• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • masarnie - maszyny i urządzenia

Wyniki dla

Masarnie - maszyny i urządzenia - Import eksport

 1. TVI GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Czy chodzi o steki, sznycle, rolady, kotlety, kebaby czy szaszłyki – klienci na całym świecie korzystają z naszych potężnych rozwiązań wydajnie, ekonomicznie, higienicznie i bezpiecznie. W handlu detalicznym, jak i w gastronomii. Dzień po dniu i bezkompromisowo dobre. Od momentu powstania w 2004 roku specjalizujemy się w porcjonowaniu mięsa – jesteśmy czołowym producentem maszyn do porcjonowania mięsa oraz kompletnych linii porcjujących. Nasza szeroka gama produktów obejmuje wydajne, dostosowane do potrzeb rozwiązania w zakresie prawidłowej regulacji temperowania i mrożenia, sprasowywania, porcjowania, automatyzacji, owijania kebabów oraz szybiej produkcji szaszłyków. Zaawansowane technologicznie systemy firmy TVI obejmują zakres od kontroli temperatury mięsa produktu wyjściowego do prawie każdego rodzaju porcjonowania, ręcznego lub automatycznego umieszczania na tackach z późniejszą kontrolą wagi, aż po przeniesienie gotowej porcji do maszyny pakującej.

  Witryna www Open In New icon
 2. PAULUS STUART SPRL

  Belgia

  Verified by europages badge

  Od ponad 25 lat TenderStar specjalizuje się w produkcji maszyn rzeźniczych dla profesjonalistów. Z biegiem lat opracowaliśmy szeroką gamę zmiękczaczy, siekaczy, spłaszczaczy do mięsa. Przywiązujemy dużą wagę do jakości, zwłaszcza pod względem higieny, konserwacji i bezpieczeństwa. Nasze urządzenia zgodne z normami CE są znane ze swojej wytrzymałości i trwałości, ponieważ są wykonane ze stali nierdzewnej i poliketalu zapobiegającego rdzewieniu.

  Witryna www Open In New icon
 3. FIRMA BYLIŃSKI S.C.

  Polska

  . Naszą misją jest uczynić wszystko, aby dostarczyć naszym Klientom najwyższej jakości wyroby w zakresie produkcji, sprzedaży maszyn i urządzeń dla przemysłu rolno-spożywczego.Przeważającą częścią naszej działalności jest produkcja urządzeń ze stali kwasoodpornej. Dokładne wykonanie, precyzyjne wykończenie, jakość i funkcjonalność naszych urządzeń sprawiają, że cieszą się one ogromnym zainteresowaniem. Zawsze służymy fachowym doradztwem, a doskonale przygotowany zespół realizuje zlecenia w krótkich terminach i po konkurencyjnych cenach.Nasza Firma świadczy najwyższej jakości usługi w zakresie nowoczesnego wyposażania w masarniach, ubojniach a także punktach gastronomicznych jednocześnie dostosowując obiekty do wymogów Unii Europejskiej. Fachowe doradztwo techniczne i solidne wykonanie zostały docenione przez setki klientów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i fachowej kadrze pracowniczej udało nam się zrealizować wiele obiektów w Polsce jak i zagranicą.

 4. GROS JERZY GROBAREK

  Polska

  Zapraszamy na nasz profil: http: //www.europages.pl/GROS-JERZY-GROBAREK/00000003631131-89171001.html Please visit our profile at: http: //www.europages.pl/GROS-JERZY-GROBAREK/00000003631131-89171001.html

 5. ROBOT FOOD TECHNOLOGIES GERMANY GMBH

  Niemcy

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. GASER

  Hiszpania

 2. MAJA-MASCHINENFABRIK HERMANN SCHILL GMBH & CO. KG

  Niemcy

 3. TREIF MASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

 4. VIKING IP, SIA

  Łotwa

 5. DADAUX TECHNOLOGIES

  Francja

 1. BRUGUERA I CODINA, SCP

  Hiszpania

 2. WEBER FRANCE

  Francja

 3. DSHING

  Chiny

 4. ABATTOIR ETTELBRUCK

  Luksemburg

 5. EUROPA IMPORT

  Grecja

 6. A.I. GUIDOVIE S.R.L.

  Włochy

 7. GARBY ANKA SA

  Grecja

 8. CLAES MACHINES

  Belgia

 9. GARBY ANKA S.A

  Grecja

 10. EMATIKA

  Francja

 1. INNOTEC FOOD

  Hiszpania

 2. WELLMARK M

  Ukraina

 3. REVIC SP. Z O. O.

  Polska

 4. PSS-SVIDNIK

  Słowacja

 5. NOCK-FLEISCHEREIMASCHINEN GMBH

  Niemcy

 6. COENEN FOOD EQUIPMENT

  Belgia

 7. CLAES DISTRIBUTION

  Belgia

 8. E. VAN GENT HEFTRUCKVERHUUR B.V.

  Holandia

 9. MEQUIP

  Francja

 10. LEOPARD

  Belgia

Filtry

Wyniki dla

Masarnie - maszyny i urządzenia - Import eksport

Liczba wyników

11 872 przedsiębiorstwa