• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • konfekcja - maszyny i urządzenia

Wyniki dla

Konfekcja - maszyny i urządzenia - Import eksport

 1. ROCHOLL GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Próbki do badań technicznych na życzenie klienta. 40 lat temu firma Rocholl GmbH zaczęła specjalizować się w produkcji i sprzedaży próbek do badań. Asortyment stale się powiększa w zależności od różnych wymagań klientów: Wykonujemy próbki do prawie wszystkich materiałów, które mają być badane. Specjalne projekty dla instytutów badawczych i testowych to wyzwanie, które chętnie podejmujemy. W firmie pracuje ponad 25 pracowników, z których każdy jest wybranym ekspertem w swojej dziedzinie, ponieważ wiedza o materiałach i ich właściwościach odgrywa główną rolę w produkcji próbek testowych. Wraz z naszymi partnerami kooperacyjnymi spełniamy najwyższe wymagania materiałowe i konstrukcyjne w zakresie produkcji próbek do badań. Należymy do najlepszych w Europie: zadowolenie naszych klientów jest dla nas dowodem i potwierdzeniem. Renomowane przedsiębiorstwa obdarzają nas zaufaniem i cieszą się z partnerskiej współpracy i bliskości klienta.

 2. ESSEGI 2 SRL - PACKAGING MACHINES

  Włochy

  Verified by europages badge

  Lepiej pakować, by lepiej sprzedawać. ESSEGI to firma specjalizująca się w projektowaniu i produkcji linii pakownicznych oraz automatyki przemysłowej, a zwłaszcza pakowarek pionowych (VFFS), pras pakujących poziomych i pionowych oraz linii mieszania gleby. Dostarczamy również kompleksowe systemy ważenia lub dozowania produktu oraz systemy ładowania i transportu wyrobu. Wielofunkcyjność: Jesteśmy w stanie odpowiedzieć na wszystkie zamówienia i wymagania, z maksymalną elastycznością. Solidność: Pracujemy w poszanowaniu norm międzynarodowych, a ciągłe badania zawsze idą w parze z bezpieczeństwem. Dyspozycyjność: Towarzyszymy klientowi w czasie wszystkich faz produkcyjnych, oferując najwyższej jakości usługi handlowe i wsparcie techniczne. Czas to pieniądz: szybkość działania w zakresie ofertowania, dostaw i interwencji naprawczych oznacza całą serię zalet niosących konkretne korzyści.

 3. WEMADE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma WEMADE, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Import-eksport odzieży i artykułów tekstylnych. Jest również obecna w dziedzinach Konfekcja - maszyny i urządzenia, Papier - produkcja, Tkaniny i dzianiny, Kostiumy kąpielowe, Artykuły tekstylne - import-eksport, Przemysł tekstylny - maszyny i materiały, tkanina na kostiumy kąpielowe, przemysł tekstylny, i Konfekcja - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Marseille, Francja.

 4. JESTMA MÁQUINAS DE COSTURA

  Portugalia

  Firma JESTMA MÁQUINAS DE COSTURA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Maszyny do szycia, przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Konfekcja - maszyny i urządzenia, Konfekcja - maszyny i urządzenia, i Sewing machines for textiles. Ma siedzibę w Barcelos, Portugalia.

 5. BERGLER INDUSTRIESERVICES GMBH

  Niemcy

  Firma BERGLER INDUSTRIESERVICES GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Konfekcja - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Erlensee, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ELLI GARMENT SERVICES

  Grecja

  Firma ELLI GARMENT SERVICES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konfekcja - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Peristeri/attica, Grecja.

 2. LUÍS SAMPAIO MORAIS UNIP. LDA.

  Portugalia

  Firma LUÍS SAMPAIO MORAIS UNIP. LDA., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Konfekcja - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Porto, Portugalia.

 3. JHM MÁQUINAS LTDA

  Brazylia

  Firma JHM MÁQUINAS LTDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konfekcja - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Mogi Das Cruzes, Brazylia.

 4. SISTEMPLAST SA

  Rumunia

  Firma SISTEMPLAST SA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Konfekcja - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Zbiorniki metalowe, Obróbka mechaniczna powierzchni - maszyny, Automatyzacja - maszyny i urządzenia, INSTALACJE ELEKTRYCZNE, Zbiorniki metalowe, Obróbka mechaniczna powierzchni - maszyny, Automatyzacja - maszyny i urządzenia, i INSTALACJE ELEKTRYCZNE. Ma siedzibę w Ramnicu Valcea, Rumunia.

 5. WERMAC

  Turcja

  Firma WERMAC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konfekcja - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 1. TITO & MATOS LDA.

  Portugalia

  Firma TITO & MATOS LDA., jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Konfekcja - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach przędzarki, i maski. Ma siedzibę w Maia, Portugalia.

 2. COSMAPORT IMPORTADORA MAQUINAS COSTURA LDA.

  Portugalia

  Firma COSMAPORT IMPORTADORA MAQUINAS COSTURA LDA., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Konfekcja - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Guimarães, Portugalia.

 1. PACO BAZÁN

  Hiszpania

  Firma PACO BAZÁN, roku i działającą w sektorze Przemysł skórzany - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Tkaniny obiciowe, Konfekcja - maszyny i urządzenia, Broszurowanie i wykończenie introligatorskie, maszyny do szycia, Tkaniny obiciowe, Konfekcja - maszyny i urządzenia, i Broszurowanie i wykończenie introligatorskie. Ma siedzibę w Ubrique-Cádiz, Hiszpania.

 2. STEELY RAILS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma STEELY RAILS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konfekcja - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Manchester, Zjednoczone Królestwo.

 3. NEVITA OÜ

  Estonia

  Firma NEVITA OÜ, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konfekcja - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Narva, Estonia.

 4. LVIV SEWING FACTORY

  Ukraina

  Firma LVIV SEWING FACTORY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konfekcja - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach maszyny do krojenia i szycia. Ma siedzibę w Lviv, Ukraina.

 5. VIEWMODE

  Ukraina

  Firma VIEWMODE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konfekcja - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach odzież damska. Ma siedzibę w Kyiv, Ukraina.

 6. CAP BLANC TEXTILE SARL

  Tunezja

  Firma CAP BLANC TEXTILE SARL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konfekcja - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Bizerte, Tunezja.

 7. CIFRA SPA

  Włochy

  Firma CIFRA SPA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konfekcja - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach skarpetki krótkie, bieliźniarstwo, i dziewiarstwo na miarę. Ma siedzibę w Verano Brianza, Włochy.

 8. ARA

  Belgia

  Firma ARA, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu odzieżowego. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia, Konfekcja - maszyny i urządzenia, Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia, i Konfekcja - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Grobbendonk, Belgia.

 1. DERYA MAKINE

  Turcja

  Firma DERYA MAKINE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konfekcja - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. TERMOREP

  Rumunia

  Firma TERMOREP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Konfekcja - maszyny i urządzenia, Ogrodzenia i bramy, Konfekcja - maszyny i urządzenia, i Ogrodzenia i bramy. Ma siedzibę w Râmnicu Vilcea, Rumunia.

 3. ZIRVE BUHARLI UTU

  Turcja

  Firma ZIRVE BUHARLI UTU, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konfekcja - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach kotły parowe, i maszyny tekstylne. Ma siedzibę w istanbul, Turcja.

 4. RICCIARELLI S.P.A.

  Włochy

  Firma RICCIARELLI S.P.A., roku i działającą w sektorze Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia, Konfekcja - maszyny i urządzenia, Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia, i Konfekcja - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Pistoia (Pt), Włochy.

 5. STE DURAND FILS

  Francja

  Firma STE DURAND FILS, roku i działającą w sektorze Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Odzież dziecięca i niemowlęca, Konfekcja - maszyny i urządzenia, Odzież dziecięca i niemowlęca, i Konfekcja - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Avignon, Francja.

 6. ROMPRIX EXIM S.R.L.

  Rumunia

  Firma ROMPRIX EXIM S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Etykietki, naklejki. Jest również obecna w dziedzinach Konfekcja - maszyny i urządzenia, Czytniki kodów kreskowych, Konfekcja - maszyny i urządzenia, i Czytniki kodów kreskowych. Ma siedzibę w Bucharest, Rumunia.

 7. LF TECHNOLOGIES

  Francja

  Firma LF TECHNOLOGIES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konfekcja - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Saint-Hilaire-De-Riez, Francja.

 8. FLECOMAT SARL

  Algieria

  Firma FLECOMAT SARL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Konfekcja - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach naprawa węży giętkich, i złącze. Ma siedzibę w Blida, Algieria.

 9. CALDIMAN

  Hiszpania

  Firma CALDIMAN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Konfekcja - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach maszyny i narzędzia tnące dla przemysłu odzieżowego, i zaopatrzenie i dodatki dla przemysłu odzieżowego. Ma siedzibę w Getafe, Hiszpania.

 10. RAMISCH GUARNERI

  Włochy

  Firma RAMISCH GUARNERI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konfekcja - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Busto Arsizio, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Konfekcja - maszyny i urządzenia - Import eksport

Liczba wyników

13 246 Przedsiębiorstwa