• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • hutnictwo i odlewnictwo - maszyny i urządzenia

Wyniki dla

Hutnictwo i odlewnictwo - maszyny i urządzenia - Import eksport

 1. SBM-IRFI S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  SBM-IRFI wykonuje projektowanie, dostawy, montaż i demontaż następujących typów instalacji we Włoszech i za granicą: metalurgia, petrochemia/ropa naftowa i gaz, oczyszczanie ścieków, instalacje chemiczne, osadniki, zagęszczacze, fermentatory wykorzystujące beztlenowce, wymienniki ciepła, gazomierze, mosty do zasobników do fermentacji głównej, odstojniki, aeratory, śruba Archimedesa, urządzenia do produkcji i dystrybucji energii, gazociągi i naftociągi, urządzenia do odpylania dymu i usuwania kurzu, pneumatyczny transport pyłu, urządzenia do recyklingu odpadów stałych komunalnych i/lub odpadów przemysłowych, piece do spalania, przewody ciśnieniowe. SBM-IRFI SPA produkuje wszystkie rodzaje pojemników ciśnieniowych zgodnych z normami ASME VIII div. I i II, PED oraz GOST. Firma oferuje również następujące usługi: obróbka mechaniczna, spawanie z certyfikatem zgodnie z normą UNI EN ISO 3834-2: 2006, kalandrowanie, malowanie, piaskowanie i wszelkiego typu stolarka średniociężka oraz stolarka specjalne.

  Witryna www Open In New icon
 2. THERMOMELT SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Thermomelt projektuje, produkuje i dostarcza pod klucz elektryczne piece łukowe oraz EAF-EBT. Jest także w stanie projektować, piece kadziowe LF, wieże do przenoszenia kadzi, wózki do transportu kadzi, instalacje próżniowe /odgazowania VD-VOD, chłodnie kominowe, a także wszystkie narzędzia niezbędne do prawidłowego funkcjonowania stalowni. Thermomelt zatrudnia branżowych specjalistów, którzy wykorzystują ponad dziesięcioletnie doświadczenie na rzecz urządzeń do ultra nowoczesnych stalowni. Dzięki doskonałym wynikom osiągniętym do dzisiejszego dnia, Thermomelt zajmuje pozycję wiarygodnego lidera na rynku krajowym i międzynarodowym.

  Witryna www Open In New icon
 3. OPTIMA PRECISE

  Republika Czeska

  Verified by europages badge

  Firma Optima Precise, DUNS #36-057-9705, została założona w 1992 roku i obecnie jest wiodącym producentem oraz dostawcą materiałów ściernych, tarcz tnących, narzędzi, produktów specjalistycznych i sprzętu ochronnego dla rzemieślników i przemysłu. Firma produkuje, przy użyciu wysokiej jakości materiałów pochodzących od światowej sławy dostawców podstawowych surowców, takich jak DEERFOS i jest partnerem biznesowym oraz dystrybutorem elektronarzędzi KEYANG. Firma posiada oczywiście certyfikat ISO9001 wydany przez TÜV-Süd, a Ocena w Dun & Bradstreet jest równa 3A.

  Witryna www Open In New icon
 4. IPP SRL

  Włochy

  Verified by europages badge
 5. ODLEWNIA RAFAMET SP. Z O.O.

  Polska

  Zespół Odlewni RAFAMET świadczy szeroki pakiet usług począwszy od analizy i opracowania dokumentacji technologicznej, poprzez wykonanie zespołów modelowych, odlewów z żeliwa szarego GJL 200, 250, 300 wg PN-EN 1561: 2000 w zakresie ciężarowym od 100 – 40000kg, żeliwa sferoidalnego GJS 400-15, 400-18, 500-7 i 600-3 wg PN-EN 1563: 2000 w zakresie ciężarowym od 400-10000kg oraz żeliw specjalnych, np: żeliwa sferoidalnego austenitycznego z dodatkami niklu i chromu. Świadczymy również usługi w zakresie: obróbki mechanicznej, śrutowania, laboratoryjne i badawcze, naprawy i remonty. Dostarczamy odlewy dla przemysłu obrabiarkowego, mamy również wieloletnie doświadczenie w produkcji odlewów wykorzystywanych w przemyśle okrętowym, energetycznym i maszynowym. Zespół Odlewni "RAFAMET" Sp. z o.o. powstał z dniem 01.02.1996 r. w wyniku wyodrębnienia gospodarki odlewniczej ze struktur organizacyjnych Fabryki Obrabiarek "RAFAMET" S.A. Obecnie Spółka zatrudnia około 230 pracowników.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. KOPEX FOUNDRY SP. Z O.O.

  Polska

  KOPEX FOUNDRY Sp. z o.o. utworzona w wyniku przekształceń organizacyjno-własnościowych wchodzi w skład Grupy Kapitałowej KOPEX. Do Spółki należą dwie odlewnie: Zakład HSW w Stalowej Woli i Zakład STA w Tarnowskich Górach. KOPEX FOUNDRY Sp. z o.o. jest producentem odlewów staliwnych i żeliwnych najwyższej jakości, w konkurencyjnej cenie, spełniające wymagania i oczekiwania Klientów. Odlewy wykorzystywane są do maszyn budowlanych, urządzeń dźwigowych i transportowych, dla górnictwa, hutnictwa, cementowni, energetyki oraz przemysłu morskiego i maszyn rolniczych.

 2. ZAKŁAD ODLEWNICZY

  Polska

  Zakład Odlewniczy Zwias - Odlewnia Metali Kolorowych rozpoczął produkcję odlewów w 1987 roku. Doświadczenie zawodowe właściciela firmy w odlewnictwie sięga jednak ponad 50 lat. Obecnie produkujemy odlewy ze stopów Brązu, Mosiądzu, Aluminium i Cynku. Produkowane przez nas odlewy znajdują zastosowanie głównie w branżach przemysłu: rolniczego, budowlanego, elektrycznego, maszynowego i innych. Zaspokajamy zarówno potrzeby rynku krajowego, jak i rynków zagranicznych, przy czym warto zaznaczyć, iż na rynki zagraniczne trafia około 90 % naszej produkcji. Główne ośrodki eksportu to Niemcy oraz Włochy. Nasze bogate doświadczenie w branży odlewniczej w połączneiu ze sprawdzoną technologią, pozwala nam ofertować odlewy ze stopów: 1. Brązu 2. Mosiądzu 3. Aluminium 4. Cynku Technologie odlewnicze stosowane przez naszą firmę: 1. Ciśnieniowa 2. Kokilowa 3. Piaskowa (w zakresie od 0.10 kg do 300, 00 kg) Odlewy ciśnieniowe wykonujemy na prasach typu Polak CLP-100 oraz Polak CLP-250 (pionowego odlewania) Pragniemy zaznaczyć, iz nasza firma oferuje również wykonanie form i modeli do produkcji odlewów. Ponad pół wieku doświadczeń w dziedzinie odlewnictwa w połączeniu ze sprawdzoną techniką i technologią odlewniczą - gwarantuje Państwu produkcję wyrobów o najwyższej jakości.

 3. CJSC KUSHVA ROLLS MANUFACTURING FACTORY

  Rosja

  Walcownia Kushvinsky (KZPV), Rosja, specjalizuje się w produkcji blach w rolkach (ICDP, ICDP-HICR, ICDP-GG, HICR I HICR I (WR), HICR S, HSS, HSS-GS), rolek profilowych, tulejek i rolek bieżnych. Dzięki najnowocześniejszemu wyposażeniu możemy produkować rolki według prawie każdej możliwej specyfikacji klienta. Nasze walce podlegają ścisłej kontroli jakości w całym procesie produkcji przy użyciu europejskich i rosyjskich urządzeń.

 4. ORKUN MAKINE IMALAT SAN. TIC LTD. ŞTI.

  Turcja

 5. CONTE METAL MEC S.R.L.

  Włochy

 1. MMS, LDA

  Portugalia

 2. HIRSCHEIDER GMBH

  Niemcy

 3. ESTAMFOR SARL

  Francja

 4. DIKCAL MAKINA IMALAT SAN VE TIC LTD STI

  Turcja

 5. YUDO GERMANY GMBH

  Niemcy

 6. MASSARD

  Luksemburg

 7. KARNAT-INSTAL TADEUSZ KARNAT

  Polska

 8. IMPEXPRESS LTD

  Rosja

 9. AVACO

  Belgia

 10. AMIS

  Francja

 1. ALBINO GUIMARAES DA SILVA, LDA

  Portugalia

 2. MERGER

  Francja

 3. CM SWISS SAGL

  Szwajcaria

 4. STRABLA SRL

  Włochy

 5. FAB - FUNDIÇÃO DE ALUMÍNIOS DE BRAGA, LDA

  Portugalia

 6. SNIJERS BOUWKRANEN

  Belgia

 7. BONNE TRADING

  Belgia

 8. ASYA DÖKÜM

  Turcja

 9. TEKNOKOL A.S

  Turcja

 10. SMYRNA CASTING IC VE DIS TICARET LIMITED SIRKETI

  Turcja

Filtry

Wyniki dla

Hutnictwo i odlewnictwo - maszyny i urządzenia - Import eksport

Liczba wyników

841 przedsiębiorstwa