• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • zamiatarki przemysłowe

Wyniki dla

Zamiatarki przemysłowe - Import eksport

 1. HAKO GMBH

  Niemcy

  Hako jest jednym wiodącym międzynarodowych producentów profesjonalnych maszyn czyszczących oraz dostawcą doskonałych usług w zakresie czyszczenia i techniki komunalnej. Z siedzibą i głównym zakładem w Bad Oldesloe, Hako posiada również zakłady produkcyjne w innych lokalizacjach w Niemczech, a także w Polsce i USA. Ponad 2000 pracowników na całym świecie generuje roczną sprzedaż w wysokości ok. 440 milionów Euro w ponad 60 krajach. Nasze maszyny są idealnie dostosowane do indywidualnych wymagań w zakresie profesjonalnego czyszczenia i techniki komunalnej – dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, odpowiednim akcesoriom i usługom, takim jak szeroka gama alternatywnych opcji wyposażenia i zaopatrzenia. Użytkownik jest w centrum naszej uwagi. Dlatego, opracowując nasze maszyny kładziemy szczególny nacisk na ich ergonomiczną konstrukcję i inteligentne szczegóły pozwalające zwiększyć wydajność pracy. Oferujemy rozwiązania, które dokładnie pasują: do każdego zadania, do każdego klienta, w każdym momencie.

 2. WEIDNER REINIGUNGSSYSTEME GMBH

  Niemcy

  Zabudowania, urządzenia peryferyjne, jakość personelu i duża różnorodność obszaru działania. „Wszystko“ nie zawsze jest takie, jak powinno. Jednak dzięki naszemu doświadczeniu odpowiedni dobór produktów, od środków do czyszczenia podłóg po sprzęt do czyszczenia pod ciśnieniem, prowadzi do odpowiednich rozwiązań, bardzo bliskich wspomnianego „Wszystkiego“. Skorzystajcie z naszego doświadczenia w stosowaniu urządzeń wysokociśnieniowych. Indywidualne podejście i kompetentne porady zapewnią bezpieczeństwo Waszym projektom. Obojętne czy chodzi o sprzęt do czyszczenia zbiorników, urządzenia do czyszczenia pojemników lub podwozia bądź też elementów spodnich. Nasze dostosowane do klientów urządzenia wysokociśnieniowe są w ciagłym użyciu na całym świecie.

 3. FIORENTINI

  Niemcy

 4. REINIGUNGSTECHNIK 4 YOU GMBH

  Austria

 5. EQUIPROFI - EQUIPAMENTOS E PRODUTOS DE LIMPEZA LDA.

  Portugalia

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. EUREKA S.P.A. UNIPERSONALE

  Włochy

 2. DACO

  Luksemburg

 3. D.K.D.

  Belgia

 4. MATHIEU

  Francja

 5. H.H. SERVICES

  Belgia

 1. BUCHER SCHÖRLING

  Niemcy

 2. DATUM ATTACHMENTS

  Zjednoczone Królestwo

 1. BEMA GMBH MASCHINENFABRIK

  Niemcy

 2. INDUSTRIAL CLEANING

  Holandia

 3. DIMENSIONE PULITO SRL

  Włochy

 4. ENDER FIRCA LTD.STI.

  Turcja

 5. NEXIA VITAL SL

  Hiszpania

 6. HAINS

  Korea Południowa

 7. CK TEC CO., LTD

  Korea Południowa

 8. RIKO RIBNICA D.O.O.

  Słowenia

 1. DIBO

  Belgia

 2. TENNANT EUROPE

  Belgia

 3. MECAGIL LEBON

  Francja

 4. CLEVERMAC

  Belgia

 5. COLAS CLEANING EQUIPMENT

  Belgia

 6. EMILY

  Francja

 7. CEKSAN SWEEPING MACHINES

  Turcja

 8. WIMA S.C. WIKTOR SYPEK, MARCIN ZAWALSKI

  Polska

  Głównym sektorem naszej działalności jest produkcja i dostawa przewodów hydraulicznych, głównie dla przemysłu; a także dobór elementów z hydrauliki i pneumatyki oraz węży przemysłowych do transportu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu służymy również pomocą w doborze urządzeń czyszczących dla przemysłu (myjki ultra-wysokociśnieniowe, automaty szorujące, zamiatarki, odkurzacze przemysłowe również w wersji Atex, oraz instalacje do transportu pneumatycznego) Posiadamy w swojej ofercie m.in.: - elementy hydrauliki siłowej i pneumatyki - węże przemysłowe i do transportu - przewody hydrauliczne gumowe, teflonowe, nierdzewne, enerpack, VHP, waterblast, do myjek, nierdzewne, do malarni - napędy i siłowniki pneumatyczne - różnego rodzaju obejmy i opaski zaciskowe (GBS, torro, otiker, obejmy rurowe i do węży) - węże odciągowe dla przemysłu drzewnego i chemicznego (również wysokotemperaturowe) - simmeringi, oringi i inne uszczelnienia - urządzenia czyszczące - szorowarki i zamiatarki NILFISK - odkurzacze przemysłowe i instalacje do transportu pneumatycznego marki RGS

 9. MAYPRO PRODILES

  Hiszpania

  Maszyny do czyszczenia dla sektora hotelarskiego : Odkurzacze Wtryskiwacz/Wyciąg - Odkurzacze plecakowe, wodne i pyłowe - Przemysłowe zamiatarki i maszyny do czyszczenia. Produkty chemiczne: Zapachy do wnętrz - Produkt do czyszczenia do kuchni - Środki dezynfekujące - Tradycyjny produkt do czyszczenia - Mydła – Pralnia. Detergenty i środki zmiękczające - Czyszczenie podłóg. Akcesoria do czyszczenia : Celuloza - Czyszczenie szyb - Artykuły jednorazowego użytku - Kosze na papier i pojemniki dla sektora hotelarskiego - Meble - Dekoracje – Tkaniny i narzędzia do czyszczenia.

 10. CZYSTA POLSKA MASZYNY DO SPRZĄTANIA

  Polska

  Czysta Polska od początku prowadzenia działalności aktywnie działa w profesjonalnym sektorze utrzymania czystości na terenie całej Polski. Od 10 lat zajmujemy się importem, sprzedażą oraz serwisem maszyn do sprzątania. Sprzedajemy zmywarki do posadzek, zamiatarki, odkurzacze przemysłowe oraz myjki ciśnieniowe i parownice. Nasze maszyny do sprzątania są nowoczesne, solidne i łatwe w eksploatacji. Prowadzimy stacjonarny oraz mobilny serwis urządzeń czyszczących również innych producentów oraz zapewniamy stały dostęp do części i akcesoriów. Oferujemy także wynajem maszyn czyszczących. współpracujemy z firmami sprzątającymi i usługowymi, sieciami handlowymi, firmami działającymi w obszarze przemysłowym, produkcyjnym.