• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • drażetki (migdałowe)

Wyniki dla

Drażetki (migdałowe) - Import eksport

 1. CANDYVILLE

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma CANDYVILLE, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze SŁODYCZE. Jest również obecna w dziedzinach Drażetki (migdałowe), i Drażetki (migdałowe). Ma siedzibę w Gierle, Belgia.

 2. DRAGEES REYNAUD

  Francja

  Specjały w polewie czekoladowej (czarna, mleczna, krem nugatowy, karmel, nadziewana…) oraz perły dekoracyjne (srebrne, złote, wielokolorowe, w środku cukrowe lub czekoladowe), serduszka czekoladowe wielokolorowe. Pracujemy z wyselekcjonowanymi migdałami: Avola, migdały francuskie i hiszpańskie, wybrane ze względu na ich oryginalność i na ich smak. Jeżeli chodzi o nasze specjały czekoladowe, pracujemy z czekoladą ekstra wykwintną. Surowcem do naszych drażetek czekoladowych jest kakao 70%

 3. CONFETTI MUCCI ALBERTO

  Włochy

  Cukiernia Mucci Alberto może poszczycić się wieloletnim doświadczeniem, dzięki któremu przygotowujemy z pasją wyśmienite wyroby cukiernicze i czekoladowe przy zastosowaniu tradycyjnych metod.

 4. LES DRAGEES COLCHQIUES

  Francja

  Firma LES DRAGEES COLCHQIUES, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Drażetki (migdałowe). Jest również obecna w dziedzinach dekoracja na uroczystość, zaproszenie na ślub, i Dodatki do chrztu. Ma siedzibę w Gemenos, Francja.

 5. KOENIG BACKMITTEL GMBH & CO KG

  Niemcy

  Firma KOENIG BACKMITTEL GMBH & CO KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Drażetki (migdałowe). Ma siedzibę w Werl, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. GORYAL GMBH

  Szwajcaria

  Firma GORYAL GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Drażetki (migdałowe). Ma siedzibę w Biberist, Szwajcaria.

 2. NASTRI PORTACONFETTI

  Włochy

  Firma NASTRI PORTACONFETTI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drażetki (migdałowe). Jest również obecna w dziedzinach bombonierki, i artykuły ślubne. Ma siedzibę w Revello, Włochy.

 3. TURRONES SAN ANDRÉS

  Hiszpania

  Firma TURRONES SAN ANDRÉS, roku i działającą w sektorze Nugat. Jest również obecna w dziedzinach Drażetki (migdałowe), Owoce kandyzowane, Drażetki (migdałowe), Owoce kandyzowane, Chałwa, i czekolada. Ma siedzibę w TOBARRA - ALBACETE, Hiszpania.

 4. CONFISERIES DRAGÉES ADAM

  Francja

  Firma CONFISERIES DRAGÉES ADAM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drażetki (migdałowe). Jest również obecna w dziedzinach słodycze, i czekolada produkcji rzemieślniczej. Ma siedzibę w Herrlisheim Près Colmar, Francja.

 5. CRIDECOR SRL. DI CRISPO

  Włochy

  Firma CRIDECOR SRL. DI CRISPO, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Drażetki (migdałowe). Jest również obecna w dziedzinach artykuły świąteczne, bombonierki, balony, i dekoracje cukiernicze. Ma siedzibę w San Giuseppe Vesuviano, Włochy.

 1. CONFETTI CRISPO

  Włochy

  Firma CONFETTI CRISPO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drażetki (migdałowe). Ma siedzibę w San Giuseppe Vesuviano, Włochy.

 2. ERNESTO BRUSA S.R.L.

  Włochy

  Firma ERNESTO BRUSA S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drażetki (migdałowe). Jest również obecna w dziedzinach producent drażetek z migdałami, draże czekoladowe, i Producent drażetek na ceremonie. Ma siedzibę w Varese, Włochy.

 1. YERNAUX

  Belgia

  Firma YERNAUX, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Wyroby dekoracyjne cynowe. Jest również obecna w dziedzinach Drażetki (migdałowe), pralinki, draże czekoladowe, artykuły na prezent, i Drażetki (migdałowe). Ma siedzibę w Auvelais, Belgia.

 2. ETABLISSEMENTS HAVARD SARL

  Francja

  Firma ETABLISSEMENTS HAVARD SARL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Wyroby cukiernicze. Jest również obecna w dziedzinach Drażetki (migdałowe), zaopatrzenie dla piekarni, i Drażetki (migdałowe). Ma siedzibę w Damigny, Francja.

 3. INCI SABANCIOGULLARINDAN

  Turcja

  Firma INCI SABANCIOGULLARINDAN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drażetki (migdałowe). Ma siedzibę w Mersin, Turcja.

 4. BOMBONIERE LA ROSA

  Włochy

  Firma BOMBONIERE LA ROSA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drażetki (migdałowe). Ma siedzibę w Porcari, Włochy.

 5. KARAMANIS DRAGEES

  Grecja

  Firma KARAMANIS DRAGEES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drażetki (migdałowe). Jest również obecna w dziedzinach drażetki, i draże czekoladowe. Ma siedzibę w MANDRA ATTIKIS, Grecja.

 6. DRAGEESONLINE.BE

  Belgia

  Firma DRAGEESONLINE.BE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Drażetki (migdałowe). Ma siedzibę w RENLIES, Belgia.

 7. ARIKOK BADEM

  Turcja

  Firma ARIKOK BADEM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drażetki (migdałowe). Ma siedzibę w Gaziantep, Turcja.

 8. BELLE É BO

  Belgia

  Firma BELLE É BO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drażetki (migdałowe). Ma siedzibę w Dison, Belgia.