• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia

Wyniki dla

Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia - Import eksport

 1. FRIEDRICH WÜRTH PRODUKTIONS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Korzystasz z naszego ponad 65-letniego doświadczenia. Firma została założona w 1950 r. przez Friedricha Würtha w celu produkcji i naprawy elementów grzejnych do urządzeń gospodarstwa domowego, zastosowań przemysłowych, jak również techniki medycznej i laboratoryjnej. Do dziś jego następcy pozostają wierni celom firmy, które wówczas wyznaczył. Jego wnuk Steffen Wolf kontynuuje dziś prowadzenie firmy w duchu idei założycielskiej. Korzystacie Państwo z naszych zalet lokalizacyjnych. Siedziba firmy Friedrich Würth Produktions GmbH znajduje się w Empfingen. Zakład produkcyjny produktów firmy Würth znajduje się w Republice Czeskiej. Firma WoTech jest częścią grupy przedsiębiorstw Würth. Na kolejnych stronach chcielibyśmy przekonać Państwa do naszego asortymentu produktów, który obejmuje elektryczne elementy grzejne do różnych zastosowań i ceramiczne płyty grzejne, jak również produkcję kompletnych urządzeń i komponentów systemowych.

  Witryna www Open In New icon
 2. THERMSYS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  ThermSys to firma o ugruntowanej pozycji na rynku, specjalizująca się w planowaniu, projektowaniu i produkcji dostosowanych do potrzeb klienta przemysłowych aplikacji grzewczych i pomiaru temperatury z wykorzystaniem kabli izolowanych mineralnie. ThermSys pracuje i produkuje zgodnie z certyfikowanym systemem jakości ISO 9001. Zatrudniamy inżynierów i techników z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu i wytwarzaniu produktów dostosowanych do potrzeb klienta. Filozofia naszej firmy to: „Chcemy być partnerem, a nie tylko dostawcą". Kompetentni i zmotywowani pracownicy planują, projektują i produkują zgodnie z Państwa wymaganiami. Wspólnie z Państwem i dzięki naszemu doświadczeniu w dziedzinie przemysłu półprzewodników, techniki próżniowej, analizy, energetyki, budowy maszyn, producentów OEM, instytutów badawczych i uniwersytetów, możemy szybko, sprawnie i ekonomicznie realizować Państwa życzenia.

  Witryna www Open In New icon
 3. TECHNOTHERM INTERNATIONAL - LUCHT LHZ ELEKTROHEIZUNG GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Historia marki TECHNOTHERM charakteryzuje się pozytywnym rozwojem na rynku usług budowlanych. W ciągu ostatnich 30 lat firma ugruntowała swoją pozycję na rynku krajowym i międzynarodowym poprzez zróżnicowany asortyment produktów w dziedzinie ogrzewania elektrycznego, wysoką jakość i innowacyjne rozwiązania (do zadań specjalnych). Z biegiem czasu asortyment produktów w zakresie elektrycznego ogrzewania akumulacyjnego, elektrycznego ogrzewania częściowego, hartowania podłóg, ogrzewania bezpośredniego, ogrzewania marmurowego i ogrzewania na podczerwień był stale poszerzany i optymalizowany.Podstawowe kompetencje firmy to ogrzewanie magazynowe i ogrzewanie elektryczne. Dzięki ciągłej optymalizacji techniki grzewczej zasobnika możliwe były znacznie mniejsze głębokości zabudowy. Dzisiaj ogrzewacze akumulacyjne TECHNOTHERM charakteryzują się inteligentnymi systemami sterowania i regulacji, nowoczesnym, ponadczasowym wzornictwem i niezawodną jakością!

  Witryna www Open In New icon
 4. AURA GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  GmbH & Co. GmbH & Co. KG jest średniej wielkości przedsiębiorstwem założonym w 1982 roku, specjalizującym się w przemysłowych ciepłowniach procesowych. Oferujemy rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb oraz do wymogów przemysłowych systemów ogrzewania maszynowego lub procesowego. Doradzamy, planujemy, projektujemy, obliczamy, konstruujemy i produkujemy.

  Witryna www Open In New icon
 5. OHMEX INDUSTRIELLE ELEKTROWÄRME GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Przedsiębiorstwo OhmEx Industrielle Elektrowärme GmbH projektuje, konstruuje i dostarcza elektryczne podgrzewacze procesowe na zamówienie klienta oraz rozdzielnice elektryczne do zastosowań w bezpiecznym otoczeniu oraz stref zabezpieczonych przed wybuchem według ATEX, IECEx. Nasze podgrzewacze procesowe posiadają oznaczenie CE, zgodnie z aktualnymi normami CENELEC i IEC. Doradztwo (studium wykonalności/ ocena ekonomiczności/ oferta), planowanie (projektowanie/ konstrukcje 3D/ obliczenia termodynamiczne/ testowanie projektu), produkcja ( mechaniczna/ spawanie/ prace elektryczne/ pojemniki ciśnieniowe/ odbiór techniczny, np. sprawdzanie zgodności z normami TÜV/ testy końcowe), uruchamianie (dokumentacja/ szkolenie personelu). Wraz z naszym partnerem zewnętrznym Mainsite Technologies GmbH, tworzymy warunki dla skutecznych, innowacyjnych i efektywnych kosztowo rozwiązań produktowych. Najwyższa jakość to u nas standard.

  Witryna www Open In New icon
Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. LUCHT LHZ ELEKTROHEIZUNG GMBH & CO.KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma Lucht LHZ Elektroheizung GmbH & Co. produkuje i dystrybuuje systemy grzewcze zasilane elektrycznie pod własną nazwą oraz jako partner OEM dla międzynarodowych klientów. Portfolio produktów obejmuje kasetonowe ogrzewacze akumulacyjne, nocne ogrzewacze akumulacyjne, grzejniki bezpośrednie, konwektory, promienniki podczerwieni i grzejniki łazienkowe. Nasze wyroby są produkowane w zakładach w Hartmannsdorfie i Burgstädt. LUCHT LHZ jest innowacyjnym przedsiębiorstwem w dziedzinie przyszłościowej, bezemisyjnej i niezawodnej techniki elektrycznego ogrzewania pomieszczeń "Made in Germany“. Nasze produkty spełniają wszystkie krajowe i międzynarodowe wymagania stawiane nowoczesnym systemom grzewczym. Prosta możliwość sprzężenia z energią elektryczną z odnawialnych źródeł energii, jak również nasze wyniki badań i rozwoju, zapewniają, że nasze najlepsze produkty są zawsze na pierwszym miejscu. Tego właśnie mogą oczekiwać nasi klienci na całym świecie - od ponad 30 lat. Dzisiaj i jutro. Każdego dnia.

  Witryna www Open In New icon
 2. TEKNO AIR CONDITIONING AND ENGINEERING

  Turcja

  Verified by europages badge

  Tekno Air Conditioning and Engineering Inc. jest tureckim dostawcą zróżnicowanych materiałów budowlanych i do instalacji gazu ziemnego z Denizli, Turcja. Posiadając ponad dziesięcioletnie doświadczenie w przemyśle budowlanym, nieprzerwanie pracujemy nad poszerzaniem gamy naszych produktów aby jak najlepiej służyć naszym klientom. Obsługujemy klientów na powierzchni 650 m2 naszego salonu ekspozycyjnego Gümüşçay i 1150 m2 salonu ekspozycyjnego filii wyrobów ceramicznych Ege. Z doświadczonymi doradcami sprzedaży oferujemy wszystko, czego potrzebujesz w zakresie urządzeń sanitarnych i wyrobów ceramicznych. Ponadto, stosując innowacyjne podejście, dokładamy wszelkich starań by poszerzać co roku portfolio naszych produktów. Jako Tekno Air Conditioning and Engineering Inc. dostarczamy materiały do budowy infrastruktury, takie jak: •Rury i złączki, •Materiały budowlane, na przykład złączki rurowe z tworzyw sztucznych, Nasza grupa wyrobów ceramicznych: •Wyposażenie i akcesoria łazienkowe, •Umywalki, •Muszle klozetowe, •Powłoki posadzkowe do łazienek, •Urządzenia sanitarne i wiele innych do odkrycia na naszej stronie internetowej! Stawiamy na promowanie własnych produktów, przy bezkompromisowym podejściu do jakości, pomimo silnej konkurencji na rynku, a także na przyjęcie nowatorskiego podejścia jako naszej dewizy. Nie wahaj się skontaktować z nami, aby uzyskać więcej informacji!

  Witryna www Open In New icon
 3. EUROLINIA

  Białoruś

  Verified by europages badge

  Eurolinia, część grupy firm Nomacon-Eurolinia, która powstała w 1993, projektuje i produkuje wszelkiego rodzaju promienniki podczerwieni, systemy i urządzenia do ogrzewania przemysłowego i domowego. Asortyment produktów Eurolinia obejmuje między innymi przemysłowe tunelowe piece na podczerwień przeznaczone do zastosowań wymagających szybkiego i precyzyjnego ogrzewania; sprzęt i narzędzia do pomiaru i kontroli temperatury; grzałki silikonowe, wstęgowe, mikatermiczne i ceramiczne. Firma świadczy usługi i dzieli się swoją wiedzą fachową z klientami na całym świecie. Zakłady produkcyjne firmy posiadają certyfikaty ISO 9001, CE i zapewniają realizację projektów o wysokim stopniu lokalizacji. Produkty Eurolinia są eksportowane do 47 krajów na całym świecie, a klienci z coraz większej liczby krajów interesują się produktami i rozwojem firmy. Firma poszukuje agentów na całym świecie! MYŚL. WPROWADZAJ INNOWACJE. PODCZERWIEŃ.

  Witryna www Open In New icon
 4. SETLANS POLAND

  Polska

  Verified by europages badge

  Marka Setlans powstała w 2012 roku jako część firmy Kon-Bud, która od 1995 roku specjalizuje się w produkcji elementów blaszanych wchodzących w skład obudów obrabiarek.Od tego czasu świadczymy usługi dla przemysłu cementowego i ciężkiego. Od ponad 25 lat nieustannie pracujemy nad dostosowaniem naszych produktów i procesów, tak aby były bardziej przyjazne dla środowiska i użytkownika. Jako firma rodzinna przywiązujemy dużą wagę do utrzymania wysokiej jakości oferowanych produktów i usług oraz dokładamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania obecnych i potencjalnych klientów. Jesteśmy dobrze znanym polskim producentem z dużymi możliwościami zaistnienia na rynkach międzynarodowych. Nasi pracownicy należą do naszego zespołu od wielu lat. Są to doświadczeni i certyfikowani spawacze, ślusarze i doradcy techniczni. Obecnie naszą główną linią produkcyjną są ekologiczne kotły grzewcze: zarówno automatyczne - ekogroszek węgiel i pellet, jak i zasypowe - drewno i węgiel, co więcej oferujemy również zbiorniki buforowe o pojemności: 100, 200, 380 i 550 litrów. Każdy produkt jest testowany pod wysokim ciśnieniem przez uprawnioną osobę w celu zminimalizowania ryzyka wystąpienia jakichkolwiek wad. Prosimy skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

  Witryna www Open In New icon
 5. FRIEDRICH SCHULTZE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma Schultze RiRos to niezawodny partner w prawie każdym możliwym zastosowaniu – nasze wyroby charakteryzują się wyjątkową stabilnością i bezproblemowym podłączeniem. Nagrzewnice żebrowane chronią wrażliwe systemy przed mrozem. Zanieczyszczenia, wilgoć lub strumień wody oraz krótkotrwałe zalanie nie stanowią dla Schultze RiRos żadnego problemu, ponieważ grzejniki przemysłowe i komercyjne posiadają stopień ochrony IP 66/67.

  Witryna www Open In New icon
 1. TRANSCALOR VERKAUFSKONTOR GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 2. SPRUNGMANN INFRAROTTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 3. THERMOCOAX ISOPAD GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 4. BOHLEN ELEKTROWÄRME INH. STEFAN URBANEK

  Niemcy

  Verified by europages badge
 5. BRISKHEAT DEUTSCHLAND VERTRIEBSBÜRO

  Niemcy

  Verified by europages badge
 6. VAKIA GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 7. LM-THERM ELEKTROTECHNIK AG

  Niemcy

  Verified by europages badge
 8. RONI ELEKTROGERÄTEBAU GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 9. KLÖPPER-THERM GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge
 10. ELEKTROHEIZUNG-DIREKT.DE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 1. METMANN

  Hiszpania

  Verified by europages badge
 2. THS ENERGY GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge
 3. B 2 B SRL

  Włochy

  Verified by europages badge
 4. KANTHAL ZN DER SANDVIK MATERIALS TECHNOLOGY DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 5. AGGREKO IBERIA

  Hiszpania

  Verified by europages badge
 6. TERAWO AUTOMATION GDBR

  Niemcy

  Verified by europages badge
 7. KAMPMANN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Kampmann, NOVA & emco Klima to silni producenci w branży usług budowlanych. Efektem integracji jest portfolio produktów, które nie ma sobie równych, oraz wyjątkowa wiedza specjalistyczna w zakresie systemów klimatyzacyjnych.

 8. MI-HEAT HEIZSYSTEME GMBH

  Niemcy

  Pierwsze spotkanie z węglową folią grzewczą mieliśmy już w 2014 roku i od razu nas zachwyciła i zafascynowała. Ten produkt przekonał nas od samego początku. Po przetestowaniu pierwszych egzemplarzy i sprawdzeniu ich skuteczności stwierdziliśmy, że na rynku nie ma lepszego systemu grzewczego. W międzyczasie możemy z pewnością zaoferować jeden z najszerszych asortymentów w dziedzinie węglowych folii grzewczych. Naszą ofertę uzupełniają mobilne systemy grzewcze, takie jak maty grzewcze na podczerwień, panele na podczerwień, ogrzewanie biurowe itp.. Celem jest zapewnienie najwyższego komfortu i wydajności. Oferujemy także duży wybór elementów sterujących. Doradzamy uczciwie i z punktu wydzenia praktyczności zastosowania. Atutem jest też płaska konstrukcja grzejników. Bliskość do klienta pozwala nam działać szybko i nie tracić z oczu szybkiego rozwoju rynku.

 9. EUROTHERM GMBH

  Niemcy

  Oprócz grzejników z kamienia naturalnego (marmur, granit lub inne kamienie naturalne) firma oferuje także promienniki podczerwieni w lekkiej konstrukcji (tzw. panele grzewcze na podczerwień) wykonane z ocynkowanej blachy stalowej o grubości 1, 0 mm. Specjalna powłoka powierzchniowa zapewnia optymalne promieniowanie cieplne. Ze względu na stopień ochrony IP44 elementy grzewcze na podczerwień mogą być stosowane w pomieszczeniach wilgotnych. Innym innowacyjnym produktem jest szklany promiennik podczerwieni, który dzięki eleganckiemu i równomiernemu wzornictwu idealnie pasuje do nowoczesnych pomieszczeń mieszkalnych. Prosta ramka montażowa pozwala na montowanie grzejników zarówno na ścianie, jak i na suficie. Do zastosowań przemysłowych firma oferuje specjalne lampy wysokotemperaturowe. Są one szczególnie odpowiednie do ogrzewania dużych powierzchni, obszarów produkcyjnych i magazynowych lub obiektów publicznych i kościołów. Nadaje się również do dużych tarasów.

 10. ACI

  Francja

  Francuski producent elektrycznych spiral grzejnych od 1995 r., firma ACI oferuje szeroką gamę rozwiązań elektrycznych systemów grzewczych, sprawnych i dostosowywalnych, standardowych lub na specjalne zamówienie dla większości branż przemysłowych. Nasze doświadczenie pozwala nam zaproponować Państwu liczne rozwiązania w dziedzinie ogrzewania, niezależnie od zastosowania: ogrzewanie ciał stałych, płynów lub gazu, od pojedynczej sztuki do serii. Działamy w tak różnych branżach jak przetwórstwo tworzyw sztucznych, chemia, medycyna, kosmetyka, rolno-spożywcza oraz w branży opakowań i obróbki powierzchniowej. Nasze płyty grzejne, obejmy z miki lub ceramiczne, wkłady grzejne dużej pojemności i małej pojemności, grzałki rurkowe są dostosowane do wszystkich branż przemysłu. ACI proponuje również elektryczne spirale grzejne do wszystkich zastosowań i dostarcza wszędzie we Francji oraz za granicę kable i przewody grzejne, giętkie rury grzejne, spirale elektryczne przyprasowane, przewody grzejne.

Filtry

Wyniki dla

Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia - Import eksport

Liczba wyników

25 151 przedsiębiorstwa