• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • kamienie młyńskie

Wyniki dla

Kamienie młyńskie - Import eksport

 1. SHARPENING STONES INDUSTRY

  Grecja

  Verified by europages badge

  Oficjalna nazwa produktu to kamień do ostrzenia, ale jest on również znany jako kamień wodny lub osełka. Jest to naturalny, niemetaliczny minerał składający się w 96-99% z dwutlenku krzemu, który występuje w postaci mikro kryształów w górach Elouda. Występuje tam tylko pod warstwami osadów powstałych ze starożytnych szczątków życia morskiego. Pod równoległymi warstwami kamienia wodnego, który zazwyczaj jest całkowicie biały lub jasnoszary, wydobywamy, a następnie obrabiamy osełkę.

 2. FRIEDRICH ELECTRONIC GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma FRIEDRICH ELECTRONIC GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kamienie młyńskie. Ma siedzibę w Lollar, Niemcy.

 3. MAGRIPEDRA-PREPARAÇÃO DE GRANITOS LDA

  Portugalia

  Verified by europages badge

  Firma MAGRIPEDRA-PREPARAÇÃO DE GRANITOS LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kopalnie głębinowe i odkrywkowe - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Kamienie i minerały, Kamienie młyńskie, Granit, marketing of granite, podwykonawstwo - zarządzanie personelem, kamienie naturalne, kamienie naturalne międzynarodowe, Kamienie i minerały, i obróbka kamieni naturalnych. Ma siedzibę w Penafiel, Portugalia.

 4. A PEDRA DAS MEIGAS

  Hiszpania

  Najlepsza firma hiszpańska w dziedzinie kamieni naturalnych do ostrzenia. Ostrzałki rzemieślnicze z kamienia naturalnego z rdzeniem stalowym, produkt zmieniający koncepcję ostrzenia, ciągłe użycie tej kamiennej ostrzałki sprawi, że wasze noże zachowają ostrość i użyteczność, a co za tym idzie, będą cięły lepiej i służyły dłużej.

 5. R Ü C K E R T MÜHLEN- U. ANLAGENTECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma R Ü C K E R T MÜHLEN- U. ANLAGENTECHNIK GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kamienie młyńskie. Ma siedzibę w Altdorf, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ERNST PRACHER GMBH

  Niemcy

  Firma ERNST PRACHER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kamienie młyńskie. Ma siedzibę w Moosburg An Der Isar, Niemcy.

 2. COMAC S.R.L.

  Włochy

  Firma COMAC S.R.L., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Kruszarki i młyny. Jest również obecna w dziedzinach Wywrotki, Kamienie młyńskie, Wywrotki, i Kamienie młyńskie. Ma siedzibę w Egna, Włochy.

 3. OFFICINA MECCANICA DI CAMILLETTI STEFANO

  Włochy

  Firma OFFICINA MECCANICA DI CAMILLETTI STEFANO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kruszarki i młyny. Jest również obecna w dziedzinach Kamienie młyńskie, Rozdrabniarki i mieszalniki do farb, Kamienie młyńskie, i Rozdrabniarki i mieszalniki do farb. Ma siedzibę w Roma, Włochy.

 4. GIORGIO NOVARA S.R.L.

  Włochy

  Firma GIORGIO NOVARA S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kruszarki i młyny. Jest również obecna w dziedzinach Wywrotki, Kamienie młyńskie, Wywrotki, i Kamienie młyńskie. Ma siedzibę w Rivoli, Włochy.

 5. I.C.M. S.R.L.

  Włochy

  Firma I.C.M. S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kruszarki i młyny. Jest również obecna w dziedzinach Kamienie młyńskie, Rozdrabniarki i mieszalniki do farb, Kamienie młyńskie, i Rozdrabniarki i mieszalniki do farb. Ma siedzibę w Albaredo D'adige, Włochy.

 1. ITALMEK S.R.L.

  Włochy

  Firma ITALMEK S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kruszarki i młyny. Jest również obecna w dziedzinach Kamienie młyńskie, Rozdrabniarki i mieszalniki do farb, Kamienie młyńskie, i Rozdrabniarki i mieszalniki do farb. Ma siedzibę w Nuvolento, Włochy.

 2. PENNATI COSTRUZIONI MECCANICHE S.R.L.

  Włochy

  Firma PENNATI COSTRUZIONI MECCANICHE S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kruszarki i młyny. Jest również obecna w dziedzinach Kamienie młyńskie, Suszarnie przemysłowe, Kamienie młyńskie, i Suszarnie przemysłowe. Ma siedzibę w Cologno Monzese, Włochy.

 1. HECKMANN GMBH

  Niemcy

  Firma HECKMANN GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Kamienie młyńskie, i Kamienie młyńskie. Ma siedzibę w Bad Friedrichshall, Niemcy.

 2. ALWAYS IN OUR THOUGHTS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ALWAYS IN OUR THOUGHTS, roku i działającą w sektorze Kamienie młyńskie. Ma siedzibę w Bolton, Zjednoczone Królestwo.

 3. S P MEMORIALS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma S P MEMORIALS, roku i działającą w sektorze Kamienie młyńskie. Ma siedzibę w Hull, Zjednoczone Królestwo.

 4. S A LOCKETT & SON LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma S A LOCKETT & SON LTD, roku i działającą w sektorze Kamienie młyńskie. Ma siedzibę w Wolverhampton, Zjednoczone Królestwo.

 5. BRENT STEVENSONS MEMORIALS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma BRENT STEVENSONS MEMORIALS LTD, roku i działającą w sektorze Kamienie młyńskie. Ma siedzibę w Blackpool, Zjednoczone Królestwo.

 6. GEORGE WILLCOX LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma GEORGE WILLCOX LTD, roku i działającą w sektorze Kamienie młyńskie. Ma siedzibę w Evesham, Zjednoczone Królestwo.

 7. HOWARTH'S MEMORIALS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma HOWARTH'S MEMORIALS, roku i działającą w sektorze Kamienie młyńskie. Ma siedzibę w Bolton, Zjednoczone Królestwo.

 8. AQUA CUT UK LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma AQUA CUT UK LTD, roku i działającą w sektorze Kamienie młyńskie. Ma siedzibę w Gravesend, Zjednoczone Królestwo.

 1. BASILDON STONE LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma BASILDON STONE LTD, roku i działającą w sektorze Kamienie młyńskie. Ma siedzibę w Benfleet, Zjednoczone Królestwo.

 2. THE STONE ARTS & CRAFTS CO

  Zjednoczone Królestwo

  Firma THE STONE ARTS & CRAFTS CO, roku i działającą w sektorze Kamienie młyńskie. Ma siedzibę w Ross-On-Wye, Zjednoczone Królestwo.

 3. KEYSTONE GRANITE & MEMORIALS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma KEYSTONE GRANITE & MEMORIALS, roku i działającą w sektorze Kamienie młyńskie. Ma siedzibę w Lichfield, Zjednoczone Królestwo.

 4. G.G.O.

  Włochy

  Firma G.G.O., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kruszarki i młyny. Jest również obecna w dziedzinach Wywrotki, Kamienie młyńskie, Wywrotki, i Kamienie młyńskie. Ma siedzibę w Fossano, Włochy.

 5. ART STONE MEMORIALS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ART STONE MEMORIALS, roku i działającą w sektorze Kamienie młyńskie. Ma siedzibę w Burton-On-Trent, Zjednoczone Królestwo.

 6. CROWSONS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma CROWSONS, roku i działającą w sektorze Kamienie młyńskie. Ma siedzibę w Kettering, Zjednoczone Królestwo.

 7. ABBEY MEMORIALS (STONECRAFT) LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ABBEY MEMORIALS (STONECRAFT) LTD, roku i działającą w sektorze Kamienie młyńskie. Ma siedzibę w Norwich, Zjednoczone Królestwo.

 8. SOMERVILLE STONE

  Zjednoczone Królestwo

  Firma SOMERVILLE STONE, roku i działającą w sektorze Kamienie młyńskie. Ma siedzibę w Southsea, Zjednoczone Królestwo.

 9. CLASSIC MASONRY LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma CLASSIC MASONRY LTD, roku i działającą w sektorze Kamienie młyńskie. Ma siedzibę w North Shields, Zjednoczone Królestwo.

 10. GLOBALTOPZ LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma GLOBALTOPZ LTD, roku i działającą w sektorze Kamienie młyńskie. Ma siedzibę w Hemel Hempstead, Zjednoczone Królestwo.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo