• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • krojenie papieru - maszyny i urządzenia

Wyniki dla

Krojenie papieru - maszyny i urządzenia - Import eksport

 1. ERGO-LINE BY KERN STUDER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ERGO-LINE BY KERN STUDER GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Krojenie papieru - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Schwarzach Am Main, Niemcy.

 2. SCHUH ANLAGENTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SCHUH ANLAGENTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Krojenie papieru - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Castrop-Rauxel, Niemcy.

 3. YMCUP

  Turcja

  Założone w 2016 roku, przedsiębiorstwo YMCUP ze Stambułu, Turcja, jest producentem maszyn do produkcji kubków papierowych, drukowania i wycinania. Od początku naszej działalności, koncentrujemy się na zapewnieniu naszym klientom najwyższej jakości produktów i usług, ze skuteczną i szybką dostawą. Nasza firma uważa innowację za klucz trwałego sukcesu i spogląda na każdy dzień z nowej perspektywy. Dlatego też, przywiązuje wagę do innowacji. Dążymy do poszerzenia asortymentu naszych produktów, uważnie śledząc rozwój technologiczny. W szybkim tempie, kontynuujemy nasze inwestycje, szczęśliwi z produkowania wyrobów z myślą o zdrowiu ludzi i o środowisku. Posiadamy szeroki asortyment produktów, takich jak: •Maszyny do produkcji kubków papierowych, •Maszyny do produkcji kubków papierowych z podwójną ścianką, •Maszyny do produkcji misek papierowych, •Maszyny do produkcji misek papierowych na sałatki, •Maszyny do produkcji opakowań, •Maszyny do drukowania & wycinania, •Prasy •Akcesoria i części zamienne do maszyn. Nasze maszyny do produkcji kubków papierowych są w stanie wyprodukować różne rozmiary i ilości kubków papierowych, takie jak 12 oz, 8 oz, 9 oz i wiele więcej! Zapraszamy do naszej witryny internetowej, aby dowiedzieć się więcej o asortymencie naszych produktów. Naszą misją jest dbałość o standardy wysokiej jakości poprzez dobór surowców. Zapewniamy wszystkie procesy, od produkcji po dostawę do naszych klientów. Produkcja YMCUP spełnia międzynarodowe standardy jakości, takie jak ISO 9001: 2008 – ISO 14001-2004 – OHSAS 18001-2007 certyfikacja systemu zarządzania jakością. Skontaktuj się z nami aby uzyskać więcej informacji!

 4. SOPEM

  Belgia

  Firma SOPEM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Papier - maszyny do produkcji. Jest również obecna w dziedzinach Krojenie papieru - maszyny i urządzenia, Przemysł celulozowy i papierniczy - maszyny i urządzenia, Maszyny i urządzenia używane, po przeglądzie technicznym, Krojenie papieru - maszyny i urządzenia, Przemysł celulozowy i papierniczy - maszyny i urządzenia, Maszyny - import-eksport, i Maszyny i urządzenia używane, po przeglądzie technicznym. Ma siedzibę w Soignies, Belgia.

 5. HÜDIG + ROCHOLZ GMBH & CO KG

  Niemcy

  Firma HÜDIG + ROCHOLZ GMBH & CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Krojenie papieru - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Velbert, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. CPERKIN

  Zjednoczone Królestwo

  Firma CPERKIN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Papier - maszyny do produkcji wyrobów papierowych. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł celulozowy i papierniczy - maszyny i urządzenia, Krojenie papieru - maszyny i urządzenia, wiertnica, Przemysł celulozowy i papierniczy - maszyny i urządzenia, i Krojenie papieru - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Birstall, Zjednoczone Królestwo.

 2. LUNDBERG TECH GMBH

  Niemcy

  Firma LUNDBERG TECH GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Krojenie papieru - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Jagstzell, Niemcy.

 3. I.C.O.S. S.R.L.

  Włochy

  Firma I.C.O.S. S.R.L., roku i działającą w sektorze Dziurkacze do papieru i tektury. Jest również obecna w dziedzinach Krojenie papieru - maszyny i urządzenia, wycinanie włókna, ostrze obrobione, Krojenie papieru - maszyny i urządzenia, i części mechaniczne. Ma siedzibę w Forli', Włochy.

 4. LASER LINE FUSTELLE S.R.L

  Włochy

  Firma LASER LINE FUSTELLE S.R.L, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Poligrafia - wyroby różne. Jest również obecna w dziedzinach Krojenie papieru - maszyny i urządzenia, wykrawarki do papieru i kartonu, przebijak automatyczny, i Krojenie papieru - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Melito Di Napoli, Włochy.

 5. GRAFORIO MAQUINAS GRAFICAS LDA.

  Portugalia

  Firma GRAFORIO MAQUINAS GRAFICAS LDA., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Krojenie papieru - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach gilotyny do papieru. Ma siedzibę w Zona Industrial, Portugalia.

 1. CONNER

  Hiszpania

  Firma CONNER, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Krojenie papieru - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 2. ABDC

  Hiszpania

  Firma ABDC, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Krojenie papieru - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 1. STEFI MACHINES

  Grecja

  Firma STEFI MACHINES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Papier - maszyny do produkcji wyrobów papierowych. Jest również obecna w dziedzinach Papier - maszyny do produkcji, Krojenie papieru - maszyny i urządzenia, Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia, Papier - maszyny do produkcji, Krojenie papieru - maszyny i urządzenia, gilotyny do papieru, i Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Aspropyrgos, Grecja.

 2. FREEMAN SCHWABE MACHINERY

  Stany Zjednoczone

  Firma FREEMAN SCHWABE MACHINERY, roku i działającą w sektorze Wykrawanie metali - obrabiarki. Jest również obecna w dziedzinach Krojenie papieru - maszyny i urządzenia, Obrabiarki i maszyny do wykrawania metali, Maszyny krojnicze do tkanin, Cięcie tworzyw sztucznych - maszyny, Krojenie papieru - maszyny i urządzenia, Obrabiarki i maszyny do wykrawania metali, Maszyny krojnicze do tkanin, i Cięcie tworzyw sztucznych - maszyny. Ma siedzibę w Cincinnati, Stany Zjednoczone.

 3. KAYM PAPER CUTTING MACHINE/ GUILLOTINE

  Turcja

  Firma KAYM PAPER CUTTING MACHINE/ GUILLOTINE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Krojenie papieru - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 4. LONGER MACHINE INDUSTRIAL CO., LTD

  Tajwan R.O.C.

  Firma LONGER MACHINE INDUSTRIAL CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Krojenie papieru - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Taichung City,, Tajwan R.O.C..

 5. MARI

  Francja

  Firma MARI, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Krojenie papieru - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Gundershoffen, Francja.

 6. AYDIN MAKINE SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI

  Turcja

  Firma AYDIN MAKINE SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Krojenie papieru - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 7. APPLITEC SAS

  Francja

  Firma APPLITEC SAS, roku i działającą w sektorze Krojenie papieru - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach cięcie tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Les Echets, Francja.

 8. HANGZHOU ROYALL IMPORT AND EXPORT CO.,LTD.

  Chiny

  Firma HANGZHOU ROYALL IMPORT AND EXPORT CO.,LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Krojenie papieru - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach opakowania. Ma siedzibę w Hangzhou, Chiny.

 1. WELFULL MACHINERY CO. ,LTD

  Chiny

  Firma WELFULL MACHINERY CO. ,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Krojenie papieru - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Hangzhou, Chiny.

 2. EWASTE SECURITY

  Stany Zjednoczone

  Firma EWASTE SECURITY, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Krojenie papieru - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Irvine, Stany Zjednoczone.

 3. SERVIFORMES SARL

  Francja

  Firma SERVIFORMES SARL, roku i działającą w sektorze Wykrawanie metali - obrabiarki. Jest również obecna w dziedzinach Dziurkacze do papieru i tektury, Przemysł celulozowy i papierniczy - maszyny i urządzenia, Krojenie papieru - maszyny i urządzenia, Dziurkacze do papieru i tektury, Przemysł celulozowy i papierniczy - maszyny i urządzenia, i Krojenie papieru - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Montelimar, Francja.

 4. TECHNOSIB SOLUTIONS

  Rumunia

  Firma TECHNOSIB SOLUTIONS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Krojenie papieru - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Sibiu, Rumunia.

 5. FUSTELLE

  Włochy

  Firma FUSTELLE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cięcie tworzyw sztucznych - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach Dziurkacze do papieru i tektury, Krojenie papieru - maszyny i urządzenia, Dziurkacze do papieru i tektury, i Krojenie papieru - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Pieve Emanuele, Włochy.

 6. GRAPHOPRESS

  Holandia

  Firma GRAPHOPRESS, roku i działającą w sektorze Krojenie papieru - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach krajarki biurowe. Ma siedzibę w Utrecht, Holandia.

 7. CHUN TIEN MACHINERY COMPANY LIMITED

  Tajwan R.O.C.

  Firma CHUN TIEN MACHINERY COMPANY LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Krojenie papieru - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Taichung, Tajwan R.O.C..

 8. FUSTELLIFICIO ERRE-A

  Włochy

  Firma FUSTELLIFICIO ERRE-A, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cięcie tworzyw sztucznych - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach Dziurkacze do papieru i tektury, Krojenie papieru - maszyny i urządzenia, Dziurkacze do papieru i tektury, i Krojenie papieru - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Campi Bisenzio, Włochy.

 9. FUSTELLIFICIO NEW SPEED SOCIETA' COOPERATIVA

  Włochy

  Firma FUSTELLIFICIO NEW SPEED SOCIETA' COOPERATIVA, roku i działającą w sektorze Cięcie tworzyw sztucznych - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach Dziurkacze do papieru i tektury, Krojenie papieru - maszyny i urządzenia, Dziurkacze do papieru i tektury, i Krojenie papieru - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Cesa, Włochy.

 10. HANGZHOU FUYANG HUIBO HANSWAY TRADING CO., LTD

  Chiny

  Firma HANGZHOU FUYANG HUIBO HANSWAY TRADING CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Krojenie papieru - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Hangzhou, Chiny.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Krojenie papieru - maszyny i urządzenia - Import eksport

Liczba wyników

169 Przedsiębiorstwa