• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia

Wyniki dla

Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia - Import eksport

 1. TECHNOTHERM INTERNATIONAL - LUCHT LHZ ELEKTROHEIZUNG GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Historia marki TECHNOTHERM charakteryzuje się pozytywnym rozwojem na rynku usług budowlanych. W ciągu ostatnich 30 lat firma ugruntowała swoją pozycję na rynku krajowym i międzynarodowym poprzez zróżnicowany asortyment produktów w dziedzinie ogrzewania elektrycznego, wysoką jakość i innowacyjne rozwiązania (do zadań specjalnych). Z biegiem czasu asortyment produktów w zakresie elektrycznego ogrzewania akumulacyjnego, elektrycznego ogrzewania częściowego, hartowania podłóg, ogrzewania bezpośredniego, ogrzewania marmurowego i ogrzewania na podczerwień był stale poszerzany i optymalizowany.Podstawowe kompetencje firmy to ogrzewanie magazynowe i ogrzewanie elektryczne. Dzięki ciągłej optymalizacji techniki grzewczej zasobnika możliwe były znacznie mniejsze głębokości zabudowy. Dzisiaj ogrzewacze akumulacyjne TECHNOTHERM charakteryzują się inteligentnymi systemami sterowania i regulacji, nowoczesnym, ponadczasowym wzornictwem i niezawodną jakością!

 2. THERMSYS GMBH

  Niemcy

  ThermSys to firma o ugruntowanej pozycji na rynku, specjalizująca się w planowaniu, projektowaniu i produkcji dostosowanych do potrzeb klienta przemysłowych aplikacji grzewczych i pomiaru temperatury z wykorzystaniem kabli izolowanych mineralnie. ThermSys pracuje i produkuje zgodnie z certyfikowanym systemem jakości ISO 9001. Zatrudniamy inżynierów i techników z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu i wytwarzaniu produktów dostosowanych do potrzeb klienta. Filozofia naszej firmy to: „Chcemy być partnerem, a nie tylko dostawcą". Kompetentni i zmotywowani pracownicy planują, projektują i produkują zgodnie z Państwa wymaganiami. Wspólnie z Państwem i dzięki naszemu doświadczeniu w dziedzinie przemysłu półprzewodników, techniki próżniowej, analizy, energetyki, budowy maszyn, producentów OEM, instytutów badawczych i uniwersytetów, możemy szybko, sprawnie i ekonomicznie realizować Państwa życzenia.

 3. AURA GMBH & CO. KG

  Niemcy

  GmbH & Co. GmbH & Co. KG jest średniej wielkości przedsiębiorstwem założonym w 1982 roku, specjalizującym się w przemysłowych ciepłowniach procesowych. Oferujemy rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb oraz do wymogów przemysłowych systemów ogrzewania maszynowego lub procesowego. Doradzamy, planujemy, projektujemy, obliczamy, konstruujemy i produkujemy.

 4. FRIEDRICH WÜRTH PRODUKTIONS GMBH

  Niemcy

  Korzystasz z naszego ponad 65-letniego doświadczenia. Firma została założona w 1950 r. przez Friedricha Würtha w celu produkcji i naprawy elementów grzejnych do urządzeń gospodarstwa domowego, zastosowań przemysłowych, jak również techniki medycznej i laboratoryjnej. Do dziś jego następcy pozostają wierni celom firmy, które wówczas wyznaczył. Jego wnuk Steffen Wolf kontynuuje dziś prowadzenie firmy w duchu idei założycielskiej. Korzystacie Państwo z naszych zalet lokalizacyjnych. Siedziba firmy Friedrich Würth Produktions GmbH znajduje się w Empfingen. Zakład produkcyjny produktów firmy Würth znajduje się w Republice Czeskiej. Firma WoTech jest częścią grupy przedsiębiorstw Würth. Na kolejnych stronach chcielibyśmy przekonać Państwa do naszego asortymentu produktów, który obejmuje elektryczne elementy grzejne do różnych zastosowań i ceramiczne płyty grzejne, jak również produkcję kompletnych urządzeń i komponentów systemowych.

 5. LUCHT LHZ ELEKTROHEIZUNG GMBH & CO.KG

  Niemcy

  Firma Lucht LHZ Elektroheizung GmbH & Co. produkuje i dystrybuuje systemy grzewcze zasilane elektrycznie pod własną nazwą oraz jako partner OEM dla międzynarodowych klientów. Portfolio produktów obejmuje kasetonowe ogrzewacze akumulacyjne, nocne ogrzewacze akumulacyjne, grzejniki bezpośrednie, konwektory, promienniki podczerwieni i grzejniki łazienkowe. Nasze wyroby są produkowane w zakładach w Hartmannsdorfie i Burgstädt. LUCHT LHZ jest innowacyjnym przedsiębiorstwem w dziedzinie przyszłościowej, bezemisyjnej i niezawodnej techniki elektrycznego ogrzewania pomieszczeń "Made in Germany“. Nasze produkty spełniają wszystkie krajowe i międzynarodowe wymagania stawiane nowoczesnym systemom grzewczym. Prosta możliwość sprzężenia z energią elektryczną z odnawialnych źródeł energii, jak również nasze wyniki badań i rozwoju, zapewniają, że nasze najlepsze produkty są zawsze na pierwszym miejscu. Tego właśnie mogą oczekiwać nasi klienci na całym świecie - od ponad 30 lat. Dzisiaj i jutro. Każdego dnia.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. OHMEX INDUSTRIELLE ELEKTROWÄRME GMBH

  Niemcy

  Przedsiębiorstwo OhmEx Industrielle Elektrowärme GmbH projektuje, konstruuje i dostarcza elektryczne podgrzewacze procesowe na zamówienie klienta oraz rozdzielnice elektryczne do zastosowań w bezpiecznym otoczeniu oraz stref zabezpieczonych przed wybuchem według ATEX, IECEx. Nasze podgrzewacze procesowe posiadają oznaczenie CE, zgodnie z aktualnymi normami CENELEC i IEC. Doradztwo (studium wykonalności/ ocena ekonomiczności/ oferta), planowanie (projektowanie/ konstrukcje 3D/ obliczenia termodynamiczne/ testowanie projektu), produkcja ( mechaniczna/ spawanie/ prace elektryczne/ pojemniki ciśnieniowe/ odbiór techniczny, np. sprawdzanie zgodności z normami TÜV/ testy końcowe), uruchamianie (dokumentacja/ szkolenie personelu). Wraz z naszym partnerem zewnętrznym Mainsite Technologies GmbH, tworzymy warunki dla skutecznych, innowacyjnych i efektywnych kosztowo rozwiązań produktowych. Najwyższa jakość to u nas standard.

 2. TEKNO AIR CONDITIONING AND ENGINEERING

  Turcja

  Tekno Air Conditioning and Engineering Inc. jest tureckim dostawcą zróżnicowanych materiałów budowlanych i do instalacji gazu ziemnego z Denizli, Turcja. Posiadając ponad dziesięcioletnie doświadczenie w przemyśle budowlanym, nieprzerwanie pracujemy nad poszerzaniem gamy naszych produktów aby jak najlepiej służyć naszym klientom. Obsługujemy klientów na powierzchni 650 m2 naszego salonu ekspozycyjnego Gümüşçay i 1150 m2 salonu ekspozycyjnego filii wyrobów ceramicznych Ege. Z doświadczonymi doradcami sprzedaży oferujemy wszystko, czego potrzebujesz w zakresie urządzeń sanitarnych i wyrobów ceramicznych. Ponadto, stosując innowacyjne podejście, dokładamy wszelkich starań by poszerzać co roku portfolio naszych produktów. Jako Tekno Air Conditioning and Engineering Inc. dostarczamy materiały do budowy infrastruktury, takie jak: •Rury i złączki, •Materiały budowlane, na przykład złączki rurowe z tworzyw sztucznych, Nasza grupa wyrobów ceramicznych: •Wyposażenie i akcesoria łazienkowe, •Umywalki, •Muszle klozetowe, •Powłoki posadzkowe do łazienek, •Urządzenia sanitarne i wiele innych do odkrycia na naszej stronie internetowej! Stawiamy na promowanie własnych produktów, przy bezkompromisowym podejściu do jakości, pomimo silnej konkurencji na rynku, a także na przyjęcie nowatorskiego podejścia jako naszej dewizy. Nie wahaj się skontaktować z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 3. SETLANS POLAND

  Polska

  Marka Setlans powstała w 2012 roku jako część firmy Kon-Bud, która od 1995 roku specjalizuje się w produkcji elementów blaszanych wchodzących w skład obudów obrabiarek.Od tego czasu świadczymy usługi dla przemysłu cementowego i ciężkiego. Od ponad 25 lat nieustannie pracujemy nad dostosowaniem naszych produktów i procesów, tak aby były bardziej przyjazne dla środowiska i użytkownika. Jako firma rodzinna przywiązujemy dużą wagę do utrzymania wysokiej jakości oferowanych produktów i usług oraz dokładamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania obecnych i potencjalnych klientów. Jesteśmy dobrze znanym polskim producentem z dużymi możliwościami zaistnienia na rynkach międzynarodowych. Nasi pracownicy należą do naszego zespołu od wielu lat. Są to doświadczeni i certyfikowani spawacze, ślusarze i doradcy techniczni. Obecnie naszą główną linią produkcyjną są ekologiczne kotły grzewcze: zarówno automatyczne - ekogroszek węgiel i pellet, jak i zasypowe - drewno i węgiel, co więcej oferujemy również zbiorniki buforowe o pojemności: 100, 200, 380 i 550 litrów. Każdy produkt jest testowany pod wysokim ciśnieniem przez uprawnioną osobę w celu zminimalizowania ryzyka wystąpienia jakichkolwiek wad. Prosimy skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

 4. FRIEDRICH SCHULTZE GMBH

  Niemcy

  Firma Schultze RiRos to niezawodny partner w prawie każdym możliwym zastosowaniu – nasze wyroby charakteryzują się wyjątkową stabilnością i bezproblemowym podłączeniem. Nagrzewnice żebrowane chronią wrażliwe systemy przed mrozem. Zanieczyszczenia, wilgoć lub strumień wody oraz krótkotrwałe zalanie nie stanowią dla Schultze RiRos żadnego problemu, ponieważ grzejniki przemysłowe i komercyjne posiadają stopień ochrony IP 66/67.

 5. SPRUNGMANN INFRAROTTECHNIK GMBH

  Niemcy

 1. THERMOCOAX ISOPAD GMBH

  Niemcy

 2. BOHLEN ELEKTROWÄRME INH. STEFAN URBANEK

  Niemcy

 1. TRANSCALOR VERKAUFSKONTOR GMBH

  Niemcy

 2. BRISKHEAT DEUTSCHLAND VERTRIEBSBÜRO

  Niemcy

 3. VAKIA GMBH

  Niemcy

 4. LM-THERM ELEKTROTECHNIK AG

  Niemcy

 5. WE PLUS GROUP

  Turcja

 6. RONI ELEKTROGERÄTEBAU GMBH

  Niemcy

 7. KLÖPPER-THERM GMBH & CO. KG

  Niemcy

 8. METMANN

  Hiszpania

 1. THS ENERGY GMBH & CO. KG

  Niemcy

 2. B 2 B SRL

  Włochy

 3. AGGREKO IBERIA

  Hiszpania

 4. ELEKTROHEIZUNG-DIREKT.DE GMBH

  Niemcy

 5. TERAWO AUTOMATION GDBR

  Niemcy

 6. KAMPMANN GMBH & CO. KG

  Niemcy

 7. MI-HEAT HEIZSYSTEME GMBH

  Niemcy

  Pierwsze spotkanie z węglową folią grzewczą mieliśmy już w 2014 roku i od razu nas zachwyciła i zafascynowała. Ten produkt przekonał nas od samego początku. Po przetestowaniu pierwszych egzemplarzy i sprawdzeniu ich skuteczności stwierdziliśmy, że na rynku nie ma lepszego systemu grzewczego. W międzyczasie możemy z pewnością zaoferować jeden z najszerszych asortymentów w dziedzinie węglowych folii grzewczych. Naszą ofertę uzupełniają mobilne systemy grzewcze, takie jak maty grzewcze na podczerwień, panele na podczerwień, ogrzewanie biurowe itp.. Celem jest zapewnienie najwyższego komfortu i wydajności. Oferujemy także duży wybór elementów sterujących. Doradzamy uczciwie i z punktu wydzenia praktyczności zastosowania. Atutem jest też płaska konstrukcja grzejników. Bliskość do klienta pozwala nam działać szybko i nie tracić z oczu szybkiego rozwoju rynku.

 8. EUROLINIA

  Białoruś

  Eurolinia, część grupy firm Nomacon-Eurolinia, która powstała w 1993, projektuje i produkuje wszelkiego rodzaju promienniki podczerwieni, systemy i urządzenia do ogrzewania przemysłowego i domowego. Asortyment produktów Eurolinia obejmuje między innymi przemysłowe tunelowe piece na podczerwień przeznaczone do zastosowań wymagających szybkiego i precyzyjnego ogrzewania; sprzęt i narzędzia do pomiaru i kontroli temperatury; grzałki silikonowe, wstęgowe, mikatermiczne i ceramiczne. Firma świadczy usługi i dzieli się swoją wiedzą fachową z klientami na całym świecie. Zakłady produkcyjne firmy posiadają certyfikaty ISO 9001, CE i zapewniają realizację projektów o wysokim stopniu lokalizacji. Produkty Eurolinia są eksportowane do 47 krajów na całym świecie, a klienci z coraz większej liczby krajów interesują się produktami i rozwojem firmy. Firma poszukuje agentów na całym świecie! MYŚL. WPROWADZAJ INNOWACJE. PODCZERWIEŃ.

 9. EUROTHERM GMBH

  Niemcy

  Oprócz grzejników z kamienia naturalnego (marmur, granit lub inne kamienie naturalne) firma oferuje także promienniki podczerwieni w lekkiej konstrukcji (tzw. panele grzewcze na podczerwień) wykonane z ocynkowanej blachy stalowej o grubości 1, 0 mm. Specjalna powłoka powierzchniowa zapewnia optymalne promieniowanie cieplne. Ze względu na stopień ochrony IP44 elementy grzewcze na podczerwień mogą być stosowane w pomieszczeniach wilgotnych. Innym innowacyjnym produktem jest szklany promiennik podczerwieni, który dzięki eleganckiemu i równomiernemu wzornictwu idealnie pasuje do nowoczesnych pomieszczeń mieszkalnych. Prosta ramka montażowa pozwala na montowanie grzejników zarówno na ścianie, jak i na suficie. Do zastosowań przemysłowych firma oferuje specjalne lampy wysokotemperaturowe. Są one szczególnie odpowiednie do ogrzewania dużych powierzchni, obszarów produkcyjnych i magazynowych lub obiektów publicznych i kościołów. Nadaje się również do dużych tarasów.

 10. DINO ANLAGE- UND MASCHINENBAU E.K.

  Niemcy

  Szybko reagujemy na Państwa indywidualne życzenia, DINO Bremen jest jednym z wiodących producentów generatorów pary elektrycznej. DINO osiągnął tę pozycję nie poprzez wielkość firmy, ale dzięki wydajności swoich wysoko zmotywowanych pracowników, stawiających potrzeby klienta za punkt odniesienia w swojej pracy. W ten sposób firma z powodzeniem, od ponad 50 lat, zajmuje się produkcją maszyn na światowy rynek. DINO zajmuje się również instalacjami do destylacji i przegrzewaczami pary. Systemy oczyszczania ścieków, oczyszczalnie ścieków, oczyszczalnie wody, wymienniki ciepła, zbiorniki kondensatu, zbiorniki wody pitnej i paliwa, zbiorniki na osad oraz konstrukcje stalowe i stalowe ze stali nierdzewnej wykonane z rur i blachy stalowej dopełniają nasz asortyment. Od 1960 roku do ponad 140 krajów dostarczono ponad 25 000 systemów kotłowych. Pracownicy produkują wyroby zgodnie z indywidualnymi wymaganiami klientów, preferowana jest technologia przyjazna dla środowiska.

Filtry

Wyniki dla

Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia - Import eksport

Liczba wyników

23 290 przedsiębiorstwa