• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • jubilerstwo- zegarmistrzostwo i złotnictwo - maszyny i urządzenia

Wyniki dla

Jubilerstwo- zegarmistrzostwo i złotnictwo - maszyny i urządzenia - Import eksport

 1. L'ECHOPPE D'OR

  Francja

  Założony w 1976 roku pod nazwą L'ECHOPPE D'OR, internetowy sklep jubilerski sprzedaje biżuterię ormiańską. Wszyscy nasi jubilerzy-zakuwacze posiadają dyplomy jubilerskie. Dlatego jesteśmy ekspertami w dziedzinie zegarmistrzostwa, jubilerstwa i złotnictwa. Oddajemy do Państwa dyspozycji nasze najlepsze umiejętności na każde życzenie klienta w zakresie biżuterii. Nasze najnowsze kreacje można zobaczyć na naszej stronie internetowej oraz w sklepie pod adresem 47 rue d'Endoume, 13007 Marseille. Specjalizujemy się w ormiańskich krzyżach i tabliczkach z alfabetem ormiańskim, z żółtego złota, białego złota, 18-karatowego różowego złota i srebra. Jesteśmy również oficjalnymi twórcami kolekcji medali poświęconych piosenkom Aznavoura we współpracy z Fundacją Aznavoura. Ponadto 15% od ceny sprzedaży jest przekazywane na rzecz Fundacji Aznavoura. Wszystkie nasze produkty są wykonane z 18 karatowego złota lub srebra 925 i są wykonywane ręcznie w naszej pracowni. To właśnie dzięki naszemu ponad 40-letniemu doświadczeniu możemy zaproponować Państwu wspaniałe klejnoty. Dostawa jest darmowa dla zamówień powyżej 100€ w przypadku dostaw krajowych i za opłatą 30€ w przypadku dostaw międzynarodowych. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 04-91-52-00-32 w godzinach od 9 do 12 oraz od 14 do 18.

 2. DRECHSLEREI GARTNER GMBH

  Niemcy

 3. PRINT 3D CAST

  Belgia

 4. AUROPHILIST INH. TJARK CÖSTER

  Niemcy

 5. BOTECCHI IVO SRL

  Włochy

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SAS GRANDIDIER

  Francja

  Specjalista w dziedzinie toczenia precyzyjnego, od prototypów po małe i średnie serie (od 50 do 10.000 sztuk, o średnicy od 2 do 40 mm) od 1985 r., firma GRANDIDIER SAS zlokalizowana jest w Grand-Combe-Chateleu, w Haut-Doubs, blisko Morteau we Francji, o kilka kilometrów od sąsiedniej Szwajcarii. Dysponując wszechtronnym parkiem maszynowym, GRANDIDIER SAS odpowiada szybko i skutecznie na wszelkie zamówienia elementów toczonych z pręta z różnych materiałów takich jak: stal nierdzewna, stal, aluminium, mosiądz, PCV, bez względu na sektor przemysłowy. Dzięki naszemu zapleczu maszynowemu składającemu się z tokarek i obrabiarek typu: Citizen A32, Miyano średnicy 40 mm, wieża CN Boley BKN 100B, średnicy 30 mm, zapewniamy wielką reaktywność i usługi najwyższej jakości w realizacji wszelkich projektów obróbki, toczenia i obróbki skrawaniem CNC elementów technicznych w małych i średnich seriach… Od momentu powstania firmy ponad 50 lat temu, GRANDIDIER SAS produkuje i oferuje szeroką gamę narzędzi ręcznych.

 2. LA MICROFUSIONE

  Włochy

  Firma wykonuje mikro odlewy metodą wosku traconego z metali szlachetnych, z mosiądzu, miedzi i brązu. Identyfikuje i wykorzystuje stopy, mosiądz, brąz, miedź stosowane w produkcji elementów przeznaczonych do obróbki, takiej jak malowanie i zdobienie metodą niello, odlewanie z kamieniami. Wykonujemy odlewy dla złotnictwa oraz dla pracowni srebra, możemy również wykonać formy z silikonu wulkanizowanego na gorąco; posiadamy wyposażenie do realizacji form gumowych na zimno, wykorzystywanych do produkcji elementów wklęsłych, cylindrycznych i wg rysunku klienta.

 3. PRODUCENT EKSPOZYTORÓW JUBILERSKICH

  Polska

  Firma PRO-ART powstała w 2005 roku.Jesteśmy producentem ekspozytorów , stojaczków i popiersi jubilerskich.Nasze wyroby wytwarzamy z najwyższej jakości tworzyw sztucznych, spełniających normy ISO, w następujących kolorach: - przeźroczystym, mlecznym, białym, czarnym oraz - kremowym(ecru), szafirowym, czerwonym, zielonym i innych.Dajemy 10 lat gwarancji na przeźroczystość i kolor.Katalog i cennik - do pobrania na naszej stronieJeżeli nie znajdziesz ekspozytora w katalogu firmowym - wykonamy go wg. Twojego projektu.Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną.Grawerujemy nasze ekspozytory oraz inne przedmioty.Wytwarzamy kasetony i szyldy reklamowe.Do każdej paczki dokładamy dodatkowe wzory, wszak jesteśmy producentem.Wysyłka do 7 dni po zamówieniu.Zapraszamy na zakupy.

 4. EMSFINISHING KUYUMCU MAKINA IMALAT VE SATIŞI

  Turcja

 5. OLVIOS

  Grecja

 1. RAMBAKA

  Niemcy

 2. EFCO CREATIVE GMBH

  Niemcy

 1. LERRAC OUTILLAGE

  Francja

 2. E-JEWELTOOLS.GR OE

  Grecja

 3. THE NINES MANSCHETTENKNÖPFE

  Francja

 4. JONATAN EXPOSITO S.L.

  Hiszpania

 5. VENTE FLASH BIJOUX

  Francja

 6. ANADA SILBERSCHMUCK INH. ANNA PILCH

  Niemcy

 7. VENDER-RELOJ.ES

  Hiszpania

 8. VIP-WATCHES.NET

  Bułgaria

 1. GIOIELLO SICURO

  Włochy

 2. PRECIOVS

  Belgia

 3. MAARTEN CROUSEN HORLOGEMAKER

  Holandia

 4. ACHAT OR PARIS 2

  Francja

 5. IPB - INTERNATIONAL PRODUCTS GMBH

  Niemcy

 6. UNITECH MAKINA LTD.

  Turcja

 7. SURFACES SYNERGIE GROUPE

  Francja

 8. ITTER UG

  Niemcy

 9. ARTSUPPORT GMBH

  Szwajcaria

 10. AMAZONIA GMBH

  Niemcy