• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • płatki migdałowe

Wyniki dla

Płatki migdałowe - Import eksport

 1. ALMENDRAS LLOPIS SA

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Początki firmy sięgają 1923 roku, kiedy Vicente Llopis Espinos rozpoczął działalność handlową w zakresie sprzedaży migdałów hiszpańskich w Alicante. Firma "Almendras Llopis", jak jest dzisiaj znana, została zarejestrowana w 1974 roku, wraz z przeniesieniem jej siedziby do dzielnicy przemysłowej Canastell w San Vicente del Raspeig. W latach 80. rozpoczęła eksport na cały świat, co trwa do dziś. Nasze standardy jakości i obsługi klienta są bardzo wysokie; To cechowało nas zawsze i, choć metody niewątpliwie się zmieniły podobnie jak wymagania dotyczące jakości i bezpieczeństwa rynkowego, nasza pasja dobrze wykonywanej pracy jest niezmienna. Produkty uprzemysłowione na bazie migdałów. Migdały suszone obrane i prażone. Inne suszone owoce. Eksporterzy. Dostarczamy migdały do największych międzynarodowych firm spożywczych. Jesteśmy wzorcem wysokiej jakości dla przemysłu spożywczego w dziedzinie przetwarzania migdałów.

 2. SYNCHRO PAWEŁ KOTECKI

  Polska

  Verified by europages badge

  SYNCHRO Organic Food Poland, specjalizujemy się w orzechach, bakaliach, przyprawach i ziołach. Na przestrzeni ponad 25 lat, ugruntowaliśmy naszą pozycję godnych zaufania na polskim rynku. Dzięki naszemu dużemu doświadczeniu, osiągamy doskonałe wyniki w pozyskiwaniu orzechów premium, bakalii, przypraw i ziół z całego świata. Nasz zróżnicowany asortyment obejmuje egzotyczne bakalie, orzechy i nasiona przygotowane do tłoczenia oleju, takie jak nasiona sezamu, wiesiołka dwuletniego, szałwii hiszpańskiej i dyni. Oprócz orzechów: orzechy laskowe, migdały, pistacje, orzechy nerkowca, orzechy macadamia, a także mieszanki. Jesteśmy wyłącznym źródłem wyjątkowych selekcji, takich jak rodzynki sułtanki, mango, daktyle, suszone śliwki, morele i owoce kandyzowane. Symfonia przypraw, takich jak: majeranek, czarny pieprz, ziele angielskie, gałka muszkatołowa i inne. Poznaj przyprawy niszowe, take jak tej patta, aframon madagaskarski, liście curry i zaatar. Wysublimuj Twoje doświadczenie kulinarne dzięki naszym różnym mieszankom przypraw. Herbatki i cuda botaniczne: nasze lecznicze herbatki i zioła z Indii, w tym herbaty czarna, zielona i biała. Zanórz się w czarującej esencji Brahmi, Amla, Ashwagandha i innych. Z Polski, naszej ojczyzny: kasza, kasza jaglana, nasiona wiesiołka dwuletniego, siemię lniane, nasiona dyni, włoskie (greckie) orzechy i marchew suszona, natka pietruszki, flax nasiona lnu zwyczajnego, fasolka szparagowa i fasola kolorowa. Dzięki potwierdzonemu doświadczeniu i oferujemy wyjątkowe produkty organiczne, dobrane tak, by zaspokoić Twoje podniebienie.

  Wszystkie wyroby na "płatki migdałowe"

 3. RADZIOWI SP. Z O.O.

  Polska

  Verified by europages badge

  Firma RADZIOWI SP. Z O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zdrowa żywność, naturalna, makrobiotyczna. Jest również obecna w dziedzinach orzeszki ziemne, daktyle, mąka kokosowa, orzechy brazylijskie, migdały, suszone morele, migdały pakowane, orzechy nerkowca pakowane, i zdrowa żywność i naturalna żywność. Ma siedzibę w Brzozów, Polska.

  Wszystkie wyroby na "płatki migdałowe"

 4. PEOPLE PLANTS & PROJECTS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PEOPLE PLANTS & PROJECTS GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Koncentraty spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach ekstrakty roślinne, ginseng extract, kurkuma, płatki ryżowe, mączki migdałowe, łubin, Białko grochowe, mączki z alg, i mąka sojowa. Ma siedzibę w Würzburg, Niemcy.