• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • druty i kable z metali kolorowych

Wyniki dla

Druty i kable z metali kolorowych - Import eksport

 1. DFG DRAHTWARENFABRIK GMBH

  Niemcy

  Produkcja zespołów technicznych z metalu, w szczególności z drutu i blachy. Obróbka drutu Ø 0, 5 do 14 mm również dla małych serii stali, stali sprężynowej i stali nierdzewnej. Wyroby z drutu są produkowane w Vulkaneifel od 1830 roku. Opierając się na 200-letniej tradycji nasi doświadczeni pracownicy od 1997 roku produkują w naszym zakładzie w Hillesheim kosze i kraty z drutu i blachy przy pomocy najnowocześniejszych maszyn. Projektowanie, produkcja i dystrybucja artykułów z drutu i metalowych dla przemysłu, kuchni przemysłowych i zaopatrzenie dla laboratoriów oraz dla techniki medycznej, przemysłu farmaceutycznego, w szczególności kosze druciane, kratki i stelaże.

 2. EXPERT-CABLE, LLC

  Rosja

  Fabryka kabli "EXPERT-CABLE LTD." to nowoczesna produkcja wysokiej jakości wyrobów kablowych. Zlokalizowana jest w mieście Orel w Rosji. Na początku 2020 roku fabryka zajmowała 25000 m2 powierzchni produkcyjno-dystrybucyjnej. Fabrykja kabli 'EXPERT-CABLE' to młoda, zaawansowana technologicznie i wielofunkcyjna produkcja. Produkcja miedzi: Zorganizowana seryjna produkcja walcówki o średnicy 8-25 mm. Profile metalowe: Wdrożony proces produkcji profili miedzianych o różnych kształtach. Produkcja seryjna miedzianych szyn zbiorczych zorganizowana zgodnie z GOST 434-78. Zakres przekrojów wynosi od 200 do 3800 mm, a szerokość do 240 mm. Kable i druty, produkty do okablowywania: Mamy ponad 50 nowoczesnych linii produkcyjnych wiodących światowych producentów. Nasze produkty dostarczane są w całej Rosji i na świecie. Produkty kablowe znajdują zastosowanie w znaczącnych obiektach cywilnych i wojskowych, energetyce cieplnej, górnictwie i systemach podziemnych, przemyśle ciężkim, budownictwie mieszkaniowym i usługach komunalnych.

 3. TIEMANN SCHUTZ-SYSTEME GMBH

  Niemcy

  Naszą dewizą jest ochrona ludzi przez nasze produkty oraz niezawodne zabezpieczenie pracy przy maszynach. Ważne jest dla nas przede wszystkim wsparcie dla każdego, kto może czerpać profity ze stosowania naszych systemów i korzystania z naszych usług kann, wzbudzając zadowolenie u siebie i swoich klientów. Traktujemy każdego klienta indywidualnie. Z tego czynimy starania, by spełnić oczekiwania naszych partnerów i zrealizować zlecenia we współpracy z nimi. Podchodzimy do naszego klienta odpowiedzialnie, kierując się świadomie najwyższymi wymogami jakościowymi i stosując w związku z tym w systemach zabezpieczeń TIEMANN wyłącznie wysokogatunkowe surowce i sprawdzone komponenty. Jest to w perspektywie długoterminowej zawsze bardziej opłacalne rozwiązanie. Wiemy, że zdolność do optymalnego spełniania oczekiwań klienta zależy od kreatywności, refleksu, różnorodności oraz pracy zespołowej personelu.

 4. WÜRTTEMBERGISCHE ALLPLASTIK GMBH

  Niemcy

  W 2012 r. w Allplastik opracowano wykrywalne zapięcie Blitzbinder®. Oferta produktów zgodnych ze standardami FDAi EUR 10/2011 jest wytwarzana z innowacyjnej mieszanki materiałów, pozwalającej na wykrywanie naszych produktów np. w branży spożywczej. Jako przedsiębiorstwo z certyfikatem ISO 9001: 2008, Allplastik oznacza wysokiej klasy surowce, wysoką jakość produktów, szybką dostępność wyrobów i niezawodność dostaw.

 5. ALLOY WIRE INTERNATIONAL LIIMITED

  Zjednoczone Królestwo

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. BIRIKIM KABLO

  Turcja

 2. DROME ARMATURES BETON

  Francja

 3. 2M KABLO

  Turcja

 4. LEWIS WIRE LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

 5. ELECTRO SHUNT INDUSTRIE

  Francja

 1. RESSORTS MASSELIN

  Francja

 2. AQUITAINE RESSORT

  Francja

 1. PROMETAL

  Francja

 2. SYNFLEX

  Francja

 3. JINGDA GROUP

  Zjednoczone Królestwo

 4. LLC "TEHPROVOD"

  Ukraina

 5. BEKON KABEL GMBH

  Niemcy

 6. METALUX SOCIÉTÉ OFFSHORE

  Tunezja

 7. CHEMTEC SICHERUNGSSYSTEME

  Niemcy

 8. A. VAN DER HOF KABELFABRIEK

  Holandia

 1. ELISENTAL

  Niemcy

 2. ASIM RECYCLING OY

  Finlandia

 3. NORDIC TRAAD & TRAADVARER APS

  Dania

 4. EUROSAF S.R.L.

  Włochy

 5. FILOFIORI S.R.L.

  Włochy

 6. TECI TREFOLO ROSSO S.P.A.

  Włochy

 7. VENTCROFT LTD

  Zjednoczone Królestwo

 8. OMIS SUD SERVICE S.R.L.

  Włochy

 9. INTRAS S.R.L.

  Włochy

 10. MARCHELLI TECNA

  Włochy