• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • masarnie - maszyny i urządzenia

Wyniki dla

Masarnie - maszyny i urządzenia - Import eksport

 1. TVI GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Czy chodzi o steki, sznycle, rolady, kotlety, kebaby czy szaszłyki – klienci na całym świecie korzystają z naszych potężnych rozwiązań wydajnie, ekonomicznie, higienicznie i bezpiecznie. W handlu detalicznym, jak i w gastronomii. Dzień po dniu i bezkompromisowo dobre. Od momentu powstania w 2004 roku specjalizujemy się w porcjonowaniu mięsa – jesteśmy czołowym producentem maszyn do porcjonowania mięsa oraz kompletnych linii porcjujących. Nasza szeroka gama produktów obejmuje wydajne, dostosowane do potrzeb rozwiązania w zakresie prawidłowej regulacji temperowania i mrożenia, sprasowywania, porcjowania, automatyzacji, owijania kebabów oraz szybiej produkcji szaszłyków. Zaawansowane technologicznie systemy firmy TVI obejmują zakres od kontroli temperatury mięsa produktu wyjściowego do prawie każdego rodzaju porcjonowania, ręcznego lub automatycznego umieszczania na tackach z późniejszą kontrolą wagi, aż po przeniesienie gotowej porcji do maszyny pakującej.

 2. PAULUS STUART SPRL

  Belgia

  Verified by europages badge

  Od ponad 25 lat TenderStar specjalizuje się w produkcji maszyn rzeźniczych dla profesjonalistów. Z biegiem lat opracowaliśmy szeroką gamę zmiękczaczy, siekaczy, spłaszczaczy do mięsa. Przywiązujemy dużą wagę do jakości, zwłaszcza pod względem higieny, konserwacji i bezpieczeństwa. Nasze urządzenia zgodne z normami CE są znane ze swojej wytrzymałości i trwałości, ponieważ są wykonane ze stali nierdzewnej i poliketalu zapobiegającego rdzewieniu.

 3. FIRMA BYLIŃSKI S.C.

  Polska

  . Naszą misją jest uczynić wszystko, aby dostarczyć naszym Klientom najwyższej jakości wyroby w zakresie produkcji, sprzedaży maszyn i urządzeń dla przemysłu rolno-spożywczego.Przeważającą częścią naszej działalności jest produkcja urządzeń ze stali kwasoodpornej. Dokładne wykonanie, precyzyjne wykończenie, jakość i funkcjonalność naszych urządzeń sprawiają, że cieszą się one ogromnym zainteresowaniem. Zawsze służymy fachowym doradztwem, a doskonale przygotowany zespół realizuje zlecenia w krótkich terminach i po konkurencyjnych cenach.Nasza Firma świadczy najwyższej jakości usługi w zakresie nowoczesnego wyposażania w masarniach, ubojniach a także punktach gastronomicznych jednocześnie dostosowując obiekty do wymogów Unii Europejskiej. Fachowe doradztwo techniczne i solidne wykonanie zostały docenione przez setki klientów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i fachowej kadrze pracowniczej udało nam się zrealizować wiele obiektów w Polsce jak i zagranicą.

 4. GROS JERZY GROBAREK

  Polska

  Zapraszamy na nasz profil: http: //www.europages.pl/GROS-JERZY-GROBAREK/00000003631131-89171001.html Please visit our profile at: http: //www.europages.pl/GROS-JERZY-GROBAREK/00000003631131-89171001.html

 5. MASZYNY MASARSKIE - ONIVIO

  Polska

  Onivio działa w branży urządzeń dla przemysłu mięsnego. Znamy wymagania i potrzeby klienta tej branży. Większość naszych urządzeń trafia na eksport. Zaufali nam klienci między innymi z: Rosji, Białorusi, Ukrainy, Kazachstanu, Meksyku, Chile, Dominikany, Japonii, Chin i Państw Unii Europejskiej.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ROBOT FOOD TECHNOLOGIES GERMANY GMBH

  Niemcy

  Firma ROBOT FOOD TECHNOLOGIES GERMANY GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Masarnie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach napełniarki do płynów, rozlewarki, i pakowarki automatyczne. Ma siedzibę w Wietze, Niemcy.

 2. GASER

  Hiszpania

  Firma GASER, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Masarnie - maszyny i urządzenia, urządzenia i sprzęt do sklepów mięsnych, Masarnie - maszyny i urządzenia, i zaopatrzenie dla masarni. Ma siedzibę w Salt-Girona, Hiszpania.

 3. TREIF MASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

  Firma TREIF MASCHINENBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Masarnie - maszyny i urządzenia, Cięcie metali - obrabiarki, Sery - urządzenia do produkcji, Masarnie - maszyny i urządzenia, Cięcie metali - obrabiarki, dicing machines, i Sery - urządzenia do produkcji. Ma siedzibę w Oberlahr, Niemcy.

 4. GARBY ANKA SA

  Grecja

  Firma GARBY ANKA SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Masarnie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach meat mincers. Ma siedzibę w Athens, Grecja.

 5. WEBER FRANCE

  Francja

  Firma WEBER FRANCE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Masarnie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Ennery, Francja.

 1. BRUGUERA I CODINA, SL

  Hiszpania

  Firma BRUGUERA I CODINA, SL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Przemysł spożywczy - maszyny i wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Wędliniarnie - maszyny i urządzenia, Masarnie - maszyny i urządzenia, Wędliniarnie - maszyny i urządzenia, maszyny do cięcia, wagi towarowe, i Masarnie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Manlleu (barcelona), Hiszpania.

 2. VIKING IP, SIA

  Łotwa

  Firma VIKING IP, SIA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wyposażenie restauracji. Jest również obecna w dziedzinach Masarnie - maszyny i urządzenia, Ciastkarstwo - maszyny i urządzenia, instalowanie kuchni profesjonalnych, Masarnie - maszyny i urządzenia, i Ciastkarstwo - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Riga, Łotwa.

 1. EUROPA IMPORT

  Grecja

  Firma EUROPA IMPORT, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Masarnie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach urządzenia i sprzęt do sklepów mięsnych, noże profesjonalne, urządzenia i sprzęt dla ubojni, i maszyny ostrzące. Ma siedzibę w Thessaloniki, Grecja.

 2. DADAUX TECHNOLOGIES

  Francja

  Firma DADAUX TECHNOLOGIES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Masarnie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Rzeźnie i wędliniarnie - maszyny i urządzenia, blaty robocze dla przemysłu mięsnego, i Rzeźnie i wędliniarnie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Bersaillin, Francja.

 3. ABATTOIR ETTELBRUCK

  Luksemburg

  Firma ABATTOIR ETTELBRUCK, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Ćwiartowanie mięsa. Jest również obecna w dziedzinach Masarnie - maszyny i urządzenia, Wyposażenie restauracji, rzeźnie, Sklep rzeźniczy - mięso, Masarnie - maszyny i urządzenia, i Wyposażenie restauracji. Ma siedzibę w Ettelbruck, Luksemburg.

 4. EMATIKA

  Francja

  Firma EMATIKA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Hotele, kawiarnie, restauracje - instalacje, wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Piekarnictwo - maszyny i sprzęt, Masarnie - maszyny i urządzenia, witryny chłodnicze dla sklepów, barów, restauracji, Piekarnictwo - maszyny i sprzęt, i Masarnie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Corbie, Francja.

 5. MAJA-MASCHINENFABRIK HERMANN SCHILL GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma MAJA-MASCHINENFABRIK HERMANN SCHILL GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rzeźnie i wędliniarnie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, Masarnie - maszyny i urządzenia, Cięcie metali - obrabiarki, Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, Masarnie - maszyny i urządzenia, Maszyna do produkcji lodu w blokach lub lodu łuskanego, i Cięcie metali - obrabiarki. Ma siedzibę w Kehl, Niemcy.

 6. AMB FOOD TECH S.R.L.

  Włochy

  Firma AMB FOOD TECH S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rzeźnie i wędliniarnie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Rzeźnie - maszyny i urządzenia, Masarnie - maszyny i urządzenia, Mielenie i siekanie mięsa - maszyny, Rzeźnie - maszyny i urządzenia, Masarnie - maszyny i urządzenia, przetwórstwo mięsa, i Mielenie i siekanie mięsa - maszyny. Ma siedzibę w San Lazzaro Di Savena, Włochy.

 7. A.I. GUIDOVIE S.R.L.

  Włochy

  Firma A.I. GUIDOVIE S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Masarnie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach szyny prowadzące do rzeźni, i regały do komór chłodniczych. Ma siedzibę w Marghera, Włochy.

 8. CLAES MACHINES

  Belgia

  Firma CLAES MACHINES, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Masarnie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Mielenie i siekanie mięsa - maszyny, naprawa maszyn przemysłu spożywczego, maszyny do cięcia i rozbierania mięsa, Przenośniki dla przemysłu mięsnego, i Mielenie i siekanie mięsa - maszyny. Ma siedzibę w Paal-Beringen, Belgia.

 1. DSHING

  Chiny

  Firma DSHING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Masarnie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Zhuhai, Chiny.

 2. GARBY ANKA S.A

  Grecja

  Firma GARBY ANKA S.A, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Masarnie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Mechaniczne zagniatarki ciasta dla piekarni i ciastkarni, Obieranie i tarcie - urządzenia dla przetwórstwa spożywczego, Mieszarki, rozdrabniarki i młyny dla przemysłu spożywczego, Maszyny do mielenia mięsa, żywienie zbiorowe, Mechaniczne zagniatarki ciasta dla piekarni i ciastkarni, Obieranie i tarcie - urządzenia dla przetwórstwa spożywczego, Mieszarki, rozdrabniarki i młyny dla przemysłu spożywczego, i Maszyny do mielenia mięsa, żywienie zbiorowe. Ma siedzibę w Ag.i. Rentis, Grecja.

 3. GEA FOOD SOLUTIONS GERMANY GMBH

  Niemcy

  Firma GEA FOOD SOLUTIONS GERMANY GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Rzeźnie i wędliniarnie - maszyny i urządzenia, Masarnie - maszyny i urządzenia, Mleczarnie i serownie - maszyny i urządzenia, Przemysł konserwowy - maszyny i urządzenia, Rzeźnie i wędliniarnie - maszyny i urządzenia, Masarnie - maszyny i urządzenia, Mleczarnie i serownie - maszyny i urządzenia, i Przemysł konserwowy - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Kempten, Niemcy.

 4. WELLMARK M

  Ukraina

  Firma WELLMARK M, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Masarnie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach przetwórstwo mięsa, i rzeźnie - mięso. Ma siedzibę w Lvov, Ukraina.

 5. FLEISCHERVERBAND E.GEN.

  Austria

  Firma FLEISCHERVERBAND E.GEN., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Mięso z rzeźni i świeży drób. Jest również obecna w dziedzinach Noże do użytku profesjonalnego i domowego, Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe, Rzeźnie i wędliniarnie - maszyny i urządzenia, Masarnie - maszyny i urządzenia, Noże do użytku profesjonalnego i domowego, Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe, Rzeźnie i wędliniarnie - maszyny i urządzenia, i Masarnie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Waidhofen An Der Thaya, Austria.

 6. MEGEM AG

  Niemcy

  Firma MEGEM AG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Mięso z rzeźni i świeży drób. Jest również obecna w dziedzinach Podroby, Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe, Rzeźnie i wędliniarnie - maszyny i urządzenia, Masarnie - maszyny i urządzenia, Podroby, Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe, Rzeźnie i wędliniarnie - maszyny i urządzenia, i Masarnie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w München, Niemcy.

 7. FLURY SCHLACHTTECHNIK GMBH

  Szwajcaria

  Firma FLURY SCHLACHTTECHNIK GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Mięso z rzeźni i świeży drób. Jest również obecna w dziedzinach Konserwy mięsne, wędliny i szynki w puszkach, Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe, Rzeźnie i wędliniarnie - maszyny i urządzenia, Masarnie - maszyny i urządzenia, Konserwy mięsne, wędliny i szynki w puszkach, Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe, Rzeźnie i wędliniarnie - maszyny i urządzenia, i Masarnie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Breitenbach, Szwajcaria.

 8. DICKHAUT GESELLSCHAFT FÜR NAHRUNGSMITTELMASCHINEN MBH

  Niemcy

  Firma DICKHAUT GESELLSCHAFT FÜR NAHRUNGSMITTELMASCHINEN MBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Rzeźnie i wędliniarnie - maszyny i urządzenia, Masarnie - maszyny i urządzenia, Mleczarnie i serownie - maszyny i urządzenia, Przemysł konserwowy - maszyny i urządzenia, Rzeźnie i wędliniarnie - maszyny i urządzenia, Masarnie - maszyny i urządzenia, Mleczarnie i serownie - maszyny i urządzenia, i Przemysł konserwowy - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Bad Oldesloe, Niemcy.

 9. MZH OHG

  Niemcy

  Firma MZH OHG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Mięso z rzeźni i świeży drób. Jest również obecna w dziedzinach Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe, Rzeźnie i wędliniarnie - maszyny i urządzenia, Masarnie - maszyny i urządzenia, Mleczarnie i serownie - maszyny i urządzenia, Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe, Rzeźnie i wędliniarnie - maszyny i urządzenia, Masarnie - maszyny i urządzenia, i Mleczarnie i serownie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Aura, Niemcy.

 10. BECKER & SOHN FLEISCHEREIBEDARF GROSSHANDELS-GMBH

  Niemcy

  Firma BECKER & SOHN FLEISCHEREIBEDARF GROSSHANDELS-GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Mięso z rzeźni i świeży drób. Jest również obecna w dziedzinach Noże do użytku profesjonalnego i domowego, Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe, Rzeźnie i wędliniarnie - maszyny i urządzenia, Masarnie - maszyny i urządzenia, Noże do użytku profesjonalnego i domowego, Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe, Rzeźnie i wędliniarnie - maszyny i urządzenia, i Masarnie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Gilching, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Masarnie - maszyny i urządzenia - Import eksport

Liczba wyników

13 538 Przedsiębiorstwa