• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • formowanie kauczuku - maszyny

Wyniki dla

Formowanie kauczuku - maszyny - Import eksport

 1. WINDUS ENTERPRISES INC.

  Chiny

  Verified by europages badge

  Założona w 1998 roku firma WINDUS jest światową potęgą OEM/ODM, dostarczającą doskonałość w zakresie odlewów, wytłoczek metalowych, części prefabrykowanych i obrabianych maszynowo, a także zespołów i testów w różnych branżach, takich jak uzdatnianie wody, rolnictwo, wydobywanie ropy naftowej na morzu, budownictwo, kolejnictwo i motoryzacja. Nasze dbałość o jakość jest widoczna dzięki certyfikacji ISO9001 przyznanej przez TUV w 2003 roku. Wdrożenie systemu ERP i systemu automatyzacji biura usprawniło naszą działalność i przepływ pracy, znacznie zwiększając wydajność wewnętrzną i szybkość reakcji na potrzeby klientów. Rygorystyczne wymagania dotyczące kontroli są skrupulatnie rejestrowane w naszym systemie informacji o jakości, co pozwala nam mierzyć wydajność i stale ulepszać nasze usługi. Wspierany przez doświadczony zespół inżynierów i serwisantów, WINDUS jest dostawcą kompleksowych usług. Oferujemy kompleksowy pakiet usług: od pomocy przy projektowaniu i szybkiego prototypowania 3D po metody produkcji, inżynierię i zarządzanie projektami. Stosując elastyczne podejścia biznesowe, takie jak Kanban i Consignment, zaspokajamy Państwa wyjątkowe potrzeby. Przez lata nasze niezachwiane zaangażowanie w jakość i wartość przyniosło nam wyróżnienia przez klientów, stowarzyszenia branżowe i społecznościowe.

 2. MAPLAN

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma MAPLAN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wtryskiwanie tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Kauczuk - maszyny do obróbki i transformacji, Formowanie kauczuku - maszyny, Kauczuk - maszyny do obróbki i transformacji, compression presses, Formowanie kauczuku - maszyny, i formowanie kauczuku. Ma siedzibę w Chambery, Francja.

 3. HAITIAN INTERNATIONAL GERMANY GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HAITIAN INTERNATIONAL GERMANY GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Formowanie kauczuku - maszyny. Ma siedzibę w Ebermannsdorf, Niemcy.

 4. SUZHOU BESTAR BLOW MOLDING MACHINERY CO.,LTD

  Chiny

  SuZhou Bestar Blow Molding Machinery Co., Ltd specjalizuje się z produkcji, R&D i globalnej sprzedaży szybkich i w pełni zautomatyzowanych maszyn i urządzeń do formowania z rozdmuchem. Firma znajduje się około 170 km od lotniska Pudong koło Szanghaju. Nasze rynki maszyn znajdują się w USA, Polsce, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Meksyku, Kolumbii, Malezji, Indonezji, Bangladeszu i wielu innych. Nasi klienci: Unilever, Reckitt Benckiser, Zwitsal, Syngenta, Bayer, BASF, Heinz Group, Castrol, TOTAL, SHELL, Castrol itp.

 5. MASCHINEN-HANDEL.EU

  Niemcy

  Firma MASCHINEN-HANDEL.EU, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Formowanie kauczuku - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach Wtryskiwanie tworzyw sztucznych - urządzenia, Formowanie tworzyw sztucznych zbrojonych, Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji, Wtryskiwanie tworzyw sztucznych - urządzenia, Formowanie tworzyw sztucznych zbrojonych, i Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji. Ma siedzibę w Schwaigern/stetten, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. QINGDAO XINCHENG YIMING RUBBER MACHINERY CO.,LTD

  Chiny

  Firma QINGDAO XINCHENG YIMING RUBBER MACHINERY CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formowanie kauczuku - maszyny. Ma siedzibę w Qingdao, Chiny.

 2. MAPAG MASCHINEN AG

  Szwajcaria

  Firma MAPAG MASCHINEN AG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Formowanie kauczuku - maszyny. Ma siedzibę w Bern, Szwajcaria.

 3. CHRISTMANN KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH SERVICE UND VERTRIEB BABYPLAST

  Niemcy

  Firma CHRISTMANN KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH SERVICE UND VERTRIEB BABYPLAST, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Formowanie kauczuku - maszyny. Ma siedzibę w Kierspe, Niemcy.

 4. ABDECT

  Maroko

  Firma ABDECT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formowanie kauczuku - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach kauczuk, i prasy do wulkanizacji kauczuku. Ma siedzibę w El Jadida, Maroko.

 5. INTERCARAT

  Francja

  Firma INTERCARAT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kauczuk - maszyny do obróbki i transformacji. Jest również obecna w dziedzinach Kauczuk i wyroby pochodne, Formowanie kauczuku - maszyny, Kauczuk i wyroby pochodne, Formowanie kauczuku - maszyny, i membrany kauczukowe. Ma siedzibę w Duppigheim, Francja.

 1. HANS ARNOLD GMBH

  Niemcy

  Firma HANS ARNOLD GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji. Jest również obecna w dziedzinach Wtryskiwanie tworzyw sztucznych - urządzenia, Formowanie kauczuku - maszyny, Części z tworzyw sztucznych, Części plastikowe do przemysłu samochodowego, Wtryskiwanie tworzyw sztucznych - urządzenia, i Formowanie kauczuku - maszyny. Ma siedzibę w Mühlhausen, Niemcy.

 2. QINGDAO ENCHENG RUBBER CO., LTD

  Stany Zjednoczone

  Firma QINGDAO ENCHENG RUBBER CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formowanie kauczuku - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach maszyny i urządzenia do formowania kauczuku, i maszyny i urządzenia do mieszania kauczuku. Ma siedzibę w Qingdao, Stany Zjednoczone.

 1. JETMOLD GMBH DEUTSCHLAND

  Niemcy

  Firma JETMOLD GMBH DEUTSCHLAND, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formowanie kauczuku - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach formowanie wtryskowe, budowa - wyposażenie, i injection moulds. Ma siedzibę w Empfingen, Niemcy.

 2. KC KESICI TAKIM

  Turcja

  Firma KC KESICI TAKIM, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Formowanie kauczuku - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach narzędzia do cięcia, wiertarka, przebijaki, i Mould components. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

 3. SILGEM S.R.L.

  Włochy

  Firma SILGEM S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formowanie kauczuku - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach Guma uszczelki z silikonu, sylikon, membrany silikonowe, i artykuły techniczne. Ma siedzibę w Val Della Torre, Włochy.

 4. BERND GRIGAT GMBH

  Niemcy

  Firma BERND GRIGAT GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wtryskiwanie tworzyw sztucznych - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Formowanie kauczuku - maszyny, formowanie wtryskowe tworzyw sztucznych, instalacje oczyszczania powietrza, i Formowanie kauczuku - maszyny. Ma siedzibę w Pegnitz, Niemcy.

 5. WITTMANN BATTENFELD GMBH

  Austria

  Firma WITTMANN BATTENFELD GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji. Jest również obecna w dziedzinach Wtryskiwanie tworzyw sztucznych - urządzenia, Formowanie kauczuku - maszyny, Znakowanie, kodowanie i etykietowanie, Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, Wtryskiwanie tworzyw sztucznych - urządzenia, Formowanie kauczuku - maszyny, Znakowanie, kodowanie i etykietowanie, i Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały. Ma siedzibę w Kottingbrunn, Austria.

 6. FERROMATIK MILACRON GMBH

  Niemcy

  Firma FERROMATIK MILACRON GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wtryskiwanie tworzyw sztucznych - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Formowanie kauczuku - maszyny, formowanie wtryskowe tworzyw sztucznych, Formowanie kauczuku - maszyny, i formowanie tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Malterdingen, Niemcy.

 7. ROEMAC MAKINE

  Turcja

  Firma ROEMAC MAKINE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formowanie kauczuku - maszyny. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 8. PROFILE DEFLASHING COMPOUNDS LTD (DIEBLAST)

  Zjednoczone Królestwo

  Firma PROFILE DEFLASHING COMPOUNDS LTD (DIEBLAST), jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formowanie kauczuku - maszyny. Ma siedzibę w ELLESMERE PORT, Zjednoczone Królestwo.

 1. CEREN

  Turcja

  Firma CEREN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formowanie kauczuku - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach formowanie, maszyny i urządzenia do formowania kauczuku, maszyny i urządzenia do formowania kauczuku, i maszyny i urządzenia do formowania kauczuku. Ma siedzibę w ISTANBUL, Turcja.

 2. SUMMIT ENGINEERS AND CONSULTANTS PVT LTD

  Indie

  Firma SUMMIT ENGINEERS AND CONSULTANTS PVT LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formowanie kauczuku - maszyny. Ma siedzibę w Nashik, Indie.

 3. TIANJIN JINFAN MOULD CO., LTD.

  Chiny

  Firma TIANJIN JINFAN MOULD CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formowanie kauczuku - maszyny. Ma siedzibę w Tianjin, Chiny.

 4. CME

  Francja

  Firma CME, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Formowanie kauczuku - maszyny. Ma siedzibę w Compiegne, Francja.

 5. AWM PLASTPACK AG

  Szwajcaria

  Firma AWM PLASTPACK AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formowanie kauczuku - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - opakowania, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, Tworzywa sztuczne - opakowania, i Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe. Ma siedzibę w Muri, Szwajcaria.

 6. DAYWELL MOULD CO., LTD

  Chiny

  Firma DAYWELL MOULD CO., LTD, roku i działającą w sektorze Formowanie kauczuku - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach projektowanie form formowanie ciśnieniowe, i pręty pełne z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Shenzhen, Chiny.

 7. ZHEJIANG ZHONGYA INDUSTRIAL CO., LTD

  Chiny

  Firma ZHEJIANG ZHONGYA INDUSTRIAL CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formowanie kauczuku - maszyny. Ma siedzibę w Taizhou, Chiny.

 8. DONGGUAN PALUM CO.,LTD

  Chiny

  Firma DONGGUAN PALUM CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formowanie kauczuku - maszyny. Ma siedzibę w Dongguan, Chiny.

 9. KAIAO RAPID MANUFACTURING CO., LIMITED

  Chiny

  Firma KAIAO RAPID MANUFACTURING CO., LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formowanie kauczuku - maszyny. Ma siedzibę w ShenZhen City, Chiny.

 10. MARTIN'S RUBBER COMPANY LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma MARTIN'S RUBBER COMPANY LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formowanie kauczuku - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach formowanie w kauczuku. Ma siedzibę w Southampton, Zjednoczone Królestwo.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo