• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • formy do tworzyw sztucznych

Wyniki dla

Formy do tworzyw sztucznych - Import eksport

 1. AYBERKSAN PLASTIK KALIP SANAYI

  Turcja

  Verified by europages badge

  AYBERKSAN Plastic Mold Industry rozpoczęła swoją działalność w 2004 roku w Zorganizowanej strefie przemysłowej İvedik od produkcji form. Ze względu na przywiązywanie równej wagi do jakości i satysfakcji klienta, firma w krótkim czasie podpisała wiele udanych projektów w różnych sektorach zarrówo w kraju jak i za granicą. Potwierdzając certyfikatami swoje zaangażowanie w jakość, największe i najważniejsze inwestycje firmy dotyczą zasobów ludzkich i rozwoju technologii.\n\nZakres działalności poszerzono o wtrysk tworzyw sztucznych, będący integralżyną częścią branży, obok produkcji form, a to zaowocowało tysiącami produktów oraz usługami dla różnych gałęzi przemysłu, od obronnego po medyczny, od samochodowego po meblowy, od wyposażenia parków i ogrodów po przemysł wiertniczy. Firma stawia sobie za cel oferowanie rozwiązań najlepiej dostosowanych do wymagań klientów w dziedzinie wtrysku i formowania wtryskowego tworzyw sztucznych. Dokładny i skuteczny transfer informacji jest jedną z głównych zasad handlowych.\n\nDzięki swoim możliwościom technicznym, wagi przywiązywanej do badań i rozwoju oraz zaangażowaniu w zapewnianie satysfakcji klienta, firmie zawsze udawało się zachować dynamikę rozwoju.

 2. KUNSTSTOFFTECHNIK WEISSBACH GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Nasza rodzinna firma od 1991 roku produkuje rozwiązania z tworzyw sztucznych specyficzne dla klienta. W Gornau koło Chemnitz 55 pracowników pracuje obecnie w obszarach przetwarzania półproduktów, budowy pojemników i aparatury, budowy instalacji i technologii pomieszczeń czystych. Nasze rozwiązania są stosowane w takich branżach, jak inżynieria mechaniczna i zakładowa, technika medyczna i środowiskowa, przemysł półprzewodników i fotowoltaika. O wysokiej jakości naszych produktów i usług świadczy certyfikacja naszej firmy zgodnie z ISO 9001: 2008.

 3. ACKOR MOULD LIMITED

  Chiny

  Verified by europages badge

  Założone w Dongguan, Chiny, w 2003 roku, przedsiębiorstwo Ackor Mould Limited poświęciło dwie ostatnie dekady na ścisłą współpracę z klientami, aby dostarczać optymalne rozwiązania w dziedzinie narzędzi do wtryskiwania i formowania produktów. Nasze kompleksowe usługi obejmują wszystko, od wytwarzania form i formowania wtryskowego, po montaż produktu końcowego. Do kluczowych rynków należą Japonia, UE i Ameryka, gdzie zbudowaliśmy silne relacje partnerskie, oparte na zaufaniu, którym obdarzyli nas nasi szanowni klienci. Dzięki dużemu doświadczeniu w różnych branżach przemysłu, takich jak motoryzacyjna, medyczna, elektroniczna, kosmetyczna i elektryczna, Ackor Mould Limited stał się niezawodnym dostawcą. Nasze wysokie kompetencje wykraczają poza narzędzia do wtryskiwania w ramach prac takich, jak obróbka CNC, formowanie silikonu, formowanie gumy, tłoczenie metali i formowanie próżniowe tworzyw sztucznych. Od skromnych początków, firma Ackor Mould Limited znacznie rozwinęła się, stosując kluczowe zasady wysokiej jakości i konkurencyjne ceny. Nasze zaangażowanie jest widoczne przez pryzmat bezwzględnego dążenia do spełniania oczekiwań klientów i dostarczania opłacalnych produktów, spełniających najwyższe standardy, od wstępnego zapytania, poprzez produkcję, po terminową dostawę. Specjalizując się, od ponad dwóch dekad, w produkcji narzędzi do formowania wtryskowego, przedsiębiorstwo Ackor Mould zyskało doskonałą reputację w przemyśle narzędzi do formowania wtryskowego. Nasza ekspertyza jest widoczna w różnych sektorach, w których działamy, w tym motoryzacyjnym, medycznym, elektronicznym, kosmetycznym i elektrycznym.

 4. SACEL GROUP

  Włochy

  Verified by europages badge

  Sacel to firma z miasta Ozegna mająca czterdziestoletnie doświadczenie w zakresie budowy form do blachy i tworzyw sztucznych, formowania termoplastycznego, cięcia blach, laserowego spawania metali oraz konstrukcji automatyki. Firma posiada duży i nowoczesny park maszynowy oraz dział badawczo-rozwojowy zdolny do projektowania i wdrażania procesów we współpracy z klientami w zakresie rozwoju produktu. Sacel zarządza wszystkimi fazami łańcucha produkcyjnego, od projektu urządzenia po dostawę części, z poszanowaniem wymagań klienta. Nasi klienci działają w branży MOTORYZACYJNEJ, MEDYCZNEJ I ELEKTRONICZNEJ. Działamy na arenie międzynarodowej z naszymi siedzibami w następujących krajach: Włochy, Słowacja i Meksyk, siedziba w Słowacji: SACELEST Juzna Trieda, 125 00401 Kosice Slovak Republic Tel: +421 557995541 info@sacelest.com Odwiedź naszą stronę internetową, aby uzyskać informacje o pozostałych siedzibach na świecie. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.

 5. OR.P. STAMPI SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Przedsiębiorstwo OR.P. Stampi zaczęło swoją działalność w 1980 roku i produkuje ze stali formy tłoczne, wtryskowe i przetłoczne do uszczelek i artykułów technicznych z gumy, uszczelek toroidalnych, korpusy, podkładki okrągłe, kulki, pierścienie, membrany, kapturki przy pomocy maszyn automatycznych w celu projektowania, obróbki i testowania wytwarzanych form

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. C.M.O. SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Przedsiębiorstwo C.M.O konstruuje formy pod ciśnieniem ze stopów lekkich, głównie dla branży samochodowej, sektora sprzętu gospodarstwa domowego i elektroniki. Firma założona w latach 80. zdołała wejść na rynki europejskie, osiągając duże zyski dzięki poważnemu i ciągłemu zaangażowaniu, dynamicznej strukturze oraz swojej technologii.

 2. ITALSTAMPI

  Włochy

  Verified by europages badge

  Przedsiębiorstwo Italstampi działa od 1981 roku w dziedzinie projektowania i produkcji foremników, formowania tworzyw sztucznych i wytłaczania małych elementów metalowych. Jego nowoczesne zakłady zajmują powierzchnię 9 000 m², z czego 5 000 m² osłoniętych. Pogłębiona wiedza, profesjonalizm, automatyzacja produkcji, szybkość reagowania na wymagania klientów składają się na sukces, który pozwolił firmie z czasem osiągnąć stały wzrost.

 3. GB SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  GB specjalizuje się w produkcji artykułów gumowych według rysunku klienta. Jesteśmy jednym z największych producentów uszczelek z gumy i materiału termoplastycznego posiadających własny warsztat form. Realizujemy elementy według rysunku ze wszystkich rodzajów gumy: ACM, EPDM, FKM, VMQ, FVMQ, CR, HNBR, NR, NBR, NBR/PVC, SBR oraz różnych materiałów termoplastycznych: ABS, PA6, PA6.6, PA6.6 wzmacnianego szkłem, PBT, PC, POM, TPE, TPU. Produkujemy artykuły z gumy do uszczelniania wysokociśnieniowego i niskociśnieniowego.

 4. OMIPA SPA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Kompletne linie do wytłaczania płyt, taśm, folii, profili o strukturze komórkowej, tworzyw sztucznych, walory optyczne, płyta uniwersalna. Rodzinna firma zatrudnia 140 pradowników i odpowada na potrzeby rynku międzynarodowego profesjonalnie i kompetentnie. Od powstania projektu po obsługę posprzedażną Omipa oferuje swoim klientom na całym świecie pomoc techniczną i wiedzę fachową niezbędnąm, aby sprostać wymaganiom rynku.

 5. COJEMA

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma COJEMA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Guma i tworzywa sztuczne - obróbka i wykańczanie. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, Formy do tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektronicznego, Wtryskiwanie tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne w medycynie, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, Formy do tworzyw sztucznych, Wstrzykiwanie tworzyw sztucznych, i Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektronicznego. Ma siedzibę w Roclenge Sur Geer, Belgia.

 1. GLORY INJECTION PLASTIQUE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma GLORY INJECTION PLASTIQUE, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Wtryskiwanie tworzyw sztucznych - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Wstrzykiwanie tworzyw sztucznych, formowanie, wycinanie laserowe, i formy do tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Pleugueneuc, Francja.

 2. WERKZEUGBAU KRÖGER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma WERKZEUGBAU KRÖGER GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Formy do tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Lohne, Niemcy.

 1. F&W FREY & WINKLER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma F&W FREY & WINKLER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formy do tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Königsbach-Stein, Niemcy.

 2. MPO

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma MPO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kształtowanie termiczne tworzyw sztucznych - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Formy do tworzyw sztucznych, Frezowanie i toczenie gumy i tworzyw sztucznych, Forma do wtrysku tworzyw sztucznych, Formy do tworzyw sztucznych, produkcja blach ze stali nierdzewnej, i Frezowanie i toczenie gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Pluvigner, Francja.

 3. MVA D.O.O.

  Słowenia

  Verified by europages badge

  Firma MVA D.O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Frezowanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - maszyny i urządzenia przemysłowe, Toczenie stali i metali, Formy do odlewnictwa pod ciśnieniem, Wtryskiwanie tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne - półprodukty, Formy do tworzyw sztucznych, Automatyzacja - maszyny i urządzenia, Narzędzia ręczne niezasilane, i Stal i metale - obróbka skrawaniem. Ma siedzibę w Ig Pri Ljubljani, Słowenia.

 4. HODA, UAB

  Litwa

  Verified by europages badge

  Firma HODA, UAB, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formy do tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Wtryskiwanie tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, Formowanie tworzyw sztucznych, Wtryskiwanie tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, Formowanie tworzyw sztucznych, Elementy z tworzyw sztucznych, formowanie wtryskowe, i Wyroby plastikowe dla przemysłu rolno-spożywczego. Ma siedzibę w Verbiskes, Moletai, Litwa.

 5. WERKZEUG- UND FORMENBAU VOGEL GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma WERKZEUG- UND FORMENBAU VOGEL GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formy do tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Oberzent-Etzean, Niemcy.

 6. ANTON CLEMENS GMBH & CO KG, KUNSTSTOFFVERARBEITUNG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ANTON CLEMENS GMBH & CO KG, KUNSTSTOFFVERARBEITUNG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Formy do tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Bergisch Gladbach, Niemcy.

 7. KMT KUNSTSTOFF- UND METALLTECHNOLOGIE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KMT KUNSTSTOFF- UND METALLTECHNOLOGIE GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Formy do tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Treuen, Niemcy.

 8. ZMT WERKZEUGBAU DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ZMT WERKZEUGBAU DEUTSCHLAND GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Formy do tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Niederkassel, Niemcy.

 1. EMK KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma EMK KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formy do tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Ober-Mörlen, Niemcy.

 2. GFK FORMING KUNSTSTOFFVERARBEITUNG GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GFK FORMING KUNSTSTOFFVERARBEITUNG GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formy do tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Nidda, Niemcy.

 3. STEPHAN KUNSTSTOFFSERVICE INH. TILO STEPHAN

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma STEPHAN KUNSTSTOFFSERVICE INH. TILO STEPHAN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Formy do tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Rangsdorf, Niemcy.

 4. SI-TECH SINGER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SI-TECH SINGER GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Formy do tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Dornstetten, Niemcy.

 5. KUNSTSTOFFWERK KATZBACH GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KUNSTSTOFFWERK KATZBACH GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formy do tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Cham, Niemcy.

 6. PAULI KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PAULI KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formy do tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Remptendorf, Niemcy.

 7. HÄFNER & KRULLMANN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HÄFNER & KRULLMANN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formy do tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Leopoldshöhe, Niemcy.

 8. CADILAC LASER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma CADILAC LASER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formy do tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Hilpoltstein, Niemcy.

 9. KTR KUNSTSTOFF-TECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KTR KUNSTSTOFF-TECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formy do tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Sonneberg, Niemcy.

 10. BOWE KUNSTSTOFF-SOLUTIONS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BOWE KUNSTSTOFF-SOLUTIONS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formy do tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Diedorf, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Formy do tworzyw sztucznych - Import eksport

Liczba wyników

1977 Przedsiębiorstwa