• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • kute zelazo

Wyniki dla

Kute zelazo - Import eksport

 1. FATIH WROUGHT IRON

  Turcja

  Verified by europages badge

  FATIH PROFIL SAN. TIC. A.S. została założona w 1983 roku w celu wykonywania masowej produkcji wyrobów z kutego żelaza, jako pierwsza w swojej branży w Turcji. Firma wprowadziła system zapewniania jakości ISO 9001 i uzyskała certyfikat w 1999 roku, z dumą stając się pierwszym na świecie producentem kutego żelaza certyfikowanym ISO 9001. Spółka rozrosła się w dużą rodzinę z 250 dealerami zlokalizowanymi w każdym punkcie Turcji. Dzięki dedykowanej sekcji produkcji maszyn, firma jest w stanie; -budować niektóre maszyny specjalne -tworzyć linie produkcji masowej -produkować / odnawiać matryce używane w produkcji -przeprowadzać konserwację i naprawy wszystkich maszyn. Z centrum projektowym pod tym samym dachem produkujemy; •KUTE BALUSTRADY •GIĘTE BALUSTRADY •ELEMENTY Z ŻELAZA KUTEGO NA GORĄCO •CZĘŚCI KUTE NA GORĄCO •OSTRZA KUTE NA GORĄCO •ŻYRANDOLE I ELEMENTY OŚWIETLENIA •KUTE PORĘCZE / PROFILE •POKRYWY NA SŁUPY •LIŚCIE OZDOBNE •ARKUSZE OZDOBNE •WYCINANE ARKUSZE METALOWE •BLACHY FORMOWANE •AKCESORIA MONTAŻOWE •METALOPLASTYKĘ (PIRUDEM). Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 2. AK STEEL INTERNATIONAL B.V.

  Niemcy

  Verified by europages badge

  AK Steel International jest spółką zależną AK Steel Corporation z siedzibą w West Chester, Ohio, USA. Kilka spółek zależnych AK Steel International działa na kontynencie europejskim. Biura znajdują się w Holandii, Niemczech, Francji, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii i Włoszech. Jesienią 1999 r. spółka dominująca tych spółek zależnych, ARMCO Inc., połączyła się z AK Steel, Middletown, Ohio, jednym z wiodących amerykańskich producentów wyrobów stalowych na rynku USA dla przemysłu motoryzacyjnego, budowlanego i AGD. W wyniku tej fuzji nazwa ARMCO została zmieniona na AK Steel w kwietniu 2000 r. W tym czasie powstała również firma AK Steel International. AK Steel jest wiodącym producentem stali walcowanej płaskiej ze stali węglowej i nierdzewnej, a także stali elektrycznej, głównie dla przemysłu motoryzacyjnego, infrastruktury oraz wytwarzania i dystrybucji energii.

 3. RG ZAUNE

  Polska

  Verified by europages badge

  Firma RG ZAUNE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal konstrukcyjna. Jest również obecna w dziedzinach bramy, ogrodzenia, ogrodzenia metalowe, kute żelazo, ogrodzenia kute, podwójne maty na pręty, bramy przesuwne, zapory z jedną bramką, i balustrady. Ma siedzibę w Gorzów Wielkopolski, Polska.

 4. ERCOLI BONOMO DEI F.LLI ERCOLI SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma ERCOLI BONOMO DEI F.LLI ERCOLI SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby kowalskie. Jest również obecna w dziedzinach Stal i metale - formowanie i wykrawanie, obróbka żelaza, żelazo kute, Stal i metale - formowanie i wykrawanie, stal kuta, surowce i materiały gotowe dla budownictwa, artykuł z kutego żelaza, obróbka metali, i kute płaskowniki stalowe. Ma siedzibę w Bienno, Włochy.

 5. CERRAJERÍA MACORT

  Hiszpania

  Stolarka metalowa i ślusarstwo. Kraty. Drzwi. Drabiny. Pergole. Konstrukcje metalowe. Parapety. Ogrodzenia. Okna. Ramy. Pojemniki na kwiaty. Schody spiralne. Wejścia do budynków. Poręcze. Zadaszenia. Kraty. Półki regały. Spawanie. Grille do barbecue. Obramowania. Drzwiczki do liczników. Płyty mocujące. Platformy. Pokrywy rewizyjne do wykładania płytkami. Wzmocnienia filarów. Stopnie. Trejaże. Pojemniki na kwiaty. Wozy na Święto Trzech Króli. Witryny. Żaluzje typu Majorka. Drzwi żelazne.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ÇEÇEN METAL

  Turcja

  Firma ÇEÇEN METAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kowalstwo artystyczne. Jest również obecna w dziedzinach żelazo kute, panele dekoracyjne, schody z kutego żelaza, i kształtowniki metalowe. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 2. LIDER DEKORATIF DEMIR (WROUGHT IRON)

  Turcja

  Firma LIDER DEKORATIF DEMIR (WROUGHT IRON), jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Drzwi i bramy, Kowalstwo artystyczne, żelazo kute, Drzwi i bramy, Części z kutego żelaza, i Kowalstwo artystyczne. Ma siedzibę w Cayirova-Kocaeli, Turcja.

 3. METALLBAU ERWIN HANSEN

  Belgia

  Firma METALLBAU ERWIN HANSEN, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Wyroby kowalskie. Jest również obecna w dziedzinach aluminium, żelazo kute, konstrukcja metalowa, i kraty. Ma siedzibę w Kettenis, Belgia.

 4. ONUR FERFORJE

  Turcja

  Firma ONUR FERFORJE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Hutnictwo i metalurgia - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach żelazo kute, Części z kutego żelaza, i balustrada z kutego żelaza. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 5. NEFESA TRADING CO.

  Turcja

  Firma NEFESA TRADING CO., jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Handel zagraniczny - doradztwo. Jest również obecna w dziedzinach Zawiasy, Kanapy, Karma i pasze dla zwierząt, kute żelazo, Zawiasy, i Kanapy. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 1. ALBA KALIP

  Turcja

  Firma ALBA KALIP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kowalstwo artystyczne. Jest również obecna w dziedzinach żelazo kute, i kucie matrycowe do zastosowań przemysłowych. Ma siedzibę w Kocaeli, Turcja.

 2. BRUN ET DOUTTE

  Francja

  Firma BRUN ET DOUTTE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcje metalowe lekkie. Jest również obecna w dziedzinach Zamki, zasuwy i klucze, Stolarka metalowa i kowalstwo artystyczne - maszyny i urządzenia, Wyroby kowalskie, Zamki, zasuwy i klucze, Stolarka metalowa i kowalstwo artystyczne - maszyny i urządzenia, żelazo kute, i Wyroby kowalskie. Ma siedzibę w Avensan, Francja.

 1. FERRONNERIE D'ART STEICHEN CHARLES

  Luksemburg

  Firma FERRONNERIE D'ART STEICHEN CHARLES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kowalstwo artystyczne. Jest również obecna w dziedzinach general renovation work, tarasy zewnętrzne, schody stalowe, i żelazo kute. Ma siedzibę w Scheidel, Luksemburg.

 2. FORGE ADOUR SARL

  Francja

  Firma FORGE ADOUR SARL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby kowalskie. Jest również obecna w dziedzinach Stal i metale - obróbka skrawaniem, stal kuta, Stal i metale - obróbka skrawaniem, i kute żelazo. Ma siedzibę w Bayonne, Francja.

 3. JEREMIE HYNDERICK

  Belgia

  Firma JEREMIE HYNDERICK, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Kowalstwo artystyczne. Jest również obecna w dziedzinach Kowalstwo przemysłowe i budowlane, Poręcze, balustrady schodowe, schody, żelazo kute, Kowalstwo przemysłowe i budowlane, i Poręcze, balustrady schodowe. Ma siedzibę w Grand Leez, Belgia.

 4. FORGE DU HERON

  Francja

  Firma FORGE DU HERON, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Artykuły żelazne i drobnica metalowa, przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby kowalskie, kute żelazo, Wyroby kowalskie, i kraty. Ma siedzibę w Le Heron, Francja.

 5. LES FORGES DE SIGNA

  Francja

  Firma LES FORGES DE SIGNA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby kowalskie. Jest również obecna w dziedzinach ślusarstwo, stolarka, i żelazo kute. Ma siedzibę w Montastruc-La-Conseillere, Francja.

 6. AS METAL KALIP

  Turcja

  Firma AS METAL KALIP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zootechnika - sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Wtryskiwanie tworzyw sztucznych - urządzenia, pojazdy rolnicze, żelazo kute, Wstrzykiwanie tworzyw sztucznych, i Wtryskiwanie tworzyw sztucznych - urządzenia. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 7. AR YAPI PLASTIK FENCE

  Turcja

  Firma AR YAPI PLASTIK FENCE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Poręcze, balustrady schodowe. Jest również obecna w dziedzinach żelazo kute, i kamelie. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 8. PICCIOLO SILVIO INFISSI ALLUMINIO

  Włochy

  Firma PICCIOLO SILVIO INFISSI ALLUMINIO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rama i ościeżnica. Jest również obecna w dziedzinach okucia aluminiowe, ościeżnice okienne i drzwiowe z pcv, żaluzje aluminiowe, i kute żelazo. Ma siedzibę w Sannicola, Włochy.

 1. TEKNIK METAL FERFORJE

  Turcja

  Firma TEKNIK METAL FERFORJE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Spawanie i cięcie laserowe - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach żelazo kute, żelazo, wycinanie laserowe, i bramy żelazne. Ma siedzibę w Umraniye/istanbul, Turcja.

 2. FE.BA. SRL

  Włochy

  Firma FE.BA. SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby kowalskie. Jest również obecna w dziedzinach Kowalstwo artystyczne, Kowalstwo przemysłowe i budowlane, kute żelazo, Kowalstwo artystyczne, metalwork, i Kowalstwo przemysłowe i budowlane. Ma siedzibę w Malo, Włochy.

 3. CHEN XIN ART CO.,LTD

  Chiny

  Firma CHEN XIN ART CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble metalowe. Jest również obecna w dziedzinach kute żelazo. Ma siedzibę w Quanzhou, Chiny.

 4. KENJOY WROUGHT IRON FENCE FACTORY

  Chiny

  Firma KENJOY WROUGHT IRON FENCE FACTORY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby kowalskie. Jest również obecna w dziedzinach kute żelazo, i fotele z kutego żelaza. Ma siedzibę w Hengshui, Chiny.

 5. UPSTEEL SÀRL

  Szwajcaria

  Firma UPSTEEL SÀRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby kowalskie. Jest również obecna w dziedzinach stal nierdzewna, i żelazo kute. Ma siedzibę w Genève, Szwajcaria.

 6. SENDONE

  Rumunia

  Firma SENDONE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby kowalskie. Jest również obecna w dziedzinach kute żelazo. Ma siedzibę w Ramnicu Sarat, Rumunia.

 7. HEBEI HUAYI IRONWORKS CO.,LTD

  Chiny

  Firma HEBEI HUAYI IRONWORKS CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble metalowe. Jest również obecna w dziedzinach kute żelazo, i wyroby artystyczne z żelaza kutego. Ma siedzibę w Xinle City, Chiny.

 8. MMS - METALOMECÂNICA MÁQUINAS E SERVIÇOS, LDA

  Portugalia

  Firma MMS - METALOMECÂNICA MÁQUINAS E SERVIÇOS, LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żeliwo - wyroby. Jest również obecna w dziedzinach żelazo kute, i odlewnia. Ma siedzibę w Medas, Portugalia.

 9. SHANGHAI SHUNKAI METAL MATERIALS CO., LTD.

  Chiny

  Firma SHANGHAI SHUNKAI METAL MATERIALS CO., LTD., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Hutnictwo i metalurgia - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach stal wyciągana, i kute żelazo. Ma siedzibę w Shanghai, Chiny.

 10. AKIN 57 METAL

  Turcja

  Firma AKIN 57 METAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stolarka metalowa i kowalstwo artystyczne - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach drzwi opancerzone, i żelazo kute. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo