• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • drogie kamienie

Wyniki dla

Drogie kamienie - Import eksport

 1. GI.MA. SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  GI.MA. SRL sprzedaje hurtowo elementy do produkcji biżuterii, akcesoriów do obuwia, torebek, odzieży, akcesoriów mody i bombonierek. Jest także dystrybutorem marek SWAROVSKI i PRECIOSA. Firma powstała w 1984 r. jako mały warsztat w centrum Florencji: GI.MA. Firma SRL potrafiła z czasem pozyskać wierną klientelę, najpierw w Toskanii, a następnie w całych Włoszech.

 2. D.W. BENDLER GMBH & CO

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma D.W. BENDLER GMBH & CO, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wyłączniki. Jest również obecna w dziedzinach kabel, drogie kamienie, stojaki do lamp, drobnica żelazna kręcona, broszki, i nakrętki. Ma siedzibę w Arnsberg, Niemcy.

 3. SI.FE S.R.L.

  Włochy

  Firma SI.FE S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ślubne i komunijne akcesoria odzieżowe. Jest również obecna w dziedzinach szkło sztrasowe, perły Swarovskiego, akcesoria do biżuterii, i drogie kamienie. Ma siedzibę w Casoria, Włochy.

 4. KONIGS GMBH

  Szwajcaria

  Firma KONIGS GMBH, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Lampy stojące i biurkowe. Jest również obecna w dziedzinach drogie kamienie, latarnie uliczne, i Oświetlenie. Ma siedzibę w St.gallen, Szwajcaria.

 5. NACCAS

  Turcja

  Firma NACCAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Złotnictwo i srebro. Jest również obecna w dziedzinach drogie kamienie, i pierścionki ozdobne. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.