• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • kominy przemysłowe

Wyniki dla

Kominy przemysłowe - Import eksport

 1. CTRA

  Tunezja

  Od 25 lat, CTRA jest wiarygodnym partnerem wspierającym Cię we wszystkich projektach. Zespół wyspecjalizowany w przetwórstwie kompozytów FRP i tworzyw termoplastycznych. Ta żywotność jest gwarancją wiarygodności technicznej i jakościowej, czego naturalnym wynikiem jest przywiązanie naszych klientów. CTRA posiada certyfikat ISO 9001 od 2000 roku, przoduje pod względem projektów pod klucz, projektów wyjściowych, uruchamiania i dostaw. Nasza działalność obejmuje szeroką gamę świadczeń: -Projektowanie systemów rurowych, -Szczegółowe projektowanie podpór, zbiorników, skruberów, -Produkcja standardowa lub elementów specjalnych na zamówienie, -Prefabrykacja systemów rurowych, -Produkcja różnych skruberów do 6m średnicy. Dzięki swojemu doświadczonemu zespołowi, CTRA wykazuje się kunsztem w: Przetwarzaniu materiałów termoutwardzalnych: •Żywica / Matryca •Liner, •Wytrzymałość, Mechanika. Przetwarzanie tworzyw termoplastycznych: •PE, •PP, •PVC, •PVDF, ECTFE, PFA.

 2. ENA ENERGIETECHNIK UND ANLAGENBAU GMBH

  Niemcy

  ENA Energietechnik und Anlagenbau GmbH oferuje globalne rozwiązania dla operatorów instalacji. Nasza firma wytwarza własne produkty, takie jak przepustnice, zasuwy i kompensatory z zakresu budowy instalacji i sterowania, a także produkcji kontraktowej konstrukcji stalowych. Nasze produkty: kominy stalowe, kratki rastrowe wentylacyjne, przewody rurowe, klapy, klapy wahadłowe, przepustnice wahadłowe podwójne, klapy przełączające, klapy regulujące, klapy odprowadzania gazu, klapy szybkozamykające do ochrony przeciwwybuchowej. Nasze produkty są instalowane w zakładach przemysłowych w różnych branżach w ponad 30 krajach.

 3. B. POLL SCHORNSTEINTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Od ponad 50 lat firma Poll oferuje najnowocześniejsze technologie w dziedzinie budowy kominów. W tym czasie opracowaliśmy 15 systemów kominowych obejmujących wszystkie obszary zastosowań. Dziś planujemy, rozwijamy i instalujemy systemy kominowe dla biznesu, przemysłu i budownictwa mieszkaniowego. Nasze systemy kominowe wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Wyższa izolacja cieplna i większa przyjazność dla środowiska to podstawowe założenia.

 4. KARL SCHRÄDER NACHFOLGER INH. KARL-HEINZ SCHRÄDER

  Niemcy

 5. LOHKAMP SCHORNSTEINTECHNIK VERTRIEBSGESELLSCHAFT MBH

  Niemcy

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MENDE SCHORNSTEINBAU GMBH & CO. KG

  Niemcy

 2. B.O.S. KERAMIK VELTEN DR. KARL-ERNST KRAACK

  Niemcy

 3. WALTER KALOUSEK METALLRAUCHFANGBAU GMBH

  Austria

 4. GRAKO SCHORNSTEINTECHNIK GMBH

  Niemcy

 5. EKA EDELSTAHLKAMINE GMBH

  Niemcy

  eka edelstahlkamine gmbh jest Twoim kompetentnym partnerem we wszystkim, co dotyczy kominów i systemów kominowych ze stali nierdzewnej, oferującym szeroką gamę produktów oraz porady dla klienta. Jednościenne? Dwuścienne? W każdym przypadku najbardziej odpowiednie – i wykonane ze stali nierdzewnej. Oprócz jedno- i dwuściennych systemów kominowych i wyciągów kominowych w różnych wersjach np. z połączeniem metalowo-uszczelniającym lub kołnierzowym, nasza gama obejmuje także systemy szybów, rur elastycznych i sztywnych w kilku wariantach oraz produkty z tworzyw sztucznych. Eka przywiązuje szczególną uwagę do realizacji indywidualnych wymagań klientów, a wykonanie części na specjalne zamówienie nie stanowi problemu.

 1. PAWEŁ SOROKOSZ - USŁUGI KOMINIARSKIE I SPRZĘT P. POŻ.

  Polska

  Zakład Usług Kominiarskich Monika Wierzbicka zajmuje się usługami kominiarskimi w Warszawie i okolicach. Klienci decydujący się na współpracę mogą liczyć na kompleksowe wsparcie fachowców, którzy mają duże doświadczenie w branży i przyjmują różnego rodzaju zlecenia. Firma bierze udział w remontach, usuwa usterki i sporządza opinie do Zakładów Gazownictwa oraz Wydziałów Architektury. Pracownicy dysponują niezawodnymi narzędziami, takimi jak zestawy linowe, grace kominiarskie, lusterka i świece dymne. W codziennej pracy wykorzystują też nowoczesne kamery kominowe, dzięki którym możliwa jest profesjonalna i kompleksowa diagnostyka awarii. Warto pamiętać o konieczności regularnego sprawdzania przewodów kominowych. Jest to kwestia bezpieczeństwa i nierzadko może wpłynąć na zdrowie i życie użytkowników budynku. W katalogu usług znajduje się między innymi bezinwazyjne uszczelnianie przewodów kominowych, kontrola wentylacji mechanicznej oraz wsparcie przy kompleksowych remontach kominów. Wystarczy nawiązać kontakt i umówić się na dogodny termin. Współpraca odbywa się na przejrzystych warunkach, a usługi realizowane są w korzystnej cenie.

 2. HAMON

  Belgia

  Grupa HAMON to gracz na skalę światową w dziedzinie inżynierii i kontraktacji (inżynieria, konstrukcje i zarządzanie projektami), obecny na pięciu kontynentach i notowany na brukselskiej giełdzie od 1997 r. Jej działalność obejmuje projektowanie, produkcję kluczowych elementów, instalacje i utrzymanie systemów chłodzenia, wymienników ciepła dla branży chemicznej, petrochemicznej i energetycznej dla sektora oczyszczania powietrza oraz kominów.

 1. UDO BLASCHCZOK GMBH

  Niemcy

 2. LAB GMBH

  Niemcy

 3. TECHNAFLON DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

 4. SIMO-TRIAL GMBH & CO. KG

  Niemcy

 5. HOBATHERM GMBH

  Austria

 6. SCHORNSTEINTECHNIK NEUMARKT GMBH

  Niemcy

 7. WALTER WEBER KG

  Austria

 8. KAMINÖFEN - SCHORNSTEINE BLOTTA & KLUGER GBR

  Niemcy

 1. DACH- UND FASSADENRENOVIERUNG HOFF & SÖHNE

  Niemcy

 2. COTTYN-KIEFFER

  Luksemburg

 3. KAMINBAU GMBH

  Niemcy

 4. BIOCAMINIONLINE DI MORRONE CHRISTIAN

  Włochy

 5. STADTER KAMINTECHNIK GMBH

  Niemcy

 6. KUNY KAMINBAU ING. FRITZ BAUM & SÖHNE GESELLSCHAFT M.B.H.

  Austria

 7. CONVESA SA

  Hiszpania

 8. JEREMIAS GMBH

  Niemcy

 9. ESYCOR GMBH

  Niemcy

 10. TUBOVENT CONSTRUCT SRL

  Rumunia