• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • kawa- herbata- herbaty ziołowe

Wyniki dla

Kawa- herbata- herbaty ziołowe - Import eksport

 1. PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE GAMA WALDEMAR NITKA

  Polska

  Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Gama" Waldemar Nitka jest firmą międzynarodową, której główną i kluczową działalnością jest sprzedaż hurtowa markowych, szybkozbywalnych towarów konsumpcyjnych (FMCG). Od założenia przedsiębiorstwa w 2008 roku, osiągamy stały wzrost i tworzymy rozbudowaną bazę klientów i dostawców. Obecnie, naszymi klientami są wiodące przedsiębiorstwa sprzedaży hurtowej i sieci detaliczne w Europie, Azji i Ameryce Północnej. Oferujemy liczne usługi, w tym: Transport: Rozwinęliśmy dobre relacje z czołowymi przedsiębiorstwami transportowymi, dzięki czemu jesteśmy operatywnym dostawcą po rozsądnych cenach. Rozwiązania w zakresie etykietowania: Projektujemy, produkujemy i naklejamy etykiety z tekstem w Twoim języku za bardzo niską, dodatkową opłatą. Etykiety mogą mieć różne kolory i wielkości, zależnie od produktu i długości zamówionego tekstu. Magazynowanie: Dysponujemy nowoczesnymi i przestronnymi magazynami, o elastycznym czasie pracy. Posiadając obiekty magazynowe na Litwie, w Polsce, na Łotwie i w Holandii, Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Gama" Waldemar Nitka jest w stanie zagwarantować optymalną jakość usług magazynowych. Usługi celne: Dopełniamy formalności celnych w różnych krajach, przygotowujemy dokumenty celne. Rozszerzanie palet: Ponadto, na życzenie klienta, oferujemy rozszerzanie palet. Jesteśmy gotowi udzielić pomocy w jakiejkolwiek kwestii związanej z handlem i dostosować nasze usługi do dowolnego zakresu wymagań klienta. Skontaktuj się z nami aby uzyskać więcej informacji!

 2. EKINOKS IC VE DIS TICARET LTD STI

  Turcja

  Ekinoks jest hurtownią, która pozyskuje i dostarcza markowe towary na całym świecie. Nasz zespół zajmujący się importem i eksportem pomaga naszym klientom, sprzedawcom detalicznym i producentom rozwijać ich markę/biznes lokalnie i na innych kontynentach. Nasze dziesięcioletnie doświadczenie w eksporcie pozwala pomagać naszym klientom promować i rozszerzać ich asortyment, osiągając aspiracje sprzedażowe i wzrost na całym świecie. Nasza oferta obejmuje: Nasza oferta obejmuje: -narzędzia do sprzątania w gospodarstwie domowym, -papier sanitarny, -pielęgnacja urody i ciała, -żywność i napoje, -chemia gospodarcza i wiele innych odkryjesz na naszej stronie! Działamy na wszystkich kontynentach, aby dostarczyć Państwa produkty na najlepsze rynki... Jako Ekinoks zapewniamy łatwą i dostępną obsługę klienta w każdej chwili. Naszą misją jest oferowanie naszym klientom najlepszych i najbardziej innowacyjnych rozwiązań. Dlatego zawsze dokładamy wszelkich starań, aby potrzeby naszych klientów były traktowane priorytetowo. Zapraszamy do kontaktu z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 3. AKTÜRK GROUP

  Turcja

  Przedsiębiorstwo AKTÜRK GROUP rozpoczęło działalność w branży spożywczej w Midyat, Mardin w 1970 roku. Przenosząc się w 1992 roku do Gaziantep, z uwagi na strategiczne położenie tego miasta, kontynuuje swoją półwieczną przygodę w sprzedaży hurtowej i detalicznej. Eksportując swoje produkty do około 40 krajów, utrzymując stabilny wzrost od chwili założenia, Aktürk Group nieprzerwanie rozwija się i rośnie każdego dnia, dzięki energii swojego młodego zespołu, będąc w stanie produkować na skalę globalną w Gaziantep, poprzez swoje urządzenia zajmujące powierzchnię 50.000 m2. Firma AKTÜRK GROUP cieszy się dużym uznaniem klienta na wszystkich rynkach, na których jest obecna. Przedsiębiorstwo oferuje marki obejmujące telefony komórkowe, tablety, komputery i inteligentne zegarki w branży elektronicznej; herbatę, kawę rozpuszczalną, ryż i ostrą paprykę w branży spożywczej; pieluchy dla niemowląt, pieluchy dla pacjentów, podpaski higieniczne maxi i chusteczki nawilżone w sektorze ochrony zdrowia. Aktürk Group dąży do bycia liderem w rozwoju i innowacji w branży, stosując skuteczne systemy operacyjne, a także urządzenia produkcyjne o najwyższym potencjale i najbardziej zaawansowanej technologii w swojej branży. Skontaktuj się z nami bez wahania, aby uzyskać więcej informacji!

 4. RADZIOWI SP. Z O.O.

  Polska

  Firma RADZIOWI SP. Z O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zdrowa żywność, naturalna, makrobiotyczna. Jest również obecna w dziedzinach orzeszki ziemne, daktyle, mąka kokosowa, orzechy brazylijskie, migdały, suszone morele, migdały pakowane, orzechy nerkowca pakowane, i zdrowa żywność i naturalna żywność. Ma siedzibę w Brzozów, Polska.

  Wszystkie wyroby na "kawa- herbata- herbaty ziołowe"

 5. PROBAL INDUSTRIES BV

  Holandia

  Jesteśmy mieszczącym się w Holandii i Turcji wiodącym dostawcą soków owocowych, produktów żywnościowych, napojów, nabiału, słodyczy, produktów dla niemowląt i artykułów spożywczych. Nasza firma istnieje od dziesięcioleci. Odnieśliśmy wielki sukces jako dostawca produktów żywnościowych dla dystrybutorów na całym świecie. Z naszego punktu widzenia, nie chodzi tylko o sprzedaż. Budowanie i wspierania oznacza utrzymywanie relacji z naszymi klientami. Ma to dla nas kluczowe znaczenie. Koncentrujemy się na poprawie struktury rozwoju naturalnych produktów, od źródła po kupującego. Robimy to wychodząc coraz skuteczniej naprzeciw wymaganiom promocji, dostaw i zarządzaniu zagrożeniami. Nie ograniczamy się do wysokiej jakości, pomimo stosowania wyjątkowych metod. Dbamy o entuzjazm każdego. Posiadamy wiele produktów, takich jak: - Soki owocowe - Produkty żywnościowe - Napoje - Nabiał - Słodycze - Produkty dla niemowląt - Artykuły spożywcze. Prosimy o kontakt z nami, aby uzyskać więcej informacji!

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. JACK MACK COFFEE

  Cypr

  Jack to Alexander, globtroter, który waha się między impulsywnością a kalkulacją. Zawsze lubił naprawdę dobrą kawę, a jego liczne podróże do Europy Południowej wzmocniły to uczucie. Picie kawy powinno być momentem, w którym czuje się życie! Uwielbia on pić mocne espresso o każdej porze dnia. Mack jest portugalską palarnią. Nie należy spodziewać się przemysłowej palarni, w której tylko część ziaren kawy jest wypalona (należy zwrócić uwagę na ziarna kawy z połyskiem), a część ziaren kawy nie jest w ogóle wypalona. Tutaj, w 2 kotłach do palenia o pojemności 120 kg każdy, kawa jest cierpliwie wypalana, aby uzyskać podstawę doskonałego produktu. Kawa Jack Mack Coffee jest specjalnie przewidziana do uzyskania codziennej filiżanki kawy każdego rodzaju, w pracy lub w domu. Nasze ziarna kawy są wypalane w Portugalii, ponieważ chcemy bezkompromisowo przełamywać nowe granice. Zawsze chętni do delektowania się kawą. Chcemy wprowadzić na rynek kawę XXI wieku i rozumiemy zasady biznesu kawowego. Zawsze staramy się wymyślać je na nowo i na nowo. Wszystkie nasze ziarna są świeżo palone w małych partiach, dzięki czemu możemy za każdym razem cieszyć się świeżością produktu. Jedna rzecz łączy Jacka z Mackiem; miłość do dobrej kawy, która może być trochę mocniejsza za uczciwą cenę. Korzystamy z przejrzystego internetu, holenderskiego sprytu Jacka i spokojnego wypalania przez Macka. Jak już powiedzieliśmy: chcemy rozszerzyć zasady w biznesie kawowym i wprowadzić na rynek "odważną kawę". Zapraszamy na naszą stronę internetową oraz do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji!

 2. HUBCYCLE

  Francja

  Hubcycle jest startupem, rozwijającym strukturę upcyklingu na bazie roślin, to znaczy poprzez poddanie odpadów recyklingowi (na przykład, obierki owoców lub makuch lniany), oferując je innym zakładom przemysłowym do reutylizacji. Jego celem jest stworzenie autentycznej, zrównoważonej, światowej sieci, w której produkcja i produkty uboczne są w stanie wyjść naprzeciw zapotrzebowaniu na wymagające i czyste składniki roślinne. Hubcycle łączy zakłady przemysłowe, które nie wykorzystują tej samej części rośliny, waloryzując odpady spożywcze i roślinne jako innowacyjne surowce do produktów spożywczych i indywidualnych zabiegów kosmetycznych. Nie wahaj się z nami skontaktować, aby uzyskać więcej informacji!

  Wszystkie wyroby na "kawa- herbata- herbaty ziołowe"

 3. WOSEBA POLAND

  Polska

  Woseba to jeden z najważniejszych producentów kawy na polskim rynku. Współpracujemy z klientami wszystkich sieci. Oferujemy szeroki asortyment wysokiej jakości kaw ziarnistych, mielonych i instant. Firma posiada certyfikat BRC Global Standard for Food Safety. Nasza firma powstała w 1991 roku, a jej siedziba znajduje się w Odolanowie w Polsce. Nowoczesna technologia, import najlepszych ziaren z Ameryki Południowej, Środkowej i Azji, wieloletnie doświadczenie i przywiązanie do tradycji pozwalają tworzyć kawy o niepowtarzalnym aromacie i smaku. Głównym celem firmy Woseba jest dostarczanie kawy najwyższej jakości. Już w 2001 roku firma rozpoczęła wprowadzanie na rynek kaw premium. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumentów, Woseba stworzyła takie marki jak: Espresso, Arabica, czy Café Brasil, dzięki czemu firma uczestniczyła w tworzeniu trendów konsumenckich ukierunkowanych na picie kaw ze stuprocentową arabiką. Kolejnym krokiem było stworzenie produktu w segmencie ekologicznym - Woseba Bio Organic, kawa 100% Arabica. Jedynymi czynnikami ułatwiającymi wzrost i dojrzewanie krzewów kawowych są warunki naturalne, stale nadzorowane przez niezależne organizacje certyfikujące. Wyróżnikiem Woseby w kategorii kaw premium jest jakość, wynikająca z powolnego procesu wypalania ziaren. W portfolio Woseby znajdują się kawy Mocca Fix Gold, Maestro, Crema oraz Caffeine Shot. Ti meriti un caffè Crema e Aroma oraz Gusto Raffinato to najnowsze produkty firmy WOSEBA.

 4. CAFFÈ CORTESE

  Włochy

  Jest rok 1956 i Carmine Cortese rozpoczyna swoją przygodę, nadając swoje nazwisko własnemu marzeniu: rozpowszechnianiu kultury picia kawy i stworzeniu jednej z najlepszych mieszanek na rynku. Tak powstaje Caffè Cortese, czyli więcej niż marka – nowa koncepcja myślenia o najchętniej smakowanym napoju na świecie. Dzięki jakości swojego produktu pan Carmine, bo tak wszyscy go nazywali, stał się punktem odniesienia w branży kawy palonej, oferując mieszanki kawy ziarnistej dla barów oraz kawę mieloną do użytku domowego, towarzysząc swoim klientom w dokonywaniu małych odkryć zmysłowych. Filiżanka Caffè Cortese pozwala uchwycić wszystkie aromaty, docenić idealny stopień palenia i skosztować smaków o różnej intensywności. A wszystko to z poszanowaniem neapolitańskiej tradycji espresso i kultury obejmującej różne style degustacji: kawa powszechnie ceniona, kremowa i aromatyczna, starannie przygotowana i dobrana.

 5. CAFFÈ DE ROCCIS

  Włochy

  Caffè De Roccis jest idealnym partnerem pod względem jakości i ceny! Nasze produkty: - Kawa ziarnista - Kawa mielona - Kompatybilne kapsułki i urządzenia do systemów Nespresso, Dolce Gusto, Lavazza, Keurig, K-Cup, Caffitaly, Cafissimo Tchibo - Saszetki papierowe - Produkcja spersonalizowanej kawy i kapsułek, albo w mieszankach, albo jako private label. Palarnia De Roccis wyróżnia się dużymi możliwościami, jeśli chodzi o wybór, mieszanie i palenie kawy, z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii oraz daje gwarancję stałej i rygorystycznej kontroli jakości. De Roccis gwarantuje: - obsługę „z nastawieniem międzynarodowym” - wielojęzyczny personel - współpracę z międzynarodowymi spedytorami - zasięg w ponad 40 krajach na świecie - 30 lat doświadczenia w branży kawy - przynależność do drugiej we Włoszech grupy w branży palenia kawy - możliwość produkcji dużych ilości - możliwość opracowywania mieszanek kawy „ad hoc” o najwyższej jakości i ze świetnym stosunkiem jakości do ceny.

 1. GLOBALBLEND SP. Z O.O.

  Polska

  Kim jesteśmy? Global Blend Sp. z o.o. jest zintegrowaną firmą produkcyjną wyspecjalizowaną w kontraktowej produkcji suplementów diety, żywności wzbogacanej oraz środków spożywczych specjalnego przeznaczenia medycznego. Co potrafimy? Opracowujemy i wytwarzamy produkty do różnych zastosowań, takich jak odżywki dla sportowców, produkty zdrowotne, nutraceutyki lub żywność instant. Wszystko to w formie: • Kapsułek; • Produktów sypkich; • Tabletek; Mamy pełną kontrolę nad wysokiej jakości procesem produkcyjnym, od zakupu surowca od naszych zaufanych dostawców po mieszanie i pakowanie produktów końcowych. Nasz zakład produkuje zgodnie z normami HACCP i GMP/ IFS. Co nas wyróżnia: • Opracowywanie i dostarczanie produktów, które będą docenione przez rynek; • Unikalność rozwiązań – rozwiązania dedykowane utworzone wyłącznie dla Twojej firmy stworzone przez nasz wewnętrzny dział R&D; • Dzielenie się wiedzą tak, aby wypracowywać wspólne, długoterminowe sukcesy; • Pozostajemy z Twoją firmą na każdym etapie: od projektowania produktu po wsparcie logistyczne i posprzedażowe. Zapraszamy do składania zapytań i współpracy.

 2. KLOTH & KÖHNKEN TEEHANDEL GMBH

  Niemcy

  Miłość do herbaty oraz przyjazna i uczciwa współpraca z długoletnimi partnerami biznesowymi sprawiły, że Mathias Kloth i Pan Axel Köhnken, obaj właściciele, założyli firmę w 1992 roku. W filozofii firmy te kluczowe punkty nadal stanowią podstawę naszej pracy i prawdopodobnie do dziś tłumaczą wielki sukces firmy. Mathias Kloth rozpoczął karierę w 1969 roku w Hamburgu, a w 1982 roku przyjechał do Bremy. Axel Köhnken rozpoczął działalność w 1981 roku w przemyśle herbaciarskim. Oferujemy: konkurencyjne ceny dzięki naszemu dużemu wolumenowi obrotu, indywidualne rozwiązania w zakresie produkcji herbaty (standardowe + aromatyzowane) dla Państwa klientów i rynków, partnerskie doradztwo oparte na wysokiej i wieloletniej wiedzy fachowej w zakresie herbaty, natychmiastowa dostępność wszystkich ważnych źródeł, gatunków i jakości liści dzięki naszemu odpowiednio dobranemu i obszernemu magazynowi w Bremie, rozwiązania kontraktowe zapewniiające Państwu całoroczną zdolność dostaw, dostawy na żądanie "just in time".

 1. LIA MOOS

  Holandia

  LIA MOOS specjalizuje się w eksporcie i imporcie produktów drewnianych, takich jak palety epal, europalety, produkty związane z biopaliwami, takie jak palety drewniane, palety einplus, kłody drewniane, kłody świerkowe, tarcica, słodycze, kosmetyki, pszenica, cukier, oleje spożywcze, nasiona oleiste, ekstrakty śruty oleistej, rośliny strączkowe, soczewica, przyprawy, materiały opakowaniowe, orzechy jadalne i wszelkiego rodzaju towary rolno-produkcyjne i inne różne rodzaje surowców i towarów. Działamy w Europie, na Bliskim Wschodzie, w Azji, Afryce i Ameryce Północnej.

 2. SAICAF SPA

  Włochy

  Saicaf sięga korzeniami do roku 1932, kiedy pasja poszukiwania surowców i pracy wysokiej jakości pozwoliły firmie zająć miejsce lidera w regionie Apulii i jednego z trzech wiodących przedsiębiorstw produkcyjnych we Włoszech. Pieczołowitość w doborze szerokiej gamy mieszanek uzyskanych z kawy pochodzącej z Brazylii, Kostaryki, Kolumbii, Zairu i Wybrzeża Kości Słoniowej ma na celu zaspokojenie najróżniejszych gustów konsumentów z całego świata.

 3. LE BEAU THÉ, LE SACHET DE THÉ PERSONNALISÉ

  Francja

  Firma LE BEAU THÉ, LE SACHET DE THÉ PERSONNALISÉ, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kawa, herbata, herbaty ziołowe. Jest również obecna w dziedzinach Tea bag. Ma siedzibę w La Courneuve, Francja.

 4. CAFEOGRAPHE

  Francja

  Firma CAFEOGRAPHE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kawa, herbata, herbaty ziołowe. Jest również obecna w dziedzinach kawa, Premium coffee, kawa palona, i coffee-roasting. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 5. CHÁS DO MUNDO

  Portugalia

  Firma CHÁS DO MUNDO, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Kawa, herbata, herbaty ziołowe. Jest również obecna w dziedzinach Herbaty owocowe i ziołowe, rośliny lecznicze, herbatki ziołowe, Herbaty owocowe i ziołowe, i zioła lecznicze. Ma siedzibę w Leiria, Portugalia.

 6. AZÚCARES PRIETO

  Hiszpania

  Firma AZÚCARES PRIETO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cukier. Jest również obecna w dziedzinach Kawa, herbata, herbaty ziołowe, kawa bezkofeinowa, opakowanie na cukier, Kawa, herbata, herbaty ziołowe, personalizacja cukru, dystrybucja cukru, wafelki czekoladowe, i cukier pochodzący ze sprawiedliwego handlu. Ma siedzibę w Valladolid, Hiszpania.

 7. EXIM GLOBAL GMBH

  Szwajcaria

  Firma EXIM GLOBAL GMBH, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Kawa, herbata, herbaty ziołowe. Jest również obecna w dziedzinach pieprz, kawa, i Kawa zielona. Ma siedzibę w Zurich, Szwajcaria.

 8. EDELWEISS GROUPE

  Francja

  Firma EDELWEISS GROUPE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Słonecznik, ziarna. Jest również obecna w dziedzinach Żywność i napoje - składniki, Wódka, Napoje - import-eksport, Wina, Chleb, Konserwy warzywne, Napoje, Alkohole i wyroby spirytusowe, i Kawa, herbata, herbaty ziołowe. Ma siedzibę w Geispolsheim, Francja.

 1. CAFÉS DURBÁN

  Hiszpania

  Firma CAFÉS DURBÁN, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Kawa, herbata, herbaty ziołowe. Jest również obecna w dziedzinach mieszanki kaw, kawa mielona, coffee, i kawa palona. Ma siedzibę w Paterna-Valencia, Hiszpania.

 2. EXOTIC CITY

  Belgia

  Firma EXOTIC CITY, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Specjalności żywnościowe. Jest również obecna w dziedzinach Ryż, Żywność - import-eksport, Import-eksport artykułów rolno-spożywczych, Napoje - import-eksport, Kawa, herbata, herbaty ziołowe, Korzenie, aromaty, Warzywa i owoce - import-eksport, Warzywa mrożone, i Owoce mrożone. Ma siedzibę w Alleur, Belgia.

 3. CALICE HEMP

  Francja

  Firma CALICE HEMP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Olejki eteryczne i rezynoidy. Jest również obecna w dziedzinach Pokarm dla zwierząt domowych, Kawa, herbata, herbaty ziołowe, Pokarm dla zwierząt domowych, i Kawa, herbata, herbaty ziołowe. Ma siedzibę w Vitrolles, Francja.

 4. TORREFAZIONE PARANA' SRL - VENDITA ALL'INGROSSO DI CAFFE' IN GRANI E IN CIALDE

  Włochy

  Firma TORREFAZIONE PARANA' SRL - VENDITA ALL'INGROSSO DI CAFFE' IN GRANI E IN CIALDE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Kawa, herbata, herbaty ziołowe. Jest również obecna w dziedzinach Kawa palona mielona, kawa, kawa mielona, kawa palona ziarnista, mieszanki kaw dla barów, zindywidualizowane mieszanki kaw, mieszanki selekcji kaw, kawa espresso porcjowana, i kawa espresso w kapsułkach. Ma siedzibę w Roma, Włochy.

 5. DETHLEFSEN & BALK GMBH

  Niemcy

  Firma DETHLEFSEN & BALK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kawa, herbata, herbaty ziołowe. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 6. INTERKOM SPA

  Włochy

  Firma INTERKOM SPA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Kawa, herbata, herbaty ziołowe. Jest również obecna w dziedzinach kawa - hurt, kawa, surowa kawa ziarnista, kawa palona ziarnista, mieszanki selekcji kaw, import kawy palonej i podobnych, eksport kawy palonej i podobnych, mieszanka arabica, i kawa biologiczna. Ma siedzibę w Napoli, Włochy.

 7. SIEGFRIED BRUNNHOFER VENDING SYSTEMS

  Austria

  Firma SIEGFRIED BRUNNHOFER VENDING SYSTEMS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kawa, herbata, herbaty ziołowe. Ma siedzibę w St. Peter-Freienstein, Austria.

 8. EARLY BIRD COFFEE

  Francja

  Firma EARLY BIRD COFFEE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kawa, herbata, herbaty ziołowe. Jest również obecna w dziedzinach coffee, kawa palona, aparaty do palenia, i aparaty do palenia kawy. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 9. TORREFAZIONE CAFFE' MOKASOL

  Włochy

  Firma TORREFAZIONE CAFFE' MOKASOL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kawa, herbata, herbaty ziołowe. Jest również obecna w dziedzinach kawa palona i podobne - hurt, kawa, mieszanki kaw dla barów, palenie kawy, kawa palona, mieszanka arabica, mieszanki kaw, i mieszanki kaw dla restauracji. Ma siedzibę w Gussago, Włochy.

 10. CAFE SRLS

  Włochy

  Firma CAFE SRLS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kawa, herbata, herbaty ziołowe. Jest również obecna w dziedzinach kawa bio palona, kawa jęczmienna, kawa palona, zindywidualizowane mieszanki kaw, palenie kawy, kawa, i kawa palona ziarnista. Ma siedzibę w Vignola, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Kawa- herbata- herbaty ziołowe - Import eksport

Liczba wyników

3447 Przedsiębiorstwa