• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • zamiatarki przemysłowe

Wyniki dla

Zamiatarki przemysłowe - Import eksport

 1. JACK&FILS

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma JACK&FILS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Pojazdy specjalne - konstrukcja i wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny budowlane, Walce drogowe, Zamiatarki przemysłowe, Maszyny budowlane, Walce drogowe, Samochody-wywrotki, przyczepy, poręcze, i podnośniki nożycowe. Ma siedzibę w Sarre-Union, Francja.

 2. HAKO GMBH

  Niemcy

  Hako jest jednym wiodącym międzynarodowych producentów profesjonalnych maszyn czyszczących oraz dostawcą doskonałych usług w zakresie czyszczenia i techniki komunalnej. Z siedzibą i głównym zakładem w Bad Oldesloe, Hako posiada również zakłady produkcyjne w innych lokalizacjach w Niemczech, a także w Polsce i USA. Ponad 2000 pracowników na całym świecie generuje roczną sprzedaż w wysokości ok. 440 milionów Euro w ponad 60 krajach. Nasze maszyny są idealnie dostosowane do indywidualnych wymagań w zakresie profesjonalnego czyszczenia i techniki komunalnej – dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, odpowiednim akcesoriom i usługom, takim jak szeroka gama alternatywnych opcji wyposażenia i zaopatrzenia. Użytkownik jest w centrum naszej uwagi. Dlatego, opracowując nasze maszyny kładziemy szczególny nacisk na ich ergonomiczną konstrukcję i inteligentne szczegóły pozwalające zwiększyć wydajność pracy. Oferujemy rozwiązania, które dokładnie pasują: do każdego zadania, do każdego klienta, w każdym momencie.

 3. WEIDNER REINIGUNGSSYSTEME GMBH

  Niemcy

  Zabudowania, urządzenia peryferyjne, jakość personelu i duża różnorodność obszaru działania. „Wszystko“ nie zawsze jest takie, jak powinno. Jednak dzięki naszemu doświadczeniu odpowiedni dobór produktów, od środków do czyszczenia podłóg po sprzęt do czyszczenia pod ciśnieniem, prowadzi do odpowiednich rozwiązań, bardzo bliskich wspomnianego „Wszystkiego“. Skorzystajcie z naszego doświadczenia w stosowaniu urządzeń wysokociśnieniowych. Indywidualne podejście i kompetentne porady zapewnią bezpieczeństwo Waszym projektom. Obojętne czy chodzi o sprzęt do czyszczenia zbiorników, urządzenia do czyszczenia pojemników lub podwozia bądź też elementów spodnich. Nasze dostosowane do klientów urządzenia wysokociśnieniowe są w ciagłym użyciu na całym świecie.

 4. REINIGUNGSTECHNIK 4 YOU GMBH

  Austria

  Firma REINIGUNGSTECHNIK 4 YOU GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Zamiatarki przemysłowe. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 5. EUREKA S.P.A. UNIPERSONALE

  Włochy

  Firma EUREKA S.P.A. UNIPERSONALE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Czyszczenie przemysłowe - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach Zamiatarki przemysłowe, Zamiatarki przemysłowe, maszyny do czyszczenia przemysłowego, pranie - suszenie podłóg, i konserwacja schodów ruchomych. Ma siedzibę w Cittadella, Włochy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. EQUIPROFI - EQUIPAMENTOS E PRODUTOS DE LIMPEZA LDA.

  Portugalia

  Firma EQUIPROFI - EQUIPAMENTOS E PRODUTOS DE LIMPEZA LDA., jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Sprzątanie pomieszczeń przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach Odkurzacze przemysłowe, Zamiatarki przemysłowe, higiena i bezpieczeństwo w miejscu pracy, Odkurzacze przemysłowe, i Zamiatarki przemysłowe. Ma siedzibę w Maia, Portugalia.

 2. RIKO RIBNICA D.O.O.

  Słowenia

  Firma RIKO RIBNICA D.O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pługi odśnieżne. Jest również obecna w dziedzinach Zamiatarki przemysłowe, i Zamiatarki przemysłowe. Ma siedzibę w Ribnica, Słowenia.

 3. ENDER FIRCA LTD.STI.

  Turcja

  Firma ENDER FIRCA LTD.STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zamiatarki przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach street sweeping machines, szczotki do czyszczenia, miotły do sektora drogowego i przemysłowego, i czyszczenie dróg. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 4. MATHIEU

  Francja

  Firma MATHIEU, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zamiatarki przemysłowe. Ma siedzibę w Toul, Francja.

 5. KADEME A.S

  Turcja

  Firma KADEME A.S, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zamiatarki przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach zamiatanie ulic. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 1. D.K.D.

  Belgia

  Firma D.K.D., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Zamiatarki przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach równiarki silnikowe. Ma siedzibę w Deinze, Belgia.

 2. DACO

  Luksemburg

  Firma DACO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Zamiatarki przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach kosiarki, ciągniki ogrodowe, wywrotki samochodowe do śmieci, i konserwacja sprzętu. Ma siedzibę w Luxembourg, Luksemburg.

 1. CLEVERMAC

  Belgia

  Firma CLEVERMAC, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Zamiatarki przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach odkurzacze przemysłowe, washers, water vacuums, i przemysłowe myjki ciśnieniowe. Ma siedzibę w Oostende, Belgia.

 2. TENNANT EUROPE

  Belgia

  Firma TENNANT EUROPE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Czyszczenie przemysłowe - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach Zamiatarki przemysłowe, Zamiatarki przemysłowe, odkurzacze przemysłowe, i maszyny do czyszczenia przemysłowego. Ma siedzibę w Antwerpen, Belgia.

 3. H.H. SERVICES

  Belgia

  Firma H.H. SERVICES, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Zamiatarki przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach odkurzacze przemysłowe, i przemysłowe myjki ciśnieniowe. Ma siedzibę w Sint-Genesius-Rode, Belgia.

 4. BUCHER SCHÖRLING

  Niemcy

  Firma BUCHER SCHÖRLING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zamiatarki przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do czyszczenia ulic, zamiatarki ulic, i Maszyny do czyszczenia ulic. Ma siedzibę w Hannover, Niemcy.

 5. EMILY

  Francja

  Firma EMILY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zamiatarki przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach street sweeping machines. Ma siedzibę w Treflevenez, Francja.

 6. COLAS CLEANING EQUIPMENT

  Belgia

  Firma COLAS CLEANING EQUIPMENT, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Czyszczenie przemysłowe - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach Zamiatarki przemysłowe, odkurzacze do myjni samochodowych, i Zamiatarki przemysłowe. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 7. BEMA GMBH MASCHINENFABRIK

  Niemcy

  Firma BEMA GMBH MASCHINENFABRIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zamiatarki przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach miotły. Ma siedzibę w Voltlage, Niemcy.

 8. MECAGIL LEBON

  Francja

  Firma MECAGIL LEBON, roku i działającą w sektorze Zamiatarki przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach forklift truck. Ma siedzibę w Champagne Sur Seine, Francja.

 1. DATUM ATTACHMENTS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma DATUM ATTACHMENTS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zamiatarki przemysłowe. Ma siedzibę w Durham, Zjednoczone Królestwo.

 2. DIBO

  Belgia

  Firma DIBO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Czyszczenie przemysłowe - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach Zamiatarki przemysłowe, Agregaty wodne wysokociśnieniowe, Zamiatarki przemysłowe, i Agregaty wodne wysokociśnieniowe. Ma siedzibę w Arendonk, Belgia.

 3. NEXIA VITAL SL

  Hiszpania

  Firma NEXIA VITAL SL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sprzątanie pomieszczeń przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny myjąco-czyszczące, Zamiatarki przemysłowe, wynajem maszyn do prania przemysłowego, Maszyny myjąco-czyszczące, i Zamiatarki przemysłowe. Ma siedzibę w Murcia, Hiszpania.

 4. INDUSTRIAL CLEANING

  Holandia

  Firma INDUSTRIAL CLEANING, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Zamiatarki przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach przemysłowe maszyny sprzątające, i części zamienne do zamiatarek. Ma siedzibę w Veenendaal, Holandia.

 5. DIMENSIONE PULITO SRL

  Włochy

  Firma DIMENSIONE PULITO SRL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Zamiatarki przemysłowe. Ma siedzibę w Elmas, Włochy.

 6. CEKSAN SWEEPING MACHINES

  Turcja

  Firma CEKSAN SWEEPING MACHINES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zamiatarki przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach vacuum cleaners for industrial use. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 7. MAYPRO PRODILES

  Hiszpania

  Maszyny do czyszczenia dla sektora hotelarskiego : Odkurzacze Wtryskiwacz/Wyciąg - Odkurzacze plecakowe, wodne i pyłowe - Przemysłowe zamiatarki i maszyny do czyszczenia. Produkty chemiczne: Zapachy do wnętrz - Produkt do czyszczenia do kuchni - Środki dezynfekujące - Tradycyjny produkt do czyszczenia - Mydła – Pralnia. Detergenty i środki zmiękczające - Czyszczenie podłóg. Akcesoria do czyszczenia : Celuloza - Czyszczenie szyb - Artykuły jednorazowego użytku - Kosze na papier i pojemniki dla sektora hotelarskiego - Meble - Dekoracje – Tkaniny i narzędzia do czyszczenia.

 8. LAVINA SP. Z O.O.

  Polska

  Jesteśmy dystrybutorem i generalnym przedstawicielem firmy Superabrasive w Polsce będącej liderem na rynku maszyn i narzędzi do obróbki powierzchni betonowych i kamiennych. Oferujemy wysokiej jakości produkty, pomoc oraz serwis. Gwarantujemy przystępne ceny oferowanego sprzętu. W naszej ofercie znajdziecie Państwo: • beton polerowany i systemy renowacji • maszyny szlifujące/polerujące • odkurzacze przemysłowe • maszyny myjące • polerki wysokoobrotowe • zamiatarki przemysłowe • akcesoria (m.in. płyty mocujące do maszyn szlifująco-polerujących, komplety rysików do sprawdzania twardości powierzchni) • narzędzia do zdzierania/szlifowania • narzędzia do polerowania • pady, siatki do czyszczenia i regeneracji • impregnaty W budynku biura znajduje się hala pokazowa służąca do prezentacji technologii betonu polerowanego. Dokładamy wszelkich starań, aby usatysfakcjonować naszych klientów! Dlaczego my? Lavina oferuje innowacyjne rozwiązania na beton polerowany oraz regenerację i obsługę twardych powierzchni z betonu i kamienia. Przedstawiamy najlepsze rozwiązania i najbardziej korzystne warunki biznesowe i cenowe. • Wykonujemy próby w miejscu docelowym • Organizujemy seminaria, dni otwarte • Współpracujemy z firmami leasingowymi, które oferują specjalne programy dotyczące finansowania zakupu sprzętu na korzystnych warunkach • Na wszystkie urządzenia udzielamy gwarancji producenta. Serwis gwarancyjny obejmuje wsparcie naszego biura w Warszawie.

 9. WIMA S.C. WIKTOR SYPEK, MARCIN ZAWALSKI

  Polska

  Głównym sektorem naszej działalności jest produkcja i dostawa przewodów hydraulicznych, głównie dla przemysłu; a także dobór elementów z hydrauliki i pneumatyki oraz węży przemysłowych do transportu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu służymy również pomocą w doborze urządzeń czyszczących dla przemysłu (myjki ultra-wysokociśnieniowe, automaty szorujące, zamiatarki, odkurzacze przemysłowe również w wersji Atex, oraz instalacje do transportu pneumatycznego) Posiadamy w swojej ofercie m.in.: - elementy hydrauliki siłowej i pneumatyki - węże przemysłowe i do transportu - przewody hydrauliczne gumowe, teflonowe, nierdzewne, enerpack, VHP, waterblast, do myjek, nierdzewne, do malarni - napędy i siłowniki pneumatyczne - różnego rodzaju obejmy i opaski zaciskowe (GBS, torro, otiker, obejmy rurowe i do węży) - węże odciągowe dla przemysłu drzewnego i chemicznego (również wysokotemperaturowe) - simmeringi, oringi i inne uszczelnienia - urządzenia czyszczące - szorowarki i zamiatarki NILFISK - odkurzacze przemysłowe i instalacje do transportu pneumatycznego marki RGS

 10. CZYSTA POLSKA MASZYNY DO SPRZĄTANIA

  Polska

  Czysta Polska od początku prowadzenia działalności aktywnie działa w profesjonalnym sektorze utrzymania czystości na terenie całej Polski. Od 10 lat zajmujemy się importem, sprzedażą oraz serwisem maszyn do sprzątania. Sprzedajemy zmywarki do posadzek, zamiatarki, odkurzacze przemysłowe oraz myjki ciśnieniowe i parownice. Nasze maszyny do sprzątania są nowoczesne, solidne i łatwe w eksploatacji. Prowadzimy stacjonarny oraz mobilny serwis urządzeń czyszczących również innych producentów oraz zapewniamy stały dostęp do części i akcesoriów. Oferujemy także wynajem maszyn czyszczących. współpracujemy z firmami sprzątającymi i usługowymi, sieciami handlowymi, firmami działającymi w obszarze przemysłowym, produkcyjnym.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo