• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • kształtowniki- pręty i wlewki z metali kolorowych

Wyniki dla

Kształtowniki- pręty i wlewki z metali kolorowych - Import eksport

 1. TABELARAIZ

  Portugalia

  Verified by europages badge

  Założone w lutym 2011 roku, Tableraíz jest czołowym przedsiębiorstwem w branży konstrukcji metalowych, oferującym szeroką gamę rozwiązań, w tym przygotowanie konstrukcyjne, dostawę i montaż konstrukcji do paneli słonecznych. Nasza ekspertyza obejmuje stosowanie powłok metalowych, proces wydawania zezwoleń, realizację projektów architektonicznych i inżynieryjnych oraz szczegółowy nadzór konstrukcyjny. Koncentrując się na rynku fotowoltaiki, jesteśmy w stanie zaoferować konkurencyjne rozwiązania z zakresu konstrukcji fotowoltaicznych. Tableraíz projektuje rozwiązania inżynieryjne do podzespołów fotowoltaicznych i jest rzetelnym producentem konstrukcji do instalacji fotowoltaicznych. Dążymy do tego, by stać się kluczowym podmiotem na rynku, wyznaczającym wzorce doskonałości zarówno w dziedzinie konstrukcji, jak i usług z zakresu obróbki metali. Inspirowani wzorem podstawowych wartości, takich jak, między innymi etyka, odpowiedzialność, poświęcenie, duch współpracy i szacunek, dążymy do pozostawienia trwałego śladu. Dzięki bogatemu doświadczeniu i udoskonalanemu Know-How, zdobytemu na przestrzeni lat, jesteśmy w stanie zaoferować oryginalne rozwiązania Planowania, Konstrukcji i Inżynieryjne. Przy każdym projekcie, klienci mogą polegać na naszym profesjonalizmie, wskazówkach technicznych i niezachwianym zaangażowaniu na rzecz jakości. Nasze kompetencje obejmują wiele aspektów działalności: Planowanie, Dostawa, Wsparcie, Udzielanie licencji, Powłoki, Montaż i Konstrukcje. Naszym celem jest dostarczanie wysokiej jakości.

 2. M.M. GRIGLIATI

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma M.M. od 40 lat działa w branży włókien szklanych GFPR (tworzyw sztucznych wzmacnianych włóknami szklanymi), produkując kraty, profile i złożone konstrukcje o wysokiej jakości. Właściwości włókna szklanego GFPR (między innymi odporność na korozję, brak właściwości magnetycznych, izolacyjność elektryczna i brak konieczności konserwacji) przyczyniają się do dużej elastyczności zastosowań. Certyfikat ISO 9001: 2015 Bureau Veritas.

 3. ALUMINIUMWERK UNNA AG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ALUMINIUMWERK UNNA AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kształtowniki z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Rury aluminiowe, Aluminium i stopy aluminium, Kształtowniki, pręty i wlewki z metali kolorowych, profile aluminiowe, rury aluminiowe, pręty aluminiowe, przewody specjalne, Rury aluminiowe, i profile aluminiowe. Ma siedzibę w Unna, Niemcy.

 4. WIPRO GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma WIPRO GMBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kształtowniki, pręty i wlewki z metali kolorowych. Ma siedzibę w Wickede, Niemcy.

 5. EVENT TEXTIL SERVICE

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma EVENT TEXTIL SERVICE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kształtowniki, pręty i wlewki z metali kolorowych. Ma siedzibę w Maintal, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. EASYFENSTER GÖPPER INH. THOMAS GÖPPER

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma EASYFENSTER GÖPPER INH. THOMAS GÖPPER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kształtowniki, pręty i wlewki z metali kolorowych. Ma siedzibę w Kehl, Niemcy.

 2. AP ALUPROFIL GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma AP ALUPROFIL GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kształtowniki, pręty i wlewki z metali kolorowych. Ma siedzibę w Winterberg, Niemcy.

 3. GUK ALWO HANDELS GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma GUK ALWO HANDELS GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kształtowniki, pręty i wlewki z metali kolorowych. Ma siedzibę w Oberndorf Bei Salzburg, Austria.

 4. ALU-SYSTEMTEC EILENBURG GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ALU-SYSTEMTEC EILENBURG GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kształtowniki, pręty i wlewki z metali kolorowych. Ma siedzibę w Eilenburg, Niemcy.

 5. ALUFEFA-GMBH - TECHNIK-HANDEL & CONSULTING

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma ALUFEFA-GMBH - TECHNIK-HANDEL & CONSULTING, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kształtowniki, pręty i wlewki z metali kolorowych. Ma siedzibę w Braunau Am Inn, Austria.

 1. TBM TECHNISCHES BÜRO MÜNCHEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma TBM TECHNISCHES BÜRO MÜNCHEN GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Kształtowniki, pręty i wlewki z metali kolorowych. Ma siedzibę w München, Niemcy.

 2. AUBRY NTV

  Francja

  AUBRY NTV produkuje od 1899 roku każdy typ profili specjalnych o różnych kształtach, zróżnicowanych, bądź złożonych, na wszystkich rodzajach metali żelaznych lub nieżelaznych: stale, aluminium, stopy specjalne, miedź, wszystkie rodzaje stali nierdzewnej, mosiądz, tytan … Jako specjaliści z zakresu wyrobów "na specjalne zamówienie", produkujemy według planów naszych klientów. Analizujemy każde zapytanie o cenę profili specjalnych, walcowanych, ciągnionych, kształtowanych na zimno, tłoczonych na gorąco ze STALI, ALUMINIUM, STALI NIERDZEWNEJ, MIEDZI, MOSIĄDZA, TYTANU lub innych STOPÓW.

 1. EXPALUM

  Hiszpania

  Od 1995 r. i powstania matczynej firmy Cristales y Persianas López, jesteśmy obecni we wszystkich przedsiębiorstwach branży rolet z naszymi profilamimi łopatkowymi i obudowami. Na naszej stronie internetowej można zobaczyć wszystkie produkowane przez nas produkty aluminiowe: łopatki do rolet, obudowy, rynny, rury spustowe, trójkąty, ostrza wytłaczane, silniki i inne akcesoria aluminiowe do rolet. Mamy oddziały w Hiszpanii, Brazylii i Argentynie.

 2. ASK MONTAGETECHNIK GMBH

  Austria

  Firma ASK MONTAGETECHNIK GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kształtowniki, pręty i wlewki z metali kolorowych. Ma siedzibę w Anthering, Austria.

 3. HYDRO EXTRUSION NENZING GMBH

  Austria

  Firma HYDRO EXTRUSION NENZING GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kształtowniki, pręty i wlewki z metali kolorowych. Ma siedzibę w Nenzing, Austria.

 4. ALUSO GMBH

  Niemcy

  Firma ALUSO GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kształtowniki, pręty i wlewki z metali kolorowych. Ma siedzibę w Ludwigsfelde, Niemcy.

 5. MONDIALPOSTA GROUP S.R.L.S.

  Włochy

  Firma MONDIALPOSTA GROUP S.R.L.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kształtowniki, pręty i wlewki z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach skrzynka na listy dla dawnych domów, skrzynki pocztowe aluminiowe, skrzynki pocztowe z pcv, i skrzynki pocztowe drewniane. Ma siedzibę w Roma, Włochy.

 6. PLASTICMETALL GMBH

  Austria

  Firma PLASTICMETALL GMBH, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Kształtowniki, pręty i wlewki z metali kolorowych. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 7. WARSTEINER ALU SYSTEME GMBH

  Niemcy

  Firma WARSTEINER ALU SYSTEME GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kształtowniki, pręty i wlewki z metali kolorowych. Ma siedzibę w Warstein, Niemcy.

 8. GIORGI METALLI SRL

  Włochy

  Firma GIORGI METALLI SRL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kształtowniki, pręty i wlewki z metali kolorowych. Ma siedzibę w Milano, Włochy.

 1. 3S-B (SUNSCREEN SYSTEM BUILDING)

  Francja

  Firma 3S-B (SUNSCREEN SYSTEM BUILDING), jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Kształtowniki, pręty i wlewki z metali kolorowych. Ma siedzibę w St Andre Du Bois, Francja.

 2. ALU - TOOLS

  Belgia

  Firma ALU - TOOLS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka skrawaniem. Jest również obecna w dziedzinach Kształtowniki, pręty i wlewki z metali kolorowych, Kształtowniki, pręty i wlewki z metali kolorowych, i mould making and design. Ma siedzibę w Temse, Belgia.

 3. DELPH SA

  Francja

  Firma DELPH SA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kształtowniki, pręty i wlewki z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Kształtowniki z metali kolorowych, Stal i metale - obróbka skrawaniem, Kształtowniki z metali kolorowych, Stal i metale - obróbka skrawaniem, obróbka kształtowników żelaznych, i frezowanie. Ma siedzibę w Brienon-Sur-Armancon, Francja.

 4. MCP

  Francja

  Firma MCP, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kształtowniki, pręty i wlewki z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Pręty z metali kolorowych, Okiennice, Pręty z metali kolorowych, okna, krata, drzwi i bramy automatyczne, i Okiennice. Ma siedzibę w Pavilly, Francja.

 5. ROTHE FERMETURES

  Francja

  Firma ROTHE FERMETURES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kształtowniki, pręty i wlewki z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Domotyka, Ogrodzenia i bramy, Domotyka, Ogrodzenia i bramy, i motoryzacja. Ma siedzibę w Cheny, Francja.

 6. INNOVAZIONE SNC DI SILVIA LUMINI & C.

  Włochy

  Firma INNOVAZIONE SNC DI SILVIA LUMINI & C., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kształtowniki, pręty i wlewki z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach profile specjalne z aluminium, farba do aluminium, wytłoczenia z aluminium, i oksydowanie aluminium. Ma siedzibę w Brescia, Włochy.

 7. NORCAN GMBH

  Niemcy

  Firma NORCAN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha kształtowa żelazna. Jest również obecna w dziedzinach Kształtowniki, pręty i wlewki z metali kolorowych, Przenośniki taśmowe, Automatyzacja - maszyny i urządzenia, Przenośniki taśmowe, Kształtowniki, pręty i wlewki z metali kolorowych, Przenośniki taśmowe, Automatyzacja - maszyny i urządzenia, i Przenośniki taśmowe. Ma siedzibę w Rastatt, Niemcy.

 8. ELCOM

  Francja

  Firma ELCOM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kształtowniki, pręty i wlewki z metali kolorowych. Ma siedzibę w Bourgoin Jallieu, Francja.

 9. NOVAPROFIL

  Francja

  Firma NOVAPROFIL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Rury z metali kolorowych, Blacha i taśma z metali kolorowych, Kształtowniki, pręty i wlewki z metali kolorowych, Rury z metali kolorowych, Blacha i taśma z metali kolorowych, i Kształtowniki, pręty i wlewki z metali kolorowych. Ma siedzibę w Tignieu-Jameyzieu, Francja.

 10. SARL D PERRIER

  Francja

  Firma SARL D PERRIER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kształtowniki, pręty i wlewki z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Kształtowniki z metali kolorowych, Werandy metalowe, Kształtowniki z metali kolorowych, Werandy metalowe, rolety, i okna. Ma siedzibę w Saint-Dizier, Francja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo