• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia

Wyniki dla

Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia - Import eksport

 1. CROMMAC MAKINA METAL IMALAT SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI

  Turcja

  Verified by europages badge

  Witamy w Crommac Makina, u zaufanego partnera w zwiększaniu wydajności systemów grzewczych i chłodzących, maszyn spożywczych, maszyn przemysłowych, urządzeń medycznych, systemów opieki zdrowotnej i nie tylko. Nasz obiekt o powierzchni 2500 m2, strategicznie zlokalizowany w Tuzli w Stambule, ma na celu dostarczanie najwyższej klasy rozwiązań spełniających Twoje różnorodne potrzeby. Jako wiodąca firma zajmująca się obróbką metali specjalizujemy się w wytwarzaniu szerokiej gamy produktów, w tym termowentylatorów, maszyn spożywczych, sprzętu medycznego, pojemników na odpady, grillów i elementów umeblowania. Nasze kompetencje obejmują cięcie laserowe, gięcie, spawanie i malowanie, zapewniając precyzję i jakość wykonania każdego projektu. Odkryj naszą szeroką gamę produktów: •Maszyny spożywcze: Maszyna do obierania ananasów, Półautomatyczna maszyna z kubkiem do wyciskania soku pomarańczowego, Maszyna z pojemnikiem do obierania ananasów. •Systemy ogrzewania i chłodzenia: Elektryczne termowentylatory, Elektryczne kominki dekoracyjne, Grzejniki małej generacji, Grzejmiki przemysłIowe. •Grill: Paleniska, Grill składany nad palenisko. •Pojemniki na pocztę i odpady: Szklany pojemnik na odpady papierosowe, Skrzynki pocztowe, Pojemniki na odpady po bateriach papierosowych, Pojemniki na odpady recyklingowe. •Meble: Stoliki kawowe z metalowymi nogami. •Sprzęt medyczny: Urządzenia dezynfekcyjne typu stołowego, Urządzenia dezynfekcyjne montowane na ścianie, Stojaki na środki dezynfekcyjne do rąk wyposażone w pedał aktywujący. W Crommac Makina jesteśmy zaangażowani w świadczenie niezrównanych usług dzięki naszej wiedzy technicznej, współpracy opartej na zaufaniu, innowacyjnym rozwiązaniom i punktualności dostaw. Skontakuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 2. TEKNO AIR CONDITIONING AND ENGINEERING

  Turcja

  Verified by europages badge

  Tekno Air Conditioning and Engineering Inc. jest tureckim dostawcą zróżnicowanych materiałów budowlanych i do instalacji gazu ziemnego z Denizli, Turcja. Posiadając ponad dziesięcioletnie doświadczenie w przemyśle budowlanym, nieprzerwanie pracujemy nad poszerzaniem gamy naszych produktów aby jak najlepiej służyć naszym klientom. Obsługujemy klientów na powierzchni 650 m2 naszego salonu ekspozycyjnego Gümüşçay i 1150 m2 salonu ekspozycyjnego filii wyrobów ceramicznych Ege. Z doświadczonymi doradcami sprzedaży oferujemy wszystko, czego potrzebujesz w zakresie urządzeń sanitarnych i wyrobów ceramicznych. Ponadto, stosując innowacyjne podejście, dokładamy wszelkich starań by poszerzać co roku portfolio naszych produktów. Jako Tekno Air Conditioning and Engineering Inc. dostarczamy materiały do budowy infrastruktury, takie jak: •Rury i złączki, •Materiały budowlane, na przykład złączki rurowe z tworzyw sztucznych, Nasza grupa wyrobów ceramicznych: •Wyposażenie i akcesoria łazienkowe, •Umywalki, •Muszle klozetowe, •Powłoki posadzkowe do łazienek, •Urządzenia sanitarne i wiele innych do odkrycia na naszej stronie internetowej! Stawiamy na promowanie własnych produktów, przy bezkompromisowym podejściu do jakości, pomimo silnej konkurencji na rynku, a także na przyjęcie nowatorskiego podejścia jako naszej dewizy. Nie wahaj się skontaktować z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 3. LUCHT LHZ ELEKTROHEIZUNG GMBH & CO.KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma Lucht LHZ Elektroheizung GmbH & Co. produkuje i dystrybuuje systemy grzewcze zasilane elektrycznie pod własną nazwą oraz jako partner OEM dla międzynarodowych klientów. Portfolio produktów obejmuje kasetonowe ogrzewacze akumulacyjne, nocne ogrzewacze akumulacyjne, grzejniki bezpośrednie, konwektory, promienniki podczerwieni i grzejniki łazienkowe. Nasze wyroby są produkowane w zakładach w Hartmannsdorfie i Burgstädt. LUCHT LHZ jest innowacyjnym przedsiębiorstwem w dziedzinie przyszłościowej, bezemisyjnej i niezawodnej techniki elektrycznego ogrzewania pomieszczeń "Made in Germany“. Nasze produkty spełniają wszystkie krajowe i międzynarodowe wymagania stawiane nowoczesnym systemom grzewczym. Prosta możliwość sprzężenia z energią elektryczną z odnawialnych źródeł energii, jak również nasze wyniki badań i rozwoju, zapewniają, że nasze najlepsze produkty są zawsze na pierwszym miejscu. Tego właśnie mogą oczekiwać nasi klienci na całym świecie - od ponad 30 lat. Dzisiaj i jutro. Każdego dnia.

 4. OHMEX INDUSTRIELLE ELEKTROWÄRME GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Przedsiębiorstwo OhmEx Industrielle Elektrowärme GmbH projektuje, konstruuje i dostarcza elektryczne podgrzewacze procesowe na zamówienie klienta oraz rozdzielnice elektryczne do zastosowań w bezpiecznym otoczeniu oraz stref zabezpieczonych przed wybuchem według ATEX, IECEx. Nasze podgrzewacze procesowe posiadają oznaczenie CE, zgodnie z aktualnymi normami CENELEC i IEC. Doradztwo (studium wykonalności/ ocena ekonomiczności/ oferta), planowanie (projektowanie/ konstrukcje 3D/ obliczenia termodynamiczne/ testowanie projektu), produkcja ( mechaniczna/ spawanie/ prace elektryczne/ pojemniki ciśnieniowe/ odbiór techniczny, np. sprawdzanie zgodności z normami TÜV/ testy końcowe), uruchamianie (dokumentacja/ szkolenie personelu). Wraz z naszym partnerem zewnętrznym Mainsite Technologies GmbH, tworzymy warunki dla skutecznych, innowacyjnych i efektywnych kosztowo rozwiązań produktowych. Najwyższa jakość to u nas standard.

 5. FRIEDRICH WÜRTH PRODUKTIONS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Korzystasz z naszego ponad 65-letniego doświadczenia. Firma została założona w 1950 r. przez Friedricha Würtha w celu produkcji i naprawy elementów grzejnych do urządzeń gospodarstwa domowego, zastosowań przemysłowych, jak również techniki medycznej i laboratoryjnej. Do dziś jego następcy pozostają wierni celom firmy, które wówczas wyznaczył. Jego wnuk Steffen Wolf kontynuuje dziś prowadzenie firmy w duchu idei założycielskiej. Korzystacie Państwo z naszych zalet lokalizacyjnych. Siedziba firmy Friedrich Würth Produktions GmbH znajduje się w Empfingen. Zakład produkcyjny produktów firmy Würth znajduje się w Republice Czeskiej. Firma WoTech jest częścią grupy przedsiębiorstw Würth. Na kolejnych stronach chcielibyśmy przekonać Państwa do naszego asortymentu produktów, który obejmuje elektryczne elementy grzejne do różnych zastosowań i ceramiczne płyty grzejne, jak również produkcję kompletnych urządzeń i komponentów systemowych.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. TECHNOTHERM INTERNATIONAL - LUCHT LHZ ELEKTROHEIZUNG GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Historia marki TECHNOTHERM charakteryzuje się pozytywnym rozwojem na rynku usług budowlanych. W ciągu ostatnich 30 lat firma ugruntowała swoją pozycję na rynku krajowym i międzynarodowym poprzez zróżnicowany asortyment produktów w dziedzinie ogrzewania elektrycznego, wysoką jakość i innowacyjne rozwiązania (do zadań specjalnych). Z biegiem czasu asortyment produktów w zakresie elektrycznego ogrzewania akumulacyjnego, elektrycznego ogrzewania częściowego, hartowania podłóg, ogrzewania bezpośredniego, ogrzewania marmurowego i ogrzewania na podczerwień był stale poszerzany i optymalizowany.Podstawowe kompetencje firmy to ogrzewanie magazynowe i ogrzewanie elektryczne. Dzięki ciągłej optymalizacji techniki grzewczej zasobnika możliwe były znacznie mniejsze głębokości zabudowy. Dzisiaj ogrzewacze akumulacyjne TECHNOTHERM charakteryzują się inteligentnymi systemami sterowania i regulacji, nowoczesnym, ponadczasowym wzornictwem i niezawodną jakością!

 2. FRIEDRICH SCHULTZE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma Schultze RiRos to niezawodny partner w prawie każdym możliwym zastosowaniu – nasze wyroby charakteryzują się wyjątkową stabilnością i bezproblemowym podłączeniem. Nagrzewnice żebrowane chronią wrażliwe systemy przed mrozem. Zanieczyszczenia, wilgoć lub strumień wody oraz krótkotrwałe zalanie nie stanowią dla Schultze RiRos żadnego problemu, ponieważ grzejniki przemysłowe i komercyjne posiadają stopień ochrony IP 66/67.

 3. EVAPTON HEAT EXCHANGER

  Turcja

  Verified by europages badge

  Firma EVAPTON HEAT EXCHANGER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wymienniki ciepła. Jest również obecna w dziedzinach Odzyskiwacze ciepła, Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia, wymienniki ciepła do zastosowań prywatnych i przemysłowych, wymienniki ciepła do zastosowań prywatnych i przemysłowych, wymienniki ciepła ze stali nierdzewnej, parowniki, wymienniki ciepła do użytku chemicznego, Wymienniki rekuperatory kalorii, i Odzyskiwacze ciepła. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. THERMSYS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma THERMSYS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Kahl, Niemcy.

 5. ALDEA HEATING SYSTEMS

  Turcja

  Verified by europages badge

  Firma ALDEA HEATING SYSTEMS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pompy cieplne ogrzewcze do użytku domowego. Jest również obecna w dziedzinach Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia, Pompy cieplne przemysłowe, Izolacja termiczna - materiały, Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia, ogrzewanie podłogowe, Pompy cieplne przemysłowe, pompy cyrkulacyjne, heat pump heating, i pompy cieplne. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 1. SPRUNGMANN INFRAROTTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SPRUNGMANN INFRAROTTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Herford, Niemcy.

 2. THERMOCOAX ISOPAD GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma THERMOCOAX ISOPAD GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Heidelberg, Niemcy.

 1. BOHLEN ELEKTROWÄRME INH. STEFAN URBANEK

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BOHLEN ELEKTROWÄRME INH. STEFAN URBANEK, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Frankenberg, Niemcy.

 2. TRANSCALOR VERKAUFSKONTOR GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma TRANSCALOR VERKAUFSKONTOR GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Schwanewede, Niemcy.

 3. BRISKHEAT DEUTSCHLAND VERTRIEBSBÜRO

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BRISKHEAT DEUTSCHLAND VERTRIEBSBÜRO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Dortmund, Niemcy.

 4. LM-THERM ELEKTROTECHNIK AG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma LM-THERM ELEKTROTECHNIK AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Aldersbach, Niemcy.

 5. RONI ELEKTROGERÄTEBAU GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma RONI ELEKTROGERÄTEBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Wrestedt Ortsteil Nienwohlde, Niemcy.

 6. KLÖPPER-THERM GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KLÖPPER-THERM GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Dortmund, Niemcy.

 7. B 2 B SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma B 2 B SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ogrzewanie domowe - systemy i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia, klimatyzatory, grzejniki gazowe, Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia, i grzejniki gazowe. Ma siedzibę w Mulazzo, Włochy.

 8. METMANN

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma METMANN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Suszarnie przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia, Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia, ogrzewanie przemysłowe, industrial air conditioning, maszyny do chłodzenia, Air conditioning and heating, wytwornice powietrza, klimatyzatory powietrza przemysłowe, i wyposażenie do klimatyzacji. Ma siedzibę w Manlleu-Barcelona, Hiszpania.

 1. AGGREKO IBERIA

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma AGGREKO IBERIA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Generatory, prądnice. Jest również obecna w dziedzinach Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia, Wymienniki ciepła, Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia, transformatory elektryczne, Wymienniki ciepła, i wieże chłodnicze. Ma siedzibę w Barcelona, Hiszpania.

 2. ELEKTROHEIZUNG-DIREKT.DE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ELEKTROHEIZUNG-DIREKT.DE GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach mirror heating systems for the bathroom, i Heating systems, electric, for industrial purposes. Ma siedzibę w Hartmannsdorf, Niemcy.

 3. THS ENERGY GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma THS ENERGY GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Enger, Niemcy.

 4. TERAWO AUTOMATION GDBR

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma TERAWO AUTOMATION GDBR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Freiburg, Niemcy.

 5. KAMPMANN GMBH & CO. KG

  Niemcy

 6. EUROLINIA

  Białoruś

  Eurolinia, część grupy firm Nomacon-Eurolinia, która powstała w 1993, projektuje i produkuje wszelkiego rodzaju promienniki podczerwieni, systemy i urządzenia do ogrzewania przemysłowego i domowego. Asortyment produktów Eurolinia obejmuje między innymi przemysłowe tunelowe piece na podczerwień przeznaczone do zastosowań wymagających szybkiego i precyzyjnego ogrzewania; sprzęt i narzędzia do pomiaru i kontroli temperatury; grzałki silikonowe, wstęgowe, mikatermiczne i ceramiczne. Firma świadczy usługi i dzieli się swoją wiedzą fachową z klientami na całym świecie. Zakłady produkcyjne firmy posiadają certyfikaty ISO 9001, CE i zapewniają realizację projektów o wysokim stopniu lokalizacji. Produkty Eurolinia są eksportowane do 47 krajów na całym świecie, a klienci z coraz większej liczby krajów interesują się produktami i rozwojem firmy. Firma poszukuje agentów na całym świecie! MYŚL. WPROWADZAJ INNOWACJE. PODCZERWIEŃ.

 7. EUROTHERM GMBH

  Niemcy

  Oprócz grzejników z kamienia naturalnego (marmur, granit lub inne kamienie naturalne) firma oferuje także promienniki podczerwieni w lekkiej konstrukcji (tzw. panele grzewcze na podczerwień) wykonane z ocynkowanej blachy stalowej o grubości 1, 0 mm. Specjalna powłoka powierzchniowa zapewnia optymalne promieniowanie cieplne. Ze względu na stopień ochrony IP44 elementy grzewcze na podczerwień mogą być stosowane w pomieszczeniach wilgotnych. Innym innowacyjnym produktem jest szklany promiennik podczerwieni, który dzięki eleganckiemu i równomiernemu wzornictwu idealnie pasuje do nowoczesnych pomieszczeń mieszkalnych. Prosta ramka montażowa pozwala na montowanie grzejników zarówno na ścianie, jak i na suficie. Do zastosowań przemysłowych firma oferuje specjalne lampy wysokotemperaturowe. Są one szczególnie odpowiednie do ogrzewania dużych powierzchni, obszarów produkcyjnych i magazynowych lub obiektów publicznych i kościołów. Nadaje się również do dużych tarasów.

 8. MI-HEAT HEIZSYSTEME GMBH

  Niemcy

  Pierwsze spotkanie z węglową folią grzewczą mieliśmy już w 2014 roku i od razu nas zachwyciła i zafascynowała. Ten produkt przekonał nas od samego początku. Po przetestowaniu pierwszych egzemplarzy i sprawdzeniu ich skuteczności stwierdziliśmy, że na rynku nie ma lepszego systemu grzewczego. W międzyczasie możemy z pewnością zaoferować jeden z najszerszych asortymentów w dziedzinie węglowych folii grzewczych. Naszą ofertę uzupełniają mobilne systemy grzewcze, takie jak maty grzewcze na podczerwień, panele na podczerwień, ogrzewanie biurowe itp.. Celem jest zapewnienie najwyższego komfortu i wydajności. Oferujemy także duży wybór elementów sterujących. Doradzamy uczciwie i z punktu wydzenia praktyczności zastosowania. Atutem jest też płaska konstrukcja grzejników. Bliskość do klienta pozwala nam działać szybko i nie tracić z oczu szybkiego rozwoju rynku.

 9. WARM-ON GMBH

  Niemcy

  Firma Warm-On GmbH składa się z ambitnego zespołu specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie elektrycznych systemów grzewczych. Oferujemy Państwu doskonale opracowane rozwiązania, nienaganną obsługę i innowacyjne produkty – bez względu na branżę Państwa działalności. Dzięki naszej szerokiej gamie produktów oferujemy klientom najwyższej klasy rozwiązania do różnych zastosowań: od wysokiej jakości produktów grzewczych do zastosowań wewnątrz i na zewnątrz po najbardziej zaawansowane technicznie rozwiązania i produkty niestandardowe odpowiadające specyficznym potrzebom klienta. Wspólnie z naszymi partnerami tworzymy sieć, która jest korzystna dla wszystkich. Nasze produkty i rozwiązania zdobyły zaufanie klientów i uznanie specjalistów z branży. Przekonajcie się sami! Czekamy na Państwa zapytania.

 10. DINO ANLAGE- UND MASCHINENBAU E.K.

  Niemcy

  Szybko reagujemy na Państwa indywidualne życzenia, DINO Bremen jest jednym z wiodących producentów generatorów pary elektrycznej. DINO osiągnął tę pozycję nie poprzez wielkość firmy, ale dzięki wydajności swoich wysoko zmotywowanych pracowników, stawiających potrzeby klienta za punkt odniesienia w swojej pracy. W ten sposób firma z powodzeniem, od ponad 50 lat, zajmuje się produkcją maszyn na światowy rynek. DINO zajmuje się również instalacjami do destylacji i przegrzewaczami pary. Systemy oczyszczania ścieków, oczyszczalnie ścieków, oczyszczalnie wody, wymienniki ciepła, zbiorniki kondensatu, zbiorniki wody pitnej i paliwa, zbiorniki na osad oraz konstrukcje stalowe i stalowe ze stali nierdzewnej wykonane z rur i blachy stalowej dopełniają nasz asortyment. Od 1960 roku do ponad 140 krajów dostarczono ponad 25 000 systemów kotłowych. Pracownicy produkują wyroby zgodnie z indywidualnymi wymaganiami klientów, preferowana jest technologia przyjazna dla środowiska.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia - Import eksport

Liczba wyników

23 210 Przedsiębiorstwa