• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • emulgatory spożywcze

Wyniki dla

Emulgatory spożywcze - Import eksport

 1. NOREVO GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Norevo GmbH jest światowym producentem i dostawcą surowców naturalnych oraz składników i dodatków specjalnych dla przemysłu spożywczego i napojowego, farmaceutycznego i kosmetycznego oraz do różnych zastosowań technicznych. Surowce naturalne – guma arabska, agar-agar, miód, syrop z agawy, wyciąg z lukrecji oraz wosk – ze względu na doskonałą jakość i bogaty asortyment produktów dla branży cukierniczej, firma Norevo dostarcza naturalne produkty i składniki, oferując również technologiczną wiedzę fachową i wsparcie w rozwoju. Norevo jest niezależną firmą międzynarodową z siedzibą główną w Hamburgu, Niemcy. W północnej części Niemiec znajduje się również duży zakład produkcyjny Norevo z własnym laboratorium oraz magazynem wszystkich głównych surowców i wyrobów. Filie firmy oraz pozostałe zakłady produkcyjne znajdują się na Węgrzech, w Meksyku, Argentynie, Chinach i Hongkongu.

 2. A. SCHMIDT & CO GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Kompetentny partner przemysłu spożywczego. Firma A. Schmidt & Co. GmbH tworzy od ponad 65 lat specjalne systemy stabilizacyjne do artykułów spożywczych i przemysłu delikatesowego. Nastawiamy się na indywidualne wymagania i tworzymy wysokofunkcjonalne systemy stabilizacyjne. Dzięki elastyczności naszej produkcji możemy zagwarantować stałą, wysoką jakość. Nasze portfolio obejmuje: środki do fermentacji enzymatycznej ryb (z ziołami i przyprawami lub bez) do np. śledzi i łososi, zastrzyków rybnych, farszu rybnego, kotletów rybnych, kiełbasy rybnej, pasztetów, surimi, produkcji ikry i krewetek, majonezów, sosów sałatkowych, dresingów, dipów produkowanych na gorąco i zimno (z dodatkiem żółtka/ białka mlecznego, lub bez), sosów i kremów, konserw trwałych, zup zagęszczanych, ketchupu, marynat, dodatkowych do panierowania, potraw słodkich, dodatków spożywczych, usługowe mieszanie kontraktowe

 3. NEUPERT INGREDIENTS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Neupert Ingredients specjalizuje się w handlu półproduktami, dodatkami i innymi produktami pochodzenia roślinnego. Od lat zaopatrujemy przemysł kosmetyczny, farmakologiczny i paszowy w wysokiej jakości składniki. Na pierwszym miejscu stawiamy wysokie wymagania naszych klientów w kwestii stosunku jakości do ceny. Nasz asortyment obejmuje środki zagęszczające, wiążące i żelujące, przeciwutleniacze, białka funkcjonalne, superfoods, produkty z mleka w proszku, aminokwasy, płesznik, regulatory kwasowości, różne rodzaje lecytyny, substancje słodzące i pochodne skrobi, mikroalgi, ekstrakty i różne produkty specjalne. Nasze wieloletnie doświadczenie w sprzedaży półproduktów umożliwia nam ciągłą analizę rynku międzynarodowego i doradzanie naszym klientom na temat dostrzegalnych trendów dotyczących cen i decyzji dotyczących zakupów.

 4. OXYGENE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma OXYGENE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Żywność dietetyczna i zdrowa żywność. Jest również obecna w dziedzinach Dodatki spożywcze, Emulgatory spożywcze, Dodatki spożywcze, Emulgatory spożywcze, naturalne emulgatory, i lecytyna. Ma siedzibę w Fouras, Francja.

 5. RONCHI PIERGIORGIO SAKEER

  Włochy

  Firma RONCHI PIERGIORGIO SAKEER, roku i działającą w sektorze Emulgatory spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Korzenie, aromaty, pieprz, cynamon, Korzenie, aromaty, i imbir. Ma siedzibę w Como, Włochy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. RR SRL

  Włochy

  Firma RR SRL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Emulgatory spożywcze. Ma siedzibę w Milano, Włochy.

 2. ARLES AGROALIMENTAIRE

  Francja

  Firma ARLES AGROALIMENTAIRE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Krochmal i skrobia spożywcza. Jest również obecna w dziedzinach Krochmal i skrobia przemysłowa, Emulgatory spożywcze, Krochmal i skrobia przemysłowa, i Emulgatory spożywcze. Ma siedzibę w Rognac Cedex, Francja.

 3. EISS

  Holandia

  Firma EISS, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Proteiny, białka - dodatki do żywności. Jest również obecna w dziedzinach Emulgatory spożywcze, soja, lecytyna sojowa w płynie i w proszku, lecytyna, i Emulgatory spożywcze. Ma siedzibę w Zwolle, Holandia.

 4. ELECTROGASOCHEM LTD.

  Ukraina

  Firma ELECTROGASOCHEM LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przetwórstwo spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Emulgatory spożywcze, Dodatki spożywcze, chemiczne środki przeciwpianowe do przemysłu spożywczego, Emulgatory spożywcze, i Dodatki spożywcze. Ma siedzibę w Kiev, Ukraina.

 5. IPRA FRANCE

  Francja

  Firma IPRA FRANCE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Koncentraty spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Emulgatory spożywcze, naturalne substancje aromatyzujące dla przemysłu spożywczego oraz konserwowego, Emulgatory spożywcze, i domieszki barwniki i pigmenty do użytku spożywczego. Ma siedzibę w Mouans-Sartoux, Francja.

 1. HELIAN

  Polska

  Firma HELIAN, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Emulgatory spożywcze. Ma siedzibę w Warsaw, Polska.

 2. F.M.A.

  Belgia

  Firma F.M.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Proteiny, białka - dodatki do żywności. Jest również obecna w dziedzinach Emulgatory spożywcze, i Emulgatory spożywcze. Ma siedzibę w Antwerpen, Belgia.

 1. SPECIAL INGREDIENTS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma SPECIAL INGREDIENTS LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Emulgatory spożywcze. Ma siedzibę w Chesterfield, Zjednoczone Królestwo.

 2. TECHNOFOND GIESSEREIHILFSMITTEL GMBH

  Niemcy

  Firma TECHNOFOND GIESSEREIHILFSMITTEL GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Emulgatory spożywcze. Ma siedzibę w Harthausen, Niemcy.

 3. LECICO GMBH

  Niemcy

  Firma LECICO GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Koncentraty spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Żywność i napoje - składniki, Emulgatory spożywcze, Żywność i napoje - składniki, i Emulgatory spożywcze. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 4. CARGILL TEXTURIZING SOLUTIONS DEUTSCHLAND GMBH & CO KG

  Niemcy

  Firma CARGILL TEXTURIZING SOLUTIONS DEUTSCHLAND GMBH & CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żywność dietetyczna i zdrowa żywność. Jest również obecna w dziedzinach Przyprawy, Koncentraty spożywcze, Żywność i napoje - składniki, Emulgatory spożywcze, Przyprawy, Koncentraty spożywcze, Żywność i napoje - składniki, i Emulgatory spożywcze. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 5. HANSE HAMBURG NATURROHSTOFFE VERTRIEBS-GMBH

  Niemcy

  Firma HANSE HAMBURG NATURROHSTOFFE VERTRIEBS-GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Emulgatory spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa, Preparaty farmaceutyczne - produkty podstawowe i parafarmaceutyki, Uroczystości i święta - artykuły dekoracyjne, Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa, Preparaty farmaceutyczne - produkty podstawowe i parafarmaceutyki, i Uroczystości i święta - artykuły dekoracyjne. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 6. VINAYAK CORPORATION LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma VINAYAK CORPORATION LIMITED, roku i działającą w sektorze Żywność i napoje - składniki. Jest również obecna w dziedzinach Emulgatory spożywcze, smak egzotyczny, przyprawy, Emulgatory spożywcze, i barwniki dla przemysłu spożywczego. Ma siedzibę w Ashford, Zjednoczone Królestwo.

 7. HERBSTREITH & FOX VERMÖGENSVERWALTUNGS- UND BETEILIGUNGSGESELLSCHAFT MBH

  Niemcy

  Firma HERBSTREITH & FOX VERMÖGENSVERWALTUNGS- UND BETEILIGUNGSGESELLSCHAFT MBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żywność i napoje - składniki. Jest również obecna w dziedzinach Emulgatory spożywcze, Stabilizatory żywności, środki utrwalające, Emulgatory spożywcze, i Stabilizatory żywności, środki utrwalające. Ma siedzibę w Neuenbürg, Niemcy.

 8. MICRO GUM

  Indie

  Firma MICRO GUM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Emulgatory spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach sproszkowana guarana. Ma siedzibę w Ahmedabad, Indie.

 1. PALSGAARD VERKAUFSGESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG

  Niemcy

  Firma PALSGAARD VERKAUFSGESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stabilizatory żywności, środki utrwalające. Jest również obecna w dziedzinach Emulgatory spożywcze, i Emulgatory spożywcze. Ma siedzibę w Pinneberg, Niemcy.

 2. EUROPE VEGETABLE OILS SOCIEDAD LIMITADA.

  Hiszpania

  Firma EUROPE VEGETABLE OILS SOCIEDAD LIMITADA., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Emulgatory spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Żywność i napoje - składniki, i Żywność i napoje - składniki. Ma siedzibę w Granollers, Hiszpania.

 3. LASENOR EMUL ,S.L.

  Hiszpania

  Firma LASENOR EMUL ,S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żywność i napoje - składniki. Jest również obecna w dziedzinach Emulgatory spożywcze, i Emulgatory spożywcze. Ma siedzibę w Olesa De Montserrat, Hiszpania.

 4. GBS

  Czad

  Firma GBS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Emulgatory spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach guma arabska. Ma siedzibę w Ndjaména, Czad.

 5. ACISELSAN ACIPAYAM SELULOZ SANAYI VE TICARET A S

  Turcja

  Firma ACISELSAN ACIPAYAM SELULOZ SANAYI VE TICARET A S, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Emulgatory spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Żywice epoksydowe, i Żywice epoksydowe. Ma siedzibę w Denizli, Turcja.

 6. UNIMILLS B.V.

  Holandia

  Firma UNIMILLS B.V., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Emulgatory spożywcze. Ma siedzibę w Zwijndrecht, Holandia.

 7. DANISCO BELGIUM

  Belgia

 8. SEVAROME

  Francja

  Verified by europages badge

  Działalność spółki Sévarome polega na tworzeniu i produkcji słodkich aromatów spożywczych (wanilia, kawa, cytryna, truskawka, przyprawy, owoce, kwiaty, specjały), słonych aromatów spożywczych (pomocy kulinarnych), przetworów z owoców orzechowych (pistacje, orzechy laskowe, przetwory aromatyzowane), innych składników (wanilia, barwniki spożywcze, stabilizatory, emulgatory…). Nasza firma współpracuje z największymi szefami, w związku z tym oferujemy na rynku najlepsze produkty, dzięki którym osiągną Państwo sukces. Nasze kredo to pasja smaku, osiągnięte wyniki oraz zadowolenie klienta. SEVAROME: tworzenie i produkcja francuskich aromatów spożywczych do lodów, aromatów spożywczych do sorbetów, aromatów spożywczych do czekolady, aromatów spożywczych do produktów dietetycznych, aromatów spożywczych do herbaty, aromatów spożywczych do kawy, aromatów spożywczych do naparów, aromatów i aromatów naturalnych, barwników spożywczych.

 9. TER CHEMICALS DISTRIBUTION GROUP

  Niemcy

  Verified by europages badge

  TER Chemicals Distribution Group jest globalnym dystrybutorem specjalistycznych środków chemicznych i dodatków do żywności, działającym w 16 krajach. Zakres naszych produktów sięga od dodatków, wosków, żywic i tworzyw sztucznych wszelkiego rodzaju po pigmenty, specjalistyczne chemikalia i dodatki dla przemysłu spożywczego i paszowego. Naszą misją jest tworzenie wartości dodanej jako dedykowany konsultant techniczny i chemiczny w Europie dzięki naszym wykwalifikowanym specjalistom, wysokiej jakości produktom i doskonałej obsłudze. Naszą wizją jest bycie dystrybutorem z wyboru dla naszych klientów i dostawców. Zadowolenie naszych klientów i dostawców jest punktem odniesienia dla naszej definicji jakości. Zaufanie jest dobre, kontrola jest lepsza. Zgodność ze środkami zapewnienia jakości jest gwarantowana poprzez regularne przeglądy i audyty: ISO 9001, ISO 22716, AEO F, Ecovadis, FAMI-QS, HACCP, Responsible Care, BIO Zertifikat

 10. SOLUTIVE

  Francja

  Verified by europages badge

  Solutive, kreator naturalnych roztworów z czystą etykietą, oferuje innowacyjne alternatywy teksturyzujące oparte na włóknach roślinnych. Nasze produkty zostały zaprojektowane, aby sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu na naturalne, przyjazne dla środowiska i etyczne roztwory spożywcze. Poza czystą etykietą, nasze składniki żywności są wolne od alergenów, wegańskie i dostępne w wersjach organicznych. Ograniczając stosowanie dodatków, takich jak gumy i hydrokoloidy, pomagamy oferować alternatywy bardziej naturalne i bez dodatków. Zastosowania naszych produktów są tak różnorodne, jak potrzeby przemysłu spożywczego. Niezależnie od tego, czy chodzi o smaczne sosy, gotowe dania dla smakoszy, orzeźwiające lody i sorbety, wyśmienite wypieki i ciasta, kremowe produkty mleczne, czy też innowacyjne produkty mięsne, rybne, a także wegańskie, nasze składniki można dostosować do różnych produktów.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo