• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • kamienie szlachetne

Wyniki dla

Kamienie szlachetne - Import eksport

 1. ABK STYL

  Polska

  Verified by europages badge

  Producent polskiej biżuterii z bursztynu. Projektujemy i produkujemy biżuterię srebrną z bursztynem. Oprócz odlewów wykonujemy również biżuterię unikatową ręcznie wykonaną. Projekty własne i zlecone. Stosujemy również pozłocenie czy rodowanie. Wykorzystujemy wyłącznie prawdziwy, naturalny bursztyn. Mamy do zaoferowania ponad 3000 wzorów, a naszym głównym celem jest zaspokojenie klientów najwyższą jakością naszych produktów w konkurencyjnych cenach. Dojeżdżamy do klientów na terenie całej Europy.

 2. PHOENIX IMPORT

  Holandia

  Verified by europages badge

  Firma PHOENIX IMPORT, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kamienie szlachetne. Jest również obecna w dziedzinach Świece i świeczki, Wyroby jubilerskie, kadzidła, bransolety, kamienie półszlachetne, olejki eteryczne, kadzidła, Kosmetyki do ciała, i Świece i świeczki. Ma siedzibę w Dalfsen, Holandia.

 3. FOURNISSEUR DE PIERRES

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma FOURNISSEUR DE PIERRES, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Minerały. Jest również obecna w dziedzinach Kamienie szlachetne, biżuteria z kamieniami szlachetnymi, bransoletki z pereł, wisiorki, pierścienie, zegary wahadłowe, boucles d'oreilles, Lithotherapy treatment using stones, i ametyst. Ma siedzibę w Saint-Malo, Francja.

 4. AWGIFTS EUROPE

  Słowacja

  Verified by europages badge

  Firma AWGIFTS EUROPE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Świece i świeczki. Jest również obecna w dziedzinach Kamienie szlachetne, artykuły podarunkowe - hurt, dostawca w dziedzinie aromaterapii, hurtownia olejków eterycznych bio, mydła, hurtownia toreb z juty i bawełny, dostawca soli himalajskiej, sprzedaż hurtowa nag champa, i świece do masażu. Ma siedzibę w Zavar, Słowacja.

 5. ZENVOL

  Holandia

  Verified by europages badge

  Firma ZENVOL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kamienie szlachetne. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby jubilerskie, Świece i świeczki, Olejki i aromaty niespożywcze, kryształy do biżuterii, Wyroby jubilerskie, wellness products, Świece i świeczki, ametyst, i wisiorki. Ma siedzibę w Groningen, Holandia.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. HURTOWNIA KAMIENIA OGRODOWEGO

  Polska

  Hurtownia kamienia ogrodowego. Działamy głównie na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Obsługujemy rynki takie jak: Toruń, Bydgoszcz, Chełmno, Brodnica, Grudziądz, Rypin, Wąbrzeźno, Golub-Dobrzyń. W ofercie: Grysy, Otoczaki, Bryły Ogrodowe, Żwiry, Łupki, Kostka Brukowa (LIBET), Kostka Granitowa, Kamienie Murowe, Kora Sosnowa , Gabiony i inne. Duży wybór kamieni ozdobnych, kamienie szlachetne, kamienie do ogrodu w bardzo dobrych cenach. Posiadamy własny transport z HDS. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony. Zapraszamy i zachęcamy do zakupu kamieni ogrodowych: HURTOWNIA KAMIENIA OGRODOWEGO TORUŃ KAMIENIE OGRODOWE TORUŃ KAMIENIE DO OGRODU KAMIENIE OZDOBNE TORUŃ KAMIENIE NATURALNE MIĘDZYNARODOWE

 2. FREDIANI PIERRES PRECIEUSES

  Francja

  Importer dostawca hurtownik szafirów, rubinów, szmaragdów, granatów spessartyt, granatów tsaworyt, czerwonego spinelu, kamieni gwaździstych, wszystkich kamieni drogocennych i kamieni szlachetnych. Wykonujemy dostawy na rzecz naszych klientów jubilerów i producentów biżuterii, a także na inne zamówienie. Można zobaczyć nasze kamienie szlachetne, drogocenne i półszlachetne na naszej witrynie www.frediani.fr: granaty, szmaragdy, szafiry, rubiny, tanzanity, turmaliny, oliwiny, spinele, akwamaryny, ametysty itp…

 3. MIBA

  Hiszpania

  MIBA różowy kwarc, klejnot Hiszpanii. Najlepsza kopalnia kwarcu na świecie znajduje się w Hiszpanii. Wielki skład różowego kwarcu w 3 klasach jakościowych i po najlepszych cenach, specjalne redukcje dla hurtowników. Bloki różowego kwarcu o dużych rozmiarach tuż pod kopalnią. Produkcja kamieni kwarcowych ciętych na indywidualne zamówienie, ze stroną gładką bole, serca, gwiazdy… lub wg skalibrowanych rozmiarów: błyszczące, okrągłe, fantazyjne, cięte na specjalne zamówienie, elementy artystyczne na różowym kwarcu.

 4. HURTOWNIA KAMIENIA OGRODOWEGO

  Polska

  Hurtownia Kamienia Ogrodowego.zajmujemy się sprzedażą: -kostki granitowej 4/6 8/11 15/17-oporniki granitowe -bloki granitowe -oraz inne wyroby z granitu.- grysy, otoczaki żwiry i głazy, kamień do gabionów-płyty kaskadowe i ścieżkowe, -ogrodzenia gabionowe, -drewno kominkowe

 5. SARL BRESILOPHILE INTERNATIONAL

  Francja

  Firma SARL BRESILOPHILE INTERNATIONAL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kamienie szlachetne. Jest również obecna w dziedzinach biżuteria z kamieniami szlachetnymi, Biżuteria fantazyjna, wisiorki srebrne, i minerały. Ma siedzibę w Paris, Île-De-France, Francja.

 1. ROCK STAR CRYSTALS

  Stany Zjednoczone

  Firma ROCK STAR CRYSTALS, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Minerały. Jest również obecna w dziedzinach Kamienie szlachetne, i Kamienie szlachetne. Ma siedzibę w New York, Stany Zjednoczone.

 2. LEFFIY JEWELRY CO.LTD

  Chiny

  Firma LEFFIY JEWELRY CO.LTD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kamienie szlachetne. Jest również obecna w dziedzinach biżuteria z nefrytami, kryształ, kamienie szlachetne jubilerskie, i Branzolety zdrowotne. Ma siedzibę w Lianyungang City, Chiny.

 1. MATRIX ORIENT GEMS CO., LTD.

  Chiny

  Firma MATRIX ORIENT GEMS CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kamienie szlachetne. Ma siedzibę w Guangzhou, Chiny.

 2. GOPIKA EXPORTS

  Indie

  Firma GOPIKA EXPORTS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kamienie szlachetne, półszlachetne i perły. Jest również obecna w dziedzinach Kamienie szlachetne, Kamienie szlachetne, Turmaliny, i Szmaragdy. Ma siedzibę w Jaipur, Indie.

 3. ORO PINK

  Włochy

  Firma ORO PINK, roku i działającą w sektorze Kamienie szlachetne. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby jubilerskie, biżuteria ze złota, ekspertyza kamieni szlachetnych, Wyroby jubilerskie, i biżuteria z kamieniami szlachetnymi. Ma siedzibę w Napoli, Włochy.

 4. NATURALWELLNESS S.R.L.

  Włochy

  Firma NATURALWELLNESS S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kamienie szlachetne, półszlachetne i perły. Jest również obecna w dziedzinach Kamienie szlachetne, bransolety, i Kamienie szlachetne. Ma siedzibę w Cesena, Włochy.

 5. GEMHYPE.COM GMBH

  Niemcy

  Firma GEMHYPE.COM GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kamienie szlachetne. Jest również obecna w dziedzinach obróbka kamieni szlachetnych, kamienie szlachetne i półszlachetne, i kamienie szlachetne dla złotnictwa i rzemiosła biżuteryjnego. Ma siedzibę w Kirschweiler, Niemcy.

 6. EDENDIAM

  Luksemburg

  Firma EDENDIAM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Biżuteria i wyroby jubilerskie. Jest również obecna w dziedzinach Brylanty, klejnot, pierścienie, Brylanty, i Kamienie szlachetne. Ma siedzibę w Luxembourg, Luksemburg.

 7. INNOVA MADENCILIK

  Turcja

  Firma INNOVA MADENCILIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kamienie szlachetne. Ma siedzibę w Gaziantep, Turcja.

 8. COIBA TRADE INTERNACIONAL IMPORTAÇAO EXPORTAÇÃO

  Portugalia

  Firma COIBA TRADE INTERNACIONAL IMPORTAÇAO EXPORTAÇÃO, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Kamienie szlachetne. Jest również obecna w dziedzinach sprawdzanie kamieni szlachetnych. Ma siedzibę w Lisboa, Portugalia.

 1. VASCAVI GMBH

  Niemcy

  Firma VASCAVI GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kamienie szlachetne. Ma siedzibę w Köln, Niemcy.

 2. A BIJOUX

  Francja

  Firma A BIJOUX, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Kamienie szlachetne. Jest również obecna w dziedzinach Kamienie szlachetne i minerały, gems, klejnoty, Kamienie szlachetne i minerały, i Biżuteria fantazyjna. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 3. MINERALIENGROSSHANDEL HAUSEN GMBH

  Austria

  Firma MINERALIENGROSSHANDEL HAUSEN GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kamienie szlachetne. Ma siedzibę w Telfs, Austria.

 4. SHARANA

  Holandia

  Firma SHARANA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kamienie szlachetne. Ma siedzibę w Voerendaal, Holandia.

 5. JOAILLERIE LEYSEN FRERES

  Belgia

  Firma JOAILLERIE LEYSEN FRERES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Biżuteria i wyroby jubilerskie. Jest również obecna w dziedzinach Kamienie szlachetne, Wyroby jubilerskie, biżuteria na miarę, Kamienie szlachetne, Wyroby jubilerskie, i jewellers design. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 6. JASMINE EXPORTS

  Indie

  Firma JASMINE EXPORTS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kamienie szlachetne. Jest również obecna w dziedzinach Kamienie szlachetne i minerały, kamienie szlachetne jubilerskie, twardy kamień, i Kamienie szlachetne i minerały. Ma siedzibę w Jaipur, Indie.

 7. LMS GEMS (PVT) LTD

  Sri Lanka

  Firma LMS GEMS (PVT) LTD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kamienie szlachetne. Jest również obecna w dziedzinach szafiry, i sprawdzanie kamieni szlachetnych. Ma siedzibę w Piliyandala, Sri Lanka.

 8. MINERALIUM.DE

  Niemcy

  Firma MINERALIUM.DE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Rudy żelaza i metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby kosmetyczne, Biżuteria i wyroby jubilerskie, Kamienie szlachetne, półszlachetne i perły, Kamienie szlachetne, Wyroby kosmetyczne, Biżuteria i wyroby jubilerskie, Kamienie szlachetne, półszlachetne i perły, i Kamienie szlachetne. Ma siedzibę w Halver, Niemcy.

 9. KARL OTTO CRUMMENAUER

  Niemcy

  Firma KARL OTTO CRUMMENAUER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Papeteria - artykuły. Jest również obecna w dziedzinach Biurowe artykuły zaopatrzeniowe, Biżuteria i wyroby jubilerskie, Kamienie szlachetne, półszlachetne i perły, Kamienie szlachetne, Biurowe artykuły zaopatrzeniowe, Biżuteria i wyroby jubilerskie, Kamienie szlachetne, półszlachetne i perły, i Kamienie szlachetne. Ma siedzibę w Idar-Oberstein, Niemcy.

 10. BUYGEMS NATURAL GEMSTONE

  Stany Zjednoczone

  Firma BUYGEMS NATURAL GEMSTONE, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Kamienie szlachetne i minerały. Jest również obecna w dziedzinach Kamienie szlachetne, i Kamienie szlachetne. Ma siedzibę w Atlanta, Stany Zjednoczone.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Kamienie szlachetne - Import eksport

Liczba wyników

577 Przedsiębiorstwa