• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • drukowanie na tkaninach - maszyny i urządzenia

Wyniki dla

Drukowanie na tkaninach - maszyny i urządzenia - Import eksport

 1. FUCHS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma FUCHS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drukowanie na tkaninach - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Geretsried, Niemcy.

 2. GRAPHIC INVEST & CONSULT

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma GRAPHIC INVEST & CONSULT, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Sitodruk - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach Prasy drukarskie, Maszyny offsetowe, Druk i oprawa introligatorska - artykuły zaopatrzeniowe, Druk - artykuły zaopatrzeniowe, Oprawa introligatorska - artykuły zaopatrzeniowe, Sitodruk - artykuły zaopatrzeniowe, Drukowanie na tkaninach - maszyny i urządzenia, Zamszowanie (flokowanie) materiałów - maszyny i urządzenia, i Poligrafia. Ma siedzibę w Pontillas, Belgia.

 3. COMERCIAL CATALANA DE MAQUINARIA TEXTIL

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma COMERCIAL CATALANA DE MAQUINARIA TEXTIL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania. Jest również obecna w dziedzinach Wykańczanie materiałów - maszyny i urządzenia, Drukowanie na tkaninach - maszyny i urządzenia, Maszyny do szycia, przemysłowe, Farbowanie materiałów - maszyny i urządzenia, Tkactwo - maszyny i urządzenia, Przemysł włókienniczy - maszyny przędzalnicze i tkackie, Wykańczanie materiałów - maszyny i urządzenia, maszyny dziewiarskie przemysłowe i akcesoria, i Drukowanie na tkaninach - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Esparreguera-Barcelona, Hiszpania.

 4. BELTEX DISTRIBUTION

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma BELTEX DISTRIBUTION, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały. Jest również obecna w dziedzinach Tkaniny techniczne dla przemysłu, Druk - artykuły zaopatrzeniowe, Drukowanie na tkaninach - maszyny i urządzenia, Tkaniny techniczne dla przemysłu, Druk - artykuły zaopatrzeniowe, i Drukowanie na tkaninach - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Mont-Saint-Guibert, Belgia.

 5. NINGBO CREDIT OCEAN MACHINERY & ELECTRON CO., LTD

  Chiny

  Firma NINGBO CREDIT OCEAN MACHINERY & ELECTRON CO., LTD., z siedzibą w mieście Ningbo, znajduje się w rozwiniętym gospodarczo obszarze w Chinach i eksportuje głównie krosna igiełkowe o dużej prędkości, oplatarki o dużej prędkości, dziewiarki sznurkowe, przewijarki i rozwijarki, końcówki metalowe, folię z acetatu celulozy oraz powiązane akcesoria. Nasze produkty wyróżniają się ogromną jakością na rynku krajowym i zagranicznym.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SIMON GMBH

  Niemcy

  Firma SIMON GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Drukowanie na tkaninach - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Wyhl, Niemcy.

 2. DIFERRO MAKINA SAN.VE TIC.LTD ŞTI.

  Turcja

  Firma DIFERRO MAKINA SAN.VE TIC.LTD ŞTI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drukowanie na tkaninach - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 3. MULTI-PLOT EUROPE GMBH

  Niemcy

  Firma MULTI-PLOT EUROPE GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Maszyny krojnicze do tkanin. Jest również obecna w dziedzinach Drukowanie na tkaninach - maszyny i urządzenia, Atramenty i farby drukarskie, Drukowanie na tkaninach - maszyny i urządzenia, Atramenty i farby drukarskie, Aplikacje CAO do wykrawania, i kolorymetry elektroniczne. Ma siedzibę w Bad Emstal, Niemcy.

 4. TISSUS PRINT

  Francja

  Firma TISSUS PRINT, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Drukowanie na tkaninach - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Cuers, Francja.

 5. SHENZHEN SHENHUA PRINTING EQUIPMENT TECHNOLOGY CO., LTD

  Chiny

  Firma SHENZHEN SHENHUA PRINTING EQUIPMENT TECHNOLOGY CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drukowanie na tkaninach - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Shenzhen, Chiny.

 1. COMHAIRE INTERNATIONAL

  Belgia

  Firma COMHAIRE INTERNATIONAL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny przędzalnicze i tkackie. Jest również obecna w dziedzinach Drukowanie na tkaninach - maszyny i urządzenia, Maszyny krojnicze do tkanin, Zamszowanie (flokowanie) materiałów - maszyny i urządzenia, Drukowanie na tkaninach - maszyny i urządzenia, Maszyny krojnicze do tkanin, Zamszowanie (flokowanie) materiałów - maszyny i urządzenia, i maszyny do obróbki i wykańczania włókien tekstylnych. Ma siedzibę w Gent, Belgia.

 2. KLISJEE CREATIEF

  Belgia

  Firma KLISJEE CREATIEF, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Drukowanie na tkaninach - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Drukowanie tkanin, Hafty, Drukowanie tkanin, Hafty, proporczyki, i fotografia. Ma siedzibę w Aalst, Belgia.

 1. MIMAKI DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Firma MIMAKI DEUTSCHLAND GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania. Jest również obecna w dziedzinach Drukowanie na tkaninach - maszyny i urządzenia, druk atramentowy, Drukowanie na tkaninach - maszyny i urządzenia, maszyny i narzędzia tnące dla przemysłu odzieżowego, i drukarka strumieniowa. Ma siedzibę w Herrsching, Niemcy.

 2. ACM

  Belgia

  Firma ACM, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Drukowanie tkanin. Jest również obecna w dziedzinach Drukowanie na tkaninach - maszyny i urządzenia, Drukowanie na tkaninach - maszyny i urządzenia, przemysł tekstylny, drukowanie promocyjne, i Agencja komunikacji. Ma siedzibę w St-Truiden, Belgia.

 3. DP SOLUTIONS GMBH CO. KG

  Niemcy

  Firma DP SOLUTIONS GMBH CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Atramenty i farby drukarskie. Jest również obecna w dziedzinach Drukowanie na tkaninach - maszyny i urządzenia, Flexo direct printing, Label printing systems, Drukowanie na tkaninach - maszyny i urządzenia, i linie do walcowania. Ma siedzibę w Renchen, Niemcy.

 4. MULTI PRINT

  Belgia

  Firma MULTI PRINT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Drukowanie tkanin. Jest również obecna w dziedzinach Drukowanie na tkaninach - maszyny i urządzenia, Drukowanie na tkaninach - maszyny i urządzenia, maszyny do druku offsetowego, sitodruk na ubraniach, i drukowanie na gorąco. Ma siedzibę w Mons, Belgia.

 5. L'ATELIER DU TOTE BAG

  Francja

  Firma L'ATELIER DU TOTE BAG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Drukowanie na tkaninach - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Boulogne-Billancourt, Francja.

 6. FRANCE TEINTURE

  Francja

  Firma FRANCE TEINTURE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Drukowanie na tkaninach - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Farbowanie tkanin, i Farbowanie tkanin. Ma siedzibę w Troyes, Francja.

 7. CREDECO

  Belgia

  Firma CREDECO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drukowanie na tkaninach - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Drukowanie tkanin, Sitodruk na wyrobach reklamowych, Drukowanie tkanin, Sitodruk na wyrobach reklamowych, artykuły i przedmioty reklamowe i promocyjne, i indywidualizacja przedmiotów. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 8. MARQUET S.T.P

  Belgia

  Firma MARQUET S.T.P, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Drukowanie na tkaninach - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Drukowanie tkanin, Drukowanie tkanin, drukowanie sitodrukowe na bawełnie, sitodruk, i indywidualizacja przedmiotów. Ma siedzibę w Arlon, Belgia.

 1. JESYPRINT

  Belgia

  Firma JESYPRINT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Drukowanie na tkaninach - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Drukowanie tkanin, Drukowanie tkanin, znakowanie tekstyliów, i etykiety do druku offsetowego. Ma siedzibę w Herselt, Belgia.

 2. ADELCO SCREEN PROCESS LTD.

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ADELCO SCREEN PROCESS LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drukowanie na tkaninach - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Bordon, Zjednoczone Królestwo.

 3. BEE BRANDED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma BEE BRANDED, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Drukowanie na tkaninach - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Long Eaton, Nottingham, Zjednoczone Królestwo.

 4. DV TEXTILES

  Belgia

  Firma DV TEXTILES, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Drukowanie na tkaninach - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Drukowanie tkanin, Drukowanie tkanin, wynajem odzieży roboczej dla restauracji i wspólnot, druk na ubraniach roboczych, i odzież robocza, techniczna. Ma siedzibę w Aubel, Belgia.

 5. NEGOCEPT

  Francja

  Firma NEGOCEPT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Import-eksport - przedstawiciele. Jest również obecna w dziedzinach Doradztwo dla przedsiębiorstw, Drukowanie na tkaninach - maszyny i urządzenia, Doradztwo dla przedsiębiorstw, i Drukowanie na tkaninach - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w La Seyne-Sur-Mer, Francja.

 6. EMF TEXTIELDRUKKERIJ

  Belgia

  Firma EMF TEXTIELDRUKKERIJ, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drukowanie na tkaninach - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Drukowanie tkanin, Sitodruk na tkaninach, Drukowanie tkanin, Sitodruk na tkaninach, znakowanie tekstyliów, i realizacje graficzne. Ma siedzibę w Deinze, Belgia.

 7. LECTRA SA

  Francja

  Firma LECTRA SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł tekstylny - maszyny i materiały. Jest również obecna w dziedzinach Drukowanie na tkaninach - maszyny i urządzenia, Tkaniny techniczne, Drukowanie na tkaninach - maszyny i urządzenia, Tkaniny techniczne, materiały złożone, i projektowanie cad/cam. Ma siedzibę w Cestas, Francja.

 8. HASSOPRINT

  Belgia

  Firma HASSOPRINT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Drukowanie tkanin. Jest również obecna w dziedzinach Drukowanie na tkaninach - maszyny i urządzenia, Druk cyfrowy, Drukowanie na tkaninach - maszyny i urządzenia, i Druk cyfrowy. Ma siedzibę w Hasselt, Belgia.

 9. IMPRIM'SPORT

  Belgia

  Firma IMPRIM'SPORT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drukowanie tkanin. Jest również obecna w dziedzinach Drukowanie na tkaninach - maszyny i urządzenia, Drukowanie na tkaninach - maszyny i urządzenia, posters, samoprzylepne naklejki reklamowe, i druki handlowe / ulotki. Ma siedzibę w Franc Waret (fernelmont), Belgia.

 10. FHU THIEL

  Polska

  Firma FHU THIEL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drukowanie na tkaninach - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach przedmioty z drutu metalowego. Ma siedzibę w Kleszczow, Polska.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo