• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • farby przemysłowe

Wyniki dla

Farby przemysłowe - Import eksport

 1. ERATEC

  Francja

  Verified by europages badge

  Przedsiębiorstwo Eratec specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i sprzedaży palników gazowych z włókien metalowych. Nasze palniki mają różnorodne zastosowania, takie jak obróbka cieplna, obróbka metali, lakierowanie, sektor rolno-spożywczy i wiele innych. Wyposażone w głowice z ogniotrwałej stali nierdzewnej, o promieniującej powierzchni, z włókna metalowego dzianego Bekinit® i system wstępnego mieszania powietrze/gaz, ze sterowaniem elektronicznym, nasze palniki pozwalają uzyskać niebieskie płomienie konwencjonalne, zaś palniki gazowe na podczerwień służą do bezpośredniej obróbki cieplnej z zastosowaniem podczerwieni. W Eratec, ściśle współpracujemy z naszymi klientami, aby zrozumieć ich specyficzne potrzeby i zaproponować im najlepsze rozwiązanie techniczne do ich zastosowań przemysłowych. Nasze zespół oferuje kompleksową pomoc, od analizy potrzeb po wdrożenie wybranego rozwiązania, dzięki czemu możemy skutecznie spełnić oczekiwania każdego klienta. Jesteśmy dumni z dostarczania indywidualnych rozwiązań w zakresie obróbki termicznej, obróbki metali, lakierowania i w sektorze rolno-spożywczym. Ponadto, jesteśmy w stanie produkować palniki na specjalne zamówienie, aby sprostać specyficznym potrzebom naszych klientów. Prosimy bez wahania kontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat naszych produktów i usług.

 2. COSMOCHROME LTD

  Grecja

  Verified by europages badge

  Firma malarska Cosmochrome Ltd, z ponad półwiecznym doświadczeniem w dziedzinie farb, specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości farb, lakierów, powłok izolacyjnych, a także zapraw na boiska sportowe i zapraw mikro cementowych do wszelkich zastosowań. Z serią międzynarodowych certyfikatów i ze szczególnym naciskiem na produkty ekologiczne, celem Cosmochromeis jest produkowanie możliwie najlepszych, korzystnych cenowo materiałów i zaspokajanie potrzeb krajowego i międzynarodowego rynku z szeroką gamą produktów, począwszy od profesjonalnych materiałów do artystycznych interwencji na co dzień dla wszystkich, którzy chcą tworzyć i zmieniać wystrój. Firma specjalizuje się również w produkcji niestandardowych materiałów odpowiadającyh specjalnym wymaganiom na zamówienie.

 3. PURETECS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma Puretecs rozwija od 2012 roku zoptymalizowane rozwiązania do czyszczenia i zabezpieczania powłoką zespołów elektronicznych. Koncentrujemy się na płynach hydrofluoroeterowych (w skrócie: HFE) i materiałach powłokowych z fluoropolimeru. Dzięki naszym innowacyjnym systemom czyszczenia, powlekania i łączenia oraz ponad dziesięcioletniemu doświadczeniu oferujemy wygodne i opłacalne rozwiązania kompleksowe, w tym monitorowanie procesów. Specjaliści w dziedzinie technologii urządzeń produkcyjnych, wysyłki i doradztwa dbają o wasze zlecenia.

 4. FREILACKE EMIL FREI GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Rozwiązania systemowe. Dostawca lakierów systemowych z rozwiązaniami aplikacyjnymi w zakresie lakierów przemysłowych, farb proszkowych, powłok galwanicznych i kompozytów.

 5. BERICOPLAST SPA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Od 1974 r. Bericolaplast S.p.A. jest jednym z najważniejszych europejskich producentów siedzeń monokokowych wytwarzanych metodą formowania tworzyw sztucznych. Firma działa od ponad 30 lat w sektorze obiektów sportowych, od 2006 r. jest oficjalnym dostawcą FIFA, uczestnicząc w realizacjach na potrzeby Mistrzostw Świata, Mistrzostw Europy i Pucharu Narodów Afryki. Oprócz obiektów sportowych firma zajmuje się również siedziskami do obiektów użyteczności publicznej, takich jak teatry, szkoły, sale kongresowe, areny, hale, wioski i obszary zabytkowe.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. FAID ANTICORROSIONE

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma FAID ANTICORROSIONE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Farby przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Antykorozyjne substancje chemiczne, pomoc po sprzedaży, pomoc techniczna, Antykorozyjne substancje chemiczne, i środki chemiczne dla budownictwa. Ma siedzibę w Portogruaro, Włochy.

 2. RGENAU INDUSTRIES GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma RGENAU INDUSTRIES GMBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Farby przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Sitodruk, Druk wypukły i wklęsły, Wet painting, Sitodruk, industrial design, malowanie mebli, i Druk wypukły i wklęsły. Ma siedzibę w Meerane, Niemcy.

 3. WFP CLEAN OBERFLÄCHENTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma WFP CLEAN OBERFLÄCHENTECHNIK GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Farby przemysłowe. Ma siedzibę w Zaberfeld, Niemcy.

 4. MECATELIER

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma MECATELIER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Farby przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Laboratoria - przyrządy i instrumenty, komora do lakierowania pociągów i autobusów, komory do lakierowania kurtyną wodną, Maszyny I URZĄDZENIA, kabiny lakiernicze do karoserii samochodowych, komora do malowania przemysłowego, suction cases, komory do piaskowania, i kabiny piaskarskie iniekcyjne do laboratoriów. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 5. EURO LUX LEGNO

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma EURO LUX LEGNO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Farby przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach komora do malowania przemysłowego. Ma siedzibę w Formigine, Włochy.

 1. ALS LACKIER- UND TROCKENANLAGENBAU & SERVICE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ALS LACKIER- UND TROCKENANLAGENBAU & SERVICE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Farby przemysłowe. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 2. ALFAS ISONEM

  Francja

  Firma ALFAS ISONEM, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Farby przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach farby metaliczne, farby przeciwsłoneczne, farby przeciwskraplające, i farba do specjalnych środowisk. Ma siedzibę w Vergeze, Francja.

 1. ROMTEHNOCHIM

  Rumunia

  Firma ROMTEHNOCHIM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żywice epoksydowe. Jest również obecna w dziedzinach Podłogi i posadzki przemysłowe, Farby przemysłowe, Podłogi i posadzki przemysłowe, i Farby przemysłowe. Ma siedzibę w Jilava, Rumunia.

 2. M.B. MECCANICA BORDONI

  Włochy

  Firma M.B. MECCANICA BORDONI, roku i działającą w sektorze Farby przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Malowanie przemysłowe - sprzęt i urządzenia, komora do malowania przemysłowego, konserwacja urządzeń oraz maszyn do malowania powierzchni metalowych, Malowanie przemysłowe - sprzęt i urządzenia, i zautomatyzowany system malowania. Ma siedzibę w Gualdo Cattaneo, Włochy.

 3. SEMO-TEC GMBH

  Niemcy

  Firma SEMO-TEC GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Farby przemysłowe. Ma siedzibę w Pfaffenhofen, Niemcy.

 4. TESSAROLO FRATELLI S.N.C.

  Włochy

  Firma TESSAROLO FRATELLI S.N.C., roku i działającą w sektorze Farby przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach komora do malowania przemysłowego. Ma siedzibę w Cantu', Włochy.

 5. MONDO COLORE S.R.L.

  Włochy

  Firma MONDO COLORE S.R.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pokrywanie przeźroczystymi lakierami stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Farby przemysłowe, farby wypalane do metali i stopów, malowanie natryskowe metalu, Farby przemysłowe, i malowanie przez rozpylanie. Ma siedzibę w Trevignano, Włochy.

 6. NORD-LACKIERKABINE24 GMBH

  Niemcy

  Firma NORD-LACKIERKABINE24 GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Farby przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach urządzenia do lakierowania proszkowego, kabina malowania proszkowego, i malowanie automatyczne przez odparowywanie. Ma siedzibę w Dinklage, Niemcy.

 7. ST POWDER COATINGS ESPAÑA, SL

  Hiszpania

  Firma ST POWDER COATINGS ESPAÑA, SL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Farby przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach farba w proszku, farba elektrostatyczna, i malowanie metali. Ma siedzibę w Fuenlabrada, Hiszpania.

 8. PYMA: TIENDA DE PINTURA Y BRICOLAJE

  Hiszpania

  Firma PYMA: TIENDA DE PINTURA Y BRICOLAJE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Farby przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach akcesoria do malowania, diy items, i furnishing accessories. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 1. BANTOURA

  Algieria

  Firma BANTOURA, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Farby przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Tynkowanie elewacji, oblicówka podłoży, Tynkowanie elewacji, dystrybutor farb, i farba epoksydowa. Ma siedzibę w Constantine, Algieria.

 2. DESMOPUR, SCV

  Hiszpania

  Firma DESMOPUR, SCV, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Farby przemysłowe. Ma siedzibę w Crevillent, Hiszpania.

 3. SIMEYCO SA

  Hiszpania

  Firma SIMEYCO SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Farby przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach farby do wyrobów metalowych, industrial painting facilities, i lakierowanie samochodów farbą metaliczną. Ma siedzibę w Hernani, Hiszpania.

 4. STONE STEINVEREDELUNG GMBH

  Niemcy

  Firma STONE STEINVEREDELUNG GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Farby przemysłowe. Ma siedzibę w Bad Zwischenahn, Niemcy.

 5. ALL DISTRICT COATING

  Australia

  Firma ALL DISTRICT COATING, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Farby przemysłowe. Ma siedzibę w Sydney, Australia.

 6. MARGOEDER S.L.

  Hiszpania

  Firma MARGOEDER S.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Farby przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach urządzenia do nanoszenia farby na części plastikowe. Ma siedzibę w Berriz, Hiszpania.

 7. BARTOLINI S.R.L.

  Włochy

  Firma BARTOLINI S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Farby przemysłowe. Ma siedzibę w Spello, Włochy.

 8. CORSO MAGENTA

  Francja

  Firma CORSO MAGENTA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Farby przemysłowe. Ma siedzibę w Nanterre, Francja.

 9. KING PAINTING

  Australia

  Firma KING PAINTING, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Farby przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach malowanie budynków prywatnych. Ma siedzibę w Bella Vista, Australia.

 10. JUNAIR SPRAYBOOTHS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma JUNAIR SPRAYBOOTHS LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Farby przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach kabina do malowania ciekłego, system rozpylania, i linia malowania. Ma siedzibę w Heywood, Zjednoczone Królestwo.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Farby przemysłowe - Import eksport

Liczba wyników

625 Przedsiębiorstwa