• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • huty aluminium

Wyniki dla

Huty aluminium - Import eksport

 1. SCHMALE & SCHULTE GMBH

  Niemcy

  Firma powstała w 1954 roku. Na początku firma produkowała okucia z aluminiowego odlewu chłodniczego. Na początku lat osiemdziesiątych ubiegłego wieku do produkcji wprowadzono cynkowe odlewy ciśnieniowe. Nieco później produkcja została rozszerzona o odlewy aluminiowe. Nasz udany rozwój firmy nadal charakteryzuje się zrównoważoną relacją pomiędzy tradycją a postępem. Obecnie dostarczamy naszym wymagającym klientom z branży techniki przemysłowej i medycznej, budowy maszyn, przemysłu samochodowego, budowlanego i meblowego w całej Europie produkty z zakresu aluminiowych odlewów ciśnieniowych, cynkowych odlewów ciśnieniowych oraz aluminiowych odlewów grawitacyjnych. Dzięki naszej podstawowej kompetencji w zakresie odlewów ciśnieniowych z aluminium i cynku oraz aluminiowych odlewów chłodniczych, nasi klienci otrzymują codzienne wsparcie w produkcji i dostawie gotowych do montażu komponentów odlewanych.

 2. GIESSEREI WURZEN GMBH

  Niemcy

  Nasza odlewnia ma długą tradycję, która sięga do fabryki maszyn Schütz & Hertel, w skrócie Mafa Wurzen, założonej w 1879 roku. Następnie 74 lata później była to firma VEB Maschinenfabrik und Eisengießerei Wurzen, która w 1991 roku stała się własnością spółki Esterer AG i od tego czasu działa pod nazwą "Esterer Gießerei Werk Wurzen GmbH". Wraz z siostrzaną spółką w Altötting, Esterer Gießerei GmbH, Wurzener Gießerei został przejęty przez spółkę holdingową Topol GmbH w 2008 roku. Wraz z Estererem Gießerei Altöttingiem nasza firma jest obecnie jednym z wiodących dostawców systemów w Europie. Naszymi głównymi kompetencjami są produkcja skomplikowanych geometrycznie i wymagających rdzeni produktów. Ale także odlewy dwuścienne, te o małej grubości ścianek i duże elementy o wadze do czterech ton należą do naszych mocnych stron. Gwarantujemy naszym klientom największą możliwą niezawodność procesu, nawet w przypadku wymagających komponentów.

 3. HUGO ARENS GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Jesteśmy ekspertami w dziedzinie rozwoju i produkcji elementów z żeliwa aluminiowego. Złączki rurowe firmy Arens mają różnorodne zastosowanie i wyznaczyły nowe standardy jakości i wzornictwa. Nasze produkty wywarzamy zgodnie z regulacjami dyrektywy RoHS i rozporządzenia REACH, wdrażając zakładzie produkcyjnym w Iserlohn certyfikowany system zarządzania jakością. Do grona naszych klientów należą wiodące na świecie przedsiębiorstwa z różnych branż. Oferujemy również bardzo chętnie rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb. Chętnie opracujemy dla Państwa indywidualne rozwiązania i produkty na zamówienie. Łatwy montaż w krótkim czasie. Złącza rurowe Arens można montować bez użycia specjalnych narzędzi i bez konieczności spawania, na przykład, jako poręcze maszynowe, na platformach roboczych lub jako systemy prętów podporowych w autobusach i pociągach. Wszystkie produkty są wykonane z wysokiej jakości stopów aluminium zgodnych z normą DIN, które zapewniają maksymalną stabilność i trwałą odporność na korozję przy niewielkim ciężarze własnym.

 4. G.M.S.

  Włochy

  Od 1985 roku, G.M.S. produkuje odlewane części z aluminium i części mosiężne tłoczone na gorąco, według projektu klienta, celem uzyskania wyrobów gotowych do użycia. Dysponujemy rozbudowaną siecią podwykonawców wykonujących prace od obróbki mechanicznej po obróbkę powierzchni, takich jak polerowanie, piaskowanie i cynkowanie. Nasza produkcja jest bardzo zróżnicowana, zarówno w zakresie formowania aluminium jak tłoczenia mosiądzu na gorąco.

 5. DRADIN ET FILS

  Belgia

  DRADIN ET FILS to odlewnia aluminium wyspecjalizowana w odlewaniu kokilowym stopów aluminium, szczególnie z magnezem. Produkujemy we współpracy z Państwem elementy aluminiowe. Projektowanie części z aluminium, prototypów części z aluminium i obróbka powierzchniowa części aluminiowych. Polerowanie aluminium: proponujemy niezliczoną ilość możliwości wykończeniowych przez polerowanie. Serie od 50 części.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MODELLERIA FERRIERI SRL

  Włochy

  Firma Modelleria Ferrieri specjalizuje się w odlewnictwie metali. Od 1970 r. działa w branży w trzech różnych obszarach: kształtowanie, wytapianie i warsztat mechaniczny Modelleria Errieri produkuje formy i modele. Siedziba firmy zajmuje powierzchnię 2700 metrów kwadratowych i dysponuje innowacyjnymi narzędziami. W dziale modelarskim znajduje się sześć pięcioosiowych, sterowanych numerycznie centrów obróbczych oraz drukarka 3D do wytwarzania prototypów z materiału ABS.

 2. FRIBER S.R.L.

  Włochy

  Celem naszej firmy jest osiągnięcie satysfakcji naszych klientów poprzez wewnętrzną organizację, która dzięki własnemu parkowi maszyn umożliwia produkcję każdego odlewu z aluminium, brązu oraz mosiądzu, bez ograniczeń w rozmiarach, z linią produkcyjną odpowiednio dobraną dla klienta według stosunku kosztu sprzętu do kosztu produkcji.

 3. CESTARO FONDERIE SPA

  Włochy

  Rodzinna firma rzemieślnicza założona w 1963 r. to aktualnie jedna z największych włoskich hut aluminium odlewanego piaskowo i jedna z pierwszych w Europie Zatrudniamy ponad 150 współpracowników i posiadamy duże doświadczenie w branży elektromechanicznej, wymienników ciepła i części mechanicznych. Jesteśmy w stanie ocenić każdy szczegół, rozwijać sprzęt dostosowany do wszystkich wymagań oraz doradzać klientom w rozwijaniu własnych projektów.

 4. ALUMINIUM GIETERIJ OLDENZAAL B.V.

  Holandia

 5. METALLGIESSEREI RALF MEWES GMBH

  Niemcy

 1. EISEN & METALL AHREND GMBH & CO. KG

  Niemcy

 2. METALLGIESSEREI WALTER WAGENER GMBH

  Niemcy

 1. NEUMANN OHG

  Niemcy

 2. 1. GUSS MAULBURG GMBH

  Niemcy

 3. POLMONT GMBH

  Niemcy

 4. ENGEL GMBH

  Niemcy

 5. MIGUSS PETER MIES GMBH

  Niemcy

 6. ALUGUSS AUE GMBH & CO. KG

  Niemcy

 7. S. SCHÖSSWENDER-WERKE METALLGIESSEREI GES.M.B.H.

  Austria

 8. GSL METALLHANDELSGESELLSCHAFT MBH

  Niemcy

 1. OESTERLE GMBH

  Niemcy

 2. SCHÖTT-DRUCKGUSS GMBH

  Niemcy

 3. ALUTEC GMBH

  Niemcy

 4. GROHMANN ALUWORKS GMBH & CO. KG

  Niemcy

 5. PAUL UND HELMUT VITZ GMBH & CO. KG

  Niemcy

 6. F.M.V. TRASMISSIONI MECCANICHE S.R.L

  Włochy

 7. ANTRIEB WEBER

  Niemcy

 8. FONDERIA FASSI

  Włochy

 9. 1. ISO GIESSTECHNIK MAIK STRAILE E.K.

  Niemcy

 10. KRAUSE GUSSPRODUKTE

  Niemcy

Filtry

Wyniki dla

Huty aluminium - Import eksport

Liczba wyników

1155 przedsiębiorstwa