• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • farmaceutyka - maszyny i urządzenia przemysłowe

Wyniki dla

Farmaceutyka - maszyny i urządzenia przemysłowe - Import eksport

 1. FUCHS UMWELTTECHNIK PRODUKTIONS- UND VERTRIEBS- GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma Fuchs Umwelttechnik posiada obecnie ponad 25 lat doświadczenia w projektowaniu, produkcji i dystrybucji urządzeń do odsysania i filtrowania utrzymujących czystość powietrza na stanowisku pracy. Kierunek rozwoju firmy Fuchs Umwelttechnik wyznaczają zaawansowane technicznie i niezwykle efektywne urządzenia do odsysania i filtrowani substancji zanieczyszczających powietrze. Nasze urządzenia filtrujące są projektowane specjalnie z myślą o wszystkich dziedzinach wymagających absorpcji i filtrowania: zanieczyszczeń gazowych, pyłów, dymów, mgieł olejowych i emulsyjnych, oparów, zapachów, itp. Fuchs Umwelttechnik oferuje rozwiązania dostosowane do oczekiwań klientów – dopasowujemy się do Państwa wymagań, nigdy odwrotnie. Fuchs Umwelttechnik oferuje urządzenia, które są odpowiedzią na indywidualne potrzeby naszych klientów. Wszystkie komponenty urządzeń odsysających i filtrujących są do siebie dopasowane. Nasz system modułowy umożliwia tworzenie indywidualnych, korzystnych cenowo rozwiązań w połączeniu z dopracowanymi i sprawdzonymi podzespołami oraz maksymalną elastycznością.

 2. HEBOLD SYSTEMS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Hebold Systems dostarcza i rozwija od wielu lat indywidualne rozwiązania w dziedzinie urządzeń próżniowych, mieszających i homogenizujących dla przemysłu farmaceutycznego, kosmetycznego i spożywczego. Produkujemy i dostarczamy sprzęt mieszający do homogenizacji i systemy dyspergujące do produkcji kremu, żelu, maści, balsamów, toników i szamponów. Sprzęt procesowy do wytwarzania form półstałych jest dostępny w wymiarach standardowych od 5 do 10.000 l. W zależności od specyfikacji klienta kompletny system składa się z jednego lub kilku mieszaczy HEBOLD lub urządzeń podnoszących, homogenizatorów, zbiorników do fazy wstępnej, systemów próżniowych, ogrzewania lub chłodzenia, przewodów rurowych, platform ruchowych i sterowników z wizualizacją procesu i zarządzaniem recepturą.

 3. RALF LANG MASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Jako wiodący generalny wykonawca w dziedzinie automatyki i robotyki oferujemy innowacyjne rozwiązania, elastyczne koncepcje robotów i wszechstronną wiedzę na temat procesów. Niezależnie od tego, czy jest to maszyna seryjna czy specjalna. Specjalizujemy się w przemyśle motoryzacyjnym, technologii medycznej, spożywczej, branży elektronicznej i urządzeń elektrycznych, a nasze główne kompetencje obejmują pomiary, montaż, sortowanie, łączenie i pakowanie. Wiodący producenci samochodów, firmy farmaceutyczne i ich dostawcy ufają naszym innowacyjnym i wysokiej jakości rozwiązaniom z ponad 300 dostarczonymi systemami i maszynami na całym świecie. Nasze mocne strony leżą w naszych usługach i wysokim poziomie jakości, zwłaszcza w naszych kompetencjach procesowych. Przykład: Elastyczne podawanie za pomocą BinPicking. Dzięki takiemu rozwiązaniu zarządzamy dużą różnorodnością części i najmniejszymi rozmiarami partii. Rezygnując z ręcznego podawania części, zwiększamy wydajność, bezpieczeństwo i bezbłędną obsługę. Łączenie (wkładanie, dozowanie, klejenie różnymi technikami nakładania) elementów. Naszym celem jest zaprojektowanie procesu produkcji seryjnej o stałej jakości, dostosowanej do Twoich wymagań wydajnościowych. Kontrola i pomiary, optyczne lub dotykowe, komponentów. Zarówno przy użyciu własnych rozwiązań testowych, jak i od zewnętrznych producentów testów. Niezależnie od tego, czy jest to pojedynczy automat, obrotowy system przenoszenia, liniowy system przenoszenia z kilkoma celami, czy duży system – u nas jesteś w dobrych rękach – przekonaj się sam o naszych rozwiązaniach dostosowanych do indywidualnych potrzeb i o naszych wysokich standardach jakości.

 4. SEIDENSTRASSE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Tabletkarki do zastosowań w sektorze farmaceutycznym czy w branży suplementów diety są podstawą każdej działalności gospodarczej producentów w tych obszarach. Jest tak niezależnie od tego, czy chcesz używać maszyny do produkcji dużych partii, czy też ilości możliwych do zarządzania. Dostarczamy rozwiązania szyte na miarę, abyś mógł od razu rozpocząć produkcję zgodnie ze swoimi potrzebami. Korzyści dla Państwa: Dzięki bezpłatnej wysyłce na terenie całej Europy otrzymasz tabletarkę w szczególnie przystępnej cenie. Nasz magazyn w Niemczech umożliwia nam niezbędną logistykę i tym samym dostarczenie Ci tabletarki zgodnie z żądaniem w możliwie najkrótszym czasie. Tabletarki naszej firmy oferują szeroką gamę opcji. Jeśli jako producent nie masz pewności co do wyboru tabletarki najlepiej odpowiadającej Twojej produkcji, skontaktuj się z nami.

 5. IDEALEX

  Francja

  Verified by europages badge

  Od 30 lat IDEALEX projektuje i wprowadza na rynek interwencyjne rozwiązania w zakresie ochrony przed promieniowaniem, aby zmniejszyć ryzyko radiologiczne i skażenia dla ludzi i instalacji. IDEALEX opracował rozwiązania dla bezpiecznych interwencji w strefach kontrolowanych: ochrona radiologiczna, zaciski do zdalnej interwencji, system komunikacji VOKKERO, komory rękawice, komponenty do systemu BAG i komory gorącej, spawarka termiczna i odkurzacz do stref kontrolowanych.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SC PROFINOX SRL

  Rumunia

  Verified by europages badge

  Firma SC PROFINOX SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Spawanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Piaskowanie stali i metali, Frezowanie stali i metali, Szlifowanie stali i metali, Polerowanie stali i metali, Konstrukcje aluminiowe, Mieszarki, rozdrabniarki i młyny dla przemysłu spożywczego, Farmaceutyka - maszyny i urządzenia przemysłowe, Gięcie stali i metali, i Piaskowanie stali i metali. Ma siedzibę w Cluj-Napoca, Rumunia.

 2. H3D FRANCE

  Francja

  W 1994 roku Denis HEITZ, francuski lekarz weterynarii, stanął przed problemem usuwania kleszczy u swoich czworonożnych pacjentów. Zaprojektował więc prosty i skuteczny haczyk na kleszcze, zgłosił patent i wprowadził go na rynek pod marką O'TOM®, a następnie Tick Twister®. W 1995 roku sprzedał swój gabinet weterynaryjny i założył firmę H3D. Kleszczołapka Tick Twister® szybko stała się bestsellerem, sprzedając się w ilości ponad 2 milionów sztuk rocznie w ponad 35 krajach na całym świecie. W 2010 roku H3D wprowadza na rynek nowy produkt: BambooStick®, bawełniany patyczek higieniczny, specjalnie zaprojektowany do czyszczenia uszu psów. Podobnie jak Tick Twister®, bawełniany patyczek higieniczny BambooStick® odniósł światowy sukces, sprzedając się w milionach egzemplarzy na całym świecie. H3D, z siedzibą w regionie Jura, generuje obecnie 60% swoich obrotów z eksportu i współpracuje z profesjonalistami w różnych sektorach: weterynarze, sklepy zoologiczne, apteki, sklepy z artykułami do używania na zewnątrz, … H3D sprzedaje produkty pod własnymi markami (Tick Twister® i BambooStick®), a także zaopatruje licznych dystrybutorów i laboratoria na całym świecie. H3D preferuje "Made in France" w celu przekazania francuskich technologii i zmniejszenia odległości transportu naszych produktów. Z kompetentnym i dynamicznym zespołem 6 osób, H3D odpowiada na wszystkie prośby swoich klientów. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej o naszych produktach, prosimy skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

 3. OPTIMA LIFE SCIENCE GMBH

  Niemcy

  Firma Optima Life Science oferuje elastyczne procesy produkcji i pakowania materiałów opatrunkowych, od plastrów transdermalnych i plastrów do elektrod po testy immunoenzymatyczne (zestawy ELISA). Podstawowym profilem naszej działalności jest opracowywanie technologii obróbki wstęgi, jak również powlekanie materiałami płynnymi. W połączeniu z funkcjami pakowania powstają zautomatyzowane kompletne linie technologiczne. Modułowa struktura systemów maszyn pozawala firmie Optima Life Science zaoferować klientom wyjątkową elastyczność „plug & play“.

 4. URLIŃSKI BY ZAKŁAD USŁUG TECHNICZNYCH ANDRZEJ URLIŃSKI

  Polska

  Nasze urządzenia spełniają wysokie standardy farmaceutyczne zgodnie z wymaganiami FDA i są dostarczane z dokumentami walidacyjnymi IQ/OQ. Specjalizujemy się w homogenizatorach (mieszalnikach homogenizujących) oraz różnych mieszalnikach i pojemnikach do wyrobu produktów płynnych i półstałych (maści, kremy, zawiesiny, pasty, syropy itp.).

 5. OPTIMA PHARMA GMBH

  Niemcy

  Firma Optima Pharma jest od ponad 25 lat kompetentnym partnerem w dziedzinie techniki napełniania i pakowania, suszenia sublimacyjnego, technologii izolatorów i zabezpieczeń.

 1. HOSOKAWA MICRON LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma HOSOKAWA MICRON LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Farmaceutyka - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach izolacje, i pakowanie produktów sypkich. Ma siedzibę w Runcorn, Zjednoczone Królestwo.

 2. ARGUS SENSORSYSTEME GMBH

  Niemcy

  Firma ARGUS SENSORSYSTEME GMBH, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Farmaceutyka - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach System wizji przemysłowej, i System wizji przemysłowej. Ma siedzibę w Kahla, Niemcy.

 1. MATCON LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma MATCON LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Farmaceutyka - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach mieszarki proszków. Ma siedzibę w Evesham, Zjednoczone Królestwo.

 2. NHK GROUP

  Dania

  Firma NHK GROUP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Farmaceutyka - maszyny i urządzenia przemysłowe. Ma siedzibę w Haarby, Dania.

 3. INOXPA S.A.U

  Hiszpania

  Firma INOXPA S.A.U, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Farmaceutyka - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Zasuwy i zawory, Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia, Pompy, Zasuwy i zawory, Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia, Pompy, i Mieszadła. Ma siedzibę w Banyoles, Hiszpania.

 4. REMU S.R.L.

  Włochy

  Firma REMU S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie. Jest również obecna w dziedzinach Petrochemia - instalacje i urządzenia, Przemysł kosmetyczny - maszyny i urządzenia, Farmaceutyka - maszyny i urządzenia przemysłowe, Petrochemia - instalacje i urządzenia, Przemysł kosmetyczny - maszyny i urządzenia, i Farmaceutyka - maszyny i urządzenia przemysłowe. Ma siedzibę w Manoppello, Włochy.

 5. IMEL S.R.L.

  Włochy

  Firma IMEL S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie. Jest również obecna w dziedzinach Konstrukcje metalowe lekkie, Farmaceutyka - maszyny i urządzenia przemysłowe, Konstrukcje metalowe lekkie, urządzenia do laboratoriów pharmaceutycznych, i Farmaceutyka - maszyny i urządzenia przemysłowe. Ma siedzibę w Morimondo, Włochy.

 6. STE TECPHARM

  Hiszpania

  Firma STE TECPHARM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Farmaceutyka - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach maszyny do produkcji tabletek farmaceutycznych, granulatory dla laboratoriów farmaceutycznych, poletko osadowe, i skrapiarki. Ma siedzibę w Cerdanyola Del Vallès, Hiszpania.

 7. UNOPEX

  Turcja

  Firma UNOPEX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Farmaceutyka - maszyny i urządzenia przemysłowe. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 8. LUPERINI PRODUCTION SPA

  Włochy

  Firma LUPERINI PRODUCTION SPA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Farmaceutyka - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach mechanical workshop. Ma siedzibę w Lucca, Włochy.

 1. PHARMA EQUIPMENT

  Francja

  Firma PHARMA EQUIPMENT, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Farmaceutyka - maszyny i urządzenia przemysłowe. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 2. VETTORELLO SRL

  Włochy

  Firma VETTORELLO SRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Farmaceutyka - maszyny i urządzenia przemysłowe. Ma siedzibę w Treviso, Włochy.

 3. CRIOCLIMA SRL

  Włochy

  Firma CRIOCLIMA SRL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Farmaceutyka - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł chemiczny i farmaceutyczny - maszyny i urządzenia, urządzenia i wyposażenie dla szpitali i laboratoriów medycznych, komora klimatyzowana, Przemysł chemiczny i farmaceutyczny - maszyny i urządzenia, i komory słonej mgły. Ma siedzibę w Muggio', Włochy.

 4. MEYVIS

  Belgia

  Firma MEYVIS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Farmaceutyka - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Ścianki, wykładzina dywanowa, floors manufacturers, podłogi, i Ścianki. Ma siedzibę w Aartselaar, Belgia.

 5. ALPHAPHOENIX GMBH

  Niemcy

  Firma ALPHAPHOENIX GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Farmaceutyka - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach washers. Ma siedzibę w Hohenlinden, Niemcy.

 6. APPLIED CRITICAL FLUIDS GMBH

  Niemcy

  Firma APPLIED CRITICAL FLUIDS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Farmaceutyka - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Dętki, i Dętki. Ma siedzibę w Mannheim, Niemcy.

 7. VENAIR

  Francja

  Firma VENAIR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Farmaceutyka - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach przewód sylikonowy, i przewody elastyczne dla przemysłu spożywczego. Ma siedzibę w Neyron, Francja.

 8. SC BELVEDERE 96 COMEX SRL

  Rumunia

  Firma SC BELVEDERE 96 COMEX SRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Farmaceutyka - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Kotły żeliwne, Produkty chemiczne i farmaceutyczne - maszyny do pakowania, Montowanie i rozbieranie instalacji przemysłowych, Rury ze stali nierdzewnej, Kotły żeliwne, Produkty chemiczne i farmaceutyczne - maszyny do pakowania, Montowanie i rozbieranie instalacji przemysłowych, i Rury ze stali nierdzewnej. Ma siedzibę w Bucharest, Rumunia.

 9. FTL TECHNOLOGY

  Zjednoczone Królestwo

  Firma FTL TECHNOLOGY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Farmaceutyka - maszyny i urządzenia przemysłowe. Ma siedzibę w Leeds, Zjednoczone Królestwo.

 10. GTE

  Holandia

  Firma GTE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Farmaceutyka - maszyny i urządzenia przemysłowe. Ma siedzibę w Horst, Holandia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Farmaceutyka - maszyny i urządzenia przemysłowe - Import eksport

Liczba wyników

6137 Przedsiębiorstwa