• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • mączka rybna dla bydła i drobiu

Wyniki dla

Mączka rybna dla bydła i drobiu - Import eksport

 1. AJ AGRO APS

  Dania

  Verified by europages badge

  Firma AJ Agro ApS od dawna cieszy się reputacją niezawodnego dystrybutora najwyższej jakości produktów rolnych na globalnym rynku agro. Nasze zaangażowanie w doskonałość i uczciwość pomogło nam zdobyć pozycję zaufanej marki w branży rolniczej. To, co nas wyróżnia, to głęboko zakorzeniona pasja do towarów rolnych. Włożyliśmy wiele wysiłku w zrozumienie każdego aspektu eksportu produktów rolnych, w tym produkcji, logistyki i dystrybucji. Ta wszechstronna wiedza uczyniła z nas potężną siłę w branży eksportowej. U podstaw naszej działalności leży oddany zespół ekspertów, którzy konsekwentnie dokładają wszelkich starań, aby służyć naszym klientom. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynkach eksportowych staliśmy się liderami w swojej dziedzinie, wysoko stawiając poprzeczkę w zakresie jakości i niezawodności. W Danii z dumą jesteśmy wiodącym dostawcą najwyższej jakości produktów rolnych. Nasza oferta obejmuje zróżnicowaną gamę produktów, takich jak orzechy, nawozy i pasze dla zwierząt. Rozumiemy znaczenie tych produktów w różnych branżach i dokładamy wszelkich starań, aby dostarczać naszym klientom wyłącznie produkty najwyższej jakości. Naszą misją jest nadal służyć jako zaufany partner dla firm potrzebujących najwyższej jakości towarów rolnych. Koncentrując się na doskonałości, uczciwości i zadowoleniu klientów, AJ Agro ApS jest gotowa pozostać w czołówce branży produktów rolnych.

 2. FOODCOM S.A.

  Polska

  Verified by europages badge

  Firma handlowa działająca w branży spożywczej i paszowej. Specjalizujemy się w handlu produktami mleczarskimi; białka roślinne i aminokwasy jako dodatki do pasz i żywności. Oferta skierowana jest do firm z sektora B2B. Dzięki naszemu zespołowi firma zyskała wielu lojalnych Partnerów Biznesowych i dalej się rozwija. W 2019 roku zdobyliśmy prestiżową nagrodę jako najszybciej rozwijająca się firma branży spożywczej w Polsce. Obecnie firma jest zarejestrowana w czterech krajach Europy - Polsce, Niemczech, Holandii i Włoszech.

 3. MASTER MEAT

  Polska

  Zajmujemy się skupem odpadów z łososia i produkcją wysokiej jakości mączki rybnej i oleju rybnego. Wykonujemy z ryb takich jak łosoś, pstrąg, dorsz i makrela mrożone bloki, które sprzedajemy do produkcji karm dla zwierząt domowych. Skupujemy świeże i mrożone kręgosłupy z łososia, skóry i brzuchy z łososia. W naszej ofercie posiadamy również indyka, drób, wieprzowinę, wołowinę, jagnięcinę. W ostatnim okresie rozpoczęliśmy produkcje mrożonych bloki ze skrobanego łososia ASC, MSC.

 4. CRICKADE

  Hiszpania

  Firma CRICKADE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Mączka rybna dla bydła i drobiu. Jest również obecna w dziedzinach Mączka rybna, mąka sojowa, olej rybny, i mączki z suchych warzyw. Ma siedzibę w Barcelona, Hiszpania.

 5. CLAESEN GRANEN

  Belgia

  Firma CLAESEN GRANEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mączka rybna dla bydła i drobiu. Jest również obecna w dziedzinach Śruta i ziarno dla bydła i drobiu, Pasze dla zwierząt hodowlanych, Mieszanki paszowe dla bydła i drobiu, Śruta i ziarno dla bydła i drobiu, Pasze dla zwierząt hodowlanych, Mieszanki paszowe dla bydła i drobiu, i zboża. Ma siedzibę w Zutendaal, Belgia.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. DE POORTERE JEAN

  Belgia

  Firma DE POORTERE JEAN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mączka rybna dla bydła i drobiu. Jest również obecna w dziedzinach Śruta i ziarno dla bydła i drobiu, Pasze dla zwierząt hodowlanych, Mieszanki paszowe dla bydła i drobiu, Nawozy i środki ulepszające glebę, Śruta i ziarno dla bydła i drobiu, Pasze dla zwierząt hodowlanych, Mieszanki paszowe dla bydła i drobiu, i Nawozy i środki ulepszające glebę. Ma siedzibę w Blaugies, Belgia.

 2. EXIMLINE LLC

  Białoruś

  Firma EXIMLINE LLC, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Mączka rybna dla bydła i drobiu. Jest również obecna w dziedzinach mączki rybne, i mączki rybne stosowane w hodowli zwierząt. Ma siedzibę w Minsk, Białoruś.

 3. AFRIC AZOTE

  Senegal

  Firma AFRIC AZOTE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mączka rybna dla bydła i drobiu. Jest również obecna w dziedzinach Pokarm dla ryb hodowlanych, olej rybny, Mączka rybna, Pokarm dla ryb hodowlanych, i proteiny. Ma siedzibę w Dakar, Senegal.

 4. AGRO LIFE

  Ukraina

  Firma AGRO LIFE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mączka rybna dla bydła i drobiu. Jest również obecna w dziedzinach stringi, Rozwiązania dla handlu elektronicznego B2B, laserterapia oto-ryno-laryngologiczna, i T valve. Ma siedzibę w Odessa, Ukraina.

 5. POLFISH

  Niemcy

  Firma POLFISH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mączka rybna dla bydła i drobiu. Ma siedzibę w Bad Sachsa, Niemcy.

 1. MEGA TIERERNÄHRUNG GMBH

  Niemcy

  Firma MEGA TIERERNÄHRUNG GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Siano i słoma. Jest również obecna w dziedzinach Śruta i ziarno dla bydła i drobiu, Mieszanki paszowe dla bydła i drobiu, Mączka rybna dla bydła i drobiu, Śruta i ziarno dla bydła i drobiu, Mieszanki paszowe dla bydła i drobiu, i Mączka rybna dla bydła i drobiu. Ma siedzibę w Visbek, Niemcy.

 2. SO.PR.E.D. SOC. COOP. AGR.

  Włochy

  Firma SO.PR.E.D. SOC. COOP. AGR., roku i działającą w sektorze Pasze dla zwierząt hodowlanych. Jest również obecna w dziedzinach Mieszanki paszowe dla bydła i drobiu, Mączka rybna dla bydła i drobiu, Mieszanki paszowe dla bydła i drobiu, i Mączka rybna dla bydła i drobiu. Ma siedzibę w Ravenna, Włochy.

 1. VAN BENTHEM VEEVOEDERS EN KUNSTMEST B.V.

  Holandia

  Firma VAN BENTHEM VEEVOEDERS EN KUNSTMEST B.V., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mączka rybna dla bydła i drobiu. Jest również obecna w dziedzinach Mieszanki paszowe dla bydła i drobiu, Pasze dla zwierząt hodowlanych, Mieszanki paszowe dla bydła i drobiu, i Pasze dla zwierząt hodowlanych. Ma siedzibę w Vollenhove, Holandia.

 2. HARBRO LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma HARBRO LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mieszanki paszowe dla bydła i drobiu. Jest również obecna w dziedzinach Pasze dla zwierząt hodowlanych, Mączka rybna dla bydła i drobiu, Pasze dla zwierząt hodowlanych, i Mączka rybna dla bydła i drobiu. Ma siedzibę w Turriff, Zjednoczone Królestwo.

 3. MOLINO SCHENETTI S.R.L.

  Włochy

  Firma MOLINO SCHENETTI S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pasze dla zwierząt hodowlanych. Jest również obecna w dziedzinach Mieszanki paszowe dla bydła i drobiu, Mączka rybna dla bydła i drobiu, Mieszanki paszowe dla bydła i drobiu, i Mączka rybna dla bydła i drobiu. Ma siedzibę w Vetto, Włochy.

 4. RICCI & GUARDIGLI S.R.L.

  Włochy

  Firma RICCI & GUARDIGLI S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pasze dla zwierząt hodowlanych. Jest również obecna w dziedzinach Mieszanki paszowe dla bydła i drobiu, Mączka rybna dla bydła i drobiu, Mieszanki paszowe dla bydła i drobiu, i Mączka rybna dla bydła i drobiu. Ma siedzibę w Forli', Włochy.

 5. ESCHEMATTEO S.R.L.

  Włochy

  Firma ESCHEMATTEO S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pasze dla zwierząt hodowlanych. Jest również obecna w dziedzinach Mieszanki paszowe dla bydła i drobiu, Mączka rybna dla bydła i drobiu, Mieszanki paszowe dla bydła i drobiu, i Mączka rybna dla bydła i drobiu. Ma siedzibę w Parma, Włochy.

 6. PRO TECH S.R.L.

  Włochy

  Firma PRO TECH S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pasze dla zwierząt hodowlanych. Jest również obecna w dziedzinach Mieszanki paszowe dla bydła i drobiu, Mączka rybna dla bydła i drobiu, Mieszanki paszowe dla bydła i drobiu, i Mączka rybna dla bydła i drobiu. Ma siedzibę w Carbonara Scrivia, Włochy.

 7. DAIRY LINE S.R.L.

  Włochy

  Firma DAIRY LINE S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pasze dla zwierząt hodowlanych. Jest również obecna w dziedzinach Mieszanki paszowe dla bydła i drobiu, Mączka rybna dla bydła i drobiu, Mieszanki paszowe dla bydła i drobiu, i Mączka rybna dla bydła i drobiu. Ma siedzibę w San Martino Siccomario, Włochy.

 8. LENZI S.R.L.

  Włochy

  Firma LENZI S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pasze dla zwierząt hodowlanych. Jest również obecna w dziedzinach Mieszanki paszowe dla bydła i drobiu, Mączka rybna dla bydła i drobiu, Mieszanki paszowe dla bydła i drobiu, i Mączka rybna dla bydła i drobiu. Ma siedzibę w Colle Di Val D'elsa, Włochy.

 1. LA ROMANA FARINE S.R.L.

  Włochy

  Firma LA ROMANA FARINE S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pasze dla zwierząt hodowlanych. Jest również obecna w dziedzinach Mieszanki paszowe dla bydła i drobiu, Mączka rybna dla bydła i drobiu, Mieszanki paszowe dla bydła i drobiu, i Mączka rybna dla bydła i drobiu. Ma siedzibę w Orvieto, Włochy.

 2. DENKAVIT ITALIANA S.R.L.

  Włochy

  Firma DENKAVIT ITALIANA S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pasze dla zwierząt hodowlanych. Jest również obecna w dziedzinach Mieszanki paszowe dla bydła i drobiu, Mączka rybna dla bydła i drobiu, Mieszanki paszowe dla bydła i drobiu, i Mączka rybna dla bydła i drobiu. Ma siedzibę w Montichiari, Włochy.

 3. CARRA MANGIMI S.P.A.

  Włochy

  Firma CARRA MANGIMI S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pasze dla zwierząt hodowlanych. Jest również obecna w dziedzinach Mieszanki paszowe dla bydła i drobiu, Mączka rybna dla bydła i drobiu, Mieszanki paszowe dla bydła i drobiu, i Mączka rybna dla bydła i drobiu. Ma siedzibę w Sorbolo Mezzani, Włochy.

 4. INDUSTRIA ITALIANA INTEGRATORI TREI S.P.A.

  Włochy

  Firma INDUSTRIA ITALIANA INTEGRATORI TREI S.P.A., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pasze dla zwierząt hodowlanych. Jest również obecna w dziedzinach Mieszanki paszowe dla bydła i drobiu, Mączka rybna dla bydła i drobiu, Mieszanki paszowe dla bydła i drobiu, i Mączka rybna dla bydła i drobiu. Ma siedzibę w Rio Saliceto, Włochy.

 5. F.A.ZOO GREEN ENERGY S.R.L.

  Włochy

  Firma F.A.ZOO GREEN ENERGY S.R.L., roku i działającą w sektorze Pasze dla zwierząt hodowlanych. Jest również obecna w dziedzinach Mieszanki paszowe dla bydła i drobiu, Mączka rybna dla bydła i drobiu, Mieszanki paszowe dla bydła i drobiu, i Mączka rybna dla bydła i drobiu. Ma siedzibę w Pesaro, Włochy.

 6. SOCIETA' AGRICOLA PUNTO VERDE S.S.

  Włochy

  Firma SOCIETA' AGRICOLA PUNTO VERDE S.S., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pasze dla zwierząt hodowlanych. Jest również obecna w dziedzinach Mieszanki paszowe dla bydła i drobiu, Mączka rybna dla bydła i drobiu, Mieszanki paszowe dla bydła i drobiu, i Mączka rybna dla bydła i drobiu. Ma siedzibę w Fiscaglia, Włochy.

 7. EURO FORAGGI S.R.L.

  Włochy

  Firma EURO FORAGGI S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pasze dla zwierząt hodowlanych. Jest również obecna w dziedzinach Mieszanki paszowe dla bydła i drobiu, Mączka rybna dla bydła i drobiu, Mieszanki paszowe dla bydła i drobiu, i Mączka rybna dla bydła i drobiu. Ma siedzibę w Casalgrasso, Włochy.

 8. FRATELLI BORELLO S.R.L.

  Włochy

  Firma FRATELLI BORELLO S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pasze dla zwierząt hodowlanych. Jest również obecna w dziedzinach Mieszanki paszowe dla bydła i drobiu, Mączka rybna dla bydła i drobiu, Mieszanki paszowe dla bydła i drobiu, i Mączka rybna dla bydła i drobiu. Ma siedzibę w Bra, Włochy.

 9. B.V. DUYNIE

  Holandia

  Firma B.V. DUYNIE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mieszanki paszowe dla bydła i drobiu. Jest również obecna w dziedzinach Śruta i ziarno dla bydła i drobiu, Mączka rybna dla bydła i drobiu, Śruta i ziarno dla bydła i drobiu, i Mączka rybna dla bydła i drobiu. Ma siedzibę w Alphen Aan Den Rijn, Holandia.

 10. AGRIVET

  Włochy

  Firma AGRIVET, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pasze dla zwierząt hodowlanych. Jest również obecna w dziedzinach Mieszanki paszowe dla bydła i drobiu, Mączka rybna dla bydła i drobiu, Mieszanki paszowe dla bydła i drobiu, i Mączka rybna dla bydła i drobiu. Ma siedzibę w San Vendemiano, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo