• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia

Wyniki dla

Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia - Import eksport

 1. CROMMAC MAKINA METAL IMALAT SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI

  Turcja

  Verified by europages badge

  Witamy w Crommac Makina, u zaufanego partnera w zwiększaniu wydajności systemów grzewczych i chłodzących, maszyn spożywczych, maszyn przemysłowych, urządzeń medycznych, systemów opieki zdrowotnej i nie tylko. Nasz obiekt o powierzchni 2500 m2, strategicznie zlokalizowany w Tuzli w Stambule, ma na celu dostarczanie najwyższej klasy rozwiązań spełniających Twoje różnorodne potrzeby. Jako wiodąca firma zajmująca się obróbką metali specjalizujemy się w wytwarzaniu szerokiej gamy produktów, w tym termowentylatorów, maszyn spożywczych, sprzętu medycznego, pojemników na odpady, grillów i elementów umeblowania. Nasze kompetencje obejmują cięcie laserowe, gięcie, spawanie i malowanie, zapewniając precyzję i jakość wykonania każdego projektu. Odkryj naszą szeroką gamę produktów: •Maszyny spożywcze: Maszyna do obierania ananasów, Półautomatyczna maszyna z kubkiem do wyciskania soku pomarańczowego, Maszyna z pojemnikiem do obierania ananasów. •Systemy ogrzewania i chłodzenia: Elektryczne termowentylatory, Elektryczne kominki dekoracyjne, Grzejniki małej generacji, Grzejmiki przemysłIowe. •Grill: Paleniska, Grill składany nad palenisko. •Pojemniki na pocztę i odpady: Szklany pojemnik na odpady papierosowe, Skrzynki pocztowe, Pojemniki na odpady po bateriach papierosowych, Pojemniki na odpady recyklingowe. •Meble: Stoliki kawowe z metalowymi nogami. •Sprzęt medyczny: Urządzenia dezynfekcyjne typu stołowego, Urządzenia dezynfekcyjne montowane na ścianie, Stojaki na środki dezynfekcyjne do rąk wyposażone w pedał aktywujący. W Crommac Makina jesteśmy zaangażowani w świadczenie niezrównanych usług dzięki naszej wiedzy technicznej, współpracy opartej na zaufaniu, innowacyjnym rozwiązaniom i punktualności dostaw. Skontakuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 2. TEKNO AIR CONDITIONING AND ENGINEERING

  Turcja

  Verified by europages badge

  Tekno Air Conditioning and Engineering Inc. jest tureckim dostawcą zróżnicowanych materiałów budowlanych i do instalacji gazu ziemnego z Denizli, Turcja. Posiadając ponad dziesięcioletnie doświadczenie w przemyśle budowlanym, nieprzerwanie pracujemy nad poszerzaniem gamy naszych produktów aby jak najlepiej służyć naszym klientom. Obsługujemy klientów na powierzchni 650 m2 naszego salonu ekspozycyjnego Gümüşçay i 1150 m2 salonu ekspozycyjnego filii wyrobów ceramicznych Ege. Z doświadczonymi doradcami sprzedaży oferujemy wszystko, czego potrzebujesz w zakresie urządzeń sanitarnych i wyrobów ceramicznych. Ponadto, stosując innowacyjne podejście, dokładamy wszelkich starań by poszerzać co roku portfolio naszych produktów. Jako Tekno Air Conditioning and Engineering Inc. dostarczamy materiały do budowy infrastruktury, takie jak: •Rury i złączki, •Materiały budowlane, na przykład złączki rurowe z tworzyw sztucznych, Nasza grupa wyrobów ceramicznych: •Wyposażenie i akcesoria łazienkowe, •Umywalki, •Muszle klozetowe, •Powłoki posadzkowe do łazienek, •Urządzenia sanitarne i wiele innych do odkrycia na naszej stronie internetowej! Stawiamy na promowanie własnych produktów, przy bezkompromisowym podejściu do jakości, pomimo silnej konkurencji na rynku, a także na przyjęcie nowatorskiego podejścia jako naszej dewizy. Nie wahaj się skontaktować z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 3. FRIEDRICH WÜRTH PRODUKTIONS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Korzystasz z naszego ponad 65-letniego doświadczenia. Firma została założona w 1950 r. przez Friedricha Würtha w celu produkcji i naprawy elementów grzejnych do urządzeń gospodarstwa domowego, zastosowań przemysłowych, jak również techniki medycznej i laboratoryjnej. Do dziś jego następcy pozostają wierni celom firmy, które wówczas wyznaczył. Jego wnuk Steffen Wolf kontynuuje dziś prowadzenie firmy w duchu idei założycielskiej. Korzystacie Państwo z naszych zalet lokalizacyjnych. Siedziba firmy Friedrich Würth Produktions GmbH znajduje się w Empfingen. Zakład produkcyjny produktów firmy Würth znajduje się w Republice Czeskiej. Firma WoTech jest częścią grupy przedsiębiorstw Würth. Na kolejnych stronach chcielibyśmy przekonać Państwa do naszego asortymentu produktów, który obejmuje elektryczne elementy grzejne do różnych zastosowań i ceramiczne płyty grzejne, jak również produkcję kompletnych urządzeń i komponentów systemowych.

 4. TECHNOTHERM INTERNATIONAL - LUCHT LHZ ELEKTROHEIZUNG GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Historia marki TECHNOTHERM charakteryzuje się pozytywnym rozwojem na rynku usług budowlanych. W ciągu ostatnich 30 lat firma ugruntowała swoją pozycję na rynku krajowym i międzynarodowym poprzez zróżnicowany asortyment produktów w dziedzinie ogrzewania elektrycznego, wysoką jakość i innowacyjne rozwiązania (do zadań specjalnych). Z biegiem czasu asortyment produktów w zakresie elektrycznego ogrzewania akumulacyjnego, elektrycznego ogrzewania częściowego, hartowania podłóg, ogrzewania bezpośredniego, ogrzewania marmurowego i ogrzewania na podczerwień był stale poszerzany i optymalizowany.Podstawowe kompetencje firmy to ogrzewanie magazynowe i ogrzewanie elektryczne. Dzięki ciągłej optymalizacji techniki grzewczej zasobnika możliwe były znacznie mniejsze głębokości zabudowy. Dzisiaj ogrzewacze akumulacyjne TECHNOTHERM charakteryzują się inteligentnymi systemami sterowania i regulacji, nowoczesnym, ponadczasowym wzornictwem i niezawodną jakością!

 5. LUCHT LHZ ELEKTROHEIZUNG GMBH & CO.KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma Lucht LHZ Elektroheizung GmbH & Co. produkuje i dystrybuuje systemy grzewcze zasilane elektrycznie pod własną nazwą oraz jako partner OEM dla międzynarodowych klientów. Portfolio produktów obejmuje kasetonowe ogrzewacze akumulacyjne, nocne ogrzewacze akumulacyjne, grzejniki bezpośrednie, konwektory, promienniki podczerwieni i grzejniki łazienkowe. Nasze wyroby są produkowane w zakładach w Hartmannsdorfie i Burgstädt. LUCHT LHZ jest innowacyjnym przedsiębiorstwem w dziedzinie przyszłościowej, bezemisyjnej i niezawodnej techniki elektrycznego ogrzewania pomieszczeń "Made in Germany“. Nasze produkty spełniają wszystkie krajowe i międzynarodowe wymagania stawiane nowoczesnym systemom grzewczym. Prosta możliwość sprzężenia z energią elektryczną z odnawialnych źródeł energii, jak również nasze wyniki badań i rozwoju, zapewniają, że nasze najlepsze produkty są zawsze na pierwszym miejscu. Tego właśnie mogą oczekiwać nasi klienci na całym świecie - od ponad 30 lat. Dzisiaj i jutro. Każdego dnia.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. OHMEX INDUSTRIELLE ELEKTROWÄRME GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Przedsiębiorstwo OhmEx Industrielle Elektrowärme GmbH projektuje, konstruuje i dostarcza elektryczne podgrzewacze procesowe na zamówienie klienta oraz rozdzielnice elektryczne do zastosowań w bezpiecznym otoczeniu oraz stref zabezpieczonych przed wybuchem według ATEX, IECEx. Nasze podgrzewacze procesowe posiadają oznaczenie CE, zgodnie z aktualnymi normami CENELEC i IEC. Doradztwo (studium wykonalności/ ocena ekonomiczności/ oferta), planowanie (projektowanie/ konstrukcje 3D/ obliczenia termodynamiczne/ testowanie projektu), produkcja ( mechaniczna/ spawanie/ prace elektryczne/ pojemniki ciśnieniowe/ odbiór techniczny, np. sprawdzanie zgodności z normami TÜV/ testy końcowe), uruchamianie (dokumentacja/ szkolenie personelu). Wraz z naszym partnerem zewnętrznym Mainsite Technologies GmbH, tworzymy warunki dla skutecznych, innowacyjnych i efektywnych kosztowo rozwiązań produktowych. Najwyższa jakość to u nas standard.

 2. FRIEDRICH SCHULTZE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma Schultze RiRos to niezawodny partner w prawie każdym możliwym zastosowaniu – nasze wyroby charakteryzują się wyjątkową stabilnością i bezproblemowym podłączeniem. Nagrzewnice żebrowane chronią wrażliwe systemy przed mrozem. Zanieczyszczenia, wilgoć lub strumień wody oraz krótkotrwałe zalanie nie stanowią dla Schultze RiRos żadnego problemu, ponieważ grzejniki przemysłowe i komercyjne posiadają stopień ochrony IP 66/67.

 3. THERMSYS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma THERMSYS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Kahl, Niemcy.

 4. EVAPTON HEAT EXCHANGER

  Turcja

  Verified by europages badge

  Firma EVAPTON HEAT EXCHANGER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wymienniki ciepła. Jest również obecna w dziedzinach Odzyskiwacze ciepła, Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia, wymienniki ciepła do zastosowań prywatnych i przemysłowych, wymienniki ciepła do zastosowań prywatnych i przemysłowych, wymienniki ciepła ze stali nierdzewnej, parowniki, wymienniki ciepła do użytku chemicznego, Wymienniki rekuperatory kalorii, i Odzyskiwacze ciepła. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 5. THERMOCOAX ISOPAD GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma THERMOCOAX ISOPAD GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Heidelberg, Niemcy.

 1. BOHLEN ELEKTROWÄRME INH. STEFAN URBANEK

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BOHLEN ELEKTROWÄRME INH. STEFAN URBANEK, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Frankenberg, Niemcy.

 2. SPRUNGMANN INFRAROTTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SPRUNGMANN INFRAROTTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Herford, Niemcy.

 1. TRANSCALOR VERKAUFSKONTOR GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma TRANSCALOR VERKAUFSKONTOR GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Schwanewede, Niemcy.

 2. BRISKHEAT DEUTSCHLAND VERTRIEBSBÜRO

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BRISKHEAT DEUTSCHLAND VERTRIEBSBÜRO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Dortmund, Niemcy.

 3. LM-THERM ELEKTROTECHNIK AG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma LM-THERM ELEKTROTECHNIK AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Aldersbach, Niemcy.

 4. RONI ELEKTROGERÄTEBAU GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma RONI ELEKTROGERÄTEBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Wrestedt Ortsteil Nienwohlde, Niemcy.

 5. KLÖPPER-THERM GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KLÖPPER-THERM GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Dortmund, Niemcy.

 6. METMANN

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma METMANN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Suszarnie przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia, Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia, ogrzewanie przemysłowe, industrial air conditioning, maszyny do chłodzenia, Air conditioning and heating, wytwornice powietrza, klimatyzatory powietrza przemysłowe, i wyposażenie do klimatyzacji. Ma siedzibę w Manlleu-Barcelona, Hiszpania.

 7. ELEKTROHEIZUNG-DIREKT.DE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ELEKTROHEIZUNG-DIREKT.DE GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach mirror heating systems for the bathroom, i Heating systems, electric, for industrial purposes. Ma siedzibę w Hartmannsdorf, Niemcy.

 8. THS ENERGY GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma THS ENERGY GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Enger, Niemcy.

 1. AGGREKO IBERIA

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma AGGREKO IBERIA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Generatory, prądnice. Jest również obecna w dziedzinach Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia, Wymienniki ciepła, Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia, transformatory elektryczne, Wymienniki ciepła, i wieże chłodnicze. Ma siedzibę w Barcelona, Hiszpania.

 2. B 2 B SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma B 2 B SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ogrzewanie domowe - systemy i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia, klimatyzatory, grzejniki gazowe, Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia, i grzejniki gazowe. Ma siedzibę w Mulazzo, Włochy.

 3. TERAWO AUTOMATION GDBR

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma TERAWO AUTOMATION GDBR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Freiburg, Niemcy.

 4. POLAND

  Polska

  Marka Setlans powstała w 2012 roku jako część firmy Kon-Bud, która od 1995 roku specjalizuje się w produkcji elementów blaszanych wchodzących w skład obudów obrabiarek.Od tego czasu świadczymy usługi dla przemysłu cementowego i ciężkiego. Od ponad 25 lat nieustannie pracujemy nad dostosowaniem naszych produktów i procesów, tak aby były bardziej przyjazne dla środowiska i użytkownika. Jako firma rodzinna przywiązujemy dużą wagę do utrzymania wysokiej jakości oferowanych produktów i usług oraz dokładamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania obecnych i potencjalnych klientów. Jesteśmy dobrze znanym polskim producentem z dużymi możliwościami zaistnienia na rynkach międzynarodowych. Nasi pracownicy należą do naszego zespołu od wielu lat. Są to doświadczeni i certyfikowani spawacze, ślusarze i doradcy techniczni. Obecnie naszą główną linią produkcyjną są ekologiczne kotły grzewcze: zarówno automatyczne - ekogroszek węgiel i pellet, jak i zasypowe - drewno i węgiel, co więcej oferujemy również zbiorniki buforowe o pojemności: 100, 200, 380 i 550 litrów. Każdy produkt jest testowany pod wysokim ciśnieniem przez uprawnioną osobę w celu zminimalizowania ryzyka wystąpienia jakichkolwiek wad. Prosimy skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

 5. KAMPMANN GMBH & CO. KG

  Niemcy

 6. MI-HEAT HEIZSYSTEME GMBH

  Niemcy

  Pierwsze spotkanie z węglową folią grzewczą mieliśmy już w 2014 roku i od razu nas zachwyciła i zafascynowała. Ten produkt przekonał nas od samego początku. Po przetestowaniu pierwszych egzemplarzy i sprawdzeniu ich skuteczności stwierdziliśmy, że na rynku nie ma lepszego systemu grzewczego. W międzyczasie możemy z pewnością zaoferować jeden z najszerszych asortymentów w dziedzinie węglowych folii grzewczych. Naszą ofertę uzupełniają mobilne systemy grzewcze, takie jak maty grzewcze na podczerwień, panele na podczerwień, ogrzewanie biurowe itp.. Celem jest zapewnienie najwyższego komfortu i wydajności. Oferujemy także duży wybór elementów sterujących. Doradzamy uczciwie i z punktu wydzenia praktyczności zastosowania. Atutem jest też płaska konstrukcja grzejników. Bliskość do klienta pozwala nam działać szybko i nie tracić z oczu szybkiego rozwoju rynku.

 7. EUROLINIA

  Białoruś

  Eurolinia, część grupy firm Nomacon-Eurolinia, która powstała w 1993, projektuje i produkuje wszelkiego rodzaju promienniki podczerwieni, systemy i urządzenia do ogrzewania przemysłowego i domowego. Asortyment produktów Eurolinia obejmuje między innymi przemysłowe tunelowe piece na podczerwień przeznaczone do zastosowań wymagających szybkiego i precyzyjnego ogrzewania; sprzęt i narzędzia do pomiaru i kontroli temperatury; grzałki silikonowe, wstęgowe, mikatermiczne i ceramiczne. Firma świadczy usługi i dzieli się swoją wiedzą fachową z klientami na całym świecie. Zakłady produkcyjne firmy posiadają certyfikaty ISO 9001, CE i zapewniają realizację projektów o wysokim stopniu lokalizacji. Produkty Eurolinia są eksportowane do 47 krajów na całym świecie, a klienci z coraz większej liczby krajów interesują się produktami i rozwojem firmy. Firma poszukuje agentów na całym świecie! MYŚL. WPROWADZAJ INNOWACJE. PODCZERWIEŃ.

 8. EUROTHERM GMBH

  Niemcy

  Oprócz grzejników z kamienia naturalnego (marmur, granit lub inne kamienie naturalne) firma oferuje także promienniki podczerwieni w lekkiej konstrukcji (tzw. panele grzewcze na podczerwień) wykonane z ocynkowanej blachy stalowej o grubości 1, 0 mm. Specjalna powłoka powierzchniowa zapewnia optymalne promieniowanie cieplne. Ze względu na stopień ochrony IP44 elementy grzewcze na podczerwień mogą być stosowane w pomieszczeniach wilgotnych. Innym innowacyjnym produktem jest szklany promiennik podczerwieni, który dzięki eleganckiemu i równomiernemu wzornictwu idealnie pasuje do nowoczesnych pomieszczeń mieszkalnych. Prosta ramka montażowa pozwala na montowanie grzejników zarówno na ścianie, jak i na suficie. Do zastosowań przemysłowych firma oferuje specjalne lampy wysokotemperaturowe. Są one szczególnie odpowiednie do ogrzewania dużych powierzchni, obszarów produkcyjnych i magazynowych lub obiektów publicznych i kościołów. Nadaje się również do dużych tarasów.

 9. WATTCO - INDUSTRIAL HEATERS

  Kanada

  WATTCO to producent elektrycznych elementów grzewczych i kontrolnych działający w dziedzinie grzejników przemysłowych na zamówienie od ponad 50 lat. Projektujemy rozwiązania grzewcze dla przemysłu naftowego i gazowego, chemicznego, petrochemicznego, wojskowego, HVAC, farmaceutycznego i spożywczego na całym świecie. Produkowane na zamówienie grzejniki obiegowe są dostępne z zanurzanym kołnierzem w celu zapewnienia łatwej konserwacji i niezwykle krótkiego czasu produkcji. Nasze grzejniki kołnierzowe, z zaślepkami oraz inne grzejniki zanurzone zmniejszają czas produkcji. Proponujemy kosztorys w ciągu 24h i najszybsze terminy dostaw w sytuacjach krytycznych. Nasz zakład produkcyjny umożliwia wykonanie grzejników na zamówienie w ciągu jednego dnia. Nasze ceny gwarantują pełną satysfakcję klienta. Nasze wyroby posiadają certyfikaty CSA i UL i są proponowane w wersjach standardowych, odpornych na wilgoć i eksplozje. Grzejniki na składzie posiadają różne moce elektryczne, napięcia oraz rozmiary, tak by dostosować się do najczęściej występujących zastosowań.

 10. DINO ANLAGE- UND MASCHINENBAU E.K.

  Niemcy

  Szybko reagujemy na Państwa indywidualne życzenia, DINO Bremen jest jednym z wiodących producentów generatorów pary elektrycznej. DINO osiągnął tę pozycję nie poprzez wielkość firmy, ale dzięki wydajności swoich wysoko zmotywowanych pracowników, stawiających potrzeby klienta za punkt odniesienia w swojej pracy. W ten sposób firma z powodzeniem, od ponad 50 lat, zajmuje się produkcją maszyn na światowy rynek. DINO zajmuje się również instalacjami do destylacji i przegrzewaczami pary. Systemy oczyszczania ścieków, oczyszczalnie ścieków, oczyszczalnie wody, wymienniki ciepła, zbiorniki kondensatu, zbiorniki wody pitnej i paliwa, zbiorniki na osad oraz konstrukcje stalowe i stalowe ze stali nierdzewnej wykonane z rur i blachy stalowej dopełniają nasz asortyment. Od 1960 roku do ponad 140 krajów dostarczono ponad 25 000 systemów kotłowych. Pracownicy produkują wyroby zgodnie z indywidualnymi wymaganiami klientów, preferowana jest technologia przyjazna dla środowiska.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia - Import eksport

Liczba wyników

23 272 Przedsiębiorstwa