• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • farby olejne

Wyniki dla

Farby olejne - Import eksport

 1. MAISON SHANGHAI 2019

  Chiny

  MAISON SHANGHAI to międzynarodowe targi poświęcone stylowi życia stanowiące platformę handlową dla biznesu w branży dekoracji wnętrz. Ostatnie targi, które przyciągnęły ponad 600 wystawców i marek producentów oświetlenia, dywanów, farb, zastawy stołowej itp., zostały doskonale przyjęte przez profesjonalnych handlowców, projektantów, trendsetterów i odwiedzających z całego świata w liczbie 45 344 osób przez cały okres trwania targów.

 2. PINTURAS MIR

  Hiszpania

  Firma PINTURAS MIR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sztuka – przybory i materiały piśmienne. Jest również obecna w dziedzinach Farby olejne, Rozrywka kreatywna - Artykuły, fabryka farby, Farby olejne, barwniki akrylowe, i Rozrywka kreatywna - Artykuły. Ma siedzibę w Hospitalet Del Llobregat, Hiszpania.

 3. FARBEN-GRUBER GMBH

  Niemcy

  Firma FARBEN-GRUBER GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Farby olejne. Ma siedzibę w Furtwangen, Niemcy.

 4. DEMA BOYA

  Turcja

  Firma DEMA BOYA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Farby olejne. Jest również obecna w dziedzinach barwniki roślinne, farby do drewna, i malowanie budynków. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 5. PAINTS4TRADE

  Zjednoczone Królestwo

  Firma PAINTS4TRADE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Farby i lakiery. Jest również obecna w dziedzinach Farby olejne, Farba epoksydowa do podłogi, Farby olejne, utrwalacze, i Producent farb do basenów. Ma siedzibę w West Thurrock, Zjednoczone Królestwo.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ALEXANDRE MONNTOYA ART STUDIO

  Włochy

  Firma ALEXANDRE MONNTOYA ART STUDIO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Galerie sztuki. Jest również obecna w dziedzinach farby olejne, i obrazy i grafiki. Ma siedzibę w Mezzana Mortigliengo, Włochy.

 2. LAYUP GMBH

  Szwajcaria

  Firma LAYUP GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Farby i lakiery. Jest również obecna w dziedzinach Farby olejne, Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa, Drewno surowe, Drewno tarcicowe i konserwowane, Farby olejne, Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa, Drewno surowe, i Drewno tarcicowe i konserwowane. Ma siedzibę w Bern, Szwajcaria.

 3. NORIX LACKFABRIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma NORIX LACKFABRIK GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Farby i lakiery. Jest również obecna w dziedzinach Farby olejne, Farby na żywicach syntetycznych, Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa, Drewno surowe, Farby olejne, Farby na żywicach syntetycznych, Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa, i Drewno surowe. Ma siedzibę w Scheeßel, Niemcy.

 4. PATRICK HAUGEN

  Belgia

  Firma PATRICK HAUGEN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Farby olejne. Jest również obecna w dziedzinach portrety, malowanie ścian, łudząco podobny, i decoration. Ma siedzibę w Waremme, Belgia.

 5. AIRBRUSH4YOU

  Niemcy

  Firma AIRBRUSH4YOU, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Farby i lakiery. Jest również obecna w dziedzinach Farby olejne, Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa, Drewno surowe, Drewno tarcicowe i konserwowane, Farby olejne, Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa, Drewno surowe, i Drewno tarcicowe i konserwowane. Ma siedzibę w Schweinfurt, Niemcy.

 1. JOSEF GEBESHUBER

  Austria

  Firma JOSEF GEBESHUBER, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Farby i lakiery. Jest również obecna w dziedzinach Farby olejne, Drewno surowe, Drewno tarcicowe i konserwowane, Prace budowlane wykończeniowe, Farby olejne, Drewno surowe, Drewno tarcicowe i konserwowane, i Prace budowlane wykończeniowe. Ma siedzibę w Gunskirchen, Austria.

 2. ELG MALERHANDWERK PLAUEN EG

  Niemcy

  Firma ELG MALERHANDWERK PLAUEN EG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Farby i lakiery. Jest również obecna w dziedzinach Farby olejne, Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa, Drewno surowe, Drewno tarcicowe i konserwowane, Farby olejne, Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa, Drewno surowe, i Drewno tarcicowe i konserwowane. Ma siedzibę w Plauen, Niemcy.

 1. SCHLEIPER

  Belgia

  Firma SCHLEIPER, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Rysunek, sztuka graficzna i plastyczna – przybory i materiały piśmienne. Jest również obecna w dziedzinach Farby olejne, Ramy do obrazów i akcesoria ramiarskie, Farby olejne, Ramy do obrazów i akcesoria ramiarskie, barwniki akrylowe, i artystyczne artykuły papiernicze. Ma siedzibę w Namur, Belgia.

 2. BOESNER GMBH

  Niemcy

  Firma BOESNER GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Farby i lakiery. Jest również obecna w dziedzinach Farby olejne, Drewno surowe, Drewno tarcicowe i konserwowane, Prace budowlane wykończeniowe, Farby olejne, Drewno surowe, Drewno tarcicowe i konserwowane, i Prace budowlane wykończeniowe. Ma siedzibę w Frankfurt, Niemcy.

 3. CROWN DECORATING CENTRE

  Zjednoczone Królestwo

  Firma CROWN DECORATING CENTRE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Farby olejne. Ma siedzibę w Southend-On-Sea, Zjednoczone Królestwo.

 4. ECO - COLORS

  Belgia

  Firma ECO - COLORS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Farby i lakiery. Jest również obecna w dziedzinach farby olejne, i malowanie ścian. Ma siedzibę w Kontich, Belgia.

 5. MALIENE-G.

  Łotwa

  Firma MALIENE-G., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rysunek, sztuka graficzna i plastyczna – przybory i materiały piśmienne. Jest również obecna w dziedzinach Szczotki, miotły i pędzle, Oprawy dekoracyjne, Farby olejne, Grafika reklamowa, Szczotki, miotły i pędzle, Oprawy dekoracyjne, Farby olejne, i Grafika reklamowa. Ma siedzibę w Riga, Łotwa.

 6. GYSELS

  Belgia

  Firma GYSELS, roku i działającą w sektorze Farby i lakiery. Jest również obecna w dziedzinach farby olejne, i oblicówka podłoży. Ma siedzibę w Veurne, Belgia.

 7. BECKER INDUSTRIE

  Francja

  Firma BECKER INDUSTRIE, roku i działającą w sektorze Antykorozyjne substancje chemiczne. Jest również obecna w dziedzinach Lakiernictwo - sprzęt i urządzenia, Malowanie przez zanurzenie - sprzęt i urządzenia, Farby olejne, Lakiernictwo - sprzęt i urządzenia, Malowanie przez zanurzenie - sprzęt i urządzenia, i Farby olejne. Ma siedzibę w Savigneux, Francja.

 8. RETRATOS DE ENCARGO S.L.

  Hiszpania

  Firma RETRATOS DE ENCARGO S.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Farby olejne. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 1. AMONNPROFI COLOR S.R.L.

  Włochy

  Firma AMONNPROFI COLOR S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Farby i lakiery. Jest również obecna w dziedzinach Sykatywy (środki osuszające) do farb i lakierów, Farby olejne, Sykatywy (środki osuszające) do farb i lakierów, i Farby olejne. Ma siedzibę w Brunico, Włochy.

 2. PINTURAS MACY, S.A.

  Hiszpania

  Firma PINTURAS MACY, S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Farby olejne. Jest również obecna w dziedzinach Szkło malowane, Roboty malarskie - firmy usługowe, Farby i lakiery, Szkło malowane, Roboty malarskie - firmy usługowe, i Farby i lakiery. Ma siedzibę w La Roda, Hiszpania.

 3. V.I.M. DI ZUCCHINALI ANGELO & C. S.N.C.

  Włochy

  Firma V.I.M. DI ZUCCHINALI ANGELO & C. S.N.C., jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Farby i lakiery. Jest również obecna w dziedzinach Sykatywy (środki osuszające) do farb i lakierów, Farby olejne, Sykatywy (środki osuszające) do farb i lakierów, i Farby olejne. Ma siedzibę w Comun Nuovo, Włochy.

 4. LECHLER S.P.A.

  Włochy

  Firma LECHLER S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Farby i lakiery. Jest również obecna w dziedzinach Sykatywy (środki osuszające) do farb i lakierów, Farby olejne, Sykatywy (środki osuszające) do farb i lakierów, i Farby olejne. Ma siedzibę w Foligno, Włochy.

 5. MARRONCOLOR S.R.L.

  Włochy

  Firma MARRONCOLOR S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Farby i lakiery. Jest również obecna w dziedzinach Sykatywy (środki osuszające) do farb i lakierów, Farby olejne, Sykatywy (środki osuszające) do farb i lakierów, i Farby olejne. Ma siedzibę w Nuoro, Włochy.

 6. ROMANA 2000 S.R.L.

  Włochy

  Firma ROMANA 2000 S.R.L., roku i działającą w sektorze Farby i lakiery. Jest również obecna w dziedzinach Sykatywy (środki osuszające) do farb i lakierów, Farby olejne, Sykatywy (środki osuszające) do farb i lakierów, i Farby olejne. Ma siedzibę w Roma, Włochy.

 7. BERTANI COLOR S.R.L.

  Włochy

  Firma BERTANI COLOR S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Farby i lakiery. Jest również obecna w dziedzinach Sykatywy (środki osuszające) do farb i lakierów, Farby olejne, Sykatywy (środki osuszające) do farb i lakierów, i Farby olejne. Ma siedzibę w Limbiate, Włochy.

 8. INVER S.P.A.

  Włochy

  Firma INVER S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Farby i lakiery. Jest również obecna w dziedzinach Sykatywy (środki osuszające) do farb i lakierów, Farby olejne, Sykatywy (środki osuszające) do farb i lakierów, i Farby olejne. Ma siedzibę w Bologna, Włochy.

 9. COLORIFICIO COLVEN

  Włochy

  Firma COLORIFICIO COLVEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Farby i lakiery. Jest również obecna w dziedzinach Sykatywy (środki osuszające) do farb i lakierów, Farby olejne, Sykatywy (środki osuszające) do farb i lakierów, i Farby olejne. Ma siedzibę w Brugine, Włochy.

 10. SABER S.R.L.

  Włochy

  Firma SABER S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Farby i lakiery. Jest również obecna w dziedzinach Sykatywy (środki osuszające) do farb i lakierów, Farby olejne, Sykatywy (środki osuszające) do farb i lakierów, i Farby olejne. Ma siedzibę w Viadana, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo