• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • cukrownie - maszyny i urządzenia

Wyniki dla

Cukrownie - maszyny i urządzenia - Import eksport

 1. THERMIBEL

  Belgia

  Firma THERMIBEL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Cukrownie - maszyny i urządzenia, i Cukrownie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Strepy-bracquegnies, Belgia.

 2. TEREOS SA

  Francja

  Firma TEREOS SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Cukrownie - maszyny i urządzenia, Cukier, Cukrownie - maszyny i urządzenia, Cukier, i alkohole. Ma siedzibę w Lille, Francja.

 3. DORU MACHINERY

  Turcja

  Firma DORU MACHINERY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cukrownie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 4. CARRIER EUROPE

  Belgia

  Firma CARRIER EUROPE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cukrownie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach suszarki. Ma siedzibę w Nivelles, Belgia.

 5. MEURA

  Belgia

  Firma MEURA, roku i działającą w sektorze Roboty budowlane ciężkie. Jest również obecna w dziedzinach Kotlarstwo, Cukrownie - maszyny i urządzenia, grinders, Kotlarstwo, i Cukrownie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Peruwelz, Belgia.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. HAWKE TRANSIT SYSTEM S.L

  Hiszpania

  Firma HAWKE TRANSIT SYSTEM S.L, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Cukrownie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach pieczętowanie. Ma siedzibę w Torrelavega, Cantabria, Hiszpania.

 2. TEKNIKELLER SUGAR MACHINE COMPANY

  Turcja

  Firma TEKNIKELLER SUGAR MACHINE COMPANY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cukrownie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 3. HAMLEM MECHANIC

  Turcja

  Firma HAMLEM MECHANIC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cukrownie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach urządzenia dla cukrowni, sugar packaging, i Brown sugar. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 4. RAR - REFINARIAS DE AÇUCAR REUNIDAS, S.A.

  Portugalia

  Firma RAR - REFINARIAS DE AÇUCAR REUNIDAS, S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Cukrownie - maszyny i urządzenia, Cukier, Cukrownie - maszyny i urządzenia, sugar packaging, i Cukier. Ma siedzibę w Porto, Portugalia.

 5. BWS TECHNOLOGIE GMBH

  Niemcy

  Firma BWS TECHNOLOGIE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cukrownie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Mieszarki, rozdrabniarki i młyny dla przemysłu spożywczego, Mieszarki, rozdrabniarki i młyny dla przemysłu spożywczego, i malaksery przemysłowe. Ma siedzibę w Grevenbroich, Niemcy.

 1. AXIVAL CONSTRUCT

  Rumunia

  Firma AXIVAL CONSTRUCT, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Cukrownie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Pitesti, Rumunia.

 2. ARNO H. HEINRICH GMBH

  Niemcy

  Firma ARNO H. HEINRICH GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cukrownie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Sieving machines, i przenośniki pionowe kubełkowe. Ma siedzibę w Düren, Niemcy.

 1. GRONEMAN B.V.

  Holandia

  Firma GRONEMAN B.V., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Młynarstwo - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Cukrownie - maszyny i urządzenia, Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia, Cukrownie - maszyny i urządzenia, i Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Hengelo Ov, Holandia.

 2. NORDZUCKER AG

  Niemcy

  Firma NORDZUCKER AG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Cukrownie - maszyny i urządzenia, Cukier, Cukrownie - maszyny i urządzenia, i Cukier. Ma siedzibę w Braunschweig, Niemcy.

 3. TEROM SPA

  Włochy

  Firma TEROM SPA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Cukrownie - maszyny i urządzenia, i Cukrownie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Argelato (BO), Włochy.

 4. SUDECO INTERNATIONAL LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma SUDECO INTERNATIONAL LTD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Cukrownie - maszyny i urządzenia, i Cukrownie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Croydon, Zjednoczone Królestwo.

 5. PUTSCH NERVA SA

  Hiszpania

  Firma PUTSCH NERVA SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Cukrownie - maszyny i urządzenia, i Cukrownie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Valladolid, Hiszpania.

 6. CHOCOLADE- EN SUIKERWERKENFABRIEK ELJO B.V.

  Holandia

  Firma CHOCOLADE- EN SUIKERWERKENFABRIEK ELJO B.V., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Cukrownie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby czekoladowe, i Wyroby czekoladowe. Ma siedzibę w Ijsselstein Ut, Holandia.

 7. ALW INDUSTRY, S.R.O.

  Republika Czeska

  Firma ALW INDUSTRY, S.R.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Cukrownie - maszyny i urządzenia, i Cukrownie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Olomouc, Republika Czeska.

 8. HARPLEY ENGINEERING LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma HARPLEY ENGINEERING LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Cukrownie - maszyny i urządzenia, i Cukrownie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w King'S Lynn, Zjednoczone Królestwo.

 1. SA CORDONNIER

  Francja

  Firma SA CORDONNIER, roku i działającą w sektorze Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Cukrownie - maszyny i urządzenia, i Cukrownie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Orchies, Francja.

 2. GOKTUG GRUP

  Turcja

  Firma GOKTUG GRUP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cukrownie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 3. FLETCHER SMITH LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma FLETCHER SMITH LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cukrownie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Derby, Zjednoczone Królestwo.

 4. PVT. LTD.

  Indie

  Firma PVT. LTD., jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Cukrownie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Pune, Indie.

 5. TERVEZO ES MERNOKI IRODA KFT

  Węgry

 6. KRYGER INTERNATIONAL TECHNICS B.V.

  Holandia

 7. DE SMEDT

  Belgia

 8. BELGOMILK IA SA

  Grecja

  Verified by europages badge

  Belgo-Milk Company jest wiodącym podmiotem w sektorze rolnictwa i hodowli bydła. Założona w 1996 roku, firma ma ponad 25-o doświadczenie w działalności handlowej. W 2005 roku, przedsiębiorstwo zainwestowało w przyszłość i stworzyło specjalny zespół kadry kierowniczej celem rozwinięcia nowego zakładu produkcyjnego, wyspecjalizowanego w szerokim zakresie kategorii. Firma oferuje jednostki żywego inwentarza po przystępnej cenie, tradycyjne budynki hodowlane, magazyny, dojarnie, zatrzaski, pasy transportowe paszy, sieczkarnie, silosy, serownie i schładzalniki. Belgo-Milk Company zajmuje się wieloma wysokiej jakości rasami hodowlanymi, w tym owce Lacaune, ASSAF i rasa Fryzyjska aby dostarczać wyroby mleczarskie jak najlepszej jakości. Ponadto, firma wykorzystuje TYROBOX®, zaawansowany system pomagający zapewnić wysoką jakość i bezpieczeństwo jego produktów. Dzięki swojemu zaangażowaniu na rzecz doskonałości i innowacji, Belgo-Milk Company nieprzerwanie dostarcza wysokiej klasy produkty i usługi swoim klientom.

 9. EMSIL TECHTRANS SRL

  Rumunia

  Verified by europages badge

  Firma Emsil została założona w 1995 roku w Rumunii w dziedzinie projektowania, produkcji i sprzedaży obrabiarek CNC. Pierwsza obrabiarka CNC została zainstalowana w Finlandii w 1997 roku. Strategia firmy Emsil polega na dywersyfikacji i poszerzaniu swoich możliwości i elastyczności w wytwarzaniu szerokiej gamy produktów dla wielu różnych gałęzi przemysłu. Emsil jest otwartą na świat firmą, która podejmuje wyzwania inżynieryjne zarówno w zakresie obrabiarek, jak i w dziedzinie spawania i produkcji stali, stając się z czasem silnym dostawcą i partnerem dla swoich klientów. Z tych powodów w 2007 roku firma Emsil rozszerzyła swoją działalność. Firma Gemil skupiła się na spawaniu dużych wyrobów stalowych, aby zaspokoić zapotrzebowanie na takie usługi. Ponadto Emsil zaczęła przenosić produkcję głównych elementów obrabiarek z żeliwa na konstrukcje spawane ze stali węglowej. Siltech, trzecia firma, została utworzona w 2007 roku w celu doradztwa i ostatecznie w 2012 roku przekształcona w firmę produkującą stal. Dzisiaj Siltech ma swoją siedzibę w Aiud, trzeciej lokalizacji. W 2011 roku Emsil wykupiła rumuńską spółkę zależną francuskiej firmy inżynieryjnej i weszła do branży lotniczej. Głównymi produktami są urządzenia i konstrukcje stalowe do montażu elementów samolotów. Obecnie prowadzimy działalność w 3 rumuńskich lokalizacjach, produkując zaawansowane technologicznie obrabiarki CNC oraz wyroby ze stali węglowej i nierdzewnej. Branże, w których jesteśmy obecni to: marynarka, energetyka, ropa i gaz, lotnictwo, transport, instalacje próżniowe.

 10. ÖZKA MACHINE AUTOMATION

  Turcja

  Verified by europages badge

  FIRMA ÖZKA-ISTANBUL ZOSTAŁA ZAŁOŻONA W STAMBULE W 2015 ROKU W CELU PRODUKCJI I ROZWOJU AUTOMATYCZNYCH MASZYN DO PRZEWIJANIA, AUTOMATYCZNEGO CIĘCIA WZDŁUŻNEGO, AUTOMATYCZNEGO BEZRDZENIOWEGO PRZEWIJANIA I AUTOMATYCZNEGO PRZEWIJANIA PRZED ROZCIĄGANIEM. OD MOMENTU ZAŁOŻENIA, ÖZKA-ISTANBUL ZACZĘŁA ODGRYWAĆ WIODĄCĄ ROLĘ W KRAJU, W PROJEKTOWANIU I PRODUKCJI WYDAJNYCH I SZYBKICH PRZEWIJAREK DO FOLII STRETCH Z PCW, ZGODNIE Z MIĘDZYNARODOWYMI STANDARDAMI. W KOLEJNYCH LATACH ÖZKA-İSTANBUL ZACZĘŁA BRAĆ UDZIAŁ W MIĘDZYNARODOWYCH RYNKACH, ABY SPEŁNIĆ WYMAGANIA RÓWNIEŻ ZAGRANICZNYCH KLIENTÓW. PRODUKCJA MASZYN DO NAPEŁNIANIA I PAKOWANIA, KTÓRE WYMAGAJĄ BADAŃ I ROZWOJU, BYŁA KOLEJNĄ LINIĄ PRODUKCYJNĄ DLA ÖZKA-ISTANBUL. W OSTATNIM CZASIE FIRMA ÖZKA-ISTANBUL OPRACOWAŁA MASZYNĘ DO PRZEWIJANIA I WYMIAROWANIA PAPIERU DO PIECZENIA. ÖZKA-İSTANBUL ZAPEWNIA KLIENTOM CAŁODOBOWE WSPARCIE TECHNICZNE W CELU WYELIMINOWANIA I UNIKNIĘCIA STRAT PRODUKCYJNYCH.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Cukrownie - maszyny i urządzenia - Import eksport

Liczba wyników

13 516 Przedsiębiorstwa