• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • hafciarstwo - maszyny i urządzenia

Wyniki dla

Hafciarstwo - maszyny i urządzenia - Import eksport

 1. WERNER GRAPHICS E.U.

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma WERNER GRAPHICS E.U., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Hafciarstwo - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Strasshof An Der Nordbahn, Austria.

 2. GTT GERMAN TEXTILE TECHNOLOGIES LTD.

  Niemcy

  Lokalizacja w Konken w południowo-zachodniej części Palatynatu jest doskonałym adresem światowej klasy maszyn do haftowania, które znane są jako marka "KSM" i "Producer of Pfaff Embroidery Systems". Nasze korzenie sięgają dawnego G.M. Pfaff AG. Spójrzmy na naszą historię. Nasz program budowy maszyn obejmuje różne modele hafciarek przemysłowych spełniających wszystkie potrzeby w zakresie haftu z 1-60 głowicami. Obok hafciarek dla branży tekstylnej, profesjonalnych firm hafciarskich, producentów gotowych ubrań, urządzeń pomiarowych, tekstyliów domowych, czapek jak również haftów technicznych oferujemy specjalne modele dla przemysłu skórzanego, obuwniczego, wyrobu pasków, toreb oraz oczywiście także dla wnętrz samochodowych. Wszędzie tam, gdzie projektanci wymagają efektów haftu jako dodatkowej wartości jakościowej produktu, dysponujemy odpowiednią maszyną, a także odpowiednim wyposażeniem opcjonalnym pozwalającym na np. haft w stylu Schiffli, sznurek okrągły, cekiny, rozciągnięte pola haftu itp.

 3. MOUNTEK GMBH

  Niemcy

  Firma MOUNTEK GmbH została założona w 1995 roku w Winterlingen i zajmuje się wyłącznie dystrybucją maszyn do haftu Tajima w Niemczech. Ze względu na duży sukces w Niemczech MOUNTEK w ciągu ostatnich dziesięciu lat rozszerzył swoją dystrybucję na Danię, Austrię, Szwajcarię, Polskę, Węgry i Rumunię. Dzięki lokalnym przedstawicielom krajowym, sprzedaż i obsługa klienta w obszarze posprzedażnym są realizowane w sposόb niezawodny przez dobrze wyszkolonych specjalistów. MOUNTEK GmbH otworzył kolejny oddział w Hamburgu. Stamtąd nadzorowana jest sprzedaż i serwis maszyn Tajima dla środkowej i północnej części kraju. MOUNTEK GmbH dysponuje wysoko wykwalifikowanym i zmotywowanym zespołem ds. sprzedaży i serwisu. Podobnie jak w siedzibie głównej w Winterlingen, oddział w HAMBURGU dysponuje przestronną salą pokazową przedstawiającą wybόr naszych maszyn. Dzięki temu nasi klienci mogą z dużym wyprzedzeniem dowiadywać się o nowych maszynach i zobaczyć jak pracują.

 4. LUÍS RODRIGUES & TEIXEIRA, S. A.

  Portugalia

  Firma LUÍS RODRIGUES & TEIXEIRA, S. A., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Hafciarstwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach hafty, draperia, i brylanty. Ma siedzibę w Guimarães, Portugalia.

 5. MAISON BRODERIE

  Francja

  Firma MAISON BRODERIE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Hafciarstwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach hafciarki, maszyny do haftu, maszyny i urządzenia do haftów, koronek, siatek i tiulu, i maszyny elektroniczne do haftu. Ma siedzibę w Avignon, Francja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ADD ON TEXTILE

  Francja

  Firma ADD ON TEXTILE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Hafciarstwo - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w venissieux, Francja.

 2. A COSER

  Hiszpania

  Firma A COSER, roku i działającą w sektorze Maszyny do szycia, przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do szycia, Hafciarstwo - maszyny i urządzenia, Maszyny do szycia, Hafciarstwo - maszyny i urządzenia, naprawa maszyn do szycia, i akcesoria do maszyn do szycia. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 3. VITOR FERREIRA

  Portugalia

  Firma VITOR FERREIRA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hafciarstwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach wyroby haftowane. Ma siedzibę w Vila Nova De Famalicaõa, Portugalia.

 4. MELCO INTERNATIONAL LLC

  Szwajcaria

  Firma MELCO INTERNATIONAL LLC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hafciarstwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Usługi Web, hafciarki, i programy do maszyn hafciarskich. Ma siedzibę w Steckborn, Szwajcaria.

 5. F.LLI FOGGIATO SRL

  Włochy

  Firma F.LLI FOGGIATO SRL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Hafciarstwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do szycia, przemysłowe, Maszyny do szycia, przemysłowe, akcesoria do maszyn do szycia, kupno-sprzedaż - maszyny do szycia, i maszyny do szycia - hurt. Ma siedzibę w Montebelluna, Włochy.

 1. LIDER

  Turcja

  Firma LIDER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hafciarstwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach nici do szycia, przędze i nici do szycia bawełniane, i nici z teksturą. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. ZSK STICKMASCHINEN

  Niemcy

  Firma ZSK STICKMASCHINEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hafciarstwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach hafciarki. Ma siedzibę w Krefeld, Niemcy.

 1. RES DI MARIO SINATRA

  Włochy

  Firma RES DI MARIO SINATRA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Hafciarstwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach sprzączki, i szkło sztrasowe. Ma siedzibę w Cassano Magnago, Włochy.

 2. MERCERIE NET

  Rumunia

  Firma MERCERIE NET, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Maszyny do szycia. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do szycia, przemysłowe, Żelazka, Maszyny krojnicze do tkanin, Hafciarstwo - maszyny i urządzenia, Maszyny do szycia, przemysłowe, Żelazka, Maszyny krojnicze do tkanin, i Hafciarstwo - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Bucuresti, Rumunia.

 3. URANIA

  Włochy

  Firma URANIA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hafciarstwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach prawidła do butów. Ma siedzibę w Firenze, Włochy.

 4. ROLF KALTENBACH

  Niemcy

  Firma ROLF KALTENBACH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny przędzalnicze i tkackie. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, Drukowanie na tkaninach - maszyny i urządzenia, Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia, Hafciarstwo - maszyny i urządzenia, Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, Drukowanie na tkaninach - maszyny i urządzenia, Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia, i Hafciarstwo - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Reutlingen, Niemcy.

 5. SCHENK-TEXTILMASCHINEN

  Niemcy

  Firma SCHENK-TEXTILMASCHINEN, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny przędzalnicze i tkackie. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, Wykańczanie materiałów - maszyny i urządzenia, Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia, Hafciarstwo - maszyny i urządzenia, Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, Wykańczanie materiałów - maszyny i urządzenia, Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia, i Hafciarstwo - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Reutlingen, Niemcy.

 6. BARUDAN STICKMASCHINEN GMBH

  Niemcy

  Firma BARUDAN STICKMASCHINEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny przędzalnicze i tkackie. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, Wykańczanie materiałów - maszyny i urządzenia, Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia, Hafciarstwo - maszyny i urządzenia, Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, Wykańczanie materiałów - maszyny i urządzenia, Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia, i Hafciarstwo - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Nettetal, Niemcy.

 7. LEOPARD. HAFT KOMPUTEROWY, IMPORTER CZAPEK

  Polska

  Firma LEOPARD. HAFT KOMPUTEROWY, IMPORTER CZAPEK, roku i działającą w sektorze Hafciarstwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach doradztwo, czapki, emblematy, i smycze. Ma siedzibę w Warszawa, Polska.

 8. JAMAFIL AG

  Szwajcaria

  Firma JAMAFIL AG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny przędzalnicze i tkackie. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia, Hafciarstwo - maszyny i urządzenia, Maszyny do szycia, przemysłowe, Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia, Hafciarstwo - maszyny i urządzenia, i Maszyny do szycia, przemysłowe. Ma siedzibę w St. Gallen, Szwajcaria.

 1. BARUDAN STICKMASCHINEN GMBH

  Niemcy

  Firma BARUDAN STICKMASCHINEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hafciarstwo - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Bargteheide, Niemcy.

 2. RITEX SNC DI ANTONELLO MARCO & C.

  Włochy

  Firma RITEX SNC DI ANTONELLO MARCO & C., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Hafciarstwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach przekształcanie projektów na postać numeryczną, program do haftu, i przebijanie. Ma siedzibę w Cittadella, Włochy.

 3. CONTORS EINKAUFSGESELLSCHAFT GBR BEREICH: CTC STICKMASCHINEN

  Niemcy

  Firma CONTORS EINKAUFSGESELLSCHAFT GBR BEREICH: CTC STICKMASCHINEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Hafciarstwo - maszyny i urządzenia, Tkaniny i dzianiny, Wykańczanie tkanin, Bielizna pościelowa i stołowa, Hafciarstwo - maszyny i urządzenia, Tkaniny i dzianiny, Wykańczanie tkanin, i Bielizna pościelowa i stołowa. Ma siedzibę w Nettetal, Niemcy.

 4. KARL SYSTEM ITALY SRL

  Rumunia

  Firma KARL SYSTEM ITALY SRL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Hafciarstwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do szycia, przemysłowe, maszyny przemysłowe do szycia., części zamienne do maszyn do szycia, Maszyny do szycia, przemysłowe, i akcesoria do maszyn do szycia. Ma siedzibę w Resita, Rumunia.

 5. PFAFF INDUSTRI WAMA TEKNIK A/S

  Dania

  Firma PFAFF INDUSTRI WAMA TEKNIK A/S, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kapelusznictwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do szycia, przemysłowe, Dziewiarstwo i pończosznictwo - maszyny i akcesoria, Hafciarstwo - maszyny i urządzenia, Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia, Maszyny do szycia, przemysłowe, Dziewiarstwo i pończosznictwo - maszyny i akcesoria, Hafciarstwo - maszyny i urządzenia, i Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Bredebro, Dania.

 6. MAQUINARIA F.APARICIO

  Hiszpania

  Firma MAQUINARIA F.APARICIO, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Hafciarstwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach maszyny do haftu, i maszyny do szycia. Ma siedzibę w Sabadell, Hiszpania.

 7. PACT EUROPACT

  Francja

  Firma PACT EUROPACT, roku i działającą w sektorze Hafciarstwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Galanteria skórzana - maszyny, Pasmanteria, hafty i koronki, Wyroby skórzane - artykuły zaopatrzeniowe i akcesoria, Sitodruk, Galanteria skórzana - maszyny, Pasmanteria, hafty i koronki, Wyroby skórzane - artykuły zaopatrzeniowe i akcesoria, i Sitodruk. Ma siedzibę w Maulevrier, Francja.

 8. NEET MAKINA

  Turcja

  Firma NEET MAKINA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hafciarstwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach maszyny i urządzenia do dywanów i gobelinów, i artykuły dla zakładów tapicerskich. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 9. LAMERCERISSIMA

  Włochy

  Firma LAMERCERISSIMA, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Hafciarstwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Bawełna - nić i przędza, i Bawełna - nić i przędza. Ma siedzibę w Ladispoli, Włochy.

 10. GI.EMME PI.

  Włochy

  Firma GI.EMME PI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Hafciarstwo - maszyny i urządzenia, Kapelusznictwo - maszyny i urządzenia, Hafciarstwo - maszyny i urządzenia, i Kapelusznictwo - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Gallarate, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Hafciarstwo - maszyny i urządzenia - Import eksport

Liczba wyników

13 473 Przedsiębiorstwa