• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • dojarstwo - maszyny i urządzenia

Wyniki dla

Dojarstwo - maszyny i urządzenia - Import eksport

 1. BELGOMILK IA SA

  Grecja

  Verified by europages badge

  Belgo-Milk Company jest wiodącym podmiotem w sektorze rolnictwa i hodowli bydła. Założona w 1996 roku, firma ma ponad 25-o doświadczenie w działalności handlowej. W 2005 roku, przedsiębiorstwo zainwestowało w przyszłość i stworzyło specjalny zespół kadry kierowniczej celem rozwinięcia nowego zakładu produkcyjnego, wyspecjalizowanego w szerokim zakresie kategorii. Firma oferuje jednostki żywego inwentarza po przystępnej cenie, tradycyjne budynki hodowlane, magazyny, dojarnie, zatrzaski, pasy transportowe paszy, sieczkarnie, silosy, serownie i schładzalniki. Belgo-Milk Company zajmuje się wieloma wysokiej jakości rasami hodowlanymi, w tym owce Lacaune, ASSAF i rasa Fryzyjska aby dostarczać wyroby mleczarskie jak najlepszej jakości. Ponadto, firma wykorzystuje TYROBOX®, zaawansowany system pomagający zapewnić wysoką jakość i bezpieczeństwo jego produktów. Dzięki swojemu zaangażowaniu na rzecz doskonałości i innowacji, Belgo-Milk Company nieprzerwanie dostarcza wysokiej klasy produkty i usługi swoim klientom.

 2. ALCHEMIST TECHNOLOGIES

  Turcja

  Założona w 2016 roku firma Alchemist Technologies zajmuje się produkcją maszyn rolniczych z Turcji. Produkujemy głównie przyczepy rolnicze pod marką ALCHEMIST TRAILER, w tym przyczepy do bel, przyczepy tradycyjne, przyczepy samonośne przystosowane do potrzeb i wygody rolników. Pod tym samym dachem świadczymy usługi marketingowe naszym partnerom biznesowym, aby służyć i zaspokajać potrzeby naszych klientów dzięki profesjonalnemu zespołowi sprzedaży i zespołowi technicznemu. Oferujemy rozwiązania dla rolnictwa, takie jak: •Sprzęt uprawowy, •Sprzęt do sadzenia •Ładowarki i akcesoria, •Sprzęt do sianokosów, •Rozrzuniki nawozów i obornika, •Rozwiązania energetyczne, •Maszyny pakujące i rolujące, •Opryskiwacze i sprzęt do hodowli zwierząt, zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, aby odkryć więcej! Nasz główny partner KOMSILAJ Wrapper Round Baller, jest prawdziwym liderem w Turcji i jest znany z solidności sprzętu i najbardziej zaawansowanych funkcji (maszyny te mogą pakować pulpę pomidorową i materiały suche, takie jak bawełna). Naszym drugim wiodącym partnerem jest OPAL PIVOT, znany z wysokowydajnych zraszaczy i przekładni centralnych, liniowych, oraz czopów do nawadniania rolniczego. Prosimy bez wahania kontaktować się z nami, by uzyskać więcej informacji!

 3. DUTCH MILK FILTERS

  Holandia

  Dutch Milk filters to młoda i dynamiczna firma zajmująca się sprzedażą filtrów w obrębie Unii Europejskiej. Dostarczamy już nasze filtry do mleka do 8 różnych krajów europejskich. Dostarczamy pełną gamę wysokiej jakości nasadek filtrujących i dysków, które możesz zamówić online. (webshop, e-mail lub telefon). Jeśli nie możesz znaleźć filtra o rozmiarze, którego potrzebujesz, możesz zawsze skontaktować się z nami, by znaleźć odpowiednie rozwiązanie. By poznać nasze duńskie filtry możesz wypróbować nasze filtry za darmo zamawiając bezpłatną wysyłkę na próbę. W ten sposób możesz intensywnie przetestować nasze filtry mleczne przed wysłaniem zamówienia. Jeśli masz pytania, nie wahaj się skontaktować z nami.

 4. INDUSTRIAS DE BERANGO

  Hiszpania

  Produkcja i sprzedaż części zamiennych do dojarek, maszyn i urządzeń służących do dojenia, kubki udojowe, urządzenia udojowe, urządzenia automatyczne do udoju, kolektor udojowy, dozownik mleka, itd.

 5. AYAZ KAUCUK PLASTIK VE KALIP MAKINA SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Turcja

  Firma AYAZ KAUCUK PLASTIK VE KALIP MAKINA SAN. VE TIC. LTD. STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dojarstwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Dojarki, urządzenia do dojenia, akcesoria do dojarek, i systemy automatycznego dojenia. Ma siedzibę w Nilüfer, Turcja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ADEN TARIM HAYVANCILIK EKIP. SAN. TIC. LTD. ŞTI.

  Turcja

  Firma ADEN TARIM HAYVANCILIK EKIP. SAN. TIC. LTD. ŞTI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Automatyczne żywienie zwierząt - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Hodowla - maszyny i urządzenia, Dojarstwo - maszyny i urządzenia, Maszyny rolnicze, wyposażenie do boksów, Hodowla - maszyny i urządzenia, Dojarstwo - maszyny i urządzenia, i Maszyny rolnicze. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 2. ONCEL MILKING MACHINES&SPARE PARTS

  Turcja

  Firma ONCEL MILKING MACHINES&SPARE PARTS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dojarstwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Dojarki, akcesoria do dojarek, automatyczne dojarki mechaniczne, i urządzenia do dojenia. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

 3. KVIA KOBØRSTER: BEST BECAUSE IT LASTS

  Dania

  Firma KVIA KOBØRSTER: BEST BECAUSE IT LASTS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Produkcja zwierzęca. Jest również obecna w dziedzinach Krowy mleczne, Dojarstwo - maszyny i urządzenia, Krowy mleczne, i Dojarstwo - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Aabenraa, Dania.

 4. ŞAHBAZ ISI SAN.TIC.A.Ş.

  Turcja

  Firma ŞAHBAZ ISI SAN.TIC.A.Ş., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dojarstwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach urządzenia i sprzęt do produkcji śmietanki, masła oraz jogurtów. Ma siedzibę w Kayseri, Turcja.

 5. THEOHARIDIS S.A.

  Grecja

  Firma THEOHARIDIS S.A., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Maszyny i sprzęt rolniczy. Jest również obecna w dziedzinach Dojarstwo - maszyny i urządzenia, wały kardanowe, kosiarki rolnicze, Dojarstwo - maszyny i urządzenia, i pługi i sprzęt do prac polowych. Ma siedzibę w Kalochori, Grecja.

 1. AGROMASTERS LTD

  Grecja

  Firma AGROMASTERS LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dojarstwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Zbiorniki chłodnicze, urządzenia do dojenia, i Zbiorniki chłodnicze. Ma siedzibę w Thessaloniki, Grecja.

 2. AGRI SERVICE, INH. HARTMUT GEBERT

  Niemcy

  Firma AGRI SERVICE, INH. HARTMUT GEBERT, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Dojarstwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Poidła, Stajnie i obory - wyposażenie, Poidła, Płoty wiklinowe, i Stajnie i obory - wyposażenie. Ma siedzibę w Lübben, Niemcy.

 1. MERTSAN PUMPS & AGRICULTURE

  Turcja

  Firma MERTSAN PUMPS & AGRICULTURE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pompy. Jest również obecna w dziedzinach Dojarstwo - maszyny i urządzenia, rozrzutnik nawozu, Dojarstwo - maszyny i urządzenia, i rozpylacze do maszyn rolniczych. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 2. EGE SUT TEKNOLOJILERI

  Turcja

  Firma EGE SUT TEKNOLOJILERI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dojarstwo - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 3. J. DELGADO SA

  Hiszpania

  Firma J. DELGADO SA, roku i działającą w sektorze Dojarstwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Hodowla - maszyny i urządzenia, Hodowla - maszyny i urządzenia, systemy automatycznego dojenia, sól, i akcesoria do dojarek. Ma siedzibę w SOCUÉLLAMOS - CIUDAD REAL, Hiszpania.

 4. TAMAM MILKING TECHNOLOGIES

  Turcja

  Firma TAMAM MILKING TECHNOLOGIES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dojarstwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Dojarki, akcesoria do dojarek, automatyczne dojarki mechaniczne, i narzędzia rolnicze. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

 5. MELKZENTER

  Luksemburg

  Firma MELKZENTER, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Hodowla - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Dojarstwo - maszyny i urządzenia, Mleczarnie i serownie - maszyny i urządzenia, Konserwacja instalacji przemysłowych, Dojarstwo - maszyny i urządzenia, Mleczarnie i serownie - maszyny i urządzenia, Konserwacja instalacji przemysłowych, i oblicówka podłoży. Ma siedzibę w Angelsberg, Luksemburg.

 6. LAKTO DAIRY TECHNOLOGIES

  Turcja

  Firma LAKTO DAIRY TECHNOLOGIES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dojarstwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Obory, czyszczenie obór - maszyny i urządzenia, pompy do gnojówek, wyposażenie do boksów, urządzenia wentylacyjne do obór, i Obory, czyszczenie obór - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 7. SÜTKAR

  Turcja

  Firma SÜTKAR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dojarstwo - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 8. FIC SPA

  Włochy

  Firma FIC SPA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dojarstwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Mleczarnie i serownie - maszyny i urządzenia, Napoje - maszyny i urządzenia przemysłowe, Mleczarnie i serownie - maszyny i urządzenia, i Napoje - maszyny i urządzenia przemysłowe. Ma siedzibę w Mese, Włochy.

 1. OMSA SUT SAGIM MAKINALARI VE YEDEK PARCA

  Turcja

  Firma OMSA SUT SAGIM MAKINALARI VE YEDEK PARCA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dojarstwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Dojarki, akcesoria do dojarek, automatyczne dojarki mechaniczne, i urządzenia do dojenia. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 2. KMR KAUCUK SAN VE TIC LTD STI

  Turcja

  Firma KMR KAUCUK SAN VE TIC LTD STI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dojarstwo - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

 3. AGRODEL, LDA.

  Portugalia

  Firma AGRODEL, LDA., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rolnictwo - import-export. Jest również obecna w dziedzinach Dojarstwo - maszyny i urządzenia, Ogrodzenie pod wysokim napięciem dla bydła, i Dojarstwo - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Ponta Delgda, Portugalia.

 4. ARDEN MILKING TECHNOLOGIES

  Turcja

  Firma ARDEN MILKING TECHNOLOGIES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dojarstwo - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

 5. DELAVAL

  Belgia

  Firma DELAVAL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Dojarstwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach systemy automatycznego dojenia, i automatyczne dojarki mechaniczne. Ma siedzibę w Gent, Belgia.

 6. FELIX INTERNATIONAL

  Turcja

  Firma FELIX INTERNATIONAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dojarstwo - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Dubai, Turcja.

 7. VESA MILKING MACHINES

  Turcja

  Firma VESA MILKING MACHINES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dojarstwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach akcesoria do dojarek, i mleko przetworzone. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

 8. AS METAL KALIP

  Turcja

  Firma AS METAL KALIP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny i sprzęt rolniczy. Jest również obecna w dziedzinach Dojarstwo - maszyny i urządzenia, Poręcze, balustrady schodowe, części zamienne do maszyn rolniczych, akcesoria do dojarek, Dojarstwo - maszyny i urządzenia, i Poręcze, balustrady schodowe. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 9. ALISTAR EUROPE LTD

  Łotwa

  Firma ALISTAR EUROPE LTD, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Dojarstwo - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Riga, Łotwa.

 10. BEYSAN MACHINES

  Turcja

  Firma BEYSAN MACHINES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dojarstwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach homogenizatory, homogenizatory pod wysokim ciśnieniem, i homogenizatory dla przemysłu mleczarskiego. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Dojarstwo - maszyny i urządzenia - Import eksport

Liczba wyników

13 484 Przedsiębiorstwa