• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • huty aluminium

Wyniki dla

Huty aluminium - Import eksport

 1. HUGO ARENS GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Jesteśmy ekspertami w dziedzinie rozwoju i produkcji elementów z żeliwa aluminiowego. Złączki rurowe firmy Arens mają różnorodne zastosowanie i wyznaczyły nowe standardy jakości i wzornictwa. Nasze produkty wywarzamy zgodnie z regulacjami dyrektywy RoHS i rozporządzenia REACH, wdrażając zakładzie produkcyjnym w Iserlohn certyfikowany system zarządzania jakością. Do grona naszych klientów należą wiodące na świecie przedsiębiorstwa z różnych branż. Oferujemy również bardzo chętnie rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb. Chętnie opracujemy dla Państwa indywidualne rozwiązania i produkty na zamówienie. Łatwy montaż w krótkim czasie. Złącza rurowe Arens można montować bez użycia specjalnych narzędzi i bez konieczności spawania, na przykład, jako poręcze maszynowe, na platformach roboczych lub jako systemy prętów podporowych w autobusach i pociągach. Wszystkie produkty są wykonane z wysokiej jakości stopów aluminium zgodnych z normą DIN, które zapewniają maksymalną stabilność i trwałą odporność na korozję przy niewielkim ciężarze własnym.

 2. GIESSEREI WURZEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Nasza odlewnia ma długą tradycję, która sięga do fabryki maszyn Schütz & Hertel, w skrócie Mafa Wurzen, założonej w 1879 roku. Następnie 74 lata później była to firma VEB Maschinenfabrik und Eisengießerei Wurzen, która w 1991 roku stała się własnością spółki Esterer AG i od tego czasu działa pod nazwą "Esterer Gießerei Werk Wurzen GmbH". Wraz z siostrzaną spółką w Altötting, Esterer Gießerei GmbH, Wurzener Gießerei został przejęty przez spółkę holdingową Topol GmbH w 2008 roku. Wraz z Estererem Gießerei Altöttingiem nasza firma jest obecnie jednym z wiodących dostawców systemów w Europie. Naszymi głównymi kompetencjami są produkcja skomplikowanych geometrycznie i wymagających rdzeni produktów. Ale także odlewy dwuścienne, te o małej grubości ścianek i duże elementy o wadze do czterech ton należą do naszych mocnych stron. Gwarantujemy naszym klientom największą możliwą niezawodność procesu, nawet w przypadku wymagających komponentów.

 3. SCHMALE & SCHULTE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma powstała w 1954 roku. Na początku firma produkowała okucia z aluminiowego odlewu chłodniczego. Na początku lat osiemdziesiątych ubiegłego wieku do produkcji wprowadzono cynkowe odlewy ciśnieniowe. Nieco później produkcja została rozszerzona o odlewy aluminiowe. Nasz udany rozwój firmy nadal charakteryzuje się zrównoważoną relacją pomiędzy tradycją a postępem. Obecnie dostarczamy naszym wymagającym klientom z branży techniki przemysłowej i medycznej, budowy maszyn, przemysłu samochodowego, budowlanego i meblowego w całej Europie produkty z zakresu aluminiowych odlewów ciśnieniowych, cynkowych odlewów ciśnieniowych oraz aluminiowych odlewów grawitacyjnych. Dzięki naszej podstawowej kompetencji w zakresie odlewów ciśnieniowych z aluminium i cynku oraz aluminiowych odlewów chłodniczych, nasi klienci otrzymują codzienne wsparcie w produkcji i dostawie gotowych do montażu komponentów odlewanych.

 4. G.M.S.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Od 1985 roku, G.M.S. produkuje odlewane części z aluminium i części mosiężne tłoczone na gorąco, według projektu klienta, celem uzyskania wyrobów gotowych do użycia. Dysponujemy rozbudowaną siecią podwykonawców wykonujących prace od obróbki mechanicznej po obróbkę powierzchni, takich jak polerowanie, piaskowanie i cynkowanie. Nasza produkcja jest bardzo zróżnicowana, zarówno w zakresie formowania aluminium jak tłoczenia mosiądzu na gorąco.

 5. DRADIN ET FILS

  Belgia

  Verified by europages badge

  DRADIN ET FILS to odlewnia aluminium wyspecjalizowana w odlewaniu kokilowym stopów aluminium, szczególnie z magnezem. Produkujemy we współpracy z Państwem elementy aluminiowe. Projektowanie części z aluminium, prototypów części z aluminium i obróbka powierzchniowa części aluminiowych. Polerowanie aluminium: proponujemy niezliczoną ilość możliwości wykończeniowych przez polerowanie. Serie od 50 części.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. FAR FRATELLI ROVELLI

  Włochy

  Verified by europages badge

  Z biegiem lat odlewnia F.A.R. nauczyła się łączyć doświadczenie z wypracowaną obróbką rzemieślniczą, idąc zawsze z duchem czasu i nie tracąc przy tym swojej tożsamości i rzemieślniczej historii, a co za tym idzie, uwzględnienia i poszanowania najbardziej wymagających oczekiwań klientów. Wykonujemy odlewy skorupowe wyłącznie w technologii ręcznej. Na podstawie projektu klienta wykonujemy również formy do odlewów skorupowych.

 2. FPT FONDERIA PRESSOFUSIONE TAPPARO

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma FPT Pressofusione Tapparo posiada ponad 50-letnie doświadczenie w branży, wykonując dla innych podmiotów odlewy ze stopów aluminium, cynku i specjalnych stopów antykorozyjnych. Firma - zarządzana bezpośrednio przez właścicieli - w ścisłym kontakcie z działalnością produkcyjną była w stanie ulepszyć na przestrzeni lat jakość swoich produktów, jak również zwiększyć zatrudnienie

 3. ALUMINIUM GIETERIJ OLDENZAAL B.V.

  Holandia

  Verified by europages badge

  Firma ALUMINIUM GIETERIJ OLDENZAAL B.V., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Aluminium i stopy aluminium. Jest również obecna w dziedzinach Huty aluminium, Huty aluminium, aluminium casting, i aluminium diecasting. Ma siedzibę w Oldenzaal, Holandia.

 4. OESTERLE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma OESTERLE GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Huty aluminium. Ma siedzibę w Röthenbach, Niemcy.

 5. NEUMANN OHG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma NEUMANN OHG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Huty aluminium. Ma siedzibę w Düsseldorf, Niemcy.

 1. ALUTEC GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ALUTEC GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Huty aluminium. Ma siedzibę w Fürth, Niemcy.

 2. 1. GUSS MAULBURG GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma 1. GUSS MAULBURG GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Huty aluminium. Ma siedzibę w Maulburg, Niemcy.

 1. MIGUSS PETER MIES GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MIGUSS PETER MIES GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Huty aluminium. Ma siedzibę w Heiligenhaus, Niemcy.

 2. METALLGIESSEREI WALTER WAGENER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma METALLGIESSEREI WALTER WAGENER GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Huty aluminium. Ma siedzibę w Lennestadt, Niemcy.

 3. SCHÖTT-DRUCKGUSS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SCHÖTT-DRUCKGUSS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Huty aluminium. Ma siedzibę w Menden, Niemcy.

 4. GSL METALLHANDELSGESELLSCHAFT MBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GSL METALLHANDELSGESELLSCHAFT MBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Huty aluminium. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 5. ENGEL GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ENGEL GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Huty aluminium. Ma siedzibę w Neuenrade, Niemcy.

 6. GROHMANN ALUWORKS GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GROHMANN ALUWORKS GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Huty aluminium. Ma siedzibę w Bisingen, Niemcy.

 7. EISEN & METALL AHREND GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma EISEN & METALL AHREND GMBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Huty aluminium. Ma siedzibę w Brandenburg An Der Havel, Niemcy.

 8. METALLGIESSEREI RALF MEWES GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma METALLGIESSEREI RALF MEWES GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Huty aluminium. Ma siedzibę w Velbert, Niemcy.

 1. S. SCHÖSSWENDER-WERKE METALLGIESSEREI GES.M.B.H.

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma S. SCHÖSSWENDER-WERKE METALLGIESSEREI GES.M.B.H., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Huty aluminium. Ma siedzibę w Litschau, Austria.

 2. ALUGUSS AUE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ALUGUSS AUE GMBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Huty aluminium. Ma siedzibę w Aue, Niemcy.

 3. FONDERIA FASSI

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma FONDERIA FASSI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Huty aluminium. Jest również obecna w dziedzinach odlewnictwo aluminium, odlewnictwo precyzyjne, odlewnictwo - formowanie pod ciśnieniem, stopy aluminium, formowanie ciśnieniowe aluminium, i formowanie pod ciśnieniem cynk aluminium. Ma siedzibę w Bergamo, Włochy.

 4. PAUL UND HELMUT VITZ GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PAUL UND HELMUT VITZ GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Huty aluminium. Ma siedzibę w Velbert, Niemcy.

 5. ANTRIEB WEBER

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ANTRIEB WEBER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Huty aluminium. Ma siedzibę w Walldorf, Niemcy.

 6. F.M.V. TRASMISSIONI MECCANICHE S.R.L

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma F.M.V. TRASMISSIONI MECCANICHE S.R.L, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mechanika precyzyjna. Jest również obecna w dziedzinach Huty aluminium, Aluminium i stopy aluminium, odlewnictwo aluminium, odlewnictwo precyzyjne, Huty aluminium, wytopy aluminiowe, Aluminium i stopy aluminium, precision mechanical workshop, i topienie aluminium. Ma siedzibę w Poggibonsi, Włochy.

 7. KRAUSE GUSSPRODUKTE

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KRAUSE GUSSPRODUKTE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Huty aluminium. Ma siedzibę w Hof, Niemcy.

 8. EBERBACH GMBH & CO DRUCKGUSSWERK KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma EBERBACH GMBH & CO DRUCKGUSSWERK KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Huty aluminium. Ma siedzibę w Lahntal, Niemcy.

 9. FONDERIA V.S. S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma FONDERIA V.S. S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Huty aluminium. Jest również obecna w dziedzinach projektowanie form, topienie aluminium, wytapianie do formy, przetapianie metali, produkcja form, odlewnia, obróbka mechaniczna, i mikrołączenia. Ma siedzibę w Sala Bolognese, Włochy.

 10. HORST PIELHAU GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HORST PIELHAU GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Huty aluminium. Jest również obecna w dziedzinach Stopy aluminium, formowanie ciśnieniowe aluminium, formowanie pod ciśnieniem, aluminium, wytopy aluminiowe, i Stopy aluminium. Ma siedzibę w Lüdenscheid, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Huty aluminium - Import eksport

Liczba wyników

1154 Przedsiębiorstwa