• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • karma dla bydła- trzody i drobiu

Wyniki dla

Karma dla bydła- trzody i drobiu - Import eksport

 1. RESCO

  Belgia

  Verified by europages badge

  Resco jest producentem bolusów dla bydła, owiec i kóz w celu zapobiegania różnym niedoborom minerałów, zaburzeniom równowagi żywieniowej i innym problemom: bolus wapniowy zapobiegający gorączce mlecznej, bolus czosnkowy poprawiający zdrowie wymion, bolus mineralny itp. Bolus dla bydła jest paszą uzupełniającą, która jest łatwym i ekonomicznym sposobem na wzbogacenie diety zwierzęcia. Dla łatwego uzupełnienia wody pitnej dla drobiu proponujemy pięć tabletek musujących z minerałami, witaminami, przeciwutleniaczami i elektrolitami.

 2. GROW THE WORLD

  Republika Czeska

  Verified by europages badge

  Firma GROW THE WORLD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Żywność - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach Import-eksport - ropa naftowa, Pasze dla zwierząt hodowlanych, Karma dla bydła, trzody i drobiu, Śruta i ziarno dla bydła i drobiu, orkisz biologiczny, karma dla zwierząt, fasola biologiczna, Import-eksport - ropa naftowa, i orkisz. Ma siedzibę w Svetlik, Republika Czeska.

 3. PROBIO WYTWÓRNIA SP. Z O.O.

  Polska

  ProBio Wytwórnia is a family-owned company founded in 1995. We engage in the production of feed, purchase of grain and raw materials, as well as trade of seed material and plant protection products. We have based the development of our company on continuous technological progress, regular investments in expanding our feed production facilities, and constantly broadening our knowledge in the field of animal nutrition. From the beginning of our activity, we have been guided by values such as honesty and trust, which are so important in business. The satisfaction and contentment of our customers have always been and continue to be our top priority. We invite you to cooperate with us! "

 4. MWC FEEDS

  Polska

 5. SD-BEKS, LLC

  Rosja

  SD-Becks produkuje pasze dla zwierząt gospodarskich i dla drobiu, biologicznie aktywne dodatki paszowe, wytłaczaną paszę typu all-in-one, a także dodatki paszowe do mieszanek paszowych dla drobiu i wszystkich gatunków zwierząt gospodarskich. W asortymencie produktów firmy znajdują się pasze dla kurczaków ras dwufunkcyjnych, brojlerów i przepiórek; karma dla kaczek i innego ptactwa wodnego; dodatki paszowe dla koni. Wytłaczanie umożliwia zniszczenie ścian komórkowych, zerwanie wiązań chemicznych oraz zmianę fizycznej i molekularnej struktury surowców, aby stworzyć paszę dla zwierząt bardziej użyteczną, pożywną i łatwiejszą do strawienia. Wszystkie nasze produkty są wolne od stymulatorów wzrostu i antybiotyków. Pasze dla zwierząt wytwarzane przez SD-Becks są oparte na nauce, ponieważ firma ściśle współpracuje z Państwową Akademią Rolniczą w Kuzbasie w zakresie rozwoju naukowego i wdrażania zaawansowanych technologii w przemyśle paszowym. SD-Becks wykorzystuje odpowiednio dostosowane oprogramowanie do tworzenia precyzyjnie formułowanych pasz dla zwierząt.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. INTERNATIONAL HEALTHCARE LIMITED

  Indie

  International Health Care Limited to jedna z renomowanych, ogólnoświatowych firm produkcyjnych działających w sektorze weterynaryjnym i należących do Grupy PVS w Indiach. Dzięki stosowanej przez Grupę PVS strategii działalności opierającej się na zasadzie TRY & TRUST (WYPRÓBUJ I ZAUFAJ), organizacja ta od ponad 20 lat z sukcesem działa w branży produkcji i marketingu produktów weterynaryjnych na całym świecie.P.V.S. Grupa stworzyła sieć biznesową w ponad 25 krajach, takich jak: Wietnam, Egipt, Korea Południowa, Bangladesz, Nepal, Sri Lanka, Filipiny, Holandia, Nigeria, Sudan, Birma, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Ghana, Seszele, Tajwan, Kambodża itp.Firma IHC działa zgodnie z bieżącymi zasadami dobrych praktyk (cGMP), posiada certyfikaty ISO 9001: 2008 i ISO 14001: 2004, cechuje ją silne zaangażowanie i zdolność dostarczania produktów wysokiej jakości. Firma IHC posiada kilka stref produkcji dedykowanych różnym segmentom, takim jak suplementy paszowe czy opracowywanie receptur leków.GAMA PRODUKTÓWIHC wytwarza wszelkiego rodzaju produkty weterynaryjne, takie jak witaminy/suplementy mineralne, probiotyki, stymulatory wzrostu i wydajności.

 2. BAOLIKANG BIOLOGICALFEED CO., LTD.

  Chiny

  Baolikang specjalizuje się w kompletnym asortymencie paszy dla zwierząt domowych hodowlanych i innych, zatrudniając ponad 120 pracowników i ponad 18 osób w dziale Rozwoju i Badań; w dwóch zakładach produkcji i technologii rolnej wytwarzaja takie produkty jak PASZE Z MĄCZKI ZBOŻOWEJ, KUKURYBIA, PASZE Z MĄCZKI KUKURYDZIANEJ, PASZE Z OLEJEM KUKURYDZIANYM, PROSZEK OLEJOWY, LIZYNA, CHLOREK CHOLINY, SILICA, IMO, FOS, GOS, ERYTRYTOL, MALTODEKSTRYNA, GLUKOZA.

 3. LLC ELMA-AGRO

  Białoruś

  Przedsiębiorstwo Elma-agro LLC specjalizuje się w bezpośrednim imporcie i sprzedaży wysokiej jakości surowców naturalnych i półproduktów, sprowadzanych z poszczególnych krajów pochodzenia. Dostarczamy surowce do produkcji żywności i paszy. Zajmujemy się również hurtową sprzedażą gotowych pasz, takich jak preparaty mlekozastępcze itp., mieszanek i dodatków paszowych przeznaczonych dla zwierząt hodowlanych i drobiu.

 4. LEK VETERINA D.O.O.

  Słowenia

  Firma LEK VETERINA D.O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Karma dla bydła, trzody i drobiu. Jest również obecna w dziedzinach dodatki do karmy dla zwierząt. Ma siedzibę w Beltinci, Słowenia.

 5. NFA (NATURAL FEED ADDITIVES) PHARMA CO.

  Turcja

  Firma NFA (NATURAL FEED ADDITIVES) PHARMA CO., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kuraki. Jest również obecna w dziedzinach Karma dla bydła, trzody i drobiu, pokarm uzupełniający dla zwierząt, drób, Karma dla bydła, trzody i drobiu, i Wylęgarnia kurczaków. Ma siedzibę w Nfa Ilac Kimya, Turcja.

 1. UKRAINSKE ZERNO

  Ukraina

  Firma UKRAINSKE ZERNO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Karma dla bydła, trzody i drobiu. Jest również obecna w dziedzinach Pasze dla zwierząt hodowlanych, Pasze dla zwierząt hodowlanych, karmy dla świń, karmy dla drobiu, i Pasza dla bydła. Ma siedzibę w Poltava, Ukraina.

 2. ABM CLUB

  Ukraina

  Firma ABM CLUB, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rolnictwo - import-export. Jest również obecna w dziedzinach Zdrowa żywność, naturalna, makrobiotyczna, Karma dla bydła, trzody i drobiu, Zdrowa żywność, naturalna, makrobiotyczna, składniki dla przemysłu spożywczego, i olej spożywczy. Ma siedzibę w Kyiv, Ukraina.

 1. SPECAGROTRADE PRIVATE ENTERPRISE

  Białoruś

  Firma SPECAGROTRADE PRIVATE ENTERPRISE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Karma dla bydła, trzody i drobiu. Jest również obecna w dziedzinach zootechniczne produkty spożywcze. Ma siedzibę w Minsk, Białoruś.

 2. FEEDADDS

  Turcja

  Firma FEEDADDS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Karma dla bydła, trzody i drobiu. Jest również obecna w dziedzinach dodatki do pokarmów i środki odkażające. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 3. FEEDLANCE B.V.

  Holandia

  Firma FEEDLANCE B.V., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Mieszanki paszowe dla bydła i drobiu. Jest również obecna w dziedzinach Rolnictwo - import-export, Karma dla bydła, trzody i drobiu, Rolnictwo - import-export, Karma dla bydła, trzody i drobiu, Dodatki do karmy aktywne biologicznie, i zootechniczne produkty spożywcze. Ma siedzibę w Veldhoven, Holandia.

 4. DE BAERE JAKY

  Belgia

  Firma DE BAERE JAKY, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Karma dla bydła, trzody i drobiu. Jest również obecna w dziedzinach kukurydza, pszenica zwyczajna, fumierobornik, i Komponenty paszy dla bydła. Ma siedzibę w Aalter, Belgia.

 5. QINGDAO CTC FEED CORP.

  Chiny

  Firma QINGDAO CTC FEED CORP., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Karma dla bydła, trzody i drobiu. Jest również obecna w dziedzinach karma dla koni. Ma siedzibę w Qingdao, Chiny.

 6. HARPERS FEEDS LTD.

  Zjednoczone Królestwo

  Firma HARPERS FEEDS LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Karma dla bydła, trzody i drobiu. Ma siedzibę w Devon, Zjednoczone Królestwo.

 7. EKOKEY DOO

  Czarnogóra

  Firma EKOKEY DOO, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Karma dla bydła, trzody i drobiu. Jest również obecna w dziedzinach mięso kurze, i świeże mięso wieprzowe. Ma siedzibę w Podgorica, Czarnogóra.

 8. CYR DETOURNAY ET FILS

  Belgia

  Firma CYR DETOURNAY ET FILS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Makarony, Mięso z rzeźni i świeży drób, Karma dla bydła, trzody i drobiu, Makarony, Mięso z rzeźni i świeży drób, Karma dla bydła, trzody i drobiu, i artykuły dla kateringu. Ma siedzibę w Tournai, Belgia.

 1. VITA

  Ukraina

  Firma VITA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Karma dla bydła, trzody i drobiu. Jest również obecna w dziedzinach Pasze dla bydła i drobiu, Karma i pasze dla zwierząt, dodatki do karmy dla zwierząt, i Pasze dla bydła i drobiu. Ma siedzibę w Obukhiv, Ukraina.

 2. WYNNES OF DINMORE

  Zjednoczone Królestwo

  Firma WYNNES OF DINMORE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hodowla drobiu - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Karma dla bydła, trzody i drobiu, i Karma dla bydła, trzody i drobiu. Ma siedzibę w Herefordshire, Zjednoczone Królestwo.

 3. HARLEQUIN NUTRITION LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma HARLEQUIN NUTRITION LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Karma dla bydła, trzody i drobiu. Ma siedzibę w Ashbourne, Zjednoczone Królestwo.

 4. ETABLISSEMENTS DERASSE

  Belgia

  Firma ETABLISSEMENTS DERASSE, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Zboża, ziarna zbożowe. Jest również obecna w dziedzinach Sadzonki, cebulki, materiały siewne, Karma dla bydła, trzody i drobiu, Sadzonki, cebulki, materiały siewne, Karma dla bydła, trzody i drobiu, Soil conditioners and fertilizers, i Karma i pasze dla zwierząt. Ma siedzibę w Froidmont, Belgia.

 5. LEIEVOEDERS

  Belgia

  Firma LEIEVOEDERS, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Mieszanki paszowe dla bydła i drobiu. Jest również obecna w dziedzinach karmy dla świń, karmy dla bydła, Karma dla bydła, trzody i drobiu, i karmy dla drobiu. Ma siedzibę w Sint-Eloois-Vijve, Belgia.

 6. AGROKORMEXPORT LLC

  Ukraina

  Firma AGROKORMEXPORT LLC, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Otręby. Jest również obecna w dziedzinach Karma dla bydła, trzody i drobiu, mąka, Karma dla bydła, trzody i drobiu, i zboża dla zwierząt. Ma siedzibę w Dnipro, Ukraina.

 7. AVETUNES COMERCIO DE PRODUTOS ALIMENTARES LDA.

  Portugalia

  Firma AVETUNES COMERCIO DE PRODUTOS ALIMENTARES LDA., jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Karma dla bydła, trzody i drobiu. Jest również obecna w dziedzinach Wołowina - mięso z rzeźni, mięso kogucie, Wołowina - mięso z rzeźni, i mięso wieprzowe. Ma siedzibę w Albufeira, Portugalia.

 8. SC CORDOSTEF SRL

  Rumunia

  Firma SC CORDOSTEF SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Karma dla bydła, trzody i drobiu. Ma siedzibę w Focsani, Rumunia.

 9. VAN DER ENDT-LOUWERSE C.V.

  Holandia

  Firma VAN DER ENDT-LOUWERSE C.V., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Karma dla bydła, trzody i drobiu. Ma siedzibę w Yerseke, Holandia.

 10. HUYS VOEDERS

  Belgia

  Firma HUYS VOEDERS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pasze dla zwierząt hodowlanych. Jest również obecna w dziedzinach Karma dla bydła, trzody i drobiu. Ma siedzibę w Brugge, Belgia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo