• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • maczki migdałowe

Wyniki dla

Maczki migdałowe - Import eksport

 1. ALMENDRAS LLOPIS SA

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Początki firmy sięgają 1923 roku, kiedy Vicente Llopis Espinos rozpoczął działalność handlową w zakresie sprzedaży migdałów hiszpańskich w Alicante. Firma "Almendras Llopis", jak jest dzisiaj znana, została zarejestrowana w 1974 roku, wraz z przeniesieniem jej siedziby do dzielnicy przemysłowej Canastell w San Vicente del Raspeig. W latach 80. rozpoczęła eksport na cały świat, co trwa do dziś. Nasze standardy jakości i obsługi klienta są bardzo wysokie; To cechowało nas zawsze i, choć metody niewątpliwie się zmieniły podobnie jak wymagania dotyczące jakości i bezpieczeństwa rynkowego, nasza pasja dobrze wykonywanej pracy jest niezmienna. Produkty uprzemysłowione na bazie migdałów. Migdały suszone obrane i prażone. Inne suszone owoce. Eksporterzy. Dostarczamy migdały do największych międzynarodowych firm spożywczych. Jesteśmy wzorcem wysokiej jakości dla przemysłu spożywczego w dziedzinie przetwarzania migdałów.

 2. HUBCYCLE

  Francja

  Verified by europages badge

  Hubcycle jest startupem, rozwijającym strukturę upcyklingu na bazie roślin, to znaczy poprzez poddanie odpadów recyklingowi (na przykład, obierki owoców lub makuch lniany), oferując je innym zakładom przemysłowym do reutylizacji. Jego celem jest stworzenie autentycznej, zrównoważonej, światowej sieci, w której produkcja i produkty uboczne są w stanie wyjść naprzeciw zapotrzebowaniu na wymagające i czyste składniki roślinne. Hubcycle łączy zakłady przemysłowe, które nie wykorzystują tej samej części rośliny, waloryzując odpady spożywcze i roślinne jako innowacyjne surowce do produktów spożywczych i indywidualnych zabiegów kosmetycznych. Nie wahaj się z nami skontaktować, aby uzyskać więcej informacji!

  Wszystkie wyroby na "maczki migdałowe"

 3. L'ARBRE PERSAN

  Francja

  Verified by europages badge

  L'Arbre Persan to marka importowa suszonych owoców najwyższej jakości, które są zgodne z obowiązującymi normami i przepisami dotyczącymi żywności. Założyciele marki mieszkali w Iranie i Afganistanie, gdzie suszone owoce są powszechnie stosowane w gotowaniu i pieczeniu. Kiedy jednak przybyli do Francji, zdali sobie sprawę, że trudno tu było znaleźć produkty specyficzne dla tych krajów. I właśnie dlatego postanowili wypełnić tę lukę, oferując wysokiej jakości suszone owoce, a także proszki i pasty na bazie suszonych owoców. L'Arbre Persan jest dostępny w kilku kolekcjach, aby zaspokoić różne preferencje konsumentów: Ponadczasowa: Pistacje Isfahan, migdały Samangan, prażona ciecierzyca Badakhshan, daktyle Mazafati i czeskie oliwki. Gourmet: między innymi produkty szafranowe z Iranu, migdały o smaku różanym i pistacje szafranowe. Owocowa: Berberysy z Mashad, śliwki z Parwan, figi z Ghazni, suszone morele z Peshak i Kishtai oraz różne rodzaje sułtanek. Grainée oferuje nasiona melona Herat, pestki dyni i prażone nasiona arbuza. Kwiatowa: produkty takie jak szafran z Afganistanu, kwiat Khatmi i róża z Iranu. Dla cukierników L'Arbre Persan oferuje proszki i mąki na bazie suszonych owoców. Poprzez naszą markę staramy się wspierać i rozwijać lokalne rolnictwo w tych krajach.

 4. AJ AGRO APS

  Dania

  Verified by europages badge

  Firma AJ Agro ApS od dawna cieszy się reputacją niezawodnego dystrybutora najwyższej jakości produktów rolnych na globalnym rynku agro. Nasze zaangażowanie w doskonałość i uczciwość pomogło nam zdobyć pozycję zaufanej marki w branży rolniczej. To, co nas wyróżnia, to głęboko zakorzeniona pasja do towarów rolnych. Włożyliśmy wiele wysiłku w zrozumienie każdego aspektu eksportu produktów rolnych, w tym produkcji, logistyki i dystrybucji. Ta wszechstronna wiedza uczyniła z nas potężną siłę w branży eksportowej. U podstaw naszej działalności leży oddany zespół ekspertów, którzy konsekwentnie dokładają wszelkich starań, aby służyć naszym klientom. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynkach eksportowych staliśmy się liderami w swojej dziedzinie, wysoko stawiając poprzeczkę w zakresie jakości i niezawodności. W Danii z dumą jesteśmy wiodącym dostawcą najwyższej jakości produktów rolnych. Nasza oferta obejmuje zróżnicowaną gamę produktów, takich jak orzechy, nawozy i pasze dla zwierząt. Rozumiemy znaczenie tych produktów w różnych branżach i dokładamy wszelkich starań, aby dostarczać naszym klientom wyłącznie produkty najwyższej jakości. Naszą misją jest nadal służyć jako zaufany partner dla firm potrzebujących najwyższej jakości towarów rolnych. Koncentrując się na doskonałości, uczciwości i zadowoleniu klientów, AJ Agro ApS jest gotowa pozostać w czołówce branży produktów rolnych.

 5. PEOPLE PLANTS & PROJECTS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PEOPLE PLANTS & PROJECTS GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Koncentraty spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach ekstrakty roślinne, ginseng extract, kurkuma, płatki ryżowe, mączki migdałowe, łubin, Białko grochowe, mączki z alg, i mąka sojowa. Ma siedzibę w Würzburg, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ALARCON TRADING, SL

  Hiszpania

  Firma ALARCON TRADING, SL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Suszone owoce. Jest również obecna w dziedzinach mączki migdałowe. Ma siedzibę w Albox, Hiszpania.