• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • kawa- herbata- herbaty ziołowe

Wyniki dla

Kawa- herbata- herbaty ziołowe - Import eksport

 1. BB WHOLESALE

  Holandia

  Verified by europages badge

  MD Global Trading GmbH jest wiodącym podmiotem w międzynarodowej sprzedaży hurtowej, eksporcie, dostawach i dystrybucji wysokiej jakości żywności, napojów i produktów dla osób prowadzących aktywny tryb życia. Naszą misją jest dostarczanie wyjątkowej wartości poprzez zróżnicowaną gamę wysokiej jakości produktów po konkurencyjnych cenach, zapewniając satysfakcję klienta i budując trwałe relacje. Działając w środowisku, które ceni innowacje i wsparcie, nasz zespół w MD Global Trading GmbH jest oddany współpracy, rozwojowi i kreatywności. Umożliwiamy naszym pracownikom utrzymanie przewagi na stale ewoluującym rynku, zapewniając, że nasze usługi pozostają dynamiczne i najwyższej jakości. Poważnie podchodzimy do odpowiedzialności za środowisko, przyjmując zrównoważone metody w całym naszym łańcuchu dostaw, aby zminimalizować nasz wpływ na środowisko. Ponadto aktywnie angażujemy się w społeczności, w których działamy, i przyczyniamy się do ich rozwoju. W MD Global Trading GmbH naszą wizją jest bycie wiodącym dostawcą wysokiej jakości produktów i usług hurtowych, dostosowując się do zmieniających się potrzeb klientów, jednocześnie tworząc trwałą wartość dla wszystkich zainteresowanych stron. Jesteśmy dumni z wywiązywania się ze zobowiązań, utrzymywania spójności i dotrzymywania terminów - kluczowych filarów naszego zaangażowania w doskonałość w branży. Wybierając MD Global Trading GmbH, zyskują Państwo niezawodne i bezproblemowe doświadczenie w hurtowym nabywaniu wysokiej jakości produktów na całym świecie.

 2. PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE GAMA WALDEMAR NITKA

  Polska

  Verified by europages badge

  Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Gama" Waldemar Nitka jest firmą międzynarodową, której główną i kluczową działalnością jest sprzedaż hurtowa markowych, szybkozbywalnych towarów konsumpcyjnych (FMCG). Od założenia przedsiębiorstwa w 2008 roku, osiągamy stały wzrost i tworzymy rozbudowaną bazę klientów i dostawców. Obecnie, naszymi klientami są wiodące przedsiębiorstwa sprzedaży hurtowej i sieci detaliczne w Europie, Azji i Ameryce Północnej. Oferujemy liczne usługi, w tym: Transport: Rozwinęliśmy dobre relacje z czołowymi przedsiębiorstwami transportowymi, dzięki czemu jesteśmy operatywnym dostawcą po rozsądnych cenach. Rozwiązania w zakresie etykietowania: Projektujemy, produkujemy i naklejamy etykiety z tekstem w Twoim języku za bardzo niską, dodatkową opłatą. Etykiety mogą mieć różne kolory i wielkości, zależnie od produktu i długości zamówionego tekstu. Magazynowanie: Dysponujemy nowoczesnymi i przestronnymi magazynami, o elastycznym czasie pracy. Posiadając obiekty magazynowe na Litwie, w Polsce, na Łotwie i w Holandii, Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Gama" Waldemar Nitka jest w stanie zagwarantować optymalną jakość usług magazynowych. Usługi celne: Dopełniamy formalności celnych w różnych krajach, przygotowujemy dokumenty celne. Rozszerzanie palet: Ponadto, na życzenie klienta, oferujemy rozszerzanie palet. Jesteśmy gotowi udzielić pomocy w jakiejkolwiek kwestii związanej z handlem i dostosować nasze usługi do dowolnego zakresu wymagań klienta. Skontaktuj się z nami aby uzyskać więcej informacji!

 3. PROBAL INDUSTRIES BV

  Holandia

  Verified by europages badge

  Jesteśmy mieszczącym się w Holandii i Turcji wiodącym dostawcą soków owocowych, produktów żywnościowych, napojów, nabiału, słodyczy, produktów dla niemowląt i artykułów spożywczych. Nasza firma istnieje od dziesięcioleci. Odnieśliśmy wielki sukces jako dostawca produktów żywnościowych dla dystrybutorów na całym świecie. Z naszego punktu widzenia, nie chodzi tylko o sprzedaż. Budowanie i wspierania oznacza utrzymywanie relacji z naszymi klientami. Ma to dla nas kluczowe znaczenie. Koncentrujemy się na poprawie struktury rozwoju naturalnych produktów, od źródła po kupującego. Robimy to wychodząc coraz skuteczniej naprzeciw wymaganiom promocji, dostaw i zarządzaniu zagrożeniami. Nie ograniczamy się do wysokiej jakości, pomimo stosowania wyjątkowych metod. Dbamy o entuzjazm każdego. Posiadamy wiele produktów, takich jak: - Soki owocowe - Produkty żywnościowe - Napoje - Nabiał - Słodycze - Produkty dla niemowląt - Artykuły spożywcze. Prosimy o kontakt z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 4. JACK MACK COFFEE

  Cypr

  Verified by europages badge

  Jack to Alexander, globtroter, który waha się między impulsywnością a kalkulacją. Zawsze lubił naprawdę dobrą kawę, a jego liczne podróże do Europy Południowej wzmocniły to uczucie. Picie kawy powinno być momentem, w którym czuje się życie! Uwielbia on pić mocne espresso o każdej porze dnia. Mack jest portugalską palarnią. Nie należy spodziewać się przemysłowej palarni, w której tylko część ziaren kawy jest wypalona (należy zwrócić uwagę na ziarna kawy z połyskiem), a część ziaren kawy nie jest w ogóle wypalona. Tutaj, w 2 kotłach do palenia o pojemności 120 kg każdy, kawa jest cierpliwie wypalana, aby uzyskać podstawę doskonałego produktu. Kawa Jack Mack Coffee jest specjalnie przewidziana do uzyskania codziennej filiżanki kawy każdego rodzaju, w pracy lub w domu. Nasze ziarna kawy są wypalane w Portugalii, ponieważ chcemy bezkompromisowo przełamywać nowe granice. Zawsze chętni do delektowania się kawą. Chcemy wprowadzić na rynek kawę XXI wieku i rozumiemy zasady biznesu kawowego. Zawsze staramy się wymyślać je na nowo i na nowo. Wszystkie nasze ziarna są świeżo palone w małych partiach, dzięki czemu możemy za każdym razem cieszyć się świeżością produktu. Jedna rzecz łączy Jacka z Mackiem; miłość do dobrej kawy, która może być trochę mocniejsza za uczciwą cenę. Korzystamy z przejrzystego internetu, holenderskiego sprytu Jacka i spokojnego wypalania przez Macka. Jak już powiedzieliśmy: chcemy rozszerzyć zasady w biznesie kawowym i wprowadzić na rynek "odważną kawę". Zapraszamy na naszą stronę internetową oraz do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji!

 5. HUBCYCLE

  Francja

  Verified by europages badge

  Hubcycle jest startupem, rozwijającym strukturę upcyklingu na bazie roślin, to znaczy poprzez poddanie odpadów recyklingowi (na przykład, obierki owoców lub makuch lniany), oferując je innym zakładom przemysłowym do reutylizacji. Jego celem jest stworzenie autentycznej, zrównoważonej, światowej sieci, w której produkcja i produkty uboczne są w stanie wyjść naprzeciw zapotrzebowaniu na wymagające i czyste składniki roślinne. Hubcycle łączy zakłady przemysłowe, które nie wykorzystują tej samej części rośliny, waloryzując odpady spożywcze i roślinne jako innowacyjne surowce do produktów spożywczych i indywidualnych zabiegów kosmetycznych. Nie wahaj się z nami skontaktować, aby uzyskać więcej informacji!

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. CAFFÈ DE ROCCIS

  Włochy

  Verified by europages badge

  Caffè De Roccis jest idealnym partnerem pod względem jakości i ceny! Nasze produkty: - Kawa ziarnista - Kawa mielona - Kompatybilne kapsułki i urządzenia do systemów Nespresso, Dolce Gusto, Lavazza, Keurig, K-Cup, Caffitaly, Cafissimo Tchibo - Saszetki papierowe - Produkcja spersonalizowanej kawy i kapsułek, albo w mieszankach, albo jako private label. Palarnia De Roccis wyróżnia się dużymi możliwościami, jeśli chodzi o wybór, mieszanie i palenie kawy, z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii oraz daje gwarancję stałej i rygorystycznej kontroli jakości. De Roccis gwarantuje: - obsługę „z nastawieniem międzynarodowym” - wielojęzyczny personel - współpracę z międzynarodowymi spedytorami - zasięg w ponad 40 krajach na świecie - 30 lat doświadczenia w branży kawy - przynależność do drugiej we Włoszech grupy w branży palenia kawy - możliwość produkcji dużych ilości - możliwość opracowywania mieszanek kawy „ad hoc” o najwyższej jakości i ze świetnym stosunkiem jakości do ceny.

 2. EKINOKS IC VE DIS TICARET LTD STI

  Turcja

  Verified by europages badge

  Ekinoks jest hurtownią, która pozyskuje i dostarcza markowe towary na całym świecie. Nasz zespół zajmujący się importem i eksportem pomaga naszym klientom, sprzedawcom detalicznym i producentom rozwijać ich markę/biznes lokalnie i na innych kontynentach. Nasze dziesięcioletnie doświadczenie w eksporcie pozwala pomagać naszym klientom promować i rozszerzać ich asortyment, osiągając aspiracje sprzedażowe i wzrost na całym świecie. Nasza oferta obejmuje: Nasza oferta obejmuje: -narzędzia do sprzątania w gospodarstwie domowym, -papier sanitarny, -pielęgnacja urody i ciała, -żywność i napoje, -chemia gospodarcza i wiele innych odkryjesz na naszej stronie! Działamy na wszystkich kontynentach, aby dostarczyć Państwa produkty na najlepsze rynki... Jako Ekinoks zapewniamy łatwą i dostępną obsługę klienta w każdej chwili. Naszą misją jest oferowanie naszym klientom najlepszych i najbardziej innowacyjnych rozwiązań. Dlatego zawsze dokładamy wszelkich starań, aby potrzeby naszych klientów były traktowane priorytetowo. Zapraszamy do kontaktu z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 3. RADZIOWI SP. Z O.O.

  Polska

  Verified by europages badge
 4. HEALTHY BEVERAGE & FOODS

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma HEALTHY BEVERAGE & FOODS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kawa, herbata, herbaty ziołowe. Jest również obecna w dziedzinach Herbata, Herbaty owocowe i ziołowe, Napoje, Napoje - import-eksport, Żywność - import-eksport, Import-eksport artykułów rolno-spożywczych, Dobre samopoczucie i odnowa biologiczna, Herbata, i rośliny lecznicze. Ma siedzibę w Charbonnières-Les-Bains, Francja.

 5. WOSEBA POLAND

  Polska

  Verified by europages badge

  Woseba to jeden z najważniejszych producentów kawy na polskim rynku. Współpracujemy z klientami wszystkich sieci. Oferujemy szeroki asortyment wysokiej jakości kaw ziarnistych, mielonych i instant. Firma posiada certyfikat BRC Global Standard for Food Safety. Nasza firma powstała w 1991 roku, a jej siedziba znajduje się w Odolanowie w Polsce. Nowoczesna technologia, import najlepszych ziaren z Ameryki Południowej, Środkowej i Azji, wieloletnie doświadczenie i przywiązanie do tradycji pozwalają tworzyć kawy o niepowtarzalnym aromacie i smaku. Głównym celem firmy Woseba jest dostarczanie kawy najwyższej jakości. Już w 2001 roku firma rozpoczęła wprowadzanie na rynek kaw premium. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumentów, Woseba stworzyła takie marki jak: Espresso, Arabica, czy Café Brasil, dzięki czemu firma uczestniczyła w tworzeniu trendów konsumenckich ukierunkowanych na picie kaw ze stuprocentową arabiką. Kolejnym krokiem było stworzenie produktu w segmencie ekologicznym - Woseba Bio Organic, kawa 100% Arabica. Jedynymi czynnikami ułatwiającymi wzrost i dojrzewanie krzewów kawowych są warunki naturalne, stale nadzorowane przez niezależne organizacje certyfikujące. Wyróżnikiem Woseby w kategorii kaw premium jest jakość, wynikająca z powolnego procesu wypalania ziaren. W portfolio Woseby znajdują się kawy Mocca Fix Gold, Maestro, Crema oraz Caffeine Shot. Ti meriti un caffè Crema e Aroma oraz Gusto Raffinato to najnowsze produkty firmy WOSEBA.

 1. B.A.B. AGRARBERATUNG GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  W B.A.B. AGRARBERATUNG GmbH naszym celem jest oferowanie naszym klientom szerokiej gamy zdrowych napojów energetycznych oraz innych napojów zwiększających ich poziom energii i zapewniających im orzeźwiające odczucie przy optymalnym nawodnieniu bez skutków ubocznych. W naszej kategorii napojów oferujemy napoje energetyczne Sprite, napoje energetyczne Lipton Ice Tea, wodę mineralną San Pellegrino i wiele innych. Pochodzą one od renomowanych marek, których produkty są dostosowane do specyficznych wymagań globalnych klientów. Marki te posiadają zaawansowane technologicznie zakłady z wysokowydajnymi maszynami do produkcji najwyższej jakości produktów, aby sprostać wymaganiom konsumentów.

 2. 3C DISTRIBUTION

  Litwa

  Verified by europages badge

  3C DISTRIBUTION zajmuje się hurtową dystrybucją uznanych na całym świecie marek żywności oraz środków czystości i kosmetyków. Nasza ekipa jest wysoce utalentowana w zakresie handlu i logistyki, a także satysfakcji klienta. Ponadto stale badamy rynek w celu zakupu markowych produktów w najlepszej cenie, magazynowania ich i zapewnienia najbardziej kompleksowych cen importowych naszym klientom w ponad 90 krajach.   Dokładnie oceniamy wszystkich naszych dostawców i współpracujemy wyłącznie z wysokiej jakości produktami i markami. W rezultacie nasi klienci mogą korzystać z hurtowej dystrybucji znanych marek, takich jak Lavazza, Nescafe, Red Bull, Coca Cola, Pepsi, Pringles, Colgate, Dove i i wiele innych. 3C DISTRIBUTION jest już zaufanym i wybieranym partnerem B2B dla kilku światowych sieci detalicznych, cash & carry, supermarketów, hipermarketów, a nawet pojedynczych lokalizacji. Jesteśmy elastyczni i dokładamy wszelkich starań, aby zaspokoić potrzeby i wymagania naszych klientów oraz utrzymać długoterminowe relacje. Nasze usługi wykraczają poza dystrybucję hurtową i obejmują dystrybucję, logistykę i etykietowanie. Możemy wykonać etykietowanie produktu w wybranym języku, zgodnie z wymaganiami klienta, a także przygotować wszystkie certyfikaty, dokumenty handlowe i celne. Zapewniamy niezawodne usługi transportowe dzięki nowoczesnej infrastrukturze i doświadczeniu naszego zespołu logistyki hurtowej. Realizujemy wysyłki lotnicze, drogowe i morskie, a także dostawy od drzwi do drzwi.

 1. GALCA

  Ukraina

  Verified by europages badge

  Firma GALCA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kawa, herbata, herbaty ziołowe. Jest również obecna w dziedzinach coffee, ziarna kawy, surowa kawa ziarnista, Mieszanka kawy ziarnistej, mieszanki kaw, mieszanki kaw dla restauracji, mieszanki kaw dla barów, kawa dla restauracji, i produkcja kawy. Ma siedzibę w Lviv, Ukraina.

 2. GLOBALBLEND SP. Z O.O.

  Polska

  Verified by europages badge

  Kim jesteśmy? Global Blend Sp. z o.o. jest zintegrowaną firmą produkcyjną wyspecjalizowaną w kontraktowej produkcji suplementów diety, żywności wzbogacanej oraz środków spożywczych specjalnego przeznaczenia medycznego. Co potrafimy? Opracowujemy i wytwarzamy produkty do różnych zastosowań, takich jak odżywki dla sportowców, produkty zdrowotne, nutraceutyki lub żywność instant. Wszystko to w formie: • Kapsułek; • Produktów sypkich; • Tabletek; Mamy pełną kontrolę nad wysokiej jakości procesem produkcyjnym, od zakupu surowca od naszych zaufanych dostawców po mieszanie i pakowanie produktów końcowych. Nasz zakład produkuje zgodnie z normami HACCP i GMP/ IFS. Co nas wyróżnia: • Opracowywanie i dostarczanie produktów, które będą docenione przez rynek; • Unikalność rozwiązań – rozwiązania dedykowane utworzone wyłącznie dla Twojej firmy stworzone przez nasz wewnętrzny dział R&D; • Dzielenie się wiedzą tak, aby wypracowywać wspólne, długoterminowe sukcesy; • Pozostajemy z Twoją firmą na każdym etapie: od projektowania produktu po wsparcie logistyczne i posprzedażowe. Zapraszamy do składania zapytań i współpracy.

 3. LIA MOOS

  Holandia

  Verified by europages badge

  LIA MOOS specjalizuje się w eksporcie i imporcie produktów drewnianych, takich jak palety epal, europalety, produkty związane z biopaliwami, takie jak palety drewniane, palety einplus, kłody drewniane, kłody świerkowe, tarcica, słodycze, kosmetyki, pszenica, cukier, oleje spożywcze, nasiona oleiste, ekstrakty śruty oleistej, rośliny strączkowe, soczewica, przyprawy, materiały opakowaniowe, orzechy jadalne i wszelkiego rodzaju towary rolno-produkcyjne i inne różne rodzaje surowców i towarów. Działamy w Europie, na Bliskim Wschodzie, w Azji, Afryce i Ameryce Północnej.

 4. SAICAF SPA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Saicaf sięga korzeniami do roku 1932, kiedy pasja poszukiwania surowców i pracy wysokiej jakości pozwoliły firmie zająć miejsce lidera w regionie Apulii i jednego z trzech wiodących przedsiębiorstw produkcyjnych we Włoszech. Pieczołowitość w doborze szerokiej gamy mieszanek uzyskanych z kawy pochodzącej z Brazylii, Kostaryki, Kolumbii, Zairu i Wybrzeża Kości Słoniowej ma na celu zaspokojenie najróżniejszych gustów konsumentów z całego świata.

 5. CAFE SRLS

  Włochy

  Verified by europages badge

  Cafe to palarnia kawy z Vignola zrodzona z pragnienia ożywienia i pogłębienia kunsztu rzeczy robionych ze znajomością rzemiosła i z pasją. Główną ideą jest powrót do oryginalnych smaków typowo włoskiej kawy tworzącej mieszanki starannie dobrane przez mistrzów prażenia kawy. Naszym celem jest przełożenie na rzeczywistość naszej pasji poszukiwania odpowiednich składników, metod transformacji i pozyskiwania smaków, a wszystko w harmonii między innowacją i tradycją.

 6. FORM CREATIONS

  Polska

  Verified by europages badge

  Producent materiałów wsparcia sprzedaży oraz promocji produktu – POSM. Kompleksowa obsługa klienta biznesowego: indywidualny projekt graficzny 3D wraz z propozycją rozwiązań technologicznych, prototyp, produkcja oraz dostawa w całej Europie. Oferujemy, projektowane na zamówienie: stojaki, standy, prezentery, displaye reklamowe, kosze z drutu, ekologiczne regały ekspozycyjne ze sklejki, regały perforowane, stojaki obrotowe, ekspozytory naladowe z plexi, haki z drutu, regały z płyty MDF i inne. Wykorzystujemy różnorodne materiały: metal, tworzywa sztuczne, drewno, sklejkę, blachę, drut oraz złożone procesy produkcyjne: cięcie laserem, wykrawanie, spawanie, zgrzewanie, gięcie CNC, termo-formowanie, druk cyfrowy i sitodruk, lakierowanie proszkowe czy galwanizację. Naszą ideą jest nowoczesny design połączony z użytecznością i atrakcyjną ceną, wysoka jakość oraz krótkie terminy realizacji. Nasz zespół profesjonalnych doradców chętnie odpowie na każde zapytanie. Zapraszamy do współpracy!

 7. JAGDAMBA IMPEX

  Indie

  Verified by europages badge

  Jagdamba Impex to dobrze znana nazwa w produktach rolnych. Nasze główne produkty to ryż, cukier, kukurydza, proso, pszenica itp Posiadamy własną hodowlę kontraktową, aby zapewnić klientowi najlepszą jakość i cenę Dbamy o nasz ryż, zboża i zboża od momentu uprawy, pakowania i dostawy u naszych klientów Jesteśmy w stanie obsłużyć dowolną ilość i zapewnić dostawę w dowolnym porcie na świecie Dostarczamy nawet nasiona oleiste, nasiona sezamu, orzeszki ziemne, nasiona słonecznika, nasiona lnu, nasiona krokosza barwierskiego, nasiona nigeryjskie Wśród świeżych warzyw dostarczamy świeży imbir i czosnek

 8. LE BEAU THÉ, LE SACHET DE THÉ PERSONNALISÉ

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma LE BEAU THÉ, LE SACHET DE THÉ PERSONNALISÉ, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kawa, herbata, herbaty ziołowe. Jest również obecna w dziedzinach Tea bag. Ma siedzibę w La Courneuve, Francja.

 1. CAFEOGRAPHE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma CAFEOGRAPHE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kawa, herbata, herbaty ziołowe. Jest również obecna w dziedzinach kawa, Premium coffee, kawa palona, i coffee-roasting. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 2. CHÁS DO MUNDO

  Portugalia

  Verified by europages badge

  Firma CHÁS DO MUNDO, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Kawa, herbata, herbaty ziołowe. Jest również obecna w dziedzinach Herbaty owocowe i ziołowe, rośliny lecznicze, herbatki ziołowe, Herbaty owocowe i ziołowe, i zioła lecznicze. Ma siedzibę w Leiria, Portugalia.

 3. EXIM GLOBAL GMBH

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma EXIM GLOBAL GMBH, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Kawa, herbata, herbaty ziołowe. Jest również obecna w dziedzinach pieprz, kawa, i Kawa zielona. Ma siedzibę w Zurich, Szwajcaria.

 4. CAFÉS DURBÁN

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma CAFÉS DURBÁN, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Kawa, herbata, herbaty ziołowe. Jest również obecna w dziedzinach mieszanki kaw, kawa mielona, coffee, i kawa palona. Ma siedzibę w Paterna-Valencia, Hiszpania.

 5. AZÚCARES PRIETO

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma AZÚCARES PRIETO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cukier. Jest również obecna w dziedzinach Kawa, herbata, herbaty ziołowe, kawa bezkofeinowa, opakowanie na cukier, Kawa, herbata, herbaty ziołowe, personalizacja cukru, dystrybucja cukru, wafelki czekoladowe, i cukier pochodzący ze sprawiedliwego handlu. Ma siedzibę w Valladolid, Hiszpania.

 6. SILVERMOUNTS COFFEE CO.

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma SILVERMOUNTS COFFEE CO., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kawa, herbata, herbaty ziołowe. Jest również obecna w dziedzinach Kawa zielona, aparaty do palenia, coffee, i kawa - hurt. Ma siedzibę w Lyon, Francja.

 7. EXOTIC CITY

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma EXOTIC CITY, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Specjalności żywnościowe. Jest również obecna w dziedzinach Ryż, Żywność - import-eksport, Import-eksport artykułów rolno-spożywczych, Napoje - import-eksport, Kawa, herbata, herbaty ziołowe, Korzenie, aromaty, Warzywa i owoce - import-eksport, Warzywa mrożone, i Owoce mrożone. Ma siedzibę w Alleur, Belgia.

 8. TORREFAZIONE PARANA' SRL - VENDITA ALL'INGROSSO DI CAFFE' IN GRANI E IN CIALDE

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma TORREFAZIONE PARANA' SRL - VENDITA ALL'INGROSSO DI CAFFE' IN GRANI E IN CIALDE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Kawa, herbata, herbaty ziołowe. Jest również obecna w dziedzinach Kawa palona mielona, kawa, kawa mielona, kawa palona ziarnista, mieszanki kaw dla barów, zindywidualizowane mieszanki kaw, mieszanki selekcji kaw, kawa espresso porcjowana, i kawa espresso w kapsułkach. Ma siedzibę w Roma, Włochy.

 9. CALICE HEMP

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma CALICE HEMP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Olejki eteryczne i rezynoidy. Jest również obecna w dziedzinach Pokarm dla zwierząt domowych, Kawa, herbata, herbaty ziołowe, Pokarm dla zwierząt domowych, i Kawa, herbata, herbaty ziołowe. Ma siedzibę w Vitrolles, Francja.

 10. DETHLEFSEN & BALK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma DETHLEFSEN & BALK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kawa, herbata, herbaty ziołowe. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Kawa- herbata- herbaty ziołowe - Import eksport

Liczba wyników

3464 Przedsiębiorstwa