• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • i bezalkoholowe i bezalkoholowe

Wyniki dla

I bezalkoholowe i bezalkoholowe - Import eksport

 1. VR TRADING INC

  Portugalia

  Verified by europages badge

  VR Trading jest międzynarodowym dostawcą i eksporterem wyjątkowych napojów i artykułów spożywczych. Z pasją do wykwintnych smaków i zaangażowaniem na rzecz wysokiej jakości, oferujemy zróżnicowaną gamę wyrobów, które zachwycą najbardziej wymagające podniebienia. Nasz asortyment produktów obejmuje dużą różnorodność napojów, w tym bezalkoholowe, szampan, piwa i cydry, herbaty i kawy, itp. W krainie żywności, zapewniamy szeroki wybór smaków, na przykład cukierków, czekolad, gum do żucia, kruchych ciastek, produktów halal i wiele innych. Wyróżniamy się bezwzględnym zaangażowaniem w zapewnienie wysokiej jakości. Przestrzegamy rygorystycznych norm w procesach zaopatrzenia, produkcji i pakowania, gwarantując więcej niż spełnianie międzynarodowych przepisów w zakresie bezpieczeństwa i jakości przez każdy produkt. Świadomi globalnego popytu na wyjątkowe produkty żywnościowe i napoje, wyrobiliśmy sobie pozycję zaufanego partnera w eksporcie. Dzięki naszej rozbudowanej sieci, mamy dostęp do światowych rynków, zaś nasze zakrojone na szeroką skalę badania rynkowe sprawiają, że wyprzedzamy pojawiające się trendy. Staramy się utrzymywać w czołówce preferencji konsumentów, proponując najlepszą ofertę produktów.

 2. ÁRIK 21 - AGRO KFT

  Węgry

  Verified by europages badge

  Witamy w ÁRIK 21 - AGRO KFT, prywatnej firmie handlowej z siedzibą w Rotterdamie w Holandii. Naszym celem jest dostarczanie niezrównanych rozwiązań biznesowych klientom na całym świecie. Specjalizujemy się w oferowaniu wysokiej jakości markowych produktów w przystępnych cenach hurtowych, zaspokajając potrzeby firm każdej wielkości. Dodatkowo nasza sprawna logistyka zapewnia terminowe dostawy. Będąc wiodącą firmą handlową, wyróżniamy się jako hurtownik i dystrybutor, oferując szeroką gamę produktów. Nasze portfolio obejmuje napoje, takie jak napoje bezalkoholowe i energetyczne, piwa alkoholowe i bezalkoholowe, produkty mleczne, w tym mleko dla niemowląt, a także artykuły spożywcze, takie jak czekolady, słodycze oraz herbaty i kawy premium. Nasze silne partnerstwo z renomowanymi producentami, takimi jak Nestle, Heinz, Mars, Red Bull, Coca Cola, Tchibo i Ferrero umożliwia nam doskonałą obsługę firm na całym świecie. Nasze dążenie do doskonałości motywuje nas do odkrywania atrakcyjnych niszowych kategorii produktów i unikatowych marek. Dbamy o niezawodne relacje z dostawcami, zapewniając szybką realizację zamówień w ciągu 48 godzin. Kluczową wartością dla ÁRIK 21 - AGRO KFT jest zaufanie i trwałe partnerstwo. Nasz doświadczony zespół łączy wiedzę handlową z wizjonerskim podejściem, zapewniając efektywne transakcje. Naszym celem jest wspieranie współpracy, która wykracza poza początkowe zamówienie, kładąc nacisk na wzajemy rozwój.

 3. GFS LLC / YOGODA

  Ukraina

  Verified by europages badge

  YOGODA: STWORZONA PRZEZ NATURĘ, ULEPSZONA PRZEZ NAS! Przedstawiamy wybór wysokiej jakości mieszanek napojów owocowych z różnymi jagodami, owocami, imbirem, miodem i przyprawami, umożliwiających przygotowanie wspaniałej NATURALNEJ HERBATY lub ZIMNEGO NAPOJU. STARANNY WYBÓR SKŁADNIKÓW: Starannie pozyskujemy dojrzałe jagody, ręcznie wybierając najlepsze od lokalnych hodowców i globalnych dostawców owoców tropikalnych i przypraw. NATURALNA WYGODA: Nasze mieszanki owocowe składają się wyłącznie z naturalnych składników, bez sztucznych wzmacniaczy smaku, barwników i dodatków. ZACHOWANIE WITAMIN: Technologia błyskawicznego zamrażania owoców zapewnia optymalne zachowanie smaku i składników odżywczych. INTENSYWNE SMAKI: Harmonijne połączenie jagód i przypraw, uzupełnione dodatkiem miodu, skutkuje oryginalnymi, żywymi aromatami, idealnymi do przyjemnego delektowania się herbatą. Nie wahaj się skontaktować z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 4. PRZEDSTAWICIEL FIRMY SIDEL W POLSCE

  Polska

  Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem urządzeń firmy SIDEL na terenie Polski. Oferujemy profesjonalną obsługę w zakresie: - projektowania i dostawy linii rozlewniczych oraz pakujących - projektowania i dostawy form do rozdmuchu butelek z PET - dostarczania pojedynczych urządzeń/maszyn - montażu i uruchamiania linii/maszyn - dostawy części zamiennych - doradztwa technicznego - serwisu.

 5. FAS FÜLLANLAGENSERVICE GMBH

  Niemcy

  Firma FAS FÜLLANLAGENSERVICE GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Napoje bezalkoholowe - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach części zamienne, naprawa instalacji, zmywarka do butelek, i maszyny do korkowania. Ma siedzibę w Kummerfeld, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. KALIMBA

  Belgia

  Firma KALIMBA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Woda pitna - dystrybucja. Jest również obecna w dziedzinach Schładzacze wody, Napoje bezalkoholowe - maszyny i urządzenia przemysłowe, Schładzacze wody, automatyczne dystrybutory napojów gorących, Napoje bezalkoholowe - maszyny i urządzenia przemysłowe, i dzbanki do czekolady. Ma siedzibę w Lanaken, Belgia.

 2. WORLD TECH MACHINERY (PVT) LTD.

  Pakistan

  Firma WORLD TECH MACHINERY (PVT) LTD., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Napoje bezalkoholowe - maszyny i urządzenia przemysłowe. Ma siedzibę w Lahore, Pakistan.

 3. PRISMATECH SRL

  Włochy

  Firma PRISMATECH SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Napoje bezalkoholowe - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny spożywcze, instalacje i sprzęt do produkcji soków owocowych, instalacje do pasteryzacji soków owocowych, i carbonators. Ma siedzibę w Fontevivo, Włochy.

 4. INDEX-6 LTD

  Bułgaria

  Firma INDEX-6 LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Napoje bezalkoholowe - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach maszyny do konfekcjonowania sosów, i rozlewarki do detergentów. Ma siedzibę w Plovdiv, Bułgaria.

 5. TULUM GIDA

  Turcja

  Firma TULUM GIDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Napoje bezalkoholowe - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach soki owocowe zagęszczone, i nektary owocowe. Ma siedzibę w Isparta, Turcja.

 1. SARL SODEX DIFFUSION

  Francja

  Firma SARL SODEX DIFFUSION, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Napoje bezalkoholowe - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Napoje gazowane bezalkoholowe, Automaty sprzedające napoje, Napoje gazowane bezalkoholowe, dystrybutory, Dystrybutory automatyczne, i Automaty sprzedające napoje. Ma siedzibę w St Jean, Francja.

 2. ARMELL MACHINERY INDUSTRY

  Turcja

  Firma ARMELL MACHINERY INDUSTRY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Napoje bezalkoholowe - maszyny i urządzenia przemysłowe. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 1. NEKTAR NATURA, D. O. O.

  Słowenia

  Firma NEKTAR NATURA, D. O. O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Napoje bezalkoholowe - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Napoje - w proszku i koncentraty, Napoje - import-eksport, Napoje - w proszku i koncentraty, i Napoje - import-eksport. Ma siedzibę w Kamnik, Słowenia.

 2. KOMBI MAKINA LTD. STI.

  Turcja

  Firma KOMBI MAKINA LTD. STI., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Napoje bezalkoholowe - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Napoje - maszyny i urządzenia przemysłowe, Maszyny do butelkowania i napełniania - maszyny i instalacje, Napoje - maszyny i urządzenia przemysłowe, etykiety do opakowań, i Maszyny do butelkowania i napełniania - maszyny i instalacje. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 3. SUD OUEST MATERIEL BOISSONS

  Francja

  Firma SUD OUEST MATERIEL BOISSONS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Napoje bezalkoholowe - maszyny i urządzenia przemysłowe, Napoje - maszyny i urządzenia przemysłowe, Ekspresy do kawy, profesjonalne, Napoje bezalkoholowe - maszyny i urządzenia przemysłowe, Napoje - maszyny i urządzenia przemysłowe, Ekspresy do kawy, profesjonalne, i zmywarka do szklanek. Ma siedzibę w Gradignan, Francja.

 4. ERSEY MACHINE

  Turcja

  Firma ERSEY MACHINE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Napoje bezalkoholowe - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach świeże potrawy gotowe na bazie ryb, karmy dla bydła, i potrawy gotowe mrożone. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 5. FORTY HERBS ORGANIC SPARKLING TEA

  Grecja

  Firma FORTY HERBS ORGANIC SPARKLING TEA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Napoje bezalkoholowe - maszyny i urządzenia przemysłowe. Ma siedzibę w Heraklion, Grecja.

 6. MYALCOLZERO

  Włochy

  Firma MYALCOLZERO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Napoje bezalkoholowe - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach wina alkoholizowane. Ma siedzibę w Trento, Włochy.

 7. TVS SUPPLY CHAIN SOLUTIONS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma TVS SUPPLY CHAIN SOLUTIONS LTD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Napoje bezalkoholowe - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach dostawy wyposażenie do barów. Ma siedzibę w Preston, Zjednoczone Królestwo.

 8. NPM MACHINERY PVT. LTD.

  Indie

  Firma NPM MACHINERY PVT. LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Napoje bezalkoholowe - maszyny i urządzenia przemysłowe. Ma siedzibę w Ahmedabad, Indie.

 1. FINPAC ITALIA SRL

  Włochy

  Firma FINPAC ITALIA SRL, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Napoje bezalkoholowe - maszyny i urządzenia przemysłowe. Ma siedzibę w Settimo Milanese, Włochy.

 2. MICRO MATIC

  Luksemburg

  Firma MICRO MATIC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Napoje - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Napoje bezalkoholowe - maszyny i urządzenia przemysłowe, Napoje bezalkoholowe - maszyny i urządzenia przemysłowe, i sprzęt do napojów pod ciśnieniem. Ma siedzibę w Troisvierges, Luksemburg.

 3. STUDIO TECNICO PROGETTAZIONE MECCANICA FERRARI GIANLUCA

  Włochy

  Firma STUDIO TECNICO PROGETTAZIONE MECCANICA FERRARI GIANLUCA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Napoje bezalkoholowe - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach napełniarki do płynów. Ma siedzibę w Taneto Di Gattatico, Włochy.

 4. NEACSU A. ION PFA

  Rumunia

  Firma NEACSU A. ION PFA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Napoje bezalkoholowe - maszyny i urządzenia przemysłowe. Ma siedzibę w Constanta, Rumunia.

 5. CARDIO ENERGY DRINK

  Turcja

  Firma CARDIO ENERGY DRINK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Napoje bezalkoholowe - maszyny i urządzenia przemysłowe. Ma siedzibę w Hatay, Turcja.

 6. JINAN SHENDONG EQUIPMENT TECHNOLOGY CO., LTD.

  Chiny

  Firma JINAN SHENDONG EQUIPMENT TECHNOLOGY CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Napoje bezalkoholowe - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach piwo rzemieślnicze, i instalacje i sprzęt do fermentacji piwa. Ma siedzibę w Jinan, Chiny.

 7. REDA SPA

  Włochy

  Firma REDA SPA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Napoje bezalkoholowe - maszyny i urządzenia przemysłowe. Ma siedzibę w Isola Vicentina, Włochy.

 8. ZHOUSHAN JINQI FOOD MACHINE CO.,LTD

  Chiny

  Firma ZHOUSHAN JINQI FOOD MACHINE CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Napoje bezalkoholowe - maszyny i urządzenia przemysłowe. Ma siedzibę w zhoushan, Chiny.

 9. GAMPERT-BRÄU GEBR. GAMPERT GMBH U. CO. KG

  Niemcy

  Firma GAMPERT-BRÄU GEBR. GAMPERT GMBH U. CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Napoje - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Napoje bezalkoholowe - maszyny i urządzenia przemysłowe, Alkohole i wyroby spirytusowe, Napoje bezalkoholowe - maszyny i urządzenia przemysłowe, i Alkohole i wyroby spirytusowe. Ma siedzibę w Weißenbrunn, Niemcy.

 10. ANHUI KOYO BEVERAGE MACHINERY CO., LTD

  Chiny

  Firma ANHUI KOYO BEVERAGE MACHINERY CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Napoje bezalkoholowe - maszyny i urządzenia przemysłowe. Ma siedzibę w Hefei, Chiny.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo