• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • druty i kable z metali kolorowych

Wyniki dla

Druty i kable z metali kolorowych - Import eksport

 1. DFG DRAHTWARENFABRIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Produkcja zespołów technicznych z metalu, w szczególności z drutu i blachy. Obróbka drutu Ø 0, 5 do 14 mm również dla małych serii stali, stali sprężynowej i stali nierdzewnej. Wyroby z drutu są produkowane w Vulkaneifel od 1830 roku. Opierając się na 200-letniej tradycji nasi doświadczeni pracownicy od 1997 roku produkują w naszym zakładzie w Hillesheim kosze i kraty z drutu i blachy przy pomocy najnowocześniejszych maszyn. Projektowanie, produkcja i dystrybucja artykułów z drutu i metalowych dla przemysłu, kuchni przemysłowych i zaopatrzenie dla laboratoriów oraz dla techniki medycznej, przemysłu farmaceutycznego, w szczególności kosze druciane, kratki i stelaże.

 2. EXPERT-CABLE, LLC

  Rosja

  Fabryka kabli "EXPERT-CABLE LTD." to nowoczesna produkcja wysokiej jakości wyrobów kablowych. Zlokalizowana jest w mieście Orel w Rosji. Na początku 2020 roku fabryka zajmowała 25000 m2 powierzchni produkcyjno-dystrybucyjnej. Fabrykja kabli 'EXPERT-CABLE' to młoda, zaawansowana technologicznie i wielofunkcyjna produkcja. Produkcja miedzi: Zorganizowana seryjna produkcja walcówki o średnicy 8-25 mm. Profile metalowe: Wdrożony proces produkcji profili miedzianych o różnych kształtach. Produkcja seryjna miedzianych szyn zbiorczych zorganizowana zgodnie z GOST 434-78. Zakres przekrojów wynosi od 200 do 3800 mm, a szerokość do 240 mm. Kable i druty, produkty do okablowywania: Mamy ponad 50 nowoczesnych linii produkcyjnych wiodących światowych producentów. Nasze produkty dostarczane są w całej Rosji i na świecie. Produkty kablowe znajdują zastosowanie w znaczącnych obiektach cywilnych i wojskowych, energetyce cieplnej, górnictwie i systemach podziemnych, przemyśle ciężkim, budownictwie mieszkaniowym i usługach komunalnych.

 3. TIEMANN SCHUTZ-SYSTEME GMBH

  Niemcy

  Naszą dewizą jest ochrona ludzi przez nasze produkty oraz niezawodne zabezpieczenie pracy przy maszynach. Ważne jest dla nas przede wszystkim wsparcie dla każdego, kto może czerpać profity ze stosowania naszych systemów i korzystania z naszych usług kann, wzbudzając zadowolenie u siebie i swoich klientów. Traktujemy każdego klienta indywidualnie. Z tego czynimy starania, by spełnić oczekiwania naszych partnerów i zrealizować zlecenia we współpracy z nimi. Podchodzimy do naszego klienta odpowiedzialnie, kierując się świadomie najwyższymi wymogami jakościowymi i stosując w związku z tym w systemach zabezpieczeń TIEMANN wyłącznie wysokogatunkowe surowce i sprawdzone komponenty. Jest to w perspektywie długoterminowej zawsze bardziej opłacalne rozwiązanie. Wiemy, że zdolność do optymalnego spełniania oczekiwań klienta zależy od kreatywności, refleksu, różnorodności oraz pracy zespołowej personelu.

 4. WÜRTTEMBERGISCHE ALLPLASTIK GMBH

  Niemcy

  W 2012 r. w Allplastik opracowano wykrywalne zapięcie Blitzbinder®. Oferta produktów zgodnych ze standardami FDAi EUR 10/2011 jest wytwarzana z innowacyjnej mieszanki materiałów, pozwalającej na wykrywanie naszych produktów np. w branży spożywczej. Jako przedsiębiorstwo z certyfikatem ISO 9001: 2008, Allplastik oznacza wysokiej klasy surowce, wysoką jakość produktów, szybką dostępność wyrobów i niezawodność dostaw.

 5. ALLOY WIRE INTERNATIONAL LIIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ALLOY WIRE INTERNATIONAL LIIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Druty i kable z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Przeciąganie drutu z metali kolorowych, alloy wire drawn rods, i Przeciąganie drutu z metali kolorowych. Ma siedzibę w Brierley Hill, Zjednoczone Królestwo.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. BIRIKIM KABLO

  Turcja

  Firma BIRIKIM KABLO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Druty i kable z metali kolorowych. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. ELECTRO SHUNT INDUSTRIE

  Francja

  Firma ELECTRO SHUNT INDUSTRIE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Druty i kable z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Druty i kable żelazne, i Druty i kable żelazne. Ma siedzibę w Bazeilles, Francja.

 3. RESSORTS MASSELIN

  Francja

  Firma RESSORTS MASSELIN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Resory i sprężyny. Jest również obecna w dziedzinach Druty i kable żelazne, Druty i kable z metali kolorowych, Druty i kable żelazne, i Druty i kable z metali kolorowych. Ma siedzibę w Petit Quevilly Cédex, Francja.

 4. ARMACENTRE

  Francja

  Firma ARMACENTRE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Druty i kable żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Druty i kable z metali kolorowych, Druty i kable z metali kolorowych, szkielety metalowe dla budownictwa, i belki. Ma siedzibę w Colombe, Francja.

 5. 2M KABLO

  Turcja

  Firma 2M KABLO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Druty i kable z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Kable elektryczne, Kable miedziane, Kable elektryczne, kable opancerzone, i kable koncentryczne. Ma siedzibę w Silivri, Turcja.

 1. DROME ARMATURES BETON

  Francja

  Firma DROME ARMATURES BETON, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Druty i kable żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Druty i kable z metali kolorowych, Druty i kable z metali kolorowych, zbrojenia do betonu, szkielety metalowe dla budownictwa, i gięcie stali po łuku. Ma siedzibę w Eurre, Francja.

 2. EKTRO

  Francja

  Firma EKTRO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Druty i kable żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Druty i kable z metali kolorowych, Druty i kable z metali kolorowych, i crimping. Ma siedzibę w Monistrol-Sur-Loire, Francja.

 1. PROMETAL

  Francja

  Firma PROMETAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Druty i kable żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Druty i kable z metali kolorowych, Stal i metale - obróbka skrawaniem, Druty i kable z metali kolorowych, szkielety BUDOWLANE, Stal i metale - obróbka skrawaniem, i reinforced concrete. Ma siedzibę w Heimsbrunn, Francja.

 2. JINGDA GROUP

  Zjednoczone Królestwo

  Firma JINGDA GROUP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Druty i kable z metali kolorowych. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

 3. FILS ET CABLE DE LORRAINE

  Francja

  Firma FILS ET CABLE DE LORRAINE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Druty i kable z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Druty i kable stalowe, Stal i metale - obróbka skrawaniem, stainless steel cables, Druty i kable stalowe, i Stal i metale - obróbka skrawaniem. Ma siedzibę w Schoeneck, Francja.

 4. OTTO BERGFELD H.-H. SOHN GMBH & CO KG

  Niemcy

  Firma OTTO BERGFELD H.-H. SOHN GMBH & CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mury podwójne - materiały izolacyjne. Jest również obecna w dziedzinach Druty i kable żelazne, Druty i kable z metali kolorowych, Kraty, siatki i tkaniny metalowe, Materiały i wyroby ogniotrwałe, Druty i kable żelazne, Druty i kable z metali kolorowych, Kraty, siatki i tkaniny metalowe, i Materiały i wyroby ogniotrwałe. Ma siedzibę w Altena, Niemcy.

 5. BEKON KABEL GMBH

  Niemcy

  Firma BEKON KABEL GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Druty i kable z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Druty i kable miedziane, Druty i kable miedziane, i electrical cables and wires. Ma siedzibę w Nuthe-Urstromtal, Niemcy.

 6. INCOFIL TECH S.R.L.

  Włochy

  Firma INCOFIL TECH S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Druty i kable żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Druty i kable z metali kolorowych, Druty i kable z metali kolorowych, i linki i akcesoria ze stali nierdzewnej. Ma siedzibę w Pergine Valsugana, Włochy.

 7. LEWIS WIRE LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma LEWIS WIRE LIMITED, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Druty i kable z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach drut nierdzewny. Ma siedzibę w Sheffield, Zjednoczone Królestwo.

 8. LLC "TEHPROVOD"

  Ukraina

  Firma LLC "TEHPROVOD", jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Druty i kable z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach drut aluminiowy, i miedziane wyroby ciągnione. Ma siedzibę w Zaporizhzhia, Ukraina.

 1. AQUITAINE RESSORT

  Francja

  Firma AQUITAINE RESSORT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Druty i kable z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Łańcuchy, Resory i sprężyny, Stal i metale - obróbka skrawaniem, Łańcuchy, Resory i sprężyny, i Stal i metale - obróbka skrawaniem. Ma siedzibę w Beychac-Et-Caillau, Francja.

 2. DRAHTWAREN DRILLER GMBH

  Niemcy

  Firma DRAHTWAREN DRILLER GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rudy żelaza i metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Stal i metale - obróbka skrawaniem, Druty i kable żelazne, Druty i kable z metali kolorowych, Budownictwo przemysłowe, Stal i metale - obróbka skrawaniem, Druty i kable żelazne, Druty i kable z metali kolorowych, i Budownictwo przemysłowe. Ma siedzibę w Freiburg, Niemcy.

 3. BEGEMANN GMBH ROBE-KLEIDERBÜGELFABRIK

  Niemcy

  Firma BEGEMANN GMBH ROBE-KLEIDERBÜGELFABRIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Druty i kable żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Druty i kable z metali kolorowych, Meble sklepowe, Manekiny wystawowe sklepowe, Import-eksport mebli i wyrobów drewnianych, Druty i kable z metali kolorowych, Meble sklepowe, Manekiny wystawowe sklepowe, i Import-eksport mebli i wyrobów drewnianych. Ma siedzibę w Lage, Niemcy.

 4. PAUL GMBH & CO METALLGEWEBE- UND FILTERFABRIK

  Niemcy

  Firma PAUL GMBH & CO METALLGEWEBE- UND FILTERFABRIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Druty i kable żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Druty i kable z metali kolorowych, Budownictwo przemysłowe, Kraty, siatki i tkaniny metalowe, Tkaniny, siatki i sita metalowe, Druty i kable z metali kolorowych, Budownictwo przemysłowe, Kraty, siatki i tkaniny metalowe, i Tkaniny, siatki i sita metalowe. Ma siedzibę w Steinau, Niemcy.

 5. GÖRLITZER HANF- UND DRAHTSEILEREI INH. HELMUT GOLTZ

  Niemcy

  Firma GÖRLITZER HANF- UND DRAHTSEILEREI INH. HELMUT GOLTZ, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie. Jest również obecna w dziedzinach Druty i kable żelazne, Kable, przewody i osprzęt, Druty i kable z metali kolorowych, Łańcuchy, Druty i kable żelazne, Kable, przewody i osprzęt, Druty i kable z metali kolorowych, i Łańcuchy. Ma siedzibę w Görlitz, Niemcy.

 6. KRENZ GMBH

  Niemcy

  Firma KRENZ GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kwiaciarstwo, ogrodnictwo. Jest również obecna w dziedzinach Szkółki hodowlane i leśne, Druty i kable żelazne, Druty i kable z metali kolorowych, Artykuły gospodarstwa domowego, metalowe, Szkółki hodowlane i leśne, Druty i kable żelazne, Druty i kable z metali kolorowych, i Artykuły gospodarstwa domowego, metalowe. Ma siedzibę w Münster, Niemcy.

 7. HPC HAFKEMEYER PLOMBEN + COMPANY

  Niemcy

  Firma HPC HAFKEMEYER PLOMBEN + COMPANY, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Druty i kable żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Druty i kable z metali kolorowych, Przemysł włókienniczy - maszyny przędzalnicze i tkackie, Kserokopia, reprografia - maszyny i materiały, Tworzywa sztuczne - opakowania, Druty i kable z metali kolorowych, Przemysł włókienniczy - maszyny przędzalnicze i tkackie, Kserokopia, reprografia - maszyny i materiały, i Tworzywa sztuczne - opakowania. Ma siedzibę w Bruchhausen-Vilsen, Niemcy.

 8. BEST METALL GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma BEST METALL GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie. Jest również obecna w dziedzinach Druty i kable żelazne, Druty i kable z metali kolorowych, Budownictwo przemysłowe, Konstrukcje metalowe lekkie, Druty i kable żelazne, Druty i kable z metali kolorowych, Budownictwo przemysłowe, i Konstrukcje metalowe lekkie. Ma siedzibę w Wittlich, Niemcy.

 9. FEDERN WISEKOWSKI

  Niemcy

  Firma FEDERN WISEKOWSKI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Druty i kable żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Druty i kable z metali kolorowych, Budownictwo przemysłowe, Konstrukcje metalowe lekkie, Resory i sprężyny, Druty i kable z metali kolorowych, Budownictwo przemysłowe, Konstrukcje metalowe lekkie, i Resory i sprężyny. Ma siedzibę w Altena, Niemcy.

 10. EMINI BAUSTAHLVERLEGUNG INH. SAMI EMINI

  Niemcy

  Firma EMINI BAUSTAHLVERLEGUNG INH. SAMI EMINI, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Rudy żelaza i metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Stal, Stal i metale - formowanie i wykrawanie, Druty i kable żelazne, Druty i kable z metali kolorowych, Stal, Stal i metale - formowanie i wykrawanie, Druty i kable żelazne, i Druty i kable z metali kolorowych. Ma siedzibę w Dresden, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo