• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • kominy przemysłowe

Wyniki dla

Kominy przemysłowe - Import eksport

 1. CTRA

  Tunezja

  Verified by europages badge

  Od 25 lat, CTRA jest wiarygodnym partnerem wspierającym Cię we wszystkich projektach. Zespół wyspecjalizowany w przetwórstwie kompozytów FRP i tworzyw termoplastycznych. Ta żywotność jest gwarancją wiarygodności technicznej i jakościowej, czego naturalnym wynikiem jest przywiązanie naszych klientów. CTRA posiada certyfikat ISO 9001 od 2000 roku, przoduje pod względem projektów pod klucz, projektów wyjściowych, uruchamiania i dostaw. Nasza działalność obejmuje szeroką gamę świadczeń: -Projektowanie systemów rurowych, -Szczegółowe projektowanie podpór, zbiorników, skruberów, -Produkcja standardowa lub elementów specjalnych na zamówienie, -Prefabrykacja systemów rurowych, -Produkcja różnych skruberów do 6m średnicy. Dzięki swojemu doświadczonemu zespołowi, CTRA wykazuje się kunsztem w: Przetwarzaniu materiałów termoutwardzalnych: •Żywica / Matryca •Liner, •Wytrzymałość, Mechanika. Przetwarzanie tworzyw termoplastycznych: •PE, •PP, •PVC, •PVDF, ECTFE, PFA.

 2. B. POLL SCHORNSTEINTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od ponad 50 lat firma Poll oferuje najnowocześniejsze technologie w dziedzinie budowy kominów. W tym czasie opracowaliśmy 15 systemów kominowych obejmujących wszystkie obszary zastosowań. Dziś planujemy, rozwijamy i instalujemy systemy kominowe dla biznesu, przemysłu i budownictwa mieszkaniowego. Nasze systemy kominowe wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Wyższa izolacja cieplna i większa przyjazność dla środowiska to podstawowe założenia.

 3. ENA ENERGIETECHNIK UND ANLAGENBAU GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  ENA Energietechnik und Anlagenbau GmbH oferuje globalne rozwiązania dla operatorów instalacji. Nasza firma wytwarza własne produkty, takie jak przepustnice, zasuwy i kompensatory z zakresu budowy instalacji i sterowania, a także produkcji kontraktowej konstrukcji stalowych. Nasze produkty: kominy stalowe, kratki rastrowe wentylacyjne, przewody rurowe, klapy, klapy wahadłowe, przepustnice wahadłowe podwójne, klapy przełączające, klapy regulujące, klapy odprowadzania gazu, klapy szybkozamykające do ochrony przeciwwybuchowej. Nasze produkty są instalowane w zakładach przemysłowych w różnych branżach w ponad 30 krajach.

 4. KARL SCHRÄDER NACHFOLGER INH. KARL-HEINZ SCHRÄDER

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KARL SCHRÄDER NACHFOLGER INH. KARL-HEINZ SCHRÄDER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kominy przemysłowe. Ma siedzibę w Kamen, Niemcy.

 5. LOHKAMP SCHORNSTEINTECHNIK VERTRIEBSGESELLSCHAFT MBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma LOHKAMP SCHORNSTEINTECHNIK VERTRIEBSGESELLSCHAFT MBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kominy przemysłowe. Ma siedzibę w Duisburg, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MENDE SCHORNSTEINBAU GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MENDE SCHORNSTEINBAU GMBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kominy przemysłowe. Ma siedzibę w Lastrup, Niemcy.

 2. B.O.S. KERAMIK VELTEN DR. KARL-ERNST KRAACK

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma B.O.S. KERAMIK VELTEN DR. KARL-ERNST KRAACK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kominy przemysłowe. Ma siedzibę w Velten, Niemcy.

 3. GRAKO SCHORNSTEINTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GRAKO SCHORNSTEINTECHNIK GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kominy przemysłowe. Ma siedzibę w Mainz, Niemcy.

 4. AFROCHEMICAL SUPPLIERS OF ALL TYPES SSD CHEMICAL SOLUTION

  Republika Południowej Afryki

  Verified by europages badge

  Firma AFROCHEMICAL SUPPLIERS OF ALL TYPES SSD CHEMICAL SOLUTION, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kominy przemysłowe. Ma siedzibę w Pretoria, Republika Południowej Afryki.

 5. EKA EDELSTAHLKAMINE GMBH

  Niemcy

  eka edelstahlkamine gmbh jest Twoim kompetentnym partnerem we wszystkim, co dotyczy kominów i systemów kominowych ze stali nierdzewnej, oferującym szeroką gamę produktów oraz porady dla klienta. Jednościenne? Dwuścienne? W każdym przypadku najbardziej odpowiednie – i wykonane ze stali nierdzewnej. Oprócz jedno- i dwuściennych systemów kominowych i wyciągów kominowych w różnych wersjach np. z połączeniem metalowo-uszczelniającym lub kołnierzowym, nasza gama obejmuje także systemy szybów, rur elastycznych i sztywnych w kilku wariantach oraz produkty z tworzyw sztucznych. Eka przywiązuje szczególną uwagę do realizacji indywidualnych wymagań klientów, a wykonanie części na specjalne zamówienie nie stanowi problemu.

 1. PAWEŁ SOROKOSZ - USŁUGI KOMINIARSKIE I SPRZĘT P. POŻ.

  Polska

  Zakład Usług Kominiarskich Monika Wierzbicka zajmuje się usługami kominiarskimi w Warszawie i okolicach. Klienci decydujący się na współpracę mogą liczyć na kompleksowe wsparcie fachowców, którzy mają duże doświadczenie w branży i przyjmują różnego rodzaju zlecenia. Firma bierze udział w remontach, usuwa usterki i sporządza opinie do Zakładów Gazownictwa oraz Wydziałów Architektury. Pracownicy dysponują niezawodnymi narzędziami, takimi jak zestawy linowe, grace kominiarskie, lusterka i świece dymne. W codziennej pracy wykorzystują też nowoczesne kamery kominowe, dzięki którym możliwa jest profesjonalna i kompleksowa diagnostyka awarii. Warto pamiętać o konieczności regularnego sprawdzania przewodów kominowych. Jest to kwestia bezpieczeństwa i nierzadko może wpłynąć na zdrowie i życie użytkowników budynku. W katalogu usług znajduje się między innymi bezinwazyjne uszczelnianie przewodów kominowych, kontrola wentylacji mechanicznej oraz wsparcie przy kompleksowych remontach kominów. Wystarczy nawiązać kontakt i umówić się na dogodny termin. Współpraca odbywa się na przejrzystych warunkach, a usługi realizowane są w korzystnej cenie.

 2. HAMON

  Belgia

  Grupa HAMON to gracz na skalę światową w dziedzinie inżynierii i kontraktacji (inżynieria, konstrukcje i zarządzanie projektami), obecny na pięciu kontynentach i notowany na brukselskiej giełdzie od 1997 r. Jej działalność obejmuje projektowanie, produkcję kluczowych elementów, instalacje i utrzymanie systemów chłodzenia, wymienników ciepła dla branży chemicznej, petrochemicznej i energetycznej dla sektora oczyszczania powietrza oraz kominów.

 1. TECHNAFLON DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Firma TECHNAFLON DEUTSCHLAND GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kominy przemysłowe. Ma siedzibę w Gera, Niemcy.

 2. HOBATHERM GMBH

  Austria

  Firma HOBATHERM GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kominy przemysłowe. Ma siedzibę w Feldkirch, Austria.

 3. UDO BLASCHCZOK GMBH

  Niemcy

  Firma UDO BLASCHCZOK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kominy przemysłowe. Ma siedzibę w Straelen, Niemcy.

 4. SIMO-TRIAL GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma SIMO-TRIAL GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kominy przemysłowe. Ma siedzibę w Bochum, Niemcy.

 5. LAB GMBH

  Niemcy

  Firma LAB GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kominy przemysłowe. Ma siedzibę w Dörpen, Niemcy.

 6. SCHORNSTEINTECHNIK NEUMARKT GMBH

  Niemcy

  Firma SCHORNSTEINTECHNIK NEUMARKT GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kominy przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Okap kuchenny, tłumiki do użytku przemysłowego, kominy, i konstrukcja kanałów spalinowych. Ma siedzibę w Neumarkt, Niemcy.

 7. WALTER WEBER KG

  Austria

  Firma WALTER WEBER KG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Kominy przemysłowe. Ma siedzibę w Berndorf, Austria.

 8. KAMINÖFEN - SCHORNSTEINE BLOTTA & KLUGER GBR

  Niemcy

  Firma KAMINÖFEN - SCHORNSTEINE BLOTTA & KLUGER GBR, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kominy przemysłowe. Ma siedzibę w Butzbach, Niemcy.

 1. CONVESA SA

  Hiszpania

  Firma CONVESA SA, roku i działającą w sektorze Kominy przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Piece i kominy przemysłowe, przewód, heating, Piece i kominy przemysłowe, i Ventilation ducts. Ma siedzibę w Móstoles-Madrid, Hiszpania.

 2. SCHORNSTEINWERK K. -H. SCHREYER GMBH

  Niemcy

  Firma SCHORNSTEINWERK K. -H. SCHREYER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piece i kominy przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Kominy przemysłowe, i Kominy przemysłowe. Ma siedzibę w Zeven, Niemcy.

 3. OOMS-ITTNER

  Belgia

  Firma OOMS-ITTNER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piece i kominy przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Kominy przemysłowe, Kanały kominów przemysłowych, Kominy przemysłowe, Kanały kominów przemysłowych, budowa kominów przemysłowych, i Ekspertyza. Ma siedzibę w Eupen, Belgia.

 4. DINAK, S.A.

  Hiszpania

  Firma DINAK, S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kominy przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach komin stalowy, i kanał ze stali nierdzewnej. Ma siedzibę w Vigo, Hiszpania.

 5. BAEYENS M CHEMINEES

  Belgia

  Firma BAEYENS M CHEMINEES, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Piece i kominy przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Kominy przemysłowe, Przewody kominków domowych, Kanały kominów przemysłowych, Kominy przemysłowe, Przewody kominków domowych, czyszczenie kominów, i Kanały kominów przemysłowych. Ma siedzibę w Braine-L'alleud, Belgia.

 6. BIOCAMINIONLINE DI MORRONE CHRISTIAN

  Włochy

  Firma BIOCAMINIONLINE DI MORRONE CHRISTIAN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kominy przemysłowe. Ma siedzibę w Misterbianco, Włochy.

 7. STADTER KAMINTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma STADTER KAMINTECHNIK GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kominy przemysłowe. Ma siedzibę w Kasendorf, Niemcy.

 8. COTTYN-KIEFFER

  Luksemburg

  Firma COTTYN-KIEFFER, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Roboty zduńskie przemysłowe - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Kominy przemysłowe, Przewody kominków domowych, Kominy przemysłowe, Przewody kominków domowych, czyszczenie kominów, i orurowanie przewodów odprowadzanie dymu. Ma siedzibę w Foetz, Luksemburg.

 9. DACH- UND FASSADENRENOVIERUNG HOFF & SÖHNE

  Niemcy

  Firma DACH- UND FASSADENRENOVIERUNG HOFF & SÖHNE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kominy przemysłowe. Ma siedzibę w Barßel, Niemcy.

 10. ELLIMETAL

  Belgia

  Firma ELLIMETAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Silosy metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Zbiorniki metalowe, Wymienniki ciepła, Kominy przemysłowe, Zbiorniki metalowe, Wymienniki ciepła, Kominy przemysłowe, i silosy ze stali nierdzewnej. Ma siedzibę w Meeuwen, Belgia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Kominy przemysłowe - Import eksport

Liczba wyników

1429 Przedsiębiorstwa