• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • zamiatarki przemysłowe

Wyniki dla

Zamiatarki przemysłowe - Import eksport

 1. JACK&FILS

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma JACK&FILS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Pojazdy specjalne - konstrukcja i wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny budowlane, Walce drogowe, Zamiatarki przemysłowe, Maszyny budowlane, Walce drogowe, Samochody-wywrotki, przyczepy, poręcze, i podnośniki nożycowe. Ma siedzibę w Sarre-Union, Francja.

 2. HAKO GMBH

  Niemcy

  Hako jest jednym wiodącym międzynarodowych producentów profesjonalnych maszyn czyszczących oraz dostawcą doskonałych usług w zakresie czyszczenia i techniki komunalnej. Z siedzibą i głównym zakładem w Bad Oldesloe, Hako posiada również zakłady produkcyjne w innych lokalizacjach w Niemczech, a także w Polsce i USA. Ponad 2000 pracowników na całym świecie generuje roczną sprzedaż w wysokości ok. 440 milionów Euro w ponad 60 krajach. Nasze maszyny są idealnie dostosowane do indywidualnych wymagań w zakresie profesjonalnego czyszczenia i techniki komunalnej – dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, odpowiednim akcesoriom i usługom, takim jak szeroka gama alternatywnych opcji wyposażenia i zaopatrzenia. Użytkownik jest w centrum naszej uwagi. Dlatego, opracowując nasze maszyny kładziemy szczególny nacisk na ich ergonomiczną konstrukcję i inteligentne szczegóły pozwalające zwiększyć wydajność pracy. Oferujemy rozwiązania, które dokładnie pasują: do każdego zadania, do każdego klienta, w każdym momencie.

 3. WEIDNER REINIGUNGSSYSTEME GMBH

  Niemcy

  Zabudowania, urządzenia peryferyjne, jakość personelu i duża różnorodność obszaru działania. „Wszystko“ nie zawsze jest takie, jak powinno. Jednak dzięki naszemu doświadczeniu odpowiedni dobór produktów, od środków do czyszczenia podłóg po sprzęt do czyszczenia pod ciśnieniem, prowadzi do odpowiednich rozwiązań, bardzo bliskich wspomnianego „Wszystkiego“. Skorzystajcie z naszego doświadczenia w stosowaniu urządzeń wysokociśnieniowych. Indywidualne podejście i kompetentne porady zapewnią bezpieczeństwo Waszym projektom. Obojętne czy chodzi o sprzęt do czyszczenia zbiorników, urządzenia do czyszczenia pojemników lub podwozia bądź też elementów spodnich. Nasze dostosowane do klientów urządzenia wysokociśnieniowe są w ciagłym użyciu na całym świecie.

 4. REINIGUNGSTECHNIK 4 YOU GMBH

  Austria

  Firma REINIGUNGSTECHNIK 4 YOU GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Zamiatarki przemysłowe. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 5. EQUIPROFI - EQUIPAMENTOS E PRODUTOS DE LIMPEZA LDA.

  Portugalia

  Firma EQUIPROFI - EQUIPAMENTOS E PRODUTOS DE LIMPEZA LDA., jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Sprzątanie pomieszczeń przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach Odkurzacze przemysłowe, Zamiatarki przemysłowe, higiena i bezpieczeństwo w miejscu pracy, Odkurzacze przemysłowe, i Zamiatarki przemysłowe. Ma siedzibę w Maia, Portugalia.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. EUREKA S.P.A. UNIPERSONALE

  Włochy

  Firma EUREKA S.P.A. UNIPERSONALE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Czyszczenie przemysłowe - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach Zamiatarki przemysłowe, Zamiatarki przemysłowe, maszyny do czyszczenia przemysłowego, pranie - suszenie podłóg, i konserwacja schodów ruchomych. Ma siedzibę w Cittadella, Włochy.

 2. CLEVERMAC

  Belgia

  Firma CLEVERMAC, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Zamiatarki przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach odkurzacze przemysłowe, washers, water vacuums, i przemysłowe myjki ciśnieniowe. Ma siedzibę w Oostende, Belgia.

 3. MATHIEU

  Francja

  Firma MATHIEU, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zamiatarki przemysłowe. Ma siedzibę w Toul, Francja.

 4. D.K.D.

  Belgia

  Firma D.K.D., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Zamiatarki przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach równiarki silnikowe. Ma siedzibę w Deinze, Belgia.

 5. TENNANT EUROPE

  Belgia

  Firma TENNANT EUROPE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Czyszczenie przemysłowe - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach Zamiatarki przemysłowe, Zamiatarki przemysłowe, odkurzacze przemysłowe, i maszyny do czyszczenia przemysłowego. Ma siedzibę w Antwerpen, Belgia.

 1. DACO

  Luksemburg

  Firma DACO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Zamiatarki przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach kosiarki, ciągniki ogrodowe, wywrotki samochodowe do śmieci, i konserwacja sprzętu. Ma siedzibę w Luxembourg, Luksemburg.

 2. KADEME A.S

  Turcja

  Firma KADEME A.S, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zamiatarki przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach zamiatanie ulic. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 1. ENDER FIRCA LTD.STI.

  Turcja

  Firma ENDER FIRCA LTD.STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zamiatarki przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach street sweeping machines, szczotki do czyszczenia, miotły do sektora drogowego i przemysłowego, i czyszczenie dróg. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 2. H.H. SERVICES

  Belgia

  Firma H.H. SERVICES, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Zamiatarki przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach odkurzacze przemysłowe, i przemysłowe myjki ciśnieniowe. Ma siedzibę w Sint-Genesius-Rode, Belgia.

 3. RIKO RIBNICA D.O.O.

  Słowenia

  Firma RIKO RIBNICA D.O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pługi odśnieżne. Jest również obecna w dziedzinach Zamiatarki przemysłowe, i Zamiatarki przemysłowe. Ma siedzibę w Ribnica, Słowenia.

 4. MECAGIL LEBON

  Francja

  Firma MECAGIL LEBON, roku i działającą w sektorze Zamiatarki przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach forklift truck. Ma siedzibę w Champagne Sur Seine, Francja.

 5. EMILY

  Francja

  Firma EMILY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zamiatarki przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach street sweeping machines. Ma siedzibę w Treflevenez, Francja.

 6. BUCHER SCHÖRLING

  Niemcy

  Firma BUCHER SCHÖRLING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zamiatarki przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do czyszczenia ulic, zamiatarki ulic, i Maszyny do czyszczenia ulic. Ma siedzibę w Hannover, Niemcy.

 7. COLAS CLEANING EQUIPMENT

  Belgia

  Firma COLAS CLEANING EQUIPMENT, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Czyszczenie przemysłowe - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach Zamiatarki przemysłowe, odkurzacze do myjni samochodowych, i Zamiatarki przemysłowe. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 8. DATUM ATTACHMENTS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma DATUM ATTACHMENTS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zamiatarki przemysłowe. Ma siedzibę w Durham, Zjednoczone Królestwo.

 1. NEXIA VITAL SL

  Hiszpania

  Firma NEXIA VITAL SL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sprzątanie pomieszczeń przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny myjąco-czyszczące, Zamiatarki przemysłowe, wynajem maszyn do prania przemysłowego, Maszyny myjąco-czyszczące, i Zamiatarki przemysłowe. Ma siedzibę w Murcia, Hiszpania.

 2. DIBO

  Belgia

  Firma DIBO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Czyszczenie przemysłowe - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach Zamiatarki przemysłowe, Agregaty wodne wysokociśnieniowe, Zamiatarki przemysłowe, i Agregaty wodne wysokociśnieniowe. Ma siedzibę w Arendonk, Belgia.

 3. BEMA GMBH MASCHINENFABRIK

  Niemcy

  Firma BEMA GMBH MASCHINENFABRIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zamiatarki przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach miotły. Ma siedzibę w Voltlage, Niemcy.

 4. INDUSTRIAL CLEANING

  Holandia

  Firma INDUSTRIAL CLEANING, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Zamiatarki przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach przemysłowe maszyny sprzątające, i części zamienne do zamiatarek. Ma siedzibę w Veenendaal, Holandia.

 5. DIMENSIONE PULITO SRL

  Włochy

  Firma DIMENSIONE PULITO SRL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Zamiatarki przemysłowe. Ma siedzibę w Elmas, Włochy.

 6. CEKSAN SWEEPING MACHINES

  Turcja

  Firma CEKSAN SWEEPING MACHINES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zamiatarki przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach vacuum cleaners for industrial use. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 7. HAINS

  Korea Południowa

  Firma HAINS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zamiatarki przemysłowe. Ma siedzibę w Incheon, Korea, Korea Południowa.

 8. CK TEC CO., LTD

  Korea Południowa

  Firma CK TEC CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zamiatarki przemysłowe. Ma siedzibę w Paju-si,Gyeonggi-do, Korea, Korea Południowa.

 9. MAYPRO PRODILES

  Hiszpania

  Maszyny do czyszczenia dla sektora hotelarskiego : Odkurzacze Wtryskiwacz/Wyciąg - Odkurzacze plecakowe, wodne i pyłowe - Przemysłowe zamiatarki i maszyny do czyszczenia. Produkty chemiczne: Zapachy do wnętrz - Produkt do czyszczenia do kuchni - Środki dezynfekujące - Tradycyjny produkt do czyszczenia - Mydła – Pralnia. Detergenty i środki zmiękczające - Czyszczenie podłóg. Akcesoria do czyszczenia : Celuloza - Czyszczenie szyb - Artykuły jednorazowego użytku - Kosze na papier i pojemniki dla sektora hotelarskiego - Meble - Dekoracje – Tkaniny i narzędzia do czyszczenia.

 10. LAVINA SP. Z O.O.

  Polska

  Jesteśmy dystrybutorem i generalnym przedstawicielem firmy Superabrasive w Polsce będącej liderem na rynku maszyn i narzędzi do obróbki powierzchni betonowych i kamiennych. Oferujemy wysokiej jakości produkty, pomoc oraz serwis. Gwarantujemy przystępne ceny oferowanego sprzętu. W naszej ofercie znajdziecie Państwo: • beton polerowany i systemy renowacji • maszyny szlifujące/polerujące • odkurzacze przemysłowe • maszyny myjące • polerki wysokoobrotowe • zamiatarki przemysłowe • akcesoria (m.in. płyty mocujące do maszyn szlifująco-polerujących, komplety rysików do sprawdzania twardości powierzchni) • narzędzia do zdzierania/szlifowania • narzędzia do polerowania • pady, siatki do czyszczenia i regeneracji • impregnaty W budynku biura znajduje się hala pokazowa służąca do prezentacji technologii betonu polerowanego. Dokładamy wszelkich starań, aby usatysfakcjonować naszych klientów! Dlaczego my? Lavina oferuje innowacyjne rozwiązania na beton polerowany oraz regenerację i obsługę twardych powierzchni z betonu i kamienia. Przedstawiamy najlepsze rozwiązania i najbardziej korzystne warunki biznesowe i cenowe. • Wykonujemy próby w miejscu docelowym • Organizujemy seminaria, dni otwarte • Współpracujemy z firmami leasingowymi, które oferują specjalne programy dotyczące finansowania zakupu sprzętu na korzystnych warunkach • Na wszystkie urządzenia udzielamy gwarancji producenta. Serwis gwarancyjny obejmuje wsparcie naszego biura w Warszawie.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo