• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • jubilerstwo- zegarmistrzostwo i złotnictwo - maszyny i urządzenia

Wyniki dla

Jubilerstwo- zegarmistrzostwo i złotnictwo - maszyny i urządzenia - Import eksport

 1. L'ECHOPPE D'OR

  Francja

  Verified by europages badge

  Założony w 1976 roku pod nazwą L'ECHOPPE D'OR, internetowy sklep jubilerski sprzedaje biżuterię ormiańską. Wszyscy nasi jubilerzy-zakuwacze posiadają dyplomy jubilerskie. Dlatego jesteśmy ekspertami w dziedzinie zegarmistrzostwa, jubilerstwa i złotnictwa. Oddajemy do Państwa dyspozycji nasze najlepsze umiejętności na każde życzenie klienta w zakresie biżuterii. Nasze najnowsze kreacje można zobaczyć na naszej stronie internetowej oraz w sklepie pod adresem 47 rue d'Endoume, 13007 Marseille. Specjalizujemy się w ormiańskich krzyżach i tabliczkach z alfabetem ormiańskim, z żółtego złota, białego złota, 18-karatowego różowego złota i srebra. Jesteśmy również oficjalnymi twórcami kolekcji medali poświęconych piosenkom Aznavoura we współpracy z Fundacją Aznavoura. Ponadto 15% od ceny sprzedaży jest przekazywane na rzecz Fundacji Aznavoura. Wszystkie nasze produkty są wykonane z 18 karatowego złota lub srebra 925 i są wykonywane ręcznie w naszej pracowni. To właśnie dzięki naszemu ponad 40-letniemu doświadczeniu możemy zaproponować Państwu wspaniałe klejnoty. Dostawa jest darmowa dla zamówień powyżej 100€ w przypadku dostaw krajowych i za opłatą 30€ w przypadku dostaw międzynarodowych. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 04-91-52-00-32 w godzinach od 9 do 12 oraz od 14 do 18.

 2. LAVAL EUROPE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma LAVAL EUROPE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Jubilerstwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Artykuły zegarmistrzowskie, Jubilerstwo, zegarmistrzostwo i złotnictwo - maszyny i urządzenia, Opakowania papierowe i tekturowe, Kuferki na biżuterię, Zegarmistrzostwo - narzędzia do naprawy zegarków, Pudła na sztućce, kuferki na biżuterię na zamówienie, akcesoria dla zegarmistrzostwa, Artykuły zegarmistrzowskie, i szkatułki na biżuterię. Ma siedzibę w Chédigny, Francja.

 3. DRECHSLEREI GARTNER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma DRECHSLEREI GARTNER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Jubilerstwo, zegarmistrzostwo i złotnictwo - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Sinzheim, Niemcy.

 4. PRINT 3D CAST

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma PRINT 3D CAST, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Jubilerstwo, zegarmistrzostwo i złotnictwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Biżuteria i wyroby jubilerskie, Wyroby jubilerskie, Prototypy przemysłowe, biżuteria - produkcja, projektowanie i realizacja biżuterii, format 3d, Produkcja biżuterii, jewellers design, i smelting using the lost-wax process. Ma siedzibę w Uccle, Belgia.

 5. SAS GRANDIDIER

  Francja

  Specjalista w dziedzinie toczenia precyzyjnego, od prototypów po małe i średnie serie (od 50 do 10.000 sztuk, o średnicy od 2 do 40 mm) od 1985 r., firma GRANDIDIER SAS zlokalizowana jest w Grand-Combe-Chateleu, w Haut-Doubs, blisko Morteau we Francji, o kilka kilometrów od sąsiedniej Szwajcarii. Dysponując wszechtronnym parkiem maszynowym, GRANDIDIER SAS odpowiada szybko i skutecznie na wszelkie zamówienia elementów toczonych z pręta z różnych materiałów takich jak: stal nierdzewna, stal, aluminium, mosiądz, PCV, bez względu na sektor przemysłowy. Dzięki naszemu zapleczu maszynowemu składającemu się z tokarek i obrabiarek typu: Citizen A32, Miyano średnicy 40 mm, wieża CN Boley BKN 100B, średnicy 30 mm, zapewniamy wielką reaktywność i usługi najwyższej jakości w realizacji wszelkich projektów obróbki, toczenia i obróbki skrawaniem CNC elementów technicznych w małych i średnich seriach… Od momentu powstania firmy ponad 50 lat temu, GRANDIDIER SAS produkuje i oferuje szeroką gamę narzędzi ręcznych.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PRODUCENT EKSPOZYTORÓW JUBILERSKICH

  Polska

  Firma PRO-ART powstała w 2005 roku.Jesteśmy producentem ekspozytorów , stojaczków i popiersi jubilerskich.Nasze wyroby wytwarzamy z najwyższej jakości tworzyw sztucznych, spełniających normy ISO, w następujących kolorach: - przeźroczystym, mlecznym, białym, czarnym oraz - kremowym(ecru), szafirowym, czerwonym, zielonym i innych.Dajemy 10 lat gwarancji na przeźroczystość i kolor.Katalog i cennik - do pobrania na naszej stronieJeżeli nie znajdziesz ekspozytora w katalogu firmowym - wykonamy go wg. Twojego projektu.Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną.Grawerujemy nasze ekspozytory oraz inne przedmioty.Wytwarzamy kasetony i szyldy reklamowe.Do każdej paczki dokładamy dodatkowe wzory, wszak jesteśmy producentem.Wysyłka do 7 dni po zamówieniu.Zapraszamy na zakupy.

 2. EMSFINISHING KUYUMCU MAKINA IMALAT VE SATIŞI

  Turcja

  Firma EMSFINISHING KUYUMCU MAKINA IMALAT VE SATIŞI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Jubilerstwo, zegarmistrzostwo i złotnictwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Systemy ultradźwiękowe - Przetwarzanie tworzywa sztucznego, maszyny do ciągnienia i splatania dla wytwórni biżuterii i jubilerów, urządzenia i maszyny do polerowania metali, Systemy ultradźwiękowe - Przetwarzanie tworzywa sztucznego, i wyposażenie do urządzeń i maszyn dla odlewni. Ma siedzibę w Bahçelievler / Istanbul, Turcja.

 3. OLVIOS

  Grecja

  Firma OLVIOS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Jubilerstwo, zegarmistrzostwo i złotnictwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach klejnot, biżuteria ze złota 14k, i biżuteria ze stopów srebra. Ma siedzibę w Athens, Grecja.

 4. RAMBAKA

  Niemcy

  Firma RAMBAKA, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Jubilerstwo, zegarmistrzostwo i złotnictwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach akcesoria mody, artykuły na prezent, i rękodzieło afrykańskie. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 5. EFCO CREATIVE GMBH

  Niemcy

  Firma EFCO CREATIVE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Jubilerstwo, zegarmistrzostwo i złotnictwo - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Rohrbach, Niemcy.

 1. LERRAC OUTILLAGE

  Francja

  Firma LERRAC OUTILLAGE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Jubilerstwo, zegarmistrzostwo i złotnictwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Zegarmistrzostwo - narzędzia do naprawy zegarków, Maszyny i materiały dla pracowni zegarmistrzowskich, Optyczne instrumenty i przyrządy, Artykuły zegarmistrzowskie, Zegarmistrzostwo - narzędzia do naprawy zegarków, Maszyny i materiały dla pracowni zegarmistrzowskich, Optyczne instrumenty i przyrządy, i Artykuły zegarmistrzowskie. Ma siedzibę w Les Fins, Francja.

 2. SURFACES SYNERGIE GROUPE

  Francja

  Firma SURFACES SYNERGIE GROUPE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Jubilerstwo, zegarmistrzostwo i złotnictwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach stopy metali szlachetnych dla złotnictwa i rzemiosła biżuteryjnego. Ma siedzibę w Maiche, Francja.

 1. AMAZONIA GMBH

  Niemcy

  Firma AMAZONIA GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Jubilerstwo, zegarmistrzostwo i złotnictwo - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Buxtehude, Niemcy.

 2. E-JEWELTOOLS.GR OE

  Grecja

  Firma E-JEWELTOOLS.GR OE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Jubilerstwo, zegarmistrzostwo i złotnictwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach diamentowe narzędzia zegarmistrzowskie. Ma siedzibę w Thessaloniki, Grecja.

 3. MAARTEN CROUSEN HORLOGEMAKER

  Holandia

  Firma MAARTEN CROUSEN HORLOGEMAKER, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Jubilerstwo, zegarmistrzostwo i złotnictwo - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Ransdaal, Holandia.

 4. AUROPHILIST INH. TJARK CÖSTER

  Niemcy

  Firma AUROPHILIST INH. TJARK CÖSTER, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Jubilerstwo, zegarmistrzostwo i złotnictwo - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Braunschweig, Niemcy.

 5. VIP-WATCHES.NET

  Bułgaria

  Firma VIP-WATCHES.NET, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Jubilerstwo, zegarmistrzostwo i złotnictwo - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Sofia, Bułgaria.

 6. THE NINES MANSCHETTENKNÖPFE

  Francja

  Firma THE NINES MANSCHETTENKNÖPFE, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Jubilerstwo, zegarmistrzostwo i złotnictwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach spinki do mankietów, artykuły ze srebra, biżuteria z lapis lazuli, i przedmioty drewniane. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 7. HELIOS JEWELRIES

  Turcja

  Firma HELIOS JEWELRIES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Jubilerstwo, zegarmistrzostwo i złotnictwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach łańcuszki złote, i klejnoty. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 8. UNITECH MAKINA LTD.

  Turcja

  Firma UNITECH MAKINA LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Jubilerstwo, zegarmistrzostwo i złotnictwo - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Bahcelievler, Istanbul, Turcja.

 1. PRECIOVS

  Belgia

  Firma PRECIOVS, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Jubilerstwo, zegarmistrzostwo i złotnictwo - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Tournai, Belgia.

 2. GIOIELLO SICURO

  Włochy

  Firma GIOIELLO SICURO, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Jubilerstwo, zegarmistrzostwo i złotnictwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach biżuteria z diamentami, biżuteria z żółtego złota, skup biżuterii, i bizuteria z białego złota. Ma siedzibę w Desio, Włochy.

 3. VENDER-RELOJ.ES

  Hiszpania

  Firma VENDER-RELOJ.ES, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Jubilerstwo, zegarmistrzostwo i złotnictwo - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Vinaroz, Hiszpania.

 4. ANADA SILBERSCHMUCK INH. ANNA PILCH

  Niemcy

  Firma ANADA SILBERSCHMUCK INH. ANNA PILCH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Jubilerstwo, zegarmistrzostwo i złotnictwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach biżuteria ze srebra. Ma siedzibę w Velden, Niemcy.

 5. JONATAN EXPOSITO S.L.

  Hiszpania

  Firma JONATAN EXPOSITO S.L., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Jubilerstwo, zegarmistrzostwo i złotnictwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach akcesoria dla zegarmistrzostwa, ozdoby, i skup precjozów. Ma siedzibę w Molins De Rei, Barcelona, Hiszpania.

 6. ARTSUPPORT GMBH

  Szwajcaria

  Firma ARTSUPPORT GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Jubilerstwo, zegarmistrzostwo i złotnictwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Drukarki 3D, i Drukarki 3D. Ma siedzibę w Rümlang, Szwajcaria.

 7. IPB - INTERNATIONAL PRODUCTS GMBH

  Niemcy

  Firma IPB - INTERNATIONAL PRODUCTS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Jubilerstwo, zegarmistrzostwo i złotnictwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Biżuteria z wyższej półki. Ma siedzibę w Mönchengladbach, Niemcy.

 8. ITTER UG

  Niemcy

  Firma ITTER UG, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Jubilerstwo, zegarmistrzostwo i złotnictwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach obrączki, i obrączki. Ma siedzibę w Duisburg, Niemcy.

 9. VENTE FLASH BIJOUX

  Francja

  Firma VENTE FLASH BIJOUX, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Jubilerstwo, zegarmistrzostwo i złotnictwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach akcesoria dla zegarmistrzostwa, i akcesoria mody. Ma siedzibę w Camaret Sur Aigues, Francja.

 10. STEINER GOLDSCHMUCK GESMBH

  Austria

  Firma STEINER GOLDSCHMUCK GESMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Jubilerstwo, zegarmistrzostwo i złotnictwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Zegarmistrzostwo, Papeteria - artykuły, Biurowe artykuły zaopatrzeniowe, Biżuteria sztuczna, Zegarmistrzostwo, Papeteria - artykuły, Biurowe artykuły zaopatrzeniowe, i Biżuteria sztuczna. Ma siedzibę w Salzburg, Austria.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo