracę. Zapraszamy do współpracy z nami, aby przyspieszyć swoją działalność w zakresie przetwórstwa mięsa.

 3. PAULUS STUART SPRL

  Belgia

  Verified by europages badge

  Od ponad 25 lat TenderStar specjalizuje się w produkcji maszyn rzeźniczych dla profesjonalistów. Z biegiem lat opracowaliśmy szeroką gamę zmiękczaczy, siekaczy, spłaszczaczy do mięsa. Przywiązujemy dużą wagę do jakości, zwłaszcza pod względem higieny, konserwacji i bezpieczeństwa. Nasze urządzenia zgodne z normami CE są znane ze swojej wytrzymałości i trwałości, ponieważ są wykonane ze stali nierdzewnej i poliketalu zapobiegającego rdzewieniu.

 4. FIRMA BYLIŃSKI S.C.

  Polska

  . Naszą misją jest uczynić wszystko, aby dostarczyć naszym Klientom najwyższej jakości wyroby w zakresie produkcji, sprzedaży maszyn i urządzeń dla przemysłu rolno-spożywczego.Przeważającą częścią naszej działalności jest produkcja urządzeń ze stali kwasoodpornej. Dokładne wykonanie, precyzyjne wykończenie, jakość i funkcjonalność naszych urządzeń sprawiają, że cieszą się one ogromnym zainteresowaniem. Zawsze służymy fachowym doradztwem, a doskonale przygotowany zespół realizuje zlecenia w krótkich terminach i po konkurencyjnych cenach.Nasza Firma świadczy najwyższej jakości usługi w zakresie nowoczesnego wyposażania w masarniach, ubojniach a także punktach gastronomicznych jednocześnie dostosowując obiekty do wymogów Unii Europejskiej. Fachowe doradztwo techniczne i solidne wykonanie zostały docenione przez setki klientów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i fachowej kadrze pracowniczej udało nam się zrealizować wiele obiektów w Polsce jak i zagranicą.

 5. GROS JERZY GROBAREK

  Polska

  Zapraszamy na nasz profil: http: //www.europages.pl/GROS-JERZY-GROBAREK/00000003631131-89171001.html Please visit our profile at: http: //www.europages.pl/GROS-JERZY-GROBAREK/00000003631131-89171001.html

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MASZYNY MASARSKIE - ONIVIO

  Polska

  Onivio działa w branży urządzeń dla przemysłu mięsnego. Znamy wymagania i potrzeby klienta tej branży. Większość naszych urządzeń trafia na eksport. Zaufali nam klienci między innymi z: Rosji, Białorusi, Ukrainy, Kazachstanu, Meksyku, Chile, Dominikany, Japonii, Chin i Państw Unii Europejskiej.

 2. ROBOT FOOD TECHNOLOGIES GERMANY GMBH

  Niemcy

  Firma ROBOT FOOD TECHNOLOGIES GERMANY GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Masarnie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach napełniarki do płynów, rozlewarki, i pakowarki automatyczne. Ma siedzibę w Wietze, Niemcy.

 3. GASER

  Hiszpania

  Firma GASER, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Masarnie - maszyny i urządzenia, urządzenia i sprzęt do sklepów mięsnych, Masarnie - maszyny i urządzenia, i zaopatrzenie dla masarni. Ma siedzibę w Salt-Girona, Hiszpania.

 4. BRUGUERA I CODINA, SL

  Hiszpania

  Firma BRUGUERA I CODINA, SL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Przemysł spożywczy - maszyny i wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Wędliniarnie - maszyny i urządzenia, Masarnie - maszyny i urządzenia, Wędliniarnie - maszyny i urządzenia, maszyny do cięcia, wagi towarowe, i Masarnie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Manlleu (barcelona), Hiszpania.

 5. MAJA-MASCHINENFABRIK HERMANN SCHILL GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma MAJA-MASCHINENFABRIK HERMANN SCHILL GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rzeźnie i wędliniarnie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, Masarnie - maszyny i urządzenia, Cięcie metali - obrabiarki, Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, Masarnie - maszyny i urządzenia, Maszyna do produkcji lodu w blokach lub lodu łuskanego, i Cięcie metali - obrabiarki. Ma siedzibę w Kehl, Niemcy.

 1. GARBY ANKA SA

  Grecja

  Firma GARBY ANKA SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Masarnie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach meat mincers. Ma siedzibę w Athens, Grecja.

 2. TREIF MASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

  Firma TREIF MASCHINENBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Masarnie - maszyny i urządzenia, Cięcie metali - obrabiarki, Sery - urządzenia do produkcji, Masarnie - maszyny i urządzenia, Cięcie metali - obrabiarki, dicing machines, i Sery - urządzenia do produkcji. Ma siedzibę w Oberlahr, Niemcy.

 1. CLAES MACHINES

  Belgia

  Firma CLAES MACHINES, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Masarnie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Mielenie i siekanie mięsa - maszyny, naprawa maszyn przemysłu spożywczego, maszyny do cięcia i rozbierania mięsa, Przenośniki dla przemysłu mięsnego, i Mielenie i siekanie mięsa - maszyny. Ma siedzibę w Paal-Beringen, Belgia.

 2. A.I. GUIDOVIE S.R.L.

  Włochy

  Firma A.I. GUIDOVIE S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Masarnie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach szyny prowadzące do rzeźni, i regały do komór chłodniczych. Ma siedzibę w Marghera, Włochy.

 3. DADAUX TECHNOLOGIES

  Francja

  Firma DADAUX TECHNOLOGIES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Masarnie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Rzeźnie i wędliniarnie - maszyny i urządzenia, blaty robocze dla przemysłu mięsnego, i Rzeźnie i wędliniarnie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Bersaillin, Francja.

 4. ABATTOIR ETTELBRUCK

  Luksemburg

  Firma ABATTOIR ETTELBRUCK, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Ćwiartowanie mięsa. Jest również obecna w dziedzinach Masarnie - maszyny i urządzenia, Wyposażenie restauracji, rzeźnie, Sklep rzeźniczy - mięso, Masarnie - maszyny i urządzenia, i Wyposażenie restauracji. Ma siedzibę w Ettelbruck, Luksemburg.

 5. AMB FOOD TECH S.R.L.

  Włochy

  Firma AMB FOOD TECH S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rzeźnie i wędliniarnie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Rzeźnie - maszyny i urządzenia, Masarnie - maszyny i urządzenia, Mielenie i siekanie mięsa - maszyny, Rzeźnie - maszyny i urządzenia, Masarnie - maszyny i urządzenia, przetwórstwo mięsa, i Mielenie i siekanie mięsa - maszyny. Ma siedzibę w San Lazzaro Di Savena, Włochy.

 6. EMATIKA

  Francja

  Firma EMATIKA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Hotele, kawiarnie, restauracje - instalacje, wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Piekarnictwo - maszyny i sprzęt, Masarnie - maszyny i urządzenia, witryny chłodnicze dla sklepów, barów, restauracji, Piekarnictwo - maszyny i sprzęt, i Masarnie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Corbie, Francja.

 7. GARBY ANKA S.A

  Grecja

  Firma GARBY ANKA S.A, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Masarnie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Mechaniczne zagniatarki ciasta dla piekarni i ciastkarni, Obieranie i tarcie - urządzenia dla przetwórstwa spożywczego, Mieszarki, rozdrabniarki i młyny dla przemysłu spożywczego, Maszyny do mielenia mięsa, żywienie zbiorowe, Mechaniczne zagniatarki ciasta dla piekarni i ciastkarni, Obieranie i tarcie - urządzenia dla przetwórstwa spożywczego, Mieszarki, rozdrabniarki i młyny dla przemysłu spożywczego, i Maszyny do mielenia mięsa, żywienie zbiorowe. Ma siedzibę w Ag.i. Rentis, Grecja.

 8. VIKING IP, SIA

  Łotwa

  Firma VIKING IP, SIA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wyposażenie restauracji. Jest również obecna w dziedzinach Masarnie - maszyny i urządzenia, Ciastkarstwo - maszyny i urządzenia, instalowanie kuchni profesjonalnych, Masarnie - maszyny i urządzenia, i Ciastkarstwo - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Riga, Łotwa.

 1. EUROPA IMPORT

  Grecja

  Firma EUROPA IMPORT, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Masarnie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach urządzenia i sprzęt do sklepów mięsnych, noże profesjonalne, urządzenia i sprzęt dla ubojni, i maszyny ostrzące. Ma siedzibę w Thessaloniki, Grecja.

 2. FLEISCHEREIMASCHINEN EWALD SCHENK

  Austria

  Firma FLEISCHEREIMASCHINEN EWALD SCHENK, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Mięso z rzeźni i świeży drób. Jest również obecna w dziedzinach Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe, Rzeźnie i wędliniarnie - maszyny i urządzenia, Masarnie - maszyny i urządzenia, Mleczarnie i serownie - maszyny i urządzenia, Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe, Rzeźnie i wędliniarnie - maszyny i urządzenia, Masarnie - maszyny i urządzenia, i Mleczarnie i serownie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Leibnitz, Austria.

 3. FLURY SCHLACHTTECHNIK GMBH

  Szwajcaria

  Firma FLURY SCHLACHTTECHNIK GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Mięso z rzeźni i świeży drób. Jest również obecna w dziedzinach Konserwy mięsne, wędliny i szynki w puszkach, Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe, Rzeźnie i wędliniarnie - maszyny i urządzenia, Masarnie - maszyny i urządzenia, Konserwy mięsne, wędliny i szynki w puszkach, Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe, Rzeźnie i wędliniarnie - maszyny i urządzenia, i Masarnie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Breitenbach, Szwajcaria.

 4. GEA FOOD SOLUTIONS GERMANY GMBH

  Niemcy

  Firma GEA FOOD SOLUTIONS GERMANY GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Rzeźnie i wędliniarnie - maszyny i urządzenia, Masarnie - maszyny i urządzenia, Mleczarnie i serownie - maszyny i urządzenia, Przemysł konserwowy - maszyny i urządzenia, Rzeźnie i wędliniarnie - maszyny i urządzenia, Masarnie - maszyny i urządzenia, Mleczarnie i serownie - maszyny i urządzenia, i Przemysł konserwowy - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Kempten, Niemcy.

 5. MACH GANZ YENAL DURMUSHAN

  Niemcy

  Firma MACH GANZ YENAL DURMUSHAN, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Mięso z rzeźni i świeży drób. Jest również obecna w dziedzinach Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe, Rzeźnie i wędliniarnie - maszyny i urządzenia, Masarnie - maszyny i urządzenia, Mleczarnie i serownie - maszyny i urządzenia, Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe, Rzeźnie i wędliniarnie - maszyny i urządzenia, Masarnie - maszyny i urządzenia, i Mleczarnie i serownie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 6. ROBERTO STRUPP

  Niemcy

  Firma ROBERTO STRUPP, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Rzeźnie i wędliniarnie - maszyny i urządzenia, Masarnie - maszyny i urządzenia, Mleczarnie i serownie - maszyny i urządzenia, Przemysł konserwowy - maszyny i urządzenia, Rzeźnie i wędliniarnie - maszyny i urządzenia, Masarnie - maszyny i urządzenia, Mleczarnie i serownie - maszyny i urządzenia, i Przemysł konserwowy - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Triptis, Niemcy.

 7. TENRIT FOODTEC GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma TENRIT FOODTEC GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Rzeźnie i wędliniarnie - maszyny i urządzenia, Masarnie - maszyny i urządzenia, Przemysł konserwowy - maszyny i urządzenia, Maszyny do krojenia owoców i warzyw, Rzeźnie i wędliniarnie - maszyny i urządzenia, Masarnie - maszyny i urządzenia, Przemysł konserwowy - maszyny i urządzenia, i Maszyny do krojenia owoców i warzyw. Ma siedzibę w Schloß Holte-Stukenbrock, Niemcy.

 8. EINKAUFS- UND VERWERTUNGSGENOSSENSCHAFT DER FLEISCHER EG

  Niemcy

  Firma EINKAUFS- UND VERWERTUNGSGENOSSENSCHAFT DER FLEISCHER EG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Mięso z rzeźni i świeży drób. Jest również obecna w dziedzinach Noże do użytku profesjonalnego i domowego, Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe, Rzeźnie i wędliniarnie - maszyny i urządzenia, Masarnie - maszyny i urządzenia, Noże do użytku profesjonalnego i domowego, Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe, Rzeźnie i wędliniarnie - maszyny i urządzenia, i Masarnie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Pirmasens, Niemcy.

 9. FRITZ STEINMETZ OHG INH. ARILD STEINMETZ

  Niemcy

  Firma FRITZ STEINMETZ OHG INH. ARILD STEINMETZ, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Rzeźnie i wędliniarnie - maszyny i urządzenia, Masarnie - maszyny i urządzenia, Mleczarnie i serownie - maszyny i urządzenia, Przemysł konserwowy - maszyny i urządzenia, Rzeźnie i wędliniarnie - maszyny i urządzenia, Masarnie - maszyny i urządzenia, Mleczarnie i serownie - maszyny i urządzenia, i Przemysł konserwowy - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Baunatal, Niemcy.

 10. DICKHAUT GESELLSCHAFT FÜR NAHRUNGSMITTELMASCHINEN MBH

  Niemcy

  Firma DICKHAUT GESELLSCHAFT FÜR NAHRUNGSMITTELMASCHINEN MBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Rzeźnie i wędliniarnie - maszyny i urządzenia, Masarnie - maszyny i urządzenia, Mleczarnie i serownie - maszyny i urządzenia, Przemysł konserwowy - maszyny i urządzenia, Rzeźnie i wędliniarnie - maszyny i urządzenia, Masarnie - maszyny i urządzenia, Mleczarnie i serownie - maszyny i urządzenia, i Przemysł konserwowy - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Bad Oldesloe, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Masarnie - maszyny i urządzenia - Import eksport

Liczba wyników

13 476 Przedsiębiorstwa