• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • farby olejne

Wyniki dla

Farby olejne - Import eksport

 1. MAISON SHANGHAI 2019

  Chiny

  MAISON SHANGHAI to międzynarodowe targi poświęcone stylowi życia stanowiące platformę handlową dla biznesu w branży dekoracji wnętrz. Ostatnie targi, które przyciągnęły ponad 600 wystawców i marek producentów oświetlenia, dywanów, farb, zastawy stołowej itp., zostały doskonale przyjęte przez profesjonalnych handlowców, projektantów, trendsetterów i odwiedzających z całego świata w liczbie 45 344 osób przez cały okres trwania targów.

 2. PINTURAS MIR

  Hiszpania

  Firma PINTURAS MIR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sztuka – przybory i materiały piśmienne. Jest również obecna w dziedzinach Farby olejne, Rozrywka kreatywna - Artykuły, fabryka farby, Farby olejne, barwniki akrylowe, i Rozrywka kreatywna - Artykuły. Ma siedzibę w Hospitalet Del Llobregat, Hiszpania.

 3. FARBEN-GRUBER GMBH

  Niemcy

  Firma FARBEN-GRUBER GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Farby olejne. Ma siedzibę w Furtwangen, Niemcy.

 4. PAINTS4TRADE

  Zjednoczone Królestwo

  Firma PAINTS4TRADE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Farby i lakiery. Jest również obecna w dziedzinach Farby olejne, Farba epoksydowa do podłogi, Farby olejne, utrwalacze, i Producent farb do basenów. Ma siedzibę w West Thurrock, Zjednoczone Królestwo.

 5. DEMA BOYA

  Turcja

  Firma DEMA BOYA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Farby olejne. Jest również obecna w dziedzinach barwniki roślinne, farby do drewna, i malowanie budynków. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SCHLEIPER

  Belgia

  Firma SCHLEIPER, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Rysunek, sztuka graficzna i plastyczna – przybory i materiały piśmienne. Jest również obecna w dziedzinach Farby olejne, Ramy do obrazów i akcesoria ramiarskie, Farby olejne, Ramy do obrazów i akcesoria ramiarskie, barwniki akrylowe, i artystyczne artykuły papiernicze. Ma siedzibę w Namur, Belgia.

 2. PATRICK HAUGEN

  Belgia

  Firma PATRICK HAUGEN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Farby olejne. Jest również obecna w dziedzinach portrety, malowanie ścian, łudząco podobny, i decoration. Ma siedzibę w Waremme, Belgia.

 3. ALEXANDRE MONNTOYA ART STUDIO

  Włochy

  Firma ALEXANDRE MONNTOYA ART STUDIO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Galerie sztuki. Jest również obecna w dziedzinach farby olejne, i obrazy i grafiki. Ma siedzibę w Mezzana Mortigliengo, Włochy.

 4. BOESNER GMBH

  Niemcy

  Firma BOESNER GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Farby i lakiery. Jest również obecna w dziedzinach Farby olejne, Drewno surowe, Drewno tarcicowe i konserwowane, Prace budowlane wykończeniowe, Farby olejne, Drewno surowe, Drewno tarcicowe i konserwowane, i Prace budowlane wykończeniowe. Ma siedzibę w Frankfurt, Niemcy.

 5. AIRBRUSH4YOU

  Niemcy

  Firma AIRBRUSH4YOU, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Farby i lakiery. Jest również obecna w dziedzinach Farby olejne, Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa, Drewno surowe, Drewno tarcicowe i konserwowane, Farby olejne, Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa, Drewno surowe, i Drewno tarcicowe i konserwowane. Ma siedzibę w Schweinfurt, Niemcy.

 1. MCC JOTUN GUELMA

  Algieria

  Firma MCC JOTUN GUELMA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Farby olejne. Ma siedzibę w Guelma, Algieria.

 2. ELG MALERHANDWERK PLAUEN EG

  Niemcy

  Firma ELG MALERHANDWERK PLAUEN EG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Farby i lakiery. Jest również obecna w dziedzinach Farby olejne, Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa, Drewno surowe, Drewno tarcicowe i konserwowane, Farby olejne, Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa, Drewno surowe, i Drewno tarcicowe i konserwowane. Ma siedzibę w Plauen, Niemcy.

 1. NORIX LACKFABRIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma NORIX LACKFABRIK GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Farby i lakiery. Jest również obecna w dziedzinach Farby olejne, Farby na żywicach syntetycznych, Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa, Drewno surowe, Farby olejne, Farby na żywicach syntetycznych, Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa, i Drewno surowe. Ma siedzibę w Scheeßel, Niemcy.

 2. LAYUP GMBH

  Szwajcaria

  Firma LAYUP GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Farby i lakiery. Jest również obecna w dziedzinach Farby olejne, Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa, Drewno surowe, Drewno tarcicowe i konserwowane, Farby olejne, Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa, Drewno surowe, i Drewno tarcicowe i konserwowane. Ma siedzibę w Bern, Szwajcaria.

 3. JOSEF GEBESHUBER

  Austria

  Firma JOSEF GEBESHUBER, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Farby i lakiery. Jest również obecna w dziedzinach Farby olejne, Drewno surowe, Drewno tarcicowe i konserwowane, Prace budowlane wykończeniowe, Farby olejne, Drewno surowe, Drewno tarcicowe i konserwowane, i Prace budowlane wykończeniowe. Ma siedzibę w Gunskirchen, Austria.

 4. RETRATOS DE ENCARGO S.L.

  Hiszpania

  Firma RETRATOS DE ENCARGO S.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Farby olejne. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 5. GYSELS

  Belgia

  Firma GYSELS, roku i działającą w sektorze Farby i lakiery. Jest również obecna w dziedzinach farby olejne, i oblicówka podłoży. Ma siedzibę w Veurne, Belgia.

 6. BECKER INDUSTRIE

  Francja

  Firma BECKER INDUSTRIE, roku i działającą w sektorze Antykorozyjne substancje chemiczne. Jest również obecna w dziedzinach Lakiernictwo - sprzęt i urządzenia, Malowanie przez zanurzenie - sprzęt i urządzenia, Farby olejne, Lakiernictwo - sprzęt i urządzenia, Malowanie przez zanurzenie - sprzęt i urządzenia, i Farby olejne. Ma siedzibę w Savigneux, Francja.

 7. VIVCOLOR S.R.L.

  Włochy

  Firma VIVCOLOR S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Farby i lakiery. Jest również obecna w dziedzinach Sykatywy (środki osuszające) do farb i lakierów, Farby olejne, Sykatywy (środki osuszające) do farb i lakierów, i Farby olejne. Ma siedzibę w Sommacampagna, Włochy.

 8. SIGMA COATINGS S A

  Hiszpania

  Firma SIGMA COATINGS S A, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Farby i lakiery. Jest również obecna w dziedzinach Farby olejne, Farby na żywicach syntetycznych, Farby emulsyjne, Farby olejne, Farby na żywicach syntetycznych, i Farby emulsyjne. Ma siedzibę w Valle De Trápaga-Trapagaran, Hiszpania.

 1. CROWN DECORATING CENTRE

  Zjednoczone Królestwo

  Firma CROWN DECORATING CENTRE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Farby olejne. Ma siedzibę w Southend-On-Sea, Zjednoczone Królestwo.

 2. PINTURAS MACY, S.A.

  Hiszpania

  Firma PINTURAS MACY, S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Farby olejne. Jest również obecna w dziedzinach Szkło malowane, Roboty malarskie - firmy usługowe, Farby i lakiery, Szkło malowane, Roboty malarskie - firmy usługowe, i Farby i lakiery. Ma siedzibę w La Roda, Hiszpania.

 3. ECO - COLORS

  Belgia

  Firma ECO - COLORS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Farby i lakiery. Jest również obecna w dziedzinach farby olejne, i malowanie ścian. Ma siedzibę w Kontich, Belgia.

 4. MALIENE-G.

  Łotwa

  Firma MALIENE-G., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rysunek, sztuka graficzna i plastyczna – przybory i materiały piśmienne. Jest również obecna w dziedzinach Szczotki, miotły i pędzle, Oprawy dekoracyjne, Farby olejne, Grafika reklamowa, Szczotki, miotły i pędzle, Oprawy dekoracyjne, Farby olejne, i Grafika reklamowa. Ma siedzibę w Riga, Łotwa.

 5. AP FARVER A/S

  Dania

  Firma AP FARVER A/S, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Farby emulsyjne. Jest również obecna w dziedzinach Farby na żywicach syntetycznych, Farby i lakiery, Sykatywy (środki osuszające) do farb i lakierów, Farby olejne, Farby na żywicach syntetycznych, Farby i lakiery, Sykatywy (środki osuszające) do farb i lakierów, i Farby olejne. Ma siedzibę w Viborg, Dania.

 6. INDUSTRIAS QUIMICAS EUROCOLOR SA

  Hiszpania

  Firma INDUSTRIAS QUIMICAS EUROCOLOR SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Farby emulsyjne. Jest również obecna w dziedzinach Farby olejne, Farby na żywicach syntetycznych, Farby i lakiery, Farby olejne, Farby na żywicach syntetycznych, i Farby i lakiery. Ma siedzibę w Arrigorriaga, Hiszpania.

 7. SHIFANG TAIFENG NEW FLAME RETARDANT CO., LTD

  Chiny

  Firma SHIFANG TAIFENG NEW FLAME RETARDANT CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Farby olejne. Ma siedzibę w Chengdu, Chiny.

 8. VERNIS CLAESSENS S.A.

  Szwajcaria

  Firma VERNIS CLAESSENS S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Farby olejne. Jest również obecna w dziedzinach Farby na żywicach syntetycznych, Farby emulsyjne, Farby i lakiery, Farby na żywicach syntetycznych, Farby emulsyjne, i Farby i lakiery. Ma siedzibę w Renens, Szwajcaria.

 9. TEKNOS A/S

  Dania

  Firma TEKNOS A/S, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Farby i lakiery. Jest również obecna w dziedzinach Farby olejne, Sykatywy (środki osuszające) do farb i lakierów, Farby olejne, i Sykatywy (środki osuszające) do farb i lakierów. Ma siedzibę w Vamdrup, Dania.

 10. CAMERINI & C. S.R.L.

  Włochy

  Firma CAMERINI & C. S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Farby i lakiery. Jest również obecna w dziedzinach Sykatywy (środki osuszające) do farb i lakierów, Farby olejne, Sykatywy (środki osuszające) do farb i lakierów, i Farby olejne. Ma siedzibę w Sesto Ed Uniti, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo