• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • karma dla bydła- trzody i drobiu

Wyniki dla

Karma dla bydła- trzody i drobiu - Import eksport

 1. RESCO

  Belgia

  Verified by europages badge

  Resco jest producentem bolusów dla bydła, owiec i kóz w celu zapobiegania różnym niedoborom minerałów, zaburzeniom równowagi żywieniowej i innym problemom: bolus wapniowy zapobiegający gorączce mlecznej, bolus czosnkowy poprawiający zdrowie wymion, bolus mineralny itp. Bolus dla bydła jest paszą uzupełniającą, która jest łatwym i ekonomicznym sposobem na wzbogacenie diety zwierzęcia. Dla łatwego uzupełnienia wody pitnej dla drobiu proponujemy pięć tabletek musujących z minerałami, witaminami, przeciwutleniaczami i elektrolitami.

 2. GROW THE WORLD

  Republika Czeska

  Verified by europages badge

  Firma GROW THE WORLD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Żywność - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach Import-eksport - ropa naftowa, Pasze dla zwierząt hodowlanych, Karma dla bydła, trzody i drobiu, Śruta i ziarno dla bydła i drobiu, orkisz biologiczny, karma dla zwierząt, fasola biologiczna, Import-eksport - ropa naftowa, i orkisz. Ma siedzibę w Svetlik, Republika Czeska.

 3. EARL DE LA ROMANE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma EARL DE LA ROMANE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Siano i słoma. Jest również obecna w dziedzinach Karma dla bydła, trzody i drobiu, Siano, Komponenty paszy dla bydła, pasze, mieszanka paszowa, Karma dla bydła, trzody i drobiu, i Pasza dla bydła. Ma siedzibę w Blet, Francja.

 4. PROBIO WYTWÓRNIA SP. Z O.O.

  Polska

  ProBio Wytwórnia is a family-owned company founded in 1995. We engage in the production of feed, purchase of grain and raw materials, as well as trade of seed material and plant protection products. We have based the development of our company on continuous technological progress, regular investments in expanding our feed production facilities, and constantly broadening our knowledge in the field of animal nutrition. From the beginning of our activity, we have been guided by values such as honesty and trust, which are so important in business. The satisfaction and contentment of our customers have always been and continue to be our top priority. We invite you to cooperate with us! "

 5. SD-BEKS, LLC

  Rosja

  SD-Becks produkuje pasze dla zwierząt gospodarskich i dla drobiu, biologicznie aktywne dodatki paszowe, wytłaczaną paszę typu all-in-one, a także dodatki paszowe do mieszanek paszowych dla drobiu i wszystkich gatunków zwierząt gospodarskich. W asortymencie produktów firmy znajdują się pasze dla kurczaków ras dwufunkcyjnych, brojlerów i przepiórek; karma dla kaczek i innego ptactwa wodnego; dodatki paszowe dla koni. Wytłaczanie umożliwia zniszczenie ścian komórkowych, zerwanie wiązań chemicznych oraz zmianę fizycznej i molekularnej struktury surowców, aby stworzyć paszę dla zwierząt bardziej użyteczną, pożywną i łatwiejszą do strawienia. Wszystkie nasze produkty są wolne od stymulatorów wzrostu i antybiotyków. Pasze dla zwierząt wytwarzane przez SD-Becks są oparte na nauce, ponieważ firma ściśle współpracuje z Państwową Akademią Rolniczą w Kuzbasie w zakresie rozwoju naukowego i wdrażania zaawansowanych technologii w przemyśle paszowym. SD-Becks wykorzystuje odpowiednio dostosowane oprogramowanie do tworzenia precyzyjnie formułowanych pasz dla zwierząt.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MWC FEEDS

  Polska

 2. MASTER MEAT

  Polska

  Zajmujemy się skupem odpadów z łososia i produkcją wysokiej jakości mączki rybnej i oleju rybnego. Wykonujemy z ryb takich jak łosoś, pstrąg, dorsz i makrela mrożone bloki, które sprzedajemy do produkcji karm dla zwierząt domowych. Skupujemy świeże i mrożone kręgosłupy z łososia, skóry i brzuchy z łososia. W naszej ofercie posiadamy również indyka, drób, wieprzowinę, wołowinę, jagnięcinę. W ostatnim okresie rozpoczęliśmy produkcje mrożonych bloki ze skrobanego łososia ASC, MSC.

 3. LLC ELMA-AGRO

  Białoruś

  Przedsiębiorstwo Elma-agro LLC specjalizuje się w bezpośrednim imporcie i sprzedaży wysokiej jakości surowców naturalnych i półproduktów, sprowadzanych z poszczególnych krajów pochodzenia. Dostarczamy surowce do produkcji żywności i paszy. Zajmujemy się również hurtową sprzedażą gotowych pasz, takich jak preparaty mlekozastępcze itp., mieszanek i dodatków paszowych przeznaczonych dla zwierząt hodowlanych i drobiu.

 4. LEK VETERINA D.O.O.

  Słowenia

  Firma LEK VETERINA D.O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Karma dla bydła, trzody i drobiu. Jest również obecna w dziedzinach dodatki do karmy dla zwierząt. Ma siedzibę w Beltinci, Słowenia.

 5. NFA (NATURAL FEED ADDITIVES) PHARMA CO.

  Turcja

  Firma NFA (NATURAL FEED ADDITIVES) PHARMA CO., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kuraki. Jest również obecna w dziedzinach Karma dla bydła, trzody i drobiu, pokarm uzupełniający dla zwierząt, drób, Karma dla bydła, trzody i drobiu, i Wylęgarnia kurczaków. Ma siedzibę w Nfa Ilac Kimya, Turcja.

 1. SPECAGROTRADE PRIVATE ENTERPRISE

  Białoruś

  Firma SPECAGROTRADE PRIVATE ENTERPRISE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Karma dla bydła, trzody i drobiu. Jest również obecna w dziedzinach zootechniczne produkty spożywcze. Ma siedzibę w Minsk, Białoruś.

 2. ABM CLUB

  Ukraina

  Firma ABM CLUB, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rolnictwo - import-export. Jest również obecna w dziedzinach Zdrowa żywność, naturalna, makrobiotyczna, Karma dla bydła, trzody i drobiu, Zdrowa żywność, naturalna, makrobiotyczna, składniki dla przemysłu spożywczego, i olej spożywczy. Ma siedzibę w Kyiv, Ukraina.

 1. UKRAINSKE ZERNO

  Ukraina

  Firma UKRAINSKE ZERNO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Karma dla bydła, trzody i drobiu. Jest również obecna w dziedzinach Pasze dla zwierząt hodowlanych, Pasze dla zwierząt hodowlanych, karmy dla świń, karmy dla drobiu, i Pasza dla bydła. Ma siedzibę w Poltava, Ukraina.

 2. FEEDLANCE B.V.

  Holandia

  Firma FEEDLANCE B.V., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Mieszanki paszowe dla bydła i drobiu. Jest również obecna w dziedzinach Rolnictwo - import-export, Karma dla bydła, trzody i drobiu, Rolnictwo - import-export, Karma dla bydła, trzody i drobiu, Dodatki do karmy aktywne biologicznie, i zootechniczne produkty spożywcze. Ma siedzibę w Veldhoven, Holandia.

 3. FEEDADDS

  Turcja

  Firma FEEDADDS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Karma dla bydła, trzody i drobiu. Jest również obecna w dziedzinach dodatki do pokarmów i środki odkażające. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 4. VAN DER ENDT-LOUWERSE C.V.

  Holandia

  Firma VAN DER ENDT-LOUWERSE C.V., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Karma dla bydła, trzody i drobiu. Ma siedzibę w Yerseke, Holandia.

 5. MIRA SEPIOLITE CO LTD.

  Turcja

  Firma MIRA SEPIOLITE CO LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Karma dla bydła, trzody i drobiu. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 6. CYR DETOURNAY ET FILS

  Belgia

  Firma CYR DETOURNAY ET FILS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Makarony, Mięso z rzeźni i świeży drób, Karma dla bydła, trzody i drobiu, Makarony, Mięso z rzeźni i świeży drób, Karma dla bydła, trzody i drobiu, i artykuły dla kateringu. Ma siedzibę w Tournai, Belgia.

 7. VITA

  Ukraina

  Firma VITA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Karma dla bydła, trzody i drobiu. Jest również obecna w dziedzinach Pasze dla bydła i drobiu, Karma i pasze dla zwierząt, dodatki do karmy dla zwierząt, i Pasze dla bydła i drobiu. Ma siedzibę w Obukhiv, Ukraina.

 8. AROMA CHIMIE

  Zjednoczone Królestwo

  Firma AROMA CHIMIE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Karma dla bydła, trzody i drobiu. Jest również obecna w dziedzinach suplementy żywnościowe dla koni, Pasza dla bydła, karma dla koni, i Suplementy diety dla koni. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

 1. HARLEQUIN NUTRITION LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma HARLEQUIN NUTRITION LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Karma dla bydła, trzody i drobiu. Ma siedzibę w Ashbourne, Zjednoczone Królestwo.

 2. WYNNES OF DINMORE

  Zjednoczone Królestwo

  Firma WYNNES OF DINMORE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hodowla drobiu - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Karma dla bydła, trzody i drobiu, i Karma dla bydła, trzody i drobiu. Ma siedzibę w Herefordshire, Zjednoczone Królestwo.

 3. AGROKORMEXPORT LLC

  Ukraina

  Firma AGROKORMEXPORT LLC, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Otręby. Jest również obecna w dziedzinach Karma dla bydła, trzody i drobiu, mąka, Karma dla bydła, trzody i drobiu, i zboża dla zwierząt. Ma siedzibę w Dnipro, Ukraina.

 4. LEIEVOEDERS

  Belgia

  Firma LEIEVOEDERS, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Mieszanki paszowe dla bydła i drobiu. Jest również obecna w dziedzinach karmy dla świń, karmy dla bydła, Karma dla bydła, trzody i drobiu, i karmy dla drobiu. Ma siedzibę w Sint-Eloois-Vijve, Belgia.

 5. HUYS VOEDERS

  Belgia

  Firma HUYS VOEDERS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pasze dla zwierząt hodowlanych. Jest również obecna w dziedzinach Karma dla bydła, trzody i drobiu. Ma siedzibę w Brugge, Belgia.

 6. DE BAERE JAKY

  Belgia

  Firma DE BAERE JAKY, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Karma dla bydła, trzody i drobiu. Jest również obecna w dziedzinach kukurydza, pszenica zwyczajna, fumierobornik, i Komponenty paszy dla bydła. Ma siedzibę w Aalter, Belgia.

 7. VOEDERS DEBAILLIE

  Belgia

  Firma VOEDERS DEBAILLIE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Karma dla bydła, trzody i drobiu. Jest również obecna w dziedzinach karmy dla bydła, karmy dla królików, Karma dla kurcząt, i Komponenty paszy dla krów. Ma siedzibę w Roeselare, Belgia.

 8. EKOKEY DOO

  Czarnogóra

  Firma EKOKEY DOO, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Karma dla bydła, trzody i drobiu. Jest również obecna w dziedzinach mięso kurze, i świeże mięso wieprzowe. Ma siedzibę w Podgorica, Czarnogóra.

 9. ETABLISSEMENTS DERASSE

  Belgia

  Firma ETABLISSEMENTS DERASSE, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Zboża, ziarna zbożowe. Jest również obecna w dziedzinach Sadzonki, cebulki, materiały siewne, Karma dla bydła, trzody i drobiu, Sadzonki, cebulki, materiały siewne, Karma dla bydła, trzody i drobiu, Soil conditioners and fertilizers, i Karma i pasze dla zwierząt. Ma siedzibę w Froidmont, Belgia.

 10. HARPERS FEEDS LTD.

  Zjednoczone Królestwo

  Firma HARPERS FEEDS LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Karma dla bydła, trzody i drobiu. Ma siedzibę w Devon, Zjednoczone Królestwo.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo